21. Ogólnopolski Turniej Badmintona BABOLAT CUP 2019

Podstawowe informacje

Data:16 - 17.02.2019
Miejscowość:Szczecin
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:Agencja Reklamowa "Bono"

Komunikat organizacyjny

21 Ogólnopolski Turniej Badmintona BABOLAT CUP 2019

1. CELE:
• Popularyzacja badmintona
• Integracja środowiska seniorów
• Integracja środowiska amatorów

2. ORGANIZATORZY:
Grupa BONO
Stowarzyszenie Aktywności i Promocji Zdrowia BENE Sport Active
BENE s.j.

WSPÓŁORGANIZATOR/PARTNER
BABOLAT POLSKA

Osoba odpowiedzialna za organizację turnieju:
Krzysztof Bobala
Tel. 663 732 389, e-mail: [email protected]
Bogdan Mieżyński
Tel. 602 719 331, e-mail: [email protected]

3. TERMIN:
16-17.02.2019

4. MIEJSCE:
Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach
Ul. Siedlecka 6, 72-010 Police

Liczba boisk: 9 Uwagi: w przypadku dużej ilości zgłoszeń organizator przewiduje zakończenie rozgrywek w niedzielę 17.02.2019

5. PROGRAM:
• sobota godz. 9:00 - rozpoczęcie gier zgodnie z planem zamieszczonym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
• Sobota godz: 9:30 – uroczyste otwarcie i rozpoczęcie gier
• Sobota godz.: 21:00 – players party w Hotelu Dobosz
• niedziela godz. 9:00 - ewentualne dokończenie gier

6. KATEGORIE WIEKOWE:
• gr.0 kobiety (25+) ur. w 1993 i starsze
• gr.0 mężczyźni (30+) ur. w 1988 i starsi
• gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni ur. 1979-1983
• gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni ur. 1974-1978
• gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni ur. 1969-1973
• gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni ur. 1964-1968
• gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni ur. 1959-1963
• gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni ur. 1954-1958
• gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni ur. 1949-1953
• gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni ur. 1944-1948
• gr.9 (75+) kobiety i mężczyźni ur. 1939-1943
• gr.10 (80+) kobiety i mężczyźni ur. do 31.12.1938

7. SYSTEM ROZGRYWEK:
a. grupowo-pucharowy trójkowy we wszystkich grach;
b. turniej rozgrywany we wszystkich rodzajach gier (pojedyncza mężczyzn, pojedyncza kobiet, podwójna mężczyzn, podwójna kobiet, mieszana) w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej liczbie 3 zgłoszeń. Przy liczbie zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej;
c. zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego samego rodzaju gry;
d. zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej;
e. rozstawianie wg Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów;

8. WARUNKI UCZESTNICTWA:
a. data urodzenia zgodna z pkt. 6;
b. terminowe zgłoszenie do gier;
c. opłacenie wpisowego: 35 zł za grę pojedynczą, 35 zł za grę podwójną od zawodnika;
d. posiadanie aktualnych badań sportowo-lekarskich albo złożenie oświadczenia potwierdzonego podpisem uczestnika o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w turnieju;
e. posiadanie przepisowego sprzętu (w tym lotek) i ubioru sportowego.

9. ZGŁOSZENIA DO GIER:
a. zgłoszenia do wszystkich gier należy składać na formularzu zgłoszeniowym dostępnym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
b. zawodnicy zgłaszający się do turnieju są obowiązani podać:
• imię i nazwisko, rok urodzenia, rodzaj gry, partnerów do gier podwójnych;
• oraz ewentualnie mogą podać: deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o dodatkowe rozstawienie bezklubowe, inne informacje (np. numer telefonu).

10. TERMIN ZGŁOSZEŃ DO GIER:
12 lutego do godziny 22:00 (wtorek) godz. 22:00

11. PUBLIKACJA LOSOWANIA I PLANU GIER:
14 lutego (czwartek) godz. 12:00

12. SĘDZIA GŁÓWNY:
Kacper Bobala

13. WYNIKI TURNIEJU:
wliczane do listy klasyfikacyjnej seniorów.

14. NAGRODY:
Medale i dyplomy; koszulka dla każdego zawodnika, nagrody będą rozlosowywane wśród wszystkich uczestników – sprzęt sportowy i elektroniczny, oraz niespodzianki ufundowane przez Partnerów i Sponsorów Turnieju

15. ZAKWATEROWANIE:
Hotel Dobosz
Ul. Wróblewskiego 1, Police
Tel. 91 44 55 444
Cena pokoju dwuosobowego ze śniadaniem – 162 PLN

Hala Sportowa (tam gdzie odbywają się zawody)
Noclegi w dwóch 15-osobowych salach koedukacyjnych, na materacach, należy zabrać ze sobą śpiwór bądź swoją pościel.
Dostępne są prysznice i toalety w szatniach, z których korzystamy w czasie zawodów.
Cena za osobodobę – 15 PLN
Chęć skorzystania z noclegu należy zgłosić wypełniając formularz INFORMACJE DODATKOWE pod adresem:
https://goo.gl/forms/1bL2Eexo3fGKULW22

16. WYŻYWIENIE:
Restauracja Hotelu Dobosz oferuje 10% rabat na dania z karty menu
Istnieje możliwość zamówienia posiłków ze stołówki znajdującej się na terenie Zespołu Szkół – 100 m od hali
Śniadania – sobota i niedziela – 10 PLN/szt
Obiady- sobota i niedziela – 15 PLN/szt.
Kolacja – sobota – 10 PLN/szt
Posiłki ze stołówki zamawiamy wypełniając formularz INFORMACJE DODATKOWE pod adresem:
https://goo.gl/forms/1bL2Eexo3fGKULW22

17. WIECZOREK INTEGRACYJNY:
Impreza poturniejowa odbędzie się w sobotę 16.02 o godzinie 21:00 w Hotelu Dobosz.
W cenie 60 PLN jest catering bez napojów oraz DJ, Można zabrać ze sobą osoby towarzyszące.
Na imprezę zgłaszamy się wypełniając formularz INFORMACJE DODATKOWE pod adresem:
https://goo.gl/forms/1bL2Eexo3fGKULW22

18. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
a. turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Seniorów Badmintona i Regulaminem Sportowym PZBad;
b. w sprawach spornych decyduje sędzia główny (Kacper Bobala)

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest tutaj
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.MirosławAdamczyk1. miejsce1
2.WalterAepler3. miejsce1. miejsce2
3.BoulosAlnajjar2. miejsce2. miejsce2
4.StephanBandermann3. miejsce3. miejsce2
5.ZbigniewBartosz1. miejsce1. miejsce2
6.TomaszBartosz2. miejsce1. miejsce2
7.FranziskaBethge6. miejsce6. miejsce2
8.PawełBiały3. miejsce4. miejsce2
9.JoannaCegielska3. miejsce4. miejsce2
10.TomaszCharkiewicz1. miejsce6. miejsce2
11.PiotrChrzęszczyk2. miejsce1. miejsce2
12.AdamCimosz6. miejsce1. miejsce2
13.DominikaCygan1. miejsce1. miejsce2
14.MarekCytlau2. miejsce1
15.SylwiaCzubaszek10. miejsce1
16.DorotaDanielak2. miejsce7. miejsce2
17.ZbigniewDorna1. miejsce1
18.GustawDudka6. miejsce7. miejsce2
19.PiotrDymowski9. miejsce7. miejsce2
20.DanutaForyta1. miejsce1. miejsce2
21.LarsGaedke3. miejsce1
22.KrzysztofGrabek1. miejsce4. miejsce2
23.RyszardGracjasz9. miejsce1
24.UrszulaGrządzielska-Zblewska1. miejsce6. miejsce2
25.DorotaGrzejdak1. miejsce1. miejsce2
26.AdamGrzesiak2. miejsce2. miejsce2
27.JustynaGrzybek2. miejsce2. miejsce2
28.MarcinGrzywacz1. miejsce1. miejsce2
29.MariolaHawel1. miejsce1
30.SławomirHetmański1. miejsce1. miejsce2
31.StefenHoppe6. miejsce1
32.KrzysztofJakubowski9. miejsce5. miejsce2
33.PrzemysławJanaszek3. miejsce2. miejsce2
34.JakubJanaszek1. miejsce1
35.DawidJanus6. miejsce1
36.BarbaraJaskólska1. miejsce1. miejsce2
37.MagdalenaJaworek4. miejsce1
38.RenataJędrzejewska3. miejsce2. miejsce2
39.MarekJózwik9. miejsce7. miejsce2
40.ZbigniewKaczyński9. miejsce5. miejsce2
41.KevinKarl4. miejsce9. miejsce2
42.AnnaKocimska2. miejsce4. miejsce2
43.AdamKonkol8. miejsce8. miejsce2
44.KamilaKowalska4. miejsce2. miejsce2
45.SławomirKowalski3. miejsce1. miejsce2
46.RobertKowalski6. miejsce3. miejsce2
47.MagdalenaKoziar4. miejsce5. miejsce2
48.JakubKrakowski12. miejsce6. miejsce2
49.DawidKrawiec2. miejsce4. miejsce2
50.LarsKuhn8. miejsce1
51.PiotrKwieciński2. miejsce1. miejsce2
52.PiotrLassociński3. miejsce6. miejsce2
53.DanielLesner12. miejsce6. miejsce2
54.PiotrLeśniewicz4. miejsce2. miejsce2
55.JacekLewandowski8. miejsce6. miejsce2
56.FriedrichLiepe6. miejsce1
57.PiotrLipiński4. miejsce4. miejsce2
58.MichałŁasiński2. miejsce1
59.AdamŁobaczewski6. miejsce4. miejsce2
60.FrankManthey2. miejsce4. miejsce2
61.MarcinMasłowski4. miejsce4. miejsce2
62.RobertMatecki2. miejsce1
63.MarianMatusewicz6. miejsce2. miejsce2
64.AndrzejMieżyński4. miejsce1
65.SylwesterMomot4. miejsce6. miejsce2
66.EwaMorawiec4. miejsce6. miejsce2
67.MirosławMuchalski8. miejsce4. miejsce2
68.DagmarNeuman2. miejsce3. miejsce2
69.AleksandraNiedźwiedź2. miejsce9. miejsce2
70.JacekNiegrebecki2. miejsce1
71.PawełNiewoliński1. miejsce3. miejsce2
72.ŁukaszNowakowski6. miejsce9. miejsce2
73.MagdalenaOkupniak1. miejsce1
74.MarcoOrlik4. miejsce9. miejsce2
75.JacekOsadnik3. miejsce6. miejsce2
76.IwonaOstrowska3. miejsce1
77.SzymonPalczewski2. miejsce4. miejsce2
78.FrankPanecke8. miejsce1
79.MateuszPartyka4. miejsce5. miejsce2
80.RyszardPawluk1. miejsce1
81.LeszekPiórkowski12. miejsce1
82.RobertPiróg1. miejsce1
83.KamilPopławski6. miejsce1
84.JacekPotorski4. miejsce10. miejsce2
85.AndrzejPrzytulski6. miejsce6. miejsce2
86.JerzyPtaszyński3. miejsce1
87.MarcinPuciato1. miejsce1. miejsce2
88.ArturPupin4. miejsce1. miejsce2
89.GrzegorzRadecki2. miejsce2. miejsce2
90.BennoRaj4. miejsce1. miejsce2
91.RadosławRathnau6. miejsce1
92.PeterRobb8. miejsce1
93.RafałRoman8. miejsce1
94.WojciechRosada6. miejsce4. miejsce2
95.SusiRotger6. miejsce9. miejsce2
96.UweRother6. miejsce4. miejsce2
97.AnneSchlatter3. miejsce6. miejsce2
98.NoraSchmidt6. miejsce9. miejsce2
99.WojciechSelke8. miejsce3. miejsce2
100.EdytaSelke3. miejsce3. miejsce2
101.TomaszSell4. miejsce1
102.KarolinaSieciechowicz2. miejsce3. miejsce2
103.GrzegorzSochacki6. miejsce1
104.MarekStećko5. miejsce3. miejsce2
105.KlausStiens4. miejsce2. miejsce2
106.RadosławStrejko3. miejsce2. miejsce2
107.AndrzejStruensee1. miejsce3. miejsce2
108.MichałSuski4. miejsce1. miejsce2
109.BeataSzczecina2. miejsce2. miejsce2
110.KatarzynaSzczykutowicz4. miejsce6. miejsce2
111.JoannaSzleszyńska-Łogosz1. miejsce1
112.MałgorzataŚrednicka3. miejsce4. miejsce2
113.MaciejTarnowski6. miejsce1
114.GuntherTauwald6. miejsce1. miejsce2
115.Buu-TaiTruong8. miejsce6. miejsce2
116.MartaUrbanik6. miejsce1
117.MarlenaWdowczyk3. miejsce4. miejsce2
118.MateuszWilczek6. miejsce2. miejsce2
119.LeszekWild3. miejsce6. miejsce2
120.MartaWojciechowska2. miejsce1. miejsce2
121.PatrickWysocki6. miejsce1
122.RobertWyszyński6. miejsce3. miejsce2
123.LechZacharzewski2. miejsce1
124.ThorstenZell12. miejsce6. miejsce2
125.BogdanZianowicz9. miejsce4. miejsce2
126.MarekZiółkowski2. miejsce2. miejsce2
127.MaciejŻołnierzów2. miejsce2. miejsce2
128.AleksandraŻołnierzów2. miejsce1
129.IreneuszŻurek4. miejsce6. miejsce2
130.JacekŻuromski6. miejsce6. miejsce2

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest pod adresem: cut.yt/kRL296

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/NZg59e

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 130 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MariolaHawel1988Poznań
2.AleksandraNiedźwiedź1986Wrocław
3.AnneSchlatter1987Niemcy

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DorotaGrzejdak1967UKS Kometa Sianów
2.JustynaGrzybek1974Zielona Góra
3.MałgorzataŚrednicka1977Wrocław
4.MagdalenaKoziar1978Koszalin

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RobertPiróg1987Zielona Góra
2.SzymonPalczewski1984Borek Wielkopolski
3.PiotrLassociński1983Choszczno
4.MarcinMasłowski1981Sława

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MarcinPuciato1980Koszalin
2.JacekNiegrebecki1981Szczecin
3.PrzemysławJanaszek1980Puszczykowo
4-6.MateuszWilczek1982Puszczykowo
4-6.RobertKowalski1979Puck
4-6.ŁukaszNowakowski1980Wrocław

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.SławomirHetmański1977LUKS Victoria Domecko
2.DawidKrawiec1977Wrocław
3-4.ArturPupin1975LUKS Victoria Domecko
3-4.MichałSuski1977AZSUM Łódź
5-8.RafałRoman1977Sławno
5-8.AdamKonkol1974Żelistrzewo
5-8.Buu-TaiTruong1976Niemcy
5-8.JacekLewandowski1974Warszawa
9-12.DanielLesner1978Gdynia
9-12.JakubKrakowski1974Puszczykowo
9-12.LeszekPiórkowski1976Szczecin
9-12.ThorstenZell1975Niemcy

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofGrabek1973Wrocław
2.GrzegorzRadecki1972Bieruń
3.SławomirKowalski1971KS Chojnik Jelenia Góra
4-6.AdamCimosz1973KS Chojnik Jelenia Góra
4-6.GrzegorzSochacki1968MLKS Solec Kuj.
4-6.RobertWyszyński1973Choszczno
7-9.MarekJózwik1970Poznań
7-9.PiotrDymowski1973Poznań
7-9.BogdanZianowicz1973Szczecin

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.TomaszCharkiewicz1964Gorzów Wielkopolski
2.TomaszBartosz1968Bydgoszcz
3.PawełBiały1962Szczecin
4.PiotrLeśniewicz1968Szczecin
5.MarekStećko1968Góra

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.ZbigniewBartosz1960Bydgoszcz
2.FrankManthey1963Niemcy
3-4.IreneuszŻurek1962Świebodzin
3-4.PiotrLipiński1963Choszczno
5-6.UweRother1962Niemcy
5-6.JacekŻuromski1959Szczecin
7-8.PeterRobb1959Niemcy
7-8.MirosławMuchalski1959Szczecin

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RyszardPawluk1954SKB Piast Słupsk
2.MarekZiółkowski1954Szczecin
3.JacekOsadnik1958STB Energia Lubliniec
4.SylwesterMomot1958Banie

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
2.BoulosAlnajjar1950Niemcy
3.WalterAepler1953Niemcy
4-6.GuntherTauwald1951Niemcy
4-6.MarianMatusewicz1951Słupsk
4-6.WojciechRosada1953Poznań
7-9.ZbigniewKaczyński1952Szczecin
7-9.RyszardGracjasz1951Szczecin
7-9.KrzysztofJakubowski1952Szczecin

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dominika Cygan1983Magdalena Okupniak1989
2.Karolina Sieciechowicz1987Marta Wojciechowska1985
3-4.Kamila Kowalska1981Katarzyna Szczykutowicz1977
3-4.Magdalena Jaworek1987Ewa Morawiec1986
5-6.Susi Rotger1983Nora Schmidt1988
5-6.Franziska Bethge1993Anne Schlatter1987

Gra podwójna kobiet - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Urszula Grządzielska-Zblewska1977Joanna Szleszyńska-Łogosz1978
2.Dorota Danielak1974Anna Kocimska1978
3.Edyta Selke1975Marlena Wdowczyk1978

Gra podwójna kobiet - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Danuta Foryta1968Barbara Jaskólska1971
2.Dagmar Neuman1962Beata Szczecina1964
3.Joanna Cegielska1972Renata Jędrzejewska1966

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jakub Janaszek1983Paweł Niewoliński1983
2.Adam Grzesiak1973Michał Łasiński1984
3-4.Szymon Palczewski1984Jacek Potorski1988
3-4.Kevin Karl1986Marco Orlik1971
5-6.Radosław Rathnau1984Adam Łobaczewski1977
5-6.Piotr Lassociński1983Maciej Tarnowski1988

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marcin Grzywacz1978Marcin Puciato1980
2.Przemysław Janaszek1980Mateusz Wilczek1982
3.Robert Kowalski1979Leszek Wild1977
4.Marcin Masłowski1981Mateusz Partyka1980

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Sławomir Hetmański1977Artur Pupin1975
2.Piotr Kwieciński1970Maciej Żołnierzów1974
3.Radosław Strejko1978Robert Wyszyński1973
4-6.Jakub Krakowski1974Daniel Lesner1978
4-6.Buu-Tai Truong1976Thorsten Zell1975
4-6.Gustaw Dudka1974Jacek Lewandowski1974
7-8.Adam Konkol1974Wojciech Selke1972
7-8.Lars Kuhn1972Frank Panecke1972

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Adam Cimosz1973Sławomir Kowalski1971
2.Piotr Chrzęszczyk1972Grzegorz Radecki1972
3-4.Paweł Biały1962Bogdan Zianowicz1973
3-4.Benno Raj1966Klaus Stiens1971
5-6.Stefen Hoppe1967Friedrich Liepe1964
5-6.Tomasz Charkiewicz1964Andrzej Przytulski1969
7.Piotr Dymowski1973Marek Józwik1970

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Tomasz Bartosz1968Zbigniew Bartosz1960
2.Marek Cytlau1968Robert Matecki1966
3.Stephan Bandermann1968Lars Gaedke1968

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mirosław Adamczyk1962Zbigniew Dorna1963
2.Boulos Alnajjar1950Marek Ziółkowski1954
3-4.Frank Manthey1963Uwe Rother1962
3-4.Piotr Lipiński1963Mirosław Muchalski1959
5-6.Ireneusz Żurek1962Jacek Żuromski1959
5-6.Sylwester Momot1958Jacek Osadnik1958

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Walter Aepler1953Gunther Tauwald1951
2.Marian Matusewicz1951Lech Zacharzewski1949
3.Jerzy Ptaszyński1952Andrzej Struensee1953
4.Andrzej Mieżyński1951Wojciech Rosada1953
5.Krzysztof Jakubowski1952Zbigniew Kaczyński1952

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Kwieciński1970Marta Wojciechowska1985
2.Maciej Żołnierzów1974Aleksandra Żołnierzów1987
3.Paweł Niewoliński1983Karolina Sieciechowicz1987
4-6.Patrick Wysocki1985Franziska Bethge1993
4-6.Kamil Popławski1974Marta Urbanik1987
4-6.Leszek Wild1977Ewa Morawiec1986
7-9.Łukasz Nowakowski1980Aleksandra Niedźwiedź1986
7-9.Marco Orlik1971Nora Schmidt1988
7-9.Kevin Karl1986Susi Rotger1983
10.Jacek Potorski1988Sylwia Czubaszek1988

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Michał Suski1977Dominika Cygan1983
2.Radosław Strejko1978Kamila Kowalska1981
3.Wojciech Selke1972Edyta Selke1975
4.Adam Łobaczewski1977Marlena Wdowczyk1978
5.Mateusz Partyka1980Magdalena Koziar1978

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marcin Grzywacz1978Dorota Grzejdak1967
2.Adam Grzesiak1973Justyna Grzybek1974
3-4.Krzysztof Grabek1973Małgorzata Średnicka1977
3-4.Dawid Krawiec1977Anna Kocimska1978
5-6.Dawid Janus1974Urszula Grządzielska-Zblewska1977
5-6.Andrzej Przytulski1969Katarzyna Szczykutowicz1977
7.Gustaw Dudka1974Dorota Danielak1974

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Chrzęszczyk1972Barbara Jaskólska1971
2.Klaus Stiens1971Beata Szczecina1964
3.Stephan Bandermann1968Dagmar Neuman1962
4.Tomasz Sell1971Joanna Cegielska1972

Gra mieszana - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Benno Raj1966Danuta Foryta1968
2.Piotr Leśniewicz1968Renata Jędrzejewska1966
3.Marek Stećko1968Iwona Ostrowska1966

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet7
Gra pojedyncza mężczyzn57
Gra podwójna kobiet24
Gra podwójna mężczyzn78
Gra mieszana kobiet29
Gra mieszana mężczyzn29
ilość uczestników130
ilość kobiet34
ilość mężczyzn96
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+ (12 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra mieszana - Grupa 25+ (10 par)
najstarszy zawodnikLech Zacharzewski (70 lat)
najmłodszy zawodnikFranziska Bethge (26 lat)
najstarsza rozgrywana grupa65+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...

Galerie zdjęć z turnieju


Brak galerii zdjęć z tego turnieju...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×