Łódzki Turniej Seniorów LI-NING

Podstawowe informacje

Data:17 - 18.03.2018
Miejscowość:Pabianice
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:Łódzki Wojewódzki Związek Badmintona

Komunikat organizacyjny

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY
Łódzki Turniej Seniorów LI-NING Pabianice

1. CELE:
• Popularyzacja badmintona
• Integracja środowiska seniorów

2. ORGANIZATORZY:
Fundacja Move Now, 95-200 Pabianice ul. 3 Maja 8/3
Łódzki Wojewódzki Związek Badmintona ŁWZBad, 95-200 Pabianice ul. Św. Jana 30-36

WSPÓŁORGANIZATOR/PARTNER
Starostwo Powiatowe w Pabianicach

Osoba odpowiedzialna za organizację turnieju:
Mariusz Popa tel. +48 604 253 378, e-mail: [email protected]

3. TERMIN:
17-18.03.2018 r.

4. MIEJSCE:
Hala Powiatowa Pabianice ul. Św. Jana 30-36

Liczba boisk: 7 kortów (maty)

5. PROGRAM:
• sobota godz. 9:00 - rozpoczęcie gier zgodnie z planem zamieszczonym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
• niedziela godz. 9:00 - ewentualne dokończenie gier

6. KATEGORIE WIEKOWE:
• gr.0 kobiety (25+) ur. w 1992 i starsze
• gr.0 mężczyźni (30+) ur. w 1987 i starsi
• gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni ur. 1978-1982
• gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni ur. 1973-1977
• gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni ur. 1968-1972
• gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni ur. 1963-1967
• gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni ur. 1958-1962
• gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni ur. 1953-1957
• gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni ur. 1948-1952
• gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni ur. 1943-1947
• gr.9 (75+) kobiety i mężczyźni ur. 1938-1942
• gr.10 (80+) kobiety i mężczyźni ur. do 31.12.1937

7. SYSTEM ROZGRYWEK:
a. grupowo-pucharowy trójkowy we wszystkich grach;
b. turniej rozgrywany we wszystkich rodzajach gier (pojedyncza mężczyzn, pojedyncza kobiet, podwójna mężczyzn, podwójna kobiet, mieszana) w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej liczbie 3 zgłoszeń. Przy liczbie zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej;
c. zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego samego rodzaju gry;
d. zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej;
e. rozstawianie wg Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów;
f. kobiety mogą grać w trzech grach.

8. WARUNKI UCZESTNICTWA:
a. data urodzenia zgodna z pkt. 6;
b. terminowe zgłoszenie do gier;
c. opłacenie wpisowego: 35 zł za grę pojedynczą, 35 zł za grę podwójną od zawodnika;
d. posiadanie aktualnych badań sportowo-lekarskich albo złożenie oświadczenia potwierdzonego podpisem uczestnika o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w turnieju;
e. posiadanie przepisowego sprzętu (w tym lotek) i ubioru sportowego.

9. ZGŁOSZENIA DO GIER:
a. zgłoszenia do wszystkich gier należy składać na formularzu zgłoszeniowym dostępnym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
b. zawodnicy zgłaszający się do turnieju są obowiązani podać:
• imię i nazwisko, rok urodzenia, rodzaj gry, partnerów do gier podwójnych;
• oraz ewentualnie mogą podać: deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o dodatkowe rozstawienie bez klubowe, inne informacje (np. numer telefonu).

10. TERMIN ZGŁOSZEŃ DO GIER:
13.03.2018 r. (wtorek) godz. 22:00

11. PUBLIKACJA LOSOWANIA I PLANU GIER:
15.03.2018 r. (czwartek) godz. 12:00

12. SĘDZIA GŁÓWNY:
Stefan Pawlukiewicz lic. 93, e-mail: [email protected]

13. WYNIKI TURNIEJU:
wliczane do listy klasyfikacyjnej seniorów.

14. MEDALE I NAGRODY:
Za zajęcie 3 pierwszych miejsc w poszczególnych grupach wiekowych według możliwości organizatora.

15. ZAKWATEROWANIE (hasło badminton):
• HOTEL*** PIEMONT & WILLA PIEMONT (800 m od hali)
Pabianice, ul. Kilińskiego 25, (vis-a-vis) ul. Kilińskiego 8C
www.hotelpiemont.com.pl kontakt +48 (42) 2271413, +48 510104910
- cena 80 zł za pokój 1-osobowy ze śniadaniem, za dobę;
- cena 140 zł za pokój 2-osobowy ze śniadaniem, za dobę;
- cena 190 zł za pokój 3-osobowy ze śniadaniem, za dobę;
Poniżej ważna informacja hotelowa:
Płatność (prosimy o określenie formy płatności do dnia ) 09/03/2018
- Przedpłata w wysokości 100% wartości zamówionych świadczeń powinna być wpłacona przelewem na konto
Hotelu w terminie 3 dni przed pierwszym zarezerwowanym noclegiem (prosimy o przesłanie potwierdzenia
wpłaty na numer faksu lub mailem;
- Gotówka / Karta Kredytowa bezpośrednio w Hotelu przez Gości
Anulacja:
Zamawiający ma prawo do anulowania całej rezerwacji bez konsekwencji finansowych w terminie 5 dni przed
pierwszym zamówionym noclegiem. W przypadku anulacji w terminie krótszym niż 3 dni Hotel zastrzega sobie
prawo do obciążenia zamawiającego kosztami w wysokości 100% wartości rezerwacji.

• HOTEL** WŁÓKNIARZ MOSiR
Pabianice, (wjazd od ul. Kilińskiego 34) (1600 m od hali)
www.hotelwlokniarz.pl kontakt +48 (42) 2151501, +48 500 027 410
Noclegi przewidziane są w pokojach 2, 3, 4 osobowych
Koszt noclegu to 50 zł brutto/osobodoba
Nocleg + śniadanie to 68 zł brutto/osobodoba
Nocleg + 2 posiłki (śniadanie i obiadokolacja) 90 zł brutto / osobodoba
Możliwość codziennego bezpłatnego skorzystania z basenu i sauny.
GPS: 51.654314, 19.359090

• HOTEL** RJ HOTEL
Pabianice, ul. Jutrzkowicka 54 (2000 m od hali)
www.rjhotel.pl kontakt +48 (42) 2155630, +48 691 511 127
e-mail: [email protected]
- cena 105 zł za pokój 1-osobowy, za dobę;
- cena 130 zł za pokój 2-osobowy, za dobę;
- cena 160 zł za pokój 3-osobowy , za dobę;
- cena 200 zł za pokój 4-osobowy , za dobę;
- cena 250 zł za pokój 5-osobowy , za dobę;
Śniadanie za dodatkową opłatą 20zł/osobę

• HOTEL***AVIATOR
Pabianice, ul. Św. Rocha 8a/10 (300 m od hali)
www.hotelaviator.com.pl kontakt +48 42 2921981, [email protected]
pokój 1 osobowy 130 zł / doba ze śniadaniem
pokój 2 osobowy 190 zł / doba ze śniadaniem

16. WYŻYWIENIE:
Bezpłatnie: kawa, herbata, ciastko, w godz. 14-15 ciepła zupa.
Odpłatnie: możliwość zamówienia dowozu posiłku na halę.

17. WIECZOREK INTEGRACYJNY:
(kolacja, szwedzki stół, muzyka...) – restauracja HOTEL*** PIEMONT & WILLA PIEMONT ul. Kilińskiego 8C od godz. 21.00 do 23.00
Wieczór w pubie WILLA PIEMONT (vis-a-vis) HOTEL PIEMONT ul. Kilińskiego 8C od godz. 22.00 do 4.00
Oprawa muzyczna – DJ oraz przekąski bankietowe typu fingerfood, organizator zapewnia starter napoi zimnych i alkoholowych na dobry początek imprezy 
Wskazane napoje zimne i alkoholowe we własnym zakresie.

cena 70 zł od osoby – zgłoszenia do 13.03.2018 r. do godz. 24.00
Zgłoszenia przyjmuje Mariusz Popa tel. +48 604 253 378, e-mail: [email protected]

18. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
a. turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Seniorów Badmintona i regulaminem sportowym PZBad;
b. w sprawach spornych decyduje sędzia główny Stefan Pawlukiewicz.

19. PATRONAT MEDIALNY / SPONSORZY:
Li-Ning , www.bad4you.com.pl
F&F Filipowski Sp. J. , www.fif.com.pl
MegaWiedza sp. z o.o., www.megamatma.pl

TVP Łódź
Radio Łódź
PZBad

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest tutaj
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.WaldemarAdamski8. miejsce7. miejsce2
2.RobertAdaszek9. miejsce13. miejsce2
3.AndrzejAntosiewicz4. miejsce1
4.TomaszBartosz4. miejsce6. miejsce2
5.ZbigniewBartosz6. miejsce6. miejsce2
6.JacekBełus4. miejsce1
7.GrażynaBełus3. miejsce4. miejsce2
8.AnnaBiałasiewicz2. miejsce6. miejsce2
9.AndrzejBittner2. miejsce1
10.WojciechBłoński6. miejsce1
11.RobertBorszcz16. miejsce10. miejsce2
12.WojciechBorzęcki2. miejsce2. miejsce2
13.EwelinaBracha6. miejsce1
14.AgnieszkaBrojek3. miejsce1. miejsce2
15.ŁukaszBrudek8. miejsce13. miejsce2
16.MariaBrzeźnicka1. miejsce2. miejsce2
17.PrzemysławBuda2. miejsce1. miejsce2
18.MaciejBysikiewicz4. miejsce6. miejsce2
19.KrzysztofChmielewski4. miejsce1. miejsce2
20.ŁukaszChojnacki8. miejsce6. miejsce2
21.PiotrChrzęszczyk1. miejsce2. miejsce2
22.BolesławCichocki1. miejsce2. miejsce2
23.KrystynaCielecka2. miejsce3. miejsce2
24.DominikaCygan1. miejsce2. miejsce2
25.TymoteuszCzysz1. miejsce1. miejsce2
26.DorotaDanielak1. miejsce4. miejsce2
27.JolantaDrobnik9. miejsce1
28.KrzysztofDrobnik13. miejsce9. miejsce2
29.MarcinDrzyzga9. miejsce1
30.DamianDyk23. miejsce1
31.JoannaFidos3. miejsce3. miejsce2
32.ŁukaszFischer8. miejsce13. miejsce2
33.MarekGałczyński4. miejsce3. miejsce2
34.PawełGansiniec16. miejsce10. miejsce2
35.PawełGasz1. miejsce2. miejsce2
36.DorotaGawrońska-Popa2. miejsce1
37.PawełGłażewski10. miejsce1
38.EwaGolańska1. miejsce1. miejsce2
39.ZbigniewGoldwasser6. miejsce3. miejsce2
40.KrzysztofGontarski1. miejsce4. miejsce2
41.KrzysztofGrabek4. miejsce4. miejsce2
42.RafałGrenda23. miejsce8. miejsce2
43.AndrzejGrzechnik2. miejsce4. miejsce2
44.DorotaGrzejdak1. miejsce1. miejsce2
45.AdamGrzesiak16. miejsce6. miejsce2
46.PrzemysławGrzeszkowiak4. miejsce3. miejsce2
47.MarcinGrzywacz6. miejsce1. miejsce2
48.PiotrGulak8. miejsce1
49.ArkadiuszHarbacewicz8. miejsce1
50.SławomirHetmański1. miejsce1. miejsce2
51.MarekHoppe4. miejsce1
52.PiotrHorodecki6. miejsce3. miejsce2
53.CezaryHryciuk6. miejsce1. miejsce2
54.MarekIdzikowski6. miejsce1
55.MonikaJanduła3. miejsce6. miejsce2
56.OskarJass1. miejsce8. miejsce2
57.MagdalenaJaworek2. miejsce9. miejsce2
58.MałgorzataKabarowska2. miejsce6. miejsce2
59.AndrzejKaftański2. miejsce1. miejsce2
60.PaulinaKarlińska6. miejsce9. miejsce2
61.JolantaKarska8. miejsce1
62.AnnaKaźmierkowska4. miejsce6. miejsce2
63.MagdalenaKoba1. miejsce1
64.BeataKorkuś4. miejsce1. miejsce2
65.AgataKornacka4. miejsce9. miejsce2
66.SławomirKowalski4. miejsce6. miejsce2
67.AndrzejKowalski6. miejsce3. miejsce2
68.DariuszKraszewski2. miejsce1
69.DawidKrawiec16. miejsce8. miejsce2
70.KatarzynaKrysiak6. miejsce10. miejsce2
71.AnnaKubiak2. miejsce2. miejsce2
72.JerzyLański1. miejsce1
73.SebastianLasecki6. miejsce8. miejsce2
74.WojciechLasek6. miejsce9. miejsce2
75.JacekLewandowski2. miejsce6. miejsce2
76.FriedrichLiepe11. miejsce4. miejsce2
77.TomaszLipski2. miejsce4. miejsce2
78.SławomirLis2. miejsce6. miejsce2
79.PiotrŁuszkiewicz6. miejsce1. miejsce2
80.MariuszMaczuga3. miejsce2. miejsce2
81.JarosławMarciniak1. miejsce6. miejsce2
82.MarcinMasłowski4. miejsce6. miejsce2
83.BartłomiejMazur9. miejsce6. miejsce2
84.PawełMela6. miejsce3. miejsce2
85.MarekMiałkowski16. miejsce10. miejsce2
86.MariuszMichniewicz2. miejsce1. miejsce2
87.MarekMiłoszewski4. miejsce1
88.EwaMorawiec2. miejsce6. miejsce2
89.JerzyMurach1. miejsce1. miejsce2
90.AnnaMynarska3. miejsce1. miejsce2
91.JanuszNawrocki4. miejsce1. miejsce2
92.MariuszNawrocki10. miejsce1
93.MichałNiczyporuk6. miejsce10. miejsce2
94.PrzemysławNowak10. miejsce1
95.JarosławOciepa2. miejsce2. miejsce2
96.TomaszOgulewicz5. miejsce1
97.MagdalenaOkupniak2. miejsce1. miejsce2
98.JacekOsadnik6. miejsce4. miejsce2
99.IwonaOstrowska3. miejsce9. miejsce2
100.PawełPaczka5. miejsce9. miejsce2
101.ArkadiuszParma6. miejsce10. miejsce2
102.PawełPasik3. miejsce1. miejsce2
103.JacekPękacki6. miejsce1
104.SławomirPiechnik8. miejsce7. miejsce2
105.PawełPieluszyński23. miejsce1
106.KarolPik9. miejsce4. miejsce2
107.PrzemysławPohl2. miejsce2. miejsce2
108.MariuszPopa6. miejsce2. miejsce2
109.KamilPopławski1. miejsce2. miejsce2
110.GrzegorzPradela1. miejsce9. miejsce2
111.ZbigniewPrzyjemski9. miejsce1
112.AndrzejPrzytulski5. miejsce8. miejsce2
113.MarcinPuciato1. miejsce4. miejsce2
114.BennoRaj4. miejsce9. miejsce2
115.ArturRosłaniec23. miejsce10. miejsce2
116.JerzyRybicki1. miejsce2. miejsce2
117.MarcinRykała4. miejsce2. miejsce2
118.PawelShorin6. miejsce10. miejsce2
119.PiotrSobotka6. miejsce1
120.JerzyStachowski7. miejsce1
121.DominikStatnik16. miejsce1
122.MarianStelter6. miejsce1
123.TomaszStopa4. miejsce6. miejsce2
124.AndrzejStruensee7. miejsce1
125.MichałSuski8. miejsce2. miejsce2
126.PiotrSzafrański3. miejsce4. miejsce2
127.MarekSzcześniewski6. miejsce3. miejsce2
128.KatarzynaSzczykutowicz8. miejsce1
129.PiotrSzufliński23. miejsce1
130.RobertŚmierzchalski2. miejsce4. miejsce2
131.MałgorzataŚrednicka4. miejsce4. miejsce2
132.KrzysztofTeresiński8. miejsce1
133.MichałTerlikowski9. miejsce10. miejsce2
134.MarekTracz9. miejsce1
135.MariuszTroszak16. miejsce13. miejsce2
136.CzesławTrzmiel2. miejsce6. miejsce2
137.AndrzejTurowski1. miejsce3. miejsce2
138.SoniaWachowska3. miejsce3. miejsce2
139.LeszekWild2. miejsce1
140.HenrykWirzinkiewicz11. miejsce1
141.KarolinaWiśniewska4. miejsce6. miejsce2
142.DorotaWitkowska6. miejsce1
143.MarcinWnuk16. miejsce13. miejsce2
144.BożenaWołkowycka1. miejsce2. miejsce2
145.MarcinWybierek3. miejsce4. miejsce2
146.EwaZając2. miejsce9. miejsce2
147.DariuszZgorzałek6. miejsce1
148.JanŻórawiński4. miejsce3. miejsce2

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest pod adresem: cut.yt/dz9B3H

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/BB2jZz

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 148 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DorotaGrzejdak1967UKS Kometa Sianów
2.MagdalenaOkupniak1989AZSUM Łódź
3-4.BeataKorkuś1989KS Chojnik Jelenia Góra
3-4.MałgorzataŚrednicka1977Wrocław
5-6.PaulinaKarlińska1984Pruszków
5-6.KatarzynaKrysiak1983Pruszków

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.EwaGolańska1960Gdynia
2.MałgorzataKabarowska1965Opole
3.AgnieszkaBrojek1967MKS Garwolin
4.AnnaKaźmierkowska1964Łódź

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.TymoteuszCzysz1987UKS Plesbad Pszczyna
2.TomaszLipski1980ŚKBad Harcownik Warszawa
3.PawełPasik1978Warszawa
4.MarcinMasłowski1981Sława
5.PawełPaczka1985Pruszków

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MarcinPuciato1980Koszalin
2.PrzemysławPohl1978Katowice
3.MarcinWybierek1982Konstancin-Jeziorna
4-6.SebastianLasecki1978-----
4-6.ArkadiuszParma1977Brzeg
4-6.MarcinGrzywacz1978Sianów
7-9.BartłomiejMazur1979Wrocław
7-9.MarcinDrzyzga1980Wrocław
7-9.MichałTerlikowski1979Pruszków

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.SławomirHetmański1977LUKS Victoria Domecko
2.RobertŚmierzchalski1974Gdynia
3-4.MarcinRykała1977BKS Kolejarz Katowice
3-4.KrzysztofGrabek1973Wrocław
5-8.ŁukaszChojnacki1975Wrocław
5-8.ŁukaszBrudek1975Pszczyna
5-8.ŁukaszFischer1975Gniezno
5-8.MichałSuski1977AZSUM Łódź
9-16.RobertBorszcz1974Zabrze
9-16.PawełGansiniec1976Bytom
9-16.DominikStatnik1974Gdańsk
9-16.DawidKrawiec1977Wrocław
9-16.MarekMiałkowski1976Olsztyn
9-16.MariuszTroszak1976Gniezno
9-16.MarcinWnuk1973Piotrków Trybunalski
9-16.AdamGrzesiak1973UKS Iskra Babimost
17-23.PiotrSzufliński1974Pabianice
17-23.RafałGrenda1976UKS Korona Pabianice
17-23.PawełPieluszyński1970Poznań
17-23.ArturRosłaniec1974WWL Badminton Club Marki
17-23.DamianDyk1977Namysłów

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PiotrChrzęszczyk1972Gostyń
2.AndrzejGrzechnik1967Gdynia
3-4.SławomirKowalski1971KS Chojnik Jelenia Góra
3-4.TomaszBartosz1968Bydgoszcz
5-6.MichałNiczyporuk1970Warszawa
5-6.PawelShorin1972Rosja
7-8.KrzysztofTeresiński1970Wrocław
7-8.ArkadiuszHarbacewicz1968Syców

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JerzyMurach1962Olsztyn
2.MariuszMichniewicz1964UKS Hubal Białystok
3.MariuszMaczuga1965UKS Ząbkowice Dąbrowa Górn.
4-6.ZbigniewGoldwasser1966UKS 2 Sobótka
4-6.PiotrŁuszkiewicz1964Słupsk
4-6.PawełMela1967Tomaszów Mazowiecki
7-9.KarolPik1967Warszawa
7-9.RobertAdaszek1963Piekoszów
7-9.MarekTracz1964Oława
10-11.HenrykWirzinkiewicz1963Olsztyn
10-11.FriedrichLiepe1964Niemcy

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JarosławMarciniak1961Łódź
2.JarosławOciepa1962Częstochowa
3.PiotrSzafrański1959UKS Korona Pabianice
4-6.ZbigniewBartosz1960Bydgoszcz
4-6.CezaryHryciuk1959Gdańsk
4-6.JacekOsadnik1958STB Energia Lubliniec
7-8.SławomirPiechnik1961Opole
7-8.WaldemarAdamski1961Opole

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.BolesławCichocki1955Warszawa
2.AndrzejKaftański1955UKS Hubal Białystok
3-4.KrzysztofChmielewski1954Olsztyn
3-4.JanŻórawiński1956Warszawa
5-6.PiotrHorodecki1954Warszawa
5-6.MarekIdzikowski1956Warszawa
7.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełGasz1942UKS Unia Bieruń
2.WojciechBorzęcki1947STB Energia Lubliniec
3-4.AndrzejAntosiewicz1947Warszawa
3-4.PrzemysławGrzeszkowiak1945MKS Garwolin
5-6.MarianStelter1946-----
5-6.AndrzejKowalski1945Kielce
7.JerzyStachowski1943MKS Garwolin

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dominika Cygan1983Magdalena Okupniak1989
2.Magdalena Jaworek1987Ewa Morawiec1986
3.Monika Janduła1986Joanna Fidos1989
4.Agata Kornacka1983Karolina Wiśniewska1987

Gra podwójna kobiet - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dorota Danielak1974Bożena Wołkowycka1971
2.Anna Białasiewicz1970Anna Kubiak1978
3.Anna Mynarska1972Sonia Wachowska1968

Gra podwójna kobiet - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Agnieszka Brojek1967Maria Brzeźnicka1959
2.Krystyna Cielecka1953Ewa Zając1967
3.Grażyna Bełus1953Iwona Ostrowska1966

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Oskar Jass1974Paweł Pasik1978
2.Przemysław Pohl1978Marcin Rykała1977
3-4.Marek Hoppe1976Marcin Puciato1980
3-4.Tomasz Lipski1980Marcin Wybierek1982
5-6.Adam Grzesiak1973Marcin Masłowski1981
5-6.Łukasz Chojnacki1975Bartłomiej Mazur1979
7-8.Rafał Grenda1976Piotr Gulak1973
7-8.Dawid Krawiec1977Sebastian Lasecki1978

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Gontarski1971Kamil Popławski1974
2.Jacek Lewandowski1974Sławomir Lis1974
3-4.Marek Gałczyński1969Tomasz Stopa1967
3-4.Andrzej Grzechnik1967Robert Śmierzchalski1974
5.Tomasz Ogulewicz1977Andrzej Przytulski1969
6-10.Michał Niczyporuk1970Artur Rosłaniec1974
6-10.Arkadiusz Parma1977Pawel Shorin1972
6-10.Paweł Głażewski1973Marek Miałkowski1976
6-10.Robert Borszcz1974Paweł Gansiniec1976
6-10.Mariusz Nawrocki1973Przemysław Nowak1974
11-13.Łukasz Brudek1975Krzysztof Drobnik1970
11-13.Robert Adaszek1963Marcin Wnuk1973
11-13.Łukasz Fischer1975Mariusz Troszak1976

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Łuszkiewicz1964Mariusz Michniewicz1964
2.Przemysław Buda1971Piotr Chrzęszczyk1972
3-4.Friedrich Liepe1964Benno Raj1966
3-4.Marek Miłoszewski1970Karol Pik1967
5-6.Wojciech Lasek1970Mariusz Popa1971
5-6.Tomasz Bartosz1968Zbigniew Bartosz1960

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Grzegorz Pradela1965Andrzej Turowski1965
2.Mariusz Maczuga1965Czesław Trzmiel1960
3.Zbigniew Goldwasser1966Paweł Mela1967

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Cezary Hryciuk1959Jerzy Murach1962
2.Dariusz Kraszewski1962Jarosław Ociepa1962
3-4.Maciej Bysikiewicz1960Janusz Nawrocki1961
3-4.Jacek Osadnik1958Piotr Szafrański1959
5-6.Jacek Pękacki1951Marek Szcześniewski1958
5-6.Wojciech Błoński1958Dariusz Zgorzałek1959
7.Waldemar Adamski1961Sławomir Piechnik1961

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Chmielewski1954Andrzej Kaftański1955
2.Andrzej Bittner1956Bolesław Cichocki1955
3.Piotr Horodecki1954Jan Żórawiński1956

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Lański1951Jerzy Rybicki1951
2.Wojciech Borzęcki1947Paweł Gasz1942
3.Przemysław Grzeszkowiak1945Andrzej Kowalski1945

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Tymoteusz Czysz1987Beata Korkuś1989
2.Michał Suski1977Dominika Cygan1983
3.Marek Gałczyński1969Joanna Fidos1989
4-6.Sławomir Lis1974Ewa Morawiec1986
4-6.Tomasz Stopa1967Monika Janduła1986
4-6.Jacek Lewandowski1974Karolina Wiśniewska1987
7-9.Zbigniew Przyjemski1965Agata Kornacka1983
7-9.Paweł Paczka1985Paulina Karlińska1984
7-9.Benno Raj1966Magdalena Jaworek1987
10.Michał Terlikowski1979Katarzyna Krysiak1983

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marcin Grzywacz1978Dorota Grzejdak1967
2.Leszek Wild1977Anna Kubiak1978

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Sławomir Hetmański1977Magdalena Koba1971
2.Kamil Popławski1974Bożena Wołkowycka1971
3-4.Krzysztof Grabek1973Małgorzata Średnicka1977
3-4.Krzysztof Gontarski1971Dorota Danielak1974
5-6.Piotr Sobotka1964Ewelina Bracha1973
5-6.Sławomir Kowalski1971Anna Białasiewicz1970
7-8.Andrzej Przytulski1969Katarzyna Szczykutowicz1977
7-8.Oskar Jass1974Jolanta Karska1971

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Przemysław Buda1971Anna Mynarska1972
2.Mariusz Popa1971Dorota Gawrońska-Popa1967
3.Andrzej Turowski1965Sonia Wachowska1968
4-6.Jarosław Marciniak1961Anna Kaźmierkowska1964
4-6.Czesław Trzmiel1960Małgorzata Kabarowska1965
4-6.Maciej Bysikiewicz1960Dorota Witkowska1971
7-9.Grzegorz Pradela1965Iwona Ostrowska1966
7-9.Krzysztof Drobnik1970Jolanta Drobnik1970
7-9.Wojciech Lasek1970Ewa Zając1967

Gra mieszana - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Janusz Nawrocki1961Ewa Golańska1960
2.Jerzy Rybicki1951Maria Brzeźnicka1959
3.Marek Szcześniewski1958Krystyna Cielecka1953
4.Jacek Bełus1954Grażyna Bełus1953

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet10
Gra pojedyncza mężczyzn76
Gra podwójna kobiet20
Gra podwójna mężczyzn86
Gra mieszana kobiet33
Gra mieszana mężczyzn33
ilość uczestników148
ilość kobiet35
ilość mężczyzn113
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+ (21 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 40+ (13 par)
najstarszy zawodnikPaweł Gasz (76 lat)
najmłodszy zawodnikJoanna Fidos (29 lat)
najstarsza rozgrywana grupa70+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×