33. Indywidualne Mistrzostwa Polski Weteranów

Podstawowe informacje

Data:02 - 03.06.2012
Miejscowość:Kępno
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Komunikat organizacyjny

I. Organizator: Klub Badmintonowy „VOL – TRICK”
Ul. Szymanowskiego 19; 63-600 KĘPNO; [email protected]
Prezes Roman WRÓBEL 601 534 994 [email protected]
Wiceprezes Leszek RORAT 790 267 363 [email protected]

II. Współorganizatorzy:
· - Kępiński Ośrodek Sportu i Rekreacji;
· - Urząd Miasta i Gminy w Kępnie;
· - Polski Związek Badmintona.

III. Termin i miejsce: 02 – 03 czerwca 2012
Hala widowiskowo sportowa KOSiR ul. Walki Młodych 9, 63-600 KĘPNO

IV. Ramowy program:
29 maja 2012 (wtorek) godz. 22.00 zamknięcie zgłoszeń (pkt. IX);
01 czerwca 2012 (piątek) godz. 19.00 odprawa techniczna i losowanie (hala KOSiR);
02 czerwca 2012 (sobota) godz. 9.30 - uroczyste otwarcie;
02 czerwca 2012 (sobota) godz. 10.00 - rozpoczęcie gier pojedynczych;
02 czerwca 2012 (sobota) godz. 21.00 – wieczorek towarzyski (pkt. XIII);
03 czerwca 2012 (niedziela) godz. 9.00 – dalszy ciąg gier;
03 czerwca 2012 (niedziela) wieczorem po zakończeniu gier – dekoracje i wręczenie nagród.

V. Kategorie wiekowe:
Gr. 0 = kobiety ur. 1977 – 1986; mężczyźni ur. 1977 – 1981; Gr. 5 = ur. 1952 – 1956;
Gr. 1 = ur. 1972 – 1976; Gr. 6 = ur. 1947 – 1951;
Gr. 2 = ur. 1967 – 1971; Gr. 7 = ur. 1942 – 1946;
Gr. 3 = ur. 1962 – 1966; Gr. 8 = ur. do 31.12 1941;
Gr. 4 = ur. 1957 – 1961;
IMPW rozgrywa się we wszystkich grach każdej kategorii wiekowej przy czym:
- minimalna ilość uczestników wynosi 3;
- zawodnicy starsi mają prawo do gry w grupie młodszej.

VI. System rozgrywek:
Grupowo – pucharowy. Zawodnik może grać co najwyżej w dwóch grach różnego rodzaju.

VII. Uczestnictwo:
Warunkiem uczestnictwa jest:
a/ aktualny wpis w ewidencji zawodników PZBad,
b/ ważne badania sportowo-lekarskie (w przypadku braku badań sportowo-lekarskich zawodnik może złożyć imienne oświadczenie o udziale w Mistrzostwach na własną odpowiedzialność),
c/ data urodzenia zgodna z pkt. V,
d/ opłacenie wpisowego (za grę pojedynczą 40 zł, za grę podwójną po 30 zł od zawodnika) gotówką przed rozpoczęciem gier (Regulamin Sportowy PZBad ppkt. A.VI.5.a/).

VIII. Sędzia Główny: Tomasz ROGOWSKI (licencja # 19) 502 276 781 [email protected]

IX. Zgłoszenia: do wszystkich gier do 29.05.2012 godz. 22.00 na adres sędziego głównego (pkt. VIII) z kopią do organizatora (pkt. I).
Zgłoszenie (z uprawnionego źródła):
- musi zawierać: numer ewidencyjny, imię, nazwisko, rodzaje gier,
- może zawierać: deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o rozstawienie uczestników bezklubowych, dane partnera w grze podwójnej oraz inne informacje (np. numer telefonu).

X. Zakwaterowanie: Organizator zapewnia po wcześniejszej rezerwacji następujące możliwości noclegów (w pkt.a,b,c):
a. Ośrodek Stary Młyn w Bolesławcu nad Prosną (130 miejsc) w 10 całorocznych domkach 5 osobowych z łazienkami (2 osoby na dole i 3 osoby na górze) z niezależnymi wejściami oraz 80 miejsc w hotelu Młynarz w pokojach 2, 3, 4 osobowych.
Ze względów logistycznych (ośrodek nie prowadzi rezerwacji indywidualnych) rezerwacja tylko u organizatora do wyczerpania miejsc.
Odległość do hali w Kępnie – ok. 18 km.
Ceny (ze śniadaniem): domek – 65 zł / osobodoba; Hotel Młynarz – od 60 zł / osobodoba (łóżko podwójne) do 90 zł / osobodoba w pokoju 2 osobowym (łóżka pojedyncze). Ze względu na różnorodność pokoi więcej szczegółów u organizatora.

b. Zajazd Wielkopolski w Siemianicach, 63-645 Łęka Opatowska (przy drodze # 11) ok. 3 km od Bolesławca i 21 km od hali w Kępnie. 20 miejsc (ceny ze śniadaniem):
1 osobowy – 80 zł / osobodoba; 2 osobowy – 75 zł / osobodoba; 3 i 4 osobowy – 70 zł / osobodoba. Rezerwacja u organizatora.

c. Hotel przy hali sportowej w Kępnie.
32 miejsca w pokojach 2, 3, 4 osobowych w cenie 60 zł bez śniadania.
Rezerwacja u organizatora.

d. Hotel Kamiński w Kępnie ul. Ks. P. Wawrzyniaka 34
pokój 1 osobowy z łóżkiem standardowym – 135zł / doba;
pokój 1 osobowy z łóżkiem małżeńskim – 160 zł / doba;
pokój 2 osobowy – 200 zł / doba;
pokój 3 osobowy – 280 zł / doba;
śniadanie (szwedzki stół) – 30 zł / osoba;
na pokoje wraz ze śniadaniami – 10% rabatu.
Rezerwacja bezpośrednio w hotelu.

XI. Wyżywienie:
Restauracja na terenie obiektu, punkt gastronomiczny przy hali oraz okoliczne (ok. 200 – 300 m) stałe punkty gastronomiczne.
Kolacja w ośrodku Stary Młyn w dniu 1 czerwca możliwa po wcześniejszym zamówieniu u organizatora.
Zgłoszenie udziału w wieczorku towarzyskim do dnia 29 maja 2012 r. godz. 18 do organizatora.

XII. Nagrody:
Zdobywcy miejsc I – III medale, dyplomy; zwycięzcy – statuetki; wszyscy uczestnicy pamiątkowe gadżety; nagrody rzeczowe dla medalistów według możliwości organizatora;

XIII. Informacje dodatkowe:
Niezapomniany wieczorek towarzyski w sobotę 02 czerwca godz. 21.00 sala bankietowa w ośrodku Stary Młyn w Bolesławcu. Koszt 45 zł od osoby płatne gotówką w sobotę 02 czerwca.
W czasie trwania turnieju do dyspozycji na hali sklep sportowy i serwis naciągania rakiet firmy YONEX.
Do dyspozycji punkt usługowy wykonujący na miejscu nadruki na koszulkach.

XIV. Postanowienia końcowe:
- Mistrzostwa przeprowadzone będą zgodnie z Regulaminem Sportowym, Regulaminem Weteranów i aktualnie obowiązującymi przepisami gry.
- W sprawach spornych decyduje Sędzia Główny.
- Organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy skradzione lub zagubione podczas Mistrzostw.
- Zawodnicy ubezpieczają się we własnym zakresie.
- Uczestnicy są zobowiązani do dostarczenia lotek do gry.

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest pod adresem: cut.yt/2benw2.
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.MirosławAdamczyk4. miejsce1
2.PiotrAgaciński6. miejsce3. miejsce2
3.AndrzejAntosiewicz6. miejsce2. miejsce2
4.KrzysztofAugustyn8. miejsce1
5.KamilaAugustyn1. miejsce8. miejsce2
6.KatarzynaBaranowska2. miejsce1
7.ZbigniewBartosz6. miejsce2. miejsce2
8.GrażynaBełus3. miejsce3. miejsce2
9.JacekBełus3. miejsce3. miejsce2
10.AnnaBiałasiewicz3. miejsce2. miejsce2
11.RobertBieganowski2. miejsce6. miejsce2
12.AndrzejBittner2. miejsce1
13.WojciechBorzęcki3. miejsce3. miejsce2
14.EwelinaBracha4. miejsce1
15.AgnieszkaBrojek3. miejsce3. miejsce2
16.MariaBrzeźnicka1. miejsce1. miejsce2
17.MaciejBysikiewicz3. miejsce3. miejsce2
18.TomaszCharkiewicz3. miejsce2. miejsce2
19.WitoldChmielewski2. miejsce1
20.GrzegorzChmielewski12. miejsce11. miejsce2
21.BolesławCichocki3. miejsce1. miejsce2
22.KrystynaCielecka2. miejsce1. miejsce2
23.AdamCimosz1. miejsce3. miejsce2
24.DominikaCygan4. miejsce2. miejsce2
25.EdwardCzerwiński8. miejsce1
26.AndrzejDadas3. miejsce6. miejsce2
27.DorotaDanielak2. miejsce3. miejsce2
28.GrzegorzDąbrowski8. miejsce6. miejsce2
29.ZbigniewDolata9. miejsce5. miejsce2
30.ZbigniewDorna4. miejsce1
31.AgataDoroszkiewicz2. miejsce3. miejsce2
32.JakubFirlus2. miejsce12. miejsce2
33.JoannaForyś6. miejsce12. miejsce2
34.DanutaForyta3. miejsce3. miejsce2
35.PawełGasz1. miejsce1. miejsce2
36.RafałGlinicki16. miejsce13. miejsce2
37.RobertGładych6. miejsce3. miejsce2
38.EwaGolańska2. miejsce2. miejsce2
39.KrzysztofGontarski2. miejsce1
40.KrzysztofGrabek12. miejsce1
41.AdamGrala16. miejsce12. miejsce2
42.AndrzejGrzechnik3. miejsce6. miejsce2
43.DorotaGrzejdak1. miejsce1. miejsce2
44.AdamGrzesiak16. miejsce6. miejsce2
45.PrzemysławGrzeszkowiak3. miejsce2. miejsce2
46.JerzyGrzybowski6. miejsce3. miejsce2
47.DominikaGuzik-Płuchowska3. miejsce6. miejsce2
48.PiotrHorodecki6. miejsce4. miejsce2
49.KatarzynaJabczyńska13. miejsce1
50.AndrzejJanecki3. miejsce2. miejsce2
51.BarbaraJaskólska1. miejsce6. miejsce2
52.OskarJass2. miejsce4. miejsce2
53.JanKaczmarczyk8. miejsce3. miejsce2
54.AndrzejKaftański3. miejsce1. miejsce2
55.PiotrKalinkowski9. miejsce1. miejsce2
56.MagdalenaKoba1. miejsce1
57.MagdalenaKojder7. miejsce1. miejsce2
58.OlgaKoniuch3. miejsce2. miejsce2
59.KorneliuszKoptoń8. miejsce6. miejsce2
60.AndrzejKowalski2. miejsce1
61.SławomirKowalski12. miejsce1
62.ZdzisławKozłowski7. miejsce3. miejsce2
63.DariuszKraszewski1. miejsce1
64.JarosławKurkowski11. miejsce2. miejsce2
65.PiotrKwieciński2. miejsce1
66.RyszardLachman8. miejsce2. miejsce2
67.SebastianLasecki3. miejsce9. miejsce2
68.KrzysztofLatawski1. miejsce3. miejsce2
69.MarekLenartowicz11. miejsce8. miejsce2
70.EwaLesiuk7. miejsce12. miejsce2
71.JacekLewandowski16. miejsce9. miejsce2
72.TomaszLipski1. miejsce3. miejsce2
73.PiotrŁuszkiewicz2. miejsce2. miejsce2
74.MariuszMaczuga6. miejsce4. miejsce2
75.FabianMaleszewski6. miejsce9. miejsce2
76.GrzegorzMarkowski16. miejsce1
77.MarianMatusewicz2. miejsce1. miejsce2
78.MariuszMichniewicz6. miejsce1. miejsce2
79.MichałMirowski1. miejsce1. miejsce2
80.EwaMłynarska2. miejsce8. miejsce2
81.MirosławMordasiewicz2. miejsce3. miejsce2
82.TomaszMoskal16. miejsce11. miejsce2
83.MaciejNamysł6. miejsce9. miejsce2
84.JanuszNawrocki6. miejsce2. miejsce2
85.JarosławOciepa3. miejsce8. miejsce2
86.RadosławOlczak6. miejsce8. miejsce2
87.KarolinaOlejarz6. miejsce8. miejsce2
88.RobertOrzeszyna5. miejsce1
89.MagdalenaOrzeszyna5. miejsce1
90.MariuszPakulski6. miejsce9. miejsce2
91.AndrzejPastuszak9. miejsce6. miejsce2
92.RyszardPawluk6. miejsce6. miejsce2
93.LechPerko2. miejsce2. miejsce2
94.MaciejPiekło1. miejsce1
95.PawełPieluszyński1. miejsce1
96.MaciejPolak9. miejsce12. miejsce2
97.GrzegorzPradela5. miejsce6. miejsce2
98.ZdzisławaPrędka1. miejsce2. miejsce2
99.JacekPrędki1. miejsce3. miejsce2
100.KazimierzPrędki1. miejsce1. miejsce2
101.MaciejPustelnik8. miejsce1
102.GrzegorzRadecki12. miejsce9. miejsce2
103.LeszekRorat7. miejsce1
104.MarekRosa6. miejsce6. miejsce2
105.SławomirRosa9. miejsce6. miejsce2
106.RobertRóziecki8. miejsce9. miejsce2
107.MariuszRurarz6. miejsce6. miejsce2
108.JerzyRybicki1. miejsce1. miejsce2
109.SławomirRyżyński2. miejsce2. miejsce2
110.KrzysztofSamonek6. miejsce3. miejsce2
111.MaciejSidorowicz12. miejsce6. miejsce2
112.AdamSłomka3. miejsce1
113.DariuszSobków2. miejsce1
114.JakubSowiński3. miejsce8. miejsce2
115.JerzyStachowski4. miejsce2. miejsce2
116.DominikStatnik2. miejsce1
117.GrażynaStefańska2. miejsce3. miejsce2
118.RafałStolarczyk3. miejsce9. miejsce2
119.NorbertStolicki12. miejsce6. miejsce2
120.TomaszStopa8. miejsce3. miejsce2
121.AndrzejStruensee2. miejsce4. miejsce2
122.PiotrSuski1. miejsce8. miejsce2
123.ElżbietaSzałankiewicz3. miejsce12. miejsce2
124.MarekSzcześniewski3. miejsce1. miejsce2
125.ŁukaszSzmel6. miejsce12. miejsce2
126.MariuszSzmoniewski1. miejsce2. miejsce2
127.JacekSzubert12. miejsce5. miejsce2
128.WłodzimierzSzwacki7. miejsce1
129.DariuszSzymkiewicz1. miejsce1. miejsce2
130.RobertŚmierzchalski3. miejsce6. miejsce2
131.JanToczek3. miejsce1. miejsce2
132.AgnieszkaTrzcińska5. miejsce12. miejsce2
133.ArturTukendorf1. miejsce1
134.RadosławTukendorf1. miejsce3. miejsce2
135.LeopoldTukendorf2. miejsce1. miejsce2
136.BarbaraTukendorf6. miejsce3. miejsce2
137.SoniaWachowska1. miejsce6. miejsce2
138.RadosławWalas3. miejsce9. miejsce2
139.HenrykWarzecha9. miejsce1
140.RomanWąsowicz3. miejsce1
141.StanisławWikło3. miejsce1. miejsce2
142.GrzegorzWłodarczyk12. miejsce9. miejsce2
143.MartaWojciechowska1. miejsce8. miejsce2
144.MałgorzataWoźniak3. miejsce8. miejsce2
145.RyszardWójcik9. miejsce1
146.GrzegorzWójcik12. miejsce4. miejsce2
147.RomanWróbel5. miejsce3. miejsce2
148.JanWyrzykowski3. miejsce2. miejsce2
149.LechZacharzewski1. miejsce1
150.PiotrZawirski12. miejsce9. miejsce2
151.JacekZbróg1. miejsce2. miejsce2
152.UrszulaZielińska3. miejsce8. miejsce2
153.CzesławZiobro6. miejsce3. miejsce2

Losowanie


Brak danych...

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/JwzYJX

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 153 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DorotaGrzejdak1967UKS Kometa Sianów
2.AgataDoroszkiewicz1984Sportowa Politechnika
3.DominikaGuzik-Płuchowska1979AZSAGH Kraków
4.DominikaCygan1983KU AZS UM Łódź
5.AgnieszkaTrzcińska1980Ruciane-Nida

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MariaBrzeźnicka1959MKS Garwolin
2.EwaGolańska1960Gdynia
3.AgnieszkaBrojek1967MKS Garwolin

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.ZdzisławaPrędka1945UTS Akro-Bad Warszawa
2.KrystynaCielecka1953Olsztyn
3.GrażynaBełus1953Kielce

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.TomaszLipski1980ŚKBad Harcownik Warszawa
2.JakubFirlus1979Katowice
3.SebastianLasecki1978OTB Lotka Ostrów Wlkp.
3.RadosławWalas1976Warszawa
5-6.MariuszPakulski1975Warszawa
5-6.FabianMaleszewski1981Ruciane-Nida
7-8.RobertRóziecki1978Ruciane-Nida
7-8.GrzegorzDąbrowski1977-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AdamCimosz1973KS Chojnik Jelenia Góra
2.DominikStatnik1974Gdańsk
3.RobertŚmierzchalski1974Gdynia
3.RafałStolarczyk1976-----
5-6.MariuszRurarz1975Białystok
5-6.MaciejNamysł1975-----
7-12.NorbertStolicki1973Bolesławiec
7-12.GrzegorzWłodarczyk1976KU AZS UM Łódź
7-12.KrzysztofGrabek1973Wrocław
7-12.PiotrZawirski1973AZSOŚ Łódź
7-12.MaciejSidorowicz1972-----
7-12.GrzegorzRadecki1972Bieruń
13-16.JacekLewandowski1974Warszawa
13-16.AdamGrala1973Ruciane-Nida
13-16.GrzegorzMarkowski1974-----
13-16.RafałGlinicki1976-----
13-16.AdamGrzesiak1973OTB Lotka Ostrów Wlkp.
13-16.TomaszMoskal1974-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełPieluszyński1970Poznań
2.RobertBieganowski1968Żyrardów
3.AndrzejGrzechnik1967Gdynia
3.AndrzejDadas1969MKS Garwolin
5-8.KorneliuszKoptoń1968BKS Kolejarz Katowice
5-8.TomaszStopa1967Suchedniów
5-8.JanKaczmarczyk1970STB Energia Lubliniec
5-8.MaciejPustelnik1967-----
9-12.JacekSzubert1968-----
9-12.GrzegorzChmielewski1970Wrocław
9-12.SławomirKowalski1971KS Chojnik Jelenia Góra
9-12.GrzegorzWójcik1967UKS Ząbkowice Dąbrowa Górn.

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JacekPrędki1965MKS Garwolin
2.PiotrŁuszkiewicz1964SKB Piast Słupsk
3.TomaszCharkiewicz1964Gorzów Wielkopolski
4-6.RobertGładych1965-----
4-6.MariuszMaczuga1965UKS Ząbkowice Dąbrowa Górn.
4-6.MariuszMichniewicz1964UKS Hubal Białystok
7-9.ZbigniewDolata1965Gniezno
7-9.PiotrKalinkowski1965-----
7-9.RyszardWójcik1965-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MariuszSzmoniewski1960-----
2.MirosławMordasiewicz1958UKS Hubal Białystok
3.MarekSzcześniewski1958Żyrardów
4-6.JanuszNawrocki1961Gniezno
4-6.ZbigniewBartosz1960Bydgoszcz
4-6.MarekRosa1958WWL Badminton Club Marki
7-9.SławomirRosa1961-----
7-9.AndrzejPastuszak1960Gdańsk
7-9.HenrykWarzecha1960-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofLatawski1956Oświęcim
2.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
3.AndrzejKaftański1955UKS Hubal Białystok
3.BolesławCichocki1955Warszawa
5-6.RyszardPawluk1954SKB Piast Słupsk
5-6.PiotrHorodecki1954Warszawa
7.ZdzisławKozłowski1954LUKS Księżyno

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JerzyRybicki1951MKS Garwolin
2.MarianMatusewicz1951SKB Piast Słupsk
3.WojciechBorzęcki1947STB Energia Lubliniec
3.AndrzejJanecki1947UKS Dwójka Wesoła
5-6.PiotrAgaciński1951-----
5-6.AndrzejAntosiewicz1947Warszawa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełGasz1942UKS Unia Bieruń
2.AndrzejKowalski1945Kielce
3.PrzemysławGrzeszkowiak1945MKS Garwolin
4.JerzyStachowski1943MKS Garwolin

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KazimierzPrędki1941UTS Akro-Bad Warszawa
2.LeopoldTukendorf1940MKS Garwolin
3.JanWyrzykowski1938-----
3.JanToczek1936-----
5-6.CzesławZiobro1937-----
5-6.JerzyGrzybowski1936Warszawa
7-8.RyszardLachman1935-----
7-8.EdwardCzerwiński1939-----

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Kamila Augustyn1982Marta Wojciechowska1985
2.Dominika Cygan1983Dorota Danielak1974
3.Anna Białasiewicz1970Olga Koniuch1983
3.Elżbieta Szałankiewicz1985Urszula Zielińska1982
5-6.Joanna Foryś1979Dominika Guzik-Płuchowska1979
5-6.Barbara Tukendorf1982Karolina Olejarz1982
7.Magdalena Kojder1979Ewa Lesiuk1980

Gra podwójna kobiet - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Barbara Jaskólska1971Sonia Wachowska1968
2.Ewa Młynarska1967Grażyna Stefańska1955
3.Danuta Foryta1968Małgorzata Woźniak1957

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Michał Mirowski1973Radosław Tukendorf1980
2.Witold Chmielewski1976Dariusz Sobków1976
3.Tomasz Lipski1980Jakub Sowiński1975
4-6.Krzysztof Samonek1970Norbert Stolicki1973
4-6.Grzegorz Dąbrowski1977Adam Grzesiak1973
4-6.Andrzej Dadas1969Łukasz Szmel1981
7-9.Grzegorz Włodarczyk1976Piotr Zawirski1973
7-9.Sebastian Lasecki1978Maciej Namysł1975
7-9.Fabian Maleszewski1981Robert Róziecki1978

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Maciej Piekło1970Artur Tukendorf1972
2.Oskar Jass1974Piotr Kwieciński1970
3.Adam Cimosz1973Adam Słomka1973
4-6.Mariusz Rurarz1975Maciej Sidorowicz1972
4-6.Andrzej Grzechnik1967Robert Śmierzchalski1974
4-6.Robert Bieganowski1968Radosław Olczak1973
7-9.Rafał Stolarczyk1976Maciej Polak1974
7-9.Jacek Lewandowski1974Grzegorz Radecki1972
7-9.Mariusz Pakulski1975Radosław Walas1976
10-11.Grzegorz Chmielewski1970Tomasz Moskal1974
10-11.Jarosław Kurkowski1975Marek Lenartowicz1975

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dariusz Szymkiewicz1969Jacek Zbróg1966
2.Krzysztof Gontarski1971Sławomir Ryżyński1969
3.Tomasz Stopa1967Stanisław Wikło1961
4.Mariusz Maczuga1965Grzegorz Wójcik1967
5.Jacek Szubert1968Roman Wróbel1968

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Kalinkowski1965Dariusz Kraszewski1962
2.Tomasz Charkiewicz1964Piotr Łuszkiewicz1964
3.Robert Gładych1965Jarosław Ociepa1962
4.Mirosław Adamczyk1962Zbigniew Dorna1963
5.Zbigniew Dolata1965Grzegorz Pradela1965

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Suski1961Marek Szcześniewski1958
2.Janusz Nawrocki1961Mariusz Szmoniewski1960
3.Krzysztof Latawski1956Roman Wąsowicz1961
3.Maciej Bysikiewicz1960Mirosław Mordasiewicz1958
5-6.Marek Rosa1958Sławomir Rosa1961
5-6.Andrzej Pastuszak1960Ryszard Pawluk1954
7.Leszek Rorat1958Włodzimierz Szwacki1956

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Bolesław Cichocki1955Andrzej Kaftański1955
2.Andrzej Bittner1956Lech Perko1956
3.Jacek Bełus1954Zdzisław Kozłowski1954
4.Piotr Horodecki1954Andrzej Struensee1953

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marian Matusewicz1951Lech Zacharzewski1949
2.Andrzej Antosiewicz1947Andrzej Janecki1947
3.Piotr Agaciński1951Wojciech Borzęcki1947

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Paweł Gasz1942Kazimierz Prędki1941
2.Przemysław Grzeszkowiak1945Jerzy Stachowski1943

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jan Toczek1936Leopold Tukendorf1940
2.Ryszard Lachman1935Jan Wyrzykowski1938
3.Jerzy Grzybowski1936Czesław Ziobro1937

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Michał Mirowski1973Magdalena Kojder1979
2.Jacek Zbróg1966Olga Koniuch1983
3.Radosław Tukendorf1980Barbara Tukendorf1982
3.Krzysztof Samonek1970Agata Doroszkiewicz1984
5-8.Krzysztof Augustyn1958Kamila Augustyn1982
5-8.Marek Lenartowicz1975Marta Wojciechowska1985
5-8.Radosław Olczak1973Karolina Olejarz1982
5-8.Jakub Sowiński1975Urszula Zielińska1982
9-12.Łukasz Szmel1981Ewa Lesiuk1980
9-12.Adam Grala1973Agnieszka Trzcińska1980
9-12.Maciej Polak1974Joanna Foryś1979
9-12.Jakub Firlus1979Elżbieta Szałankiewicz1985
13.Rafał Glinicki1976Katarzyna Jabczyńska1978

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dariusz Szymkiewicz1969Magdalena Koba1971
2.Jarosław Kurkowski1975Katarzyna Baranowska1976
3.Roman Wróbel1968Dorota Danielak1974
4.Oskar Jass1974Ewelina Bracha1973
5.Robert Orzeszyna1974Magdalena Orzeszyna1974

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mariusz Michniewicz1964Dorota Grzejdak1967
2.Sławomir Ryżyński1969Anna Białasiewicz1970
3.Jan Kaczmarczyk1970Danuta Foryta1968
3.Jacek Prędki1965Agnieszka Brojek1967
5-6.Korneliusz Koptoń1968Sonia Wachowska1968
5-6.Grzegorz Pradela1965Barbara Jaskólska1971
7-8.Jarosław Ociepa1962Małgorzata Woźniak1957
7-8.Piotr Suski1961Ewa Młynarska1967

Gra mieszana - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Stanisław Wikło1961Maria Brzeźnicka1959
2.Zbigniew Bartosz1960Ewa Golańska1960
3.Maciej Bysikiewicz1960Grażyna Stefańska1955

Gra mieszana - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Rybicki1951Krystyna Cielecka1953
2.Lech Perko1956Zdzisława Prędka1945
3.Jacek Bełus1954Grażyna Bełus1953

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet13
Gra pojedyncza mężczyzn105
Gra podwójna kobiet22
Gra podwójna mężczyzn126
Gra mieszana kobiet38
Gra mieszana mężczyzn32
ilość uczestników153
ilość kobiet34
ilość mężczyzn119
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+ (20 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra mieszana - Grupa 30+ (13 par)
najstarszy zawodnikRyszard Lachman (82 lat)
najmłodszy zawodnikElżbieta Szałankiewicz (32 lat)
najstarsza rozgrywana grupa70+

Logo, plakat i medale turnieju

Srebrny medal - awers
Srebrny medal - rewers
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×