Od juniora do seniora 50 lat AZS UŚ Katowice

Podstawowe informacje

Data:13 - 14.01.2018
Miejscowość:Katowice
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:AZS UŚ Katowice

Komunikat organizacyjny

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY
„Od juniora do Seniora” 50 lat AZS UŚ Katowice

1. CELE:
• Popularyzacja badmintona w Katowicach
• Integracja środowiska seniorów

2. ORGANIZATORZY:
AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice

WSPÓŁORGANIZATOR/PARTNER
Miasto Katowice

Osoba odpowiedzialna za organizację turnieju:
Ewa Lesiuk
Tel. 607 510 168 [email protected]

3. TERMIN:
13-14.01.2018r.

4. MIEJSCE:
Ośrodek Sportowy Szopienice
ul. 11 Listopada 16
40- 387 Katowice

Liczba boisk: 9

5. PROGRAM:
• sobota godz. 9:00 - rozpoczęcie gier zgodnie z planem zamieszczonym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
• sobota godz. 11.00 uroczyste otwarcie
• niedziela godz. 9:00 - ewentualne dokończenie gier

6. KATEGORIE WIEKOWE:
• gr.0 kobiety (25+) ur. w 1992 i starsze
• gr.0 mężczyźni (30+) ur. w 1987 i starsi
• gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni ur. 1978-1982
• gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni ur. 1973-1977
• gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni ur. 1968-1972
• gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni ur. 1963-1967
• gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni ur. 1958-1962
• gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni ur. 1953-1957
• gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni ur. 1948-1952
• gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni ur. 1943-1947
• gr.9 (75+) kobiety i mężczyźni ur. 1938-1942
• gr.10 (80+) kobiety i mężczyźni ur. do 31.12.1937

7. SYSTEM ROZGRYWEK:
a. grupowo-pucharowy trójkowy we wszystkich grach;
b. turniej rozgrywany we wszystkich rodzajach gier (pojedyncza mężczyzn, pojedyncza kobiet, podwójna mężczyzn, podwójna kobiet, mieszana) w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej liczbie 3 zgłoszeń. Przy liczbie zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej;
c. zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego samego rodzaju gry;
d. zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej;
e. rozstawianie wg Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów;
f. będą rozgrywane mecze o trzecie miejsce.

8. WARUNKI UCZESTNICTWA:
a. data urodzenia zgodna z pkt. 6;
b. terminowe zgłoszenie do gier;
c. opłacenie wpisowego: 35 zł za grę pojedynczą, 35 zł za grę podwójną od zawodnika;
d. posiadanie aktualnych badań sportowo-lekarskich albo złożenie oświadczenia potwierdzonego podpisem uczestnika o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w turnieju;
e. posiadanie przepisowego sprzętu (w tym lotek) i ubioru sportowego.

9. ZGŁOSZENIA DO GIER:
a. zgłoszenia do wszystkich gier należy składać na formularzu zgłoszeniowym dostępnym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
b. zawodnicy zgłaszający się do turnieju są obowiązani podać:
• imię i nazwisko, rok urodzenia, rodzaj gry, partnerów do gier podwójnych;
• oraz ewentualnie mogą podać: deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o dodatkowe rozstawienie bezklubowe, inne informacje (np. numer telefonu).

10. TERMIN ZGŁOSZEŃ DO GIER:
9 stycznia 2018 roku (wtorek) godz. 22:00

11. PUBLIKACJA LOSOWANIA I PLANU GIER:
11 stycznia 2018 roku (czwartek) godz. 12:00

12. SĘDZIA GŁÓWNY:
Jacek Osadnik, +48 534 640 133, [email protected]

13. WYNIKI TURNIEJU:
wliczane do listy klasyfikacyjnej seniorów.

14. NAGRODY:
Według możliwości organizatora.

15. ZAKWATEROWANIE:
Hotel Silesian Katowice - koszt 90 zł/ doba ze śniadaniem i obiadem na hali (catering )w sobotę. Rezerwacja na adres mailowy: [email protected] do 05.01.2018r
Hotele ogólnodostępne w mieście Katowice.

16. WYŻYWIENIE:
Możliwość zamówienia obiadu z firmy cateringowej na sobotę - cena 18 zł. Zamówienia do 05.01.2018r.na adres mailowy [email protected]
Restauracje na terenie Katowic.

17. WIECZOREK INTEGRACYJNY:
Możliwość organizacji wieczorku integracyjnego przy zgłoszeniu min. 50 osób. Chęć udziału prosimy zgłaszać mailowo na adres organizatora do dnia 05.01.2018r

18. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
a. turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Seniorów Badmintona i Regulaminem Sportowym PZBad;
b. w sprawach spornych decyduje sędzia główny Jacek Osadnik.

19. PATRONAT MEDIALNY / SPONSORZY:
ZGH Bolesław
MG MOTO SPORT
BADMINTONPLAYER.PL

20. UWAGI ORGANIZATORA:
SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH BADMINTONISTÓW. Wszelkie pytania proszę kierować do Ewy Lesiuk.

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest tutaj
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.RobertAdaszek6. miejsce4. miejsce2
2.DariuszAugustyńczyk3. miejsce2. miejsce2
3.GrażynaBełus2. miejsce1
4.JacekBełus3. miejsce2. miejsce2
5.BeataBiałek2. miejsce2. miejsce2
6.RobertBorszcz8. miejsce2. miejsce2
7.ŁukaszBrudek14. miejsce3. miejsce2
8.PrzemysławBuda2. miejsce2. miejsce2
9.MichałChmielarczyk1. miejsce1. miejsce2
10.ŁukaszChojnacki12. miejsce3. miejsce2
11.PiotrChrzęszczyk2. miejsce3. miejsce2
12.LechCieśla7. miejsce5. miejsce2
13.DorotaCzech4. miejsce1
14.JoannaFidos9. miejsce1
15.JakubFirlus1. miejsce6. miejsce2
16.PawełGansiniec8. miejsce2. miejsce2
17.AdamGębala6. miejsce4. miejsce2
18.ZbigniewGoldwasser2. miejsce3. miejsce2
19.JarosławGórski2. miejsce1
20.KrzysztofGrabek3. miejsce6. miejsce2
21.GabrielaHaberny3. miejsce1
22.MonikaJanduła1. miejsce1
23.MałgorzataKabarowska2. miejsce1. miejsce2
24.WojciechKałamaga4. miejsce1
25.MagdalenaKoba2. miejsce1
26.ElżbietaKołtuńska4. miejsce3. miejsce2
27.DanutaKorbel1. miejsce3. miejsce2
28.AgataKornacka1. miejsce9. miejsce2
29.DariuszKraszewski2. miejsce3. miejsce2
30.DawidKrawiec2. miejsce3. miejsce2
31.PiotrKrzempek12. miejsce4. miejsce2
32.EwaKwaśniok3. miejsce9. miejsce2
33.MichałLachowicz5. miejsce9. miejsce2
34.KrzysztofLatawski8. miejsce1. miejsce2
35.TomaszLipski9. miejsce2. miejsce2
36.MariuszMaczuga1. miejsce2. miejsce2
37.BartłomiejMazur9. miejsce3. miejsce2
38.PawełMela3. miejsce4. miejsce2
39.TomaszMorawik4. miejsce1. miejsce2
40.KrzysztofMyalski1. miejsce1. miejsce2
41.AnnaMynarska1. miejsce2. miejsce2
42.DariuszNahrebecki1. miejsce1. miejsce2
43.WandaNowrotek3. miejsce5. miejsce2
44.YuriiNykonenko5. miejsce1
45.JarosławOciepa2. miejsce2. miejsce2
46.KarolinaOlejarz1. miejsce3. miejsce2
47.DariuszOpatrzyk9. miejsce2. miejsce2
48.JacekOsadnik6. miejsce4. miejsce2
49.IwonaOstrowska3. miejsce3. miejsce2
50.ArkadiuszParma12. miejsce1
51.JacekPersona4. miejsce3. miejsce2
52.PrzemysławPohl1. miejsce1
53.GrzegorzPradela1. miejsce4. miejsce2
54.TomaszProszek2. miejsce6. miejsce2
55.ZbigniewPrzyjemski3. miejsce9. miejsce2
56.AdwinPutteeraj6. miejsce3. miejsce2
57.GrzegorzRadecki8. miejsce9. miejsce2
58.BennoRaj1. miejsce1. miejsce2
59.JacekRóżacki3. miejsce5. miejsce2
60.MarcinRykała12. miejsce1. miejsce2
61.OlegSergeev3. miejsce1
62.GrzegorzSkórkowski2. miejsce3. miejsce2
63.JolantaStanclik1. miejsce1
64.TomaszStopa1. miejsce1
65.AndrzejStruensee6. miejsce3. miejsce2
66.HenrykSwoboda4. miejsce1
67.KatarzynaSzafraniec1. miejsce6. miejsce2
68.PiotrSzafrański3. miejsce5. miejsce2
69.MateuszSzałankiewicz1. miejsce1. miejsce2
70.ElżbietaSzałankiewicz2. miejsce6. miejsce2
71.AndrzejSzawłowski7. miejsce1
72.ŁukaszSzmel1. miejsce3. miejsce2
73.MałgorzataŚrednicka3. miejsce6. miejsce2
74.RafałTomaszkiewicz10. miejsce4. miejsce2
75.MarekTracz4. miejsce1
76.CzesławTrzmiel2. miejsce1. miejsce2
77.AndrzejTurowski1. miejsce1
78.SoniaWachowska2. miejsce4. miejsce2
79.MichałWieczorek4. miejsce2. miejsce2
80.WojciechWojdyła14. miejsce3. miejsce2
81.BożenaWołkowycka2. miejsce1. miejsce2
82.MarcinWybierek6. miejsce2. miejsce2
83.JaromirZaradny6. miejsce1

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest pod adresem: cut.yt/27XPPn

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/rrO2uf

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 83 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KatarzynaSzafraniec1986Radziszów
2.ElżbietaSzałankiewicz1985KS Wolant Jaworzno
3.MałgorzataŚrednicka1977Wrocław
4.DorotaCzech1981-----

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JolantaStanclik1975Pszczyna
2.MałgorzataKabarowska1965Opole
3.GabrielaHaberny1974-----
4.ElżbietaKołtuńska1961Lubliniec

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MateuszSzałankiewicz1987KS Wolant Jaworzno
2.DawidKrawiec1977Wrocław
3.DariuszAugustyńczyk1984BKS Kolejarz Częstochowa
4.MichałWieczorek1983Olkusz

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.ŁukaszSzmel1981Warszawa
2.TomaszProszek1980Myślenice
3.OlegSergeev1979Rosja
4-6.AdwinPutteeraj1982Wrocław
4-6.MarcinWybierek1982Konstancin-Jeziorna
4-6.AdamGębala1979Żyrardów
7-9.DariuszOpatrzyk1980KS Wolant Jaworzno
7-9.BartłomiejMazur1979Wrocław
7-9.TomaszLipski1980ŚKBad Harcownik Warszawa
10.RafałTomaszkiewicz1981Sochaczew

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MichałChmielarczyk1976Kraków
2.JarosławGórski1973Gorlice
3.KrzysztofGrabek1973Wrocław
4.TomaszMorawik1976AZSAGH Kraków
5-8.KrzysztofLatawski1956Oświęcim
5-8.PawełGansiniec1976Bytom
5-8.RobertBorszcz1974Zabrze
5-8.GrzegorzRadecki1972Bieruń
9-12.PiotrKrzempek1976Katowice
9-12.MarcinRykała1977BKS Kolejarz Katowice
9-12.ŁukaszChojnacki1975Wrocław
9-12.ArkadiuszParma1977Brzeg
13-14.ŁukaszBrudek1975Pszczyna
13-14.WojciechWojdyła1977Strzelce Opolskie

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.BennoRaj1966Köpenicker BC/SC Berlin
2.GrzegorzSkórkowski1971Częstochowa
3.JacekRóżacki1968Zabrze

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MariuszMaczuga1965UKS Ząbkowice Dąbrowa Górn.
2.ZbigniewGoldwasser1966UKS 2 Sobótka
3.PawełMela1967Tomaszów Mazowiecki
4.MarekTracz1964Oława
5-6.JaromirZaradny1966Katowice
5-6.RobertAdaszek1963Piekoszów
7.LechCieśla1963-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofMyalski1961Bieruń
2.JarosławOciepa1962Częstochowa
3.PiotrSzafrański1959UKS Korona Pabianice
4.JacekPersona1960Suchedniów
5-6.JacekOsadnik1958STB Energia Lubliniec
5-6.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
7.AndrzejSzawłowski1955Opole

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Agata Kornacka1983Karolina Olejarz1982
2.Beata Białek1985Magdalena Koba1971
3.Ewa Kwaśniok1980Wanda Nowrotek1977

Gra podwójna kobiet - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Danuta Korbel1973Anna Mynarska1972
2.Sonia Wachowska1968Bożena Wołkowycka1971
3.Elżbieta Kołtuńska1961Iwona Ostrowska1966

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jakub Firlus1979Mateusz Szałankiewicz1987
2.Dariusz Augustyńczyk1984Michał Wieczorek1983
3.Dawid Krawiec1977Adwin Putteeraj1982

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Przemysław Pohl1978Marcin Rykała1977
2.Tomasz Lipski1980Marcin Wybierek1982
3.Łukasz Chojnacki1975Bartłomiej Mazur1979
4.Adam Gębala1979Rafał Tomaszkiewicz1981

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Michał Chmielarczyk1976Tomasz Morawik1976
2.Robert Borszcz1974Paweł Gansiniec1976
3.Łukasz Brudek1975Wojciech Wojdyła1977
4.Wojciech Kałamaga1971Piotr Krzempek1976
5.Michał Lachowicz1974Yurii Nykonenko1965

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dariusz Nahrebecki1971Benno Raj1966
2.Przemysław Buda1971Piotr Chrzęszczyk1972
3.Zbigniew Goldwasser1966Grzegorz Skórkowski1971

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Grzegorz Pradela1965Andrzej Turowski1965
2.Mariusz Maczuga1965Czesław Trzmiel1960
3.Jacek Persona1960Zbigniew Przyjemski1965
4.Robert Adaszek1963Paweł Mela1967
5.Lech Cieśla1963Piotr Szafrański1959

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Latawski1956Krzysztof Myalski1961
2.Dariusz Kraszewski1962Jarosław Ociepa1962
3.Jacek Bełus1954Andrzej Struensee1953
4.Jacek Osadnik1958Henryk Swoboda1957

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Tomasz Stopa1967Monika Janduła1986
2.Dariusz Opatrzyk1980Beata Białek1985
3.Łukasz Szmel1981Karolina Olejarz1982
4-6.Tomasz Proszek1980Katarzyna Szafraniec1986
4-6.Jakub Firlus1979Elżbieta Szałankiewicz1985
4-6.Krzysztof Grabek1973Małgorzata Średnicka1977
7-9.Zbigniew Przyjemski1965Agata Kornacka1983
7-9.Michał Lachowicz1974Ewa Kwaśniok1980
7-9.Grzegorz Radecki1972Joanna Fidos1989

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dariusz Nahrebecki1971Bożena Wołkowycka1971
2.Przemysław Buda1971Anna Mynarska1972
3.Piotr Chrzęszczyk1972Danuta Korbel1973
4.Grzegorz Pradela1965Sonia Wachowska1968
5.Jacek Różacki1968Wanda Nowrotek1977

Gra mieszana - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Czesław Trzmiel1960Małgorzata Kabarowska1965
2.Jacek Bełus1954Grażyna Bełus1953
3.Dariusz Kraszewski1962Iwona Ostrowska1966

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet8
Gra pojedyncza mężczyzn45
Gra podwójna kobiet12
Gra podwójna mężczyzn48
Gra mieszana kobiet17
Gra mieszana mężczyzn17
ilość uczestników83
ilość kobiet22
ilość mężczyzn61
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+ (14 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra mieszana - Grupa 30+ (9 par)
najstarszy zawodnikGrażyna Bełus (65 lat)
najmłodszy zawodnikJoanna Fidos (29 lat)
najstarsza rozgrywana grupa55+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...

Galerie zdjęć z turnieju


Brak galerii zdjęć z tego turnieju...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×