Ogólnopolski Turniej Badmintona - Energia Seniorów

Podstawowe informacje

Data:08 - 09.09.2018
Miejscowość:Lubliniec
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:Społeczne Towarzystwo Badmintona ENERGIA Lubliniec

Komunikat organizacyjny

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BADMINTONA – ENERGIA SENIORÓW 2018

1. CELE:
• Popularyzacja badmintona
• Integracja środowiska seniorów

2. ORGANIZATORZY:
Społeczne Towarzystwo Badmintona „ENERGIA” Lubliniec
Osoby odpowiedzialne za organizację turnieju:
Andrzej Turowski – tel. 691 144 464, mail: [email protected]
Henryk Swoboda - tel. 531 825 929, mail: [email protected]

3. TERMIN:
Turniej rozegrany zostanie w dniach 08-09.09.2018,

4. MIEJSCE:
Hala Sportowa Zespołu Szkół im. Adama Mickiewicza w Lublińcu
Turniej rozegrany zostanie na 6 boiskach
Adres: 42-700 Lubliniec, ul. Jana III Sobieskiego 22

5. PROGRAM:
• sobota godz. 9:00 - rozpoczęcie gier zgodnie z planem zamieszczonym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/
• sobota godz. 12:00 uroczyste otwarcie
• niedziela godz. 9:00 - ewentualne dokończenie gier

4. KATEGORIE WIEKOWE:
• gr.0 kobiety (25+) ur. w 1992 i starsze
• gr.0 mężczyźni (30+) ur. w 1987 i starsi
• gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni ur. 1978-1982
• gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni ur. 1973-1977
• gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni ur. 1968-1972
• gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni ur. 1963-1967
• gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni ur. 1958-1962
• gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni ur. 1953-1957
• gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni ur. 1948-1952
• gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni ur. 1943-1947
• gr.9 (75+) kobiety i mężczyźni ur. 1938-1942
• gr.10 (80+) kobiety i mężczyźni ur. do 31.12.1937

7. SYSTEM ROZGRYWEK:
a. grupowo-pucharowy trójkowy we wszystkich grach;
b. turniej rozgrywany we wszystkich rodzajach gier (pojedyncza mężczyzn, pojedyncza kobiet, podwójna mężczyzn, podwójna kobiet, mieszana) w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej liczbie 3 zgłoszeń. Przy liczbie zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej;
c. zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego samego rodzaju gry;
d. zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej;
e. rozstawianie wg Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów;
f. kobiety mogą grać w trzech grach.

8. WARUNKI UCZESTNICTWA:
a. data urodzenia zgodna z pkt. 6;
b. terminowe zgłoszenie do gier;
c. opłacenie wpisowego: 35 zł za grę pojedynczą, 35 zł za grę podwójną od zawodnika;
d. posiadanie aktualnych badań sportowo-lekarskich albo złożenie oświadczenia potwierdzonego podpisem uczestnika o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w turnieju;
e. posiadanie przepisowego sprzętu (w tym lotek) i ubioru sportowego.

9. ZGŁOSZENIA DO GIER:
a. zgłoszenia do wszystkich gier należy składać na formularzu zgłoszeniowym dostępnym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
b. zawodnicy zgłaszający się do turnieju są obowiązani podać:
• imię i nazwisko, rok urodzenia, rodzaj gry, partnerów do gier podwójnych;
• oraz ewentualnie mogą podać: deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o dodatkowe rozstawienie bez klubowe, inne informacje (np. numer telefonu).

10. TERMIN ZGŁOSZEŃ DO GIER:
04.09.2017 (wtorek) godz. 22:00

11. PUBLIKACJA LOSOWANIA I PLANU GIER:
06.09.2017 (czwartek) godz. 12:00

12. SĘDZIA GŁÓWNY:
Robert Borszcz (licencja # 377), e-mail; [email protected], tel. 601 412 451,

13. WYNIKI TURNIEJU:
Wliczane do listy klasyfikacyjnej

14. NAGRODY:
Puchary, medale za miejsca 1-3 oraz nagrody rzeczowe w miarę możliwości organizatorów.

15. ZAKWATEROWANIE
Hotel LUBEX www.lubex.pl Rabat 15% - hasło badminton - cena ze śniadaniem
Hotel ALHAR www.hotel.alhar.pl Rabat 20% - hasło badminton – cena ze śniadaniem
Hotel HEVEN www.heven.bigduo.pl Cena - 50zł/osobę - hasło badminton- cena bez śniadania ( istnieje możliwość zamówienia śniadania)

Rezerwacja noclegów we własnym zakresie

16. WYŻYWIENIE:
Bezpłatny ciepły posiłek dla uczestników serwowany podczas turnieju.
Barek „BOHEMA” na hali sportowej.
Lokalne Pizzerie i restauracje oferujące dostawę posiłków na zamówienie.

17. WIECZOREK INTEGRACYJNY:
Opłata 50 zł od osoby, Restauracja” Strzelnica”, Lubliniec, ul. Stalmacha 28 (500 m od hali sportowej), w dniu 8 września 2018, rozpoczęcie od godziny 21-szej.

18. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
a. turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Seniorów Badmintona i Regulaminem Sportowym PZBad;
b. w sprawach spornych decyduje sędzia główny Robert Borszcz, e-mail; [email protected], tel. 601 412 451

19. PATRONAT MEDIALNY / SPONSORZY:
Sponsor: Miasto Lubliniec
Patron Medialny: Gazeta Lubliniecka

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest tutaj
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.AndrzejAntosiewicz2. miejsce1. miejsce2
2.DariuszAugustyńczyk8. miejsce1
3.AnnaBiałasiewicz1. miejsce1
4.BeataBiałek3. miejsce4. miejsce2
5.RobertBieganowski4. miejsce3. miejsce2
6.RafałBogdański8. miejsce4. miejsce2
7.RobertBorszcz8. miejsce9. miejsce2
8.WojciechBorzęcki1. miejsce1
9.ŁukaszBrudek12. miejsce11. miejsce2
10.PrzemysławBuda6. miejsce2. miejsce2
11.ŁukaszChojnacki12. miejsce9. miejsce2
12.PiotrChrzęszczyk6. miejsce1. miejsce2
13.JoannaFidos1. miejsce2. miejsce2
14.PaulinaGajos8. miejsce1
15.MarekGałczyński1. miejsce6. miejsce2
16.PawełGansiniec8. miejsce9. miejsce2
17.PawełGasz1. miejsce2. miejsce2
18.NicolasGenin6. miejsce4. miejsce2
19.AdamGębala9. miejsce6. miejsce2
20.KrzysztofGrabek2. miejsce2. miejsce2
21.DorotaGrzejdak1. miejsce3. miejsce2
22.AdamGrzesiak4. miejsce3. miejsce2
23.PrzemysławGrzeszkowiak6. miejsce1
24.CzesławGwiazda4. miejsce3. miejsce2
25.JustynaHerman2. miejsce6. miejsce2
26.MonikaJanduła1. miejsce1. miejsce2
27.BarbaraJaskólska2. miejsce1. miejsce2
28.MałgorzataKabarowska1. miejsce3. miejsce1. miejsce3
29.MagdalenaKoba1. miejsce1
30.ElżbietaKołtuńska4. miejsce1
31.BogdanKołtuński3. miejsce1
32.RomanKoper4. miejsce4. miejsce2
33.DanutaKorbel2. miejsce1
34.AgataKornacka4. miejsce6. miejsce2
35.TomaszKość6. miejsce8. miejsce2
36.SławomirKowalski4. miejsce1
37.PiotrKrzempek12. miejsce11. miejsce2
38.EwaKujawa3. miejsce4. miejsce2
39.SebastianLasecki6. miejsce4. miejsce2
40.EwaMłynarska1. miejsce3. miejsce2
41.JerzyMurach2. miejsce3. miejsce2
42.AnnaMynarska3. miejsce2. miejsce2
43.DariuszNahrebecki9. miejsce1
44.JarosławOciepa1. miejsce3. miejsce2
45.PrzemysławOgrodziński1. miejsce2. miejsce2
46.KarolinaOlejarz4. miejsce4. miejsce2
47.DariuszOpatrzyk6. miejsce6. miejsce2
48.JacekOsadnik4. miejsce2. miejsce2
49.IwonaOstrowska3. miejsce4. miejsce4. miejsce3
50.ArkadiuszParma12. miejsce6. miejsce2
51.SławomirPiechnik3. miejsce4. miejsce2
52.PrzemysławPohl1. miejsce2. miejsce2
53.KamilPopławski6. miejsce1
54.GrzegorzPradela2. miejsce2. miejsce2
55.TomaszProszek6. miejsce4. miejsce2
56.ZbigniewPrzyjemski1. miejsce1
57.MarcinPuciato3. miejsce4. miejsce2
58.AdwinPutteeraj9. miejsce4. miejsce2
59.GrzegorzRadecki2. miejsce9. miejsce2
60.BennoRaj1. miejsce2. miejsce2
61.WojciechRomańczuk1. miejsce3. miejsce2
62.MarekRosa2. miejsce1
63.JanuszRudziński2. miejsce3. miejsce2
64.MarcinRykała4. miejsce2. miejsce2
65.MariaRzeźniczek2. miejsce1
66.NorbertSchneider11. miejsce4. miejsce2
67.OlegSergeev6. miejsce1
68.MarianStelter6. miejsce3. miejsce2
69.TomaszStopa1. miejsce1. miejsce2
70.RadosławStrejko4. miejsce1
71.AndrzejStruensee1. miejsce3. miejsce2
72.PiotrSzafrański2. miejsce1. miejsce2
73.JerzySzałapski6. miejsce1
74.AndrzejSzawłowski3. miejsce1
75.SylwiaSzewczuk8. miejsce1
76.ŁukaszSzmel1. miejsce4. miejsce2
77.RobertŚmierzchalski1. miejsce2. miejsce2
78.MałgorzataŚrednicka2. miejsce2. miejsce2
79.JorgTaborsky7. miejsce11. miejsce2
80.RafałTomaszkiewicz9. miejsce6. miejsce2
81.PrzemysławTomecki10. miejsce6. miejsce2
82.MarekTracz5. miejsce1
83.CzesławTrzmiel1. miejsce1. miejsce2
84.LeopoldTukendorf4. miejsce2. miejsce2
85.Urszula Turowska2. miejsce1
86.AndrzejTurowski2. miejsce3. miejsce2
87.SoniaWachowska2. miejsce3. miejsce2
88.UmeshWadhwa6. miejsce1
89.KrzysztofWalenda2. miejsce1. miejsce2
90.StanisławWikło1. miejsce1
91.LeszekWild8. miejsce9. miejsce2
92.BożenaWołkowycka3. miejsce4. miejsce2
93.TomaszWroński4. miejsce1
94.EugeniuszWyrobek3. miejsce1

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest pod adresem: cut.yt/v9fSkp

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/WPnurA

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 94 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DorotaGrzejdak1967UKS Kometa Sianów
2.MałgorzataŚrednicka1977Wrocław
3.EwaKujawa1976Wrocław

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MałgorzataKabarowska1965Opole
2.MariaRzeźniczek1958-----
3.IwonaOstrowska1966Lubliniec

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PrzemysławPohl1978Katowice
2.KrzysztofWalenda1973MKS Garwolin
3.MarcinPuciato1980Koszalin
4-6.OlegSergeev1979Rosja
4-6.SebastianLasecki1978Kalisz
4-6.DariuszOpatrzyk1980KS Wolant Jaworzno
7-9.AdamGębala1979Żyrardów
7-9.RafałTomaszkiewicz1981Sochaczew
7-9.AdwinPutteeraj1982Wrocław
10.PrzemysławTomecki1982AZSAGH Kraków

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RobertŚmierzchalski1974Gdynia
2.KrzysztofGrabek1973Wrocław
3-4.MarcinRykała1977BKS Kolejarz Katowice
3-4.AdamGrzesiak1973UKS Iskra Babimost
5-8.PawełGansiniec1976Bytom
5-8.LeszekWild1977Szemud
5-8.RobertBorszcz1974Zabrze
5-8.RafałBogdański1965Piaseczno
9-12.ArkadiuszParma1977Brzeg
9-12.ŁukaszBrudek1975Pszczyna
9-12.PiotrKrzempek1976Katowice
9-12.ŁukaszChojnacki1975Wrocław

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.BennoRaj1966Köpenicker BC/SC Berlin
2.GrzegorzRadecki1972Bieruń
3-4.RobertBieganowski1968Żyrardów
3-4.SławomirKowalski1971KS Chojnik Jelenia Góra
5-6.NicolasGenin1967Francja
5-6.UmeshWadhwa1968Indie
7.JorgTaborsky1968Austria

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.WojciechRomańczuk1966Olsztyn
2.JerzyMurach1962Olsztyn
3.EugeniuszWyrobek1963-----
4.TomaszWroński1963Wrocław
5.MarekTracz1964Oława

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JarosławOciepa1962Częstochowa
2.PiotrSzafrański1959UKS Korona Pabianice
3.SławomirPiechnik1961Opole
4.JacekOsadnik1958STB Energia Lubliniec

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
2.JanuszRudziński1955Warszawa
3.AndrzejSzawłowski1955Opole
4.RomanKoper1952-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełGasz1942UKS Unia Bieruń
2.AndrzejAntosiewicz1947Warszawa
3-4.LeopoldTukendorf1940MKS Garwolin
3-4.CzesławGwiazda1942Żyrardów
5-6.MarianStelter1946Koszalin
5-6.PrzemysławGrzeszkowiak1945MKS Garwolin

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Joanna Fidos1989Monika Janduła1986
2.Justyna Herman1977Danuta Korbel1973
3.Beata Białek1985Bożena Wołkowycka1971
4.Agata Kornacka1983Karolina Olejarz1982

Gra podwójna kobiet - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Anna Białasiewicz1970Ewa Młynarska1967
2.Barbara Jaskólska1971Sonia Wachowska1968
3.Małgorzata Kabarowska1965Anna Mynarska1972
4.Elżbieta Kołtuńska1961Iwona Ostrowska1966

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Przemysław Ogrodziński1982Łukasz Szmel1981
2.Przemysław Pohl1978Marcin Rykała1977
3-4.Sebastian Lasecki1978Adwin Putteeraj1982
3-4.Marcin Puciato1980Radosław Strejko1978
5-6.Adam Gębala1979Rafał Tomaszkiewicz1981
5-6.Tomasz Proszek1980Przemysław Tomecki1982

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Gałczyński1969Tomasz Stopa1967
2.Benno Raj1966Robert Śmierzchalski1974
3.Adam Grzesiak1973Jarosław Ociepa1962
4-6.Kamil Popławski1974Jerzy Szałapski1970
4-6.Tomasz Kość1970Arkadiusz Parma1977
4-6.Przemysław Buda1971Piotr Chrzęszczyk1972
7-9.Łukasz Chojnacki1975Leszek Wild1977
7-9.Robert Borszcz1974Paweł Gansiniec1976
7-9.Dariusz Nahrebecki1971Grzegorz Radecki1972
10-11.Norbert Schneider1973Jorg Taborsky1968
10-11.Łukasz Brudek1975Piotr Krzempek1976

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Zbigniew Przyjemski1965Stanisław Wikło1961
2.Grzegorz Pradela1965Andrzej Turowski1965
3.Jerzy Murach1962Wojciech Romańczuk1966
4.Rafał Bogdański1965Sławomir Piechnik1961

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Szafrański1959Czesław Trzmiel1960
2.Jacek Osadnik1958Marek Rosa1958
3.Bogdan Kołtuński1960Janusz Rudziński1955

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Antosiewicz1947Wojciech Borzęcki1947
2.Paweł Gasz1942Leopold Tukendorf1940
3.Czesław Gwiazda1942Marian Stelter1946

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Tomasz Stopa1967Monika Janduła1986
2.Przemysław Ogrodziński1982Joanna Fidos1989
3-4.Tomasz Proszek1980Beata Białek1985
3-4.Łukasz Szmel1981Karolina Olejarz1982
5-6.Dariusz Opatrzyk1980Justyna Herman1977
5-6.Marek Gałczyński1969Agata Kornacka1983
7-8.Dariusz Augustyńczyk1984Paulina Gajos1989
7-8.Tomasz Kość1970Sylwia Szewczuk1983

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Walenda1973Magdalena Koba1971
2.Krzysztof Grabek1973Małgorzata Średnicka1977
3.Robert Bieganowski1968Ewa Młynarska1967
4.Norbert Schneider1973Ewa Kujawa1976

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Chrzęszczyk1972Barbara Jaskólska1971
2.Przemysław Buda1971Anna Mynarska1972
3.Andrzej Turowski1965Sonia Wachowska1968
4.Nicolas Genin1967Bożena Wołkowycka1971

Gra mieszana - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Czesław Trzmiel1960Małgorzata Kabarowska1965
2.Grzegorz Pradela1965Urszula Turowska1967
3.Andrzej Struensee1953Dorota Grzejdak1967
4.Roman Koper1952Iwona Ostrowska1966

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet6
Gra pojedyncza mężczyzn48
Gra podwójna kobiet16
Gra podwójna mężczyzn54
Gra mieszana kobiet20
Gra mieszana mężczyzn20
ilość uczestników94
ilość kobiet23
ilość mężczyzn71
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+ (12 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 40+ (11 par)
najstarszy zawodnikLeopold Tukendorf (78 lat)
najmłodszy zawodnikJoanna Fidos (29 lat)
najstarsza rozgrywana grupa70+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...

Galerie zdjęć z turnieju


Brak galerii zdjęć z tego turnieju...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×