39. Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów

Podstawowe informacje

Data:15 - 17.06.2018
Miejscowość:Sianów
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:Stowarzyszenie Victoria Sianów

Komunikat organizacyjny

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY
39. Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów

1. CELE:
• Popularyzacja badmintona
• Integracja środowiska seniorów
• Wyłonienie Indywidualnych Mistrzów Polski Seniorów w Badmintonie
• Propagowanie aktywnego wypoczynku
• Promocja Gminy Sianów

2. ORGANIZATORZY:
• Stowarzyszenie Victoria Sianów (Marcin Grzywacz)
• YONEX Polska

WSPÓŁORGANIZATOR:
• Urząd Gminy i Miasta Sianów
• Powiat Koszaliński
• Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego

Osoba odpowiedzialna za organizację turnieju:
• Marcin Grzywacz tel. 509964755 [email protected]

3. TERMIN:
15-17.06.2018 r.

4. MIEJSCE:
Hala sportowa przy SP nr 2 w Sianowie, ul. Dworcowa 26A

Liczba boisk: 7 (maty Yonex)

5. PROGRAM:
• piątek - rozpoczęcie gier zgodnie z planem zamieszczonym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/ - termin i godzina rozpoczęcia Mistrzostw (piątek lub sobota) zostanie podany przez sędziego głównego najpóźniej w dniu 10.06.2018 r. w zależności od ilości zgłoszeń
• sobota godz. 8:45 – uroczyste otwarcie Mistrzostw
• sobota godz. 9:00 - rozpoczęcie gier zgodnie z planem zamieszczonym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/
• ostatnie gry w sobotę zostaną rozegrane do godz. 21.00
• niedziela godz. 9:00 - dokończenie gier
• niedziela ok. godz. 16.00 - dekoracja zwycięzców i zamknięcie Mistrzostw

6. KATEGORIE WIEKOWE:
• gr.0 kobiety (25+) ur. w 1992 i starsze
• gr.0 mężczyźni (30+) ur. w 1987 i starsi
• gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni ur. 1978-1982
• gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni ur. 1973-1977
• gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni ur. 1968-1972
• gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni ur. 1963-1967
• gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni ur. 1958-1962
• gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni ur. 1953-1957
• gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni ur. 1948-1952
• gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni ur. 1943-1947
• gr.9 (75+) kobiety i mężczyźni ur. 1938-1942
• gr.10 (80+) kobiety i mężczyźni ur. do 31.12.1937

7. SYSTEM ROZGRYWEK:
a. grupowo-pucharowy trójkowy we wszystkich grach;
b. turniej rozgrywany we wszystkich rodzajach gier (pojedyncza mężczyzn, pojedyncza kobiet, podwójna mężczyzn, podwójna kobiet, mieszana) w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej liczbie 3 zgłoszeń. Przy liczbie zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej;
c. zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego samego rodzaju gry;
d. zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej;
e. rozstawianie wg Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów;
f. wszystkie mecze z udziałem licencjonowanych sędziów boiskowych.

8. WARUNKI UCZESTNICTWA:
a. data urodzenia zgodna z pkt. 6;
b. aktualny wpis w ewidencji zawodników PZBad (obywatelstwo polskie) - wpis musi być aktualny na dzień 04.06.2018;
c. terminowe zgłoszenie do gier;
d. opłacenie wpisowego: 45 zł za grę pojedynczą, 35 zł za grę podwójną od zawodnika - po zamknięciu listy zgłoszeń zawodnicy zobowiązani są do dokonania opłaty wpisowego nawet w przypadku rezygnacji z udziału w Mistrzostwach;
e. posiadanie aktualnych badań sportowo-lekarskich albo złożenie oświadczenia potwierdzonego podpisem uczestnika o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w turnieju;
f. posiadanie przepisowego sprzętu (w tym lotek piórowych) i ubioru sportowego;

9. ZGŁOSZENIA DO GIER:
a. zgłoszenia do wszystkich gier należy składać na formularzu zgłoszeniowym dostępnym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
b. zawodnicy zgłaszający się do turnieju są obowiązani podać:
• imię i nazwisko, rok urodzenia, rodzaj gry, partnerów do gier podwójnych, obowiązkowo rozmiar koszulki
• oraz ewentualnie mogą podać: deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o dodatkowe rozstawienie bezklubowe, inne informacje (np. numer telefonu).

10. TERMIN ZGŁOSZEŃ DO GIER:
06.06.2018 r. (środa) godz. 22:00

11. PUBLIKACJA LOSOWANIA I PLANU GIER:
najpóźniej 10.06.2018 r. (niedziela) godz. 22:00

12. SĘDZIA GŁÓWNY:
Marek Krawczyk, licencja nr 314 [email protected] tel. 884750770

13. WYNIKI TURNIEJU:
Wliczane do listy klasyfikacyjnej seniorów.

14. NAGRODY:
a. zdobywcy miejsc 1-3 we wszystkich kategoriach otrzymują medale i nagrody finansowe (vouchery);
b. zdobywcy pierwszych miejsc otrzymują puchary
c. zwycięzcy otrzymują tytuły Mistrzów Polski, a zdobywcy drugich miejsc tytuły Wicemistrzów Polski;

15. ZAKWATEROWANIE:
UWAGA!!! Dom Gościnny Rutikal – brak miejsc, Gościniec pod Kłosem – brak miejsc, Dworek w Skibnie – brak miejsc.
a. Holiday Camping Resort, Łazy 13 km od Sianowa, http://holidaycamping.pl/portfolio/czerwiec-nad-morzem/ Rezerwacja tel. 606611586 lub 943430055.
b. Apartamenty w Darłówku i Koszalinie,
http://www.ataner-apartamenty.pl/apartament-yacht-club/
http://www.ataner-apartamenty.pl/apartament-kontrasty/ http://www.ataner-apartamenty.pl/apartament-mickiewicza/
http://www.ataner-apartamenty.pl/apartament-loft16/
W sprawie rezerwacji proszę dzwonić pod numer 790709222.
c. Rajska Wyspa (3 km od hali, 2 km od bankietu), Sianów, ul. Łubuszan 70, 76-004 Sianów Tel. 600482852, http://www.lokale-wesele.pl/rajska_wyspa_sianow_l3444.html
d. Villa Lux Mielno przy samej plaży. Tel. 501399717, (94)3189424, http://www.willalux.ta.pl/
e. Agroturystyka Gorzebądz, 8 domków 4 osobowych (3 km od hali). Oddane w tym roku, spokój, cisza, duży staw z rybami. Przy drodze wojewódzkiej 203 pomiędzy Koszalinem a Suchą Koszalińską. Tel. 666091673
f. Gościniec Uroczysko Krzykacz (7 km od Sianowa), Tel. (94)3185629, 603580260, http://www.uroczysko.afr.pl/
g. Więcej na http://www.sianow.beep.pl/got/index.php?wariant=8&noclegi=2
h. Ponadto można skorzystać z bazy noclegowej pobliskich miejscowości nadmorskich (Mielno, Unieście, Łazy, Dąbki, Darłówko).

16. WYŻYWIENIE:
Od piątku do niedzieli przed halą w namiocie będzie grill i coś „zimnego” do picia. W sobotę i niedzielę w godz. 12-17 dodatkowo catering na hali. Kawa, herbata i coś słodkiego oczywiście też będzie do dyspozycji. Dodatkowo istnieje możliwość dowozu posiłku na halę.

17. WIECZOREK INTEGRACYJNY:
Wieczorek integracyjny w Domu Gościnnym RUTIKAL, ul. Łubuszan 8a (duża sala), sobota 16.06.2018 r. godz. 21.00 - 4.00 (kolacja, przekąski, wędzone ryby, pieczone mięsa, soki, napoje, zabawa z DJ). Koszt udziału w wieczorku - 80 zł od osoby. W trakcie imprezy dodatkowe niespodzianki! rezerwacja u organizatora: Marcin Grzywacz e-mail: [email protected] do dnia 06.06.2018 r.

18. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
a. turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Seniorów Badmintona i Regulaminem Sportowym PZBad;
b. obowiązuje kolejność lotek na sezon 2017/2018 ogłoszona przez PZBad;
c. w sprawach spornych decyduje sędzia główny Marek Krawczyk
d. podczas dekoracji obowiązuje strój sportowy. Dekoracja po zakończeniu wszystkich meczów w niedzielę. Organizator nie przewiduje wręczania medali, pucharów i voucherów wcześniej.
e. live score, streaming- transmisja na żywo.
f. vouchery do wykorzystania na stoisku firmy Yonex lub w terminie do 30 czerwca 2018 r.

19. PATRONAT MEDIALNY / SPONSORZY:
Urząd Gminy i Miasta w Sianowie, Starostwo Powiatowe w Koszalinie, Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego, Yonex Polska, Zakład Przetwórstwa Mięsnego Wanda i Stanisław Grzywacz , GLOBMETAL Kamil Pawlak, Gospodarstwo Rybackie DADOŃ, Dajar Sp. z o.o. POLRYB Sp. z o.o. Maszkowo, GANC IZOLACJE Sp. z o.o. Matysz-Drew Tartak Skibno , Sian-Ryb Wędzarnia Ryb, MERKURIER Usługi Transportowe, MAKROWENT Maciej Mazurek, Arka Sp. j. Nadleśnictwo Karnieszewice, Fabryka Flag Linea, Bokaro, DEGA Karnieszewice, P.W. Sakbud Przemysław Sak, Biuro podatkowe Progress, Moguntia-Indasia Sp. z o.o. Agrobud Sp. z o.o. Bud-Projekt Sp. Jawna, PGK Koszalin Sp. z o.o., ADT Europe Group Sp. z o.o. Sp. K. Pracownia lodów, Telewizja MAX Koszalin, TVP3 Szczecin, Radio Koszalin, Video - Marek Jackowski, Foto - Waldemar Kosowski

20. UWAGI ORGANIZATORA:
a. TURNIEJOWA PRZYCHODNIA Spondylus (bezpłatne przesiewowe badania stóp oraz konsultacje podologiczne i rehabilitacyjne; konkurs z nagrodami na najmniejszą i największą stopę).
b. Zbiórka do puszki CARITAS na rzecz remontu Kościoła Parafialnego w Sianowie.
c. JAZDA PRÓBNA autami Mercedes, udostępnionymi przez firmę Mojsiuk.
d. Usługi masażu będzie świadczyć Gabinet Masażu LOMI.
e. Każdy zawodnik otrzyma pamiątkową koszulkę firny Yonex oraz niespodziankę.
f. Podczas Mistrzostw będzie możliwość nabycia (w butelkach litrowych, bądź 0,5 litra) okolicznościowych butelek piwa wyprodukowanych przez Minibrowar Kowal z Koszalina.
g. Na zewnątrz (przed halą) będzie rozstawiony namiot, w którym będzie można kupić produkty z grilla (karkówka, kiełbasa, kaszanka).

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest tutaj
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.MirosławAdamczyk6. miejsce2. miejsce2
2.PiotrAdamski12. miejsce1
3.WaldemarAdamski9. miejsce1
4.RobertAleksandrowicz10. miejsce2. miejsce2
5.AndrzejAntosiewicz2. miejsce1. miejsce2
6.DariuszAugustyńczyk6. miejsce6. miejsce2
7.MaciejBaran18. miejsce1
8.JacekBełus4. miejsce2. miejsce2
9.GrażynaBełus2. miejsce2. miejsce2
10.AnnaBiałasiewicz1. miejsce2. miejsce2
11.BeataBiałek9. miejsce15. miejsce2
12.RobertBieganowski2. miejsce1. miejsce2
13.MonikaBieńkowska1. miejsce1. miejsce2
14.AndrzejBittner1. miejsce1
15.RafałBogdański2. miejsce2. miejsce2
16.PiotrBondaruk25. miejsce15. miejsce2
17.PiotrBorowiec8. miejsce6. miejsce2
18.AngelikaBożentka8. miejsce1
19.EwelinaBracha9. miejsce1
20.AgnieszkaBrojek2. miejsce2. miejsce2
21.MariaBrzeźnicka2. miejsce1. miejsce2
22.PrzemysławBuda9. miejsce3. miejsce2
23.MaciejBysikiewicz9. miejsce1
24.TomaszCharkiewicz8. miejsce1
25.MichałChmielarczyk9. miejsce10. miejsce2
26.KrzysztofChmielewski11. miejsce2. miejsce2
27.ŁukaszChojnacki25. miejsce1
28.PiotrChrzęszczyk10. miejsce9. miejsce2
29.DariuszChudobiński15. miejsce11. miejsce2
30.BolesławCichocki6. miejsce1. miejsce2
31.KrystynaCielecka3. miejsce1. miejsce2
32.AdamCimosz18. miejsce8. miejsce2
33.MichałCiołek15. miejsce12. miejsce2
34.DominikaCygan2. miejsce3. miejsce2
35.TymoteuszCzysz6. miejsce5. miejsce2
36.AndrzejDadas15. miejsce9. miejsce2
37.DorotaDanielak2. miejsce2. miejsce2
38.JerzyDołhan3. miejsce1. miejsce2
39.ZbigniewDorna6. miejsce1
40.BartoszDrozdowicz15. miejsce1
41.GustawDudka15. miejsce1
42.DamianDyk27. miejsce15. miejsce2
43.JoannaFidos9. miejsce3. miejsce2
44.JakubFirlus3. miejsce3. miejsce2
45.ŁukaszFischer8. miejsce10. miejsce2
46.MarekGałczyński1. miejsce3. miejsce2
47.AndrzejGasz15. miejsce6. miejsce2
48.PawełGasz1. miejsce2. miejsce2
49.DorotaGawrońska-Popa4. miejsce1. miejsce2
50.AdamGębala15. miejsce12. miejsce2
51.PawełGłażewski18. miejsce1
52.EwaGolańska1. miejsce3. miejsce2
53.ZbigniewGoldwasser12. miejsce3. miejsce2
54.EmiliaGoldwasser3. miejsce6. miejsce2
55.KrzysztofGontarski3. miejsce2. miejsce2
56.KrzysztofGrabek2. miejsce3. miejsce2
57.AdamGrala3. miejsce11. miejsce2
58.AnnaGrigoriadu3. miejsce1
59.UrszulaGrządzielska-Zblewska6. miejsce6. miejsce2
60.AndrzejGrzechnik8. miejsce10. miejsce2
61.DorotaGrzejdak1. miejsce2. miejsce2
62.PrzemysławGrzeszkowiak3. miejsce4. miejsce2
63.ZbigniewGrzęda6. miejsce1
64.MarcinGrzywacz2. miejsce2. miejsce2
65.DominikaGuzik-Płuchowska1. miejsce1. miejsce2
66.CzesławGwiazda2. miejsce3. miejsce2
67.JacekHankiewicz1. miejsce3. miejsce2
68.ArkadiuszHarbacewicz15. miejsce1
69.SławomirHetmański3. miejsce2. miejsce2
70.MarekHoppe3. miejsce1
71.CezaryHryciuk8. miejsce1. miejsce2
72.MarekIdzikowski6. miejsce5. miejsce2
73.JakubJanaszek3. miejsce1. miejsce2
74.MonikaJanduła9. miejsce10. miejsce2
75.MałgorzataJaniaczyk6. miejsce10. miejsce2
76.DamianJaniaczyk6. miejsce10. miejsce2
77.DariuszJanik1. miejsce1. miejsce2
78.ZbigniewJasiulewicz1. miejsce1. miejsce2
79.BarbaraJaskólska2. miejsce9. miejsce2
80.OskarJass8. miejsce6. miejsce2
81.MagdalenaJaworek6. miejsce15. miejsce2
82.AndrzejKaftański2. miejsce2. miejsce2
83.ElżbietaKania4. miejsce6. miejsce2
84.WojciechKaźmierowski10. miejsce6. miejsce2
85.KatarzynaKistowska10. miejsce1. miejsce2
86.MagdalenaKoba1. miejsce1
87.MagdalenaKojder3. miejsce8. miejsce2
88.MarekKopyt10. miejsce1
89.DanutaKorbel6. miejsce9. miejsce2
90.BeataKorkuś6. miejsce5. miejsce2
91.AgataKornacka10. miejsce15. miejsce2
92.AdamKosz8. miejsce1
93.FeliksKościelski3. miejsce2. miejsce2
94.WojciechKowalczyk6. miejsce1
95.RobertKowalczyk8. miejsce1. miejsce2
96.SławomirKowalski3. miejsce6. miejsce2
97.RobertKowalski12. miejsce1
98.MagdalenaKoziar6. miejsce11. miejsce2
99.ZdzisławKozłowski11. miejsce3. miejsce2
100.DariuszKraszewski8. miejsce6. miejsce2
101.DawidKrawiec8. miejsce12. miejsce2
102.WładysławKsiężyk3. miejsce1. miejsce2
103.AnnaKubiak6. miejsce8. miejsce2
104.BarbaraKulanty1. miejsce3. miejsce2
105.GrzegorzKulesza3. miejsce10. miejsce2
106.PiotrKwieciński5. miejsce2. miejsce2
107.SebastianLasecki10. miejsce12. miejsce2
108.WojciechLasek6. miejsce1
109.KrzysztofLatawski1. miejsce2. miejsce2
110.JacekLewandowski8. miejsce15. miejsce2
111.TomaszLipski10. miejsce12. miejsce2
112.SławomirLis18. miejsce15. miejsce2
113.HonorataLubicz-Krośnicka6. miejsce1
114.PiotrŁuszkiewicz3. miejsce3. miejsce2
115.FabianMaleszewski10. miejsce12. miejsce2
116.GrzegorzMaleszewski5. miejsce3. miejsce2
117.MatyldaMarczak6. miejsce3. miejsce2
118.KrzysztofMaślanka1. miejsce8. miejsce2
119.MarianMatusewicz4. miejsce2. miejsce2
120.MariuszMichniewicz3. miejsce6. miejsce2
121.MarekMiłoszewski6. miejsce1
122.EwaMłynarska1. miejsce1. miejsce2
123.EwaMorawiec6. miejsce15. miejsce2
124.TomaszMorawik25. miejsce15. miejsce2
125.MirosławMordasiewicz3. miejsce6. miejsce2
126.MirosławMuchalski8. miejsce9. miejsce2
127.JerzyMurach1. miejsce1. miejsce2
128.KrzysztofMyalski3. miejsce2. miejsce2
129.AnnaMynarska3. miejsce3. miejsce2
130.DariuszNahrebecki3. miejsce9. miejsce2
131.JanuszNawrocki9. miejsce3. miejsce2
132.JoannaNiczyporuk6. miejsce1
133.MichałNiczyporuk10. miejsce1
134.PawełNiewoliński7. miejsce15. miejsce2
135.JarosławOciepa2. miejsce6. miejsce2
136.PrzemysławOgrodziński3. miejsce15. miejsce2
137.TomaszOgulewicz25. miejsce6. miejsce2
138.MagdalenaOkupniak1. miejsce2. miejsce2
139.KarolinaOlejarz11. miejsce1
140.DariuszOpatrzyk15. miejsce15. miejsce2
141.JózefOrzoł15. miejsce1
142.JacekOsadnik6. miejsce6. miejsce2
143.IwonaOstrowska6. miejsce1
144.MariuszPakulski10. miejsce15. miejsce2
145.PawełPasik5. miejsce8. miejsce2
146.RyszardPawluk9. miejsce3. miejsce2
147.HubertPączek2. miejsce1. miejsce2
148.JacekPękacki1. miejsce1
149.SławomirPiechnik12. miejsce9. miejsce2
150.MaciejPiekło2. miejsce3. miejsce2
151.PawełPieluszyński5. miejsce1
152.MariuszPiętka6. miejsce4. miejsce2
153.KarolPik12. miejsce6. miejsce2
154.GrzegorzPilarski16. miejsce9. miejsce2
155.PrzemysławPohl2. miejsce8. miejsce2
156.MariuszPopa9. miejsce3. miejsce2
157.KamilPopławski10. miejsce9. miejsce2
158.ZdzisławaPrędka3. miejsce3. miejsce2
159.JacekPrędki1. miejsce9. miejsce2
160.KazimierzPrędki3. miejsce3. miejsce2
161.TomaszProszek17. miejsce8. miejsce2
162.ZbigniewPrzyjemski1. miejsce15. miejsce2
163.AndrzejPrzytulski6. miejsce6. miejsce2
164.JerzyPtaszyński3. miejsce3. miejsce2
165.MarcinPuciato3. miejsce3. miejsce2
166.ArturPupin18. miejsce2. miejsce2
167.AdwinPutteeraj15. miejsce6. miejsce2
168.AgnieszkaPuzio3. miejsce1
169.GrzegorzRadecki10. miejsce3. miejsce2
170.DariuszRochoń8. miejsce6. miejsce2
171.KlaudiaRogalska6. miejsce10. miejsce2
172.WojciechRomańczuk12. miejsce3. miejsce2
173.MarekRosa6. miejsce3. miejsce2
174.JanuszRudziński9. miejsce1
175.JerzyRybicki2. miejsce1. miejsce2
176.MarcinRykała18. miejsce8. miejsce2
177.AnnaSadowska1. miejsce2. miejsce2
178.SylwiaSawicka3. miejsce3. miejsce2
179.KarolinaSieciechowicz9. miejsce15. miejsce2
180.JustynaSłomka2. miejsce8. miejsce2
181.PiotrSobotka2. miejsce1
182.JerzyStachowski7. miejsce4. miejsce2
183.BogdanStankiewicz3. miejsce1. miejsce2
184.DominikStatnik18. miejsce10. miejsce2
185.MarianStelter6. miejsce3. miejsce2
186.TomaszStopa1. miejsce10. miejsce2
187.RadosławStrejko8. miejsce10. miejsce2
188.AndrzejStruensee9. miejsce1
189.MichałSuski25. miejsce10. miejsce2
190.KatarzynaSzafraniec2. miejsce10. miejsce2
191.JacekSzafrański1. miejsce1. miejsce2
192.JerzySzałapski10. miejsce2. miejsce2
193.BeataSzczecina3. miejsce3. miejsce2
194.MarekSzcześniewski6. miejsce2. miejsce2
195.KatarzynaSzczykutowicz3. miejsce6. miejsce2
196.MarlenaSzkudlarczyk6. miejsce1
197.ŁukaszSzmel3. miejsce11. miejsce2
198.DariuszSzymkiewicz3. miejsce9. miejsce2
199.RobertŚmierzchalski3. miejsce10. miejsce2
200.MałgorzataŚrednicka3. miejsce3. miejsce2
201.KrzysztofTeresiński15. miejsce1
202.JanToczek2. miejsce1. miejsce2
203.PrzemysławTomecki17. miejsce8. miejsce2
204.MariuszTroszak25. miejsce10. miejsce2
205.AgnieszkaTrzcińska3. miejsce11. miejsce2
206.ArturTukendorf3. miejsce2. miejsce2
207.LeopoldTukendorf1. miejsce2. miejsce2
208.KamilTuronek1. miejsce1
209.JarosławTymiński18. miejsce1
210.SoniaWachowska2. miejsce6. miejsce2
211.UmeshWadhwa15. miejsce1
212.RadosławWalas3. miejsce3. miejsce2
213.KrzysztofWalenda10. miejsce1. miejsce2
214.StanisławWikło1. miejsce1. miejsce2
215.LeszekWild10. miejsce8. miejsce2
216.SebastianWincierz27. miejsce1
217.HenrykWirzinkiewicz12. miejsce1
218.MartaWojciechowska9. miejsce2. miejsce2
219.WaldemarWolański8. miejsce3. miejsce2
220.BożenaWołkowycka2. miejsce3. miejsce2
221.MałgorzataWoźniak1. miejsce3. miejsce2
222.TomaszWroński3. miejsce1
223.JerzyWrzodak1. miejsce1. miejsce2
224.MarcinWybierek15. miejsce12. miejsce2
225.ZbigniewWysmyk12. miejsce9. miejsce2
226.RobertWyszyński18. miejsce8. miejsce2
227.LechZacharzewski2. miejsce1
228.EwaZając3. miejsce6. miejsce2
229.MichałZakrzewski3. miejsce2. miejsce2
230.AdamZałęski2. miejsce3. miejsce2
231.DariuszZgorzałek3. miejsce1
232.BogdanZianowicz25. miejsce15. miejsce2
233.UrszulaZielińska9. miejsce3. miejsce2
234.DariuszZięba1. miejsce6. miejsce2
235.CzesławZiobro4. miejsce2. miejsce2
236.MaciejŻołnierzów5. miejsce1
237.AleksandraŻołnierzów10. miejsce1
238.JanŻórawiński3. miejsce5. miejsce2
239.JacekŻuromski12. miejsce1
240.MałgorzataŻwan6. miejsce1

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest pod adresem: cut.yt/5YEcS

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/RdHIym

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 240 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MagdalenaOkupniak1989AZSUM Łódź
2.KatarzynaSzafraniec1986-----
3.SylwiaSawicka1990AZSWAT Warszawa
3.EmiliaGoldwasser1990UKS 2 Sobótka
5-6.BeataKorkuś1989KS Chojnik Jelenia Góra
5-6.MatyldaMarczak1989AZSWAT Warszawa

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DominikaGuzik-Płuchowska1979AZSAGH Kraków
2.JustynaSłomka1978KS Chojnik Jelenia Góra
3.MałgorzataŚrednicka1977Wrocław
3.AgnieszkaPuzio1982Wrocław
5-6.DanutaKorbel1973MKS Dwójka Blachownia
5-6.MagdalenaKoziar1978Koszalin

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MałgorzataWoźniak1957Częstochowa
2.GrażynaBełus1953Kielce
3.ZdzisławaPrędka1945Warszawa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DariuszJanik1986AZSAGH Kraków
2.HubertPączek1982AZSAGH Kraków
3.JakubJanaszek1983PTS Puszczykowo
3.MichałZakrzewski1982UTS Akro-Bad Warszawa
5-6.TymoteuszCzysz1987UKS Plesbad Pszczyna
5-6.DariuszAugustyńczyk1984BKS Kolejarz Częstochowa
7.PawełNiewoliński1983PTS Puszczykowo

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.ZbigniewJasiulewicz1979AZSAGH Kraków
2.PrzemysławPohl1978Katowice
3.JakubFirlus1979Katowice
3.MarcinPuciato1980Koszalin
5-5.PawełPasik1978Warszawa
6-10.KrzysztofWalenda1973MKS Garwolin
6-10.FabianMaleszewski1981Ruciane-Nida
6-10.RobertAleksandrowicz1981Sulęcin
6-10.SebastianLasecki1978Kalisz
6-10.TomaszLipski1980ŚKBad Harcownik Warszawa
11-15.MarcinWybierek1982Konstancin-Jeziorna
11-15.AdwinPutteeraj1982Wrocław
11-15.AdamGębala1979Żyrardów
11-15.DariuszOpatrzyk1980KS Wolant Jaworzno
11-15.AndrzejGasz1982UKS Unia Bieruń
16-17.TomaszProszek1980Myślenice
16-17.PrzemysławTomecki1982AZSAGH Kraków

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DariuszZięba1972AZSWAT Warszawa
2.KrzysztofGrabek1973Wrocław
3.RobertŚmierzchalski1974Gdynia
3.SławomirHetmański1977LUKS Victoria Domecko
5-8.ŁukaszFischer1975Gniezno
5-8.JacekLewandowski1974Warszawa
5-8.DawidKrawiec1977Wrocław
5-8.RobertKowalczyk1975UKS Kometa Sianów
9.MichałChmielarczyk1976Kraków
10-18.ArturPupin1975LUKS Victoria Domecko
10-18.DominikStatnik1974Gdańsk
10-18.SławomirLis1974Warszawa
10-18.AdamCimosz1973KS Chojnik Jelenia Góra
10-18.MaciejBaran1977-----
10-18.MarcinRykała1977BKS Kolejarz Katowice
10-18.RobertWyszyński1973Choszczno
10-18.PawełGłażewski1973Olsztyn
10-18.JarosławTymiński1974-----
19-25.BogdanZianowicz1973Szczecin
19-25.PiotrBondaruk1976Gdańsk
19-25.TomaszMorawik1976AZSAGH Kraków
19-25.ŁukaszChojnacki1975Wrocław
19-25.MariuszTroszak1976Gniezno
19-25.MichałSuski1977AZSUM Łódź
19-25.TomaszOgulewicz1977Koszalin
26-27.SebastianWincierz1975-----
26-27.DamianDyk1977Namysłów

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JacekHankiewicz1965ABRM Warszawa
2.RobertBieganowski1968Żyrardów
3.ArturTukendorf1972AZSAGH Kraków
3.SławomirKowalski1971KS Chojnik Jelenia Góra
5-5.PawełPieluszyński1970Poznań
6-10.WojciechKaźmierowski1971-----
6-10.GrzegorzRadecki1972Bieruń
6-10.MarekKopyt1970Konstancin
6-10.PiotrChrzęszczyk1972Gostyń
6-10.MichałNiczyporuk1970Warszawa
11-15.KrzysztofTeresiński1970Wrocław
11-15.AndrzejDadas1969MKS Garwolin
11-15.UmeshWadhwa1968Indie
11-15.ArkadiuszHarbacewicz1968Syców
11-15.MichałCiołek1970Gdynia
16.GrzegorzPilarski1971Sianów

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JacekPrędki1965MKS Garwolin
2.RafałBogdański1965Piaseczno
3.PiotrŁuszkiewicz1964Słupsk
3.TomaszWroński1963Wrocław
5-8.PiotrBorowiec1965Sycewice
5-8.AndrzejGrzechnik1967Gdynia
5-8.TomaszCharkiewicz1964Gorzów Wielkopolski
5-8.DariuszRochoń1963-----
9-12.HenrykWirzinkiewicz1963Olsztyn
9-12.ZbigniewGoldwasser1966UKS 2 Sobótka
9-12.WojciechRomańczuk1966Olsztyn
9-12.KarolPik1967Warszawa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JerzyMurach1962Olsztyn
2.JarosławOciepa1962Częstochowa
3.MirosławMordasiewicz1958UKS Hubal Białystok
3.KrzysztofMyalski1961Bieruń
5-8.MirosławMuchalski1959Szczecin
5-8.DariuszKraszewski1962Łódź
5-8.CezaryHryciuk1959Gdańsk
5-8.WaldemarWolański1961Białystok
9-12.ZbigniewWysmyk1962Koszalin
9-12.SławomirPiechnik1961Opole
9-12.JacekŻuromski1959Szczecin
9-12.PiotrAdamski1975-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofLatawski1956Oświęcim
2.AndrzejKaftański1955UKS Hubal Białystok
3.JanŻórawiński1956Warszawa
4-6.BolesławCichocki1955Warszawa
4-6.ZbigniewGrzęda1956Gdańsk
4-6.MarekIdzikowski1956Warszawa
7-9.RyszardPawluk1954SKB Piast Słupsk
7-9.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
7-9.JanuszRudziński1955Warszawa
10-11.KrzysztofChmielewski1954Olsztyn
10-11.ZdzisławKozłowski1954LUKS Księżyno

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JacekSzafrański1952MUKS Victor Warszawa
2.JerzyRybicki1951MKS Garwolin
3.JerzyPtaszyński1952Bydgoszcz
4.MarianMatusewicz1951Słupsk
5.GrzegorzMaleszewski1948Ruciane-Nida

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełGasz1942UKS Unia Bieruń
2.AndrzejAntosiewicz1947Warszawa
3.WładysławKsiężyk1947Piastów
3.PrzemysławGrzeszkowiak1945MKS Garwolin
5-6.MarianStelter1946Koszalin
5-6.MariuszPiętka1946Przemyśl
7.JerzyStachowski1943MKS Garwolin

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 75+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.LeopoldTukendorf1940MKS Garwolin
2.CzesławGwiazda1942Żyrardów
3.KazimierzPrędki1941Warszawa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 80+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JerzyWrzodak1935Żyrardów
2.JanToczek1936Kęty
3.FeliksKościelski1937-----
4.CzesławZiobro1937Przemyśl

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Monika Bieńkowska1978Dorota Grzejdak1967
2.Dominika Cygan1983Magdalena Okupniak1989
3.Matylda Marczak1989Sylwia Sawicka1990
4-6.Klaudia Rogalska1988Marlena Szkudlarczyk1988
4-6.Emilia Goldwasser1990Małgorzata Janiaczyk1985
4-6.Magdalena Jaworek1987Ewa Morawiec1986
7-9.Karolina Sieciechowicz1987Marta Wojciechowska1985
7-9.Joanna Fidos1989Monika Janduła1986
7-9.Beata Białek1985Urszula Zielińska1982
10.Katarzyna Kistowska1990Agata Kornacka1983

Gra podwójna kobiet - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dominika Guzik-Płuchowska1979Barbara Kulanty1970
2.Dorota Danielak1974Bożena Wołkowycka1971
3.Anna Grigoriadu1978Katarzyna Szczykutowicz1977
3.Magdalena Kojder1979Agnieszka Trzcińska1980
5-6.Joanna Niczyporuk1975Małgorzata Żwan1974
5-6.Urszula Grządzielska-Zblewska1977Anna Kubiak1978

Gra podwójna kobiet - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Anna Białasiewicz1970Ewa Młynarska1967
2.Barbara Jaskólska1971Sonia Wachowska1968
3.Anna Mynarska1972Beata Szczecina1964

Gra podwójna kobiet - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Ewa Golańska1960Anna Sadowska1958
2.Agnieszka Brojek1967Maria Brzeźnicka1959
3.Krystyna Cielecka1953Ewa Zając1967
4.Dorota Gawrońska-Popa1967Elżbieta Kania1965

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dariusz Janik1986Hubert Pączek1982
2.Michał Zakrzewski1982Adam Załęski1985
3.Jakub Firlus1979Grzegorz Kulesza1985
3.Jerzy Dołhan1964Jacek Hankiewicz1965
5-6.Damian Janiaczyk1986Adwin Putteeraj1982
5-6.Dariusz Augustyńczyk1984Andrzej Gasz1982

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Zbigniew Jasiulewicz1979Kamil Turonek1979
2.Robert Aleksandrowicz1981Marcin Grzywacz1978
3.Przemysław Ogrodziński1982Łukasz Szmel1981
3.Marek Hoppe1976Marcin Puciato1980
5-8.Tomasz Proszek1980Przemysław Tomecki1982
5-8.Radosław Strejko1978Robert Wyszyński1973
5-8.Oskar Jass1974Paweł Pasik1978
5-8.Przemysław Pohl1978Marcin Rykała1977
9-12.Michał Ciołek1970Adam Gębala1979
9-12.Dawid Krawiec1977Sebastian Lasecki1978
9-12.Robert Kowalski1979Fabian Maleszewski1981
9-12.Tomasz Lipski1980Marcin Wybierek1982

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Robert Kowalczyk1975Krzysztof Maślanka1977
2.Sławomir Hetmański1977Artur Pupin1975
3.Krzysztof Gontarski1971Radosław Walas1976
3.Adam Grala1973Dariusz Szymkiewicz1969
5-5.Piotr Kwieciński1970Maciej Żołnierzów1974
6-10.Dominik Statnik1974Leszek Wild1977
6-10.Mariusz Pakulski1975Michał Suski1977
6-10.Andrzej Grzechnik1967Robert Śmierzchalski1974
6-10.Łukasz Fischer1975Mariusz Troszak1976
6-10.Kamil Popławski1974Jerzy Szałapski1970
11-15.Jacek Lewandowski1974Tomasz Morawik1976
11-15.Piotr Bondaruk1976Sławomir Lis1974
11-15.Bartosz Drozdowicz1974Józef Orzoł1970
11-15.Dariusz Chudobiński1968Damian Dyk1977
11-15.Gustaw Dudka1974Bogdan Zianowicz1973

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Gałczyński1969Tomasz Stopa1967
2.Maciej Piekło1970Artur Tukendorf1972
3.Dariusz Nahrebecki1971Grzegorz Radecki1972
4-6.Wojciech Kowalczyk1972Andrzej Przytulski1969
4-6.Marek Miłoszewski1970Karol Pik1967
4-6.Wojciech Kaźmierowski1971Dariusz Zięba1972
7-9.Przemysław Buda1971Piotr Chrzęszczyk1972
7-9.Grzegorz Pilarski1971Mariusz Popa1971
7-9.Andrzej Dadas1969Jacek Prędki1965

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Zbigniew Przyjemski1965Stanisław Wikło1961
2.Rafał Bogdański1965Piotr Sobotka1964
3.Wojciech Romańczuk1966Bogdan Stankiewicz1966
3.Piotr Łuszkiewicz1964Mariusz Michniewicz1964
5-6.Mirosław Adamczyk1962Zbigniew Dorna1963
5-6.Piotr Borowiec1965Dariusz Rochoń1963

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Cezary Hryciuk1959Jerzy Murach1962
2.Krzysztof Latawski1956Krzysztof Myalski1961
3.Waldemar Wolański1961Dariusz Zgorzałek1959
4-6.Mirosław Mordasiewicz1958Marek Szcześniewski1958
4-6.Jacek Osadnik1958Marek Rosa1958
4-6.Dariusz Kraszewski1962Jarosław Ociepa1962
7-9.Mirosław Muchalski1959Zbigniew Wysmyk1962
7-9.Waldemar Adamski1961Sławomir Piechnik1961
7-9.Maciej Bysikiewicz1960Janusz Nawrocki1961

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Bittner1956Bolesław Cichocki1955
2.Krzysztof Chmielewski1954Andrzej Kaftański1955
3.Zdzisław Kozłowski1954Ryszard Pawluk1954
4.Jacek Bełus1954Przemysław Grzeszkowiak1945
5.Marek Idzikowski1956Jan Żórawiński1956

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jacek Pękacki1951Jacek Szafrański1952
2.Marian Matusewicz1951Lech Zacharzewski1949
3.Grzegorz Maleszewski1948Jerzy Ptaszyński1952

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Antosiewicz1947Władysław Księżyk1947
2.Paweł Gasz1942Leopold Tukendorf1940
3.Czesław Gwiazda1942Marian Stelter1946
4.Mariusz Piętka1946Jerzy Stachowski1943

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 80+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jan Toczek1936Jerzy Wrzodak1935
2.Feliks Kościelski1937Czesław Ziobro1937

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jakub Janaszek1983Katarzyna Kistowska1990
2.Piotr Kwieciński1970Marta Wojciechowska1985
3.Adam Załęski1985Dominika Cygan1983
3.Marek Gałczyński1969Joanna Fidos1989
5-5.Tymoteusz Czysz1987Beata Korkuś1989
6-10.Radosław Strejko1978Aleksandra Żołnierzów1987
6-10.Tomasz Stopa1967Monika Janduła1986
6-10.Damian Janiaczyk1986Małgorzata Janiaczyk1985
6-10.Michał Chmielarczyk1976Katarzyna Szafraniec1986
6-10.Grzegorz Kulesza1985Klaudia Rogalska1988
11-15.Dariusz Opatrzyk1980Beata Białek1985
11-15.Przemysław Ogrodziński1982Ewa Morawiec1986
11-15.Paweł Niewoliński1983Karolina Sieciechowicz1987
11-15.Mariusz Pakulski1975Magdalena Jaworek1987
11-15.Zbigniew Przyjemski1965Agata Kornacka1983

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Dołhan1964Monika Bieńkowska1978
2.Marcin Grzywacz1978Dorota Grzejdak1967
3.Radosław Walas1976Urszula Zielińska1982
3.Maciej Piekło1970Barbara Kulanty1970
5-8.Adam Kosz1979Magdalena Kojder1979
5-8.Leszek Wild1977Anna Kubiak1978
5-8.Adam Cimosz1973Justyna Słomka1978
5-8.Krzysztof Maślanka1977Angelika Bożentka1982
9-11.Dariusz Chudobiński1968Magdalena Koziar1978
9-11.Adam Grala1973Agnieszka Trzcińska1980
9-11.Łukasz Szmel1981Karolina Olejarz1982

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Walenda1973Magdalena Koba1971
2.Krzysztof Gontarski1971Dorota Danielak1974
3.Krzysztof Grabek1973Małgorzata Średnicka1977
4-6.Tomasz Ogulewicz1977Honorata Lubicz-Krośnicka1977
4-6.Andrzej Przytulski1969Katarzyna Szczykutowicz1977
4-6.Oskar Jass1974Urszula Grządzielska-Zblewska1977
7-9.Dariusz Szymkiewicz1969Ewelina Bracha1973
7-9.Dariusz Nahrebecki1971Danuta Korbel1973
7-9.Kamil Popławski1974Barbara Jaskólska1971

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Robert Bieganowski1968Ewa Młynarska1967
2.Jerzy Szałapski1970Anna Białasiewicz1970
3.Przemysław Buda1971Anna Mynarska1972
3.Mariusz Popa1971Bożena Wołkowycka1971
5-6.Wojciech Lasek1970Ewa Zając1967
5-6.Sławomir Kowalski1971Sonia Wachowska1968

Gra mieszana - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Bogdan Stankiewicz1966Dorota Gawrońska-Popa1967
2.Marek Szcześniewski1958Agnieszka Brojek1967
3.Zbigniew Goldwasser1966Beata Szczecina1964
3.Marek Rosa1958Małgorzata Woźniak1957
5-6.Mariusz Michniewicz1964Elżbieta Kania1965
5-6.Jacek Osadnik1958Iwona Ostrowska1966

Gra mieszana - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Stanisław Wikło1961Maria Brzeźnicka1959
2.Mirosław Adamczyk1962Anna Sadowska1958
3.Janusz Nawrocki1961Ewa Golańska1960

Gra mieszana - Grupa 60+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Rybicki1951Krystyna Cielecka1953
2.Jacek Bełus1954Grażyna Bełus1953
3.Kazimierz Prędki1941Zdzisława Prędka1945

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet15
Gra pojedyncza mężczyzn121
Gra podwójna kobiet46
Gra podwójna mężczyzn142
Gra mieszana kobiet53
Gra mieszana mężczyzn53
ilość uczestników240
ilość kobiet63
ilość mężczyzn177
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+ (27 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra mieszana - Grupa 30+ (15 par)
najstarszy zawodnikJerzy Wrzodak (83 lat)
najmłodszy zawodnikEmilia Goldwasser (28 lat)
najstarsza rozgrywana grupa80+

Logo, plakat i medale turnieju

Logo turnieju
Plakat turnieju
Złoty medal - awers
Złoty medal - rewers
Puchar
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×