20. Ogólnopolski Turniej Badmintona BABOLAT CUP 2018

Podstawowe informacje

Data:17 - 18.02.2018
Miejscowość:Szczecin
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:Agencja Reklamowa "Bono"

Komunikat organizacyjny

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY
20 Ogólnopolski Turniej Badmintona BABOLAT Cup 2018

1. CELE:
• Popularyzacja badmintona
• Integracja środowiska seniorów

2. ORGANIZATORZY:
STOWARZYSZENIE AKTYWNOŚCI I PROMOCJI ZDROWIA BENE SPORT ACTIVE
UL. Modra 80, 71- 220 Szczecin
GRUPA BONO
ul. Koralowa 23, 71-220 Szczecin

Osoba odpowiedzialna za organizację turnieju:
Krzysztof Bobala
e-mail: [email protected]
nr.tel.: 663 732 389

3. TERMIN:
17-18.02.2018

4. MIEJSCE:
Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach
Ul. Siedlecka 6, 72-010 Police

Liczba boisk:
Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach – 9
Uwagi: dla uczestników turnieju dostępne są znajdujące się na terenie hali: basen, sauna, siłownia

5. PROGRAM:
• sobota godz. 8:00 – otwarcie hali i potwierdzenie przybycia w biurze zawodów
• sobota godz. 9:00 - uroczyste otwarcie
• sobota godz. 9:30 - rozpoczęcie gier zgodnie z planem zamieszczonym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
• sobota godz. 21:00 – Players Party w Hotelu Dobosz
• niedziela godz. 9:00 - ewentualne dokończenie gier

6. KATEGORIE WIEKOWE:
• gr.0 kobiety (25+) ur. w 1992 i starsze
• gr.0 mężczyźni (30+) ur. w 1987 i starsi
• gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni ur. 1978-1982
• gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni ur. 1973-1977
• gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni ur. 1968-1972
• gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni ur. 1963-1967
• gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni ur. 1958-1962
• gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni ur. 1953-1957
• gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni ur. 1948-1952
• gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni ur. 1943-1947
• gr.9 (75+) kobiety i mężczyźni ur. 1938-1942
• gr.10 (80+) kobiety i mężczyźni ur. do 31.12.1937

7. SYSTEM ROZGRYWEK:
a. grupowo-pucharowy trójkowy we wszystkich grach;
b. turniej rozgrywany we wszystkich rodzajach gier (pojedyncza mężczyzn, pojedyncza kobiet, podwójna mężczyzn, podwójna kobiet, mieszana) w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej liczbie 3 zgłoszeń. Przy liczbie zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej;
c. zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego samego rodzaju gry;
d. zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej;
e. rozstawianie wg Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów;

8. WARUNKI UCZESTNICTWA:
a. data urodzenia zgodna z pkt. 6;
b. terminowe zgłoszenie do gier;
c. opłacenie wpisowego: 35 zł za grę pojedynczą, 35 zł za grę podwójną od zawodnika;
d. posiadanie aktualnych badań sportowo-lekarskich albo złożenie oświadczenia potwierdzonego podpisem uczestnika o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w turnieju;
e. posiadanie przepisowego sprzętu i ubioru sportowego.

9. ZGŁOSZENIA DO GIER:
a. zgłoszenia do wszystkich gier należy składać na formularzu zgłoszeniowym dostępnym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
b. zawodnicy zgłaszający się do turnieju są obowiązani podać:
• imię i nazwisko, rok urodzenia, rodzaj gry, partnerów do gier podwójnych;
• oraz ewentualnie mogą podać: deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o dodatkowe rozstawienie bezklubowe, inne informacje (np. numer telefonu).

10. TERMIN ZGŁOSZEŃ DO GIER:
13 lutego wtorek godz. 22:00

11. PUBLIKACJA LOSOWANIA I PLANU GIER:
15 lutego (czwartek) godz. 12:00

12. SĘDZIA GŁÓWNY:
Kacper Bobala
e-mail: [email protected]
nr.tel.: 691171278
weryfikacja zgłoszeń:
Sabina Schabek
e-mail: [email protected]
nr tel. 660 77 55 21

13. WYNIKI TURNIEJU:
wliczane do listy klasyfikacyjnej seniorów.

14. NAGRODY:
- Medale i dyplomy
- Nagrody rzeczowe w ramach możliwości organizatorów

15. ZAKWATEROWANIE:
Hala sportowa przy Zespole Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach
Ul. Siedlecka 6
72-010 Police

Dwa pomieszczenia z materacami. Sale 15-osobowe.
Kosz noclegu: 15 zł/os./doba
Łazienki z prysznicami są ogólnodostępne
Ilość miejsc ograniczona.
Rezerwacja miejsc : https://goo.gl/forms/eKf3a2ksZP3aFhBt2

Hotel Dobosz ***
ul. Wróblewskiego 1
72-010 Police

koszt noclegu:
Pokój jednoosobowy ze śniadaniem 135 zł
Pokój dwuosobowy ze śniadaniem 162 zł
Śniadanie w formie bufetu.
Dostęp do Internetu.
Bezpłatny monitorowany parking.
Sala gier: bilard, darts, piłkarzyki, Xbox 360.
Oddalony 300 m od hali.
Rezerwacja hotelu indywidualna.

16. WYŻYWIENIE:
Internat przy Zespole Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach
Ul. Siedlecka 6
72-010 Police

Śniadanie – 10 zł
Dwudaniowy obiad – 15 zł
Kolacja – 10 zł
Bony żywieniowe można zamówić wypełniając obowiązkowy formularz https://goo.gl/forms/eKf3a2ksZP3aFhBt2

W restauracji Hotelu Dobosz*** uczestnikom turnieju Netto Cup przysługuje rabat
na dania z karty w wysokości 10%.
Sprawdź menu:
http://www.hoteldobosz.eu/menu/

17. WIECZOREK INTEGRACYJNY:
Players Party odbędzie sięw Hotelu Dobosz w Policach przy ul. Wróblewskiego 1.
Koszt uczestnictwa: 60 PLN/os.
Talon uczestnictwa będzie do odebrania w biurze zawodów.
Zgłoszenia do Players Party można dokonać przez: https://goo.gl/forms/eKf3a2ksZP3aFhBt2

18. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
a. turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Seniorów Badmintona i Regulaminem Sportowym PZBad;
b. w sprawach spornych decyduje sędzia główny Kacper Bobala.

19. UWAGI ORGANIZATORA:
WAŻNE:
Podajemy adres do wypełnienia obowiązkowego formularza: https://goo.gl/forms/eKf3a2ksZP3aFhBt2.
Wymieniony jest on w tym komunikacie już trzykrotnie przy: noclegach na hali, wyżywieniu i players party.
Wystarczy wypełnić go tylko raz, a konieczność tej czynności wynika z tego, że każdy zawodnik otrzyma od nas turniejową bluzę, której rozmiar należy określić poprzez ten formularz.
Za wszystkie dodatkowe rzeczy opłaty pobieramy w biurze zawodów w gotówce.

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest tutaj
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.WaldemarAdamski8. miejsce3. miejsce2
2.WalterAepler2. miejsce2. miejsce2
3.RobertAleksandrowicz1. miejsce6. miejsce2
4.RobertBany8. miejsce1. miejsce2
5.MarcinBartkowiak18. miejsce8. miejsce2
6.TomaszBartosz4. miejsce1
7.ZbigniewBartosz1. miejsce2. miejsce2
8.AndrzejBittner1. miejsce1
9.PiotrBorowiec3. miejsce4. miejsce2
10.LeszekBorys6. miejsce10. miejsce2
11.JacekBudynek12. miejsce1
12.AgnieszkaBylicka3. miejsce6. miejsce2
13.MaciejBysikiewicz1. miejsce1. miejsce2
14.JoannaCegielska4. miejsce4. miejsce2
15.KrzysztofCzajka4. miejsce1
16.DorotaDanielak6. miejsce1
17.ZbigniewDorna1. miejsce2. miejsce2
18.PiotrDrabik15. miejsce6. miejsce2
19.BartłomiejDrewicz6. miejsce10. miejsce2
20.GustawDudka9. miejsce1
21.ElżbietaFularczyk1. miejsce2. miejsce2
22.PawełGasz1. miejsce1. miejsce2
23.AndrzejGireń12. miejsce6. miejsce2
24.AdamGórniak1. miejsce2. miejsce2
25.KrzysztofGrabek2. miejsce6. miejsce2
26.RyszardGracjasz6. miejsce1
27.UrszulaGrządzielska-Zblewska4. miejsce1. miejsce2
28.AndrzejGrzechnik2. miejsce4. miejsce2
29.DorotaGrzejdak1. miejsce1. miejsce2
30.AdamGrzesiak12. miejsce10. miejsce2
31.JustynaGrzybek2. miejsce1
32.JerzyGrzybowski3. miejsce1
33.MarcinGrzywacz1. miejsce1. miejsce2
34.JoannaGusta2. miejsce5. miejsce2
35.BurkhardGutzmer5. miejsce3. miejsce2
36.SławomirHetmański1. miejsce1. miejsce2
37.KrzysztofJakubowski6. miejsce1
38.DamianJaniaczyk2. miejsce2. miejsce2
39.MagdalenaJaworek2. miejsce1
40.RenataJędrzejewska4. miejsce3. miejsce2
41.MarekJózwik8. miejsce1
42.DanutaKlofik3. miejsce5. miejsce2
43.AdamKonkol18. miejsce15. miejsce2
44.SławomirKowalski1. miejsce1
45.AndrzejKowalski4. miejsce3. miejsce2
46.DawidKrawiec4. miejsce2. miejsce2
47.MonikaKrzykwa3. miejsce2. miejsce2
48.DanielKsiążek6. miejsce1
49.AnnaKubiak1. miejsce3. miejsce2
50.RobertKurczak12. miejsce15. miejsce2
51.JarosławKurkowski10. miejsce1. miejsce2
52.PiotrKwieciński4. miejsce2. miejsce2
53.SebastianLasecki1. miejsce2. miejsce2
54.PiotrLassociński9. miejsce1
55.KrzysztofLatawski1. miejsce1. miejsce2
56.PiotrLeśniewicz13. miejsce15. miejsce2
57.JacekLewandowski12. miejsce2. miejsce2
58.FriedrichLiepe6. miejsce2. miejsce2
59.SławomirLis2. miejsce1
60.MalwinaŁazowska9. miejsce1
61.ElżbietaMachałowska6. miejsce1
62.FrankManthey6. miejsce2. miejsce2
63.MarcinMasłowski4. miejsce1
64.MarianMatusewicz2. miejsce1. miejsce2
65.BogdanMieżyński2. miejsce1
66.SylwesterMomot6. miejsce4. miejsce2
67.EwaMorawiec2. miejsce6. miejsce2
68.MirosławMuchalski6. miejsce3. miejsce2
69.AndrzejMysiak5. miejsce1
70.JacekNiegrebecki2. miejsce1
71.PawełNiewoliński1. miejsce1. miejsce2
72.DariuszNosowski8. miejsce4. miejsce2
73.ŁukaszNowakowski6. miejsce6. miejsce2
74.KrzysztofOlech18. miejsce15. miejsce2
75.MarcinOpozda3. miejsce6. miejsce2
76.RobertOrzechowski6. miejsce4. miejsce2
77.JacekOsadnik4. miejsce3. miejsce2
78.IwonaOstrowska3. miejsce4. miejsce2
79.RyszardPawluk3. miejsce3. miejsce2
80.GrzegorzPilarski8. miejsce2. miejsce2
81.KamilPopławski4. miejsce1
82.AndrzejPrzytulski4. miejsce1
83.MarcinPuciato4. miejsce2. miejsce2
84.ArturPupin12. miejsce1. miejsce2
85.AdwinPutteeraj9. miejsce2. miejsce2
86.SławomirPyta19. miejsce15. miejsce2
87.GrzegorzRadecki6. miejsce10. miejsce2
88.BennoRaj2. miejsce5. miejsce2
89.RadosławRathnau8. miejsce5. miejsce2
90.PeterRobb8. miejsce1
91.UweRother2. miejsce2. miejsce2
92.IwonaRyśnik6. miejsce2. miejsce2
93.AnnaSadowska1. miejsce1. miejsce2
94.WojciechSelke15. miejsce4. miejsce2
95.EdytaSelke2. miejsce4. miejsce2
96.KarolinaSieciechowicz1. miejsce1. miejsce2
97.JanStasiak4. miejsce4. miejsce2
98.DominikStatnik12. miejsce10. miejsce2
99.MarekStećko8. miejsce6. miejsce2
100.KlausStiens5. miejsce1. miejsce2
101.RadosławStrejko4. miejsce3. miejsce2
102.AndrzejStruensee4. miejsce3. miejsce2
103.MichałSuski10. miejsce1
104.MirosławSzadkowski6. miejsce15. miejsce2
105.JerzySzałapski4. miejsce6. miejsce2
106.BeataSzczecina1. miejsce1
107.KatarzynaSzczykutowicz1. miejsce4. miejsce2
108.RobertŚmierzchalski12. miejsce4. miejsce2
109.MałgorzataŚrednicka3. miejsce6. miejsce2
110.KrzysztofTas12. miejsce3. miejsce2
111.GuntherTauwald2. miejsce1
112.MartaUrbanik9. miejsce1
113.MateuszWilczek3. miejsce1. miejsce2
114.LeszekWild10. miejsce3. miejsce2
115.HenrykWirzinkiewicz8. miejsce1
116.DorotaWitkowska4. miejsce1
117.GrzegorzWłodarczyk4. miejsce10. miejsce2
118.MartaWojciechowska1. miejsce2. miejsce2
119.WojciechWojdyła9. miejsce6. miejsce2
120.TomaszWroński1. miejsce1
121.PatrickWysocki6. miejsce1
122.RobertWyszyński18. miejsce4. miejsce2
123.LechZacharzewski1. miejsce1
124.DariuszZgorzałek1. miejsce1
125.BogdanZianowicz12. miejsce6. miejsce2
126.ArturZiółkowski4. miejsce3. miejsce2
127.AleksandraŻołnierzów6. miejsce3. miejsce2
128.JacekŻuromski4. miejsce10. miejsce2

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest pod adresem: cut.yt/wz1Afp

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/ck7egk

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 128 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DorotaGrzejdak1967UKS Kometa Sianów
2.JustynaGrzybek1974Zielona Góra
3.MałgorzataŚrednicka1977Wrocław
4.UrszulaGrządzielska-Zblewska1977Słupsk

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
2.DamianJaniaczyk1986Wrocław
3-4.ArturZiółkowski1971Szczecin
3-4.MarcinMasłowski1981Sława
5-6.DanielKsiążek1984-----
5-6.PatrickWysocki1985Niemcy

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.SebastianLasecki1978-----
2.JacekNiegrebecki1981-----
3.MateuszWilczek1982-----
4-6.ŁukaszNowakowski1980-----
4-6.BartłomiejDrewicz1975Choszczno
7-9.AdwinPutteeraj1982Wrocław
7-9.WojciechWojdyła1977Strzelce Opolskie

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.SławomirHetmański1977LUKS Victoria Domecko
2.KrzysztofGrabek1973Wrocław
3-4.GrzegorzWłodarczyk1976AZSUM Łódź
3-4.DawidKrawiec1977Wrocław
5-6.LeszekBorys1966Choszczno
5-6.GrzegorzRadecki1972Bieruń
7-12.RobertŚmierzchalski1974Gdynia
7-12.DominikStatnik1974Gdańsk
7-12.BogdanZianowicz1973Szczecin
7-12.JacekLewandowski1974Warszawa
7-12.AdamGrzesiak1973UKS Iskra Babimost
7-12.ArturPupin1975LUKS Victoria Domecko
13-18.MarcinBartkowiak1974-----
13-18.AdamKonkol1974-----
13-18.RobertWyszyński1973Choszczno
13-18.KrzysztofOlech1975-----
19.SławomirPyta1976Szczecin

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.SławomirKowalski1971KS Chojnik Jelenia Góra
2.BennoRaj1966Köpenicker BC/SC Berlin
3-4.TomaszBartosz1968Bydgoszcz
3-4.KrzysztofCzajka1970Gdynia
5-8.MarekJózwik1970-----
5-8.MarekStećko1968Góra
5-8.GrzegorzPilarski1971Sianów
5-8.RobertBany1970Jelenia Góra
9-12.JacekBudynek1972-----
9-12.RobertKurczak1970-----
9-12.KrzysztofTas1972-----
9-12.AndrzejGireń1972Strzelce Opolskie
13.PiotrLeśniewicz1968-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.TomaszWroński1963Wrocław
2.AndrzejGrzechnik1967Gdynia
3.PiotrBorowiec1965Sycewice
4-6.MirosławSzadkowski1965-----
4-6.FrankManthey1963Niemcy
4-6.FriedrichLiepe1964Niemcy
7-8.HenrykWirzinkiewicz1963Olsztyn
7-8.DariuszNosowski1966-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.ZbigniewBartosz1960Bydgoszcz
2.UweRother1962Niemcy
3-4.JacekOsadnik1958STB Energia Lubliniec
3-4.JacekŻuromski1959Szczecin
5-6.MirosławMuchalski1959Szczecin
5-6.SylwesterMomot1958-----
7-8.PeterRobb1959Niemcy
7-8.WaldemarAdamski1961Opole

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofLatawski1956Oświęcim
2.WalterAepler1953Niemcy
3.RyszardPawluk1954SKB Piast Słupsk
4.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
5.BurkhardGutzmer1956Niemcy

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełGasz1942UKS Unia Bieruń
2.MarianMatusewicz1951Słupsk
3-4.JanStasiak1949-----
3-4.AndrzejKowalski1945Kielce
5-6.RyszardGracjasz1951Szczecin
5-6.KrzysztofJakubowski1952Szczecin

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Karolina Sieciechowicz1987Marta Wojciechowska1985
2.Magdalena Jaworek1987Ewa Morawiec1986
3-6.Iwona Ryśnik1963Aleksandra Żołnierzów1987

Gra podwójna kobiet - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Anna Kubiak1978Katarzyna Szczykutowicz1977
2.Joanna Gusta1980Edyta Selke1975
3.Agnieszka Bylicka1974Monika Krzykwa1979
4.Joanna Cegielska1972Renata Jędrzejewska1966

Gra podwójna kobiet - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Elżbieta Fularczyk1966Anna Sadowska1958
2-3.Danuta Klofik1956Iwona Ostrowska1966

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Paweł Niewoliński1983Mateusz Wilczek1982
2.Damian Janiaczyk1986Adwin Putteeraj1982
3-6.Andrzej Gireń1972Wojciech Wojdyła1977
7-8.Marcin Bartkowiak1974Radosław Rathnau1984

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Robert Aleksandrowicz1981Marcin Grzywacz1978
2.Dawid Krawiec1977Sebastian Lasecki1978
3-4.Radosław Strejko1978Robert Wyszyński1973
3-4.Piotr Kwieciński1970Marcin Puciato1980
5-6.Łukasz Nowakowski1980Marek Stećko1968
5-6.Robert Orzechowski1974Bogdan Zianowicz1973

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Sławomir Hetmański1977Artur Pupin1975
2.Jacek Lewandowski1974Sławomir Lis1974
3-4.Kamil Popławski1974Jerzy Szałapski1970
3-4.Andrzej Grzechnik1967Robert Śmierzchalski1974
5.Benno Raj1966Klaus Stiens1971
6-10.Dominik Statnik1974Leszek Wild1977
6-10.Jarosław Kurkowski1975Jacek Żuromski1959
6-10.Michał Suski1977Grzegorz Włodarczyk1976
6-10.Leszek Borys1966Bartłomiej Drewicz1975
6-10.Adam Grzesiak1973Grzegorz Radecki1972
11-15.Krzysztof Olech1975Mirosław Szadkowski1965
11-15.Piotr Leśniewicz1968Sławomir Pyta1976
11-15.Piotr Drabik1976Robert Kurczak1970
11-15.Adam Konkol1974Wojciech Selke1972

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Robert Bany1970Adam Górniak1969
2.Friedrich Liepe1964Grzegorz Pilarski1971
3.Marcin Opozda1972Artur Ziółkowski1971

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Maciej Bysikiewicz1960Zbigniew Dorna1963
2.Frank Manthey1963Uwe Rother1962
3.Burkhard Gutzmer1956Mirosław Muchalski1959

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Bittner1956Dariusz Zgorzałek1959
2.Zbigniew Bartosz1960Bogdan Mieżyński1960
3.Waldemar Adamski1961Jacek Osadnik1958
4.Sylwester Momot1958Jan Stasiak1949

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Paweł Gasz1942Krzysztof Latawski1956
2.Walter Aepler1953Gunther Tauwald1951
3.Ryszard Pawluk1954Andrzej Struensee1953

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marian Matusewicz1951Lech Zacharzewski1949
2-3.Jerzy Grzybowski1936Andrzej Kowalski1945

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Paweł Niewoliński1983Karolina Sieciechowicz1987
2.Marcin Puciato1980Marta Wojciechowska1985
3.Radosław Strejko1978Aleksandra Żołnierzów1987
4-6.Krzysztof Grabek1973Małgorzata Średnicka1977
4-6.Robert Aleksandrowicz1981Dorota Danielak1974
4-6.Jerzy Szałapski1970Ewa Morawiec1986
7-9.Piotr Lassociński1983Malwina Łazowska1987
7-9.Gustaw Dudka1974Marta Urbanik1987

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marcin Grzywacz1978Dorota Grzejdak1967
2.Adam Górniak1969Monika Krzykwa1979
3.Leszek Wild1977Anna Kubiak1978
4.Robert Orzechowski1974Dorota Witkowska1971
5.Radosław Rathnau1984Joanna Gusta1980

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jarosław Kurkowski1975Urszula Grządzielska-Zblewska1977
2.Piotr Kwieciński1970Iwona Ryśnik1963
3-4.Wojciech Selke1972Edyta Selke1975
3-4.Andrzej Przytulski1969Katarzyna Szczykutowicz1977
5-6.Marcin Opozda1972Elżbieta Machałowska1973
5-6.Piotr Drabik1976Agnieszka Bylicka1974

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Klaus Stiens1971Beata Szczecina1964
2-3.Krzysztof Tas1972Renata Jędrzejewska1966
4.Dariusz Nosowski1966Joanna Cegielska1972

Gra mieszana - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Maciej Bysikiewicz1960Anna Sadowska1958
2.Zbigniew Dorna1963Elżbieta Fularczyk1966
3-4.Piotr Borowiec1965Iwona Ostrowska1966
5.Andrzej Mysiak1956Danuta Klofik1956

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet4
Gra pojedyncza mężczyzn69
Gra podwójna kobiet18
Gra podwójna mężczyzn78
Gra mieszana kobiet26
Gra mieszana mężczyzn26
ilość uczestników128
ilość kobiet28
ilość mężczyzn100
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+ (17 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 40+ (14 par)
najstarszy zawodnikJerzy Grzybowski (82 lat)
najmłodszy zawodnikMagdalena Jaworek (31 lat)
najstarsza rozgrywana grupa65+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...

Galerie zdjęć z turnieju


Brak galerii zdjęć z tego turnieju...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×