XXIII Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Seniorów

Podstawowe informacje

Data:08 - 09.12.2018
Miejscowość:Solec Kujawski
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:MLKS Solec Kujawski

Komunikat organizacyjny

XXIII Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Badmintona Yonex Cup 2018

1. CELE:
• Popularyzacja badmintona
• Integracja środowiska seniorów
• Propagowanie aktywnego wypoczynku

2. ORGANIZATORZY:
MLKS Solec Kujawski
OSiR Solec Kujawski

WSPÓŁORGANIZATOR/PARTNER:

VEKTOR MEDIA - YONEX

Osoba odpowiedzialna za organizację turnieju: Mirosław Adamczyk tel. 606 935 553
e-mail: [email protected]

3. TERMIN:
8-9.12.2018 r.

4. MIEJSCE:
Hala Sportowa OSiR Bojowników o Wolność i Demokrację 3 w Solcu Kujawskim

Liczba boisk: 7

5. PROGRAM:
• sobota godz. 9:00 - rozpoczęcie gier zgodnie z planem zamieszczonym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
• niedziela godz. 10:00 - ewentualne dokończenie gier

6. KATEGORIE WIEKOWE:
• gr.0 kobiety (25+) ur. w 1992 i starsze
• gr.0 mężczyźni (30+) ur. w 1987 i starsi
• gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni ur. 1978-1982
• gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni ur. 1973-1977
• gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni ur. 1968-1972
• gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni ur. 1963-1967
• gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni ur. 1958-1962
• gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni ur. 1953-1957
• gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni ur. 1948-1952
• gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni ur. 1943-1947
• gr.9 (75+) kobiety i mężczyźni ur. 1938-1942
• gr.10 (80+) kobiety i mężczyźni ur. do 31.12.1937

7. SYSTEM ROZGRYWEK:
a. grupowo-pucharowy trójkowy we wszystkich grach;
b. turniej rozgrywany we wszystkich rodzajach gier (pojedyncza mężczyzn, pojedyncza kobiet, podwójna mężczyzn, podwójna kobiet, mieszana) w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej liczbie 3 zgłoszeń. Przy liczbie zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej;
c. zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego samego rodzaju gry;
d. zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej;
e. rozstawianie wg Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów.

8. WARUNKI UCZESTNICTWA:
a. data urodzenia zgodna z pkt. 6;
b. terminowe zgłoszenie do gier;
c. opłacenie wpisowego: 35 zł za grę pojedynczą, 35 zł za grę podwójną od zawodnika;
d. posiadanie aktualnych badań sportowo-lekarskich albo złożenie oświadczenia potwierdzonego podpisem uczestnika o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w turnieju;
e. posiadanie przepisowego sprzętu (w tym lotek) i ubioru sportowego.

9. ZGŁOSZENIA DO GIER:
a. zgłoszenia do wszystkich gier należy składać na formularzu zgłoszeniowym dostępnym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
b. zawodnicy zgłaszający się do turnieju są obowiązani podać:
• imię i nazwisko, rok urodzenia, rodzaj gry, partnerów do gier podwójnych;
• oraz ewentualnie mogą podać: deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o dodatkowe rozstawienie bezklubowe, inne informacje (np. numer telefonu).

10. TERMIN ZGŁOSZEŃ DO GIER:
4 grudnia 2018 r. (wtorek) godz. 22:00

11. PUBLIKACJA LOSOWANIA I PLANU GIER:
06 grudnia 2018 r. (czwartek) godz. 12.00

12. SĘDZIA GŁÓWNY:
Piotr Grudzina (licencja nr 125) tel. 660 921 495 [email protected]

13. WYNIKI TURNIEJU:
wliczane do listy klasyfikacyjnej seniorów.

14. NAGRODY:
- sprzęt sportowy marki Yonex za miejsca 1 – 2
- niespodzianki w ramach możliwości Organizatora

15. ZAKWATEROWANIE:
Motel przy hali OSiR – kontakt Mirosław Adamczyk tel. 606 935 553
e-mail: [email protected]
Hotele, Motele oraz Kwatery prywatne dostępne na stronie internetowej w Solcu Kujawskim

16. WYŻYWIENIE:
Restauracja przy hali OSiR „Pasibrzuch” lub na terenie Solca Kujawskiego

17. WIECZOREK INTEGRACYJNY:
Restauracja „Pasibrzuch” przy hali OSiR
Po zakończeniu gier, nie później niż o 22.00, wieczorek taneczny – koszt 55 zł
Zapisy – Mirosław Adamczyk tel. 606 935 553 e-mail: [email protected]

18. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
a. turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Seniorów Badmintona i Regulaminem Sportowym PZBad;
b. w sprawach spornych decyduje sędzia główny – Piotr Grudzina

19. UWAGI ORGANIZATORA:
Podczas trwania turnieju obsługę serwisową i sklepik ze sprzętem badmintonowym zapewnia YONEX
Zawodnicy z rocznika 1937 i starsi są zwolnieni z opłaty za wpisowe.

ZAPRASZAMY DO SOLCA KUJAWSKIEGO Z DOBRYM NASTROJEM

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest tutaj
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.MirosławAdamczyk2. miejsce1
2.WaldemarAdamski6. miejsce1
3.IwonaAderjahn3. miejsce1
4.PrzemysławAleksandrowicz10. miejsce1
5.RobertAleksandrowicz2. miejsce1
6.AndrzejAntosiewicz1. miejsce1. miejsce2
7.WladimirBabaew3. miejsce4. miejsce2
8.AliaksandrBaradaukin6. miejsce6. miejsce2
9.ZbigniewBartosz1. miejsce7. miejsce2
10.TomaszBartosz8. miejsce6. miejsce2
11.AnnaBiałasiewicz1. miejsce1. miejsce2
12.RobertBieganowski1. miejsce6. miejsce2
13.RafałBogdański6. miejsce1. miejsce2
14.KrzysztofBogucki8. miejsce4. miejsce2
15.PiotrBondaruk12. miejsce4. miejsce2
16.PiotrBorowiec2. miejsce4. miejsce2
17.LeszekBorys2. miejsce4. miejsce2
18.EwelinaBracha4. miejsce1
19.AgnieszkaBrojek3. miejsce1. miejsce2
20.MariaBrzeźnicka1. miejsce1. miejsce2
21.TomaszCharkiewicz1. miejsce4. miejsce2
22.KrystynaCielecka4. miejsce4. miejsce2
23.DominikaCygan1. miejsce4. miejsce2
24.AndrzejDadas4. miejsce1. miejsce2
25.DorotaDanielak2. miejsce2. miejsce2
26.ZbigniewDorna2. miejsce1
27.RyszardDrążkowski3. miejsce1
28.SwietłanaDrude4. miejsce4. miejsce2
29.WiktorDrude4. miejsce1
30.GustawDudka12. miejsce2. miejsce2
31.EkaterinaDvalishwili6. miejsce8. miejsce2
32.JakubDziczek18. miejsce13. miejsce2
33.KrzysztofEnglander3. miejsce1
34.JoannaFidos2. miejsce6. miejsce2
35.ŁukaszFischer12. miejsce8. miejsce2
36.ElżbietaFularczyk2. miejsce3. miejsce2
37.MarekGałczyński1. miejsce1. miejsce2
38.AdamGębala6. miejsce6. miejsce2
39.EwaGolańska1. miejsce1. miejsce2
40.KrzysztofGrabek4. miejsce2. miejsce2
41.LechGrochowina3. miejsce1
42.AndrzejGrzechnik12. miejsce1
43.DorotaGrzejdak1. miejsce2. miejsce2
44.AdamGrzesiak12. miejsce4. miejsce2
45.PrzemysławGrzeszkowiak3. miejsce4. miejsce2
46.ZbigniewGrzęda4. miejsce2. miejsce2
47.JustynaGrzybek2. miejsce4. miejsce2
48.MarcinGrzywacz1. miejsce2. miejsce2
49.CzesławGwiazda4. miejsce5. miejsce2
50.SławomirHetmański1. miejsce2. miejsce2
51.MonikaJanduła2. miejsce4. miejsce2
52.MagdalenaJaworek1. miejsce6. miejsce2
53.AndrzejKaniewski3. miejsce1
54.MagdalenaKoba1. miejsce1
55.AndreyKolesnik7. miejsce5. miejsce2
56.TatianaKolesnik3. miejsce5. miejsce2
57.OlgaKoniuch2. miejsce1
58.MarekKopyt6. miejsce2. miejsce2
59.AgataKornacka3. miejsce1. miejsce2
60.KamilaKowalska4. miejsce8. miejsce2
61.MagdalenaKoziar3. miejsce12. miejsce2
62.JustynaKozłowska-Jones4. miejsce2. miejsce2
63.DariuszKraszewski2. miejsce1
64.DawidKrawiec6. miejsce8. miejsce2
65.BeataKrutz-Szczecina5. miejsce4. miejsce2
66.AnnaKubiak1. miejsce12. miejsce2
67.JarosławKurkowski12. miejsce1
68.PiotrKwieciński8. miejsce7. miejsce2
69.WojciechLasek3. miejsce1
70.JacekLewandowski18. miejsce4. miejsce2
71.TomaszLipski2. miejsce2. miejsce2
72.SławomirLis18. miejsce1
73.IzabelaMaćkowska2. miejsce2. miejsce2
74.GrzegorzMaleszewski3. miejsce5. miejsce2
75.FabianMaleszewski6. miejsce12. miejsce2
76.PawełMarcinkowski4. miejsce2. miejsce2
77.MedardMarcinkowski18. miejsce13. miejsce2
78.MarcinMasłowski9. miejsce8. miejsce2
79.MarianMatusewicz1. miejsce2. miejsce2
80.MarekMiałkowski12. miejsce6. miejsce2
81.MarekMiłoszewski6. miejsce1
82.ZbigniewModrzejewski9. miejsce8. miejsce2
83.JerzyMurach6. miejsce2. miejsce2
84.KrzysztofMyalski1. miejsce6. miejsce2
85.JanuszNawrocki4. miejsce3. miejsce2
86.AndrzejNiebrzydowski9. miejsce4. miejsce2
87.JarosławOciepa2. miejsce2. miejsce2
88.TomaszOgulewicz18. miejsce4. miejsce2
89.KarolinaOlejarz3. miejsce8. miejsce2
90.MariuszPakulski12. miejsce6. miejsce2
91.MateuszPartyka6. miejsce12. miejsce2
92.AndrzejPastuszak4. miejsce3. miejsce2
93.RyszardPawluk1. miejsce3. miejsce2
94.LudmilaPerepechenaia3. miejsce2. miejsce2
95.PawełPerszke9. miejsce8. miejsce2
96.SławomirPiechnik6. miejsce3. miejsce2
97.KarolPik6. miejsce6. miejsce2
98.KamilPopławski8. miejsce1
99.MagdaPrzybyszewska7. miejsce1
100.MarzenaPrzybyszewska7. miejsce7. miejsce2
101.DariuszPrzybyszewski12. miejsce5. miejsce2
102.AndrzejPrzytulski4. miejsce6. miejsce2
103.JerzyPtaszyński2. miejsce1. miejsce2
104.MarcinPuciato1. miejsce1. miejsce2
105.ArturPupin4. miejsce2. miejsce2
106.GrzegorzRadecki4. miejsce1
107.DorotaRajczyk-Gałkowska1. miejsce1. miejsce2
108.DariuszRochoń9. miejsce4. miejsce2
109.WojciechRomańczuk3. miejsce1. miejsce2
110.MarekRosa3. miejsce3. miejsce2
111.ArturRosłaniec19. miejsce8. miejsce2
112.JerzyRybicki1. miejsce4. miejsce2
113.AnnaSadowska2. miejsce1. miejsce2
114.MonikaSell6. miejsce12. miejsce2
115.PawelShorin6. miejsce2. miejsce2
116.PiotrSobotka1. miejsce2. miejsce2
117.IwonaSobotka2. miejsce1
118.ZbigniewSowiński5. miejsce2. miejsce2
119.JerzyStachowski2. miejsce4. miejsce2
120.DominikStatnik8. miejsce6. miejsce2
121.TomaszStopa1. miejsce4. miejsce2
122.RadosławStrejko4. miejsce8. miejsce2
123.AndrzejStruensee2. miejsce1. miejsce2
124.TomaszStrzelczyk8. miejsce1
125.MichałSuski1. miejsce4. miejsce2
126.JerzySzałapski8. miejsce1. miejsce2
127.SwietłanaSzczeptiewa2. miejsce4. miejsce2
128.MarekSzcześniewski1. miejsce1. miejsce2
129.KatarzynaSzczykutowicz4. miejsce6. miejsce2
130.ŁukaszSzmel3. miejsce8. miejsce2
131.JacekSztubecki12. miejsce12. miejsce2
132.DariuszSzymkiewicz12. miejsce4. miejsce2
133.RobertŚmierzchalski12. miejsce12. miejsce2
134.KseniaTatarinowa6. miejsce6. miejsce2
135.TeresaTomczuk7. miejsce5. miejsce2
136.MariuszTroszak12. miejsce8. miejsce2
137.AgnieszkaTrzcińska4. miejsce12. miejsce2
138.RadosławWalas4. miejsce4. miejsce2
139.KrzysztofWalenda2. miejsce1. miejsce2
140.KatarzynaWieluńska6. miejsce8. miejsce2
141.LeszekWild8. miejsce12. miejsce2
142.HenrykWirzinkiewicz10. miejsce1
143.DorotaWitkowska3. miejsce1
144.GrzegorzWłodarczyk6. miejsce1. miejsce2
145.MałgorzataWoźniak5. miejsce3. miejsce2
146.MarcinWybierek9. miejsce4. miejsce2
147.RobertWyszyński18. miejsce4. miejsce2
148.LechZacharzewski2. miejsce1
149.EwaZając4. miejsce3. miejsce2
150.UrszulaZielińska2. miejsce4. miejsce2
151.MaciejŻołnierzów8. miejsce1

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest pod adresem: cut.yt/5pA9qq

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/ID94pJ

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 151 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DorotaGrzejdak1967UKS Kometa Sianów
2.JustynaGrzybek1974Zielona Góra
3.MagdalenaKoziar1978Koszalin

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MariaBrzeźnicka1959MKS Garwolin
2.IzabelaMaćkowska1972Nakło
3.AgnieszkaBrojek1967MKS Garwolin
4.JustynaKozłowska-Jones1972KS Badminton School Gdynia

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MarcinPuciato1980Koszalin
2.TomaszLipski1980ŚKBad Harcownik Warszawa
3.ŁukaszSzmel1981Warszawa
4-6.AliaksandrBaradaukin1978Białoruś
4-6.AdamGębala1979Żyrardów
4-6.FabianMaleszewski1981Ruciane-Nida
7-9.MarcinWybierek1982Konstancin-Jeziorna
7-9.MarcinMasłowski1981Sława
7-9.PawełPerszke1979Jabłonowo
10.PrzemysławAleksandrowicz1978AZSWAT Warszawa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.SławomirHetmański1977LUKS Victoria Domecko
2.KrzysztofWalenda1973MKS Garwolin
3-4.ArturPupin1975LUKS Victoria Domecko
3-4.KrzysztofGrabek1973Wrocław
5-6.DawidKrawiec1977Wrocław
5-6.GrzegorzWłodarczyk1976AZSUM Łódź
7-12.RobertŚmierzchalski1974Gdynia
7-12.MarekMiałkowski1976Olsztyn
7-12.AdamGrzesiak1973-----
7-12.MariuszTroszak1976Gniezno
7-12.ŁukaszFischer1975Gniezno
7-12.PiotrBondaruk1976Gdańsk
13-18.SławomirLis1974Warszawa
13-18.MedardMarcinkowski1975Bolesławiec
13-18.RobertWyszyński1973Choszczno
13-18.TomaszOgulewicz1977Koszalin
13-18.JacekLewandowski1974Warszawa
13-18.JakubDziczek1976Wrocław
19.ArturRosłaniec1974-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RobertBieganowski1968Żyrardów
2.LeszekBorys1966Choszczno
3-4.PawełMarcinkowski1972Nakło
3-4.GrzegorzRadecki1972UKS Unia Bieruń
5-6.MarekKopyt1970Konstancin
5-6.PawelShorin1972Rosja
7-8.TomaszBartosz1968Bydgoszcz
7-8.KrzysztofBogucki1972Jabłonowo

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.TomaszCharkiewicz1964Gorzów Wielkopolski
2.PiotrBorowiec1965Sycewice
3.WojciechRomańczuk1966Olsztyn
4-6.JerzyMurach1962Olsztyn
4-6.KarolPik1967Warszawa
4-6.RafałBogdański1965Piaseczno
7-9.DariuszRochoń1963-----
7-9.ZbigniewModrzejewski1964Jabłonowo
7-9.AndrzejNiebrzydowski1967Olsztyn
10.HenrykWirzinkiewicz1963Olsztyn

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofMyalski1961UKS Unia Bieruń
2.JarosławOciepa1962Częstochowa
3-4.JanuszNawrocki1961Gniezno
3-4.AndrzejPastuszak1960Gdańsk
5-6.SławomirPiechnik1961Opole
5-6.WaldemarAdamski1961Opole
7.AndreyKolesnik1960Rosja

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RyszardPawluk1954Słupsk
2.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
3.RyszardDrążkowski1957Bydgoszcz
4.ZbigniewGrzęda1956Gdańsk
5.ZbigniewSowiński1953Jabłonowo Pomorskie

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MarianMatusewicz1951Słupsk
2.JerzyPtaszyński1952Bydgoszcz
3.GrzegorzMaleszewski1948Ruciane-Nida

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AndrzejAntosiewicz1947Warszawa
2.JerzyStachowski1943MKS Garwolin
3.PrzemysławGrzeszkowiak1945MKS Garwolin
4.CzesławGwiazda1942Żyrardów

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dominika Cygan1983Magdalena Jaworek1987
2.Joanna Fidos1989Monika Janduła1986
3.Agata Kornacka1983Karolina Olejarz1982

Gra podwójna kobiet - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Anna Kubiak1978Dorota Rajczyk-Gałkowska1977
2.Dorota Danielak1974Urszula Zielińska1982
3-4.Swietłana Drude1978Agnieszka Trzcińska1980
3-4.Kamila Kowalska1981Katarzyna Szczykutowicz1977
5-6.Monika Sell1979Katarzyna Wieluńska1979
5-6.Ekaterina Dvalishwili1978Ksenia Tatarinowa1976
7.Marzena Przybyszewska1974Teresa Tomczuk1970

Gra podwójna kobiet - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Anna Białasiewicz1970Ewa Golańska1960
2.Justyna Kozłowska-Jones1972Swietłana Szczeptiewa1965
3.Iwona Aderjahn1969Dorota Witkowska1971

Gra podwójna kobiet - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Agnieszka Brojek1967Maria Brzeźnicka1959
2.Elżbieta Fularczyk1966Anna Sadowska1958
3.Tatiana Kolesnik1961Ludmila Perepechenaia1960
4.Krystyna Cielecka1953Ewa Zając1967
5.Beata Krutz-Szczecina1964Małgorzata Woźniak1957

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marcin Grzywacz1978Marcin Puciato1980
2.Robert Aleksandrowicz1981Tomasz Lipski1980
3-4.Radosław Strejko1978Robert Wyszyński1973
3-4.Jacek Lewandowski1974Marcin Wybierek1982
5-6.Robert Bieganowski1968Adam Gębala1979
5-6.Aliaksandr Baradaukin1978Mateusz Partyka1980
7-8.Zbigniew Modrzejewski1964Paweł Perszke1979
7-8.Marcin Masłowski1981Artur Rosłaniec1974

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Michał Suski1977Grzegorz Włodarczyk1976
2.Sławomir Hetmański1977Artur Pupin1975
3-4.Tomasz Ogulewicz1977Andrzej Przytulski1969
3-4.Piotr Bondaruk1976Radosław Walas1976
5-8.Dominik Statnik1974Leszek Wild1977
5-8.Łukasz Fischer1975Mariusz Troszak1976
5-8.Kamil Popławski1974Jerzy Szałapski1970
5-8.Piotr Kwieciński1970Maciej Żołnierzów1974
9-12.Mariusz Pakulski1975Dariusz Szymkiewicz1969
9-12.Dariusz Przybyszewski1970Jacek Sztubecki1973
9-12.Andrzej Grzechnik1967Robert Śmierzchalski1974
9-12.Gustaw Dudka1974Jarosław Kurkowski1975
13.Jakub Dziczek1976Medard Marcinkowski1975

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Gałczyński1969Tomasz Stopa1967
2.Marek Kopyt1970Pawel Shorin1972
3-4.Leszek Borys1966Tomasz Charkiewicz1964
3-4.Andrzej Dadas1969Andrzej Niebrzydowski1967
5-6.Tomasz Bartosz1968Krzysztof Myalski1961
5-6.Marek Miłoszewski1970Karol Pik1967

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Rafał Bogdański1965Piotr Sobotka1964
2.Mirosław Adamczyk1962Zbigniew Dorna1963
3.Wladimir Babaew1967Marek Rosa1958
4.Piotr Borowiec1965Dariusz Rochoń1963

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Zbigniew Bartosz1960Marek Szcześniewski1958
2.Dariusz Kraszewski1962Jarosław Ociepa1962
3.Andrzej Pastuszak1960Sławomir Piechnik1961

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Ptaszyński1952Andrzej Struensee1953
2.Zbigniew Grzęda1956Zbigniew Sowiński1953
3.Krzysztof Englander1949Ryszard Pawluk1954

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Antosiewicz1947Jerzy Rybicki1951
2.Marian Matusewicz1951Lech Zacharzewski1949
3.Lech Grochowina1949Andrzej Kaniewski1950
4.Przemysław Grzeszkowiak1945Jerzy Stachowski1943
5.Czesław Gwiazda1942Grzegorz Maleszewski1948

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Gałczyński1969Agata Kornacka1983
2.Krzysztof Grabek1973Olga Koniuch1983
3-4.Tomasz Stopa1967Monika Janduła1986
3-4.Michał Suski1977Dominika Cygan1983
5-6.Dominik Statnik1974Joanna Fidos1989
5-6.Mariusz Pakulski1975Magdalena Jaworek1987
7.Piotr Kwieciński1970Magda Przybyszewska1992

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Walenda1973Magdalena Koba1971
2.Marcin Grzywacz1978Dorota Grzejdak1967
3-4.Wiktor Drude1978Swietłana Drude1978
3-4.Radosław Walas1976Urszula Zielińska1982
5-8.Dawid Krawiec1977Ekaterina Dvalishwili1978
5-8.Łukasz Szmel1981Karolina Olejarz1982
5-8.Radosław Strejko1978Kamila Kowalska1981
5-8.Tomasz Strzelczyk1970Katarzyna Wieluńska1979
9-12.Fabian Maleszewski1981Agnieszka Trzcińska1980
9-12.Jacek Sztubecki1973Monika Sell1979
9-12.Leszek Wild1977Anna Kubiak1978
9-12.Mateusz Partyka1980Magdalena Koziar1978

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Dadas1969Dorota Rajczyk-Gałkowska1977
2.Gustaw Dudka1974Dorota Danielak1974
3-4.Adam Grzesiak1973Justyna Grzybek1974
3-4.Dariusz Szymkiewicz1969Ewelina Bracha1973
5-6.Andrzej Przytulski1969Katarzyna Szczykutowicz1977
5-6.Marek Miałkowski1976Ksenia Tatarinowa1976
7.Zbigniew Bartosz1960Marzena Przybyszewska1974

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Szałapski1970Anna Białasiewicz1970
2.Paweł Marcinkowski1972Izabela Maćkowska1972
3.Wojciech Lasek1970Ewa Zając1967
4.Krzysztof Bogucki1972Beata Krutz-Szczecina1964
5.Dariusz Przybyszewski1970Teresa Tomczuk1970

Gra mieszana - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Wojciech Romańczuk1966Ewa Golańska1960
2.Piotr Sobotka1964Iwona Sobotka1963
3.Janusz Nawrocki1961Elżbieta Fularczyk1966
4.Wladimir Babaew1967Swietłana Szczeptiewa1965

Gra mieszana - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Szcześniewski1958Anna Sadowska1958
2.Jerzy Murach1962Ludmila Perepechenaia1960
3.Marek Rosa1958Małgorzata Woźniak1957
4.Jerzy Rybicki1951Krystyna Cielecka1953
5.Andrey Kolesnik1960Tatiana Kolesnik1961

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet8
Gra pojedyncza mężczyzn80
Gra podwójna kobiet43
Gra podwójna mężczyzn99
Gra mieszana kobiet51
Gra mieszana mężczyzn49
ilość uczestników151
ilość kobiet45
ilość mężczyzn106
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+ (21 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra mieszana - Grupa 35+ (15 par)
najstarszy zawodnikCzesław Gwiazda (77 lat)
najmłodszy zawodnikMagda Przybyszewska (27 lat)
najstarsza rozgrywana grupa70+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×