Bayjonn Cup 2019

Podstawowe informacje

Data:26 - 27.01.2019
Miejscowość:Sopot
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:Anmar Gdynia

Komunikat organizacyjny

VI Międzynarodowy Turniej Badmintona Seniorów BAYJONN CUP 2019 SOPOT

1. CELE:
• Popularyzacja badmintona
• Integracja środowiska seniorów

2. ORGANIZATORZY:
ANMAR Sp. z o.o. Hotel Bayjonn

WSPÓŁORGANIZATOR/PARTNER : Miasto Sopot , Badminton School , TEMPUR „Sen i Zdrowie „ , DEPO , Reklamowy Gadżet Wojciech Wrociński ,

Osoba odpowiedzialna za organizację turnieju: Andrzej Grzechnik tel: 601-22-63-92 , e-mail : [email protected]
Adres strony turnieju : bayjonncup.pl

3. TERMIN:
26-27 stycznia 2019

4. MIEJSCE:
Sopot Hala Stulecia ul. Goyki 7

Liczba boisk: 6
Uwagi: maty

5. PROGRAM:
• sobota godz. 9:00 - rozpoczęcie gier zgodnie z planem zamieszczonym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
• (sobota godz.8.00 - 8.40 czas rozgrzewek 8.45 - uroczyste otwarcie
• ostatnie gry w dniu 26 sobota , zostaną rozegrane do godz. 22.00
• niedziela godz. 9:00 - ewentualne dokończenie gier

6. KATEGORIE WIEKOWE:
• gr.0 kobiety (25+) ur. w 1993 i starsze
• gr.0 mężczyźni (30+) ur. w 1988 i starsi
• gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni ur. 1979-1983
• gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni ur. 1974-1978
• gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni ur. 1969-1973
• gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni ur. 1964-1968
• gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni ur. 1959-1963
• gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni ur. 1954-1958
• gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni ur. 1949-1953
• gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni ur. 1944-1948
• gr.9 (75+) kobiety i mężczyźni ur. 1939-1943
• gr.10 (80+) kobiety i mężczyźni ur. do 31.12.1938

7. SYSTEM ROZGRYWEK:
a. grupowo-pucharowy trójkowy we wszystkich grach;
b. turniej rozgrywany we wszystkich rodzajach gier (pojedyncza mężczyzn, pojedyncza kobiet, podwójna mężczyzn, podwójna kobiet, mieszana) w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej liczbie 3 zgłoszeń. Przy liczbie zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej;
c. zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego samego rodzaju gry;
d. zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej;
e. rozstawianie wg Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów;

8. WARUNKI UCZESTNICTWA:
a. data urodzenia zgodna z pkt. 6;
b. terminowe zgłoszenie do gier;
c. opłacenie wpisowego: 35 zł za grę pojedynczą, 35 zł za grę podwójną od zawodnika;
d. posiadanie aktualnych badań sportowo-lekarskich albo złożenie oświadczenia potwierdzonego podpisem uczestnika o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w turnieju;
e. posiadanie przepisowego sprzętu (w tym lotek) i ubioru sportowego.

9. ZGŁOSZENIA DO GIER:
a. zgłoszenia do wszystkich gier należy składać na formularzu zgłoszeniowym dostępnym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
b. zawodnicy zgłaszający się do turnieju są obowiązani podać:
• imię i nazwisko, rok urodzenia, rodzaj gry, partnerów do gier podwójnych;
• oraz ewentualnie mogą podać: deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o dodatkowe rozstawienie bezklubowe, inne informacje (np. numer telefonu).

10. TERMIN ZGŁOSZEŃ DO GIER:
22 stycznia (wtorek) godz. 22:00

11. PUBLIKACJA LOSOWANIA I PLANU GIER:
24 stycznia (czwartek) godz. 12:00

12. SĘDZIA GŁÓWNY:
Marek Krawczyk lic. Nr 314, email : [email protected]

13. WYNIKI TURNIEJU:
wliczane do listy klasyfikacyjnej seniorów.

14. NAGRODY:
Medale pamiątkowe za 1,2,3 i 4 miejsce , oraz nagrody rzeczowe

15. ZAKWATEROWANIE:
Dla chętnych Hotel Bayjonn , cena za pokój wybranej kategorii – 40% od cen obowiązujących w tym okresie ( tylko na hasło Bayjonn Cup ) . Rezerwacje telefonicznie 730-71-71-71 , lub email [email protected] ( w pokoju będzie czekać prezent od organizatora  )
Dla nie zainteresowanych
Hotele , pensjonaty , apartamenty ,hostele i inne dostępne w tym okresie na terenie Trójmiasta

16. WYŻYWIENIE:
Catering odpłatny przygotowany przez Restaurację San Marco z Gdańska
Bezpłatnie organizator zapewnia wodę , kawę i herbatę oraz kruche ciastka

17. WIECZOREK INTEGRACYJNY:
Bezpłatne wejście do trzech klubów nocnych w Sopocie
Zła Kobieta w Krzywym Domku Monte Cassino 53, Unique Club Plac Zdrojowy 1, TAN Club Monte Cassino 63/6 (wstęp bezpłatny na hasło Bayjonn Cup), VIP loże, zniżki z menu (więcej szczegółów informacyjnych przy stoliku sędziowskim).


18. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
a. turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Seniorów Badmintona i Regulaminem Sportowym PZBad;
b. w sprawach spornych decyduje sędzia główny Marek Krawczyk.

19. PATRONAT MEDIALNY / SPONSORZY:
Miasto Sopot , OTS , Badminton School , TEMPUR- Sen i Zdrowie , Coca Cola , Firma DEPO , Reklamowy Gadżet Wojciech Wrociński

20. UWAGI ORGANIZATORA:
Nie może Was zabraknąć na VI Bayjonn Cup 2019
Zapraszam
Andrzej Grzechnik

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest tutaj
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.MirosławAdamczyk3. miejsce1
2.AndrzejAntosiewicz2. miejsce1
3.WladimirBabaew15. miejsce6. miejsce2
4.KamilaBanaszkiewicz6. miejsce12. miejsce2
5.ZbigniewBartosz9. miejsce5. miejsce2
6.TomaszBartosz6. miejsce1
7.AnnaBiałasiewicz2. miejsce1. miejsce2
8.RobertBieganowski2. miejsce2. miejsce2
9.AndrzejBittner2. miejsce1
10.RafałBogdański3. miejsce6. miejsce2
11.KrzysztofBogucki8. miejsce7. miejsce2
12.PiotrBondaruk12. miejsce10. miejsce2
13.PiotrBorowiec6. miejsce2. miejsce2
14.EwelinaBracha8. miejsce1
15.AgnieszkaButkus4. miejsce12. miejsce2
16.MirosławChabowski12. miejsce1
17.TomaszCharkiewicz1. miejsce2. miejsce2
18.KrzysztofChmielewski4. miejsce3. miejsce2
19.JolantaChodkowska6. miejsce12. miejsce2
20.BolesławCichocki4. miejsce2. miejsce2
21.KrystynaCielecka4. miejsce1
22.MichałCiołek11. miejsce15. miejsce2
23.JulianDamaszk6. miejsce1
24.DorotaDanielak1. miejsce8. miejsce2
25.MarcinDanowski12. miejsce6. miejsce2
26.MateuszDobroński2. miejsce6. miejsce2
27.ZbigniewDorna3. miejsce1
28.AlicjaDrężek8. miejsce1
29.WiktorDrude4. miejsce4. miejsce2
30.SwietłanaDrude3. miejsce4. miejsce2
31.GustawDudka15. miejsce8. miejsce2
32.EkaterinaDvalishwili4. miejsce9. miejsce2
33.JakubDziczek18. miejsce7. miejsce2
34.JoannaFidos2. miejsce2. miejsce2
35.ŁukaszFischer4. miejsce15. miejsce2
36.ElżbietaFularczyk1. miejsce1. miejsce2
37.MarekGałczyński1. miejsce6. miejsce2
38.MartaGałkowska4. miejsce8. miejsce2
39.PawełGasz1. miejsce3. miejsce2
40.AndrzejGasz2. miejsce1. miejsce2
41.AdamGębala11. miejsce6. miejsce2
42.EwaGolańska2. miejsce6. miejsce2
43.KrzysztofGontarski1. miejsce8. miejsce2
44.KrzysztofGrabek1. miejsce3. miejsce2
45.AndrzejGronkiewicz6. miejsce1
46.AndrzejGrzechnik1. miejsce5. miejsce2
47.DorotaGrzejdak1. miejsce2. miejsce2
48.AdamGrzesiak4. miejsce4. miejsce2
49.PrzemysławGrzeszkowiak3. miejsce4. miejsce2
50.ZbigniewGrzęda6. miejsce1
51.MarcinGrzywacz2. miejsce2. miejsce2
52.CzesławGwiazda4. miejsce3. miejsce2
53.CezaryHryciuk2. miejsce1. miejsce2
54.GeorgyIakovenko9. miejsce7. miejsce2
55.MonikaJanduła2. miejsce4. miejsce2
56.DamianJaniaczyk12. miejsce7. miejsce2
57.KazimirJanius6. miejsce7. miejsce2
58.OskarJass10. miejsce8. miejsce2
59.MagdalenaJaworek6. miejsce1. miejsce2
60.AgataJohn1. miejsce4. miejsce2
61.AndrzejKaftański3. miejsce4. miejsce2
62.MarekKallas15. miejsce12. miejsce2
63.RafałKasprów8. miejsce1. miejsce2
64.KonstantinKhaustov11. miejsce1
65.MagdalenaKoba1. miejsce1
66.AnnaKocimska1. miejsce4. miejsce2
67.MagdalenaKojder1. miejsce9. miejsce2
68.IgorKolesnik4. miejsce1
69.ŁukaszKomar8. miejsce8. miejsce2
70.OlgaKoniuch3. miejsce3. miejsce2
71.RomanKopariew4. miejsce9. miejsce2
72.BeataKorkuś3. miejsce4. miejsce2
73.AgataKornacka2. miejsce6. miejsce2
74.AdamKosz2. miejsce9. miejsce2
75.RobertKowalski6. miejsce12. miejsce2
76.SławomirKowalski8. miejsce4. miejsce2
77.MagdalenaKoziar4. miejsce4. miejsce2
78.JustynaKozłowska-Jones5. miejsce5. miejsce2
79.DariuszKraszewski2. miejsce1
80.DawidKrawiec2. miejsce10. miejsce2
81.KatarzynaKrysiak6. miejsce1
82.AnnaKubiak3. miejsce8. miejsce2
83.GrzegorzKulesza4. miejsce4. miejsce2
84.JarosławKurkowski7. miejsce1
85.PiotrKwieciński2. miejsce8. miejsce2
86.SebastianLasecki6. miejsce10. miejsce2
87.PiotrLassociński11. miejsce4. miejsce2
88.AlexeyLazarev15. miejsce9. miejsce2
89.JacekLewandowski15. miejsce12. miejsce2
90.RafałLewczyk12. miejsce4. miejsce2
91.FriedrichLiepe6. miejsce8. miejsce2
92.PiotrLipiński9. miejsce2. miejsce2
93.ArturLugowow4. miejsce3. miejsce2
94.NataszaLugowowa3. miejsce1
95.MichałŁasiński4. miejsce4. miejsce2
96.MarekMaciejewski6. miejsce13. miejsce2
97.KrzysztofMacielak15. miejsce12. miejsce2
98.FabianMaleszewski4. miejsce6. miejsce2
99.MedardMarcinkowski18. miejsce16. miejsce2
100.MarianMatusewicz3. miejsce1. miejsce2
101.MariuszMichniewicz1. miejsce2. miejsce2
102.MarekMiłoszewski4. miejsce1
103.EwaMłynarska2. miejsce2. miejsce2
104.EwaMorawiec6. miejsce8. miejsce2
105.MirosławMordasiewicz1. miejsce1. miejsce2
106.JerzyMurach1. miejsce1. miejsce2
107.KrzysztofMyalski3. miejsce4. miejsce2
108.MariuszNaus8. miejsce1
109.JanuszNawrocki2. miejsce1. miejsce2
110.MichałNiczyporuk8. miejsce12. miejsce2
111.OlafNocuń12. miejsce16. miejsce2
112.JarosławOciepa6. miejsce4. miejsce2
113.PrzemysławOgrodziński1. miejsce2. miejsce2
114.TomaszOgulewicz6. miejsce1
115.KarolinaOlejarz2. miejsce6. miejsce2
116.JózefOrzoł6. miejsce4. miejsce2
117.MariuszPakulski10. miejsce1. miejsce2
118.WojciechPalikij1. miejsce1
119.ArkadiuszParma8. miejsce10. miejsce2
120.PawełPasik6. miejsce10. miejsce2
121.AndrzejPastuszak6. miejsce5. miejsce2
122.RyszardPawluk2. miejsce1
123.GrzegorzPączko18. miejsce10. miejsce2
124.LudmilaPerepechenaia2. miejsce4. miejsce2
125.KarolPik8. miejsce4. miejsce2
126.KrystynaPolakowska1. miejsce1
127.KamilPopławski5. miejsce12. miejsce2
128.JacekPotorski12. miejsce6. miejsce2
129.MagdaPrzybyszewska4. miejsce8. miejsce2
130.AndrzejPrzytulski2. miejsce12. miejsce2
131.JerzyPtaszyński2. miejsce1
132.MarcinPuciato8. miejsce2. miejsce2
133.GrzegorzRadecki4. miejsce4. miejsce2
134.DorotaRajczyk-Gałkowska3. miejsce12. miejsce2
135.MałgorzataRama4. miejsce12. miejsce2
136.RafałRoman18. miejsce15. miejsce2
137.WojciechRomańczuk8. miejsce6. miejsce2
138.ArkadiuszRozmus18. miejsce8. miejsce2
139.RafałRykowski1. miejsce1
140.AnnaSabanowa3. miejsce6. miejsce2
141.AnnaSadowska1. miejsce2. miejsce2
142.MarekSadowski6. miejsce1
143.PawelShorin11. miejsce4. miejsce2
144.KarolinaSieciechowicz1. miejsce8. miejsce2
145.ArielSielaf8. miejsce1
146.PiotrSobotka6. miejsce8. miejsce2
147.IwonaSobotka8. miejsce1
148.GrzegorzSochacki8. miejsce1
149.JacekSokołowski6. miejsce1
150.ZbigniewSowiński4. miejsce1
151.JerzyStachowski5. miejsce4. miejsce2
152.DominikStatnik4. miejsce10. miejsce2
153.IrinaStepanova5. miejsce9. miejsce2
154.TomaszStopa1. miejsce4. miejsce2
155.RadosławStrejko8. miejsce4. miejsce2
156.AndrzejStruensee2. miejsce2. miejsce2
157.JacekSzafrański1. miejsce1
158.JerzySzałapski5. miejsce1. miejsce2
159.BeataSzczecina3. miejsce8. miejsce2
160.SwietłanaSzczeptiewa2. miejsce4. miejsce2
161.MarekSzcześniewski1. miejsce4. miejsce2
162.KatarzynaSzczykutowicz7. miejsce12. miejsce2
163.ŁukaszSzmel1. miejsce6. miejsce2
164.MaciejTarnowski12. miejsce4. miejsce2
165.KseniaTatarinowa4. miejsce13. miejsce2
166.MichałTerlikowski11. miejsce6. miejsce2
167.RafałTomaszkiewicz8. miejsce6. miejsce2
168.MariuszTroszak12. miejsce15. miejsce2
169.AgnieszkaTrzcińska2. miejsce1. miejsce2
170.AlexeyUrsov6. miejsce4. miejsce2
171.RadosławWalas1. miejsce2. miejsce2
172.KrzysztofWalenda1. miejsce1. miejsce2
173.WiacheslavWereshchagin4. miejsce1
174.LeszekWild10. miejsce8. miejsce2
175.MartaWojciechowska1. miejsce4. miejsce2
176.MarcinWoźniak12. miejsce8. miejsce2
177.MarcinWybierek4. miejsce4. miejsce2
178.RobertWyszyński2. miejsce4. miejsce2
179.LechZacharzewski1. miejsce1
180.AdamZałęski1. miejsce2. miejsce2
181.DinaZhogalskaya5. miejsce12. miejsce2
182.BogdanZianowicz4. miejsce4. miejsce2
183.UrszulaZielińska3. miejsce2. miejsce2
184.AleksandraŻołnierzów7. miejsce12. miejsce2
185.MaciejŻołnierzów2. miejsce12. miejsce2
186.JacekŻuromski9. miejsce1

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest pod adresem: cut.yt/M1n8Tq

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/645tr1

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 186 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AgataJohn1993Sportowa Politechnika Gdańsk
2.AgnieszkaTrzcińska1980Ruciane-Nida
3.BeataKorkuś1989KS Chojnik Jelenia Góra
4.MagdaPrzybyszewska1992-----

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DorotaGrzejdak1967UKS Kometa Sianów
2.EwaGolańska1960Gdynia
3.SwietłanaDrude1978Rosja
4.MagdalenaKoziar1978Koszalin
5.JustynaKozłowska-Jones1972KS Badminton School Gdynia

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AdamZałęski1985KS Masovia Płock
2.MateuszDobroński1987AZSUWM Olsztyn
3-4.GrzegorzKulesza1985UKS Hubal Białystok
3-4.MichałŁasiński1984Zielona Góra
5-8.ArkadiuszParma1977Brzeg
5-8.ArielSielaf1984-----
5-8.ŁukaszKomar1988KS Badminton School Gdynia
5-8.KrzysztofBogucki1972Jabłonowo
9-12.MaciejTarnowski1988Szczecin
9-12.DamianJaniaczyk1986Wrocław
9-12.JacekPotorski1988Szczecin
9-12.MarcinWoźniak1986KS Badminton School Gdynia

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RafałRykowski1983Wrocław
2.AndrzejGasz1982UKS Unia Bieruń
3-4.FabianMaleszewski1981Ruciane-Nida
3-4.MarcinWybierek1982Konstancin-Jeziorna
5-8.MarcinPuciato1980Koszalin
5-8.RafałKasprów1981Sportowa Politechnika Gdańsk
5-8.RadosławStrejko1978Choszczno
5-8.RafałTomaszkiewicz1981Sochaczew
9-11.PiotrLassociński1983Choszczno
9-11.AdamGębala1979Żyrardów
9-11.MichałTerlikowski1979Pruszków

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofWalenda1973MKS Garwolin
2.DawidKrawiec1977Wrocław
3-4.ŁukaszFischer1975Gniezno
3-4.DominikStatnik1974Gdańsk
5-6.SebastianLasecki1978Kalisz
5-6.PawełPasik1978Warszawa
7-12.PiotrBondaruk1976Gdańsk
7-12.MariuszTroszak1976Gniezno
7-12.RafałLewczyk1976Giżycko
7-12.MirosławChabowski1978Gdynia
7-12.OlafNocuń1977Gdynia
7-12.MarcinDanowski1974Olsztyn
13-18.ArkadiuszRozmus1974Olsztyn
13-18.JakubDziczek1976Wrocław
13-18.GrzegorzPączko1975-----
13-18.MedardMarcinkowski1975Bolesławiec
13-18.RafałRoman1977Sławno

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofGrabek1973Wrocław
2.RobertWyszyński1973Choszczno
3-4.GrzegorzRadecki1972Bieruń
3-4.AdamGrzesiak1973UKS Iskra Babimost
5-8.MariuszNaus1972-----
5-8.SławomirKowalski1971KS Chojnik Jelenia Góra
5-8.GrzegorzSochacki1968MLKS Solec Kuj.
5-8.MichałNiczyporuk1970Warszawa
9-11.PawelShorin1972Rosja
9-11.KonstantinKhaustov1972Rosja
9-11.MichałCiołek1970Gdynia

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.TomaszCharkiewicz1964Gorzów Wielkopolski
2.RobertBieganowski1968Żyrardów
3.RafałBogdański1965Piaseczno
4-6.PiotrBorowiec1965Sycewice
4-6.TomaszBartosz1968Bydgoszcz
4-6.KazimirJanius1966Białoruś
7-8.KarolPik1967Warszawa
7-8.WojciechRomańczuk1966Olsztyn
9.GeorgyIakovenko1966Rosja

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JerzyMurach1962Olsztyn
2.CezaryHryciuk1959Gdańsk
3.KrzysztofMyalski1961Bieruń
4-6.AlexeyUrsov1963Rosja
4-6.JarosławOciepa1962Częstochowa
4-6.AndrzejPastuszak1960Gdańsk
7-9.JacekŻuromski1959Szczecin
7-9.PiotrLipiński1963Choszczno
7-9.ZbigniewBartosz1960Bydgoszcz

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MirosławMordasiewicz1958UKS Hubal Białystok
2.RyszardPawluk1954Słupsk
3-4.BolesławCichocki1955Warszawa
3-4.KrzysztofChmielewski1954Olsztyn
5-6.MarekSadowski1958Gdynia
5-6.ZbigniewGrzęda1956Gdańsk

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JacekSzafrański1952MUKS Victor Warszawa
2.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
3.MarianMatusewicz1951Słupsk
4.ZbigniewSowiński1953Jabłonowo Pomorskie

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełGasz1942UKS Unia Bieruń
2.AndrzejAntosiewicz1947Warszawa
3.PrzemysławGrzeszkowiak1945MKS Garwolin
4.CzesławGwiazda1942Żyrardów
5.JerzyStachowski1943MKS Garwolin

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Karolina Sieciechowicz1987Marta Wojciechowska1985
2.Joanna Fidos1989Monika Janduła1986
3-4.Agata John1993Beata Korkuś1989
3-4.Marta Gałkowska1993Małgorzata Rama1991
5-6.Kamila Banaszkiewicz1985Jolanta Chodkowska1992
5-6.Magdalena Jaworek1987Ewa Morawiec1986
7.Katarzyna Szczykutowicz1977Aleksandra Żołnierzów1987

Gra podwójna kobiet - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Magdalena Kojder1979Agnieszka Trzcińska1980
2.Agata Kornacka1983Karolina Olejarz1982
3.Olga Koniuch1983Urszula Zielińska1982
4.Ekaterina Dvalishwili1978Ksenia Tatarinowa1976
5.Irina Stepanova1979Dina Zhogalskaya1977

Gra podwójna kobiet - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dorota Danielak1974Anna Kocimska1978
2.Anna Białasiewicz1970Ewa Młynarska1967
3.Anna Kubiak1978Dorota Rajczyk-Gałkowska1977
4.Agnieszka Butkus1975Magdalena Koziar1978

Gra podwójna kobiet - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Elżbieta Fularczyk1966Anna Sadowska1958
2.Ludmila Perepechenaia1960Swietłana Szczeptiewa1965
3.Anna Sabanowa1953Beata Szczecina1964

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Gasz1982Wojciech Palikij1987
2.Adam Kosz1979Adam Załęski1985
3-4.Adam Grzesiak1973Michał Łasiński1984
3-4.Piotr Lassociński1983Maciej Tarnowski1988
5-6.Tomasz Ogulewicz1977Jacek Potorski1988
5-6.Marcin Danowski1974Mateusz Dobroński1987
7.Jakub Dziczek1976Damian Janiaczyk1986

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Przemysław Ogrodziński1982Łukasz Szmel1981
2.Marcin Grzywacz1978Marcin Puciato1980
3-4.Roman Kopariew1978Bogdan Zianowicz1973
3-4.Rafał Lewczyk1976Marcin Wybierek1982
5-6.Adam Gębala1979Rafał Tomaszkiewicz1981
5-6.Robert Kowalski1979Fabian Maleszewski1981
7.Krzysztof Bogucki1972Jarosław Kurkowski1975

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Gontarski1971Radosław Walas1976
2.Piotr Kwieciński1970Maciej Żołnierzów1974
3-4.Wiktor Drude1978Pawel Shorin1972
3-4.Radosław Strejko1978Robert Wyszyński1973
5.Kamil Popławski1974Jerzy Szałapski1970
6-10.Piotr Bondaruk1976Mariusz Pakulski1975
6-10.Oskar Jass1974Paweł Pasik1978
6-10.Dominik Statnik1974Leszek Wild1977
6-10.Dawid Krawiec1977Sebastian Lasecki1978
6-10.Grzegorz Pączko1975Arkadiusz Parma1977
11-15.Gustaw Dudka1974Jacek Lewandowski1974
11-15.Łukasz Fischer1975Mariusz Troszak1976
11-15.Wladimir Babaew1967Alexey Lazarev1977
11-15.Michał Ciołek1970Rafał Roman1977
11-15.Marek Kallas1968Krzysztof Macielak1974
16.Medard Marcinkowski1975Olaf Nocuń1977

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Gałczyński1969Tomasz Stopa1967
2.Tomasz Charkiewicz1964Andrzej Przytulski1969
3-4.Sławomir Kowalski1971Grzegorz Radecki1972
3-4.Marek Miłoszewski1970Karol Pik1967
5-6.Marek Maciejewski1969Jacek Sokołowski1972
5-6.Friedrich Liepe1964Józef Orzoł1970

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Grzechnik1967Mariusz Michniewicz1964
2.Piotr Borowiec1965Piotr Lipiński1963
3-4.Igor Kolesnik1963Wiacheslav Wereshchagin1967
3-4.Artur Lugowow1968Alexey Ursov1963
5-6.Rafał Bogdański1965Piotr Sobotka1964
5-6.Julian Damaszk1966Andrzej Gronkiewicz1966
7.Georgy Iakovenko1966Kazimir Janius1966

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Cezary Hryciuk1959Jerzy Murach1962
2.Dariusz Kraszewski1962Janusz Nawrocki1961
3.Mirosław Adamczyk1962Zbigniew Dorna1963
4.Krzysztof Myalski1961Jarosław Ociepa1962
5.Zbigniew Bartosz1960Andrzej Pastuszak1960

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mirosław Mordasiewicz1958Marek Szcześniewski1958
2.Andrzej Bittner1956Bolesław Cichocki1955
3.Krzysztof Chmielewski1954Andrzej Kaftański1955

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marian Matusewicz1951Lech Zacharzewski1949
2.Jerzy Ptaszyński1952Andrzej Struensee1953
3.Paweł Gasz1942Czesław Gwiazda1942
4.Przemysław Grzeszkowiak1945Jerzy Stachowski1943

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mariusz Pakulski1975Magdalena Jaworek1987
2.Przemysław Ogrodziński1982Joanna Fidos1989
3-4.Tomasz Stopa1967Monika Janduła1986
3-4.Grzegorz Kulesza1985Marta Wojciechowska1985
5-8.Piotr Kwieciński1970Magda Przybyszewska1992
5-8.Marcin Woźniak1986Ewa Morawiec1986
5-8.Łukasz Komar1988Marta Gałkowska1993
5-8.Gustaw Dudka1974Karolina Sieciechowicz1987
9-12.Maciej Żołnierzów1974Aleksandra Żołnierzów1987
9-12.Robert Kowalski1979Małgorzata Rama1991
9-12.Kamil Popławski1974Jolanta Chodkowska1992
9-12.Michał Niczyporuk1970Kamila Banaszkiewicz1985

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Rafał Kasprów1981Krystyna Polakowska1981
2.Radosław Walas1976Urszula Zielińska1982
3.Krzysztof Grabek1973Olga Koniuch1983
4-6.Michał Terlikowski1979Katarzyna Krysiak1983
4-6.Łukasz Szmel1981Karolina Olejarz1982
4-6.Marek Gałczyński1969Agata Kornacka1983
7-9.Alexey Lazarev1977Irina Stepanova1979
7-9.Roman Kopariew1978Ekaterina Dvalishwili1978
7-9.Adam Kosz1979Magdalena Kojder1979

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Walenda1973Magdalena Koba1971
2.Marcin Grzywacz1978Dorota Grzejdak1967
3-4.Wiktor Drude1978Swietłana Drude1978
3-4.Józef Orzoł1970Anna Kocimska1978
5-8.Arkadiusz Rozmus1974Alicja Drężek1974
5-8.Krzysztof Gontarski1971Dorota Danielak1974
5-8.Oskar Jass1974Ewelina Bracha1973
5-8.Leszek Wild1977Anna Kubiak1978
9-12.Jacek Lewandowski1974Dina Zhogalskaya1977
9-12.Marek Kallas1968Agnieszka Butkus1975
9-12.Krzysztof Macielak1974Dorota Rajczyk-Gałkowska1977
9-12.Andrzej Przytulski1969Katarzyna Szczykutowicz1977
13.Marek Maciejewski1969Ksenia Tatarinowa1976

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Szałapski1970Anna Białasiewicz1970
2.Robert Bieganowski1968Ewa Młynarska1967
3.Artur Lugowow1968Natasza Lugowowa1971
4.Bogdan Zianowicz1973Swietłana Szczeptiewa1965
5.Andrzej Grzechnik1967Justyna Kozłowska-Jones1972

Gra mieszana - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Janusz Nawrocki1961Elżbieta Fularczyk1966
2.Mariusz Michniewicz1964Anna Sadowska1958
3-4.Andrzej Kaftański1955Krystyna Cielecka1953
3-4.Marek Szcześniewski1958Ludmila Perepechenaia1960
5-6.Wojciech Romańczuk1966Ewa Golańska1960
5-6.Wladimir Babaew1967Anna Sabanowa1953
7-8.Friedrich Liepe1964Beata Szczecina1964
7-8.Piotr Sobotka1964Iwona Sobotka1963

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet9
Gra pojedyncza mężczyzn84
Gra podwójna kobiet38
Gra podwójna mężczyzn110
Gra mieszana kobiet47
Gra mieszana mężczyzn47
ilość uczestników186
ilość kobiet51
ilość mężczyzn135
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+ (17 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 40+ (16 par)
najstarszy zawodnikPaweł Gasz (77 lat)
najmłodszy zawodnikMarta Gałkowska (26 lat)
najstarsza rozgrywana grupa70+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×