Bayjonn Cup 2018

Podstawowe informacje

Data:27 - 28.01.2018
Miejscowość:Sopot
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:Anmar Gdynia

Komunikat organizacyjny

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY
MIEDZYNARODOWEGO TURNIEJU BADMINTONA SENIORÓW BAYJONN CUP 2018 SOPOT

1. CELE:
• Popularyzacja badmintona
• Integracja środowiska seniorów

2. ORGANIZATORZY:
ANMAR Sp. z o.o. ( Hotel Bayjonn )
Ul. Jagiełły 78
81-586 Gdynia

WSPÓŁORGANIZATOR/PARTNER/ Beno Raj , Badminton School , TEMPUR - Sen i Zdrowie

Osoba odpowiedzialna za organizację turnieju: Andrzej Grzechnik tel. 601-22-63-92 , e-mail: [email protected]
Adres strony turnieju : http://bayjonncup.pl

3. TERMIN:
27-28 stycznia 2018 r.

4. MIEJSCE:
Sopot Hala Stulecia ul. Goyki 7

Liczba boisk: 6
Uwagi: maty

5. PROGRAM:
• sobota godz. 9:00 - rozpoczęcie gier zgodnie z planem zamieszczonym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
• sobota godz.8.00-8.40 czas rozgrzewek
• 8.45 uroczyste otwarcie – przemówienie organizatora
• ostatnie gry w dniu 27 stycznia zostaną rozegrane do godz. 22.00
• niedziela 28 stycznia godz. 9:00 - dokończenie gier grupowych w przypadku nierozegrania wszystkich gier w sobotę oraz gry półfinałowe i finałowe .

6. KATEGORIE WIEKOWE:
• gr.0 kobiety (25+) ur. w 1992 i starsze
• gr.0 mężczyźni (30+) ur. w 1987 i starsi
• gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni ur. 1978-1982
• gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni ur. 1973-1977
• gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni ur. 1968-1972
• gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni ur. 1963-1967
• gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni ur. 1958-1962
• gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni ur. 1953-1957
• gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni ur. 1948-1952
• gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni ur. 1943-1947
• gr.9 (75+) kobiety i mężczyźni ur. 1938-1942
• gr.10 (80+) kobiety i mężczyźni ur. do 31.12.1937

7. SYSTEM ROZGRYWEK:
a. grupowo-pucharowy trójkowy we wszystkich grach;
b. turniej rozgrywany we wszystkich rodzajach gier (pojedyncza mężczyzn, pojedyncza kobiet, podwójna mężczyzn, podwójna kobiet, mieszana) w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej liczbie 3 zgłoszeń. Przy liczbie zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej;
c. zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego samego rodzaju gry;
d. zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej;
e. rozstawianie wg Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów;

8. WARUNKI UCZESTNICTWA:
a. data urodzenia zgodna z pkt. 6;
b. terminowe zgłoszenie do gier;
c. opłacenie wpisowego: 35 zł za grę pojedynczą, 35 zł za grę podwójną od zawodnika;
d. posiadanie aktualnych badań sportowo-lekarskich albo złożenie oświadczenia potwierdzonego podpisem uczestnika o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w turnieju;
e. posiadanie przepisowego sprzętu (w tym lotek) i ubioru sportowego.

9. ZGŁOSZENIA DO GIER:
a. zgłoszenia do wszystkich gier należy składać na formularzu zgłoszeniowym dostępnym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
b. zawodnicy zgłaszający się do turnieju są obowiązani podać:
• imię i nazwisko, rok urodzenia, rodzaj gry, partnerów do gier podwójnych;
• oraz ewentualnie mogą podać: deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o dodatkowe rozstawienie bez klubowe, inne informacje (np. numer telefonu).

10. TERMIN ZGŁOSZEŃ DO GIER:
23 stycznia 2018 (wtorek) godz. 22:00

11. PUBLIKACJA LOSOWANIA I PLANU GIER:
25 stycznia 2018 (czwartek) godz. 12:00

12. SĘDZIA GŁÓWNY:
Marek Krawczyk , lic. Nr 314 , [email protected]

13. WYNIKI TURNIEJU:
wliczane do listy klasyfikacyjnej seniorów.

14. NAGRODY:
Pierwsza czwórka poszczególnych kategorii wiekowych otrzyma medale oraz nagrody rzeczowe od organizatora i sponsorów . Medale wykonane specjalnie na okazję Badminton Bayjonn Cup 2018 to unikatowe dzieła artystyczne zaprojektowane przez Ś.P. Bogusława Mirowskiego projektanta wielu prestiżowych nagród w kraju , m.in. Główna Nagroda Sopockiego Festiwalu – Bursztynowy Słowik .
Zwycięzcy wszystkich kategorii otrzymają dodatkowo puchary oraz cenne nagrody ufundowane przez organizatora i sponsorów.

15. ZAKWATEROWANIE:
Hotele i apartamenty dostępne na terenie Sopotu Gdyni i Gdańska .
Wszystkie dostępne hotele są widoczne na stronie booking.com
Dla chętnych możliwość zakwaterowania w Hotelu Bayjonn. Aby uzyskać ceny preferencyjne należy przy rezerwacji zakwaterowania podać hasło : Turniej Badmintona Badminton Bayjonn Cup 2018. Rezerwacji można dokonywać mailowo: [email protected] lub telefonicznie 730-71-71-71

16. WYŻYWIENIE:
Na hali zapewniony będzie odpłatny catering w postaci specjalnie przygotowanego menu przez restaurację San Marco z Gdańska.

Dla wszystkich zawodników organizator zapewnia dostęp do darmowej wody w każdej ilości.

17. WIECZOREK INTEGRACYJNY:
Wieczorek integracyjny połączony z balem karnawałowym w restauracji Smak Morza Sopot przy Aleji Franciszka Mamuszki 2
Cena za osobę 100 zł mile widziana wcześniejsza rezerwacja pod adresem mailowym : [email protected] . Zapisy na wieczorek będzie można dokonywać przy stoliku sędziowskim .Organizator gwarantuje super zabawę przy dobrej muzyce , smacznym jedzeniu i zapewnia niepowtarzalną atmosferę sopockiego klimatu . Rozpoczęcie 20.00 zakończenie 3.00. Będzie się działo 

18. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
a. turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Seniorów Badmintona i Regulaminem Sportowym PZBad;
b. w sprawach spornych decyduje sędzia główny Marek Krawczyk

19. PATRONAT MEDIALNY / SPONSORZY:
Radio Gdańsk , Pomorska tv , Trojmiasto.pl , STS , Express Biznesu

Miasto Sopot , TEMPUR- Sen i Zdrowie , Kobieta jest Marką , Biznes na fali , Firma DEPO, Reklamowy Gadżet Wojciech Wrociński ,i wielu innych

20. UWAGI ORGANIZATORA:
Nie może Was zabraknąć na V Bayjonn Cup 2018
Zapraszam
Andrzej Grzechnik

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest tutaj
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.WaldemarAdamski5. miejsce1
2.RobertAleksandrowicz1. miejsce2. miejsce2
3.WladimirBabaew3. miejsce2. miejsce2
4.MarcinBartkowiak14. miejsce12. miejsce2
5.TomaszBartosz8. miejsce6. miejsce2
6.ZbigniewBartosz6. miejsce6. miejsce2
7.AnnaBiałasiewicz1. miejsce1. miejsce2
8.BeataBiałek2. miejsce4. miejsce2
9.RobertBieganowski1. miejsce1. miejsce2
10.MarekBiernat11. miejsce16. miejsce2
11.AndrzejBittner2. miejsce1
12.RafałBogdański14. miejsce10. miejsce2
13.KrzysztofBogucki8. miejsce9. miejsce2
14.PiotrBondaruk7. miejsce5. miejsce2
15.PiotrBorowiec9. miejsce15. miejsce2
16.LeszekBorys7. miejsce4. miejsce2
17.AgnieszkaBrojek4. miejsce3. miejsce2
18.AgnieszkaButkus6. miejsce1
19.MaciejBysikiewicz3. miejsce2. miejsce2
20.MirosławChabowski12. miejsce12. miejsce2
21.TomaszCiborowski10. miejsce1
22.BolesławCichocki1. miejsce2. miejsce2
23.KrystynaCielecka3. miejsce3. miejsce2
24.MichałCiołek8. miejsce10. miejsce2
25.KrzysztofCzajka12. miejsce1
26.AndrzejDadas14. miejsce4. miejsce2
27.AndreyDegtyarev8. miejsce1. miejsce2
28.BartłomiejDrewicz21. miejsce4. miejsce2
29.WiktorDrude1. miejsce1. miejsce2
30.SwietłanaDrude4. miejsce1. miejsce2
31.GustawDudka10. miejsce2. miejsce2
32.ZbigniewDuma9. miejsce1
33.EkaterinaDvalishwili3. miejsce12. miejsce2
34.JakubFirlus8. miejsce1
35.ŁukaszFischer2. miejsce1
36.AndrzejFrask12. miejsce2. miejsce2
37.ElżbietaFularczyk1. miejsce1. miejsce2
38.AndrzejGajewski8. miejsce8. miejsce2
39.DorotaGawrońska-Popa4. miejsce4. miejsce2
40.AdamGębala2. miejsce8. miejsce2
41.PawełGłażewski15. miejsce1
42.EwaGolańska1. miejsce1. miejsce2
43.ZbigniewGoldwasser11. miejsce6. miejsce2
44.EmiliaGoldwasser1. miejsce8. miejsce2
45.KrzysztofGontarski1. miejsce4. miejsce2
46.PiotrGórny8. miejsce12. miejsce2
47.MateuszGrygowski3. miejsce1
48.UrszulaGrządzielska-Zblewska3. miejsce1. miejsce2
49.AndrzejGrzechnik4. miejsce1
50.PrzemysławGrzeszkowiak3. miejsce3. miejsce2
51.ZbigniewGrzęda6. miejsce4. miejsce2
52.JerzyGrzybowski4. miejsce1
53.MarcinGrzywacz2. miejsce4. miejsce2
54.RafałHawel2. miejsce1. miejsce2
55.AdamHermann21. miejsce16. miejsce2
56.CezaryHryciuk2. miejsce1
57.MichałIwan12. miejsce1
58.KazimirJanius6. miejsce1
59.PawełJanuchowski8. miejsce15. miejsce2
60.RadosławJarecki2. miejsce1
61.OskarJass12. miejsce7. miejsce2
62.MagdalenaJaworek1. miejsce8. miejsce2
63.AndrzejKaftański2. miejsce1. miejsce2
64.MarekKallas9. miejsce6. miejsce2
65.PaulinaKarlińska4. miejsce5. miejsce2
66.JolantaKarska2. miejsce7. miejsce2
67.TatianaKolesnik2. miejsce4. miejsce2
68.AndrejKolesnik4. miejsce1
69.EdytaKordala8. miejsce1
70.AndrzejKowalski2. miejsce3. miejsce2
71.SławomirKowalski4. miejsce1
72.RobertKowalski4. miejsce1
73.DawidKrawiec7. miejsce12. miejsce2
74.KatarzynaKrysiak6. miejsce5. miejsce2
75.AnnaKubiak2. miejsce3. miejsce2
76.GrzegorzKulesza1. miejsce12. miejsce2
77.JarosławKurkowski15. miejsce2. miejsce2
78.ElizawetaKuzmina2. miejsce2. miejsce2
79.PiotrKwieciński2. miejsce8. miejsce2
80.JerzyLański2. miejsce1. miejsce2
81.SebastianLasecki12. miejsce8. miejsce2
82.WojciechLasek6. miejsce4. miejsce2
83.JacekLewandowski14. miejsce5. miejsce2
84.RafałLewczyk12. miejsce12. miejsce2
85.TomaszLipski2. miejsce8. miejsce2
86.ArturLugowow3. miejsce6. miejsce2
87.NataszaLugowowa6. miejsce1
88.EwaŁukawska3. miejsce1
89.PiotrŁuszkiewicz2. miejsce1. miejsce2
90.KrzysztofMacielak10. miejsce4. miejsce2
91.FabianMaleszewski12. miejsce4. miejsce2
92.GrzegorzMaleszewski4. miejsce1
93.MarekMaślanik21. miejsce15. miejsce2
94.MarianMatusewicz1. miejsce2. miejsce2
95.MariuszMichniewicz3. miejsce1. miejsce2
96.MarekMiłoszewski9. miejsce1
97.EwaMłynarska1. miejsce1. miejsce2
98.EwaMorawiec1. miejsce2. miejsce2
99.MirosławMordasiewicz4. miejsce2. miejsce2
100.JerzyMurach1. miejsce1. miejsce2
101.SławomirNarusz9. miejsce12. miejsce2
102.JanuszNawrocki3. miejsce1. miejsce2
103.JoannaNiczyporuk3. miejsce6. miejsce2
104.JarosławOciepa1. miejsce1. miejsce2
105.PrzemysławOgrodziński3. miejsce2. miejsce2
106.KarolinaOlejarz2. miejsce12. miejsce2
107.MariuszPakulski8. miejsce8. miejsce2
108.PawełPasik8. miejsce12. miejsce2
109.AndrzejPastuszak6. miejsce4. miejsce2
110.RyszardPawluk4. miejsce1. miejsce2
111.LudmilaPerepechenaia2. miejsce2. miejsce2
112.KarolPik6. miejsce9. miejsce2
113.GrzegorzPilarski21. miejsce15. miejsce2
114.MarcinPniewski10. miejsce1
115.MariuszPopa6. miejsce4. miejsce2
116.KamilPopławski10. miejsce1
117.JerzyPtaszyński3. miejsce1
118.AdwinPutteeraj13. miejsce4. miejsce2
119.BennoRaj2. miejsce6. miejsce2
120.DorotaRajczyk-Gałkowska2. miejsce4. miejsce2
121.MałgorzataRama4. miejsce12. miejsce2
122.KlaudiaRogalska2. miejsce4. miejsce2
123.RafałRoman21. miejsce15. miejsce2
124.ArkadiuszRozmus14. miejsce15. miejsce2
125.JanuszRudziński4. miejsce3. miejsce2
126.MariuszRurarz21. miejsce1. miejsce2
127.JerzyRybicki1. miejsce3. miejsce2
128.AnnaSadowska1. miejsce2. miejsce2
129.PawelShorin4. miejsce2. miejsce2
130.OlgaShorina2. miejsce1
131.KarolinaSieciechowicz3. miejsce8. miejsce2
132.GrzegorzSkórkowski13. miejsce6. miejsce2
133.PiotrSobotka10. miejsce1. miejsce2
134.JacekSokołowski12. miejsce2. miejsce2
135.ZbigniewSowiński7. miejsce4. miejsce2
136.JerzyStachowski4. miejsce4. miejsce2
137.DominikStatnik4. miejsce10. miejsce2
138.MarianStelter1. miejsce1
139.IrinaStepanova6. miejsce4. miejsce2
140.RadosławStrejko8. miejsce12. miejsce2
141.AndrzejStruensee6. miejsce3. miejsce2
142.RomanSyunyaev4. miejsce8. miejsce2
143.JerzySzałapski10. miejsce1. miejsce2
144.MarekSzcześniewski2. miejsce3. miejsce2
145.ŁukaszSzmel3. miejsce12. miejsce2
146.RobertŚmierzchalski1. miejsce4. miejsce2
147.KrzysztofŚmiłowski9. miejsce1
148.KseniaTatarinowa3. miejsce4. miejsce2
149.MariuszTroszak14. miejsce15. miejsce2
150.AgnieszkaTrzcińska1. miejsce2. miejsce2
151.AlexeyUrsov6. miejsce4. miejsce2
152.RadosławWalas1. miejsce1
153.KrzysztofWalenda1. miejsce4. miejsce2
154.AleksandrWerbetckii21. miejsce4. miejsce2
155.LeszekWild10. miejsce3. miejsce2
156.HenrykWirzinkiewicz9. miejsce1
157.DorotaWitkowska6. miejsce1
158.WaldemarWolański4. miejsce4. miejsce2
159.MarcinWoźniak4. miejsce4. miejsce2
160.MarcinWybierek4. miejsce8. miejsce2
161.RobertWyszyński8. miejsce1
162.LechZacharzewski2. miejsce1
163.EwaZając3. miejsce4. miejsce2
164.DariuszZgorzałek5. miejsce1
165.BogdanZianowicz14. miejsce10. miejsce2
166.ArturZiółkowski12. miejsce15. miejsce2
167.MaciejŻołnierzów4. miejsce2. miejsce2
168.AleksandraŻołnierzów4. miejsce12. miejsce2
169.JacekŻuromski6. miejsce1

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest pod adresem: cut.yt/I3Ge7z

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/KA253

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 169 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.EmiliaGoldwasser1990UKS 2 Sobótka
2.BeataBiałek1985KS Wolant Jaworzno
3-4.PaulinaKarlińska1984Pruszków
3-4.MałgorzataRama1991-----
5-6.KatarzynaKrysiak1983Pruszków
5-6.IrinaStepanova1979Rosja

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RobertAleksandrowicz1981Sulęcin
2.AdamGębala1979Żyrardów
3.MateuszGrygowski1986Hel
4.MarcinWoźniak1986KS Badminton School Gdynia

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofWalenda1973MKS Garwolin
2.TomaszLipski1980ŚKBad Harcownik Warszawa
3-4.RomanSyunyaev1980Rosja
3-4.MarcinWybierek1982Konstancin-Jeziorna
5-8.AndreyDegtyarev1978Rosja
5-8.JakubFirlus1979Katowice
5-8.PiotrGórny1979Giżycko
5-8.PawełPasik1978Warszawa
9-12.FabianMaleszewski1981Ruciane-Nida
9-12.MirosławChabowski1978Gdynia
9-12.MichałIwan1973Otomin
9-12.RafałLewczyk1976Giżycko
13.AdwinPutteeraj1982Wrocław

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RobertŚmierzchalski1974Gdynia
2.ŁukaszFischer1975Gniezno
3-4.DominikStatnik1974Gdańsk
3-4.MaciejŻołnierzów1974Choszczno
5-7.LeszekBorys1966Choszczno
5-7.PiotrBondaruk1976Gdańsk
5-7.DawidKrawiec1977Wrocław
8-14.ArkadiuszRozmus1974Olsztyn
8-14.MarcinBartkowiak1974-----
8-14.JacekLewandowski1974Warszawa
8-14.AndrzejDadas1969MKS Garwolin
8-14.BogdanZianowicz1973Szczecin
8-14.MariuszTroszak1976Gniezno
8-14.RafałBogdański1965Piaseczno
15-21.RafałRoman1977Sławno
15-21.MarekMaślanik1973Olsztynek
15-21.AleksandrWerbetckii1973Rosja
15-21.GrzegorzPilarski1971Sianów
15-21.AdamHermann1973Hel
15-21.BartłomiejDrewicz1975Choszczno
15-21.MariuszRurarz1975UKS Hubal Białystok

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RobertBieganowski1968Żyrardów
2.BennoRaj1966Köpenicker BC/SC Berlin
3-4.PawelShorin1972Rosja
3-4.SławomirKowalski1971KS Chojnik Jelenia Góra
5-8.MichałCiołek1970Gdynia
5-8.KrzysztofBogucki1972Jabłonowo
5-8.PawełJanuchowski1972Gniezno
5-8.TomaszBartosz1968Bydgoszcz
9-12.KrzysztofCzajka1970Gdynia
9-12.ArturZiółkowski1971Szczecin
9-12.AndrzejFrask1968Gdynia
9-12.JacekSokołowski1972AZSUWM Olsztyn
13.GrzegorzSkórkowski1971Częstochowa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JerzyMurach1962Olsztyn
2.PiotrŁuszkiewicz1964Słupsk
3.MariuszMichniewicz1964UKS Hubal Białystok
4-6.AlexeyUrsov1963Rosja
4-6.KazimirJanius1966Białoruś
4-6.KarolPik1967Warszawa
7-9.KrzysztofŚmiłowski1966Białystok
7-9.PiotrBorowiec1965Sycewice
7-9.HenrykWirzinkiewicz1963Olsztyn
10-11.ZbigniewGoldwasser1966UKS 2 Sobótka
10-11.MarekBiernat1964-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JarosławOciepa1962Częstochowa
2.CezaryHryciuk1959Gdańsk
3-4.MirosławMordasiewicz1958UKS Hubal Białystok
3-4.WaldemarWolański1961Białystok
5-6.JacekŻuromski1959Szczecin
5-6.AndrzejPastuszak1960Gdańsk

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.BolesławCichocki1955Warszawa
2.AndrzejKaftański1955UKS Hubal Białystok
3-4.RyszardPawluk1954SKB Piast Słupsk
3-4.JanuszRudziński1955Warszawa
5-6.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
5-6.ZbigniewGrzęda1956Gdańsk
7.ZbigniewSowiński1953Jabłonowo Pomorskie

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MarianMatusewicz1951Słupsk
2.JerzyLański1951Łódź
3.JerzyPtaszyński1952Bydgoszcz
4.GrzegorzMaleszewski1948Ruciane-Nida

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MarianStelter1946Koszalin
2.AndrzejKowalski1945Kielce
3.PrzemysławGrzeszkowiak1945MKS Garwolin
4.JerzyStachowski1943MKS Garwolin

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Magdalena Jaworek1987Ewa Morawiec1986
2.Karolina Olejarz1982Klaudia Rogalska1988
3.Urszula Grządzielska-Zblewska1977Karolina Sieciechowicz1987
4.Swietłana Drude1978Aleksandra Żołnierzów1987
5.Paulina Karlińska1984Katarzyna Krysiak1983

Gra podwójna kobiet - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Ewa Golańska1960Agnieszka Trzcińska1980
2.Anna Kubiak1978Dorota Rajczyk-Gałkowska1977
3.Ekaterina Dvalishwili1978Ksenia Tatarinowa1976

Gra podwójna kobiet - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Anna Białasiewicz1970Ewa Młynarska1967
2.Jolanta Karska1971Elizaweta Kuzmina1975
3.Joanna Niczyporuk1975Ewa Łukawska1973

Gra podwójna kobiet - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Elżbieta Fularczyk1966Anna Sadowska1958
2.Tatiana Kolesnik1961Ludmila Perepechenaia1960
3.Krystyna Cielecka1953Ewa Zając1967
4.Agnieszka Brojek1967Dorota Gawrońska-Popa1967

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Grzegorz Kulesza1985Mariusz Rurarz1975
2.Rafał Hawel1984Radosław Jarecki1977
3.Przemysław Ogrodziński1982Łukasz Szmel1981
4.Adwin Putteeraj1982Marcin Woźniak1986

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrey Degtyarev1978Wiktor Drude1978
2.Robert Aleksandrowicz1981Marcin Grzywacz1978
3-4.Robert Kowalski1979Fabian Maleszewski1981
3-4.Andrzej Dadas1969Krzysztof Walenda1973
5-8.Radosław Strejko1978Robert Wyszyński1973
5-8.Andrzej Gajewski1982Tomasz Lipski1980
5-8.Mariusz Pakulski1975Marcin Wybierek1982
5-8.Adam Gębala1979Roman Syunyaev1980
9-12.Marcin Bartkowiak1974Mirosław Chabowski1978
9-12.Oskar Jass1974Paweł Pasik1978
9-12.Dawid Krawiec1977Sebastian Lasecki1978
9-12.Piotr Górny1979Rafał Lewczyk1976

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Gontarski1971Radosław Walas1976
2.Piotr Kwieciński1970Maciej Żołnierzów1974
3-4.Leszek Borys1966Bartłomiej Drewicz1975
3-4.Andrzej Grzechnik1967Robert Śmierzchalski1974
5.Piotr Bondaruk1976Jacek Lewandowski1974
6-10.Kamil Popławski1974Jerzy Szałapski1970
6-10.Krzysztof Macielak1974Marcin Pniewski1977
6-10.Gustaw Dudka1974Bogdan Zianowicz1973
6-10.Rafał Bogdański1965Piotr Sobotka1964
6-10.Dominik Statnik1974Leszek Wild1977
11-15.Paweł Januchowski1972Mariusz Troszak1976
11-15.Jarosław Kurkowski1975Artur Ziółkowski1971
11-15.Paweł Głażewski1973Grzegorz Pilarski1971
11-15.Marek Maślanik1973Arkadiusz Rozmus1974
11-15.Piotr Borowiec1965Rafał Roman1977
16.Marek Biernat1964Adam Hermann1973

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Łuszkiewicz1964Mariusz Michniewicz1964
2.Andrzej Frask1968Jacek Sokołowski1972
3.Wladimir Babaew1967Artur Lugowow1968
4-6.Tomasz Bartosz1968Zbigniew Bartosz1960
4-6.Wojciech Lasek1970Mariusz Popa1971
4-6.Zbigniew Goldwasser1966Grzegorz Skórkowski1971
7-9.Marek Miłoszewski1970Karol Pik1967
7-9.Marek Kallas1968Sławomir Narusz1967
7-9.Krzysztof Bogucki1972Zbigniew Duma1970
10.Tomasz Ciborowski1968Michał Ciołek1970

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Murach1962Jarosław Ociepa1962
2.Mirosław Mordasiewicz1958Marek Szcześniewski1958
3.Maciej Bysikiewicz1960Janusz Nawrocki1961
4.Andrzej Pastuszak1960Waldemar Wolański1961
5.Waldemar Adamski1961Dariusz Zgorzałek1959

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Kaftański1955Ryszard Pawluk1954
2.Andrzej Bittner1956Bolesław Cichocki1955
3.Janusz Rudziński1955Andrzej Struensee1953
4.Zbigniew Grzęda1956Zbigniew Sowiński1953

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Lański1951Jerzy Rybicki1951
2.Marian Matusewicz1951Lech Zacharzewski1949
3.Przemysław Grzeszkowiak1945Andrzej Kowalski1945
4.Jerzy Grzybowski1936Jerzy Stachowski1943

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Rafał Hawel1984Urszula Grządzielska-Zblewska1977
2.Przemysław Ogrodziński1982Ewa Morawiec1986
3-4.Marcin Grzywacz1978Beata Białek1985
3-4.Krzysztof Gontarski1971Klaudia Rogalska1988
5-8.Andrzej Gajewski1982Edyta Kordala1983
5-8.Mariusz Pakulski1975Magdalena Jaworek1987
5-8.Piotr Kwieciński1970Karolina Sieciechowicz1987
5-8.Sebastian Lasecki1978Emilia Goldwasser1990
9-12.Radosław Strejko1978Aleksandra Żołnierzów1987
9-12.Łukasz Szmel1981Karolina Olejarz1982
9-12.Sławomir Narusz1967Małgorzata Rama1991
9-12.Grzegorz Kulesza1985Ekaterina Dvalishwili1978

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Wiktor Drude1978Swietłana Drude1978
2.Jarosław Kurkowski1975Agnieszka Trzcińska1980
3.Leszek Wild1977Anna Kubiak1978
4.Alexey Ursov1963Irina Stepanova1979

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Robert Bieganowski1968Ewa Młynarska1967
2.Gustaw Dudka1974Elizaweta Kuzmina1975
3-4.Krzysztof Macielak1974Dorota Rajczyk-Gałkowska1977
3-4.Aleksandr Werbetckii1973Ksenia Tatarinowa1976
5-6.Benno Raj1966Joanna Niczyporuk1975
5-6.Marek Kallas1968Agnieszka Butkus1975
7.Oskar Jass1974Jolanta Karska1971

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Szałapski1970Anna Białasiewicz1970
2.Pawel Shorin1972Olga Shorina1972
3-4.Wojciech Lasek1970Ewa Zając1967
3-4.Mariusz Popa1971Dorota Gawrońska-Popa1967
5-6.Zbigniew Bartosz1960Dorota Witkowska1971
5-6.Artur Lugowow1968Natasza Lugowowa1971

Gra mieszana - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Sobotka1964Elżbieta Fularczyk1966
2.Wladimir Babaew1967Ludmila Perepechenaia1960
3.Jerzy Rybicki1951Agnieszka Brojek1967

Gra mieszana - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Janusz Nawrocki1961Ewa Golańska1960
2.Maciej Bysikiewicz1960Anna Sadowska1958
3.Marek Szcześniewski1958Krystyna Cielecka1953
4.Andrej Kolesnik1960Tatiana Kolesnik1961

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet6
Gra pojedyncza mężczyzn83
Gra podwójna kobiet30
Gra podwójna mężczyzn110
Gra mieszana kobiet36
Gra mieszana mężczyzn36
ilość uczestników169
ilość kobiet39
ilość mężczyzn130
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+ (21 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 40+ (16 par)
najstarszy zawodnikJerzy Grzybowski (82 lat)
najmłodszy zawodnikMałgorzata Rama (27 lat)
najstarsza rozgrywana grupa70+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×