XX Yonex Open Forever Young

Organizator

Organizator:MKS "Orlicz" Suchedniów

Komunikat organizacyjny

XX Turniej Seniorów- YONEX OPEN FOREVER YOUNG

1. CELE:
• Popularyzacja badmintona
• Integracja środowiska seniorów

2. ORGANIZATORZY:
Ognisko TKKF „Olimpik” Suchedniów

WSPÓŁORGANIZATOR/PARTNER
ŚZTKKF Kielce

Osoba odpowiedzialna za organizację turnieju: Tomasz Stopa- tel. 605414874, e-mail;[email protected] , Stanisław Wikło- tel. 691361623, e-mail;[email protected]

3. TERMIN:
2-3.03.2019

4. MIEJSCE:
Hala sportowo-rehabilitacyjna w Suchedniowie, ul. Sportowa 5 51.037465, 20.840067

Liczba boisk: 7

5. PROGRAM:
• sobota godz. 9:00 - rozpoczęcie gier zgodnie z planem zamieszczonym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/
Uwaga: w przypadku dużej liczby zgłoszeń rozpoczęcie gier nastąpi o godzinie 08:30
• niedziela godz. 9:00 - ewentualne dokończenie gier

6. KATEGORIE WIEKOWE:
• gr.0 kobiety (25+) ur. w 1993 i starsze
• gr.0 mężczyźni (30+) ur. w 1988 i starsi
• gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni ur. 1979-1983
• gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni ur. 1974-1978
• gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni ur. 1969-1973
• gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni ur. 1964-1968
• gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni ur. 1959-1963
• gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni ur. 1954-1958
• gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni ur. 1949-1953
• gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni ur. 1944-1948
• gr.9 (75+) kobiety i mężczyźni ur. 1939-1943
• gr.10 (80+) kobiety i mężczyźni ur. do 31.12.1938

7. SYSTEM ROZGRYWEK:
a. grupowo-pucharowy trójkowy we wszystkich grach;
b. turniej rozgrywany we wszystkich rodzajach gier (pojedyncza mężczyzn, pojedyncza kobiet, podwójna mężczyzn, podwójna kobiet, mieszana) w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej liczbie 3 zgłoszeń. Przy liczbie zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej;
c. zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego samego rodzaju gry;
d. zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej;
e. rozstawianie wg Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów;

8. WARUNKI UCZESTNICTWA:
a. data urodzenia zgodna z pkt. 6;
b. terminowe zgłoszenie do gier;
c. opłacenie wpisowego: 35 zł za grę pojedynczą, 35 zł za grę podwójną od zawodnika;
d. posiadanie aktualnych badań sportowo-lekarskich albo złożenie oświadczenia potwierdzonego podpisem uczestnika o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w turnieju;
e. posiadanie przepisowego sprzętu (w tym lotek) i ubioru sportowego.

9. ZGŁOSZENIA DO GIER:
a. zgłoszenia do wszystkich gier należy składać na formularzu zgłoszeniowym dostępnym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
b. zawodnicy zgłaszający się do turnieju są obowiązani podać:
• imię i nazwisko, rok urodzenia, rodzaj gry, partnerów do gier podwójnych;
• oraz ewentualnie mogą podać: deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o dodatkowe rozstawienie bezklubowe, inne informacje (np. numer telefonu).

10. TERMIN ZGŁOSZEŃ DO GIER:
26.02.2019 (wtorek) godz. 22:00

11. PUBLIKACJA LOSOWANIA I PLANU GIER:
28.02.2019 (czwartek) godz. 12:00

12. SĘDZIA GŁÓWNY:
Marek Krawczyk licencja nr 314, email : [email protected]

13. WYNIKI TURNIEJU:
wliczane do listy klasyfikacyjnej seniorów.

14. NAGRODY:
Puchary, medale, vouchery na zakupy na stoiskach renomowanych firm, niespodzianki – w ramach możliwości organizatora.
Wśród uczestników zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody w tym z limitowanej serii kolekcjonerska rakieta firmy Yonex

15. ZAKWATEROWANIE:
Hotel „Świętokrzyski” ul. Słowackiego 1, 500m od hali - tel. 502118980, e-mail; [email protected]
Hotel „Stary młyn” ul. Berezów 2, tel./fax 41 252 85 61, 512 740 707
Hotel „Paradiso” ul. Harcerska 12, tel. 513 103 188
Hostel „MALIBU” ul. Kościuszki 2, tel. 502 247 999

16. WYŻYWIENIE:
Pizzeria na terenie hali, bary i restauracje na terenie Suchedniowa- szczegółowych informacji o lokalizacji udziela organizator. W trakcie rozgrywania zawodów będzie można pożywić się gorącym regionalnym żurkiem. Na hali dostępny będzie również kącik kawowo-herbaciany ze słodyczami.

17. WIECZOREK INTEGRACYJNY:
Sala bankietowa Hotelu „Świętokrzyski” Suchedniów ul. Słowackiego 1, koszt uczestnictwa 55 zł/osobę.
Wieczór integracyjny rozpocznie się w sobotę od godziny 22:00. W trakcie imprezy organizator przewiduje uroczyste obchody jubileuszowej, dwudziestej edycji turnieju FOREVER YOUNG częstując gości tortem i szampanem.
Uczestnictwo prosimy potwierdzić do środy 27.02.2019 do godz. 15:00 na e-mail; [email protected]
Ilość miejsc jest ograniczona. Serdecznie zapraszamy.

18. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
a. turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Seniorów Badmintona i Regulaminem Sportowym PZBad;
b. w sprawach spornych decyduje sędzia główny Marek Krawczyk

19. PATRONAT MEDIALNY / SPONSORZY:
VEKTOR MEDIA reprezentant w Polsce marek:
Yonex - tenis i badminton,
Tusa - sprzęt nurkowy,
View - okulary pływackie,
które są liderami światowymi w swoich obszarach.

Urząd Miasta i Gminy Suchedniów

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest tutaj
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.MirosławAdamczyk2. miejsce1
2.PrzemysławAleksandrowicz6. miejsce1
3.AndrzejAntosiewicz1. miejsce1. miejsce2
4.DariuszAugustyńczyk4. miejsce3. miejsce2
5.KamilaBanaszkiewicz3. miejsce7. miejsce2
6.MaciejBaran18. miejsce2. miejsce2
7.GrażynaBełus2. miejsce1
8.JacekBełus2. miejsce1
9.AnnaBiałasiewicz1. miejsce6. miejsce2
10.RobertBieganowski4. miejsce1. miejsce2
11.KrzysztofBiela6. miejsce1
12.AndrzejBittner2. miejsce1
13.RafałBogdański2. miejsce3. miejsce2
14.PiotrBondaruk12. miejsce2. miejsce2
15.EwelinaBracha8. miejsce1
16.AgnieszkaBrojek6. miejsce1
17.MariaBrzeźnicka1. miejsce1. miejsce2
18.AdamBunio4. miejsce6. miejsce2
19.MaciejBysikiewicz1. miejsce1
20.KrzysztofChmielewski2. miejsce1. miejsce2
21.BolesławCichocki4. miejsce2. miejsce2
22.KrystynaCielecka3. miejsce3. miejsce2
23.DominikaCygan1. miejsce1. miejsce2
24.AndrzejDadas3. miejsce2. miejsce2
25.DorotaDanielak3. miejsce6. miejsce2
26.ZbigniewDorna2. miejsce1
27.AlicjaDrężek2. miejsce7. miejsce2
28.JoannaFidos2. miejsce4. miejsce2
29.JakubFirlus2. miejsce1
30.DanutaForyta2. miejsce2. miejsce2
31.MarekGałczyński1. miejsce2. miejsce2
32.DorotaGawrońska-Popa8. miejsce1
33.NicolasGenin5. miejsce8. miejsce2
34.AdamGębala4. miejsce5. miejsce2
35.KrzysztofGontarski2. miejsce6. miejsce2
36.JarosławGórski2. miejsce6. miejsce2
37.KrzysztofGrabek1. miejsce4. miejsce2
38.AdamGrala2. miejsce4. miejsce2
39.MonikaGrala4. miejsce1
40.AndrzejGrzechnik4. miejsce4. miejsce2
41.DorotaGrzejdak2. miejsce2. miejsce2
42.PrzemysławGrzeszkowiak3. miejsce3. miejsce2
43.DominikaGuzik-Płuchowska1. miejsce1
44.CzesławGwiazda2. miejsce4. miejsce2
45.ArkadiuszHarbacewicz10. miejsce6. miejsce2
46.SławomirHetmański1. miejsce1. miejsce2
47.MonikaJanduła2. miejsce6. miejsce2
48.DamianJaniaczyk7. miejsce3. miejsce2
49.DariuszJanik1. miejsce5. miejsce2
50.ZbigniewJasiulewicz1. miejsce1. miejsce2
51.OskarJass9. miejsce6. miejsce2
52.MagdalenaJaworek1. miejsce2. miejsce2
53.AndrzejKaftański1. miejsce3. miejsce2
54.WojciechKałamaga6. miejsce6. miejsce2
55.AnnaKaźmierkowska3. miejsce1
56.AnnaKępczyńska4. miejsce4. miejsce2
57.MichałKępczyński9. miejsce1
58.MagdalenaKoba1. miejsce1
59.AnnaKocimska2. miejsce4. miejsce2
60.MagdalenaKojder1. miejsce1. miejsce2
61.ŁukaszKomar6. miejsce1. miejsce2
62.KrzysztofKonecki9. miejsce1
63.OlgaKoniuch4. miejsce1
64.DanutaKorbel1. miejsce1
65.AgataKornacka2. miejsce2. miejsce2
66.AndrzejKowalski3. miejsce1
67.AndrzejKowalski4. miejsce1
68.JustynaKozłowska-Jones3. miejsce1
69.DariuszKraszewski4. miejsce1
70.DawidKrawiec4. miejsce4. miejsce2
71.WładysławKsiężyk2. miejsce1. miejsce2
72.ZdzisławKula19. miejsce9. miejsce2
73.GrzegorzKulesza2. miejsce4. miejsce2
74.ZygmuntKuranda15. miejsce8. miejsce2
75.PiotrKurek9. miejsce1
76.JerzyLański2. miejsce2. miejsce2
77.WojciechLasek6. miejsce1
78.KrzysztofLatawski1. miejsce4. miejsce2
79.JacekLewandowski6. miejsce6. miejsce2
80.WojciechLewandowski8. miejsce1
81.SławomirLis12. miejsce2. miejsce2
82.MarekŁoboda5. miejsce1
83.MariuszMaczuga10. miejsce6. miejsce2
84.GrzegorzMaleszewski5. miejsce1
85.JarosławMarciniak4. miejsce3. miejsce2
86.MedardMarcinkowski18. miejsce1
87.JacekMatyszewski8. miejsce9. miejsce2
88.PawełMela16. miejsce6. miejsce2
89.MariuszMichniewicz10. miejsce4. miejsce2
90.GrzegorzMiernik19. miejsce5. miejsce2
91.MarekMiłoszewski9. miejsce1
92.RyszardMiś6. miejsce1
93.EwaMłynarska1. miejsce1. miejsce2
94.TomaszMorawik12. miejsce6. miejsce2
95.MirosławMordasiewicz4. miejsce4. miejsce2
96.KrzysztofMyalski4. miejsce4. miejsce2
97.DariuszNahrebecki6. miejsce6. miejsce2
98.JanuszNawrocki2. miejsce1. miejsce2
99.MichałNiczyporuk4. miejsce3. miejsce2
100.JarosławOciepa1. miejsce6. miejsce2
101.MaciejOciepa4. miejsce1
102.KarolinaOlejarz2. miejsce6. miejsce2
103.DariuszOpatrzyk5. miejsce4. miejsce2
104.JózefOrzoł6. miejsce6. miejsce2
105.MariuszPakulski9. miejsce2. miejsce2
106.HubertPączek2. miejsce5. miejsce2
107.JacekPersona6. miejsce1
108.KrzysztofPiątek6. miejsce1
109.SławomirPiechnik6. miejsce6. miejsce2
110.MaciejPiekło5. miejsce1
111.KarolPik15. miejsce9. miejsce2
112.MariuszPogoń12. miejsce6. miejsce2
113.PrzemysławPohl6. miejsce10. miejsce2
114.MariuszPopa6. miejsce8. miejsce2
115.KamilPopławski9. miejsce7. miejsce2
116.GrzegorzPradela2. miejsce2. miejsce2
117.ZdzisławaPrędka4. miejsce1
118.JacekPrędki1. miejsce1
119.KazimierzPrędki4. miejsce1
120.ZbigniewPrzyjemski1. miejsce1
121.ArturPupin6. miejsce1. miejsce2
122.AdwinPutteeraj6. miejsce5. miejsce2
123.GrzegorzRadecki4. miejsce3. miejsce2
124.MarekRosa4. miejsce1. miejsce2
125.ArturRosłaniec6. miejsce7. miejsce2
126.JanuszRudziński6. miejsce6. miejsce2
127.MariuszRurarz18. miejsce2. miejsce2
128.JerzyRybicki3. miejsce2. miejsce2
129.MarcinRykała18. miejsce10. miejsce2
130.OlegSergeev4. miejsce4. miejsce2
131.MieczysławSitko10. miejsce4. miejsce2
132.IwonaSobotka3. miejsce1
133.TomaszSpyra10. miejsce8. miejsce2
134.JerzyStachowski3. miejsce1
135.DariuszStańko15. miejsce4. miejsce2
136.TomaszStopa1. miejsce6. miejsce2
137.AndrzejStruensee1. miejsce4. miejsce2
138.PawełStrzałkowski18. miejsce1
139.MichałSuski6. miejsce3. miejsce2
140.SusanneSwoboda1. miejsce6. miejsce2
141.PiotrSzafrański6. miejsce6. miejsce2
142.MarekSzcześniewski4. miejsce1
143.TadeuszSzczur15. miejsce4. miejsce2
144.SylwiaSzewczuk6. miejsce1
145.ŁukaszSzmel3. miejsce6. miejsce2
146.DariuszSzymkiewicz2. miejsce8. miejsce2
147.RobertŚmierzchalski2. miejsce1. miejsce2
148.MałgorzataŚrednicka3. miejsce4. miejsce2
149.MariuszTochowicz12. miejsce9. miejsce2
150.JacekTomasiewicz6. miejsce6. miejsce2
151.VolhaTrakhimik4. miejsce1
152.AgnieszkaTrzcińska1. miejsce4. miejsce2
153.LeopoldTukendorf1. miejsce4. miejsce2
154.KamilTuronek1. miejsce1. miejsce2
155.AndrzejTurowski2. miejsce2. miejsce2
156.SoniaWachowska2. miejsce4. miejsce2
157.AnnaWalasek2. miejsce4. miejsce2
158.KrzysztofWalenda4. miejsce1. miejsce2
159.StanisławWikło1. miejsce1. miejsce2
160.LeszekWild12. miejsce9. miejsce2
161.HenrykWirzinkiewicz15. miejsce1
162.KarolinaWiśniewska3. miejsce6. miejsce2
163.GrzegorzWłodarczyk3. miejsce1. miejsce2
164.BożenaWołkowycka3. miejsce2. miejsce2
165.MałgorzataWoźniak1. miejsce1
166.JerzyWrzodak4. miejsce1
167.EwaZając3. miejsce6. miejsce2
168.MichałZakrzewski6. miejsce1
169.DariuszZięba8. miejsce6. miejsce2
170.JanŻórawiński6. miejsce6. miejsce2
171.IreneuszŻurek7. miejsce1

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest pod adresem: cut.yt/MDAF2H

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/BU1hkc

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 171 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DominikaGuzik-Płuchowska1979AZSAGH Kraków
2.DorotaGrzejdak1967UKS Kometa Sianów
3.MałgorzataŚrednicka1977Wrocław
4.MonikaGrala1983Ruciane-Nida

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MariaBrzeźnicka1959MKS Garwolin
2.AnnaWalasek1972Busko-Zdrój
3.JustynaKozłowska-Jones1972KS Badminton School Gdynia
4.AnnaKępczyńska1970-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DariuszJanik1986AZSAGH Kraków
2.HubertPączek1982AZSAGH Kraków
3-4.MaciejOciepa1988UKS Junior Wrzosowa
3-4.DariuszAugustyńczyk1984BKS Kolejarz Częstochowa
5-6.ŁukaszKomar1988KS Badminton School Gdynia
5-6.PrzemysławPohl1978Katowice
7.DamianJaniaczyk1986Wrocław

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.ZbigniewJasiulewicz1979AZSAGH Kraków
2.JakubFirlus1979Katowice
3-4.AdamGębala1979Żyrardów
3-4.OlegSergeev1979Rosja
5-6.MichałZakrzewski1982UTS Akro-Bad Warszawa
5-6.AdwinPutteeraj1982Wrocław

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.SławomirHetmański1977LUKS Victoria Domecko
2.RobertŚmierzchalski1974Gdynia
3-4.KrzysztofWalenda1973MKS Garwolin
3-4.DawidKrawiec1977Wrocław
5-6.MichałSuski1977AZSUM Łódź
5-6.ArturPupin1975LUKS Victoria Domecko
7-12.LeszekWild1977Szemud
7-12.TomaszMorawik1976AZSAGH Kraków
7-12.SławomirLis1974Warszawa
7-12.MariuszPogoń1977AZSAGH Kraków
7-12.MariuszTochowicz1976-----
7-12.PiotrBondaruk1976Gdańsk
13-18.PawełStrzałkowski1977Warszawa
13-18.MarcinRykała1977BKS Kolejarz Katowice
13-18.MedardMarcinkowski1975Bolesławiec
13-18.MaciejBaran1977-----
13-18.MariuszRurarz1975UKS Hubal Białystok
19.ZdzisławKula1975-----
19.GrzegorzMiernik1976Suchedniów

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofGrabek1973Wrocław
2.JarosławGórski1973Gorlice
3-4.MichałNiczyporuk1970Warszawa
3-4.GrzegorzRadecki1972Bieruń
5-6.WojciechKałamaga1971Tarnowskie Góry
5-6.JacekTomasiewicz1970MKS Stal Nowa Dęba
7-8.JacekMatyszewski1970-----
7-8.DariuszZięba1972AZSWAT Warszawa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JacekPrędki1965MKS Garwolin
2.RafałBogdański1965Piaseczno
3-4.RobertBieganowski1968Żyrardów
3-4.AndrzejGrzechnik1967Gdynia
5.NicolasGenin1967Austria
6-10.MariuszMichniewicz1964UKS Hubal Białystok
6-10.MieczysławSitko1966MKS Stal Nowa Dęba
6-10.TomaszSpyra1968Bukowno
6-10.ArkadiuszHarbacewicz1968Syców
6-10.MariuszMaczuga1965UKS Ząbkowice Dąbrowa Górn.
11-15.TadeuszSzczur1968MKS Stal Nowa Dęba
11-15.KarolPik1967Warszawa
11-15.ZygmuntKuranda1966Morawica
11-15.DariuszStańko1968UKS Aktywna Piątka Przemyśl
11-15.HenrykWirzinkiewicz1963Olsztyn
16.PawełMela1967Tomaszów Mazowiecki

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JarosławOciepa1962Częstochowa
2.JanuszNawrocki1961Gniezno
3-4.KrzysztofMyalski1961Bieruń
3-4.AdamBunio1959MKS Stal Nowa Dęba
5-6.PiotrSzafrański1959UKS Korona Pabianice
5-6.SławomirPiechnik1961Opole
7.IreneuszŻurek1962Świebodzin

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofLatawski1956Oświęcim
2.KrzysztofChmielewski1954Olsztyn
3-4.MirosławMordasiewicz1958UKS Hubal Białystok
3-4.BolesławCichocki1955Warszawa
5-6.JanuszRudziński1955Warszawa
5-6.JanŻórawiński1956Warszawa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
2.JerzyLański1951Łódź
3.JerzyRybicki1951MKS Garwolin

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AndrzejAntosiewicz1947Warszawa
2.WładysławKsiężyk1947Piastów
3.PrzemysławGrzeszkowiak1945MKS Garwolin
4.AndrzejKowalski1945Kielce
5.GrzegorzMaleszewski1948Ruciane-Nida

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 75+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.LeopoldTukendorf1940MKS Garwolin
2.CzesławGwiazda1942Żyrardów
3.JerzyStachowski1943MKS Garwolin
4.JerzyWrzodak1935Żyrardów

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dominika Cygan1983Magdalena Jaworek1987
2.Joanna Fidos1989Monika Janduła1986
3.Kamila Banaszkiewicz1985Karolina Wiśniewska1987

Gra podwójna kobiet - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Magdalena Kojder1979Agnieszka Trzcińska1980
2.Agata Kornacka1983Karolina Olejarz1982

Gra podwójna kobiet - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Anna Białasiewicz1970Ewa Młynarska1967
2.Alicja Drężek1974Anna Kocimska1978
3.Dorota Danielak1974Bożena Wołkowycka1971

Gra podwójna kobiet - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Danuta Korbel1973Susanne Swoboda1968
2.Danuta Foryta1968Sonia Wachowska1968
3.Krystyna Cielecka1953Ewa Zając1967
4.Anna Kępczyńska1970Anna Walasek1972

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Łukasz Komar1988Robert Śmierzchalski1974
2.Grzegorz Kulesza1985Mariusz Rurarz1975
3.Dariusz Augustyńczyk1984Damian Janiaczyk1986
4-5.Adam Gębala1979Hubert Pączek1982
4-5.Dariusz Janik1986Maciej Piekło1970

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Zbigniew Jasiulewicz1979Kamil Turonek1979
2.Maciej Baran1977Sławomir Lis1974
3.Rafał Bogdański1965Łukasz Szmel1981
4-5.Adwin Putteeraj1982Marek Łoboda1973
4-5.Grzegorz Miernik1976Dariusz Opatrzyk1980

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Sławomir Hetmański1977Artur Pupin1975
2.Piotr Bondaruk1976Krzysztof Gontarski1971
3.Michał Suski1977Grzegorz Włodarczyk1976
4-6.Jacek Lewandowski1974Tomasz Morawik1976
4-6.Artur Rosłaniec1974Dariusz Zięba1972
4-6.Przemysław Aleksandrowicz1978Mariusz Pogoń1977
7-9.Zdzisław Kula1975Mariusz Tochowicz1976
7-9.Oskar Jass1974Mariusz Pakulski1975
7-9.Kamil Popławski1974Leszek Wild1977
10.Przemysław Pohl1978Marcin Rykała1977

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Gałczyński1969Tomasz Stopa1967
2.Adam Grala1973Dariusz Szymkiewicz1969
3.Andrzej Dadas1969Grzegorz Radecki1972
4-6.Dariusz Nahrebecki1971Jacek Tomasiewicz1970
4-6.Wojciech Kałamaga1971Mariusz Maczuga1965
4-6.Józef Orzoł1970Mariusz Popa1971
7-9.Michał Kępczyński1969Piotr Kurek1970
7-9.Krzysztof Konecki1970Jacek Matyszewski1970
7-9.Marek Miłoszewski1970Karol Pik1967

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Zbigniew Przyjemski1965Stanisław Wikło1961
2.Grzegorz Pradela1965Andrzej Turowski1965
3-4.Andrzej Grzechnik1967Mariusz Michniewicz1964
3-4.Mieczysław Sitko1966Tadeusz Szczur1968
5-6.Arkadiusz Harbacewicz1968Paweł Mela1967
5-6.Jacek Persona1960Krzysztof Piątek1967
7-8.Nicolas Genin1967Tomasz Spyra1968
7-8.Zygmunt Kuranda1966Wojciech Lewandowski1964

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Maciej Bysikiewicz1960Janusz Nawrocki1961
2.Mirosław Adamczyk1962Zbigniew Dorna1963
3-4.Dariusz Kraszewski1962Jarosław Marciniak1961
3-4.Krzysztof Latawski1956Krzysztof Myalski1961
5-6.Sławomir Piechnik1961Piotr Szafrański1959
5-6.Adam Bunio1959Jarosław Ociepa1962

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Chmielewski1954Andrzej Kaftański1955
2.Andrzej Bittner1956Bolesław Cichocki1955
3-4.Mirosław Mordasiewicz1958Marek Szcześniewski1958
3-4.Marek Rosa1958Andrzej Struensee1953
5-6.Krzysztof Biela1957Ryszard Miś1958
5-6.Janusz Rudziński1955Jan Żórawiński1956

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Antosiewicz1947Władysław Księżyk1947
2.Jerzy Lański1951Jerzy Rybicki1951
3.Przemysław Grzeszkowiak1945Andrzej Kowalski1953
4.Czesław Gwiazda1942Leopold Tukendorf1940

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Grzegorz Włodarczyk1976Dominika Cygan1983
2.Mariusz Pakulski1975Magdalena Jaworek1987
3-4.Oleg Sergeev1979Volha Trakhimik1989
3-4.Grzegorz Kulesza1985Joanna Fidos1989
5-6.Tomasz Stopa1967Monika Janduła1986
5-6.Jacek Lewandowski1974Karolina Wiśniewska1987
7.Kamil Popławski1974Kamila Banaszkiewicz1985

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Kamil Turonek1979Magdalena Kojder1979
2.Marek Gałczyński1969Agata Kornacka1983
3-4.Adam Grala1973Agnieszka Trzcińska1980
3-4.Dariusz Opatrzyk1980Olga Koniuch1983
5-6.Jarosław Górski1973Sylwia Szewczuk1983
5-6.Łukasz Szmel1981Karolina Olejarz1982

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Walenda1973Magdalena Koba1971
2.Andrzej Dadas1969Dorota Grzejdak1967
3-4.Dawid Krawiec1977Anna Kocimska1978
3-4.Krzysztof Grabek1973Małgorzata Średnicka1977
5-6.Oskar Jass1974Anna Białasiewicz1970
5-6.Krzysztof Gontarski1971Dorota Danielak1974
7.Artur Rosłaniec1974Alicja Drężek1974

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Robert Bieganowski1968Ewa Młynarska1967
2.Andrzej Turowski1965Bożena Wołkowycka1971
3.Michał Niczyporuk1970Iwona Sobotka1963
4-6.Dariusz Nahrebecki1971Susanne Swoboda1968
4-6.Józef Orzoł1970Agnieszka Brojek1967
4-6.Wojciech Lasek1970Ewa Zając1967
7-8.Dariusz Szymkiewicz1969Ewelina Bracha1973
7-8.Mariusz Popa1971Dorota Gawrońska-Popa1967

Gra mieszana - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Stanisław Wikło1961Maria Brzeźnicka1959
2.Grzegorz Pradela1965Danuta Foryta1968
3.Jarosław Marciniak1961Anna Kaźmierkowska1964
4.Dariusz Stańko1968Sonia Wachowska1968

Gra mieszana - Grupa 60+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Rosa1958Małgorzata Woźniak1957
2.Jacek Bełus1954Grażyna Bełus1953
3.Andrzej Kaftański1955Krystyna Cielecka1953
4.Kazimierz Prędki1941Zdzisława Prędka1945

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet8
Gra pojedyncza mężczyzn81
Gra podwójna kobiet24
Gra podwójna mężczyzn106
Gra mieszana kobiet36
Gra mieszana mężczyzn36
ilość uczestników171
ilość kobiet42
ilość mężczyzn129
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+ (19 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 40+ (10 par)
najstarszy zawodnikJerzy Wrzodak (84 lat)
najmłodszy zawodnikJoanna Fidos (30 lat)
najstarsza rozgrywana grupa75+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×