VIII Memoriał Pawła Gasza

Podstawowe informacje

Data:07 - 08.04.2018
Miejscowość:Bieruń
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:UKS Unia Bieruń

Komunikat organizacyjny

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY
VIII Memoriał Pawła Gasza

1. CELE:
• Popularyzacja badmintona
• Integracja środowiska seniorów
• Turniej organizowany ku pamięci śp. Pawła Gasza

2. ORGANIZATOR:
Uczniowski Klub Sportowy Unia Bieruń

PARTNERZY
Urząd Miasta Bieruń
Bieruński Ośrodek Sportu i Rekreacji

Osoba odpowiedzialna za organizację turnieju: Wojciech Palikij, tel. 793660393, [email protected]

3. TERMIN:
7-8 kwietnia 2018

4. MIEJSCE:
Hala BOSiR, ul. Szarych Szeregów 15, 43-150 Bieruń
Liczba boisk: 9

5. PROGRAM:
• sobota godz. 9:00 - rozpoczęcie gier zgodnie z planem zamieszczonym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
• niedziela godz. 9:00 - ewentualne dokończenie gier

6. KATEGORIE WIEKOWE:
• gr.0 kobiety (25+) ur. w 1992 i starsze
• gr.0 mężczyźni (30+) ur. w 1987 i starsi
• gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni ur. 1978-1982
• gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni ur. 1973-1977
• gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni ur. 1968-1972
• gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni ur. 1963-1967
• gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni ur. 1958-1962
• gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni ur. 1953-1957
• gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni ur. 1948-1952
• gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni ur. 1943-1947
• gr.9 (75+) kobiety i mężczyźni ur. 1938-1942
• gr.10 (80+) kobiety i mężczyźni ur. do 31.12.1937

7. SYSTEM ROZGRYWEK:
a. grupowo-pucharowy trójkowy we wszystkich grach;
b. turniej rozgrywany we wszystkich rodzajach gier (pojedyncza mężczyzn, pojedyncza kobiet, podwójna mężczyzn, podwójna kobiet, mieszana) w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej liczbie 3 zgłoszeń. Przy liczbie zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej;
c. zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego samego rodzaju gry;
d. zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej;
e. rozstawianie wg Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów;
f. kobiety mogą grać w trzech grach.

8. WARUNKI UCZESTNICTWA:
a. data urodzenia zgodna z pkt. 6;
b. terminowe zgłoszenie do gier;
c. opłacenie wpisowego: 35 zł za grę pojedynczą, 35 zł za grę podwójną od zawodnika;
d. posiadanie aktualnych badań sportowo-lekarskich albo złożenie oświadczenia potwierdzonego podpisem uczestnika o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w turnieju;
e. posiadanie przepisowego sprzętu (w tym lotek) i ubioru sportowego.

9. ZGŁOSZENIA DO GIER:
a. zgłoszenia do wszystkich gier należy składać na formularzu zgłoszeniowym dostępnym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/
b. zawodnicy zgłaszający się do turnieju są obowiązani podać:
• imię i nazwisko, rok urodzenia, rodzaj gry, partnerów do gier podwójnych;
• oraz ewentualnie mogą podać: deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o dodatkowe rozstawienie bezklubowe, inne informacje (np. numer telefonu).

10. TERMIN ZGŁOSZEŃ DO GIER:
3 kwietnia 2018 (wtorek) godz. 22:00

11. PUBLIKACJA LOSOWANIA I PLANU GIER:
5 kwietnia 2018 (czwartek) godz. 12:00

12. SĘDZIA GŁÓWNY:
Rafał Glinicki, [email protected]

13. WYNIKI TURNIEJU:
wliczane do listy klasyfikacyjnej seniorów.

14. NAGRODY:
Miejsca 1-3 – medale i dyplomy. Nagrody rzeczowe wg możliwości organizatora.

15. ZAKWATEROWANIE:
HOTEL TYCHY PRIME ***+
ul. Jana Pawla II 10
43-100 Tychy, Poland
http://www.hoteltychy.pl/

HOTEL PINOCY**
ul. Waryńskiego 35
43-143 Lędziny, Poland
http://www.pinocy.com.pl/

HOTEL ADRIA **
ul. Warszawska
43-100 Tychy, Poland
http://www.hoteladria.pl/

Rezerwacja we własnym zakresie.

16. WYŻYWIENIE:
Punkty gastronomiczne dostępne na terenie Bierunia (rezerwacja we własnym zakresie).

17. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
a. turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Seniorów Badmintona i Regulaminem Sportowym PZBad;
b. w sprawach spornych decyduje sędzia główny Rafał Glinicki.

18. PATRONAT MEDIALNY / SPONSORZY:
Miasto Bieruń, Powiat Bieruńsko-Lędziński, Rodnia

ZAPRASZAMY DO BIERUNIA

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest tutaj
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.WaldemarAdamski7. miejsce6. miejsce2
2.RonaldAltrichter7. miejsce4. miejsce2
3.AndrzejAntosiewicz2. miejsce1
4.DariuszAugustyńczyk5. miejsce1
5.RyszardBachus2. miejsce2. miejsce2
6.ReginaBauerle3. miejsce4. miejsce2
7.BeataBiałek4. miejsce6. miejsce2
8.RobertBieganowski1. miejsce1. miejsce2
9.WojciechBorzęcki3. miejsce5. miejsce2
10.ŁukaszBrudek12. miejsce5. miejsce2
11.PrzemysławBuda1. miejsce2. miejsce2
12.MichałChmielarczyk2. miejsce6. miejsce2
13.PiotrChrzęszczyk2. miejsce1. miejsce2
14.DominikaCygan1. miejsce8. miejsce2
15.MarcinDrzyzga9. miejsce1
16.DamianDyk13. miejsce1
17.PawełDziało3. miejsce1
18.JoannaFidos4. miejsce6. miejsce2
19.MarekGałczyński2. miejsce6. miejsce2
20.PawełGasz1. miejsce5. miejsce2
21.DorotaGawrońska-Popa2. miejsce3. miejsce2
22.NicolasGenin2. miejsce1. miejsce2
23.AdamGębala6. miejsce4. miejsce2
24.JarosławGórski8. miejsce1
25.KrzysztofGrabek2. miejsce2. miejsce2
26.DorotaGrzejdak1. miejsce1. miejsce2
27.MarcinGrzywacz6. miejsce1. miejsce2
28.JustynaHerman6. miejsce8. miejsce2
29.SławomirHetmański1. miejsce1. miejsce2
30.JanuszHudziak1. miejsce1
31.MarekIdzikowski2. miejsce1
32.MonikaJanduła4. miejsce2. miejsce2
33.MałgorzataKabarowska3. miejsce2. miejsce2
34.WojciechKałamaga4. miejsce4. miejsce2
35.KatarzynaKlepek1. miejsce1
36.AnnaKoczur1. miejsce1
37.DanutaKorbel6. miejsce3. miejsce2
38.AgataKornacka6. miejsce6. miejsce2
39.DariuszKraszewski4. miejsce1
40.PiotrKrzempek12. miejsce4. miejsce2
41.KrzysztofLatawski4. miejsce3. miejsce2
42.TomaszLipski1. miejsce3. miejsce2
43.ZbigniewMarszałek4. miejsce1
44.EwaMłynarska2. miejsce1. miejsce2
45.KrzysztofMyalski2. miejsce1
46.AnnaMynarska2. miejsce2. miejsce2
47.DariuszNahrebecki3. miejsce3. miejsce2
48.YuriiNykonenko1. miejsce1. miejsce2
49.KarolinaOlejarz6. miejsce3. miejsce2
50.DariuszOpatrzyk2. miejsce8. miejsce2
51.JacekOsadnik6. miejsce4. miejsce2
52.IwonaOstrowska3. miejsce3. miejsce2
53.JacekPękacki2. miejsce1
54.SławomirPiechnik6. miejsce6. miejsce2
55.PrzemysławPohl1. miejsce1. miejsce2
56.MariuszPopa3. miejsce3. miejsce2
57.GrzegorzPradela2. miejsce3. miejsce2
58.ZbigniewPrzyjemski2. miejsce6. miejsce2
59.ArturPupin8. miejsce1. miejsce2
60.AnnaPustelnik1. miejsce1. miejsce2
61.GrzegorzRadecki4. miejsce3. miejsce2
62.MarcinRykała12. miejsce1. miejsce2
63.NorbertSchneider12. miejsce5. miejsce2
64.OlegSergeev2. miejsce1
65.JolantaStanclik2. miejsce1
66.MichałSuski8. miejsce8. miejsce2
67.KatarzynaSzafraniec1. miejsce4. miejsce2
68.PiotrSzafrański4. miejsce4. miejsce2
69.JacekSzafrański1. miejsce2. miejsce2
70.AndrzejSzawłowski3. miejsce1
71.MarekSzcześniewski4. miejsce1
72.ŁukaszSzmel3. miejsce3. miejsce2
73.PaulinaSztukowska3. miejsce1
74.MałgorzataŚrednicka2. miejsce2. miejsce2
75.JorgTaborsky4. miejsce4. miejsce2
76.KrzysztofTeresiński3. miejsce1
77.RafałTomaszkiewicz6. miejsce4. miejsce2
78.PrzemysławTomecki9. miejsce5. miejsce2
79.MarekTracz4. miejsce1
80.CzesławTrzmiel1. miejsce2. miejsce2
81.AndrzejTurowski2. miejsce1
82.UmeshWadhwa5. miejsce1
83.WojciechWojdyła8. miejsce5. miejsce2
84.BożenaWołkowycka2. miejsce1. miejsce2
85.PiotrWoźniak9. miejsce1
86.TomaszWroński4. miejsce1
87.MarcinWybierek4. miejsce3. miejsce2
88.EugeniuszWyrobek6. miejsce1
89.JaromirZaradny6. miejsce1
90.DariuszZgorzałek1. miejsce1

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest pod adresem: cut.yt/P1wfl

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/k6mkE8

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 90 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KatarzynaSzafraniec1986-----
2.MałgorzataŚrednicka1977Wrocław
3.PaulinaSztukowska1992Jaworzno

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AnnaPustelnik1970-----
2.JolantaStanclik1975Pszczyna
3.MałgorzataKabarowska1965Opole

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.TomaszLipski1980ŚKBad Harcownik Warszawa
2.MichałChmielarczyk1976Kraków
3.PawełDziało1985UKS Unia Bieruń
4.MarcinWybierek1982Konstancin-Jeziorna
5.DariuszAugustyńczyk1984BKS Kolejarz Częstochowa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PrzemysławPohl1978Katowice
2.OlegSergeev1979Rosja
3.ŁukaszSzmel1981Warszawa
4-6.RafałTomaszkiewicz1981Sochaczew
4-6.AdamGębala1979Żyrardów
4-6.MarcinGrzywacz1978Sianów
7-9.MarcinDrzyzga1980Wrocław
7-9.PrzemysławTomecki1982AZSAGH Kraków
7-9.PiotrWoźniak1980-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.SławomirHetmański1977LUKS Victoria Domecko
2.KrzysztofGrabek1973Wrocław
3-4.KrzysztofLatawski1956Oświęcim
3-4.GrzegorzRadecki1972Bieruń
5-8.ArturPupin1975LUKS Victoria Domecko
5-8.MichałSuski1977AZSUM Łódź
5-8.WojciechWojdyła1977Strzelce Opolskie
5-8.JarosławGórski1973Gorlice
9-12.NorbertSchneider1973Austria
9-12.ŁukaszBrudek1975Pszczyna
9-12.PiotrKrzempek1976Katowice
9-12.MarcinRykała1977BKS Kolejarz Katowice
13.DamianDyk1977Namysłów

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RobertBieganowski1968Żyrardów
2.PiotrChrzęszczyk1972Gostyń
3.KrzysztofTeresiński1970Wrocław
4.WojciechKałamaga1971Tarnowskie Góry
5.UmeshWadhwa1968Indie

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.YuriiNykonenko1965Ukraina
2.NicolasGenin1967Francja
3-4.TomaszWroński1963Wrocław
3-4.MarekTracz1964Oława
5-6.EugeniuszWyrobek1963-----
5-6.JaromirZaradny1966Katowice
7.RonaldAltrichter1966Austria

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.CzesławTrzmiel1960Opole
2.KrzysztofMyalski1961Bieruń
3-4.PiotrSzafrański1959UKS Korona Pabianice
3-4.ZbigniewMarszałek1959Sosnowiec
5-6.SławomirPiechnik1961Opole
5-6.JacekOsadnik1958STB Energia Lubliniec
7.WaldemarAdamski1961Opole

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JacekSzafrański1952MUKS Victor Warszawa
2.MarekIdzikowski1956Warszawa
3.AndrzejSzawłowski1955Opole

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełGasz1942UKS Unia Bieruń
2.AndrzejAntosiewicz1947Warszawa
3.WojciechBorzęcki1947STB Energia Lubliniec

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dominika Cygan1983Dorota Grzejdak1967
2.Ewa Młynarska1967Bożena Wołkowycka1971
3-4.Beata Białek1985Katarzyna Szafraniec1986
3-4.Monika Janduła1986Joanna Fidos1989
5-6.Justyna Herman1977Danuta Korbel1973
5-6.Agata Kornacka1983Karolina Olejarz1982

Gra podwójna kobiet - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Anna Koczur1970Anna Pustelnik1970
2.Dorota Gawrońska-Popa1967Anna Mynarska1972
3.Regina Bauerle1967Iwona Ostrowska1966

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Przemysław Pohl1978Marcin Rykała1977
2.Ryszard Bachus1980Dariusz Opatrzyk1980
3.Tomasz Lipski1980Marcin Wybierek1982
4.Adam Gębala1979Rafał Tomaszkiewicz1981
5.Norbert Schneider1973Przemysław Tomecki1982

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Sławomir Hetmański1977Artur Pupin1975
2.Marek Gałczyński1969Zbigniew Przyjemski1965
3.Dariusz Nahrebecki1971Grzegorz Radecki1972
4.Wojciech Kałamaga1971Piotr Krzempek1976
5.Łukasz Brudek1975Wojciech Wojdyła1977

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Przemysław Buda1971Piotr Chrzęszczyk1972
2.Grzegorz Pradela1965Andrzej Turowski1965
3.Krzysztof Latawski1956Mariusz Popa1971
4.Ronald Altrichter1966Jorg Taborsky1968

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Janusz Hudziak1957Dariusz Zgorzałek1959
2.Jacek Pękacki1951Jacek Szafrański1952
3-4.Dariusz Kraszewski1962Marek Szcześniewski1958
3-4.Jacek Osadnik1958Piotr Szafrański1959
5.Wojciech Borzęcki1947Paweł Gasz1942
6.Waldemar Adamski1961Sławomir Piechnik1961

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marcin Grzywacz1978Dorota Grzejdak1967
2.Ryszard Bachus1980Monika Janduła1986
3.Łukasz Szmel1981Karolina Olejarz1982
4-6.Michał Chmielarczyk1976Beata Białek1985
4-6.Zbigniew Przyjemski1965Agata Kornacka1983
4-6.Marek Gałczyński1969Joanna Fidos1989
7-8.Michał Suski1977Dominika Cygan1983
7-8.Dariusz Opatrzyk1980Justyna Herman1977

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Robert Bieganowski1968Ewa Młynarska1967
2.Krzysztof Grabek1973Małgorzata Średnicka1977
3.Dariusz Nahrebecki1971Danuta Korbel1973

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Nicolas Genin1967Bożena Wołkowycka1971
2.Przemysław Buda1971Anna Mynarska1972
3.Mariusz Popa1971Dorota Gawrońska-Popa1967
4.Jorg Taborsky1968Regina Bauerle1967

Gra mieszana - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Yurii Nykonenko1965Katarzyna Klepek1966
2.Czesław Trzmiel1960Małgorzata Kabarowska1965
3.Grzegorz Pradela1965Iwona Ostrowska1966

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet6
Gra pojedyncza mężczyzn52
Gra podwójna kobiet18
Gra podwójna mężczyzn40
Gra mieszana kobiet18
Gra mieszana mężczyzn18
ilość uczestników90
ilość kobiet23
ilość mężczyzn67
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+ (13 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra mieszana - Grupa 25+ (8 par)
najstarszy zawodnikPaweł Gasz (76 lat)
najmłodszy zawodnikPaulina Sztukowska (26 lat)
najstarsza rozgrywana grupa70+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...

Galerie zdjęć z turnieju


Brak galerii zdjęć z tego turnieju...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×