Grand Prix klubu Victor

Podstawowe informacje

Data:12 - 13.05.2018
Miejscowość:Warszawa
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Komunikat organizacyjny

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY
OTWARTY TURNIEJ SENIORÓW GRAND PRIX
KLUBU VICTOR W BADMINTONIE

1. CELE:
• Popularyzacja badmintona
• Integracja środowiska seniorów

2. ORGANIZATORZY:
·MUKS VICTOR osoba odpowiedzialna: Jacek Szafrański
ul. Cienista 44
05-077 Warszawa-Wesoła
www.badminton.net.pl

Osoba odpowiedzialna za organizację turnieju: Jacek Szafrański tel 501020770 e-mail: [email protected]

3. TERMIN:
12-13.05.2018

4. MIEJSCE:
Hala Sportowa Akademii Sztuki Wojennej ( dawny A.O.N.), 00-910 Warszawa Gen Chruściela 103
Uwagi: Wejście od ul- Czerwonych Beretów lub - Frontowej (przy basenie)

Liczba boisk: 5
6-te boisko będzie udostępniane w zależności od potrzeb i liczby zgłoszeń

5. PROGRAM:
• sobota godz. 9:00 - rozpoczęcie gier zgodnie z planem zamieszczonym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
• niedziela godz. 9:00 - ewentualne dokończenie gier

6. KATEGORIE WIEKOWE:
• gr.0 kobiety (25+) ur. w 1992 i starsze
• gr.0 mężczyźni (30+) ur. w 1987 i starsi
• gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni ur. 1978-1982
• gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni ur. 1973-1977
• gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni ur. 1968-1972
• gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni ur. 1963-1967
• gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni ur. 1958-1962
• gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni ur. 1953-1957
• gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni ur. 1948-1952
• gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni ur. 1943-1947
• gr.9 (75+) kobiety i mężczyźni ur. 1938-1942
• gr.10 (80+) kobiety i mężczyźni ur. do 31.12.1937

7. SYSTEM ROZGRYWEK:
a. grupowo-pucharowy trójkowy we wszystkich grach;
b. turniej rozgrywany we wszystkich rodzajach gier (pojedyncza mężczyzn, pojedyncza kobiet, podwójna mężczyzn, podwójna kobiet, mieszana) w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej liczbie 3 zgłoszeń. Przy liczbie zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej;
c. zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego samego rodzaju gry;
d. zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej;
e. rozstawianie wg Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów;
f. kobiety mogą grać w trzech grach

8. WARUNKI UCZESTNICTWA:
a. data urodzenia zgodna z pkt. 6;
b. terminowe zgłoszenie do gier;
c. opłacenie wpisowego: 35 zł za grę pojedynczą, 35 zł za grę podwójną od zawodnika;
d. posiadanie aktualnych badań sportowo-lekarskich albo złożenie oświadczenia potwierdzonego podpisem uczestnika o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w turnieju;
e. posiadanie przepisowego sprzętu (w tym lotek) i ubioru sportowego.

9. ZGŁOSZENIA DO GIER:
a. zgłoszenia do wszystkich gier należy składać na formularzu zgłoszeniowym dostępnym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
b. zawodnicy zgłaszający się do turnieju są obowiązani podać:
• imię i nazwisko, rok urodzenia, rodzaj gry, partnerów do gier podwójnych;
• oraz ewentualnie mogą podać: deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o dodatkowe rozstawienie bezklubowe, inne informacje (np. numer telefonu).

10. TERMIN ZGŁOSZEŃ DO GIER:
08.05.2018 (wtorek) godz. 22:00

11. PUBLIKACJA LOSOWANIA I PLANU GIER:
10.05.2018 (czwartek) godz. 12:00

12. SĘDZIA GŁÓWNY:
Jacek Kutla , e-mail: [email protected]

13. WYNIKI TURNIEJU:
wliczane do listy klasyfikacyjnej seniorów.

14. NAGRODY:
za miejsca I-III statuetki, medale

15. ZAKWATEROWANIE:
22 8720803 Ośrodek Młodzieżowo-Turystyczny Jazz-Pol, ul. Lokalna 51
22 5157800 Hotel IBIS (4 km -dojazd 10 min autobusem 515)
22 2107150 Hotel FELIX (6 km –dojazd 17 min autobusem 143,408,515

16. WYŻYWIENIE:
liczne restauracje, bar i miejsca fast food w odległości 300-500 m, możliwość zamówienia dowozu posiłku na halę.

17. WIECZOREK INTEGRACYJNY:
(brak)

18. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
a. turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Seniorów Badmintona i Regulaminem Sportowym PZBad;
b. w sprawach spornych decyduje sędzia główny Jacek Kutla

19. PATRONAT MEDIALNY / SPONSORZY:
SPORTIMPEX, PIEKARNIA PUTKA

20. UWAGI ORGANIZATORA:
4 nagrody główne – rzeczowe rozlosowane spośród wszystkich uczestników turnieju

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest tutaj
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.AndrzejAntosiewicz1. miejsce4. miejsce2
2.ZbigniewBartosz2. miejsce5. miejsce2
3.AnnaBiałasiewicz1. miejsce5. miejsce2
4.AndrzejBittner2. miejsce1
5.RafałBogdański6. miejsce8. miejsce2
6.PiotrBondaruk9. miejsce2. miejsce2
7.EwelinaBracha3. miejsce1
8.AgnieszkaBrojek2. miejsce1. miejsce2
9.MariaBrzeźnicka2. miejsce1. miejsce2
10.KrzysztofChmielewski3. miejsce1. miejsce2
11.BolesławCichocki1. miejsce2. miejsce2
12.KrystynaCielecka4. miejsce3. miejsce2
13.DominikaCygan1. miejsce2. miejsce2
14.DorotaDanielak4. miejsce2. miejsce2
15.AndreyDegtyarev3. miejsce2. miejsce2
16.SwietłanaDrude3. miejsce2. miejsce2
17.JoannaFidos2. miejsce4. miejsce2
18.JakubFirlus5. miejsce1
19.MarekGałczyński1. miejsce4. miejsce2
20.DorotaGawrońska-Popa4. miejsce1
21.AdamGębala2. miejsce4. miejsce2
22.KrzysztofGontarski4. miejsce2. miejsce2
23.AdamGrala4. miejsce3. miejsce2
24.AndrzejGrzechnik3. miejsce6. miejsce2
25.DorotaGrzejdak1. miejsce1. miejsce1. miejsce3
26.PrzemysławGrzeszkowiak6. miejsce2. miejsce2
27.MarcinGrzywacz1. miejsce1. miejsce2
28.MagdalenaJaworek3. miejsce4. miejsce2
29.AndrzejKaftański1. miejsce1
30.KonstantinKhaustov2. miejsce1
31.MagdalenaKoba1. miejsce1
32.AgataKornacka4. miejsce6. miejsce2
33.RobertKowalski4. miejsce2. miejsce2
34.AndrzejKowalski4. miejsce2. miejsce2
35.ZdzisławKozłowski2. miejsce3. miejsce2
36.DawidKrawiec2. miejsce4. miejsce2
37.GrzegorzKulesza1. miejsce1. miejsce2
38.JerzyLański2. miejsce1. miejsce2
39.WojciechLasek3. miejsce2. miejsce2
40.JacekLewandowski3. miejsce1
41.PiotrŁuszkiewicz1. miejsce1. miejsce2
42.GrzegorzMaleszewski3. miejsce3. miejsce2
43.FabianMaleszewski3. miejsce2. miejsce2
44.MariuszMichniewicz6. miejsce1. miejsce2
45.TomaszMikołajczyk9. miejsce1
46.EwaMłynarska1. miejsce4. miejsce2
47.EwaMorawiec3. miejsce6. miejsce2
48.MirosławMordasiewicz1. miejsce1
49.JerzyMurach1. miejsce2. miejsce2
50.AliaksandrNichyporchyk9. miejsce1
51.AndrzejNiebrzydowski9. miejsce4. miejsce2
52.JózefOrzoł4. miejsce4. miejsce2
53.JacekOsadnik3. miejsce5. miejsce2
54.IwonaOstrowska5. miejsce1
55.MariuszPakulski6. miejsce4. miejsce2
56.PawełPasik4. miejsce1
57.LudmilaPerepechenaia3. miejsce2. miejsce2
58.KarolPik6. miejsce3. miejsce2
59.MariuszPopa8. miejsce4. miejsce2
60.DariuszPrzybyszewski3. miejsce5. miejsce2
61.ZbigniewPrzyjemski2. miejsce6. miejsce2
62.MarcinPuciato2. miejsce1. miejsce2
63.AdwinPutteeraj4. miejsce4. miejsce2
64.KlaudiaRogalska2. miejsce1. miejsce2
65.ArturRosłaniec6. miejsce8. miejsce2
66.JerzyRybicki1. miejsce3. miejsce2
67.PawelShorin1. miejsce2. miejsce2
68.PiotrSobotka8. miejsce1
69.GrzegorzSochacki9. miejsce1
70.JerzyStachowski2. miejsce3. miejsce2
71.BogdanStankiewicz1. miejsce1. miejsce2
72.MarianStelter4. miejsce1
73.TomaszStopa1. miejsce6. miejsce2
74.MichałSuski6. miejsce2. miejsce2
75.JacekSzafrański1. miejsce3. miejsce2
76.PiotrSzafrański3. miejsce3. miejsce2
77.JerzySzałapski2. miejsce5. miejsce2
78.DariuszSzymkiewicz4. miejsce3. miejsce2
79.RobertŚmierzchalski1. miejsce6. miejsce2
80.KseniaTatarinowa3. miejsce4. miejsce2
81.AgnieszkaTrzcińska2. miejsce3. miejsce2
82.AlexeyUrsov2. miejsce2. miejsce2
83.RadosławWalas4. miejsce1
84.KrzysztofWalenda1. miejsce1. miejsce2
85.StanisławWikło2. miejsce1. miejsce2
86.LeszekWild6. miejsce3. miejsce2
87.HenrykWirzinkiewicz9. miejsce1
88.TomaszWroński6. miejsce1
89.JerzyWrzodak6. miejsce1
90.EwaZając4. miejsce2. miejsce2
91.MałgorzataZalewska3. miejsce1
92.KazimierzZalewski3. miejsce1
93.DariuszZgorzałek4. miejsce1

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest pod adresem: cut.yt/FaIQz5

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/5u8Eg9

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 93 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DorotaGrzejdak1967UKS Kometa Sianów
2.AgnieszkaTrzcińska1980Ruciane-Nida
3.SwietłanaDrude1978Rosja

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.GrzegorzKulesza1985UKS Hubal Białystok
2.AdamGębala1979Żyrardów
3.FabianMaleszewski1981Ruciane-Nida
4.RobertKowalski1979Puck

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofWalenda1973MKS Garwolin
2.MarcinPuciato1980Koszalin
3-4.PawełPasik1978Warszawa
3-4.AdwinPutteeraj1982Wrocław
5.JakubFirlus1979Katowice

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RobertŚmierzchalski1974Gdynia
2.DawidKrawiec1977Wrocław
3.JacekLewandowski1974Warszawa
4-6.RafałBogdański1965Piaseczno
4-6.LeszekWild1977Szemud
4-6.ArturRosłaniec1974WWL Badminton Club Marki
7-9.GrzegorzSochacki1968MLKS Solec Kuj.
7-9.AliaksandrNichyporchyk1974Białoruś
7-9.PiotrBondaruk1976Gdańsk

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawelShorin1972Rosja
2.KonstantinKhaustov1972Rosja
3.DariuszPrzybyszewski1970Bydgoszcz

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PiotrŁuszkiewicz1964Słupsk
2.AlexeyUrsov1963Rosja
3.AndrzejGrzechnik1967Gdynia
4-6.KarolPik1967Warszawa
4-6.TomaszWroński1963Wrocław
4-6.MariuszMichniewicz1964UKS Hubal Białystok
7-9.AndrzejNiebrzydowski1967Olsztyn
7-9.HenrykWirzinkiewicz1963Olsztyn
7-9.TomaszMikołajczyk1967-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MirosławMordasiewicz1958UKS Hubal Białystok
2.ZbigniewBartosz1960Bydgoszcz
3.PiotrSzafrański1959UKS Korona Pabianice

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.BolesławCichocki1955Warszawa
2.ZdzisławKozłowski1954LUKS Księżyno
3.KrzysztofChmielewski1954Olsztyn

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JacekSzafrański1952MUKS Victor Warszawa
2.JerzyLański1951Łódź
3.GrzegorzMaleszewski1948Ruciane-Nida

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AndrzejAntosiewicz1947Warszawa
2.JerzyStachowski1943MKS Garwolin
3-4.MarianStelter1946Koszalin
3-4.AndrzejKowalski1945Kielce
5-6.JerzyWrzodak1935Żyrardów
5-6.PrzemysławGrzeszkowiak1945MKS Garwolin

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dominika Cygan1983Dorota Grzejdak1967
2.Joanna Fidos1989Klaudia Rogalska1988
3.Magdalena Jaworek1987Ewa Morawiec1986
4.Dorota Danielak1974Agata Kornacka1983

Gra podwójna kobiet - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Anna Białasiewicz1970Ewa Młynarska1967
2.Agnieszka Brojek1967Maria Brzeźnicka1959
3.Ludmila Perepechenaia1960Ksenia Tatarinowa1976
4.Krystyna Cielecka1953Ewa Zając1967

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marcin Grzywacz1978Marcin Puciato1980
2.Robert Kowalski1979Fabian Maleszewski1981
3.Andrey Degtyarev1978Leszek Wild1977
4.Dawid Krawiec1977Adwin Putteeraj1982

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Gałczyński1969Tomasz Stopa1967
2.Piotr Bondaruk1976Jerzy Szałapski1970
3-4.Krzysztof Gontarski1971Radosław Walas1976
3-4.Adam Grala1973Dariusz Szymkiewicz1969
5-6.Mariusz Pakulski1975Michał Suski1977
5-6.Andrzej Grzechnik1967Robert Śmierzchalski1974
7-8.Rafał Bogdański1965Piotr Sobotka1964
7-8.Mariusz Popa1971Artur Rosłaniec1974

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Łuszkiewicz1964Mariusz Michniewicz1964
2.Pawel Shorin1972Alexey Ursov1963
3.Wojciech Lasek1970Karol Pik1967
4.Andrzej Niebrzydowski1967Józef Orzoł1970
5.Zbigniew Bartosz1960Dariusz Przybyszewski1970

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Murach1962Bogdan Stankiewicz1966
2.Zbigniew Przyjemski1965Stanisław Wikło1961
3.Jacek Osadnik1958Piotr Szafrański1959
4.Andrzej Antosiewicz1947Dariusz Zgorzałek1959

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Chmielewski1954Andrzej Kaftański1955
2.Andrzej Bittner1956Bolesław Cichocki1955
3.Zdzisław Kozłowski1954Jacek Szafrański1952

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Lański1951Jerzy Rybicki1951
2.Przemysław Grzeszkowiak1945Andrzej Kowalski1945
3.Grzegorz Maleszewski1948Jerzy Stachowski1943

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Grzegorz Kulesza1985Klaudia Rogalska1988
2.Michał Suski1977Dominika Cygan1983
3-4.Marek Gałczyński1969Joanna Fidos1989
3-4.Mariusz Pakulski1975Magdalena Jaworek1987
5-6.Zbigniew Przyjemski1965Agata Kornacka1983
5-6.Tomasz Stopa1967Ewa Morawiec1986

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marcin Grzywacz1978Dorota Grzejdak1967
2.Andrey Degtyarev1978Swietłana Drude1978
3.Adam Grala1973Agnieszka Trzcińska1980
4.Adam Gębala1979Ewa Młynarska1967

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Walenda1973Magdalena Koba1971
2.Krzysztof Gontarski1971Dorota Danielak1974
3.Dariusz Szymkiewicz1969Ewelina Bracha1973
4.Józef Orzoł1970Ksenia Tatarinowa1976
5.Jerzy Szałapski1970Anna Białasiewicz1970

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Bogdan Stankiewicz1966Agnieszka Brojek1967
2.Wojciech Lasek1970Ewa Zając1967
3.Kazimierz Zalewski1962Małgorzata Zalewska1968
4.Mariusz Popa1971Dorota Gawrońska-Popa1967
5.Jacek Osadnik1958Iwona Ostrowska1966

Gra mieszana - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Stanisław Wikło1961Maria Brzeźnicka1959
2.Jerzy Murach1962Ludmila Perepechenaia1960
3.Jerzy Rybicki1951Krystyna Cielecka1953

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet3
Gra pojedyncza mężczyzn45
Gra podwójna kobiet16
Gra podwójna mężczyzn54
Gra mieszana kobiet23
Gra mieszana mężczyzn23
ilość uczestników93
ilość kobiet23
ilość mężczyzn70
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+ (9 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 40+ (8 par)
najstarszy zawodnikJerzy Wrzodak (83 lat)
najmłodszy zawodnikJoanna Fidos (29 lat)
najstarsza rozgrywana grupa70+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×