Seniorski Turniej Badmintona wel.com mobile

Podstawowe informacje

Data:23 - 24.09.2017
Miejscowość:Lubniewice
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:Badminton4all

Komunikat organizacyjny

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY
Seniorski Turniej Badmintona wel.com mobile

1. CELE:
• Popularyzacja badmintona
• Integracja środowiska seniorów
• Propagowanie aktywnego wypoczynku
• Promocja Miasta Lubniewice

2. ORGANIZATORZY:
Badminton4all Robert Aleksandrowicz
PATRONAT : Burmistrz Lubniewic

Osoba odpowiedzialna za organizację turnieju:
Robert Aleksandrowicz 603-567-559 [email protected]

3. TERMIN:
23-24.09.2017

4. MIEJSCE:
Lubniewice Hala Sportowa Os. Słowiańskie 4 , 69-210 Lubniewice

Liczba boisk: 5

5. PROGRAM:
• sobota godz. 9:00 - rozpoczęcie gier zgodnie z planem zamieszczonym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
• niedziela godz. 9:00 - ewentualne dokończenie gier

6. KATEGORIE WIEKOWE:
• gr.0 kobiety (25+) ur. w 1991 i starsze
• gr.0 mężczyźni (30+) ur. w 1986 i starsi
• gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni ur. 1977-1981
• gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni ur. 1972-1976
• gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni ur. 1967-1971
• gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni ur. 1962-1966
• gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni ur. 1957-1961
• gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni ur. 1952-1956
• gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni ur. 1947-1951
• gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni ur. 1942-1946
• gr.9 (75+) kobiety i mężczyźni ur. 1937-1941
• gr.10 (80+) kobiety i mężczyźni ur. do 31.12.1936

7. SYSTEM ROZGRYWEK:
a. grupowo-pucharowy trójkowy we wszystkich grach;
b. turniej rozgrywany we wszystkich rodzajach gier (pojedyncza mężczyzn, pojedyncza kobiet, podwójna mężczyzn, podwójna kobiet, mieszana) w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej liczbie 3 zgłoszeń. Przy liczbie zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej;
c. zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego samego rodzaju gry;
d. zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej;
e. rozstawianie wg Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów;
f. kobiety mogą grać w trzech grach.

8. WARUNKI UCZESTNICTWA:
a. data urodzenia zgodna z pkt. 6;
b. terminowe zgłoszenie do gier;
c. opłacenie wpisowego: 35 zł za grę pojedynczą, 35 zł za grę podwójną od zawodnika;
d. posiadanie aktualnych badań sportowo-lekarskich albo złożenie oświadczenia potwierdzonego podpisem uczestnika o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w turnieju;
e. posiadanie przepisowego sprzętu (w tym lotek) i ubioru sportowego.

9. ZGŁOSZENIA DO GIER:
a. zgłoszenia do wszystkich gier należy składać na formularzu zgłoszeniowym dostępnym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
b. zawodnicy zgłaszający się do turnieju są obowiązani podać:
• imię i nazwisko, rok urodzenia, rodzaj gry, partnerów do gier podwójnych;
• oraz ewentualnie mogą podać: deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o dodatkowe rozstawienie bezklubowe, inne informacje (np. numer telefonu).

10. TERMIN ZGŁOSZEŃ DO GIER:
19.09.2017 (wtorek) godz. 22:00

11. PUBLIKACJA LOSOWANIA I PLANU GIER:
21.09.2017 (czwartek) godz. 12:00

12. SĘDZIA GŁÓWNY:
Zbigniew Goldwasser nr rejestracyjny sędziego 120 email : [email protected] , Tel : 606-245-170

13. WYNIKI TURNIEJU:
wliczane do listy klasyfikacyjnej seniorów.

14. NAGRODY:
Puchary, statuetki za miejsca 1-3 upominki dla każdego uczestnika od wel.com mobile oraz nagrody rzeczowe w miarę możliwości organizatora.

15. ZAKWATEROWANIE:
Hotel Woiński SPA Ratuszowa 3 (1km od hali) , 69-210 Lubniewice 957557555 http://www.woinskispa.pl/
Ośrodek Wypoczynkowy LAGUNA (3 km od hali) os. Świerczów 69-210 Lubniewice Tel: 957558327 kom.501-439-308 http://www.laguna-ow.pl/
Ośrodek szkoleniowo - wypoczynkowy ul .Leśna 1 69-210 Lubniewice 501-107- 316 http://lubsol.pl
Złota Rybka Lubniewice (100m od hali) Ul. Jana Pawła II 48, 69-210 Lubniewice +48 95 755 80 24 , 609 516 276
Rusałka Lubniewice Plac Niepodległości 6 (900m od hali ),69-210 tel; 601871490 http://www.rusalka.acs.pl/
Centrum Wypoczynkowo - Rekreacyjne Stilon (1,2km od hali) Świerczewskiego 18, 69-210 Lubniewice tel: 533 350 400
Agroturystyka nad jeziorem (500m od hali )ul. Świerczewskiego 4, 69-210 Lubniewice 693-750-504 , 95 755-76-73
Pałac w Gliśnie (4,5km od hali) Glisno 123, Lubniewice 69-210 tel; 95 755-71-66
Zajazd „Chrobry”ul. Kościuszki 10,69-200 Sulęcin 13km od Lubniewic tel.: +48 95 755 24 83
Hotel „Hetman“ul. Żeromskiego 72, 69-200 Sulęcin 13km od Lubniewic tel.: +48 95 755 37 36 tel.: +48 694 339 138
Hostel "Śpij OK" Monika Gaikos. Słoneczne 11, 69-200 Sulęcin 13km od Lubniewic tel.: 95 755 40 22

Rezerwacja noclegów we własnym zakresie

16. WYŻYWIENIE:
Punkty gastronomiczne na terenie miasta Lubniewice –Sulęcin
Bar Bryza 100m od hali śniadania , obiady ,kolacje
Restauracja Leśna śniadania ,obiady ,kolacje http://www.lesna.lubniewice.com.pl/menu
Centrum Lubniewic :
Restauracja Rusałka śniadania , obiady ,kolacje
Xenia Restauracja Myśliwska śniadania , obiady ,kolacje

17. WIECZOREK INTEGRACYJNY:
Restauracja LEŚNA Lubniewice (Jezioro Lubiąż ) Leśna 1, 69-210 Lubniewice http://www.lesna.lubniewice.com.pl
(kolacja - szwedzki stół, muzyka) 21:00 – 21:30 (nie wcześniej niż po zakończeniu sobotnich gier), cena 50 zł/osoba
WAŻNE: zgłoszenia na wieczorek do 21.09.2017r. do godz. 24:00, tel. 603 567 559

18. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
a. turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Seniorów Badmintona i Regulaminem Sportowym PZBad;
b. w sprawach spornych decyduje sędzia główny Zbigniew Goldwasser

19. PATRONAT MEDIALNY / SPONSORZY:
• wel.com mobile
• Li-Ning Polska
• Babolat
• Badminton4all
• Gmina Lubniewice
• www.Madman24.pl

20. UWAGI ORGANIZATORA:
Podczas turnieju będą dwa stoiska oraz serwis rakiet:
• Stoisko Badminton4all http://www.sklep-badminton4all.pl/
• Stoisko wel.com mobile www.welcom-mobile.pl (Na stoisku będzie można nabyć m.in. etui do telefonu z motywami związanymi z badmintonem, oraz inne akcesoria do telefonów i nie tylko... )

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest tutaj
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.WaldemarAdamski6. miejsce5. miejsce2
2.RobertAleksandrowicz1. miejsce1. miejsce2
3.BoulosAlnajjar4. miejsce4. miejsce2
4.RobertBany8. miejsce5. miejsce2
5.TomaszCharkiewicz2. miejsce2. miejsce2
6.ŁukaszChojnacki2. miejsce5. miejsce2
7.BartłomiejDrewicz6. miejsce4. miejsce2
8.GustawDudka8. miejsce2. miejsce2
9.AntjeFleck4. miejsce4. miejsce2
10.KrzysztofGarbacz3. miejsce1
11.ZbigniewGoldwasser4. miejsce4. miejsce2
12.AdamGórniak3. miejsce4. miejsce2
13.AdamGrzesiak1. miejsce1
14.JustynaGrzybek1. miejsce1. miejsce2. miejsce3
15.MarcinGrzywacz4. miejsce2. miejsce2
16.DamianJaniaczyk2. miejsce3. miejsce2
17.PawełJanuchowski6. miejsce3. miejsce2
18.AlicjaKloch4. miejsce3. miejsce2
19.SławomirKowalski1. miejsce3. miejsce2
20.DawidKrawiec2. miejsce1. miejsce2
21.MonikaKrzykwa2. miejsce2. miejsce4. miejsce3
22.TomaszKuć3. miejsce4. miejsce2
23.PiotrKwieciński1. miejsce1. miejsce2
24.JacekLewandowski4. miejsce2. miejsce2
25.MadardMarcinkowski5. miejsce3. miejsce2
26.KatarzynaMatys2. miejsce5. miejsce2
27.ZbigniewMichalik4. miejsce2. miejsce2
28.SławomirPiechnik6. miejsce5. miejsce2
29.KatarzynaPiekarz3. miejsce5. miejsce2
30.GrzegorzPilarski6. miejsce1. miejsce2
31.KrzysztofPolechajło5. miejsce4. miejsce2
32.AndrzejPrzytulski4. miejsce1. miejsce2
33.MarcinPuciato1. miejsce2. miejsce2
34.AdwinPutteeraj1. miejsce3. miejsce2
35.BennoRaj6. miejsce2. miejsce2
36.RobertRobakowski4. miejsce2. miejsce2
37.IwonaRyśnik3. miejsce1. miejsce2
38.ArkadiuszSawczyn8. miejsce5. miejsce2
39.AndrzejStruensee1. miejsce1
40.BeataSzczecina4. miejsce2. miejsce2
41.MariuszTroszak4. miejsce3. miejsce2
42.BogdanZianowicz8. miejsce4. miejsce2
43.UrszulaZielińska1. miejsce1. miejsce2
44.MaciejŻołnierzów1. miejsce3. miejsce2
45.AleksandraŻołnierzów3. miejsce3. miejsce2
46.JacekŻuromski2. miejsce1

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest pod adresem: cut.yt/8hElcJ

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/l5JcyG

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 46 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JustynaGrzybek1974Zielona Góra
2.MonikaKrzykwa1979KS Chojnik Jelenia Góra
3.KatarzynaPiekarz1984Gorzów Wielkopolski
4.AlicjaKloch1968Wrocław

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AdwinPutteeraj1982UKS Omega Smolec
2.DamianJaniaczyk1986Wrocław
3.TomaszKuć1986Międzyrzecz

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MarcinPuciato1980UKS Kometa Sianów
2.DawidKrawiec1977UKS Omega Smolec
3.KrzysztofGarbacz1979KS Chojnik Jelenia Góra
4.MarcinGrzywacz1978UKS Kometa Sianów
5.KrzysztofPolechajło1977Brójce

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AdamGrzesiak1973UKS Iskra Babimost
2.ŁukaszChojnacki1975Wrocław
3-4.JacekLewandowski1974Warszawa
3-4.MariuszTroszak1976Gniezno
5-6.PawełJanuchowski1972Gniezno
5-6.BartłomiejDrewicz1975Gorzów Wielkopolski
7-8.BogdanZianowicz1972Szczecin
7-8.GustawDudka1974Szczecin

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.SławomirKowalski1971KS Chojnik Jelenia Góra
2.TomaszCharkiewicz1964Gorzów Wielkopolski
3-4.AndrzejPrzytulski1969Sianów
3-4.ZbigniewGoldwasser1966Sobótka
5-6.BennoRaj1966Köpenicker BC/SC Berlin
5-6.GrzegorzPilarski1971Sianów
7-8.RobertBany1970Jelenia Góra
7-8.ArkadiuszSawczyn1969Gorzów Wielkopolski

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
2.JacekŻuromski1959Szczecin
3-4.BoulosAlnajjar1950Niemcy
3-4.ZbigniewMichalik1959Gorzów Wielkopolski
5-6.SławomirPiechnik1961Opole
5-6.WaldemarAdamski1961LUKS Victoria Domecko

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Justyna Grzybek1974Urszula Zielińska1982
2.Monika Krzykwa1979Katarzyna Matys1970
3.Iwona Ryśnik1963Aleksandra Żołnierzów1987
4.Antje Fleck1965Beata Szczecina1964

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Robert Aleksandrowicz1981Dawid Krawiec1977
2.Marcin Grzywacz1978Marcin Puciato1980
3.Damian Janiaczyk1986Adwin Putteeraj1982
4.Tomasz Kuć1986Krzysztof Polechajło1977

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Kwieciński1970Maciej Żołnierzów1974
2.Jacek Lewandowski1974Benno Raj1966
3.Paweł Januchowski1972Mariusz Troszak1976
4.Bartłomiej Drewicz1975Bogdan Zianowicz1972
5.Łukasz Chojnacki1975Madard Marcinkowski1975

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Grzegorz Pilarski1971Andrzej Przytulski1969
2.Tomasz Charkiewicz1964Zbigniew Michalik1959
3.Adam Górniak1969Sławomir Kowalski1971
4.Zbigniew Goldwasser1966Robert Robakowski1968
5.Waldemar Adamski1961Sławomir Piechnik1961

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Robert Aleksandrowicz1981Urszula Zielińska1982
2.Robert Robakowski1968Justyna Grzybek1974
3.Maciej Żołnierzów1974Aleksandra Żołnierzów1987
4.Adam Górniak1969Monika Krzykwa1979
5.Arkadiusz Sawczyn1969Katarzyna Piekarz1984

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Kwieciński1970Iwona Ryśnik1963
2.Gustaw Dudka1974Beata Szczecina1964
3.Madard Marcinkowski1975Alicja Kloch1968
4.Boulos Alnajjar1950Antje Fleck1965
5.Robert Bany1970Katarzyna Matys1970

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet4
Gra pojedyncza mężczyzn30
Gra podwójna kobiet8
Gra podwójna mężczyzn28
Gra mieszana kobiet10
Gra mieszana mężczyzn10
ilość uczestników46
ilość kobiet10
ilość mężczyzn36
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+ (8 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra mieszana - Grupa 25+ (5 par)
najstarszy zawodnikBoulos Alnajjar (67 lat)
najmłodszy zawodnikAleksandra Żołnierzów (30 lat)
najstarsza rozgrywana grupa55+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...

Galerie zdjęć z turnieju


Brak galerii zdjęć z tego turnieju...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×