Ogólnopolski Turniej Seniorów - MYSŁOWICE 'YONEX CUP'

Podstawowe informacje

Data:22 - 23.09.2018
Miejscowość:Mysłowice
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Komunikat organizacyjny

Ogólnopolski Turniej Seniorów - MSŁOWICE ”YONEX CUP”

1. CELE:
• Popularyzacja badmintona
• Integracja środowiska seniorów

2. ORGANIZATORZY:
Klub Sportowy „WOLANT”

WSPÓŁORGANIZATOR/PARTNER
Urząd Miasta w Mysłowicach, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mysłowicach

Osoba odpowiedzialna za organizację turnieju:
Dariusz Opatrzyk – tel. 889-447-555, e-mail: [email protected]

3. TERMIN:
Turniej rozegrany zostanie w dniach 22-23.09.2018 r

4. MIEJSCE:
Hala Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mysłowice
Turniej rozegrany zostanie na 7 boiskach
Adres: 41-400 Mysłowice ul. Bończyka 32

5. PROGRAM:
• sobota godz. 9:00 - rozpoczęcie gier zgodnie z planem zamieszczonym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
• sobota godz. 11.00 - uroczyste otwarcie
• niedziela godz. 9:00 - ewentualne dokończenie gier

6. KATEGORIE WIEKOWE:
• gr.0 kobiety (25+) ur. w 1992 i starsze
• gr.0 mężczyźni (30+) ur. w 1987 i starsi
• gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni ur. 1978-1982
• gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni ur. 1973-1977
• gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni ur. 1968-1972
• gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni ur. 1963-1967
• gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni ur. 1958-1962
• gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni ur. 1953-1957
• gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni ur. 1948-1952
• gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni ur. 1943-1947
• gr.9 (75+) kobiety i mężczyźni ur. 1938-1942
• gr.10 (80+) kobiety i mężczyźni ur. do 31.12.1937

7. SYSTEM ROZGRYWEK:
a. grupowo-pucharowy trójkowy we wszystkich grach;
b. turniej rozgrywany we wszystkich rodzajach gier (pojedyncza mężczyzn, pojedyncza kobiet, podwójna mężczyzn, podwójna kobiet, mieszana) w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej liczbie 3 zgłoszeń. Przy liczbie zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej;
c. zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego samego rodzaju gry;
d. zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej;
e. rozstawianie wg Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów;
f. kobiety mogą grać w trzech grach

8. WARUNKI UCZESTNICTWA:
a. data urodzenia zgodna z pkt. 6;
b. terminowe zgłoszenie do gier;
c. opłacenie wpisowego: 35 zł za grę pojedynczą, 35 zł za grę podwójną od zawodnika;
d. posiadanie aktualnych badań sportowo-lekarskich albo złożenie oświadczenia potwierdzonego podpisem uczestnika o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w turnieju;
e. posiadanie przepisowego sprzętu (w tym lotek) i ubioru sportowego.

9. ZGŁOSZENIA DO GIER:
a. zgłoszenia do wszystkich gier należy składać na formularzu zgłoszeniowym dostępnym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
b. zawodnicy zgłaszający się do turnieju są obowiązani podać:
- imię i nazwisko, rok urodzenia, rodzaj gry, partnerów do gier podwójnych;
- oraz ewentualnie mogą podać: deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o dodatkowe
rozstawienie bezklubowe, inne informacje (np. numer telefonu).

10. TERMIN ZGŁOSZEŃ DO GIER:
18 wrzesień (wtorek) godz. 22:00

11. PUBLIKACJA LOSOWANIA I PLANU GIER:
20 wrzesień (czwartek) godz. 12:00

12. SĘDZIA GŁÓWNY:
Robert Borszcz (licencja # 377), e-mail; [email protected], tel. 601 412 451,

13. WYNIKI TURNIEJU:
wliczane do listy klasyfikacyjnej seniorów.

14. NAGRODY:
Medale i dyplomy za miejsca 1-3 oraz nagrody rzeczowe

15. ZAKWATEROWANIE:
- Hotel Trojak ul. Stadionowa 11, 41-440 Mysłowice, 2000 m od hali, tel. 32/222 50 91, 222 65 63,
://hoteltrojak.pl/ ( 15% rabatu z hasłem – turniej )
- Hotele w Katowicach, Sosnowcu i Jaworznie w promieniu 10 km
- Rezerwacja noclegów we własnym zakresie

16. WYŻYWIENIE:
Barek na hali sportowej – możliwość zakupu dania obiadowego.
Lokalne pizzerie i restauracje oferujące dostawę posiłków na zamówienie.

17. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
a. turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Seniorów Badmintona i Regulaminem Sportowym PZBad;
b. w sprawach spornych decyduje sędzia główny Robert BORSZCZ

18. PATRONAT MEDIALNY / PARTNERZY:
itvm.pl, Urząd Miasta w Mysłowicach, MOSiR Mysłowice

19. UWAGI ORGANIZATORA:
Organizowane zawody są turniejem towarzyszącym w ramach festiwalu imprez Mistrzostwom Świata
Seniorów w Katowicach 2019r oraz w ramach cyklu 100 turniejów na 100-lecie Niepodległości

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest tutaj
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.MirosławAdamczyk4. miejsce1
2.BeataBiałek3. miejsce6. miejsce2
3.RobertBorszcz6. miejsce4. miejsce2
4.PrzemysławBuda2. miejsce2. miejsce2
5.MichałChmielarczyk1. miejsce2. miejsce2
6.ŁukaszChojnacki6. miejsce1
7.PiotrChrzęszczyk2. miejsce3. miejsce2
8.KrystynaCielecka2. miejsce1
9.AnnaCzupioł8. miejsce1
10.BartoszDrozdowicz2. miejsce1
11.JakubFirlus3. miejsce1
12.PiotrGamoń4. miejsce1
13.AdamGębala4. miejsce5. miejsce2
14.JarosławGórski4. miejsce4. miejsce2
15.KrzysztofGrabek2. miejsce1. miejsce2
16.AdamGrzesiak4. miejsce1
17.DominikaGuzik-Płuchowska1. miejsce1. miejsce4. miejsce3
18.JustynaHerman4. miejsce4. miejsce2
19.MonikaJanduła2. miejsce1. miejsce2
20.DariuszJanik1. miejsce1
21.ArkadiuszJarosz6. miejsce1
22.BarbaraJaskólska1. miejsce3. miejsce2
23.MałgorzataKabarowska1. miejsce1. miejsce2
24.WojciechKałamaga3. miejsce4. miejsce2
25.MagdalenaKoba1. miejsce1
26.AnnaKoczur2. miejsce5. miejsce2
27.ElżbietaKołtuńska3. miejsce1
28.RomanKoper3. miejsce1. miejsce2
29.DanutaKorbel4. miejsce2. miejsce2
30.AgataKornacka3. miejsce6. miejsce2
31.AdamKosz2. miejsce4. miejsce2
32.SławomirKowalski1. miejsce1
33.MarekKrajewski4. miejsce1
34.PiotrKrzempek8. miejsce4. miejsce2
35.MariuszKubas6. miejsce1
36.MieczysławKubica6. miejsce1
37.SławomirLis1. miejsce8. miejsce2
38.MariuszMaczuga4. miejsce3. miejsce2
39.KrzysztofMieczągłowski8. miejsce1
40.GrzegorzMizia6. miejsce1
41.BogusławMrozek7. miejsce3. miejsce2
42.KrzysztofMyalski1. miejsce1. miejsce2
43.AnnaMynarska2. miejsce1
44.DariuszNahrebecki1. miejsce2. miejsce2
45.PrzemysławOgrodziński1. miejsce6. miejsce2
46.DariuszOpatrzyk6. miejsce4. miejsce2
47.JózefOrzoł2. miejsce1
48.JacekOsadnik3. miejsce3. miejsce2
49.IwonaOstrowska3. miejsce3. miejsce2
50.ArkadiuszParma4. miejsce3. miejsce2
51.JacekPersona1. miejsce1
52.KatarzynaPłoszaj5. miejsce1
53.PrzemysławPohl1. miejsce3. miejsce2
54.GrzegorzPradela2. miejsce5. miejsce2
55.TomaszProszek2. miejsce6. miejsce2
56.ZbigniewPrzyjemski1. miejsce1
57.MaciejPustelnik2. miejsce1
58.AnnaPustelnik3. miejsce2. miejsce3. miejsce3
59.GrzegorzRadecki2. miejsce1. miejsce2
60.WojciechRomańczuk1. miejsce1. miejsce2
61.MarekRosa3. miejsce2. miejsce2
62.JanuszRudziński1. miejsce3. miejsce2
63.MarcinRykała3. miejsce8. miejsce2
64.MariaRzeźniczek2. miejsce3. miejsce2
65.NorbertSchneider8. miejsce1
66.TomaszSpyra4. miejsce3. miejsce2
67.TomaszStopa1. miejsce1. miejsce2
68.KatarzynaSzafraniec1. miejsce2. miejsce2
69.PiotrSzafrański2. miejsce2. miejsce2
70.MateuszSzałankiewicz2. miejsce1
71.AndrzejSzawłowski2. miejsce1
72.SylwiaSzewczuk5. miejsce1
73.MirosławSzweda6. miejsce1
74.DariuszSzymkiewicz1. miejsce1
75.MałgorzataŚrednicka2. miejsce1. miejsce2
76.RafałTomaszkiewicz4. miejsce5. miejsce2
77.PrzemysławTomecki6. miejsce2. miejsce2
78.CzesławTrzmiel2. miejsce1. miejsce2
79.AndrzejTurowski2. miejsce4. miejsce2
80.SoniaWachowska1. miejsce4. miejsce2
81.MichałWieczorek4. miejsce1
82.KarolinaWiśniewska2. miejsce8. miejsce2
83.GrzegorzWójcik3. miejsce1
84.TomaszWójkowski8. miejsce1
85.TomaszWroński4. miejsce1
86.EugeniuszWyrobek6. miejsce1

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest pod adresem: cut.yt/Sh6ZM

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/i5I6Wz

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 86 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DominikaGuzik-Płuchowska1979AZSAGH Kraków
2.MałgorzataŚrednicka1977Wrocław
3.AnnaPustelnik1970Kęty

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MałgorzataKabarowska1965Opole
2.MariaRzeźniczek1958Katowice
3.ElżbietaKołtuńska1961Lubliniec

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DariuszJanik1986AZSAGH Kraków
2.MateuszSzałankiewicz1987KS Wolant Jaworzno
3.JakubFirlus1979Katowice
4.MichałWieczorek1983Olkusz

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PrzemysławPohl1978Katowice
2.AdamKosz1979KS Masovia Płock
3-4.RafałTomaszkiewicz1981Sochaczew
3-4.AdamGębala1979Żyrardów
5-6.PrzemysławTomecki1982AZSAGH Kraków
5-6.DariuszOpatrzyk1980KS Wolant Jaworzno

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MichałChmielarczyk1976Kraków
2.KrzysztofGrabek1973Wrocław
3-4.JarosławGórski1973Gorlice
3-4.AdamGrzesiak1973UKS Iskra Babimost
5-6.RobertBorszcz1974Zabrze
5-6.ŁukaszChojnacki1975Wrocław
7-8.PiotrKrzempek1976Katowice
7-8.NorbertSchneider1973Austria

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.SławomirKowalski1971KS Chojnik Jelenia Góra
2.GrzegorzRadecki1972Bieruń
3.WojciechKałamaga1971Tarnowskie Góry
4.TomaszSpyra1968Bukowno

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.WojciechRomańczuk1966Olsztyn
2.MaciejPustelnik1967Kęty
3-4.TomaszWroński1963Wrocław
3-4.MariuszMaczuga1965UKS Ząbkowice Dąbrowa Górn.
5-6.EugeniuszWyrobek1963Pszczyna
5-6.ArkadiuszJarosz1966Sosnowiec
7.BogusławMrozek1964Cieszyn

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofMyalski1961Bieruń
2.PiotrSzafrański1959UKS Korona Pabianice
3.JacekOsadnik1958STB Energia Lubliniec

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JanuszRudziński1955Warszawa
2.AndrzejSzawłowski1955Opole
3.RomanKoper1952Olsztyn

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dominika Guzik-Płuchowska1979Katarzyna Szafraniec1986
2.Monika Janduła1986Karolina Wiśniewska1987
3.Beata Białek1985Agata Kornacka1983
4.Justyna Herman1977Danuta Korbel1973
5.Katarzyna Płoszaj1972Sylwia Szewczuk1983

Gra podwójna kobiet - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Barbara Jaskólska1971Sonia Wachowska1968
2.Anna Koczur1970Anna Pustelnik1970
3.Iwona Ostrowska1966Maria Rzeźniczek1958

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Sławomir Lis1974Przemysław Ogrodziński1982
2.Tomasz Proszek1980Przemysław Tomecki1982
3.Przemysław Pohl1978Marcin Rykała1977
4.Piotr Gamoń1981Arkadiusz Parma1977
5.Adam Gębala1979Rafał Tomaszkiewicz1981

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dariusz Nahrebecki1971Grzegorz Radecki1972
2.Bartosz Drozdowicz1974Józef Orzoł1970
3-4.Wojciech Kałamaga1971Piotr Krzempek1976
3-4.Robert Borszcz1974Jarosław Górski1973
5-6.Grzegorz Mizia1976Mirosław Szweda1976
5-6.Mariusz Kubas1969Mieczysław Kubica1977
7-8.Krzysztof Mieczągłowski1971Tomasz Wójkowski1975

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Zbigniew Przyjemski1965Tomasz Stopa1967
2.Przemysław Buda1971Piotr Chrzęszczyk1972
3.Bogusław Mrozek1964Tomasz Spyra1968

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Roman Koper1952Wojciech Romańczuk1966
2.Grzegorz Pradela1965Andrzej Turowski1965
3.Mariusz Maczuga1965Grzegorz Wójcik1967
4.Mirosław Adamczyk1962Marek Krajewski1967

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Myalski1961Jacek Persona1960
2.Piotr Szafrański1959Czesław Trzmiel1960
3.Jacek Osadnik1958Marek Rosa1958

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Tomasz Stopa1967Monika Janduła1986
2.Michał Chmielarczyk1976Katarzyna Szafraniec1986
3-4.Adam Kosz1979Dominika Guzik-Płuchowska1979
3-4.Dariusz Opatrzyk1980Justyna Herman1977
5-6.Tomasz Proszek1980Beata Białek1985
5-6.Przemysław Ogrodziński1982Agata Kornacka1983
7-8.Marcin Rykała1977Anna Czupioł1985
7-8.Sławomir Lis1974Karolina Wiśniewska1987

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Grabek1973Małgorzata Średnicka1977
2.Dariusz Nahrebecki1971Danuta Korbel1973
3.Arkadiusz Parma1977Anna Pustelnik1970

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dariusz Szymkiewicz1969Magdalena Koba1971
2.Przemysław Buda1971Anna Mynarska1972
3.Piotr Chrzęszczyk1972Barbara Jaskólska1971
4.Andrzej Turowski1965Sonia Wachowska1968
5.Grzegorz Pradela1965Anna Koczur1970

Gra mieszana - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Czesław Trzmiel1960Małgorzata Kabarowska1965
2.Marek Rosa1958Krystyna Cielecka1953
3.Janusz Rudziński1955Iwona Ostrowska1966

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet6
Gra pojedyncza mężczyzn35
Gra podwójna kobiet16
Gra podwójna mężczyzn44
Gra mieszana kobiet19
Gra mieszana mężczyzn19
ilość uczestników86
ilość kobiet23
ilość mężczyzn63
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+ (8 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra mieszana - Grupa 25+ (8 par)
najstarszy zawodnikRoman Koper (66 lat)
najmłodszy zawodnikMateusz Szałankiewicz (31 lat)
najstarsza rozgrywana grupa60+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×