Ogólnopolski Turniej Badmintona - Energia Seniorów

Podstawowe informacje

Data:09 - 10.09.2017
Miejscowość:Lubliniec
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:Społeczne Towarzystwo Badmintona ENERGIA Lubliniec

Komunikat organizacyjny

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BADMINTONA – ENERGIA SENIORÓW 2017

1. CELE:
• Popularyzacja badmintona
• Integracja środowiska seniorów

2. ORGANIZATORZY:
Społeczne Towarzystwo Badmintona „ENERGIA” Lubliniec
Osoby odpowiedzialne za organizację turnieju:
Henryk Swoboda - tel. 531 825 929

3. TERMIN:
Turniej rozegrany zostanie w dniach 09.09-10.09.2017,

4. MIEJSCE:
Hala Sportowa Zespołu Szkół im. Adama Mickiewicza w Lublińcu
Turniej rozegrany zostanie na 6 boiskach
Adres: 42-700 Lubliniec, ul. Jana III Sobieskiego 22

5. PROGRAM:
• sobota godz. 9:00 - rozpoczęcie gier zgodnie z planem zamieszczonym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/
• sobota godz. 12:00 uroczyste otwarcie
• niedziela godz. 9:00 - ewentualne dokończenie gier

4. KATEGORIE WIEKOWE:
• gr.0 kobiety (25+) ur. w 1991 i starsze
• gr.0 mężczyźni (30+) ur. w 1986 i starsi
• gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni ur. 1977-1981
• gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni ur. 1972-1976
• gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni ur. 1967-1971
• gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni ur. 1962-1966
• gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni ur. 1957-1961
• gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni ur. 1952-1956
• gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni ur. 1947-1951
• gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni ur. 1942-1946
• gr.9 (75+) kobiety i mężczyźni ur. 1937-1941
• gr.10 (80+) kobiety i mężczyźni ur. do 31.12.1936

7. SYSTEM ROZGRYWEK:
a. grupowo-pucharowy trójkowy we wszystkich grach;
b. turniej rozgrywany we wszystkich rodzajach gier (pojedyncza mężczyzn, pojedyncza kobiet, podwójna mężczyzn, podwójna kobiet, mieszana) w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej liczbie 3 zgłoszeń. Przy liczbie zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej;
c. zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego samego rodzaju gry;
d. zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej;
e. rozstawianie wg Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów;
f. kobiety mogą grać w trzech grach.

8. WARUNKI UCZESTNICTWA:
a. data urodzenia zgodna z pkt. 6;
b. terminowe zgłoszenie do gier;
c. opłacenie wpisowego: 35 zł za grę pojedynczą, 35 zł za grę podwójną od zawodnika;
d. posiadanie aktualnych badań sportowo-lekarskich albo złożenie oświadczenia potwierdzonego podpisem uczestnika o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w turnieju;
e. posiadanie przepisowego sprzętu (w tym lotek) i ubioru sportowego.

9. ZGŁOSZENIA DO GIER:
a. zgłoszenia do wszystkich gier należy składać na formularzu zgłoszeniowym dostępnym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
b. zawodnicy zgłaszający się do turnieju są obowiązani podać:
• imię i nazwisko, rok urodzenia, rodzaj gry, partnerów do gier podwójnych;
• oraz ewentualnie mogą podać: deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o dodatkowe rozstawienie bez klubowe, inne informacje (np. numer telefonu).

10. TERMIN ZGŁOSZEŃ DO GIER:
05.09.2017 (wtorek) godz. 22:00

11. PUBLIKACJA LOSOWANIA I PLANU GIER:
07.09.2017 (czwartek) godz. 12:00

12. SĘDZIA GŁÓWNY:
Robert Borszcz (licencja # 377), e-mail; [email protected], tel. 601 412 451,

13. WYNIKI TURNIEJU:
wliczane do listy klasyfikacyjnej seniorów.

14. NAGRODY:
Puchary, medale za miejsca 1-3 oraz nagrody rzeczowe w miarę możliwości organizatorów.

15. ZAKWATEROWANIE
Hotel LUBEX www.lubex.pl Rabat 15% - hasło badminton - cena ze śniadaniem
Hotel ALHAR www.hotel.alhar.pl Rabat 20% - hasło badminton – cena ze śniadaniem
Hotel HEVEN www.heven.bigduo.pl Cena - 50zł/osobę - hasło badminton- cena bez śniadania ( istnieje możliwość zamówienia śniadania)

Rezerwacja noclegów we własnym zakresie

16. WYŻYWIENIE:
Barek „BOHEMA” na hali sportowej.
Lokalne Pizzerie i restauracje oferujące dostawę posiłków na zamówienie.

17. WIECZOREK INTEGRACYJNY:
opłata 45 zł, klub „Baza” Lubliniec, ul. Sobieskiego 35, w dniu 09 września 2016, rozpoczęcie 30 minut po zakończeniu rozgrywek.

14. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
a. turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Seniorów Badmintona i Regulaminem Sportowym PZBad;
b. w sprawach spornych decyduje sędzia główny (Robert Borszcz, e-mail; [email protected], tel. 601 412 451)

19. PATRONAT MEDIALNY / SPONSORZY:
Sponsor: Miasto Lubliniec
Patron Medialny: Gazeta Lubliniecka

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest tutaj
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.WaldemarAdamski7. miejsce3. miejsce2
2.DariuszAugustyńczyk3. miejsce4. miejsce2
3.BeataBiałek2. miejsce1
4.RafałBogdański12. miejsce1
5.RobertBorszcz2. miejsce4. miejsce2
6.WojciechBorzęcki3. miejsce1
7.PrzemysławBuda1. miejsce1
8.ŁukaszChojnacki8. miejsce6. miejsce2
9.PiotrChrzęszczyk1. miejsce3. miejsce2
10.BolesławCichocki1. miejsce1
11.TomaszCieślikowski4. miejsce2. miejsce2
12.SławomirCzarnecki2. miejsce1
13.JakubFirlus2. miejsce1. miejsce2
14.PawełGansiniec8. miejsce4. miejsce2
15.DorotaGawrońska-Popa2. miejsce1
16.AdamGębala3. miejsce2. miejsce2
17.JarosławGórski1. miejsce1
18.KrzysztofGrabek4. miejsce1. miejsce2
19.GrzegorzGrzesiak6. miejsce1
20.MarcinGrzywacz1. miejsce2. miejsce2
21.DominikaGuzik-Płuchowska1. miejsce1. miejsce1. miejsce3
22.AndrzejJanecki1. miejsce4. miejsce2
23.BarbaraJaskólska2. miejsce2. miejsce2
24.MagdalenaJurkowicz4. miejsce4. miejsce2
25.MałgorzataKabarowska3. miejsce3. miejsce2
26.JanKaczmarczyk12. miejsce1. miejsce2
27.OlgaKoniuch4. miejsce1
28.DawidKrawiec6. miejsce4. miejsce2
29.PiotrKrzempek12. miejsce6. miejsce2
30.JerzyLański2. miejsce4. miejsce2
31.KrzysztofLatawski4. miejsce4. miejsce2
32.ZbigniewMarszałek4. miejsce1
33.RobertMazur9. miejsce3. miejsce2
34.TomaszMorawik8. miejsce1
35.JarosławMusiał2. miejsce1
36.JanuszNędza6. miejsce1
37.DariuszOpatrzyk6. miejsce1. miejsce2
38.JacekOsadnik2. miejsce1. miejsce2
39.IwonaOstrowska3. miejsce1
40.ArkadiuszParma5. miejsce3. miejsce2
41.PawełPasik3. miejsce1
42.SławomirPiechnik4. miejsce3. miejsce2
43.GrzegorzPilarski12. miejsce1. miejsce2
44.PrzemysławPohl1. miejsce1. miejsce2
45.MariuszPopa2. miejsce2. miejsce2
46.KamilPopławski2. miejsce2. miejsce2
47.GrzegorzPradela1. miejsce3. miejsce2
48.JakubProbierz5. miejsce5. miejsce2
49.TomaszProszek9. miejsce2. miejsce2
50.AdwinPutteeraj2. miejsce4. miejsce2
51.GrzegorzRadecki8. miejsce4. miejsce2
52.AgataRegulska4. miejsce1
53.MarekRosa1. miejsce1
54.MarcinRykała9. miejsce3. miejsce2
55.AndrzejStruensee2. miejsce2. miejsce2
56.HenrykSwoboda6. miejsce3. miejsce2
57.PatrycjaSzafarczyk3. miejsce1
58.PiotrSzafrański1. miejsce2. miejsce2
59.AndrzejSzawłowski3. miejsce1
60.SylwiaSzewczuk3. miejsce3. miejsce2
61.MałgorzataŚrednicka2. miejsce1. miejsce2
62.PrzemysławTomecki1. miejsce2. miejsce2
63.AndrzejTurowski1. miejsce1
64.SoniaWachowska2. miejsce1. miejsce2
65.LeszekWild6. miejsce1
66.BożenaWołkowycka1. miejsce1
67.GrzegorzWójcik6. miejsce1
68.TomaszWroński3. miejsce4. miejsce2
69.JerzyWrzodak4. miejsce1
70.GrzegorzZgoda13. miejsce3. miejsce2

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest pod adresem: cut.yt/m9v7bs

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/j5EriU

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 70 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DominikaGuzik-Płuchowska1979AZSAGH Kraków
2.MałgorzataŚrednicka1977Wrocław
3.MałgorzataKabarowska1965Opole

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PrzemysławTomecki1982AZSAGH Kraków
2.AdwinPutteeraj1982Wrocław
3.AdamGębala1979Żyrardów
4.TomaszCieślikowski1978Żyrardów
5.JakubProbierz1986Jaworzno

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PrzemysławPohl1978Katowice
2.JakubFirlus1979Katowice
3.PawełPasik1978Warszawa
4-6.LeszekWild1977Szemud
4-6.DawidKrawiec1977Wrocław
4-6.DariuszOpatrzyk1980KS Wolant Jaworzno
7-9.MarcinRykała1977Dąbrowa Górnicza
7-9.RobertMazur1977Lubliniec
7-9.TomaszProszek1980Myślenice

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JarosławGórski1973Gorlice
2.RobertBorszcz1974Zabrze
3-4.KrzysztofGrabek1973Wrocław
3-4.KrzysztofLatawski1956Oświęcim
5-8.GrzegorzRadecki1972Bieruń
5-8.PawełGansiniec1976Bytom
5-8.ŁukaszChojnacki1975Wrocław
5-8.TomaszMorawik1976AZSAGH Kraków
9-12.JanKaczmarczyk1970STB Energia Lubliniec
9-12.RafałBogdański1965Piaseczno
9-12.GrzegorzPilarski1971Sianów
9-12.PiotrKrzempek1976Katowice
13.GrzegorzZgoda1972Lubliniec

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PiotrSzafrański1959UKS Korona Pabianice
2.JacekOsadnik1958STB Energia Lubliniec
3-4.SławomirPiechnik1961Opole
3-4.ZbigniewMarszałek1959Sosnowiec
5-6.GrzegorzWójcik1959Koszęcin
5-6.HenrykSwoboda1957STB Energia Lubliniec
7.WaldemarAdamski1961Opole

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.BolesławCichocki1955Warszawa
2.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
3.AndrzejSzawłowski1955Opole

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AndrzejJanecki1947UKS Dwójka Wesoła
2.JerzyLański1951Łódź
3.WojciechBorzęcki1947STB Energia Lubliniec
4.JerzyWrzodak1935Żyrardów

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dominika Guzik-Płuchowska1979Bożena Wołkowycka1971
2.Barbara Jaskólska1971Sonia Wachowska1968
3.Małgorzata Kabarowska1965Sylwia Szewczuk1983
4.Magdalena Jurkowicz1968Agata Regulska1964

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jakub Firlus1979Przemysław Pohl1978
2.Tomasz Proszek1980Przemysław Tomecki1982
3.Dariusz Augustyńczyk1984Marcin Rykała1977
4.Dawid Krawiec1977Adwin Putteeraj1982
5.Arkadiusz Parma1977Jakub Probierz1986

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marcin Grzywacz1978Grzegorz Pilarski1971
2.Tomasz Cieślikowski1978Adam Gębala1979
3.Robert Mazur1977Grzegorz Zgoda1972

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Przemysław Buda1971Piotr Chrzęszczyk1972
2.Mariusz Popa1971Kamil Popławski1974
3-4.Robert Borszcz1974Paweł Gansiniec1976
3-4.Krzysztof Latawski1956Grzegorz Radecki1972
5-6.Łukasz Chojnacki1975Piotr Krzempek1976
5-6.Grzegorz Grzesiak1969Janusz Nędza1966

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Grzegorz Pradela1965Andrzej Turowski1965
2.Sławomir Czarnecki1963Jarosław Musiał1964
3.Henryk Swoboda1957Tomasz Wroński1963

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jacek Osadnik1958Marek Rosa1958
2.Andrzej Struensee1953Piotr Szafrański1959
3.Waldemar Adamski1961Sławomir Piechnik1961
4.Andrzej Janecki1947Jerzy Lański1951

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dariusz Opatrzyk1980Dominika Guzik-Płuchowska1979
2.Marcin Grzywacz1978Beata Białek1985
3.Arkadiusz Parma1977Sylwia Szewczuk1983
4.Dariusz Augustyńczyk1984Olga Koniuch1983

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Grabek1973Małgorzata Średnicka1977
2.Kamil Popławski1974Barbara Jaskólska1971
3.Piotr Chrzęszczyk1972Patrycja Szafarczyk1981

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jan Kaczmarczyk1970Sonia Wachowska1968
2.Mariusz Popa1971Dorota Gawrońska-Popa1967
3.Grzegorz Pradela1965Iwona Ostrowska1966
4.Tomasz Wroński1963Magdalena Jurkowicz1968

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet3
Gra pojedyncza mężczyzn41
Gra podwójna kobiet8
Gra podwójna mężczyzn42
Gra mieszana kobiet11
Gra mieszana mężczyzn11
ilość uczestników70
ilość kobiet14
ilość mężczyzn56
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+ (13 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 40+ (6 par)
najstarszy zawodnikJerzy Wrzodak (82 lat)
najmłodszy zawodnikJakub Probierz (31 lat)
najstarsza rozgrywana grupa65+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...

Galerie zdjęć z turnieju


Brak galerii zdjęć z tego turnieju...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×