XV Podlaski Turniej Seniorów

Podstawowe informacje

Data:07 - 08.10.2017
Miejscowość:Białystok
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Komunikat organizacyjny

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY
XV Turniej Podlaski Yonex Games

1. CELE:
Popularyzacja badmintona
Integracja środowiska seniorów

2. ORGANIZATORZY:
UKS Hubal - Szkoła Podstawowa nr 32 ul. Pietrasze 29, Białystok

Osoba odpowiedzialna za organizację turnieju:
Andrzej Kaftański tel. 508 289 241, e-mail – [email protected]

3. TERMIN:
7-8.10.2017

4. MIEJSCE:
UKS Hubal - Szkoła Podstawowa nr 32 ul. Pietrasze 29, Białystok

Liczba boisk: 8

5. PROGRAM:
sobota godz. 9:00 - rozpoczęcie gier zgodnie z planem zamieszczonym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
niedziela godz. 9:00 - ewentualne dokończenie gier

6. KATEGORIE WIEKOWE:
gr.0 kobiety (25+) ur. w 1991 i starsze
gr.0 mężczyźni (30+) ur. w 1986 i starsi
gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni ur. 1977-1981
gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni ur. 1972-1976
gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni ur. 1967-1971
gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni ur. 1962-1966
gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni ur. 1957-1961
gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni ur. 1952-1956
gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni ur. 1947-1951
gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni ur. 1942-1946
gr.9 (75+) kobiety i mężczyźni ur. 1937-1941
gr.10 (80+) kobiety i mężczyźni ur. do 31.12.1936

7. SYSTEM ROZGRYWEK:
a. grupowo-pucharowy trójkowy we wszystkich grach;
b. turniej rozgrywany we wszystkich rodzajach gier (pojedyncza mężczyzn, pojedyncza kobiet, podwójna mężczyzn, podwójna kobiet, mieszana) w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej liczbie 3 zgłoszeń. Przy liczbie zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej;
c. zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego samego rodzaju gry;
d. zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej;
e. rozstawianie wg Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów;
f. będą rozgrywane mecze o trzecie miejsce

8. WARUNKI UCZESTNICTWA:
a. data urodzenia zgodna z pkt. 6;
b. terminowe zgłoszenie do gier;
c. opłacenie wpisowego: 35 zł za grę pojedynczą, 35 zł za grę podwójną od zawodnika;
d. posiadanie aktualnych badań sportowo-lekarskich albo złożenie oświadczenia potwierdzonego podpisem uczestnika o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w turnieju;
e. posiadanie przepisowego sprzętu (w tym lotek) i ubioru sportowego.

9. ZGŁOSZENIA DO GIER:
a. zgłoszenia do wszystkich gier należy składać na formularzu zgłoszeniowym dostępnym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
b. zawodnicy zgłaszający się do turnieju są obowiązani podać:
imię i nazwisko, rok urodzenia, rodzaj gry, partnerów do gier podwójnych;
oraz ewentualnie mogą podać: deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o dodatkowe rozstawienie bezklubowe, inne informacje (np. numer telefonu).

10. TERMIN ZGŁOSZEŃ DO GIER:
03.10.2017 (wtorek) godz. 22:00

11. PUBLIKACJA LOSOWANIA I PLANU GIER:
05.10.2017 (czwartek) godz. 12:00

12. SĘDZIA GŁÓWNY:
Dariusz Skowroński, nr. rejestracyjny sędziego #245, tel. 510 028 307, e-mail: [email protected]
ZASTĘPCA SĘDZIEGO GŁÓWNEGO: Mieczysław Baranowski, nr. rejestracyjny sędziego #56, tel. 698 640 717, e-mail [email protected]

13. WYNIKI TURNIEJU:
wliczane do listy klasyfikacyjnej seniorów.

14. NAGRODY:
według możliwości organizatora

15. ZAKWATEROWANIE:
baza noclegowa Białystok

16. WYŻYWIENIE:
możliwość wykupienia obiadów w stołówce szkolnej - cena 18zł
zgłoszenia przesyłać do: Andrzej Kaftański tel. 508 289 241, e-mail – [email protected] do 05.10.2017 (czwartek)

17. WIECZOREK INTEGRACYJNY:
kolacja szwedzki stół, muzyka -stołówka SP32 (sobota) godz. 21:00
(nie wcześniej jednak niż po zakończeniu ostatnich sobotnich gier), cena 50zł od zawodnika.
zgłoszenia przesyłać do: Andrzej Kaftański tel. 508 289 241, e-mail – [email protected] do 05.10.2017 (czwartek)

18. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
a. turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Seniorów Badmintona i Regulaminem Sportowym PZBad;
b. w sprawach spornych decyduje sędzia główny Dariusz Skowroński

19. PATRONAT MEDIALNY / SPONSORZY:
Prezydent Miasta Białegostoku,
YONEX-VECTOR SPORT
Eneria sp. z o.o.
Olejowy Raj
Miami - Tomasz Zawadzki
PHU Techmar
Firma Agnex - Krzysztof Wierzbicki

20. UWAGI ORGANIZATORA:
SERDECZNIE ZAPRASZAMY ZAWODNIKÓW I ICH OSOBY TOWARZYSZĄCE

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest tutaj
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.WladimirBabaew4. miejsce4. miejsce2
2.AnnaBiałasiewicz2. miejsce2. miejsce2
3.RobertBieganowski1. miejsce1. miejsce2
4.AndrzejBittner1. miejsce1
5.BogusławBogacewicz4. miejsce1
6.AgnieszkaBrojek1. miejsce5. miejsce2
7.MariaBrzeźnicka1. miejsce1. miejsce2
8.KrzysztofChmielewski3. miejsce2. miejsce2
9.BolesławCichocki2. miejsce1. miejsce2
10.KrystynaCielecka4. miejsce2. miejsce2
11.DominikaCygan2. miejsce1
12.DorotaDanielak4. miejsce4. miejsce2
13.BartoszDrozdowicz5. miejsce2. miejsce2
14.SwietłanaDrude3. miejsce2. miejsce2
15.WiktorDrude3. miejsce2. miejsce2
16.DorotaGawrońska-Popa2. miejsce2. miejsce2
17.AdamGębala4. miejsce5. miejsce2
18.PiotrGórny6. miejsce3. miejsce2
19.KrzysztofGrabek1. miejsce3. miejsce2
20.AdamGrala3. miejsce3. miejsce2
21.DorotaGrzejdak1. miejsce1. miejsce2
22.MarcinGrzywacz2. miejsce1. miejsce2
23.CzesławGwiazda2. miejsce2. miejsce2
24.PiotrHorodecki6. miejsce3. miejsce2
25.AndrzejJanecki2. miejsce1. miejsce2
26.KazimirJanius8. miejsce1
27.OskarJass2. miejsce1
28.AndrzejKaftański1. miejsce2. miejsce2
29.KonstantinKhaustov6. miejsce1
30.TatianaKolesnik2. miejsce4. miejsce2
31.AndrejKolesnik6. miejsce1
32.ZdzisławKozłowski6. miejsce2. miejsce2
33.DawidKrawiec2. miejsce4. miejsce2
34.TomaszKuciejczyk5. miejsce5. miejsce2
35.GrzegorzKulesza1. miejsce1. miejsce2
36.WojciechLasek4. miejsce1. miejsce2
37.JacekLewandowski3. miejsce4. miejsce2
38.RafałLewczyk3. miejsce1. miejsce2
39.ArturLugowow3. miejsce4. miejsce2
40.NataszaLugowowa5. miejsce1
41.GrzegorzMaleszewski3. miejsce3. miejsce2
42.KatarzynaMałyszko3. miejsce3. miejsce2
43.MariuszMichniewicz1. miejsce3. miejsce2
44.KrzysztofMielech6. miejsce6. miejsce2
45.EwaMłynarska2. miejsce1. miejsce2
46.ZygmuntModzelewski4. miejsce1
47.MirosławMordasiewicz2. miejsce1. miejsce2
48.JacekMorze8. miejsce6. miejsce2
49.JerzyMurach3. miejsce1
50.AndrzejNiebrzydowski2. miejsce6. miejsce2
51.PiotrOłów3. miejsce1
52.JózefOrzoł2. miejsce5. miejsce2
53.JacekOsadnik3. miejsce3. miejsce2
54.IwonaOstrowska3. miejsce3. miejsce2
55.PawełPasik1. miejsce2. miejsce2
56.JacekPękacki1. miejsce1
57.KarolPik3. miejsce4. miejsce2
58.MariuszPopa1. miejsce2. miejsce2
59.KamilPopławski1. miejsce3. miejsce2
60.WojciechPoznański1. miejsce1
61.AdwinPutteeraj3. miejsce4. miejsce2
62.MarekRadziszewski4. miejsce1
63.MarekRosa3. miejsce1
64.MariuszRurarz1. miejsce4. miejsce2
65.JerzyRybicki1. miejsce1. miejsce2
66.MariuszSawicki8. miejsce5. miejsce2
67.PawelShorin2. miejsce4. miejsce2
68.OlgaShorina4. miejsce1
69.JacekSokołowski4. miejsce5. miejsce2
70.IrinaStepanova5. miejsce4. miejsce2
71.AndrzejStruensee4. miejsce3. miejsce2
72.MichałSuski4. miejsce2. miejsce2
73.RomanSyunyaev6. miejsce3. miejsce2
74.JerzySzałapski1. miejsce2. miejsce2
75.MarekSzcześniewski1. miejsce2. miejsce2
76.DariuszSzymkiewicz3. miejsce1
77.KrzysztofŚmiłowski1. miejsce2. miejsce2
78.MałgorzataŚrednicka4. miejsce3. miejsce2
79.AgnieszkaTrzcińska3. miejsce3. miejsce2
80.LeopoldTukendorf1. miejsce2. miejsce2
81.DenisUdalov8. miejsce5. miejsce2
82.SvetlanaUdalova5. miejsce5. miejsce2
83.AlexeyUrsov2. miejsce3. miejsce2
84.AndrejVolkov4. miejsce5. miejsce2
85.HenrykWirzinkiewicz6. miejsce1
86.WaldemarWolański1. miejsce4. miejsce2
87.JerzyWrzodak3. miejsce3. miejsce2
88.MarcinWybierek1. miejsce2. miejsce2
89.EwaZając4. miejsce1. miejsce2
90.MałgorzataZalewska3. miejsce1
91.KazimierzZalewski2. miejsce3. miejsce2
92.DariuszZgorzałek2. miejsce1
93.UrszulaZielińska1. miejsce1. miejsce2

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest pod adresem: cut.yt/87dIPn

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/d4NB74

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 93 zawodników.

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MarcinWybierek1982Konstancin-Jeziorna
2-3.AdwinPutteeraj1982Wrocław

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełPasik1978Warszawa
2.DawidKrawiec1977Wrocław
3.RafałLewczyk1976Giżycko
4.AdamGębala1979Żyrardów
5-6.PiotrGórny1979Giżycko
5-6.RomanSyunyaev1980Rosja
7-8.DenisUdalov1977Rosja
7-8.MariuszSawicki1977-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofGrabek1973Wrocław
2.PawelShorin1972Rosja
3.JacekLewandowski1974Warszawa
4.JacekSokołowski1972AZSUWM Olsztyn
5.BartoszDrozdowicz1974Olsztyn
6.KonstantinKhaustov1972Rosja

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RobertBieganowski1968Żyrardów
2.AndrzejNiebrzydowski1967Olsztyn
3.KarolPik1967Warszawa
4.MarekRadziszewski1969-----
5.TomaszKuciejczyk1971-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofŚmiłowski1966-----
2.AlexeyUrsov1963-----
3.JerzyMurach1962Olsztyn
4.BogusławBogacewicz1965-----
5-6.KrzysztofMielech1965-----
5-6.HenrykWirzinkiewicz1963Olsztyn
7-8.JacekMorze1962-----
7-8.KazimirJanius1966-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.WaldemarWolański1961-----
2.MirosławMordasiewicz1958UKS Hubal Białystok
3.JacekOsadnik1958STB Energia Lubliniec

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AndrzejKaftański1955UKS Hubal Białystok
2.BolesławCichocki1955Warszawa
3.KrzysztofChmielewski1954Olsztyn
4.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
5-6.ZdzisławKozłowski1954LUKS Księżyno
5-6.PiotrHorodecki1954Warszawa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JerzyRybicki1951MKS Garwolin
2.AndrzejJanecki1947UKS Dwójka Wesoła
3.GrzegorzMaleszewski1948Ruciane-Nida

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.LeopoldTukendorf1940MKS Garwolin
2.CzesławGwiazda1942Żyrardów
3.JerzyWrzodak1935Żyrardów

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dorota Grzejdak1967Urszula Zielińska1982
2.Anna Białasiewicz1970Ewa Młynarska1967
3.Swietłana Drude1978Agnieszka Trzcińska1980
4.Dorota Danielak1974Małgorzata Średnicka1977
5.Irina Stepanova1979Svetlana Udalova1980

Gra podwójna kobiet - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Agnieszka Brojek1967Maria Brzeźnicka1959
2.Dorota Gawrońska-Popa1967Tatiana Kolesnik1961
3.Katarzyna Małyszko1967Iwona Ostrowska1966
4.Krystyna Cielecka1953Ewa Zając1967

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Grzegorz Kulesza1985Mariusz Rurarz1975
2.Marcin Grzywacz1978Marcin Wybierek1982
3.Piotr Górny1979Piotr Ołów1982
4.Dawid Krawiec1977Adwin Putteeraj1982

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Rafał Lewczyk1976Wojciech Poznański1977
2.Oskar Jass1974Paweł Pasik1978
3.Wiktor Drude1978Roman Syunyaev1980
4.Jacek Lewandowski1974Michał Suski1977
5.Adam Gębala1979Mariusz Sawicki1977

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Kamil Popławski1974Jerzy Szałapski1970
2.Bartosz Drozdowicz1974Józef Orzoł1970
3.Adam Grala1973Dariusz Szymkiewicz1969
4.Wladimir Babaew1967Andrej Volkov1974
5.Tomasz Kuciejczyk1971Jacek Sokołowski1972

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mariusz Michniewicz1964Mariusz Popa1971
2.Krzysztof Śmiłowski1966Kazimierz Zalewski1962
3.Artur Lugowow1968Alexey Ursov1963
4.Wojciech Lasek1970Karol Pik1967
5-6.Andrej Kolesnik1960Krzysztof Mielech1965
5-6.Jacek Morze1962Andrzej Niebrzydowski1967

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mirosław Mordasiewicz1958Marek Szcześniewski1958
2.Zdzisław Kozłowski1954Dariusz Zgorzałek1959
3.Jacek Osadnik1958Marek Rosa1958
4.Zygmunt Modzelewski1958Waldemar Wolański1961

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Bittner1956Bolesław Cichocki1955
2.Krzysztof Chmielewski1954Andrzej Kaftański1955
3.Piotr Horodecki1954Andrzej Struensee1953

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Janecki1947Jacek Pękacki1951
2.Czesław Gwiazda1942Leopold Tukendorf1940
3.Grzegorz Maleszewski1948Jerzy Wrzodak1935

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Grzegorz Kulesza1985Urszula Zielińska1982
2.Michał Suski1977Dominika Cygan1983
3.Krzysztof Grabek1973Małgorzata Średnicka1977
4.Mariusz Rurarz1975Dorota Danielak1974

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marcin Grzywacz1978Dorota Grzejdak1967
2.Wiktor Drude1978Swietłana Drude1978
3.Adam Grala1973Agnieszka Trzcińska1980
4.Artur Lugowow1968Irina Stepanova1979
5.Denis Udalov1977Svetlana Udalova1980

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Robert Bieganowski1968Ewa Młynarska1967
2.Jerzy Szałapski1970Anna Białasiewicz1970
3.Kamil Popławski1974Katarzyna Małyszko1967
4.Pawel Shorin1972Olga Shorina1972
5.Andrej Volkov1974Natasza Lugowowa1971

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Wojciech Lasek1970Ewa Zając1967
2.Mariusz Popa1971Dorota Gawrońska-Popa1967
3.Kazimierz Zalewski1962Małgorzata Zalewska1968
4.Wladimir Babaew1967Tatiana Kolesnik1961
5.Józef Orzoł1970Agnieszka Brojek1967

Gra mieszana - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Rybicki1951Maria Brzeźnicka1959
2.Marek Szcześniewski1958Krystyna Cielecka1953
3.Mariusz Michniewicz1964Iwona Ostrowska1966

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza mężczyzn44
Gra podwójna kobiet18
Gra podwójna mężczyzn60
Gra mieszana kobiet22
Gra mieszana mężczyzn22
ilość uczestników93
ilość kobiet22
ilość mężczyzn71
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+ (8 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 45+ (6 par)
najstarszy zawodnikJerzy Wrzodak (82 lat)
najmłodszy zawodnikGrzegorz Kulesza (32 lat)
najstarsza rozgrywana grupa70+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×