Hasta La Vista Cup

Podstawowe informacje

Data:21 - 22.10.2017
Miejscowość:Wrocław
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Komunikat organizacyjny

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY
Hasta La Vista Cup

1. CELE:
Popularyzacja badmintona
Integracja środowiska seniorów
Propagowanie aktywnego wypoczynku

2. ORGANIZATOR:
Centrum Sportowe Hasta la Vista, ul Góralska 5, 53-610 Wrocław
www.hastalavista.pl

Osoba odpowiedzialna za organizację turnieju:
Małgorzata Janiaczyk
nr kontaktowy: 661-490-411
e-mail: [email protected]

3. TERMIN:
21-22.10.2017

4. MIEJSCE:
Hala Sportowa Centrum Sportowego Hasta la Vista
ul Góralska 5, 53-610 Wrocław
www.hastalavista.pl

Liczba boisk: 11

5. PROGRAM:
sobota godz. 9:00 - rozpoczęcie gier zgodnie z planem zamieszczonym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
niedziela godz. 9:00 - ewentualne dokończenie gier

6. KATEGORIE WIEKOWE:
gr.0 kobiety (25+) ur. w 1991 i starsze
gr.0 mężczyźni (30+) ur. w 1986 i starsi
gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni ur. 1977-1981
gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni ur. 1972-1976
gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni ur. 1967-1971
gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni ur. 1962-1966
gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni ur. 1957-1961
gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni ur. 1952-1956
gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni ur. 1947-1951
gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni ur. 1942-1946
gr.9 (75+) kobiety i mężczyźni ur. 1937-1941
gr.10 (80+) kobiety i mężczyźni ur. do 31.12.1936

7. SYSTEM ROZGRYWEK:
grupowo-pucharowy trójkowy we wszystkich grach;
turniej rozgrywany we wszystkich rodzajach gier (pojedyncza mężczyzn, pojedyncza kobiet, podwójna mężczyzn, podwójna kobiet, mieszana) w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej liczbie 3 zgłoszeń. Przy liczbie zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej;
zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego samego rodzaju gry;
zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej;
rozstawianie wg Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów;
kobiety mogą grać w trzech grach

8. WARUNKI UCZESTNICTWA:
data urodzenia zgodna z pkt. 6;
terminowe zgłoszenie do gier;
opłacenie wpisowego: 35 zł za grę pojedynczą, 35 zł za grę podwójną od zawodnika;
posiadanie aktualnych badań sportowo-lekarskich albo złożenie oświadczenia potwierdzonego podpisem uczestnika o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w turnieju;
posiadanie przepisowego sprzętu (w tym lotek) i ubioru sportowego.


9. ZGŁOSZENIA DO GIER:
zgłoszenia do wszystkich gier należy składać na formularzu zgłoszeniowym dostępnym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/
zawodnicy zgłaszający się do turnieju są obowiązani podać:
imię i nazwisko, rok urodzenia, rodzaj gry, partnerów do gier podwójnych;
oraz ewentualnie mogą podać: deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o dodatkowe rozstawienie bezklubowe, inne informacje (np. numer telefonu).

10. TERMIN ZGŁOSZEŃ DO GIER:
17.10.2017 (wtorek) godz. 22:00

11. PUBLIKACJA LOSOWANIA I PLANU GIER:
19.10.2017 (czwartek) godz. 12:00

12. SĘDZIA GŁÓWNY:
Zbigniew Goldwasser, licencja nr #120L, kontakt email: [email protected]

13. WYNIKI TURNIEJU:
wliczane do listy klasyfikacyjnej seniorów.

14. NAGRODY:
Za miejsca 1-3 we wszystkich kategoriach: medale
Nagrody rzeczowe za miejsca 1-2 w miarę możliwości organizatorów.

15. ZAKWATEROWANIE:
Koszt przejazdu i pobytu zawodnicy pokrywają we własnym zakresie.

Hostel DOM TURYSTYCZNY TRIO
http://triosolo.spanie.pl/
adres: ul. Trzemeska 4, Wrocław
--> pokój jednoosobowy – 60 zł pokój/doba
--> pokój dwuosobowy – 80 zł pokój/doba
--> pokój trzyosobowy – 105 zł pokój/doba
Śniadanie (szwedzki stół) 15 zł/osoba – zapotrzebowanie należy zgłosić rezerwując nocleg do dnia 16.10.
Ilość miejsc ograniczona!
Cena obowiązuje przy rezerwacji do dnia 16.10 do godz 16:00 i podaniu hasła: hasta la vista 2017
Kontakt i rezerwacja: (71) 355 94 46 lub kom. 512 208 090 lub [email protected]
Z hostelu na halę: na piechotę – 1 km (około 12 minut), samochodem – 1,5 km (około 5 minut)
Z hostelu do Wrocławskiego rynku: na piechotę 1,5 km (około 20 minut), samochodem – 2,5 km (około10 minut)

Polecane hotele w najbliższej okolicy:

HOTEL NOVOTEL WROCŁAW CENTRUM
http://www.novotel.com/pl/hotel-A073-novotel-wroclaw-centrum/index.shtml
ul. Powstańców Śląskich 7, Wrocław
Z hotelu na halę: na piechotę – 2,6 km, samochodem – 3,5 km
Z hotelu do Wrocławskiego rynku: na piechotę 1,5 km, samochodem – 2,1 km

PARK HOTEL DIAMENT
http://www.hotelediament.pl/
ul. Muchoborska 10, Wrocław
Z hotelu na halę: na piechotę – 3 km, samochodem – 5,5 km
Z hotelu do Wrocławskiego rynku: na piechotę 5 km, samochodem – 6 km

16. WYŻYWIENIE:
Bezpłatny poczęstunek podczas trwania turnieju: kawa, herbata, ciastka i owoce, w godz. 10.00-12.00
Odpłatnie: możliwość zamówienia dowozu posiłku na halę.

17. WIECZOREK INTEGRACYJNY:
PLAYERS PARTY odbędzie się w Vertigo Jazz Club, godz. 19.00 – KONCERT – miejsc 30
osoby chętne proszone są o zgłoszenia u Organizatora przed turniejem
ul Oławska 13, Wrocław
http://vertigojazz.pl/pl/

Organizator gwarantuje: wejściówki do klubu (wartość 20 zł) oraz poczęstunek powitalny w Klubie

18. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Seniorów Badmintona i Regulaminem Sportowym PZBad;
w sprawach spornych decyduje sędzia główny: Zbigniew Goldwasser

19. SPONSORZY:
Hasta La Vista
OSHEE
EMERSON
KOLAGEN
ECO dla firm
VERTIGO
wel.com mobile
OLIMP

20. UWAGI ORGANIZATORA:

Na miejscu w CS Hasta la Vista znajduje się sklep sportowy i serwis sprzętu.

W sobotę 21.10.2017 dzięki uprzejmości firmy Kolagen PRO w godz. 10.00-15.00 dostępna będzie BEZPŁATNIE Fotobudka, gdzie zawodnicy będą mogli wykonywać sobie zdjęcia

W sobotę dostępne będzie również stanowisko z koszulkami, gdzie będzie można wykonać odpłatnie koszulki turniejowe i nadruki na koszulkach

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest tutaj
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.NeelamohanAbbaraju18. miejsce1
2.PiotrAdamski12. miejsce1
3.RobertAleksandrowicz1. miejsce4. miejsce2
4.DariuszAugustyńczyk2. miejsce15. miejsce2
5.RyszardBachus4. miejsce1. miejsce2
6.GrzegorzBalcerzak11. miejsce9. miejsce2
7.TomaszBartosz9. miejsce1
8.PiotrBerezowski8. miejsce1
9.AnnaBiałasiewicz6. miejsce1. miejsce2
10.BeataBiałek6. miejsce2. miejsce2
11.AndrzejBieniek6. miejsce1
12.RafałBogdański6. miejsce1
13.PiotrBondaruk12. miejsce3. miejsce2
14.LeszekBorys4. miejsce1. miejsce2
15.PrzemysławBuda6. miejsce4. miejsce2
16.KatarzynaBukowska2. miejsce6. miejsce2
17.MaciejBysikiewicz1. miejsce1
18.GrzegorzChmielewski3. miejsce2. miejsce2
19.ŁukaszChojnacki12. miejsce8. miejsce2
20.PiotrChrzęszczyk6. miejsce15. miejsce2
21.DominikaCygan2. miejsce4. miejsce2
22.DorotaDanielak2. miejsce10. miejsce2
23.AdamDobrowolski4. miejsce2. miejsce2
24.JiriDohnal12. miejsce5. miejsce2
25.JanDudycz12. miejsce1
26.JakubFirlus4. miejsce5. miejsce2
27.AdamFroś9. miejsce1
28.KrzysztofGarbacz8. miejsce1
29.PawełGasz1. miejsce6. miejsce2
30.AdamGębala6. miejsce3. miejsce2
31.EmiliaGoldwasser1. miejsce1
32.ZbigniewGoldwasser4. miejsce3. miejsce2
33.AdamGórniak3. miejsce1
34.JarosławGórski6. miejsce1
35.KrzysztofGrabek2. miejsce10. miejsce2
36.DorotaGrzejdak1. miejsce10. miejsce2
37.GrzegorzGrzejszczak17. miejsce1
38.AdamGrzesiak17. miejsce6. miejsce2
39.ZbigniewGrzęda4. miejsce6. miejsce2
40.JerzyGrzybowski8. miejsce1
41.MarcinGrzywacz1. miejsce10. miejsce2
42.ArkadiuszHarbacewicz6. miejsce1
43.MałgorzataJaniaczyk1. miejsce10. miejsce2
44.DamianJaniaczyk5. miejsce10. miejsce2
45.BarbaraJaskólska6. miejsce4. miejsce2
46.OskarJass4. miejsce10. miejsce2
47.KrzysztofJóźwik8. miejsce11. miejsce2
48.JanKaczmarczyk6. miejsce9. miejsce2
49.PrzemysławKaczmarek12. miejsce1
50.AndrzejKaftański4. miejsce4. miejsce2
51.JacekKiełczewski9. miejsce1
52.MirosławKierpiec12. miejsce5. miejsce2
53.AlicjaKloch3. miejsce6. miejsce2
54.OlgaKoniuch1. miejsce1
55.DanutaKorbel6. miejsce15. miejsce2
56.BeataKorkuś3. miejsce10. miejsce2
57.AndrzejKowalski6. miejsce6. miejsce2
58.DawidKrawiec4. miejsce8. miejsce2
59.PiotrKrzempek12. miejsce6. miejsce2
60.AndrzejKulawik17. miejsce1
61.PiotrKwieciński2. miejsce2. miejsce2
62.SebastianLasecki8. miejsce10. miejsce2
63.PiotrLassociński6. miejsce1. miejsce2
64.KrzysztofLatawski12. miejsce6. miejsce2
65.JacekLewandowski4. miejsce3. miejsce2
66.PawełŁaszkiewicz17. miejsce9. miejsce2
67.PiotrŁaszkiewicz11. miejsce6. miejsce2
68.MarekŁoboda5. miejsce1
69.RadosławŁucki17. miejsce11. miejsce2
70.PiotrŁuszkiewicz1. miejsce1. miejsce2
71.MadardMarcinkowski9. miejsce6. miejsce2
72.MarcinMasłowski12. miejsce6. miejsce2
73.BartłomiejMazur12. miejsce8. miejsce2
74.MariuszMichniewicz2. miejsce1. miejsce2
75.MirosławMordasiewicz2. miejsce2. miejsce2
76.AnnaMynarska4. miejsce1
77.RadosławNakonieczny12. miejsce1
78.JanuszNawrocki6. miejsce1. miejsce2
79.YuriiNykonenko4. miejsce1
80.MagdalenaOkupniak1. miejsce3. miejsce2
81.SławomirOlchawa9. miejsce1
82.DariuszOpatrzyk4. miejsce2. miejsce2
83.LadislavOros1. miejsce1. miejsce2
84.JacekOsadnik9. miejsce4. miejsce2
85.IwonaOstrowska9. miejsce2. miejsce2
86.AdamPaluchniak11. miejsce1
87.MartinPanos1. miejsce1. miejsce2
88.ArkadiuszParma9. miejsce15. miejsce2
89.PawełPasik2. miejsce4. miejsce2
90.SławomirPiechnik9. miejsce5. miejsce2
91.PrzemysławPohl1. miejsce2. miejsce2
92.KamilPopławski6. miejsce4. miejsce2
93.GrzegorzPradela4. miejsce2. miejsce2
94.JoannaPucińska7. miejsce9. miejsce15. miejsce3
95.AdwinPutteeraj1. miejsce4. miejsce2
96.AgnieszkaPuzio6. miejsce1
97.GrzegorzRadecki12. miejsce6. miejsce2
98.PawełRadzki3. miejsce4. miejsce2
99.BennoRaj2. miejsce1. miejsce2
100.MariaRaś4. miejsce1
101.GrzegorzRoder9. miejsce5. miejsce2
102.MarcinRykała8. miejsce2. miejsce2
103.TomaszSpyra9. miejsce4. miejsce2
104.KlausStiens1. miejsce1. miejsce2
105.AndrzejStruensee2. miejsce4. miejsce2
106.MichałSuski8. miejsce4. miejsce2
107.HenrykSwoboda3. miejsce1
108.PatrycjaSzafarczyk15. miejsce1
109.PiotrSzafrański3. miejsce4. miejsce2
110.ElżbietaSzałankiewicz6. miejsce5. miejsce2
111.JerzySzałapski6. miejsce1. miejsce2
112.AndrzejSzawłowski6. miejsce6. miejsce2
113.BeataSzczecina9. miejsce1. miejsce2
114.PawełSzewczuk6. miejsce1
115.SylwiaSzewczuk9. miejsce15. miejsce2
116.MałgorzataŚrednicka4. miejsce10. miejsce2
117.MarekTracz8. miejsce1
118.NorbertWasiewicz10. miejsce15. miejsce2
119.JózefWiatr10. miejsce9. miejsce2
120.MichałWieczorek2. miejsce1
121.LeszekWild8. miejsce6. miejsce2
122.WaldemarWolański1. miejsce4. miejsce2
123.MariuszWołejszo6. miejsce2. miejsce2
124.BożenaWołkowycka2. miejsce2. miejsce2
125.WaldemarWoźniak12. miejsce11. miejsce2
126.TomaszWroński8. miejsce3. miejsce2
127.JacekWróbel6. miejsce2. miejsce2
128.JerzyWrzodak8. miejsce1
129.MarcinWybierek2. miejsce3. miejsce2
130.DariuszZgorzałek2. miejsce1
131.MirosławZiarniak9. miejsce1
132.UrszulaZielińska6. miejsce4. miejsce2
133.MaciejŻołnierzów2. miejsce15. miejsce2
134.AleksandraŻołnierzów9. miejsce15. miejsce2
135.AlicjaŻuraw6. miejsce9. miejsce2

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest pod adresem: cut.yt/ES5iOe

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/CpduF3

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 135 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MagdalenaOkupniak1989AZSUM Łódź
2.DominikaCygan1983AZSUM Łódź
3-4.MariaRaś1990AZSUM Łódź
3-4.MałgorzataŚrednicka1977Wrocław
5-6.AgnieszkaPuzio1982Wrocław
5-6.AlicjaŻuraw1986Rogi
7.JoannaPucińska1985-----

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DorotaGrzejdak1967UKS Kometa Sianów
2.KatarzynaBukowska1970Wrocław
3.AlicjaKloch1968Wrocław

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AdwinPutteeraj1982UKS Omega Smolec
2.MarcinWybierek1982Konstancin-Jeziorna
3.PawełRadzki1984Wrocław
4-6.AdamGębala1979Żyrardów
4-6.PawełSzewczuk1983Wrocław
4-6.PiotrLassociński1983Choszczno
7-9.AdamFroś1982Głubczyce
7-9.SławomirOlchawa1983Wrocław
7-9.ArkadiuszParma1977Brzeg
10.NorbertWasiewicz1986Wrocław

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PrzemysławPohl1978Katowice
2.PawełPasik1978Warszawa
3-4.DawidKrawiec1977UKS Omega Smolec
3-4.JakubFirlus1979Katowice
5-8.MichałSuski1977AZSUM Łódź
5-8.LeszekWild1977Szemud
5-8.KrzysztofGarbacz1979KS Chojnik Jelenia Góra
5-8.MarcinRykała1977Dąbrowa Górnicza
9-12.MarcinMasłowski1981Sława
9-12.RadosławNakonieczny1981Wrocław
9-12.PrzemysławKaczmarek1980Wrocław
9-12.BartłomiejMazur1979Wrocław

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MartinPanos1974Czechy
2.KrzysztofGrabek1973Wrocław
3-4.LeszekBorys1966Choszczno
3-4.JacekLewandowski1974Warszawa
5-6.JarosławGórski1973Gorlice
5-6.RafałBogdański1965Piaseczno
7-12.KrzysztofLatawski1956Oświęcim
7-12.PiotrKrzempek1976Katowice
7-12.PiotrAdamski1975-----
7-12.ŁukaszChojnacki1975Wrocław
7-12.GrzegorzRadecki1972Bieruń
7-12.PiotrBondaruk1976Gdańsk
13-17.AndrzejKulawik1972Wrocław
13-17.PawełŁaszkiewicz1973Wrocław
13-17.GrzegorzGrzejszczak1972-----
13-17.AdamGrzesiak1973UKS Iskra Babimost
13-17.RadosławŁucki1975Wrocław
18.NeelamohanAbbaraju1975Indie

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.LadislavOros1971Czechy
2.BennoRaj1966Köpenicker BC/SC Berlin
3.GrzegorzChmielewski1970Wrocław
4-6.JacekWróbel1970Wrocław
4-6.JanKaczmarczyk1970STB Energia Lubliniec
4-6.ArkadiuszHarbacewicz1968Syców
7-9.TomaszSpyra1968-----
7-9.GrzegorzRoder1970Legnica
7-9.TomaszBartosz1968Bydgoszcz
10-11.AdamPaluchniak1970Wrocław
10-11.GrzegorzBalcerzak1971Wrocław

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PiotrŁuszkiewicz1964SKB Piast Słupsk
2.MariuszMichniewicz1964UKS Hubal Białystok
3-4.AdamDobrowolski1966Wrocław
3-4.ZbigniewGoldwasser1966Sobótka
5-8.PiotrBerezowski1965Wrocław
5-8.TomaszWroński1963Wrocław
5-8.KrzysztofJóźwik1965Wrocław
5-8.MarekTracz1964Oława
9-12.MirosławKierpiec1962Lubin
9-12.WaldemarWoźniak1965Wrocław
9-12.JanDudycz1964Wrocław
9-12.JiriDohnal1963Czechy

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.WaldemarWolański1961Białystok
2.MirosławMordasiewicz1958UKS Hubal Białystok
3.PiotrSzafrański1959UKS Korona Pabianice
4-6.MariuszWołejszo1961Wrocław
4-6.JanuszNawrocki1961Gniezno
4-6.AndrzejBieniek1959Wrocław
7-9.JacekKiełczewski1957Wrocław
7-9.JacekOsadnik1958STB Energia Lubliniec
7-9.SławomirPiechnik1961Opole
10.JózefWiatr1960Bolesławiec

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełGasz1942UKS Unia Bieruń
2.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
3-4.AndrzejKaftański1955UKS Hubal Białystok
3-4.ZbigniewGrzęda1956Gdańsk
5-6.AndrzejSzawłowski1955Opole
5-6.AndrzejKowalski1945Kielce
7-8.JerzyGrzybowski1936Warszawa
7-8.JerzyWrzodak1935Żyrardów

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Emilia Goldwasser1990Małgorzata Janiaczyk1985
2.Dorota Danielak1974Bożena Wołkowycka1971
3.Beata Korkuś1989Magdalena Okupniak1989
4-6.Beata Białek1985Danuta Korbel1973
4-6.Anna Białasiewicz1970Barbara Jaskólska1971
4-6.Elżbieta Szałankiewicz1985Urszula Zielińska1982
7-9.Joanna Pucińska1985Alicja Żuraw1986
7-9.Sylwia Szewczuk1983Aleksandra Żołnierzów1987
7-9.Iwona Ostrowska1966Beata Szczecina1964

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Leszek Borys1966Piotr Lassociński1983
2.Dariusz Augustyńczyk1984Michał Wieczorek1983
3.Adam Gębala1979Marcin Wybierek1982
4.Adwin Putteeraj1982Paweł Radzki1984
5.Damian Janiaczyk1986Marek Łoboda1973

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Robert Aleksandrowicz1981Marcin Grzywacz1978
2.Przemysław Pohl1978Marcin Rykała1977
3-4.Ryszard Bachus1980Dariusz Opatrzyk1980
3-4.Oskar Jass1974Paweł Pasik1978
5-6.Adam Grzesiak1973Marcin Masłowski1981
5-6.Piotr Krzempek1976Leszek Wild1977
7-8.Dawid Krawiec1977Sebastian Lasecki1978
7-8.Łukasz Chojnacki1975Bartłomiej Mazur1979

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Ladislav Oros1971Martin Panos1974
2.Piotr Kwieciński1970Maciej Żołnierzów1974
3.Piotr Bondaruk1976Jacek Lewandowski1974
4-6.Kamil Popławski1974Jerzy Szałapski1970
4-6.Przemysław Buda1971Piotr Chrzęszczyk1972
4-6.Krzysztof Latawski1956Grzegorz Radecki1972
7-9.Jan Kaczmarczyk1970Mirosław Ziarniak1974
7-9.Madard Marcinkowski1975Józef Wiatr1960
7-9.Grzegorz Balcerzak1971Paweł Łaszkiewicz1973
10-11.Krzysztof Jóźwik1965Piotr Łaszkiewicz1973
10-11.Waldemar Woźniak1965Radosław Łucki1975

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Benno Raj1966Klaus Stiens1971
2.Grzegorz Chmielewski1970Jacek Wróbel1970
3.Zbigniew Goldwasser1966Adam Górniak1969
4.Yurii Nykonenko1965Tomasz Spyra1968
5.Mirosław Kierpiec1962Grzegorz Roder1970

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Łuszkiewicz1964Mariusz Michniewicz1964
2.Adam Dobrowolski1966Mariusz Wołejszo1961
3.Henryk Swoboda1957Tomasz Wroński1963
4.Jacek Osadnik1958Grzegorz Pradela1965
5.Jiri Dohnal1963Sławomir Piechnik1961

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Maciej Bysikiewicz1960Janusz Nawrocki1961
2.Mirosław Mordasiewicz1958Dariusz Zgorzałek1959
3-4.Andrzej Kaftański1955Waldemar Wolański1961
3-4.Andrzej Struensee1953Piotr Szafrański1959
5-6.Paweł Gasz1942Andrzej Kowalski1945
5-6.Zbigniew Grzęda1956Andrzej Szawłowski1955

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Ryszard Bachus1980Olga Koniuch1983
2.Dariusz Opatrzyk1980Beata Białek1985
3-4.Michał Suski1977Dominika Cygan1983
3-4.Robert Aleksandrowicz1981Urszula Zielińska1982
5.Jakub Firlus1979Elżbieta Szałankiewicz1985
6-10.Damian Janiaczyk1986Małgorzata Janiaczyk1985
6-10.Krzysztof Grabek1973Małgorzata Średnicka1977
6-10.Marcin Grzywacz1978Dorota Grzejdak1967
6-10.Oskar Jass1974Dorota Danielak1974
6-10.Sebastian Lasecki1978Beata Korkuś1989
11-15.Norbert Wasiewicz1986Joanna Pucińska1985
11-15.Maciej Żołnierzów1974Aleksandra Żołnierzów1987
11-15.Arkadiusz Parma1977Sylwia Szewczuk1983
11-15.Dariusz Augustyńczyk1984Danuta Korbel1973
11-15.Piotr Chrzęszczyk1972Patrycja Szafarczyk1981

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Szałapski1970Anna Białasiewicz1970
2.Piotr Kwieciński1970Bożena Wołkowycka1971
3-4.Kamil Popławski1974Barbara Jaskólska1971
3-4.Przemysław Buda1971Anna Mynarska1972
5-6.Madard Marcinkowski1975Alicja Kloch1968
5-6.Piotr Łaszkiewicz1973Katarzyna Bukowska1970

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Klaus Stiens1971Beata Szczecina1964
2.Grzegorz Pradela1965Iwona Ostrowska1966

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet10
Gra pojedyncza mężczyzn81
Gra podwójna kobiet18
Gra podwójna mężczyzn80
Gra mieszana kobiet23
Gra mieszana mężczyzn23
ilość uczestników135
ilość kobiet28
ilość mężczyzn107
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+ (18 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra mieszana - Grupa 30+ (15 par)
najstarszy zawodnikJerzy Wrzodak (82 lat)
najmłodszy zawodnikEmilia Goldwasser (27 lat)
najstarsza rozgrywana grupa60+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...

Galerie zdjęć z turnieju


Brak galerii zdjęć z tego turnieju...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×