XIX Yonex Open Forever Young

Podstawowe informacje

Data:03 - 04.03.2018
Miejscowość:Suchedniów
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:MKS "Orlicz" Suchedniów

Komunikat organizacyjny

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY
XIX Turniej Seniorów- YONEX OPEN FOREVER YOUNG

1. CELE:
• Popularyzacja badmintona
• Integracja środowiska seniorów

2. ORGANIZATORZY:
TKKF „Olimpik” Suchedniów

WSPÓŁORGANIZATOR/PARTNER:
ŚZTKKF Kielce

Osoba odpowiedzialna za organizację turnieju: Tomasz Stopa- tel. 605414874,e-mail;[email protected] , Stanisław Wikło- tel. 691361623, e-mail;[email protected]

3. TERMIN:
03-04.03.2018

4. MIEJSCE:
Hala sportowo-rehabilitacyjna w Suchedniowie, ul. Sportowa 5

Liczba boisk: 7

5. PROGRAM:
• sobota godz. 9:00 - rozpoczęcie gier zgodnie z planem zamieszczonym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
• niedziela godz. 9:00 - ewentualne dokończenie gier

6. KATEGORIE WIEKOWE:
• gr.0 kobiety (25+) ur. w 1992 i starsze
• gr.0 mężczyźni (30+) ur. w 1987 i starsi
• gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni ur. 1978-1982
• gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni ur. 1973-1977
• gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni ur. 1968-1972
• gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni ur. 1963-1967
• gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni ur. 1958-1962
• gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni ur. 1953-1957
• gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni ur. 1948-1952
• gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni ur. 1943-1947
• gr.9 (75+) kobiety i mężczyźni ur. 1938-1942
• gr.10 (80+) kobiety i mężczyźni ur. do 31.12.1937

7. SYSTEM ROZGRYWEK:
a. grupowo-pucharowy trójkowy we wszystkich grach;
b. turniej rozgrywany we wszystkich rodzajach gier (pojedyncza mężczyzn, pojedyncza kobiet, podwójna mężczyzn, podwójna kobiet, mieszana) w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej liczbie 3 zgłoszeń. Przy liczbie zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej;
c. zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego samego rodzaju gry;
d. zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej;
e. rozstawianie wg Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów;

8. WARUNKI UCZESTNICTWA:
a. data urodzenia zgodna z pkt. 6;
b. terminowe zgłoszenie do gier;
c. opłacenie wpisowego: 35 zł za grę pojedynczą, 35 zł za grę podwójną od zawodnika;
d. posiadanie aktualnych badań sportowo-lekarskich albo złożenie oświadczenia potwierdzonego podpisem uczestnika o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w turnieju;
e. posiadanie przepisowego sprzętu (w tym lotek) i ubioru sportowego.

9. ZGŁOSZENIA DO GIER:
a. zgłoszenia do wszystkich gier należy składać na formularzu zgłoszeniowym dostępnym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
b. zawodnicy zgłaszający się do turnieju są obowiązani podać:
• imię i nazwisko, rok urodzenia, rodzaj gry, partnerów do gier podwójnych;
• oraz ewentualnie mogą podać: deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o dodatkowe rozstawienie bezklubowe, inne informacje (np. numer telefonu).

10. TERMIN ZGŁOSZEŃ DO GIER:
27.02.2018 (wtorek) godz. 22:00

11. PUBLIKACJA LOSOWANIA I PLANU GIER:
01.03.2018 (czwartek) godz. 12:00

12. SĘDZIA GŁÓWNY:
Stefan Pawlukiewicz licencja #91, e-mail; [email protected]

13. WYNIKI TURNIEJU:
wliczane do listy klasyfikacyjnej seniorów.

14. NAGRODY:
Puchary, medale za miejsca 1-3 w miarę możliwości organizatorów

15. ZAKWATEROWANIE:
Hotel „Świętokrzyski” ul. Słowackiego 1, 500m od hali - tel. 502118980, e-mail; [email protected],
www.hotelswietokrzyski.pl
Rezerwacja noclegów we własnym zakresie

16. WYŻYWIENIE:
Pizzeria na hali sportowej

17. WIECZOREK INTEGRACYJNY:
Sala bankietowa Hotelu „Świętokrzyski” Suchedniów ul. Słowackiego 1
Koszt uczestnictwa 50 zł/osoba

18. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
a. turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Seniorów Badmintona i Regulaminem Sportowym PZBad;
b. w sprawach spornych decyduje sędzia główny Stefan Pawlukiewicz

19. PATRONAT MEDIALNY / SPONSORZY:
VEKTOR MEDIA
UMiG Suchedniów

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest tutaj
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.WaldemarAdamski6. miejsce4. miejsce2
2.RobertAdaszek9. miejsce1
3.RonaldAltrichter3. miejsce12. miejsce2
4.AndrzejAntosiewicz1. miejsce1
5.DariuszAugustyńczyk2. miejsce3. miejsce2
6.KatarzynaBaranowska9. miejsce1
7.JacekBełus5. miejsce3. miejsce2
8.GrażynaBełus2. miejsce3. miejsce2
9.AnnaBiałasiewicz2. miejsce6. miejsce2
10.RobertBieganowski2. miejsce6. miejsce2
11.AndrzejBittner1. miejsce1
12.EwelinaBracha6. miejsce1
13.AgnieszkaBrojek2. miejsce3. miejsce2
14.MariaBrzeźnicka2. miejsce1. miejsce2
15.BolesławCichocki1. miejsce1. miejsce2
16.KrystynaCielecka3. miejsce2. miejsce2
17.LechCieśla9. miejsce1
18.DominikaCygan7. miejsce8. miejsce2
19.DorotaDanielak6. miejsce1. miejsce2
20.JoannaFidos1. miejsce2. miejsce2
21.JakubFirlus4. miejsce1
22.DanutaForyta1. miejsce1. miejsce2
23.MarekGałczyński8. miejsce2. miejsce2
24.DorotaGawrońska-Popa4. miejsce2. miejsce2
25.AdamGębala4. miejsce3. miejsce2
26.TomaszGil13. miejsce9. miejsce2
27.KrzysztofGontarski1. miejsce1. miejsce2
28.DorotaGrzejdak6. miejsce1. miejsce2
29.PrzemysławGrzeszkowiak3. miejsce4. miejsce2
30.MarcinGrzywacz3. miejsce1. miejsce2
31.JustynaHerman6. miejsce8. miejsce2
32.SławomirHetmański1. miejsce1
33.PiotrHorodecki7. miejsce3. miejsce2
34.MarekIdzikowski4. miejsce1
35.TomaszJackowski8. miejsce1
36.MonikaJanduła1. miejsce4. miejsce2
37.BarbaraJaskólska1. miejsce9. miejsce2
38.OskarJass4. miejsce1
39.JerzyKazimierczak3. miejsce1
40.MagdalenaKoba3. miejsce1
41.MagdalenaKojder4. miejsce4. miejsce2
42.DanutaKorbel6. miejsce2. miejsce2
43.AgataKornacka4. miejsce8. miejsce2
44.AndrzejKowalski2. miejsce4. miejsce2
45.DariuszKraszewski3. miejsce1
46.DawidKrawiec4. miejsce1. miejsce2
47.GrzegorzKulesza1. miejsce2. miejsce2
48.ZygmuntKuranda9. miejsce4. miejsce2
49.PiotrKwieciński4. miejsce4. miejsce2
50.WojciechLasek4. miejsce1
51.JacekLewandowski11. miejsce11. miejsce2
52.WojciechLewandowski4. miejsce1
53.BogusławMączyński8. miejsce5. miejsce2
54.PawełMela6. miejsce3. miejsce2
55.MariuszMichniewicz1. miejsce9. miejsce2
56.GrzegorzMiernik11. miejsce11. miejsce2
57.MarekMiłoszewski11. miejsce1
58.EwaMłynarska2. miejsce6. miejsce2
59.EwaMorawiec7. miejsce8. miejsce2
60.MirosławMordasiewicz1. miejsce1. miejsce2
61.DariuszNahrebecki4. miejsce2. miejsce2
62.AndrzejNiebrzydowski6. miejsce8. miejsce2
63.JarosławOciepa2. miejsce3. miejsce2
64.PrzemysławOgrodziński2. miejsce8. miejsce2
65.KarolinaOlejarz4. miejsce11. miejsce2
66.DariuszOpatrzyk3. miejsce8. miejsce2
67.JózefOrzoł8. miejsce3. miejsce2
68.JacekOsadnik6. miejsce2. miejsce2
69.IwonaOstrowska3. miejsce5. miejsce2
70.MariuszPakulski4. miejsce1
71.JacekPersona4. miejsce2. miejsce2
72.KrzysztofPiątek2. miejsce1
73.SławomirPiechnik8. miejsce4. miejsce2
74.KarolPik2. miejsce11. miejsce2
75.JerzyPióro13. miejsce1
76.MarzenaPióro9. miejsce1
77.PrzemysławPohl2. miejsce1. miejsce2
78.MariuszPopa11. miejsce2. miejsce2
79.KamilPopławski2. miejsce9. miejsce2
80.GrzegorzPradela1. miejsce5. miejsce2
81.ZdzisławaPrędka1. miejsce1
82.JacekPrędki8. miejsce8. miejsce2
83.ZbigniewPrzyjemski11. miejsce8. miejsce2
84.AdwinPutteeraj4. miejsce1. miejsce2
85.GrzegorzRadecki4. miejsce1
86.JanuszRudziński6. miejsce2. miejsce2
87.MariuszRurarz8. miejsce2. miejsce2
88.JerzyRybicki4. miejsce1. miejsce2
89.MarcinRykała1. miejsce11. miejsce2
90.PiotrSankowski6. miejsce1
91.NorbertSchneider11. miejsce12. miejsce2
92.GrzegorzSkórkowski8. miejsce8. miejsce2
93.JerzyStachowski5. miejsce1
94.TomaszStopa8. miejsce4. miejsce2
95.AndrzejStruensee2. miejsce2. miejsce2
96.MichałSuski8. miejsce8. miejsce2
97.ZbigniewSuwała6. miejsce1
98.PiotrSzafrański4. miejsce2. miejsce2
99.JerzySzałapski2. miejsce6. miejsce2
100.MarekSzcześniewski1. miejsce2. miejsce2
101.ŁukaszSzmel2. miejsce11. miejsce2
102.PaulinaSztukowska2. miejsce11. miejsce2
103.DariuszSzymkiewicz6. miejsce1
104.LeopoldTukendorf4. miejsce1
105.AndrzejTurowski1. miejsce1. miejsce2
106.RadosławWalas1. miejsce3. miejsce2
107.AnnaWalasek1. miejsce4. miejsce2
108.KrzysztofWalenda1. miejsce8. miejsce2
109.SebastianWilczyński11. miejsce1
110.HenrykWirzinkiewicz6. miejsce3. miejsce2
111.KarolinaWiśniewska4. miejsce11. miejsce2
112.EwaZając3. miejsce4. miejsce2
113.JanŻórawiński6. miejsce3. miejsce2

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest pod adresem: cut.yt/o1t5zt

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/36gd8v

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 113 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AnnaWalasek1972Busko-Zdrój
2.PaulinaSztukowska1992Jaworzno

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.ZdzisławaPrędka1945-----
2.GrażynaBełus1953Kielce
3.IwonaOstrowska1966Lubliniec

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.GrzegorzKulesza1985UKS Hubal Białystok
2.DariuszAugustyńczyk1984BKS Kolejarz Częstochowa
3-4.AdwinPutteeraj1982Wrocław
3-4.AdamGębala1979Żyrardów
5-6.PiotrSankowski1983-----
5-6.ZbigniewSuwała1982-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofWalenda1973MKS Garwolin
2.PrzemysławPohl1978Katowice
3.DariuszOpatrzyk1980KS Wolant Jaworzno
4.JakubFirlus1979Katowice

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.SławomirHetmański1977LUKS Victoria Domecko
2.RobertBieganowski1968Żyrardów
3-4.GrzegorzRadecki1972Bieruń
3-4.DawidKrawiec1977Wrocław
5-8.GrzegorzSkórkowski1971Częstochowa
5-8.MichałSuski1977AZSUM Łódź
5-8.JacekPrędki1965MKS Garwolin
5-8.MariuszRurarz1975UKS Hubal Białystok
9-11.NorbertSchneider1973Austria
9-11.SebastianWilczyński1974Radom
9-11.JacekLewandowski1974Warszawa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MariuszMichniewicz1964UKS Hubal Białystok
2.KarolPik1967Warszawa
3.RonaldAltrichter1966Austria
4-6.PawełMela1967Tomaszów Mazowiecki
4-6.HenrykWirzinkiewicz1963Olsztyn
4-6.AndrzejNiebrzydowski1967Olsztyn
7-9.LechCieśla1963-----
7-9.ZygmuntKuranda1966Morawica
7-9.RobertAdaszek1963Piekoszów

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MirosławMordasiewicz1958UKS Hubal Białystok
2.JarosławOciepa1962Częstochowa
3-4.PiotrSzafrański1959UKS Korona Pabianice
3-4.JacekPersona1960Suchedniów
5-6.WaldemarAdamski1961Opole
5-6.JacekOsadnik1958STB Energia Lubliniec
7-8.BogusławMączyński1959-----
7-8.SławomirPiechnik1961Opole

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.BolesławCichocki1955Warszawa
2.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
3-4.JerzyRybicki1951MKS Garwolin
3-4.MarekIdzikowski1956Warszawa
5-6.JanŻórawiński1956Warszawa
5-6.JanuszRudziński1955-----
7.PiotrHorodecki1954Warszawa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AndrzejAntosiewicz1947Warszawa
2.AndrzejKowalski1945Kielce
3.PrzemysławGrzeszkowiak1945MKS Garwolin
4.LeopoldTukendorf1940MKS Garwolin
5.JerzyStachowski1943MKS Garwolin

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Monika Janduła1986Joanna Fidos1989
2.Anna Białasiewicz1970Ewa Młynarska1967
3-4.Magdalena Kojder1979Karolina Wiśniewska1987
3-4.Agata Kornacka1983Karolina Olejarz1982
5-6.Dorota Danielak1974Dorota Grzejdak1967
5-6.Justyna Herman1977Danuta Korbel1973
7.Dominika Cygan1983Ewa Morawiec1986

Gra podwójna kobiet - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Danuta Foryta1968Barbara Jaskólska1971
2.Agnieszka Brojek1967Maria Brzeźnicka1959
3.Krystyna Cielecka1953Ewa Zając1967
4.Dorota Gawrońska-Popa1967Anna Walasek1972

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Przemysław Pohl1978Marcin Rykała1977
2.Grzegorz Kulesza1985Mariusz Rurarz1975
3.Dariusz Augustyńczyk1984Marcin Grzywacz1978

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dawid Krawiec1977Adwin Putteeraj1982
2.Przemysław Ogrodziński1982Łukasz Szmel1981
3.Adam Gębala1979Jerzy Kazimierczak1974

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Gontarski1971Radosław Walas1976
2.Kamil Popławski1974Jerzy Szałapski1970
3-4.Piotr Kwieciński1970Dariusz Nahrebecki1971
3-4.Oskar Jass1974Mariusz Pakulski1975
5-8.Andrzej Niebrzydowski1967Józef Orzoł1970
5-8.Jacek Prędki1965Krzysztof Walenda1973
5-8.Tomasz Jackowski1975Grzegorz Skórkowski1971
5-8.Marek Gałczyński1969Tomasz Stopa1967
9-11.Marek Miłoszewski1970Karol Pik1967
9-11.Grzegorz Miernik1976Zbigniew Przyjemski1965
9-11.Jacek Lewandowski1974Mariusz Popa1971
12.Ronald Altrichter1966Norbert Schneider1973
13.Tomasz Gil1974Jerzy Pióro1967

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Grzegorz Pradela1965Andrzej Turowski1965
2.Jacek Persona1960Krzysztof Piątek1967
3.Paweł Mela1967Henryk Wirzinkiewicz1963
4.Zygmunt Kuranda1966Wojciech Lewandowski1964

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mirosław Mordasiewicz1958Marek Szcześniewski1958
2.Jacek Osadnik1958Piotr Szafrański1959
3.Dariusz Kraszewski1962Jarosław Ociepa1962
4.Waldemar Adamski1961Sławomir Piechnik1961
5.Jacek Bełus1954Bogusław Mączyński1959

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Bittner1956Bolesław Cichocki1955
2.Janusz Rudziński1955Andrzej Struensee1953
3.Piotr Horodecki1954Jan Żórawiński1956
4.Przemysław Grzeszkowiak1945Andrzej Kowalski1945

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marcin Grzywacz1978Dorota Grzejdak1967
2.Marek Gałczyński1969Joanna Fidos1989
3-4.Piotr Kwieciński1970Magdalena Kojder1979
3-4.Tomasz Stopa1967Monika Janduła1986
5-8.Dariusz Opatrzyk1980Justyna Herman1977
5-8.Michał Suski1977Dominika Cygan1983
5-8.Przemysław Ogrodziński1982Ewa Morawiec1986
5-8.Zbigniew Przyjemski1965Agata Kornacka1983
9-11.Łukasz Szmel1981Karolina Olejarz1982
9-11.Grzegorz Miernik1976Karolina Wiśniewska1987
9-11.Marcin Rykała1977Paulina Sztukowska1992

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Gontarski1971Dorota Danielak1974
2.Dariusz Nahrebecki1971Danuta Korbel1973
3.Radosław Walas1976Magdalena Koba1971
4-6.Robert Bieganowski1968Ewa Młynarska1967
4-6.Jerzy Szałapski1970Anna Białasiewicz1970
4-6.Dariusz Szymkiewicz1969Ewelina Bracha1973
7-9.Tomasz Gil1974Marzena Pióro1968
7-9.Mariusz Michniewicz1964Katarzyna Baranowska1976
7-9.Kamil Popławski1974Barbara Jaskólska1971

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Turowski1965Danuta Foryta1968
2.Mariusz Popa1971Dorota Gawrońska-Popa1967
3.Józef Orzoł1970Agnieszka Brojek1967
4.Wojciech Lasek1970Ewa Zając1967
5.Grzegorz Pradela1965Iwona Ostrowska1966

Gra mieszana - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Rybicki1951Maria Brzeźnicka1959
2.Marek Szcześniewski1958Krystyna Cielecka1953
3.Jacek Bełus1954Grażyna Bełus1953

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet5
Gra pojedyncza mężczyzn50
Gra podwójna kobiet22
Gra podwójna mężczyzn64
Gra mieszana kobiet28
Gra mieszana mężczyzn28
ilość uczestników113
ilość kobiet30
ilość mężczyzn83
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+ (11 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 40+ (13 par)
najstarszy zawodnikLeopold Tukendorf (78 lat)
najmłodszy zawodnikPaulina Sztukowska (26 lat)
najstarsza rozgrywana grupa70+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×