XI Jurajski Turniej Seniorów

Podstawowe informacje

Data:21 - 22.04.2018
Miejscowość:Częstochowa
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Komunikat organizacyjny

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY
XI Jurajski Turniej Seniorów w Badmintonie

1. CELE:
• Popularyzacja badmintona wśród amatorów i seniorów
• Integracja środowiska seniorów

2. ORGANIZATORZY:
Śląski Związek Badmintona w Częstochowie
Częstochowska Akademia Badmintona
WSPÓŁORGANIZATOR/PARTNER
MOSiR Częstochowa
Osoba odpowiedzialna za organizację turnieju:
Jarosław Ociepa
Tel. 502044605
[email protected]
Maciej Ociepa
Tel. 728496062
[email protected]

3. TERMIN:
21-22.04.2018 r.

4. MIEJSCE:
Hala Sportowa „Polonia”
ul. Dekabrystów 43
42-200 Częstochowa
Liczba boisk: 11

5. PROGRAM:
• sobota godz. 9:00 - rozpoczęcie gier zgodnie z planem zamieszczonym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
• sobota godz. 11.00 uroczyste otwarcie
• niedziela godz. 9:00 - ewentualne dokończenie gier

6. KATEGORIE WIEKOWE:
• gr.0 kobiety (25+) ur. w 1992 i starsze
• gr.0 mężczyźni (30+) ur. w 1987 i starsi
• gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni ur. 1978-1982
• gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni ur. 1973-1977
• gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni ur. 1968-1972
• gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni ur. 1963-1967
• gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni ur. 1958-1962
• gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni ur. 1953-1957
• gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni ur. 1948-1952
• gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni ur. 1943-1947
• gr.9 (75+) kobiety i mężczyźni ur. 1938-1942
• gr.10 (80+) kobiety i mężczyźni ur. do 31.12.1937

7. SYSTEM ROZGRYWEK:
a. grupowo-pucharowy trójkowy we wszystkich grach;
b. turniej rozgrywany we wszystkich rodzajach gier (pojedyncza mężczyzn, pojedyncza kobiet, podwójna mężczyzn, podwójna kobiet, mieszana) w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej liczbie 3 zgłoszeń. Przy liczbie zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej;
c. zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego samego rodzaju gry;
d. zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej;
e. rozstawianie wg Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów;

8. WARUNKI UCZESTNICTWA:
a. data urodzenia zgodna z pkt. 6;
b. terminowe zgłoszenie do gier;
c. opłacenie wpisowego: 35 zł za grę pojedynczą, 35 zł za grę podwójną od zawodnika;
d. posiadanie aktualnych badań sportowo-lekarskich albo złożenie oświadczenia potwierdzonego podpisem uczestnika o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w turnieju;
e. posiadanie przepisowego sprzętu (w tym lotek) i ubioru sportowego.

9. ZGŁOSZENIA DO GIER:
a. zgłoszenia do wszystkich gier należy składać na formularzu zgłoszeniowym dostępnym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
b. zawodnicy zgłaszający się do turnieju są obowiązani podać:
• imię i nazwisko, rok urodzenia, rodzaj gry, partnerów do gier podwójnych;
• oraz ewentualnie mogą podać: deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o dodatkowe rozstawienie bezklubowe, inne informacje (np. numer telefonu).

10. TERMIN ZGŁOSZEŃ DO GIER:
17.04 2018 roku (wtorek) godz. 22:00

11. PUBLIKACJA LOSOWANIA I PLANU GIER:
19.04.2018 roku (czwartek) godz. 12:00

12. SĘDZIA GŁÓWNY:
Marek Krawczyk [email protected]

13. WYNIKI TURNIEJU:
wliczane do listy klasyfikacyjnej seniorów.

14. NAGRODY:
Według możliwości organizatora.

15. ZAKWATEROWANIE:
Hotele ogólnodostępne w mieście Częstochowa (w trakcie negocjacji)
Ośrodki Agroturystyczne w Olsztynie k/Cz-wy.

16. WYŻYWIENIE:
Możliwość zamówienia obiadu z firmy cateringowej na sobotę - cena 20 zł. Zamówienia do 17.04.18 r. na adres mailowy [email protected]
Restauracje na terenie Częstochowy.

17. WIECZOREK INTEGRACYJNY:
Możliwość organizacji wieczorku integracyjnego przy zgłoszeniu min. 50 osób. Chęć udziału prosimy zgłaszać mailowo na adres organizatora do dnia 17.04.2018 r. Koszt wieczorku 70 zł

18. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
a. turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Seniorów Badmintona i Regulaminem Sportowym PZBad;
b. w sprawach spornych decyduje sędzia główny Marek Krawczyk.

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest tutaj
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.AndrzejAntosiewicz2. miejsce2. miejsce2
2.DariuszAugustyńczyk6. miejsce1
3.JulianaBaran6. miejsce9. miejsce2
4.ZbigniewBartosz4. miejsce6. miejsce2
5.JacekBełus7. miejsce3. miejsce2
6.GrażynaBełus3. miejsce3. miejsce2
7.KaterynaBieliaieva6. miejsce11. miejsce2
8.RafałBogdański1. miejsce1. miejsce2
9.PiotrBondaruk10. miejsce4. miejsce2
10.WojciechBorzęcki2. miejsce1
11.EwelinaBracha5. miejsce1
12.AgnieszkaBrojek1. miejsce2. miejsce2
13.MariaBrzeźnicka1. miejsce1. miejsce2
14.PrzemysławBuda2. miejsce1. miejsce2
15.MichałChmielarczyk6. miejsce1. miejsce2
16.ŁukaszChojnacki10. miejsce6. miejsce2
17.PiotrChrzęszczyk2. miejsce2. miejsce2
18.BolesławCichocki1. miejsce1
19.KrystynaCielecka2. miejsce2. miejsce2
20.DominikaCygan1. miejsce3. miejsce2
21.TymoteuszCzysz4. miejsce2. miejsce2
22.JeromeDelphin7. miejsce1
23.PrzemysławDobosz9. miejsce6. miejsce2
24.JoannaFidos2. miejsce9. miejsce2
25.JakubFirlus6. miejsce1
26.DanutaForyta2. miejsce4. miejsce2
27.VirgileFritsch2. miejsce6. miejsce2
28.MarekGałczyński6. miejsce9. miejsce2
29.PawełGasz1. miejsce1. miejsce2
30.NicolasGenin4. miejsce2. miejsce2
31.AndrzejGireń6. miejsce8. miejsce2
32.KrzysztofGontarski1. miejsce1
33.KrzysztofGrabek1. miejsce3. miejsce2
34.AnnaGrigoriadu3. miejsce3. miejsce2
35.DorotaGrzejdak1. miejsce1. miejsce2
36.PrzemysławGrzeszkowiak4. miejsce3. miejsce2
37.MarcinGrzywacz4. miejsce1. miejsce2
38.CzesławGwiazda6. miejsce4. miejsce2
39.PawełHałubek10. miejsce1
40.JustynaHerman1. miejsce6. miejsce2
41.SławomirHetmański2. miejsce1
42.PiotrHorodecki3. miejsce7. miejsce2
43.MarekIdzikowski2. miejsce1
44.KarolJakubczyk7. miejsce1
45.MonikaJanduła2. miejsce1
46.DariuszJanik1. miejsce1. miejsce2
47.OskarJass1. miejsce1
48.JanKaczmarczyk9. miejsce8. miejsce2
49.WojciechKałamaga6. miejsce4. miejsce2
50.LoicKerautret6. miejsce9. miejsce2
51.MagdalenaKoba2. miejsce1
52.DanutaKorbel1. miejsce1. miejsce2
53.BeataKorkuś2. miejsce2. miejsce2
54.AgataKornacka3. miejsce9. miejsce2
55.AndrzejKowalski4. miejsce3. miejsce2
56.DariuszKraszewski4. miejsce1
57.DawidKrawiec2. miejsce1
58.PiotrKrzempek17. miejsce1
59.GrzegorzKulesza6. miejsce4. miejsce2
60.WalentyKuteraś2. miejsce1. miejsce2
61.PiotrKwieciński4. miejsce1
62.JerzyLański6. miejsce2. miejsce2
63.KrzysztofLatawski15. miejsce2. miejsce2
64.JacekLewandowski10. miejsce6. miejsce2
65.TomaszLipski4. miejsce4. miejsce2
66.SławomirLis17. miejsce1
67.MariuszMaczuga1. miejsce4. miejsce2
68.EwaMorawiec3. miejsce6. miejsce2
69.TomaszMorawik15. miejsce1
70.MirosławMordasiewicz2. miejsce1. miejsce2
71.DariuszMoruń2. miejsce1
72.KrzysztofMyalski3. miejsce2. miejsce2
73.AnnaMynarska4. miejsce1. miejsce2
74.DariuszNahrebecki4. miejsce1. miejsce2
75.PiotrNowakowski6. miejsce1
76.YuriiNykonenko2. miejsce4. miejsce2
77.JarosławOciepa1. miejsce4. miejsce2
78.PrzemysławOgrodziński1. miejsce6. miejsce2
79.TomaszOgulewicz9. miejsce1
80.MagdalenaOkupniak4. miejsce1. miejsce2
81.DariuszOpatrzyk9. miejsce6. miejsce2
82.JacekOsadnik4. miejsce3. miejsce2
83.IwonaOstrowska3. miejsce3. miejsce2
84.KarolPik5. miejsce1
85.PrzemysławPohl2. miejsce2. miejsce2
86.KamilPopławski2. miejsce1
87.GrzegorzPradela1. miejsce4. miejsce2
88.TomaszProszek6. miejsce6. miejsce2
89.ZbigniewPrzyjemski6. miejsce9. miejsce2
90.AndrzejPrzytulski4. miejsce4. miejsce2
91.MarcinPuciato3. miejsce4. miejsce2
92.ArturPupin5. miejsce2. miejsce2
93.GrzegorzRadecki4. miejsce4. miejsce2
94.TomaszRosiński9. miejsce6. miejsce2
95.MariuszRurarz15. miejsce4. miejsce2
96.JerzyRybicki6. miejsce1. miejsce2
97.MarcinRykała10. miejsce2. miejsce2
98.NorbertSchneider15. miejsce7. miejsce2
99.OlegSergeev6. miejsce11. miejsce2
100.GrzegorzSkórkowski9. miejsce6. miejsce2
101.PiotrSobotka1. miejsce5. miejsce2
102.DariuszSokół3. miejsce1
103.JerzyStachowski6. miejsce4. miejsce2
104.JolantaStanclik2. miejsce4. miejsce2
105.TomaszStępień6. miejsce1
106.MichałSuski4. miejsce3. miejsce2
107.KatarzynaSzafraniec1. miejsce6. miejsce2
108.PiotrSzafrański5. miejsce4. miejsce2
109.JerzySzałapski2. miejsce1
110.AndrzejSzawłowski4. miejsce1
111.MarekSzcześniewski1. miejsce2. miejsce2
112.KatarzynaSzczykutowicz3. miejsce4. miejsce2
113.MałgorzataŚrednicka4. miejsce3. miejsce2
114.JorgTaborsky6. miejsce4. miejsce2
115.KrzysztofTeresiński3. miejsce6. miejsce2
116.NicoletaTiron4. miejsce11. miejsce2
117.PrzemysławTomecki6. miejsce11. miejsce2
118.MarekTracz4. miejsce1
119.AndrzejTurowski1. miejsce3. miejsce2
120.SoniaWachowska2. miejsce3. miejsce2
121.RadosławWalas1. miejsce1
122.KrzysztofWalenda1. miejsce2. miejsce2
123.JacekWierus3. miejsce1
124.LeszekWild10. miejsce4. miejsce2
125.HenrykWirzinkiewicz6. miejsce1
126.WojciechWojdyła15. miejsce8. miejsce2
127.BożenaWołkowycka4. miejsce2. miejsce2
128.MałgorzataWoźniak1. miejsce1
129.TomaszWroński6. miejsce1
130.JerzyWrzodak8. miejsce1
131.MarcinWybierek6. miejsce4. miejsce2
132.ŁukaszZahajkiewicz10. miejsce6. miejsce2
133.EwaZając2. miejsce5. miejsce2
134.DariuszZgorzałek6. miejsce1
135.MirosławZiarniak8. miejsce1
136.MaciejŻmudziński8. miejsce1. miejsce2

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/6QsJ6S

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 136 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KatarzynaSzafraniec1986-----
2.BeataKorkuś1989KS Chojnik Jelenia Góra
3-4.MagdalenaOkupniak1989AZSUM Łódź
3-4.MałgorzataŚrednicka1977Wrocław
5-6.KaterynaBieliaieva1992-----
5-6.JulianaBaran1983Francja

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DorotaGrzejdak1967UKS Kometa Sianów
2.JolantaStanclik1975Pszczyna
3.AnnaGrigoriadu1978UKS Kometa Sianów

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DariuszJanik1986AZSAGH Kraków
2.VirgileFritsch1987Francja
3-4.TomaszLipski1980ŚKBad Harcownik Warszawa
3-4.TymoteuszCzysz1987UKS Plesbad Pszczyna
5-6.MarcinWybierek1982Konstancin-Jeziorna
5-6.GrzegorzKulesza1985UKS Hubal Białystok
7.KarolJakubczyk1983Myszków

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofWalenda1973MKS Garwolin
2.PrzemysławPohl1978Katowice
3.MarcinPuciato1980Koszalin
4-6.MichałChmielarczyk1976Kraków
4-6.OlegSergeev1979Rosja
4-6.JakubFirlus1979Katowice
7-9.TomaszOgulewicz1977Koszalin
7-9.PrzemysławDobosz1978Częstochowa
7-9.DariuszOpatrzyk1980KS Wolant Jaworzno
10.ŁukaszZahajkiewicz1981-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofGrabek1973Wrocław
2.DawidKrawiec1977Wrocław
3-4.GrzegorzRadecki1972Bieruń
3-4.MichałSuski1977AZSUM Łódź
5.ArturPupin1975LUKS Victoria Domecko
6-10.MarcinRykała1977BKS Kolejarz Katowice
6-10.ŁukaszChojnacki1975Wrocław
6-10.JacekLewandowski1974Warszawa
6-10.LeszekWild1977Szemud
6-10.PiotrBondaruk1976Gdańsk
11-15.WojciechWojdyła1977Strzelce Opolskie
11-15.TomaszMorawik1976AZSAGH Kraków
11-15.MariuszRurarz1975UKS Hubal Białystok
11-15.NorbertSchneider1973Austria
11-15.KrzysztofLatawski1956Oświęcim
16-17.PiotrKrzempek1976Katowice
16-17.SławomirLis1974Warszawa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RafałBogdański1965Piaseczno
2.PiotrChrzęszczyk1972Gostyń
3.KrzysztofTeresiński1970Wrocław
4-6.AndrzejGireń1972Strzelce Opolskie
4-6.JorgTaborsky1968Austria
4-6.WojciechKałamaga1971Tarnowskie Góry
7-9.JanKaczmarczyk1970STB Energia Lubliniec
7-9.GrzegorzSkórkowski1971Częstochowa
7-9.TomaszRosiński1968Częstochowa
10.PawełHałubek1969Częstochowa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MariuszMaczuga1965UKS Ząbkowice Dąbrowa Górn.
2.YuriiNykonenko1965Ukraina
3-4.NicolasGenin1967Francja
3-4.MarekTracz1964Oława
5-6.TomaszWroński1963Wrocław
5-6.HenrykWirzinkiewicz1963Olsztyn

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JarosławOciepa1962Częstochowa
2.MirosławMordasiewicz1958UKS Hubal Białystok
3.KrzysztofMyalski1961Bieruń
4.ZbigniewBartosz1960Bydgoszcz
5.PiotrSzafrański1959UKS Korona Pabianice

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.BolesławCichocki1955Warszawa
2.MarekIdzikowski1956Warszawa
3.PiotrHorodecki1954Warszawa
4.AndrzejSzawłowski1955Opole

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełGasz1942UKS Unia Bieruń
2.AndrzejAntosiewicz1947Warszawa
3-4.AndrzejKowalski1945Kielce
3-4.PrzemysławGrzeszkowiak1945MKS Garwolin
5-6.JerzyStachowski1943MKS Garwolin
5-6.CzesławGwiazda1942Żyrardów
7-8.JerzyWrzodak1935Żyrardów
7-8.MaciejŻmudziński1944Częstochowa

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dominika Cygan1983Magdalena Okupniak1989
2.Joanna Fidos1989Monika Janduła1986
3.Agata Kornacka1983Ewa Morawiec1986
4.Nicoleta Tiron1983Bożena Wołkowycka1971

Gra podwójna kobiet - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Justyna Herman1977Danuta Korbel1973
2.Danuta Foryta1968Sonia Wachowska1968
3.Anna Grigoriadu1978Katarzyna Szczykutowicz1977
4.Anna Mynarska1972Jolanta Stanclik1975

Gra podwójna kobiet - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Agnieszka Brojek1967Maria Brzeźnicka1959
2.Krystyna Cielecka1953Ewa Zając1967
3.Grażyna Bełus1953Iwona Ostrowska1966

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Michał Chmielarczyk1976Dariusz Janik1986
2.Sławomir Hetmański1977Artur Pupin1975
3-4.Grzegorz Kulesza1985Mariusz Rurarz1975
3-4.Tomasz Lipski1980Marcin Wybierek1982
5-6.Virgile Fritsch1987Loic Kerautret1987
5-6.Dariusz Augustyńczyk1984Jacek Lewandowski1974

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Oskar Jass1974Przemysław Ogrodziński1982
2.Przemysław Pohl1978Marcin Rykała1977
3-4.Andrzej Przytulski1969Marcin Puciato1980
3-4.Marcin Grzywacz1978Piotr Kwieciński1970
5-6.Tomasz Proszek1980Przemysław Tomecki1982
5-6.Przemysław Dobosz1978Łukasz Zahajkiewicz1981
7.Jerome Delphin1982Norbert Schneider1973

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Gontarski1971Radosław Walas1976
2.Kamil Popławski1974Jerzy Szałapski1970
3-4.Piotr Bondaruk1976Leszek Wild1977
3-4.Dariusz Nahrebecki1971Grzegorz Radecki1972
5-6.Marek Gałczyński1969Zbigniew Przyjemski1965
5-6.Łukasz Chojnacki1975Krzysztof Teresiński1970
7-8.Andrzej Gireń1972Wojciech Wojdyła1977
7-8.Jan Kaczmarczyk1970Mirosław Ziarniak1974

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Rafał Bogdański1965Piotr Sobotka1964
2.Przemysław Buda1971Piotr Chrzęszczyk1972
3-4.Wojciech Kałamaga1971Mariusz Maczuga1965
3-4.Yurii Nykonenko1965Jorg Taborsky1968
5-6.Tomasz Rosiński1968Grzegorz Skórkowski1971
5-6.Piotr Nowakowski1972Tomasz Stępień1972

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Grzegorz Pradela1965Andrzej Turowski1965
2.Walenty Kuteraś1965Dariusz Moruń1961
3.Dariusz Sokół1967Jacek Wierus1963

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mirosław Mordasiewicz1958Marek Szcześniewski1958
2.Krzysztof Latawski1956Krzysztof Myalski1961
3-4.Jacek Osadnik1958Piotr Szafrański1959
3-4.Dariusz Kraszewski1962Jarosław Ociepa1962
5-6.Jerzy Lański1951Jerzy Rybicki1951
5-6.Zbigniew Bartosz1960Dariusz Zgorzałek1959
7.Jacek Bełus1954Piotr Horodecki1954

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Paweł Gasz1942Maciej Żmudziński1944
2.Andrzej Antosiewicz1947Wojciech Borzęcki1947
3.Przemysław Grzeszkowiak1945Andrzej Kowalski1945
4.Czesław Gwiazda1942Jerzy Stachowski1943

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marcin Grzywacz1978Dorota Grzejdak1967
2.Tymoteusz Czysz1987Beata Korkuś1989
3.Michał Suski1977Dominika Cygan1983
4-6.Tomasz Proszek1980Katarzyna Szafraniec1986
4-6.Dariusz Opatrzyk1980Justyna Herman1977
4-6.Przemysław Ogrodziński1982Ewa Morawiec1986
7-9.Marek Gałczyński1969Joanna Fidos1989
7-9.Loic Kerautret1987Juliana Baran1983
7-9.Zbigniew Przyjemski1965Agata Kornacka1983
10-11.Oleg Sergeev1979Kateryna Bieliaieva1992
10-11.Przemysław Tomecki1982Nicoleta Tiron1983

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dariusz Nahrebecki1971Danuta Korbel1973
2.Krzysztof Walenda1973Magdalena Koba1971
3.Krzysztof Grabek1973Małgorzata Średnicka1977
4.Andrzej Przytulski1969Katarzyna Szczykutowicz1977
5.Piotr Sobotka1964Ewelina Bracha1973

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Przemysław Buda1971Anna Mynarska1972
2.Nicolas Genin1967Bożena Wołkowycka1971
3.Andrzej Turowski1965Sonia Wachowska1968
4.Grzegorz Pradela1965Danuta Foryta1968
5.Karol Pik1967Ewa Zając1967

Gra mieszana - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Walenty Kuteraś1965Małgorzata Woźniak1957
2.Jerzy Lański1951Agnieszka Brojek1967
3.Jacek Osadnik1958Iwona Ostrowska1966

Gra mieszana - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Rybicki1951Maria Brzeźnicka1959
2.Marek Szcześniewski1958Krystyna Cielecka1953
3.Jacek Bełus1954Grażyna Bełus1953

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet9
Gra pojedyncza mężczyzn67
Gra podwójna kobiet22
Gra podwójna mężczyzn82
Gra mieszana kobiet27
Gra mieszana mężczyzn27
ilość uczestników136
ilość kobiet31
ilość mężczyzn105
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+ (17 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra mieszana - Grupa 30+ (11 par)
najstarszy zawodnikJerzy Wrzodak (83 lat)
najmłodszy zawodnikKateryna Bieliaieva (26 lat)
najstarsza rozgrywana grupa70+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×