WWL Badminton Yonex Cup 2017

Podstawowe informacje

Data:18 - 19.11.2017
Miejscowość:Zielonka
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:WWL Badminton Club Marki

Komunikat organizacyjny

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY
WWL Badminton Yonex Cup 2017

1. CELE:
• Popularyzacja badmintona w powiecie wołomińskim
• Integracja środowiska seniorów

2. ORGANIZATORZY:
WWL Badminton Yonex Cup

WSPÓŁORGANIZATOR: Powiat Wołomiński

Osoba odpowiedzialna za organizację turnieju: Marek Rosa tel. 601 812 658 [email protected]

3. TERMIN:
18-19.11.2017 r.

4. MIEJSCE:
Hala sportowa SP2 Zielonka ul. Powstańców 3

Liczba boisk: 6 ( maty )

5. PROGRAM:
• sobota godz. 9:00 - rozpoczęcie gier zgodnie z planem zamieszczonym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
• niedziela godz. 9:00 - ewentualne dokończenie gier

6. KATEGORIE WIEKOWE:
• gr.0 kobiety (25+) ur. w 1991 i starsze
• gr.0 mężczyźni (30+) ur. w 1986 i starsi
• gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni ur. 1977-1981
• gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni ur. 1972-1976
• gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni ur. 1967-1971
• gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni ur. 1962-1966
• gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni ur. 1957-1961
• gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni ur. 1952-1956
• gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni ur. 1947-1951
• gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni ur. 1942-1946
• gr.9 (75+) kobiety i mężczyźni ur. 1937-1941
• gr.10 (80+) kobiety i mężczyźni ur. do 31.12.1936

7. SYSTEM ROZGRYWEK:
a. grupowo-pucharowy trójkowy we wszystkich grach;
b. turniej rozgrywany we wszystkich rodzajach gier (pojedyncza mężczyzn, pojedyncza kobiet, podwójna mężczyzn, podwójna kobiet, mieszana) w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej liczbie 3 zgłoszeń. Przy liczbie zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej;
c. zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego samego rodzaju gry;
d. zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej;
e. rozstawianie wg Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów;

8. WARUNKI UCZESTNICTWA:
a. data urodzenia zgodna z pkt. 6;
b. terminowe zgłoszenie do gier;
c. opłacenie wpisowego: 35 zł za grę pojedynczą, 35 zł za grę podwójną od zawodnika;
d. posiadanie aktualnych badań sportowo-lekarskich albo złożenie oświadczenia potwierdzonego podpisem uczestnika o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w turnieju;
e. posiadanie przepisowego sprzętu (w tym lotek) i ubioru sportowego.

9. ZGŁOSZENIA DO GIER:
a. zgłoszenia do wszystkich gier należy składać na formularzu zgłoszeniowym dostępnym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
b. zawodnicy zgłaszający się do turnieju są obowiązani podać:
• imię i nazwisko, rok urodzenia, rodzaj gry, partnerów do gier podwójnych;
• oraz ewentualnie mogą podać: deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o dodatkowe rozstawienie bezklubowe, inne informacje (np. numer telefonu).

10. TERMIN ZGŁOSZEŃ DO GIER:
14.11.2017 (wtorek) godz. 22:00

11. PUBLIKACJA LOSOWANIA I PLANU GIER:
16.11.2017 (czwartek) godz. 12:00

12. SĘDZIA GŁÓWNY:
Marek Krawczyk [email protected] tel.603 939 952

13. WYNIKI TURNIEJU:
wliczane do listy klasyfikacyjnej seniorów.

14. NAGRODY:
według możliwości organizatora (zgodnie z Regulaminem Seniorów Badmintona)

15. ZAKWATEROWANIE:
Rezerwacja - Hostel Evotel ul. Południowa 9, 05-220 Zielonka , tel. +48 600 800 954, www.evotel.pl. e-mail: [email protected] Nocleg ze śniadaniem 60,00 od osoby, w pokojach bez łazienki, 75,00 zł od osoby, w pokojach z łazienką. Śniadanie w formie bufetu.

16. WYŻYWIENIE:
Obiad w cenie 15,00 zł w stołówce w hali zawodów.
Rezerwacja obiadów u organizatora: Marek Rosa e-mail: [email protected] do dnia 15.11.2017 r.

17. WIECZOREK INTEGRACYJNY:
Wieczorek integracyjny w Hostelu Evotel – sobota 18.11.2017 r. godz. 21:30. Koszt wieczorku 40 zł , rezerwacja u organizatora: Marek Rosa e-mail: [email protected] do dnia 15.11.2017 r.

18. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
a. turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Seniorów Badmintona i Regulaminem Sportowym PZBad;
b. w sprawach spornych decyduje sędzia główny – Marek Krawczyk

19. PATRONAT MEDIALNY / SPONSORZY:
- Radio FAMA
- YONEX - VECTOR SPORT
- Miasto Zielonka

20. UWAGI ORGANIZATORA:
Serdecznie zapraszamy do Zielonki !!!

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest tutaj
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.MikalaiAzarka4. miejsce6. miejsce2
2.WladimirBabaew4. miejsce10. miejsce2
3.AnnaBiałasiewicz1. miejsce1. miejsce2
4.RobertBieganowski1. miejsce2. miejsce2
5.AndrzejBittner1. miejsce1
6.RafałBogdański6. miejsce2. miejsce2
7.AgnieszkaBrojek4. miejsce6. miejsce2
8.MariaBrzeźnicka4. miejsce1. miejsce2
9.BolesławCichocki1. miejsce1. miejsce2
10.KrystynaCielecka5. miejsce2. miejsce2
11.JacekCzermużyński6. miejsce6. miejsce2
12.DorotaDanielak2. miejsce2. miejsce2
13.AlicjaDrężek10. miejsce1
14.BartoszDrozdowicz6. miejsce1
15.JoannaFidos2. miejsce6. miejsce2
16.JakubFirlus1. miejsce2. miejsce2
17.AdamGębala4. miejsce3. miejsce2
18.KrzysztofGontarski6. miejsce2. miejsce2
19.KrzysztofGrabek3. miejsce3. miejsce2
20.AnnaGrinkevich4. miejsce1
21.AndrzejGrzechnik2. miejsce3. miejsce2
22.DorotaGrzejdak1. miejsce1. miejsce2
23.PrzemysławGrzeszkowiak2. miejsce2. miejsce2
24.JerzyGrzybowski3. miejsce3. miejsce2
25.MarcinGrzywacz2. miejsce1. miejsce2
26.CzesławGwiazda3. miejsce1. miejsce2
27.PiotrHorodecki6. miejsce3. miejsce2
28.MonikaJanduła2. miejsce6. miejsce2
29.AndrzejJanecki2. miejsce4. miejsce2
30.KazimirJanius9. miejsce1
31.OskarJass1. miejsce6. miejsce2
32.JolantaKarska6. miejsce1
33.KonstantinKhaustov10. miejsce1
34.MagdalenaKojder3. miejsce9. miejsce2
35.AndrejKolesnik4. miejsce1
36.OlgaKoniuch1. miejsce1
37.JarosławKopyt6. miejsce1
38.MarekKopyt4. miejsce1
39.AgataKornacka3. miejsce11. miejsce2
40.ZdzisławKozłowski4. miejsce1
41.GrzegorzKulesza2. miejsce1. miejsce2
42.JacekKutla4. miejsce1
43.PiotrKwieciński1. miejsce3. miejsce2
44.JerzyLański3. miejsce2. miejsce2
45.WojciechLasek6. miejsce6. miejsce2
46.KrzysztofLatawski9. miejsce8. miejsce2
47.JacekLewandowski9. miejsce9. miejsce2
48.FriedrichLiepe3. miejsce1. miejsce2
49.MarcinLipowski6. miejsce1
50.FabianMaleszewski3. miejsce3. miejsce2
51.GrzegorzMaleszewski4. miejsce1
52.KatarzynaMałyszko9. miejsce1
53.MarekMiałkowski6. miejsce6. miejsce2
54.MariuszMichniewicz1. miejsce1. miejsce2
55.MarekMiłoszewski4. miejsce1
56.EwaMłynarska1. miejsce2. miejsce2
57.EwaMorawiec9. miejsce1
58.MirosławMordasiewicz2. miejsce2. miejsce2
59.AliaksandrNichyporchyk9. miejsce4. miejsce2
60.MagdalenaNogal2. miejsce1
61.PrzemysławOgrodziński1. miejsce9. miejsce2
62.KarolinaOlejarz3. miejsce6. miejsce2
63.JózefOrzoł6. miejsce1
64.JacekOsadnik3. miejsce6. miejsce2
65.IwonaOstrowska3. miejsce1
66.MariuszPakulski1. miejsce9. miejsce2
67.AlekhPanin9. miejsce6. miejsce2
68.PawełPasik1. miejsce1
69.IzabelaPazyna2. miejsce3. miejsce2
70.JacekPękacki4. miejsce1
71.KarolPik6. miejsce4. miejsce2
72.KamilPopławski2. miejsce9. miejsce2
73.GrzegorzPradela4. miejsce3. miejsce2
74.ZbigniewPrzyjemski1. miejsce11. miejsce2
75.JerzyPtaszyński5. miejsce1
76.GrzegorzRadecki2. miejsce8. miejsce2
77.BennoRaj6. miejsce8. miejsce2
78.KlaudiaRogalska1. miejsce9. miejsce2
79.MarekRosa6. miejsce2. miejsce2
80.JanuszRudziński6. miejsce1
81.JerzyRybicki1. miejsce2. miejsce2
82.IharSavustsyan8. miejsce6. miejsce2
83.IharShendzer8. miejsce4. miejsce2
84.PawelShorin8. miejsce9. miejsce2
85.OlgaShorina9. miejsce1
86.PiotrSobotka2. miejsce1
87.JerzyStachowski4. miejsce3. miejsce2
88.IrinaStepanova4. miejsce3. miejsce2
89.TomaszStopa2. miejsce6. miejsce2
90.AndrzejStruensee4. miejsce5. miejsce2
91.JerzySzałapski2. miejsce1. miejsce2
92.ŁukaszSzmel1. miejsce6. miejsce2
93.DariuszSzymkiewicz6. miejsce1
94.RobertŚmierzchalski1. miejsce3. miejsce2
95.KrzysztofŚmiłowski9. miejsce4. miejsce2
96.MałgorzataŚrednicka3. miejsce3. miejsce2
97.JanToczek2. miejsce2. miejsce2
98.LeopoldTukendorf1. miejsce1. miejsce2
99.AlexeyUrsov6. miejsce3. miejsce2
100.UmeshWadhwa4. miejsce1
101.RadosławWalas6. miejsce11. miejsce2
102.KrzysztofWalenda2. miejsce2. miejsce2
103.StanisławWikło1. miejsce1. miejsce2
104.HenrykWirzinkiewicz6. miejsce1
105.WaldemarWolański1. miejsce1
106.BożenaWołkowycka2. miejsce3. miejsce2
107.TomaszWroński2. miejsce4. miejsce2
108.JerzyWrzodak1. miejsce1
109.EwaZając5. miejsce6. miejsce2
110.ErastZakirau6. miejsce6. miejsce2
111.MałgorzataZalewska9. miejsce1
112.KazimierzZalewski4. miejsce9. miejsce2
113.DariuszZgorzałek2. miejsce1
114.UrszulaZielińska1. miejsce11. miejsce2
115.JanŻórawiński2. miejsce3. miejsce2

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest pod adresem: cut.yt/rO2nnA

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/P8HsfC

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 115 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DorotaGrzejdak1967UKS Kometa Sianów
2.IzabelaPazyna1981Warszawa
3.MałgorzataŚrednicka1977Wrocław
4.IrinaStepanova1979Rosja

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JakubFirlus1979Katowice
2.KrzysztofWalenda1973MKS Garwolin
3.FabianMaleszewski1981Ruciane-Nida
4.AdamGębala1979Żyrardów

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RobertŚmierzchalski1974Gdynia
2.GrzegorzRadecki1972Bieruń
3.KrzysztofGrabek1973Wrocław
4-6.BennoRaj1966Köpenicker BC/SC Berlin
4-6.MarcinLipowski1975AZSWAT Warszawa
4-6.RafałBogdański1965Piaseczno
7-9.KrzysztofLatawski1956Oświęcim
7-9.AliaksandrNichyporchyk1974Białoruś
7-9.JacekLewandowski1974Warszawa
10.KonstantinKhaustov1972Rosja

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RobertBieganowski1968Żyrardów
2.AndrzejGrzechnik1967Gdynia
3-4.UmeshWadhwa1968Indie
3-4.MarekKopyt1970Konstancin
5-6.JacekCzermużyński1968Konstancin
5-6.KarolPik1967Warszawa
7-8.IharShendzer1971Białoruś
7-8.IharSavustsyan1969Białoruś

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MariuszMichniewicz1964UKS Hubal Białystok
2.TomaszWroński1963Wrocław
3.FriedrichLiepe1964Niemcy
4-6.ErastZakirau1964Białoruś
4-6.AlexeyUrsov1963Rosja
4-6.HenrykWirzinkiewicz1963Olsztyn
7-9.AlekhPanin1965Białoruś
7-9.KrzysztofŚmiłowski1966Białystok
7-9.KazimirJanius1966Białoruś

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.WaldemarWolański1961Białystok
2.MirosławMordasiewicz1958UKS Hubal Białystok
3.JacekOsadnik1958STB Energia Lubliniec
4.MikalaiAzarka1958Białoruś

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.BolesławCichocki1955Warszawa
2.JanŻórawiński1956Warszawa
3-4.ZdzisławKozłowski1954LUKS Księżyno
3-4.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
5-6.PiotrHorodecki1954Warszawa
5-6.JanuszRudziński1955Warszawa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JerzyRybicki1951MKS Garwolin
2.AndrzejJanecki1947UKS Dwójka Wesoła
3.JerzyLański1951Łódź
4.GrzegorzMaleszewski1948Ruciane-Nida

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.LeopoldTukendorf1940MKS Garwolin
2.PrzemysławGrzeszkowiak1945MKS Garwolin
3.CzesławGwiazda1942Żyrardów
4.JerzyStachowski1943MKS Garwolin

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 80+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JerzyWrzodak1935Żyrardów
2.JanToczek1936Kęty
3.JerzyGrzybowski1936Warszawa

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Klaudia Rogalska1988Urszula Zielińska1982
2.Monika Janduła1986Joanna Fidos1989
3.Agata Kornacka1983Karolina Olejarz1982

Gra podwójna kobiet - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Anna Białasiewicz1970Ewa Młynarska1967
2.Dorota Danielak1974Bożena Wołkowycka1971
3.Magdalena Kojder1979Izabela Pazyna1981
4.Agnieszka Brojek1967Maria Brzeźnicka1959
5.Krystyna Cielecka1953Ewa Zając1967

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Przemysław Ogrodziński1982Łukasz Szmel1981
2.Marcin Grzywacz1978Grzegorz Kulesza1985

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Oskar Jass1974Paweł Pasik1978
2.Jakub Firlus1979Tomasz Stopa1967
3.Adam Gębala1979Fabian Maleszewski1981
4.Jacek Kutla1971Aliaksandr Nichyporchyk1974

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Kwieciński1970Mariusz Pakulski1975
2.Kamil Popławski1974Jerzy Szałapski1970
3.Andrzej Grzechnik1967Robert Śmierzchalski1974
4-6.Wojciech Lasek1970Marek Miałkowski1976
4-6.Krzysztof Gontarski1971Radosław Walas1976
4-6.Bartosz Drozdowicz1974Józef Orzoł1970
7-8.Krzysztof Latawski1956Grzegorz Radecki1972
7-8.Benno Raj1966Pawel Shorin1972

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Zbigniew Przyjemski1965Stanisław Wikło1961
2.Rafał Bogdański1965Piotr Sobotka1964
3-4.Marek Miłoszewski1970Karol Pik1967
3-4.Wladimir Babaew1967Andrej Kolesnik1960
5-6.Jacek Czermużyński1968Jarosław Kopyt1968
5-6.Alekh Panin1965Ihar Savustsyan1969

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Friedrich Liepe1964Mariusz Michniewicz1964
2.Mirosław Mordasiewicz1958Dariusz Zgorzałek1959
3-4.Grzegorz Pradela1965Tomasz Wroński1963
3-4.Krzysztof Śmiłowski1966Kazimierz Zalewski1962
5-6.Mikalai Azarka1958Erast Zakirau1964
5-6.Jacek Osadnik1958Marek Rosa1958

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Bittner1956Bolesław Cichocki1955
2.Jerzy Lański1951Jerzy Rybicki1951
3.Piotr Horodecki1954Jan Żórawiński1956
4.Andrzej Janecki1947Jacek Pękacki1951
5.Jerzy Ptaszyński1952Andrzej Struensee1953

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Czesław Gwiazda1942Leopold Tukendorf1940
2.Przemysław Grzeszkowiak1945Jan Toczek1936
3.Jerzy Grzybowski1936Jerzy Stachowski1943

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Grzegorz Kulesza1985Olga Koniuch1983
2.Krzysztof Walenda1973Magdalena Nogal1991
3.Krzysztof Grabek1973Małgorzata Średnicka1977
4-6.Tomasz Stopa1967Monika Janduła1986
4-6.Dariusz Szymkiewicz1969Joanna Fidos1989
4-6.Łukasz Szmel1981Karolina Olejarz1982
7-9.Mariusz Pakulski1975Ewa Morawiec1986
7-9.Jacek Lewandowski1974Klaudia Rogalska1988
7-9.Przemysław Ogrodziński1982Magdalena Kojder1979
10-11.Zbigniew Przyjemski1965Agata Kornacka1983
10-11.Radosław Walas1976Urszula Zielińska1982

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marcin Grzywacz1978Dorota Grzejdak1967
2.Krzysztof Gontarski1971Dorota Danielak1974
3.Alexey Ursov1963Irina Stepanova1979
4.Ihar Shendzer1971Anna Grinkevich1977

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Szałapski1970Anna Białasiewicz1970
2.Robert Bieganowski1968Ewa Młynarska1967
3.Piotr Kwieciński1970Bożena Wołkowycka1971
4-6.Oskar Jass1974Jolanta Karska1971
4-6.Marek Miałkowski1976Agnieszka Brojek1967
4-6.Wojciech Lasek1970Ewa Zając1967
7-9.Kazimierz Zalewski1962Małgorzata Zalewska1968
7-9.Pawel Shorin1972Olga Shorina1972
7-9.Kamil Popławski1974Katarzyna Małyszko1967
10.Wladimir Babaew1967Alicja Drężek1974

Gra mieszana - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Stanisław Wikło1961Maria Brzeźnicka1959
2.Marek Rosa1958Krystyna Cielecka1953
3.Grzegorz Pradela1965Iwona Ostrowska1966

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet6
Gra pojedyncza mężczyzn58
Gra podwójna kobiet21
Gra podwójna mężczyzn79
Gra mieszana kobiet38
Gra mieszana mężczyzn33
ilość uczestników115
ilość kobiet29
ilość mężczyzn86
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+ (11 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra mieszana - Grupa 40+ (12 par)
najstarszy zawodnikJerzy Wrzodak (83 lat)
najmłodszy zawodnikMagdalena Nogal (27 lat)
najstarsza rozgrywana grupa80+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×