XXII Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Seniorów

Podstawowe informacje

Data:09 - 10.12.2017
Miejscowość:Solec Kujawski
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:MLKS Solec Kujawski

Komunikat organizacyjny

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY
XXII Mikołajkowy Turniej Seniorów- Yonex Cup

1. CELE:
• Popularyzacja badmintona
• Integracja środowiska seniorów

2. ORGANIZATORZY:
OSiR Solec Kuj., MLKS Solec Kuj.

Osoba odpowiedzialna za organizację turnieju: Mirosław Adamczyk tel.606 935 553

3. TERMIN:
09-10.12.2017

4. MIEJSCE:
Hala Sportowa OSiR Solec Kuj. ul. BOWiD

Liczba boisk: 7

5. PROGRAM:
• sobota godz. 9:00 - rozpoczęcie gier zgodnie z planem zamieszczonym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
• niedziela godz. 9:00 - ewentualne dokończenie gier

6. KATEGORIE WIEKOWE:
• gr.0 kobiety (25+) ur. w 1991 i starsze
• gr.0 mężczyźni (30+) ur. w 1986 i starsi
• gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni ur. 1977-1981
• gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni ur. 1972-1976
• gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni ur. 1967-1971
• gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni ur. 1962-1966
• gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni ur. 1957-1961
• gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni ur. 1952-1956
• gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni ur. 1947-1951
• gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni ur. 1942-1946
• gr.9 (75+) kobiety i mężczyźni ur. 1937-1941
• gr.10 (80+) kobiety i mężczyźni ur. do 31.12.1936

7. SYSTEM ROZGRYWEK:
a. grupowo-pucharowy trójkowy we wszystkich grach;
b. turniej rozgrywany we wszystkich rodzajach gier (pojedyncza mężczyzn, pojedyncza kobiet, podwójna mężczyzn, podwójna kobiet, mieszana) w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej liczbie 3 zgłoszeń. Przy liczbie zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej;
c. zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego samego rodzaju gry;
d. zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej;
e. rozstawianie wg Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów;
f. będą rozgrywane mecze o trzecie miejsce.

8. WARUNKI UCZESTNICTWA:
a. data urodzenia zgodna z pkt. 6;
b. terminowe zgłoszenie do gier;
c. opłacenie wpisowego: 35 zł za grę pojedynczą, 35 zł za grę podwójną od zawodnika;
d. posiadanie aktualnych badań sportowo-lekarskich albo złożenie oświadczenia potwierdzonego podpisem uczestnika o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w turnieju;
e. posiadanie przepisowego sprzętu (w tym lotek) i ubioru sportowego.

9. ZGŁOSZENIA DO GIER:
a. zgłoszenia do wszystkich gier należy składać na formularzu zgłoszeniowym dostępnym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
b. zawodnicy zgłaszający się do turnieju są obowiązani podać:
• imię i nazwisko, rok urodzenia, rodzaj gry, partnerów do gier podwójnych;
• oraz ewentualnie mogą podać: deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o dodatkowe rozstawienie bezklubowe, inne informacje (np. numer telefonu).

10. TERMIN ZGŁOSZEŃ DO GIER:
05.12.2017 (wtorek) godz. 22:00

11. PUBLIKACJA LOSOWANIA I PLANU GIER:
07.12.2017 (czwartek) godz. 12:00

12. SĘDZIA GŁÓWNY:
Piotr Grudzina Licencja GL#125 mail: [email protected]

13. WYNIKI TURNIEJU:
wliczane do listy klasyfikacyjnej seniorów.

14. NAGRODY:
Według możliwości organizatora

15. ZAKWATEROWANIE:
Baza noclegowa Solec Kujawski, Bydgoszcz

16. WYŻYWIENIE:
Restauracja na terenie OSiR, jak i restauracje na terenie Solca Kujawskiego

17. WIECZOREK INTEGRACYJNY:
Kolacja- szwedzki stół, muza – restauracja na terenie OSiR sobota ok.21.00. (Nie wcześniej niż po zakończeniu sobotnich gier), koszt 50zł od osoby .Zgłoszenia na wieczorek prosimy przesłać na adres [email protected] do 01.12.2017r. godz.17.00.

18. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
a. turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Seniorów Badmintona i Regulaminem Sportowym PZBad;
b. w sprawach spornych decyduje sędzia główny Piotr Grudzina.

19. PATRONAT MEDIALNY / SPONSORZY:
VECTOR SPORT
OSiR Solec Kuj.
MLKS Solec Kuj.

20. UWAGI ORGANIZATORA:
SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH BADMINTONISTÓW

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest tutaj
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.RobertAleksandrowicz1. miejsce2. miejsce2
2.WladimirBabaew6. miejsce6. miejsce2
3.TomaszBartosz4. miejsce6. miejsce2
4.ZbigniewBartosz6. miejsce7. miejsce2
5.AnnaBiałasiewicz1. miejsce2. miejsce2
6.RobertBieganowski1. miejsce1. miejsce2
7.RafałBogdański8. miejsce1. miejsce2
8.KrzysztofBogucki12. miejsce1
9.PiotrBondaruk11. miejsce8. miejsce2
10.LeszekBorys1. miejsce8. miejsce2
11.AgnieszkaBrojek1. miejsce1
12.MaciejBysikiewicz2. miejsce1
13.KrzysztofChmielewski3. miejsce1. miejsce2
14.KrystynaCielecka3. miejsce6. miejsce2
15.ZbigniewDorna2. miejsce1
16.RyszardDrążkowski3. miejsce4. miejsce2
17.GustawDudka11. miejsce8. miejsce2
18.EkaterinaDvalishwili3. miejsce3. miejsce2
19.ŁukaszFischer2. miejsce1
20.ElżbietaFularczyk1. miejsce3. miejsce2
21.DorotaGawrońska-Popa4. miejsce1
22.AdamGębala1. miejsce6. miejsce2
23.PawełGłażewski11. miejsce1
24.EwaGolańska2. miejsce1. miejsce2
25.AdamGrala8. miejsce2. miejsce2
26.LechGrochowina1. miejsce1
27.AndrzejGrzechnik3. miejsce3. miejsce2
28.DorotaGrzejdak1. miejsce1. miejsce2
29.AdamGrzesiak8. miejsce1
30.PrzemysławGrzeszkowiak1. miejsce2. miejsce2
31.ZbigniewGrzęda6. miejsce4. miejsce2
32.JerzyGrzybowski3. miejsce3. miejsce2
33.MarcinGrzywacz1. miejsce1. miejsce2
34.MarekHoppe2. miejsce1
35.PiotrHorodecki8. miejsce3. miejsce2
36.PawełJanuchowski4. miejsce1
37.OskarJass3. miejsce1
38.AndrzejKaftański1. miejsce1. miejsce2
39.AndrzejKaniewski1. miejsce1
40.MagdalenaKoba6. miejsce1
41.AndrejKolesnik11. miejsce3. miejsce2
42.TatianaKolesnik2. miejsce6. miejsce2
43.TomaszKosiarski11. miejsce1
44.RobertKowalski4. miejsce3. miejsce2
45.ZdzisławKozłowski4. miejsce2. miejsce2
46.DawidKrawiec3. miejsce4. miejsce2
47.EdwardKubicki2. miejsce1
48.JarosławKurkowski12. miejsce1
49.PiotrKwieciński3. miejsce1. miejsce2
50.WojciechLasek4. miejsce6. miejsce2
51.JacekLewandowski4. miejsce6. miejsce2
52.ArturLugowow6. miejsce2. miejsce2
53.NataszaLugowowa2. miejsce1
54.PiotrŁuszkiewicz3. miejsce1. miejsce2
55.IzabelaMaćkowska3. miejsce8. miejsce2
56.GrzegorzMaleszewski3. miejsce2. miejsce2
57.FabianMaleszewski2. miejsce3. miejsce2
58.PawełMarcinkowski11. miejsce8. miejsce2
59.MarekMiałkowski8. miejsce8. miejsce2
60.EwaMłynarska1. miejsce1. miejsce2
61.JerzyMurach1. miejsce1. miejsce2
62.JanuszNawrocki2. miejsce1. miejsce2
63.JózefOrzoł8. miejsce1. miejsce2
64.AndrzejPastuszak2. miejsce4. miejsce2
65.RyszardPawluk6. miejsce2. miejsce2
66.LudmilaPerepechenaia2. miejsce3. miejsce2
67.MariuszPopa4. miejsce4. miejsce2
68.KamilPopławski8. miejsce1
69.MarzenaPrzybyszewska4. miejsce1
70.DariuszPrzybyszewski6. miejsce1
71.ZbigniewPrzyjemski2. miejsce2. miejsce2
72.AndrzejPrzytulski2. miejsce3. miejsce2
73.JerzyPtaszyński5. miejsce1
74.AdwinPutteeraj2. miejsce4. miejsce2
75.BennoRaj2. miejsce3. miejsce2
76.JerzyRybicki1. miejsce3. miejsce2
77.AnnaSadowska1. miejsce2. miejsce2
78.EdytaSelke2. miejsce9. miejsce2
79.WojciechSelke12. miejsce9. miejsce2
80.PawelShorin11. miejsce3. miejsce2
81.OlgaShorina3. miejsce1
82.KarolinaSieciechowicz1. miejsce1. miejsce2
83.PiotrSobotka1. miejsce1
84.ZbigniewSowiński8. miejsce4. miejsce2
85.JerzyStachowski2. miejsce3. miejsce2
86.TomaszStopa5. miejsce1. miejsce2
87.AndrzejStruensee2. miejsce5. miejsce2
88.RomanSyunyaev1. miejsce2. miejsce2
89.JerzySzałapski8. miejsce2. miejsce2
90.KatarzynaSzczykutowicz3. miejsce1
91.DariuszSzymkiewicz8. miejsce1
92.KseniaTatarinowa3. miejsce6. miejsce2
93.TeresaTomczuk4. miejsce8. miejsce2
94.MariuszTroszak3. miejsce4. miejsce2
95.AgnieszkaTrzcińska2. miejsce2. miejsce2
96.MikhailVereshchagin2. miejsce3. miejsce2
97.AndrejVolkov11. miejsce6. miejsce2
98.RadosławWalas1. miejsce6. miejsce2
99.StanisławWikło2. miejsce1
100.HenrykWirzinkiewicz3. miejsce6. miejsce2
101.DorotaWitkowska7. miejsce1
102.MartaWojciechowska1. miejsce2. miejsce2
103.WaldemarWolański1. miejsce3. miejsce2
104.LechZacharzewski3. miejsce1
105.EwaZając3. miejsce6. miejsce2
106.BogdanZianowicz8. miejsce11. miejsce2
107.BartoszŻurek3. miejsce6. miejsce2

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest pod adresem: cut.yt/5dS21q

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/e7EW7M

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 107 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DorotaGrzejdak1967UKS Kometa Sianów
2.EdytaSelke1975-----
3.IzabelaMaćkowska1972-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AdamGębala1979Żyrardów
2.AdwinPutteeraj1982UKS Omega Smolec
3.BartoszŻurek1982-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RomanSyunyaev1980Rosja
2.FabianMaleszewski1981Ruciane-Nida
3.DawidKrawiec1977UKS Omega Smolec
4.RobertKowalski1979Puck

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.LeszekBorys1966Choszczno
2.ŁukaszFischer1975Gniezno
3.MariuszTroszak1976Gniezno
4.JacekLewandowski1974Warszawa
5-8.MarekMiałkowski1976Olsztyn
5-8.AdamGrzesiak1973UKS Iskra Babimost
5-8.RafałBogdański1965Piaseczno
5-8.BogdanZianowicz1972Szczecin
9-11.TomaszKosiarski1974-----
9-11.PiotrBondaruk1976Gdańsk
9-11.PawełMarcinkowski1972-----
12.WojciechSelke1972-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RobertBieganowski1968Żyrardów
2.BennoRaj1966Köpenicker BC/SC Berlin
3.PiotrŁuszkiewicz1964SKB Piast Słupsk
4.TomaszBartosz1968Bydgoszcz
5.TomaszStopa1967Suchedniów

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JerzyMurach1962Olsztyn
2.ZbigniewPrzyjemski1965Suchedniów
3.HenrykWirzinkiewicz1963Olsztyn

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.WaldemarWolański1961Białystok
2.AndrzejPastuszak1960Gdańsk
3.RyszardDrążkowski1957Bydgoszcz

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AndrzejKaftański1955UKS Hubal Białystok
2.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
3.KrzysztofChmielewski1954Olsztyn
4.ZdzisławKozłowski1954LUKS Księżyno
5-6.RyszardPawluk1954SKB Piast Słupsk
5-6.ZbigniewGrzęda1956Gdańsk
7-8.ZbigniewSowiński1953Jabłonowo Pomorskie
7-8.PiotrHorodecki1954Warszawa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JerzyRybicki1951MKS Garwolin
2.EdwardKubicki1950-----
3.GrzegorzMaleszewski1948Ruciane-Nida

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PrzemysławGrzeszkowiak1945MKS Garwolin
2.JerzyStachowski1943MKS Garwolin
3.JerzyGrzybowski1936Warszawa

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Karolina Sieciechowicz1987Marta Wojciechowska1985

Gra podwójna kobiet - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Anna Białasiewicz1970Ewa Młynarska1967
2.Ewa Golańska1960Agnieszka Trzcińska1980
3.Ekaterina Dvalishwili1978Ksenia Tatarinowa1976
4.Marzena Przybyszewska1974Teresa Tomczuk1970

Gra podwójna kobiet - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Elżbieta Fularczyk1966Anna Sadowska1958
2.Tatiana Kolesnik1961Ludmila Perepechenaia1960
3.Krystyna Cielecka1953Ewa Zając1967

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Robert Aleksandrowicz1981Marcin Grzywacz1978
2.Roman Syunyaev1980Mikhail Vereshchagin1982
3.Robert Kowalski1979Fabian Maleszewski1981
4.Dawid Krawiec1977Adwin Putteeraj1982
5-6.Dariusz Przybyszewski1970Bartosz Żurek1982
5-6.Adam Gębala1979Jacek Lewandowski1974

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Tomasz Stopa1967Radosław Walas1976
2.Marek Hoppe1976Andrzej Przytulski1969
3.Oskar Jass1974Piotr Kwieciński1970
4.Paweł Januchowski1972Mariusz Troszak1976
5-8.Kamil Popławski1974Jerzy Szałapski1970
5-8.Piotr Bondaruk1976Leszek Borys1966
5-8.Adam Grala1973Dariusz Szymkiewicz1969
5-8.Marek Miałkowski1976Józef Orzoł1970
9-11.Andrej Kolesnik1960Andrej Volkov1974
9-11.Paweł Głażewski1973Pawel Shorin1972
9-11.Gustaw Dudka1974Bogdan Zianowicz1972
12.Krzysztof Bogucki1972Jarosław Kurkowski1975

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Rafał Bogdański1965Piotr Sobotka1964
2.Zbigniew Przyjemski1965Stanisław Wikło1961
3.Andrzej Grzechnik1967Benno Raj1966
4.Wojciech Lasek1970Mariusz Popa1971
5-6.Tomasz Bartosz1968Zbigniew Bartosz1960
5-6.Wladimir Babaew1967Artur Lugowow1968

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Łuszkiewicz1964Jerzy Murach1962
2.Zbigniew Dorna1963Janusz Nawrocki1961
3.Waldemar Wolański1961Lech Zacharzewski1949
4.Ryszard Drążkowski1957Andrzej Pastuszak1960

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Chmielewski1954Andrzej Kaftański1955
2.Zdzisław Kozłowski1954Ryszard Pawluk1954
3.Piotr Horodecki1954Jerzy Rybicki1951
4.Zbigniew Grzęda1956Zbigniew Sowiński1953
5.Jerzy Ptaszyński1952Andrzej Struensee1953

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Lech Grochowina1949Andrzej Kaniewski1950
2.Przemysław Grzeszkowiak1945Grzegorz Maleszewski1948
3.Jerzy Grzybowski1936Jerzy Stachowski1943

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Kwieciński1970Karolina Sieciechowicz1987
2.Robert Aleksandrowicz1981Marta Wojciechowska1985
3.Mikhail Vereshchagin1982Ekaterina Dvalishwili1978

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marcin Grzywacz1978Dorota Grzejdak1967
2.Adam Grala1973Agnieszka Trzcińska1980
3.Andrzej Przytulski1969Katarzyna Szczykutowicz1977

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Robert Bieganowski1968Ewa Młynarska1967
2.Jerzy Szałapski1970Anna Białasiewicz1970
3.Pawel Shorin1972Olga Shorina1972
4-6.Radosław Walas1976Magdalena Koba1971
4-6.Wladimir Babaew1967Ksenia Tatarinowa1976
4-6.Andrej Volkov1974Tatiana Kolesnik1961
7-8.Gustaw Dudka1974Teresa Tomczuk1970
7-8.Paweł Marcinkowski1972Izabela Maćkowska1972
9.Wojciech Selke1972Edyta Selke1975

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Józef Orzoł1970Agnieszka Brojek1967
2.Artur Lugowow1968Natasza Lugowowa1971
3.Andrzej Grzechnik1967Elżbieta Fularczyk1966
4.Mariusz Popa1971Dorota Gawrońska-Popa1967
5-6.Henryk Wirzinkiewicz1963Krystyna Cielecka1953
5-6.Wojciech Lasek1970Ewa Zając1967
7.Zbigniew Bartosz1960Dorota Witkowska1971

Gra mieszana - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Janusz Nawrocki1961Ewa Golańska1960
2.Maciej Bysikiewicz1960Anna Sadowska1958
3.Andrej Kolesnik1960Ludmila Perepechenaia1960

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet3
Gra pojedyncza mężczyzn44
Gra podwójna kobiet16
Gra podwójna mężczyzn72
Gra mieszana kobiet25
Gra mieszana mężczyzn25
ilość uczestników107
ilość kobiet26
ilość mężczyzn81
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+ (12 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 40+ (12 par)
najstarszy zawodnikJerzy Grzybowski (81 lat)
najmłodszy zawodnikKarolina Sieciechowicz (30 lat)
najstarsza rozgrywana grupa70+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...

Galerie zdjęć z turnieju


Brak galerii zdjęć z tego turnieju...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×