32. Indywidualne Mistrzostwa Polski Weteranów

Podstawowe informacje

Data:04 - 05.06.2011
Miejscowość:Olsztyn k/Częstochowy
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Komunikat organizacyjny

32. INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI WETERANÓW
W BADMINTONIE
OLSZTYN k/CZĘSTOCHOWY 04-05 CZERWCA 2011


I. CEL.
Celem Mistrzostw jest integracja środowiska i wyłonienie Mistrzów Polski Weteranów.

II. ORGANIZATOR BEZPOŚREDNI.
Śląski Związek Badmintona, ul. Dekabrystów 45, 42-200 Częstochowa
Prezes Jarosław OCIEPA
radiotelefon 502044605
[email protected]
witryna internetowa: www.slozbad.com.pl
WSPÓŁORGANIZATOR
Polski Związek Badmintona
III. KATEGORIE WIEKOWE.
gr.0 (kobiety) = ur. 1976-1985
gr.0 (mężczyźni) = ur. 1976-1980
gr.1 = ur. 1971-1975
gr.2 = ur. 1966-1970
gr.3 = ur. 1961-1965
gr. 4 = ur. 1956-1960
gr. 5 = ur. 1951-1955
gr. 6 = ur. 1946-1950
gr. 7 = ur. 1941-1945
gr. 8 = ur. do 31 grudnia 1940

IV. RODZAJE GIER.
Mistrzostwa rozgrywa się we wszystkich grach każdej kategorii wiekowej, przy czym:
- minimalna ilość uczestników wynosi 3,
- zawodnicy starsi mają prawo do gry w kategorii młodszej.

V. MIEJSCE.
Hala Sportowa Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji
Olsztyn k/ Częstochowy ul. Zielona 70 (5 boisk).

VI. PROGRAM.
Piątek 03 czerwca 2011
godz. 20 w Hotel GRAND Częstochowa ul. Drogowców 8 odprawa techniczna i losowanie wszystkich gier.
Sobota 04 czerwca 2011
godz. 9.00 uroczyste otwarcie
godz. 9.30 początek gier (pojedyncze mężczyzn gr. 0)
godz. 21.30 wieczorek towarzyski.
Niedziela 05 czerwca 2011
godz. 9.00 ciąg dalszy gier
po zakończeniu wszystkich gier wręczenie trofeów i zakończenie Mistrzostw.

VII. UCZESTNICTWO.
Warunkiem uczestnictwa jest:
a/ aktualny wpis rodzaju „P” w ewidencji zawodników PZBad,
b/ ważne badanie sportowo-lekarskie,
c/ data urodzenia zgodna z pkt. III.,
d/ uregulowanie ewentualnych zaległych zobowiązań finansowych i kar pieniężnych udokumentowane dowodami wpłaty,
e/ opłacenie wpisowego (za grę pojedynczą 40 zł, za grę podwójną po 30 zł od zawodnika) gotówką przed rozpoczęciem gier.
(w przypadku braku badań sportowo-lekarskich zawodnik może złożyć imienne oświadczenie o udziale w Mistrzostwach na własną odpowiedzialność)
VIII. SYSTEM ROZGRYWEK.
Grupowo-pucharowy. Można grać co najwyżej w dwóch grach różnego rodzaju.

IX. ZGŁOSZENIA DO GRY.
Zgłoszenia do wszystkich gier:
- do środy 01 czerwca 2011 godz. 22 na adres sędziego głównego,
- w piątek 03 czerwca 2011 w godz. 19-20 bezpośrednio u sędziego głównego w miejscu odprawy i losowania (patrz pkt. VI).
Dla celów logistycznych kopię zgłoszenia należy przesłać do bezpośredniego organizatora.
Zgłoszenie z uprawnionego źródła musi zawierać numer ewidencyjny, imię, nazwisko i rok urodzenia oraz ewentualnie klub, deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o rozstawienie uczestników bezklubowych oraz inne niezbędne informacje (np. numer telefonu).

X. ZAKWATEROWANIE.
Organizator uzgodnił zakwaterowanie w Hotelu GRAND Częstochowa ul. Drogowców 8 (ok. 15 km od hali) - ok. 60 pokoi dwuosobowych (11 z łożem małżeńskim), rezerwacja bezpośrednio w hotelu na hasło „badminton”, osobodoba 80 zł ze śniadaniem. Telefon/telefaks 34 3683022, poczta elektroniczna: [email protected]
Hotel Polonia ul. Piłsudskiego Częstochowa (przy dworcu PKP), - 80 zł./pok. 1os. 100 zł/pok. 2os. 130 zł./pok 3os. 160 zł./pok. 4os. - noclegi ze śniadaniem, Tel. 34 3242388
(z ul. Piłsudskiego do Olsztyna kursuje autobus podmiejski nr 58 (30 min jazdy)).
Istnieje możliwość noclegów w Olsztynie (agroturystyka) adresy dostępne na stronie www.olsztyn-jurajski.pl
XI. WYŻYWIENIE.
Możliwość rezerwacji obiadów 600 m od hali w sobotę i niedzielę po 18 zł (zestaw dwudaniowy).
Rezerwacja obiadów u bezpośredniego organizatora do 02 czerwca 2011 godz. 19.00.

XII. NAGRODY I TYTUŁY.
1. Zdobywcy miejsc 1-3(4) otrzymują medale oraz nagrody stosownie do możliwości organizatora.
2. Zwycięzcy otrzymują tytuł Mistrzów Polski Weteranów, a zdobywcy drugich miejsc tytuł Wicemistrzów Polski Weteranów.

XIII. IMPREZY TOWARZYSZĄCE.
Wieczorek towarzyski w sobotę od godz. 21.30 Hotel GRAND - 50 zł od osoby.
Zgłoszenia udziału w wieczorku do bezpośredniego organizatora do 27 maja 2011.

XIV. PRZEPISY PORZĄDKOWE.
1. Obowiązują: Regulamin Sportowy PZBad, Regulamin Weteranów Badmintona oraz aktualne przepisy gry.
2. Mistrzostwa rozgrywane są bez sędziów prowadzących, serwisowych i liniowych.
3. Zawodnicy we własnym zakresie ubezpieczają się od następstw nieszczęśliwych wypadków z ryzykiem sportowym.
4. Sprawy sporne rozstrzyga sędzia główny (licencja # 36):
Leszek RORAT
ul. Architektów 3
63-604 BARANÓW
radiotelefon 790267363
[email protected]

Lista zawodników

Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.MirosławAdamczyk2. miejsce1
2.AndrzejAntosiewicz2. miejsce2. miejsce2
3.KrzysztofAugustyn3. miejsce1
4.ZbigniewBartosz1. miejsce1
5.JarosławBąk1. miejsce1
6.BożenaBąk1. miejsce1. miejsce2
7.GrażynaBełus3. miejsce3. miejsce2
8.JacekBełus3. miejsce3. miejsce2
9.RobertBieganowski2. miejsce1
10.KrzysztofBiela3. miejsce1
11.RafałBogdański3. miejsce1
12.MariaBrzeźnicka3. miejsce1
13.AdamBunio3. miejsce1
14.MaciejBysikiewicz3. miejsce1
15.WojciechChałotowski2. miejsce1
16.PiotrChrzęszczyk2. miejsce1
17.BolesławCichocki2. miejsce1
18.KrystynaCielecka2. miejsce1. miejsce2
19.JerzyDołhan1. miejsce2. miejsce2
20.JoannaForyś3. miejsce3. miejsce2
21.MarekGałczyński1. miejsce1. miejsce2
22.LeszekGasik3. miejsce1
23.PawełGasz1. miejsce2. miejsce2
24.EwaGolańska2. miejsce1. miejsce2
25.KrzysztofGontarski2. miejsce1
26.AndrzejGrzechnik2. miejsce1
27.DorotaGrzejdak1. miejsce1
28.PrzemysławGrzeszkowiak3. miejsce1
29.JerzyGrzybowski2. miejsce1
30.DominikaGuzik-Płuchowska1. miejsce3. miejsce2
31.JacekHankiewicz1. miejsce1. miejsce2
32.BożenaHaracz1. miejsce1
33.JustynaHerman2. miejsce2. miejsce2
34.KrzysztofHodur2. miejsce1
35.PiotrHorodecki2. miejsce1
36.AndrzejJanecki3. miejsce1. miejsce2
37.BarbaraJaskólska2. miejsce3. miejsce2
38.OskarJass3. miejsce1
39.StanisławJózwik3. miejsce3. miejsce2
40.JanKaczmarczyk3. miejsce1
41.AndrzejKaftański3. miejsce1. miejsce2
42.OlgaKoniuch3. miejsce1
43.KorneliuszKoptoń3. miejsce2. miejsce2
44.DanutaKorbel1. miejsce1
45.AndrzejKowalski2. miejsce3. miejsce2
46.ZdzisławKozłowski3. miejsce1
47.WładysławKsiężyk1. miejsce1. miejsce2
48.BarbaraKulanty1. miejsce1. miejsce2
49.JarosławKurkowski3. miejsce1
50.PiotrKwieciński3. miejsce1
51.RyszardLachman3. miejsce1
52.KrzysztofLatawski1. miejsce1. miejsce2
53.MarekLenartowicz3. miejsce1
54.MarcinLipowski3. miejsce1
55.PiotrŁuszkiewicz1. miejsce3. miejsce2
56.MariuszMaczuga3. miejsce1
57.KatarzynaMałyszko3. miejsce1
58.MariuszMichniewicz3. miejsce1
59.EwaMłynarska3. miejsce1
60.MirosławMordasiewicz3. miejsce1. miejsce2
61.MariuszPakulski2. miejsce1
62.MaciejPiekło1. miejsce1. miejsce2
63.PawełPieluszyński1. miejsce1
64.ŁukaszPohl3. miejsce1
65.PrzemysławPohl2. miejsce3. miejsce2
66.KamilPopławski2. miejsce1
67.GrzegorzPradela3. miejsce1
68.ZdzisławaPrędka1. miejsce2. miejsce2
69.JacekPrędki3. miejsce1
70.KingaRudolf2. miejsce1
71.JerzyRybicki1. miejsce1. miejsce2
72.SławomirRyżyński2. miejsce1
73.DominikStatnik3. miejsce1
74.GrażynaStefańska2. miejsce1
75.AgataStelmaszczyk2. miejsce1
76.TomaszStopa1. miejsce1
77.AndrzejStruensee3. miejsce2. miejsce2
78.PiotrSuski2. miejsce3. miejsce2
79.MałgorzataSzafrańska3. miejsce1
80.JacekSzafrański1. miejsce3. miejsce2
81.MarekSzcześniewski2. miejsce2. miejsce2
82.MariuszSzmoniewski2. miejsce1. miejsce2
83.DariuszSzymkiewicz3. miejsce1
84.RobertŚmierzchalski2. miejsce1
85.JanToczek3. miejsce1. miejsce2
86.MariuszTomecki2. miejsce1
87.LeopoldTukendorf1. miejsce1. miejsce2
88.ArturTukendorf1. miejsce1. miejsce2
89.AndrzejTurowski3. miejsce3. miejsce2
90.SoniaWachowska2. miejsce2. miejsce2
91.RadosławWalas2. miejsce1
92.HenrykWarzecha3. miejsce1
93.RomanWąsowicz3. miejsce1. miejsce2
94.BożenaWołkowycka3. miejsce2. miejsce2
95.KatarzynaWójcik1. miejsce3. miejsce2
96.GrzegorzWójcik3. miejsce1
97.JanWyrzykowski2. miejsce3. miejsce2
98.CzesławZiobro2. miejsce1

Losowanie


Brak danych...

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/v75oZ8

Kolejność zawodników

Poniżej znajduje się lista 98 medalistów.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DominikaGuzik-Płuchowska1979AZSAGH Kraków
2.JustynaHerman1977ULKS Lotka gm. Olsztyn
3.JoannaForyś1979-----

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DorotaGrzejdak1967UKS Kometa Sianów
2.EwaGolańska1960Gdynia
3.MariaBrzeźnicka1959MKS Garwolin

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.ZdzisławaPrędka1945UTS Akro-Bad Warszawa
2.KrystynaCielecka1953Olsztyn
3.GrażynaBełus1953Kielce

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JacekHankiewicz1965ABRM Warszawa
2.PrzemysławPohl1978Katowice
3.DominikStatnik1974Gdańsk

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.ArturTukendorf1972AZSAGH Kraków
2.RobertŚmierzchalski1974Gdynia
3.MarcinLipowski1975AZSWAT Warszawa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełPieluszyński1970Poznań
2.AndrzejGrzechnik1967Gdynia
3.JanKaczmarczyk1970STB Energia Lubliniec
3.KorneliuszKoptoń1968BKS Kolejarz Katowice

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PiotrŁuszkiewicz1964SKB Piast Słupsk
2.MirosławAdamczyk1962Bydgoszcz
3.RomanWąsowicz1961-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofLatawski1956Oświęcim
2.MariuszSzmoniewski1960-----
3.MaciejBysikiewicz1960Bydgoszcz
3.MirosławMordasiewicz1958UKS Hubal Białystok

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JerzyRybicki1951MKS Garwolin
2.BolesławCichocki1955Warszawa
3.AndrzejKaftański1955UKS Hubal Białystok
3.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.WładysławKsiężyk1947Piastów
2.AndrzejAntosiewicz1947Warszawa
3.AndrzejJanecki1947UKS Dwójka Wesoła

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełGasz1942UKS Unia Bieruń
2.AndrzejKowalski1945Kielce
3.PrzemysławGrzeszkowiak1945MKS Garwolin
3.StanisławJózwik1942-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.LeopoldTukendorf1940MKS Garwolin
2.JanWyrzykowski1938-----
3.JanToczek1936Kęty

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Barbara Kulanty1970Katarzyna Wójcik1978
2.Kinga Rudolf1979Agata Stelmaszczyk1978
3.Joanna Foryś1979Dominika Guzik-Płuchowska1979

Gra podwójna kobiet - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Bożena Bąk1966Bożena Haracz1962
2.Barbara Jaskólska1971Sonia Wachowska1968
3.Katarzyna Małyszko1967Bożena Wołkowycka1971

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Dołhan1964Jacek Hankiewicz1965
2.Mariusz Pakulski1975Radosław Walas1976
3.Przemysław Pohl1978Łukasz Pohl1976

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Maciej Piekło1970Artur Tukendorf1972
2.Krzysztof Gontarski1971Kamil Popławski1974
3.Oskar Jass1974Piotr Kwieciński1970
3.Jarosław Kurkowski1975Marek Lenartowicz1975

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Gałczyński1969Tomasz Stopa1967
2.Robert Bieganowski1968Sławomir Ryżyński1969
3.Jacek Prędki1965Dariusz Szymkiewicz1969
3.Mariusz Maczuga1965Grzegorz Wójcik1967

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Latawski1956Roman Wąsowicz1961
2.Piotr Suski1961Marek Szcześniewski1958
3.Piotr Łuszkiewicz1964Mariusz Michniewicz1964
3.Grzegorz Pradela1965Andrzej Turowski1965

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mirosław Mordasiewicz1958Mariusz Szmoniewski1960
2.Krzysztof Hodur1956Mariusz Tomecki1957
3.Krzysztof Biela1957Henryk Warzecha1960
3.Krzysztof Augustyn1958Adam Bunio1959

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Kaftański1955Jacek Szafrański1952
2.Piotr Horodecki1954Andrzej Struensee1953
3.Jacek Bełus1954Zdzisław Kozłowski1954

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Janecki1947Władysław Księżyk1947
2.Andrzej Antosiewicz1947Paweł Gasz1942
3.Stanisław Józwik1942Andrzej Kowalski1945

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jan Toczek1936Leopold Tukendorf1940
2.Jerzy Grzybowski1936Czesław Ziobro1937
3.Ryszard Lachman1935Jan Wyrzykowski1938

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Maciej Piekło1970Barbara Kulanty1970
2.Jerzy Dołhan1964Justyna Herman1977
3.Rafał Bogdański1965Olga Koniuch1983
3.Leszek Gasik1977Katarzyna Wójcik1978

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Gałczyński1969Danuta Korbel1973
2.Piotr Chrzęszczyk1972Bożena Wołkowycka1971
3.Andrzej Turowski1965Barbara Jaskólska1971

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jarosław Bąk1967Bożena Bąk1966
2.Korneliusz Koptoń1968Sonia Wachowska1968
3.Piotr Suski1961Ewa Młynarska1967

Gra mieszana - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Zbigniew Bartosz1960Ewa Golańska1960
2.Marek Szcześniewski1958Grażyna Stefańska1955
3.Jacek Szafrański1952Małgorzata Szafrańska1958

Gra mieszana - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Rybicki1951Krystyna Cielecka1953
2.Wojciech Chałotowski1949Zdzisława Prędka1945
3.Jacek Bełus1954Grażyna Bełus1953

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet9
Gra pojedyncza mężczyzn34
Gra podwójna kobiet14
Gra podwójna mężczyzn62
Gra mieszana kobiet19
Gra mieszana mężczyzn17
ilość uczestników98
ilość kobiet24
ilość mężczyzn74
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+ (5 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 35+ (5 par)
najstarszy zawodnikRyszard Lachman (82 lat)
najmłodszy zawodnikOlga Koniuch (34 lat)
najstarsza rozgrywana grupa70+

Logo, plakat i medale turnieju

Złoty medal - awers
Złoty medal - rewers
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×