Hasta La Vista Cup

Podstawowe informacje

Data:20 - 21.10.2018
Miejscowość:Wrocław
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Komunikat organizacyjny

HASTA LA VISTA CUP 2018

1. CELE:
• popularyzacja badmintona
• integracja środowiska seniorów
• propagowanie aktywnego wypoczynku

2. ORGANIZATORZY:
Centrum Sportowe Hasta la Vista, ul Góralska 5, 53-610 Wrocław
www.hastalavista.pl

Osoba odpowiedzialna za organizację turnieju:
Małgorzata Janiaczyk
nr kontaktowy: 661-490-411
e-mail: [email protected]

3. TERMIN:
20-21.10.2018
Organizator postara się zorganizować turniej jednodniowy i zakończyć gry w sobotę 20.10.2018

4. MIEJSCE:
Hala Sportowa Centrum Sportowego Hasta la Vista
ul Góralska 5, 53-610 Wrocław
www.hastalavista.pl

Liczba boisk: 11

5. PROGRAM:
• sobota godz. 9:00 - rozpoczęcie gier zgodnie z planem zamieszczonym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
• niedziela godz. 9:00 - ewentualne dokończenie gier

6. KATEGORIE WIEKOWE:
• gr.0 kobiety (25+) ur. w 1992 i starsze
• gr.0 mężczyźni (30+) ur. w 1987 i starsi
• gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni ur. 1978-1982
• gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni ur. 1973-1977
• gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni ur. 1968-1972
• gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni ur. 1963-1967
• gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni ur. 1958-1962
• gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni ur. 1953-1957
• gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni ur. 1948-1952
• gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni ur. 1943-1947
• gr.9 (75+) kobiety i mężczyźni ur. 1938-1942
• gr.10 (80+) kobiety i mężczyźni ur. do 31.12.1937

7. SYSTEM ROZGRYWEK:
a. grupowo-pucharowy trójkowy we wszystkich grach;
b. turniej rozgrywany we wszystkich rodzajach gier (pojedyncza mężczyzn, pojedyncza kobiet, podwójna mężczyzn, podwójna kobiet, mieszana) w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej liczbie 3 zgłoszeń. Przy liczbie zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej;
c. zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego samego rodzaju gry;
d. zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej;
e. rozstawianie wg Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów;
f. kobiety mogą grać w trzech grach;
g. rozgrywane będą mecze o 3 miejsce.

8. WARUNKI UCZESTNICTWA:
a. data urodzenia zgodna z pkt. 6;
b. terminowe zgłoszenie do gier;
c. opłacenie wpisowego: 35 zł za grę pojedynczą, 35 zł za grę podwójną od zawodnika;
d. posiadanie aktualnych badań sportowo-lekarskich albo złożenie oświadczenia potwierdzonego podpisem uczestnika o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w turnieju;
e. posiadanie przepisowego sprzętu (w tym lotek) i ubioru sportowego.

9. ZGŁOSZENIA DO GIER:
a. zgłoszenia do wszystkich gier należy składać na formularzu zgłoszeniowym dostępnym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
b. zawodnicy zgłaszający się do turnieju są obowiązani podać:
• imię i nazwisko, rok urodzenia, rodzaj gry, partnerów do gier podwójnych;
• oraz ewentualnie mogą podać: deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o dodatkowe rozstawienie bezklubowe, inne informacje (np. numer telefonu).

10. TERMIN ZGŁOSZEŃ DO GIER:
16.10.2018 (wtorek) godz. 22:00

11. PUBLIKACJA LOSOWANIA I PLANU GIER:
18.10.2018 (czwartek) godz. 12:00

12. SĘDZIA GŁÓWNY:
Zbigniew Goldwasser, licencja nr #120LG, kontakt email: [email protected]

13. WYNIKI TURNIEJU:
wliczane do listy klasyfikacyjnej seniorów.

14. NAGRODY:
Za miejsca 1-3 we wszystkich kategoriach: medale
Nagrody rzeczowe w miarę możliwości organizatora.
Podczas turnieju odbędzie się losowanie nagród niespodzianek wśród wszystkich uczestników turnieju.

15. ZAKWATEROWANIE:
Koszt przejazdu i pobytu zawodnicy pokrywają we własnym zakresie.

Proponowane noclegi:

Hostel DOM TURYSTYCZNY TRIO
http://triosolo.spanie.pl/
adres: ul. Trzemeska 4, Wrocław
Z hostelu na halę: na piechotę – 1 km (około 12 minut), samochodem – 1,5 km (około 5 minut)
Z hostelu do Wrocławskiego rynku: na piechotę 1,5 km (około 20 minut), samochodem – 2,5 km (około10 minut)

HOTEL NOVOTEL WROCŁAW CENTRUM
http://www.novotel.com/pl/hotel-A073-novotel-wroclaw-centrum/index.shtml
ul. Powstańców Śląskich 7, Wrocław
Z hotelu na halę: na piechotę – 2,6 km, samochodem – 3,5 km
Z hotelu do Wrocławskiego rynku: na piechotę 1,5 km, samochodem – 2,1 km

PARK HOTEL DIAMENT
http://www.hotelediament.pl/
ul. Muchoborska 10, Wrocław
Z hotelu na halę: na piechotę – 3 km, samochodem – 5,5 km
Z hotelu do Wrocławskiego rynku: na piechotę 5 km, samochodem – 6 km

16. WYŻYWIENIE:
Bezpłatny poczęstunek podczas trwania turnieju: kawa, herbata, ciastka i owoce, w godz. 11.00-13.00
Odpłatnie: możliwość zamówienia dowozu posiłku na halę.

17. WIECZOREK INTEGRACYJNY:
Po ceremonii zakończenia turnieju (od godz. 18:00 do 20.00) w jednej z sal CS Hasta la Vista będą przekąski i piwo dla zawodników.

18. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
a. turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Seniorów Badmintona i Regulaminem Sportowym PZBad;
b. w sprawach spornych decyduje sędzia główny Zbigniew Goldwasser

19. PATRONAT MEDIALNY / SPONSORZY:
HASTA LA VISTA

20. UWAGI ORGANIZATORA:
Na miejscu w CS Hasta la Vista znajduje się sklep sportowy i serwis sprzętu Tytan.

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest tutaj
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.GrzegorzBalcerzak6. miejsce1
2.TomaszBartosz8. miejsce6. miejsce2
3.ZbigniewBartosz2. miejsce6. miejsce2
4.JoannaBernadzka6. miejsce6. miejsce2
5.AnnaBiałasiewicz1. miejsce6. miejsce2
6.BeataBiałek3. miejsce8. miejsce2
7.RobertBieganowski1. miejsce2. miejsce2
8.RafałBogdański23. miejsce1
9.PiotrBondaruk1. miejsce12. miejsce2
10.RobertBorszcz8. miejsce9. miejsce2
11.WojciechBorzęcki9. miejsce1
12.AgnieszkaBrojek3. miejsce2. miejsce2
13.RobertBrojek16. miejsce1
14.ŁukaszBrudek16. miejsce4. miejsce2
15.MariaBrzeźnicka3. miejsce1. miejsce2
16.PrzemysławBuda1. miejsce1
17.TomaszCharkiewicz1. miejsce3. miejsce2
18.JolantaChodkowska2. miejsce4. miejsce12. miejsce3
19.ŁukaszChojnacki16. miejsce9. miejsce2
20.ArturChorążyczewski12. miejsce1
21.PiotrChrzęszczyk1. miejsce4. miejsce2
22.AdamCimosz4. miejsce3. miejsce2
23.DominikaCygan1. miejsce8. miejsce2
24.TymoteuszCzysz2. miejsce1. miejsce2
25.DorotaDanielak3. miejsce3. miejsce2
26.MałgorzataDembowska-Gołąbek3. miejsce3. miejsce7. miejsce3
27.WłodzimierzDembski9. miejsce1
28.AdamDobrowolski10. miejsce3. miejsce2
29.KatarzynaDobrucka6. miejsce1
30.JiriDohnal2. miejsce6. miejsce2
31.ZbigniewDolata4. miejsce6. miejsce2
32.RobertDolata14. miejsce4. miejsce2
33.JerzyDróbka5. miejsce6. miejsce2
34.MarcinDrzyzga12. miejsce1
35.AdamFroś12. miejsce9. miejsce2
36.PiotrGamoń9. miejsce1
37.PawełGansiniec8. miejsce9. miejsce2
38.PawełGasz1. miejsce9. miejsce2
39.AdamGębala2. miejsce6. miejsce2
40.EwaGolańska2. miejsce1. miejsce2
41.ZbigniewGoldwasser10. miejsce6. miejsce2
42.EmiliaGoldwasser2. miejsce3. miejsce2
43.KrzysztofGrabek3. miejsce2. miejsce2
44.DorotaGrzejdak2. miejsce1. miejsce2
45.AdamGrzesiak8. miejsce3. miejsce2
46.MarcinGrzywacz1. miejsce1. miejsce2
47.DominikaGuzik-Płuchowska1. miejsce1. miejsce2
48.ArkadiuszHarbacewicz8. miejsce1
49.MonikaJanduła6. miejsce8. miejsce2
50.DamianJaniaczyk2. miejsce8. miejsce2
51.MałgorzataJaniaczyk8. miejsce1
52.BarbaraJaskólska2. miejsce4. miejsce2
53.OskarJass2. miejsce1
54.KrzysztofJóźwik15. miejsce6. miejsce2
55.PrzemysławKaczmarek3. miejsce9. miejsce2
56.WojciechKałamaga12. miejsce8. miejsce2
57.MariuszKałużny6. miejsce1
58.MagdalenaKojder4. miejsce2. miejsce2
59.BeataKorkuś2. miejsce1. miejsce2
60.KamilaKowalska6. miejsce1
61.SławomirKowalski4. miejsce3. miejsce2
62.DawidKrawiec16. miejsce6. miejsce2
63.KatarzynaKrysiak6. miejsce13. miejsce2
64.AnnaKubiak6. miejsce3. miejsce2
65.EwaKujawa4. miejsce2. miejsce6. miejsce3
66.BarbaraKulanty1. miejsce1. miejsce1. miejsce3
67.AndrzejKulawik14. miejsce1
68.PiotrKwieciński6. miejsce13. miejsce2
69.SebastianLasecki8. miejsce6. miejsce2
70.JacekLewandowski23. miejsce9. miejsce2
71.FriedrichLiepe15. miejsce2. miejsce2
72.MarekŁoboda2. miejsce1
73.KrzysztofŁopusiewicz15. miejsce1
74.PiotrŁuszkiewicz4. miejsce2. miejsce2
75.JarosławMajewski12. miejsce1
76.DariuszMarchel9. miejsce1
77.MadardMarcinkowski23. miejsce6. miejsce2
78.MarcinMasłowski8. miejsce12. miejsce2
79.BartłomiejMazur9. miejsce1
80.MariuszMichniewicz10. miejsce2. miejsce2
81.EwaMłynarska1. miejsce2. miejsce2
82.EwaMorawiec12. miejsce1
83.KrzysztofMyalski1. miejsce9. miejsce2
84.AnnaMynarska4. miejsce4. miejsce2
85.DariuszNahrebecki6. miejsce3. miejsce2
86.RadosławNakonieczny4. miejsce1
87.WiolettaNowińska2. miejsce6. miejsce2
88.TomaszOgulewicz16. miejsce1
89.MagdalenaOkupniak1. miejsce1. miejsce4. miejsce3
90.SławomirOlchawa4. miejsce1
91.PawełOnyśko3. miejsce1. miejsce2
92.DariuszOpatrzyk8. miejsce8. miejsce2
93.JacekOsadnik9. miejsce6. miejsce2
94.IwonaOstrowska3. miejsce1
95.AdamPaluchniak12. miejsce1
96.ArkadiuszParma9. miejsce12. miejsce2
97.PawełPasik2. miejsce2. miejsce2
98.AgataPasoń3. miejsce7. miejsce12. miejsce3
99.MaciejPiekło1. miejsce1
100.KamilPopławski6. miejsce12. miejsce2
101.GrzegorzPradela1. miejsce3. miejsce2
102.JacekPrędki8. miejsce2. miejsce2
103.TomaszProszek3. miejsce8. miejsce2
104.SławomirPrzybylski12. miejsce1
105.AndrzejPrzytulski3. miejsce2. miejsce2
106.MarcinPuciato1. miejsce1. miejsce2
107.AdwinPutteeraj12. miejsce1. miejsce2
108.AgnieszkaPuzio4. miejsce3. miejsce2
109.GrzegorzRadecki2. miejsce6. miejsce2
110.BennoRaj3. miejsce2. miejsce2
111.WojciechRomańczuk3. miejsce1. miejsce2
112.MarekRosa6. miejsce1
113.ArturRosłaniec8. miejsce9. miejsce2
114.JerzyRybicki2. miejsce1
115.NorbertSchneider23. miejsce10. miejsce2
116.PawełSkórski9. miejsce1
117.DominikStatnik2. miejsce2. miejsce2
118.MarianStelter3. miejsce1
119.RadosławStrejko6. miejsce6. miejsce2
120.AndrzejStruensee6. miejsce1
121.PawełStrzałkowski23. miejsce6. miejsce2
122.AndrzejSudoł10. miejsce9. miejsce2
123.MichałSuski16. miejsce8. miejsce2
124.SusanneSwoboda4. miejsce3. miejsce2
125.JacekSzafrański3. miejsce1
126.MateuszSzałankiewicz1. miejsce3. miejsce2
127.JerzySzałapski6. miejsce6. miejsce2
128.AndrzejSzawłowski9. miejsce1
129.KatarzynaSzczykutowicz2. miejsce1
130.JarosławSzemet23. miejsce1
131.SylwiaSzewczuk7. miejsce12. miejsce2
132.MałgorzataŚrednicka3. miejsce2. miejsce2
133.KrzysztofTeresiński8. miejsce1
134.RafałTomaszkiewicz8. miejsce6. miejsce2
135.PrzemysławTomecki3. miejsce4. miejsce2
136.MarekTracz15. miejsce1
137.JanTumidajewicz23. miejsce1
138.AndrzejTurowski1. miejsce8. miejsce2
139.SoniaWachowska2. miejsce8. miejsce2
140.RadosławWalas1. miejsce4. miejsce2
141.KrzysztofWalenda1. miejsce1. miejsce2
142.PiotrWasylik9. miejsce7. miejsce2
143.LeszekWild2. miejsce3. miejsce2
144.MariuszWołejszo6. miejsce3. miejsce2
145.TomaszWroński10. miejsce6. miejsce2
146.ArturWymysłowski6. miejsce1
147.EugeniuszWyrobek15. miejsce9. miejsce2
148.EwaWyrodek8. miejsce1
149.RobertWyszyński16. miejsce6. miejsce2
150.BogdanZianowicz16. miejsce10. miejsce2
151.UrszulaZielińska4. miejsce1
152.MaciejZięba5. miejsce1
153.AgnieszkaŻerebecka4. miejsce1
154.JacekŻuromski6. miejsce1

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest pod adresem: cut.yt/BBNYOy

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/H5vUF4

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 154 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MagdalenaOkupniak1989AZSUM Łódź
2.JolantaChodkowska1992Warszawa
3.AgataPasoń1983-----
4.AgnieszkaŻerebecka1992Wrocław

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DominikaGuzik-Płuchowska1979AZSAGH Kraków
2.DorotaGrzejdak1967UKS Kometa Sianów
3.MałgorzataŚrednicka1977Wrocław
4.AgnieszkaPuzio1982Wrocław

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.BarbaraKulanty1970AZSAGH Kraków
2.EwaGolańska1960Gdynia
3.MałgorzataDembowska-Gołąbek1973Wrocław
4.EwaKujawa1976Wrocław

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MateuszSzałankiewicz1987KS Wolant Jaworzno
2.TymoteuszCzysz1987UKS Plesbad Pszczyna
3.PawełOnyśko1987KS Chojnik Jelenia Góra
4.SławomirOlchawa1983Wrocław
5.MaciejZięba1985Wrocław

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MarcinPuciato1980Koszalin
2.AdamGębala1979Żyrardów
3.PrzemysławKaczmarek1980Wrocław
4.RadosławNakonieczny1981Wrocław
5-8.MarcinMasłowski1981Sława
5-8.RafałTomaszkiewicz1981Sochaczew
5-8.SebastianLasecki1978Kalisz
5-8.DariuszOpatrzyk1980KS Wolant Jaworzno
9-12.MarcinDrzyzga1980Wrocław
9-12.AdwinPutteeraj1982Wrocław
9-12.SławomirPrzybylski1982Wrocław
9-12.AdamFroś1982Głubczyce

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofWalenda1973MKS Garwolin
2.DominikStatnik1974Gdańsk
3.KrzysztofGrabek1973Wrocław
4.AdamCimosz1973KS Chojnik Jelenia Góra
5-8.PawełGansiniec1976Bytom
5-8.AdamGrzesiak1973UKS Iskra Babimost
5-8.ArturRosłaniec1974WWL Badminton Club Marki
5-8.RobertBorszcz1974Zabrze
9-16.BogdanZianowicz1973Szczecin
9-16.ŁukaszChojnacki1975Wrocław
9-16.DawidKrawiec1977Wrocław
9-16.TomaszOgulewicz1977Koszalin
9-16.ŁukaszBrudek1975Pszczyna
9-16.RobertBrojek1975Góra
9-16.MichałSuski1977AZSUM Łódź
9-16.RobertWyszyński1973Choszczno
17-23.MadardMarcinkowski1975Bolesławiec
17-23.JanTumidajewicz1977Wrocław
17-23.PawełStrzałkowski1977Warszawa
17-23.JarosławSzemet1974Wrocław
17-23.RafałBogdański1965Piaseczno
17-23.JacekLewandowski1974Warszawa
17-23.NorbertSchneider1973Austria

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RobertBieganowski1968Żyrardów
2.GrzegorzRadecki1972Bieruń
3.BennoRaj1966Köpenicker BC/SC Berlin
4.SławomirKowalski1971KS Chojnik Jelenia Góra
5-8.JacekPrędki1965MKS Garwolin
5-8.ArkadiuszHarbacewicz1968Syców
5-8.TomaszBartosz1968Bydgoszcz
5-8.KrzysztofTeresiński1970Wrocław
9-12.WojciechKałamaga1971Tarnowskie Góry
9-12.JarosławMajewski1970-----
9-12.AdamPaluchniak1970Wrocław
9-12.ArturChorążyczewski1972-----
13-14.AndrzejKulawik1972Wrocław
13-14.RobertDolata1972Siechnice

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.TomaszCharkiewicz1964Gorzów Wielkopolski
2.JiriDohnal1963Czechy
3.WojciechRomańczuk1966Olsztyn
4.PiotrŁuszkiewicz1964Słupsk
5.JerzyDróbka1963Wrocław
6-10.AdamDobrowolski1966Wrocław
6-10.TomaszWroński1963Wrocław
6-10.ZbigniewGoldwasser1966UKS 2 Sobótka
6-10.AndrzejSudoł1966Wrocław
6-10.MariuszMichniewicz1964UKS Hubal Białystok
11-15.FriedrichLiepe1964Niemcy
11-15.MarekTracz1964Oława
11-15.EugeniuszWyrobek1963Pszczyna
11-15.KrzysztofŁopusiewicz1964Legnica
11-15.KrzysztofJóźwik1965Wrocław

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofMyalski1961Bieruń
2.ZbigniewBartosz1960Bydgoszcz
3.JacekSzafrański1952MUKS Victor Warszawa
4-6.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
4-6.JacekŻuromski1959Szczecin
4-6.MariuszWołejszo1961Wrocław
7-9.AndrzejSzawłowski1955Opole
7-9.JacekOsadnik1958STB Energia Lubliniec
7-9.DariuszMarchel1962-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełGasz1942UKS Unia Bieruń
2.JerzyRybicki1951MKS Garwolin
3.MarianStelter1946Koszalin

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dominika Cygan1983Magdalena Okupniak1989
2.Emilia Goldwasser1990Beata Korkuś1989
3.Beata Białek1985Dorota Danielak1974
4.Jolanta Chodkowska1992Magdalena Kojder1979
5-6.Monika Janduła1986Anna Kubiak1978
5-6.Joanna Bernadzka1982Katarzyna Krysiak1983
7.Agata Pasoń1983Sylwia Szewczuk1983

Gra podwójna kobiet - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dominika Guzik-Płuchowska1979Barbara Kulanty1970
2.Ewa Kujawa1976Wioletta Nowińska1976
3.Małgorzata Dembowska-Gołąbek1973Agnieszka Puzio1982

Gra podwójna kobiet - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Anna Białasiewicz1970Ewa Młynarska1967
2.Barbara Jaskólska1971Sonia Wachowska1968
3.Agnieszka Brojek1967Maria Brzeźnicka1959
4.Anna Mynarska1972Susanne Swoboda1968

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Paweł Onyśko1987Adwin Putteeraj1982
2.Damian Janiaczyk1986Marek Łoboda1973

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marcin Grzywacz1978Marcin Puciato1980
2.Oskar Jass1974Paweł Pasik1978
3.Tomasz Proszek1980Przemysław Tomecki1982
4-6.Adam Gębala1979Rafał Tomaszkiewicz1981
4-6.Dawid Krawiec1977Sebastian Lasecki1978
4-6.Radosław Strejko1978Robert Wyszyński1973
7-9.Łukasz Chojnacki1975Bartłomiej Mazur1979
7-9.Piotr Gamoń1981Arkadiusz Parma1977
7-9.Adam Froś1982Przemysław Kaczmarek1980

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Bondaruk1976Radosław Walas1976
2.Dominik Statnik1974Leszek Wild1977
3.Adam Cimosz1973Sławomir Kowalski1971
4-6.Kamil Popławski1974Jerzy Szałapski1970
4-6.Dariusz Nahrebecki1971Grzegorz Radecki1972
4-6.Piotr Kwieciński1970Madard Marcinkowski1975
7-9.Włodzimierz Dembski1973Paweł Skórski1973
7-9.Robert Borszcz1974Paweł Gansiniec1976
7-9.Jacek Lewandowski1974Artur Rosłaniec1974
10.Norbert Schneider1973Bogdan Zianowicz1973

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Przemysław Buda1971Piotr Chrzęszczyk1972
2.Piotr Łuszkiewicz1964Mariusz Michniewicz1964
3.Tomasz Charkiewicz1964Andrzej Przytulski1969
4.Robert Dolata1972Zbigniew Dolata1965
5-6.Grzegorz Balcerzak1971Krzysztof Jóźwik1965
5-6.Tomasz Bartosz1968Zbigniew Bartosz1960

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Grzegorz Pradela1965Andrzej Turowski1965
2.Friedrich Liepe1964Benno Raj1966
3.Adam Dobrowolski1966Mariusz Wołejszo1961
4-6.Tomasz Wroński1963Artur Wymysłowski1964
4-6.Jacek Osadnik1958Marek Rosa1958
4-6.Jiri Dohnal1963Jerzy Dróbka1963
7-9.Wojciech Borzęcki1947Paweł Gasz1942
7-9.Andrzej Sudoł1966Piotr Wasylik1964
7-9.Krzysztof Myalski1961Eugeniusz Wyrobek1963

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Tymoteusz Czysz1987Beata Korkuś1989
2.Krzysztof Grabek1973Małgorzata Średnicka1977
3.Mateusz Szałankiewicz1987Emilia Goldwasser1990
4.Przemysław Tomecki1982Magdalena Okupniak1989
5-8.Dariusz Opatrzyk1980Monika Janduła1986
5-8.Tomasz Proszek1980Beata Białek1985
5-8.Damian Janiaczyk1986Małgorzata Janiaczyk1985
5-8.Michał Suski1977Dominika Cygan1983
9-12.Marcin Masłowski1981Sylwia Szewczuk1983
9-12.Arkadiusz Parma1977Agata Pasoń1983
9-12.Piotr Bondaruk1976Ewa Morawiec1986
9-12.Kamil Popławski1974Jolanta Chodkowska1992
13.Piotr Kwieciński1970Katarzyna Krysiak1983

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marcin Grzywacz1978Dorota Grzejdak1967
2.Paweł Pasik1978Magdalena Kojder1979
3.Leszek Wild1977Anna Kubiak1978
4.Radosław Walas1976Urszula Zielińska1982
5-6.Paweł Strzałkowski1977Joanna Bernadzka1982
5-6.Radosław Strejko1978Kamila Kowalska1981

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Walenda1973Maria Brzeźnicka1959
2.Andrzej Przytulski1969Katarzyna Szczykutowicz1977
3.Adam Grzesiak1973Dorota Danielak1974
4.Łukasz Brudek1975Anna Mynarska1972
5-6.Zbigniew Dolata1965Ewa Kujawa1976
5-6.Mariusz Kałużny1975Wioletta Nowińska1976
7.Piotr Wasylik1964Małgorzata Dembowska-Gołąbek1973

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Maciej Piekło1970Barbara Kulanty1970
2.Robert Bieganowski1968Ewa Młynarska1967
3.Dariusz Nahrebecki1971Susanne Swoboda1968
4.Piotr Chrzęszczyk1972Barbara Jaskólska1971
5-6.Jerzy Szałapski1970Anna Białasiewicz1970
5-6.Zbigniew Goldwasser1966Katarzyna Dobrucka1970
7-8.Andrzej Turowski1965Sonia Wachowska1968
7-8.Wojciech Kałamaga1971Ewa Wyrodek1968

Gra mieszana - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Wojciech Romańczuk1966Ewa Golańska1960
2.Jacek Prędki1965Agnieszka Brojek1967
3.Grzegorz Pradela1965Iwona Ostrowska1966

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet12
Gra pojedyncza mężczyzn81
Gra podwójna kobiet28
Gra podwójna mężczyzn72
Gra mieszana kobiet37
Gra mieszana mężczyzn37
ilość uczestników154
ilość kobiet40
ilość mężczyzn114
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+ (23 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra mieszana - Grupa 30+ (13 par)
najstarszy zawodnikPaweł Gasz (76 lat)
najmłodszy zawodnikJolanta Chodkowska (26 lat)
najstarsza rozgrywana grupa65+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...

Galerie zdjęć z turnieju


Brak galerii zdjęć z tego turnieju...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×