IV Ogólnopolski Turniej Badmintona 'ZDĄŻYĆ PRZED LOTKĄ'

Podstawowe informacje

Data:16 - 17.03.2019
Miejscowość:Sianów
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:Sianowskie Stowarzyszenie Badmintona

Komunikat organizacyjny

IV Ogólnopolski Turniej Badmintona "ZDĄŻYĆ PRZED LOTKĄ" Sianów 2019

1. CELE:
• Popularyzacja badmintona
• Integracja środowiska seniorów
• Propagowanie aktywnego wypoczynku
• Promocja Gminy Sianów

2. ORGANIZATORZY:
Sianowskie Stowarzyszenie Badmintona (Marcin Grzywacz)

WSPÓŁORGANIZATOR/PARTNER
• Urząd Gminy i Miasta Sianów
• Powiat Koszaliński
• Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego
• Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
• Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta Sianów
• Badminton Polska
• Wyłączny dystrybutor firmy YONEX na Polskę - Vektor Media

Osoba odpowiedzialna za organizację turnieju:
• Marcin Grzywacz tel. 509964755 [email protected]

3. TERMIN:
16-17.03.2019r.

4. MIEJSCE:
Hala sportowa przy SP nr 2 w Sianowie, ul. Dworcowa 26A
Liczba boisk: 7

5. PROGRAM:
• sobota godz. 8.45 – uroczyste otwarcie turnieju
• sobota godz. 9:00 - rozpoczęcie gier zgodnie z planem zamieszczonym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/
• ostatnie gry w sobotę zostaną rozegrane do godz. 21.00
• niedziela godz. 9:00 - ewentualne dokończenie gier

6. KATEGORIE WIEKOWE:
• gr.0 kobiety (25+) ur. w 1993 i starsze
• gr.0 mężczyźni (30+) ur. w 1988 i starsi
• gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni ur. 1979-1983
• gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni ur. 1974-1978
• gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni ur. 1969-1973
• gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni ur. 1964-1968
• gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni ur. 1959-1963
• gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni ur. 1954-1958
• gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni ur. 1949-1953
• gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni ur. 1944-1948
• gr.9 (75+) kobiety i mężczyźni ur. 1939-1943
• gr.10 (80+) kobiety i mężczyźni ur. do 31.12.1938

7. SYSTEM ROZGRYWEK:
a. grupowo-pucharowy trójkowy we wszystkich grach;
b. turniej rozgrywany we wszystkich rodzajach gier (pojedyncza mężczyzn, pojedyncza kobiet, podwójna mężczyzn, podwójna kobiet, mieszana) w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej liczbie 3 zgłoszeń. Przy liczbie zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej;
c. zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego samego rodzaju gry;
d. zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej;
e. rozstawianie wg Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów;
f. kobiety mogą grać w trzech grach;
g. będą rozgrywane mecze o trzecie miejsce;
h. wszystkie mecze z udziałem licencjonowanych sędziów boiskowych.


8. WARUNKI UCZESTNICTWA:
a. data urodzenia zgodna z pkt. 6;
b. terminowe zgłoszenie do gier;
c. opłacenie wpisowego: 35 zł za grę pojedynczą, 35 zł za grę podwójną od zawodnika;
d. posiadanie aktualnych badań sportowo-lekarskich albo złożenie oświadczenia potwierdzonego podpisem uczestnika o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w turnieju;
e. posiadanie przepisowego sprzętu (w tym lotek) i ubioru sportowego.

9. ZGŁOSZENIA DO GIER:
a. zgłoszenia do wszystkich gier należy składać na formularzu zgłoszeniowym dostępnym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
b. zawodnicy zgłaszający się do turnieju są obowiązani podać:
• imię i nazwisko, rok urodzenia, rodzaj gry, partnerów do gier podwójnych;
• oraz ewentualnie mogą podać: deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o dodatkowe rozstawienie bezklubowe, inne informacje (np. numer telefonu).

10. TERMIN ZGŁOSZEŃ DO GIER:
12.03.2019 r. (wtorek) godz. 22:00

11. PUBLIKACJA LOSOWANIA I PLANU GIER:
14.03.2019 r. (czwartek) godz. 12:00

12. SĘDZIA GŁÓWNY:
Marek Krawczyk, licencja nr 314 [email protected] tel. 884750770

13. WYNIKI TURNIEJU:
wliczane do listy klasyfikacyjnej seniorów.

14. NAGRODY:
a. zdobywcy miejsc 1-3 we wszystkich kategoriach otrzymują medale i nagrody finansowe (vouchery);
b. zdobywcy pierwszych miejsc otrzymują puchary w miarę możliwości organizatora.

15. ZAKWATEROWANIE:
a. Dom Gościnny RUTIKAL
ul. Łubuszan 8a, 76-004 Sianów, tel./fax. +48 (94)3115181, 507092050, 787159290
(http://gosciniecrutikal.pl/)

b. Gościniec "Pod Kłosem"
Kłos 22A, 76-004 Sianów, tel. 94 318 65 37
(http://www.podklosem.afr.pl/)

c. Rajska Wyspa
ul. Łubuszan 70, 76-004 Sianów, tel. 600 482 852
(http://www.rajskawyspa.pl/) http://www.lokale-wesele.pl/rajska_wyspa_sianow_l3444.html
d. Dworek Weriusz w Skibnie
76-003 Skibno 32
www.skibno.com W sprawie rezerwacji proszę dzwonić pod numer 602655012.

d. Holiday Camping Resort, Łazy 13 km od Sianowa, http://holidaycamping.pl/portfolio/czerwiec-nad-morzem/ Rezerwacja tel. 606611586 lub 943430055.

e. Apartamenty w Darłówku i Koszalinie,
http://www.ataner-apartamenty.pl/apartament-yacht-club/
http://www.ataner-apartamenty.pl/apartament-kontrasty/
http://www.ataner-apartamenty.pl/apartament-mickiewicza/
http://www.ataner-apartamenty.pl/apartament-loft16/
W sprawie rezerwacji proszę dzwonić pod numer 790709222.

f. Villa Lux Mielno przy samej plaży. Tel. 501399717, (94)3189424, http://www.willalux.ta.pl/

g. Gościniec Uroczysko Krzykacz (7 km od Sianowa), Tel. (94)3185629, 603580260, http://www.uroczysko.afr.pl/

h. Więcej na http://www.sianow.beep.pl/got/index.php?wariant=8&noclegi=2

i. Ponadto można skorzystać z bazy noclegowej pobliskich miejscowości nadmorskich (Mielno, Unieście, Łazy, Dąbki, Darłówko).

16. WYŻYWIENIE:
W sobotę i niedzielę w godz. 12-17 catering na hali. Kawa, herbata i coś słodkiego oczywiście też będzie do dyspozycji. Dodatkowo istnieje możliwość dowozu posiłku na halę. O godz. 15.00 darmowa zupa dla wszystkich zawodników.

17. WIECZOREK INTEGRACYJNY:
Wieczorek integracyjny w Domu Gościnnym RUTIKAL, ul. Łubuszan 8a (duża sala), sobota 16.03.2019 r. godz. 21.00 - 4.00 (kolacja, przekąski, wędzone ryby, pieczone mięsa, soki, napoje, zabawa z DJ). Koszt udziału w wieczorku - 80 zł od osoby. W trakcie imprezy dodatkowe niespodzianki! rezerwacja u organizatora: Marcin Grzywacz e-mail: [email protected] do dnia 12.03.2019 r.

18. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
a. turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Seniorów Badmintona i Regulaminem Sportowym PZBad;
b. obowiązuje kolejność lotek na sezon 2018/2019 ogłoszona przez PZBad;
c. w sprawach spornych decyduje sędzia główny Marek Krawczyk
d. podczas dekoracji obowiązuje strój sportowy. Dekoracja po zakończeniu wszystkich meczów w sobotę lub niedzielę. Organizator nie przewiduje wręczania medali, (ewentualnie pucharów) i voucherów wcześniej.
e. live score, streaming- transmisja na żywo.
f. vouchery do wykorzystania na stoisku firmy Yonex na hali lub w terminie do 31 marca 2019 r.

19. PATRONAT MEDIALNY / SPONSORZY:
Urząd Gminy i Miasta w Sianowie, Starostwo Powiatowe w Koszalinie, Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego, Yonex Polska, Zakład Przetwórstwa Mięsnego Wanda i Stanisław Grzywacz , GLOBMETAL Kamil Pawlak, Gospodarstwo Rybackie DADOŃ, Dajar Sp. z o.o. POLRYB Sp. z o.o. Maszkowo, GANC IZOLACJE Sp. z o.o. Matysz-Drew Tartak Skibno , Sian-Ryb Wędzarnia Ryb, MERKURIER Usługi Transportowe, MAKROWENT Maciej Mazurek, Arka Sp. j. Nadleśnictwo Karnieszewice, Fabryka Flag Linea, Bokaro, DEGA Karnieszewice, P.W. Sakbud Przemysław Sak, Biuro podatkowe Progress, Moguntia-Indasia Sp. z o.o. Agrobud Sp. z o.o. Bud-Projekt Sp. Jawna, PGK Koszalin Sp. z o.o., ADT Europe Group Sp. z o.o. Sp. K. Pracownia lodów, Telewizja MAX Koszalin, TVP3 Szczecin, Radio Koszalin, Video - Marek Jackowski, Foto - Waldemar Kosowski

20. UWAGI ORGANIZATORA:
a. TURNIEJOWA PRZYCHODNIA Spondylus (bezpłatne przesiewowe badania stóp oraz konsultacje podologiczne i rehabilitacyjne; konkurs z nagrodami na najmniejszą i największą stopę). Kinesiotaping.
b. JAZDA PRÓBNA autami Mercedes, udostępnionymi przez firmę Mojsiuk.
c. Usługi masażu będzie świadczyć firma Spondylus (Pani).
d. Każdy zawodnik otrzyma pamiątkę-niespodziankę.
e. Podczas trwania turnieju obsługę serwisową i sklepik ze sprzętem badmintonowym zapewnia YONEX Polska.
f. Słodka niespodzianka dla każdego zawodnika podczas turnieju.

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest tutaj
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.AndrzejAntosiewicz3. miejsce4. miejsce2
2.WladimirBabaew3. miejsce4. miejsce2
3.TomaszBartosz2. miejsce4. miejsce2
4.ZbigniewBartosz4. miejsce4. miejsce2
5.MichaelBiedermann6. miejsce1
6.PiotrBondaruk8. miejsce3. miejsce2
7.PiotrBorowiec3. miejsce1
8.MaciejBysikiewicz1. miejsce3. miejsce2
9.MirosławChabowski6. miejsce5. miejsce2
10.TomaszCharkiewicz6. miejsce2. miejsce2
11.KrzysztofChmielewski3. miejsce1. miejsce2
12.DominikaCygan1. miejsce1. miejsce2
13.AndrzejDadas1. miejsce6. miejsce2
14.GustawDudka2. miejsce6. miejsce2
15.EkaterinaDvalishwili3. miejsce6. miejsce2
16.ElżbietaFularczyk1. miejsce3. miejsce2
17.MartaGałkowska1. miejsce1. miejsce2
18.EwaGolańska2. miejsce1. miejsce2
19.UrszulaGrządzielska-Zblewska1. miejsce6. miejsce2
20.AndrzejGrzechnik1. miejsce3. miejsce2
21.DorotaGrzejdak1. miejsce1. miejsce2
22.ZbigniewGrzęda6. miejsce3. miejsce2
23.MarcinGrzywacz2. miejsce1. miejsce2
24.AnettaGuse6. miejsce4. miejsce2
25.DawidJanus4. miejsce6. miejsce2
26.RadosławJarecki4. miejsce3. miejsce2
27.ŁukaszJończyk2. miejsce1
28.AndrzejKaftański6. miejsce1. miejsce2
29.RafałKasprów1. miejsce2. miejsce2
30.AnnaKocimska2. miejsce2. miejsce2
31.AndrejKolesnik2. miejsce1
32.ŁukaszKomar1. miejsce1. miejsce2
33.MichałKomiencz9. miejsce1
34.MichałKopania6. miejsce1
35.RomanKoper4. miejsce1
36.WojciechKowalczyk6. miejsce1
37.KamilaKowalska3. miejsce3. miejsce2
38.RobertKowalski3. miejsce4. miejsce2
39.MagdalenaKoziar2. miejsce9. miejsce2
40.JustynaKozłowska-Jones3. miejsce4. miejsce2
41.DawidKrawiec2. miejsce2. miejsce2
42.ElizawetaKuzmina6. miejsce10. miejsce2
43.WojciechLasek1. miejsce1
44.DanielLesner8. miejsce1
45.JacekLewandowski2. miejsce9. miejsce2
46.ArturLugowow1. miejsce2. miejsce2
47.NataszaLugowowa2. miejsce2. miejsce2
48.MarianMatusewicz2. miejsce2. miejsce2
49.MariuszMichniewicz3. miejsce2. miejsce2
50.SylwesterMomot2. miejsce3. miejsce2
51.MirosławMordasiewicz1. miejsce4. miejsce2
52.MirosławMuchalski7. miejsce3. miejsce2
53.JerzyMurach2. miejsce2. miejsce2
54.JanuszNawrocki3. miejsce1. miejsce2
55.AndrzejNiebrzydowski4. miejsce4. miejsce2
56.OlafNocuń6. miejsce5. miejsce2
57.JózefOrzoł4. miejsce3. miejsce2
58.RyszardPawluk4. miejsce2. miejsce2
59.LudmilaPerepechenaia6. miejsce4. miejsce2
60.PawełPieluszyński1. miejsce1
61.GrzegorzPilarski9. miejsce6. miejsce2
62.MariuszPogoń1. miejsce1
63.KrystynaPolakowska1. miejsce2. miejsce2
64.AndrzejPrzytulski2. miejsce9. miejsce2
65.MarcinPuciato2. miejsce2. miejsce2
66.GrzegorzRadecki2. miejsce1. miejsce2
67.DorotaRajczyk-Gałkowska4. miejsce6. miejsce2
68.WojciechRomańczuk2. miejsce1. miejsce2
69.AnnaSadowska1. miejsce2. miejsce2
70.PawelShorin6. miejsce3. miejsce2
71.KarolinaSieciechowicz2. miejsce2. miejsce2
72.RadosławStrejko1. miejsce3. miejsce2
73.AndrzejStruensee1. miejsce3. miejsce2
74.MichałSuski4. miejsce1. miejsce2
75.JanuszSzawurski9. miejsce1
76.BeataSzczecina3. miejsce3. miejsce2
77.KatarzynaSzczykutowicz3. miejsce9. miejsce2
78.JoannaSzleszyńska-Łogosz1. miejsce3. miejsce2
79.MaciejTarnowski4. miejsce3. miejsce2
80.KseniaTatarinowa3. miejsce9. miejsce2
81.AnettaTokarczyk6. miejsce1
82.AlexeyUrsov1. miejsce1. miejsce2
83.PawełWąsowicz9. miejsce4. miejsce2
84.LeszekWild3. miejsce3. miejsce2
85.DorotaWitkowska3. miejsce1
86.MartaWojciechowska2. miejsce2. miejsce2
87.MarcinWoźniak6. miejsce4. miejsce2
88.RobertWyszyński3. miejsce1. miejsce2
89.EwaZając2. miejsce1. miejsce2
90.BogdanZianowicz6. miejsce10. miejsce2
91.ZbigniewZięba6. miejsce1
92.PiotrŻołądek1. miejsce1
93.AleksandraŻołnierzów3. miejsce1
94.MaciejŻołnierzów3. miejsce3. miejsce2
95.IreneuszŻurek6. miejsce2. miejsce2
96.JacekŻuromski6. miejsce1

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest pod adresem: cut.yt/74zy4j

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/8cetIu

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 96 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MartaGałkowska1993Gdańsk
2.MartaWojciechowska1985Słupsk

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DorotaGrzejdak1967UKS Kometa Sianów
2.MagdalenaKoziar1978Koszalin
3.JustynaKozłowska-Jones1972Gdynia

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.ŁukaszKomar1988KS Badminton School Gdynia
2.MarcinPuciato1980Koszalin
3.RobertKowalski1979Puck
4.MaciejTarnowski1988Szczecin
5-6.MichaelBiedermann1984Koszalin
5-6.MarcinWoźniak1986KS Badminton School Gdynia

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MariuszPogoń1977AZSAGH Kraków
2.DawidKrawiec1977Wrocław
3.LeszekWild1977Szemud
4.MichałSuski1977AZSUM Łódź
5-6.MirosławChabowski1978Gdynia
5-6.OlafNocuń1977Gdynia
7-8.DanielLesner1978Gdynia
7-8.PiotrBondaruk1976Gdańsk

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełPieluszyński1970Poznań
2.GrzegorzRadecki1972Bieruń
3.RobertWyszyński1973Choszczno
4-6.MichałKopania1973-----
4-6.TomaszCharkiewicz1964Gorzów Wielkopolski
4-6.PawelShorin1972Rosja
7-9.JanuszSzawurski1970Sianów
7-9.GrzegorzPilarski1971Sianów
7-9.PawełWąsowicz1973Nakło nad Notecią

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AndrzejGrzechnik1967Gdynia
2.TomaszBartosz1968Bydgoszcz
3.PiotrBorowiec1965Sycewice
4.AndrzejNiebrzydowski1967Olsztyn

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AlexeyUrsov1963Rosja
2.JerzyMurach1962Olsztyn
3.JanuszNawrocki1961Gniezno
4.ZbigniewBartosz1960Bydgoszcz
5-6.IreneuszŻurek1962Świebodzin
5-6.JacekŻuromski1959Szczecin
7.MirosławMuchalski1959Szczecin

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MirosławMordasiewicz1958UKS Hubal Białystok
2.SylwesterMomot1958Banie
3.KrzysztofChmielewski1954Olsztyn
4.RyszardPawluk1954SKB Piast Słupsk
5-6.ZbigniewGrzęda1956Gdańsk
5-6.AndrzejKaftański1955UKS Hubal Białystok

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
2.MarianMatusewicz1951Słupsk
3.AndrzejAntosiewicz1947Warszawa
4.RomanKoper1952Olsztyn

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dominika Cygan1983Krystyna Polakowska1981
2.Karolina Sieciechowicz1987Marta Wojciechowska1985
3.Kamila Kowalska1981Katarzyna Szczykutowicz1977

Gra podwójna kobiet - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Urszula Grządzielska-Zblewska1977Joanna Szleszyńska-Łogosz1978
2.Ewa Golańska1960Anna Kocimska1978
3.Ekaterina Dvalishwili1978Ksenia Tatarinowa1976
4.Justyna Kozłowska-Jones1972Dorota Rajczyk-Gałkowska1977
5-6.Anetta Guse1971Anetta Tokarczyk1974
5-6.Elizaweta Kuzmina1975Ludmila Perepechenaia1960

Gra podwójna kobiet - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Elżbieta Fularczyk1966Anna Sadowska1958
2.Natasza Lugowowa1971Ewa Zając1967
3.Beata Szczecina1964Dorota Witkowska1971

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Rafał Kasprów1981Piotr Żołądek1981
2.Marcin Grzywacz1978Marcin Puciato1980
3.Maciej Tarnowski1988Maciej Żołnierzów1974
4.Robert Kowalski1979Marcin Woźniak1986

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Radosław Strejko1978Robert Wyszyński1973
2.Gustaw Dudka1974Jacek Lewandowski1974
3.Piotr Bondaruk1976Leszek Wild1977
4.Dawid Janus1974Radosław Jarecki1977
5.Mirosław Chabowski1978Olaf Nocuń1977

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Dadas1969Grzegorz Radecki1972
2.Tomasz Charkiewicz1964Andrzej Przytulski1969
3.Wladimir Babaew1967Pawel Shorin1972
4.Andrzej Niebrzydowski1967Józef Orzoł1970
5-6.Wojciech Kowalczyk1972Zbigniew Zięba1962
5-6.Grzegorz Pilarski1971Bogdan Zianowicz1973

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Artur Lugowow1968Alexey Ursov1963
2.Jerzy Murach1962Wojciech Romańczuk1966
3.Andrzej Grzechnik1967Mariusz Michniewicz1964
4.Tomasz Bartosz1968Zbigniew Bartosz1960

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Maciej Bysikiewicz1960Janusz Nawrocki1961
2.Andrej Kolesnik1960Ireneusz Żurek1962
3.Sylwester Momot1958Mirosław Muchalski1959

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Chmielewski1954Andrzej Kaftański1955
2.Marian Matusewicz1951Ryszard Pawluk1954
3.Zbigniew Grzęda1956Andrzej Struensee1953
4.Andrzej Antosiewicz1947Mirosław Mordasiewicz1958

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Łukasz Komar1988Marta Gałkowska1993
2.Łukasz Jończyk1987Karolina Sieciechowicz1987
3.Maciej Żołnierzów1974Aleksandra Żołnierzów1987

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Michał Suski1977Dominika Cygan1983
2.Rafał Kasprów1981Krystyna Polakowska1981
3.Radosław Strejko1978Kamila Kowalska1981

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marcin Grzywacz1978Dorota Grzejdak1967
2.Dawid Krawiec1977Anna Kocimska1978
3.Radosław Jarecki1977Joanna Szleszyńska-Łogosz1978
4-6.Gustaw Dudka1974Ekaterina Dvalishwili1978
4-6.Dawid Janus1974Urszula Grządzielska-Zblewska1977
4-6.Andrzej Dadas1969Dorota Rajczyk-Gałkowska1977
7-9.Jacek Lewandowski1974Ksenia Tatarinowa1976
7-9.Andrzej Przytulski1969Katarzyna Szczykutowicz1977
7-9.Michał Komiencz1977Magdalena Koziar1978
10.Bogdan Zianowicz1973Elizaweta Kuzmina1975

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Wojciech Lasek1970Ewa Zając1967
2.Artur Lugowow1968Natasza Lugowowa1971
3.Józef Orzoł1970Beata Szczecina1964
4.Paweł Wąsowicz1973Anetta Guse1971

Gra mieszana - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Wojciech Romańczuk1966Ewa Golańska1960
2.Mariusz Michniewicz1964Anna Sadowska1958
3.Maciej Bysikiewicz1960Elżbieta Fularczyk1966
4.Wladimir Babaew1967Ludmila Perepechenaia1960

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet5
Gra pojedyncza mężczyzn44
Gra podwójna kobiet24
Gra podwójna mężczyzn52
Gra mieszana kobiet24
Gra mieszana mężczyzn24
ilość uczestników96
ilość kobiet28
ilość mężczyzn68
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+ (9 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra mieszana - Grupa 40+ (10 par)
najstarszy zawodnikAndrzej Antosiewicz (72 lat)
najmłodszy zawodnikMarta Gałkowska (26 lat)
najstarsza rozgrywana grupa65+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...

Galerie zdjęć z turnieju


Brak galerii zdjęć z tego turnieju...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×