Grand Prix Victora Seniorów

Podstawowe informacje

Data:13 - 14.05.2017
Miejscowość:Warszawa
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Komunikat organizacyjny

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY
OTWARTY TURNIEJ SENIORÓW GRAND PRIX VICTOR’A
W BADMINTONIE

1. CELE:
• Popularyzacja badmintona
• Integracja środowiska seniorów

2. ORGANIZATORZY:
•MUKS VICTOR osoba odpowiedzialna: Jacek Szafrański
ul. Cienista 44
05-077 Warszawa-Wesoła
www.badminton.net.pl

Osoba odpowiedzialna za organizację turnieju: Jacek Szafrański tel 501020770 e-mail: [email protected]

3. TERMIN:
13-14.05. 2017

4. MIEJSCE:
Hala Sportowa Akademii Obrony Narodowej (A.O.N.), 00-910 Warszawa Gen Chruściela 103
Uwagi: Wejście od ul- Czerwonych Beretów lub - Frontowej (przy basenie)

Liczba boisk: 5
6-te boisko będzie udostępniane w zależności od potrzeb i liczby zgłoszeń

5. PROGRAM:
• sobota godz. 9:00 - rozpoczęcie gier zgodnie z planem zamieszczonym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
• niedziela godz. 9:00 - ewentualne dokończenie gier

6. KATEGORIE WIEKOWE:
• gr.0 kobiety (25+) ur. w 1991 i starsze
• gr.0 mężczyźni (30+) ur. w 1986 i starsi
• gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni ur. 1977-1981
• gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni ur. 1972-1976
• gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni ur. 1967-1971
• gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni ur. 1962-1966
• gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni ur. 1957-1961
• gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni ur. 1952-1956
• gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni ur. 1947-1951
• gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni ur. 1942-1946
• gr.9 (75+) kobiety i mężczyźni ur. 1937-1941
• gr.10 (80+) kobiety i mężczyźni ur. do 31.12.1936

7. SYSTEM ROZGRYWEK:
a. grupowo-pucharowy trójkowy we wszystkich grach;
b. turniej rozgrywany we wszystkich rodzajach gier (pojedyncza mężczyzn, pojedyncza kobiet, podwójna mężczyzn, podwójna kobiet, mieszana) w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej liczbie 3 zgłoszeń. Przy liczbie zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej;
c. zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego samego rodzaju gry;
d. zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej;
e. rozstawianie wg Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów;
f. kobiety mogą grać w trzech grach

8. WARUNKI UCZESTNICTWA:
a. data urodzenia zgodna z pkt. 6;
b. terminowe zgłoszenie do gier;
c. opłacenie wpisowego: 30 zł za grę pojedynczą, 30 zł za grę podwójną od zawodnika;
d. posiadanie aktualnych badań sportowo-lekarskich albo złożenie oświadczenia potwierdzonego podpisem uczestnika o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w turnieju;
e. posiadanie przepisowego sprzętu (w tym lotek) i ubioru sportowego.

9. ZGŁOSZENIA DO GIER:
a. zgłoszenia do wszystkich gier należy składać na formularzu zgłoszeniowym dostępnym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
b. zawodnicy zgłaszający się do turnieju są obowiązani podać:
• imię i nazwisko, rok urodzenia, rodzaj gry, partnerów do gier podwójnych;
• oraz ewentualnie mogą podać: deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o dodatkowe rozstawienie bezklubowe, inne informacje (np. numer telefonu).

10. TERMIN ZGŁOSZEŃ DO GIER:
09.05.2017 (wtorek) godz. 22:00

11. PUBLIKACJA LOSOWANIA I PLANU GIER:
11.05.2017 (czwartek) godz. 12:00

12. SĘDZIA GŁÓWNY:
Tomasz Rogowski nr licencji 19, e-mail: [email protected]

13. WYNIKI TURNIEJU:
wliczane do listy klasyfikacyjnej seniorów.

14. NAGRODY:
za miejsca I-III puchary, statuetki, medale

15. ZAKWATEROWANIE:
22 8720803 Ośrodek Młodzieżowo-Turystyczny Jazz-Pol, ul. Lokalna 51
22 5157800 Hotel IBIS (4 km -dojazd 10 min autobusem 515)
22 2107150 Hotel FELIX (6 km –dojazd 17 min autobusem 143,408,515

16. WYŻYWIENIE:
liczne restauracje, bar i miejsca fast food w odległości 300-500 m, możliwość zamówienia dowozu posiłku na halę.

17. WIECZOREK INTEGRACYJNY:
(brak)

18. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
a. turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Seniorów Badmintona i Regulaminem Sportowym PZBad;
b. w sprawach spornych decyduje sędzia główny Tomasz Rogowski

19. PATRONAT MEDIALNY / SPONSORZY:
SPORTIMPEX, PIEKARNI PUTKA

20. UWAGI ORGANIZATORA:
DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW TURNIEJU UPOMINKI VICTOR’a

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest tutaj
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.AndrzejAntosiewicz4. miejsce1
2.DariuszAugustyńczyk2. miejsce1
3.ZbigniewBartosz2. miejsce2. miejsce2
4.TomaszBartosz12. miejsce1
5.AnnaBiałasiewicz2. miejsce1. miejsce2
6.BeataBiałek1. miejsce3. miejsce2
7.RobertBieganowski1. miejsce3. miejsce2
8.AndrzejBittner2. miejsce3. miejsce2
9.RafałBogdański8. miejsce1. miejsce2
10.PiotrBondaruk8. miejsce4. miejsce2
11.WojciechBorzęcki1. miejsce1
12.AgnieszkaBrojek1. miejsce3. miejsce2
13.MariaBrzeźnicka1. miejsce2. miejsce2
14.KrzysztofChmielewski4. miejsce1. miejsce2
15.BolesławCichocki1. miejsce2. miejsce2
16.KrystynaCielecka3. miejsce3. miejsce2
17.AndrzejDadas4. miejsce3. miejsce2
18.DorotaDanielak1. miejsce1. miejsce2
19.BartoszDrozdowicz2. miejsce1
20.PawełGasz1. miejsce1. miejsce2
21.DorotaGawrońska-Popa2. miejsce3. miejsce2
22.KrzysztofGontarski1. miejsce1. miejsce2
23.PiotrGórny6. miejsce5. miejsce2
24.KrzysztofGrabek2. miejsce2. miejsce2
25.AdamGrala4. miejsce1
26.MonikaGrala4. miejsce1
27.DorotaGrzejdak1. miejsce1. miejsce2
28.PrzemysławGrzeszkowiak3. miejsce1
29.MarcinGrzywacz2. miejsce3. miejsce2
30.CzesławGwiazda3. miejsce4. miejsce2
31.AndrzejJanecki2. miejsce2. miejsce2
32.OskarJass6. miejsce1
33.AndrzejKaftański2. miejsce1. miejsce2
34.MagdalenaKoba2. miejsce1
35.OlgaKoniuch2. miejsce1
36.AndrzejKowalski2. miejsce3. miejsce2
37.PawełKoziara3. miejsce1
38.ZdzisławKozłowski6. miejsce4. miejsce2
39.DawidKrawiec2. miejsce3. miejsce2
40.GrzegorzKulesza2. miejsce2. miejsce2
41.JerzyLański3. miejsce2. miejsce2
42.JacekLewandowski8. miejsce4. miejsce2
43.RafałLewczyk9. miejsce5. miejsce2
44.SławomirLis4. miejsce3. miejsce2
45.PiotrŁuszkiewicz2. miejsce1. miejsce2
46.FabianMaleszewski9. miejsce4. miejsce2
47.GrzegorzMaleszewski4. miejsce1
48.MarekMaślanik12. miejsce4. miejsce2
49.MarekMiałkowski12. miejsce4. miejsce2
50.MariuszMichniewicz1. miejsce1. miejsce2
51.EwaMłynarska2. miejsce3. miejsce2
52.JerzyMurach1. miejsce4. miejsce2
53.MagdalenaNogal2. miejsce1. miejsce2
54.JózefOrzoł2. miejsce3. miejsce2
55.JacekOsadnik3. miejsce3. miejsce2
56.IwonaOstrowska2. miejsce4. miejsce2
57.MariuszPakulski6. miejsce2. miejsce2
58.BłażejPalacz9. miejsce1
59.PawełPasik6. miejsce1
60.RyszardPawluk7. miejsce4. miejsce2
61.PawełPieluszyński12. miejsce1
62.MariuszPopa6. miejsce2. miejsce2
63.GrzegorzPradela3. miejsce1
64.JerzyPtaszyński3. miejsce1
65.MarcinPuciato2. miejsce1
66.AdwinPutteeraj3. miejsce3. miejsce2
67.BennoRaj8. miejsce2. miejsce2
68.MarekRosa3. miejsce2. miejsce2
69.ArturRosłaniec6. miejsce3. miejsce2
70.PawełSłupczewski3. miejsce1
71.PiotrSobotka2. miejsce1
72.GrzegorzSochacki13. miejsce1
73.JerzyStachowski4. miejsce1
74.GrażynaStefańska1. miejsce2. miejsce1. miejsce3
75.AndrzejStruensee6. miejsce3. miejsce2
76.PiotrSuski1. miejsce2. miejsce2
77.HenrykSwoboda3. miejsce1
78.JacekSzafrański4. miejsce1
79.JerzySzałapski1. miejsce1. miejsce2
80.MarekSzcześniewski1. miejsce1. miejsce2
81.RobertŚmierzchalski1. miejsce1. miejsce2
82.MałgorzataŚrednicka3. miejsce2. miejsce2
83.LeopoldTukendorf1. miejsce1
84.KamilTuronek1. miejsce1
85.RadosławWalas1. miejsce1
86.KrzysztofWalenda6. miejsce1. miejsce2
87.HenrykWirzinkiewicz4. miejsce4. miejsce2
88.MałgorzataWoźniak2. miejsce1
89.TomaszWroński2. miejsce1
90.MarcinWybierek1. miejsce1
91.EwaZając3. miejsce4. miejsce2
92.DariuszZgorzałek1. miejsce1

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest pod adresem: cut.yt/iSBYpp

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/sw774r

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 92 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DorotaGrzejdak1967UKS Kometa Sianów
2.MagdalenaNogal1991MKS Garwolin
3.MałgorzataŚrednicka1977Wrocław
4.MonikaGrala1983Ruciane-Nida

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.GrażynaStefańska1955Żyrardów
2.IwonaOstrowska1966Lubliniec

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MarcinWybierek1982Konstancin-Jeziorna
2.DawidKrawiec1977UKS Omega Smolec
3.AdwinPutteeraj1982UKS Omega Smolec

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RobertBieganowski1968Żyrardów
2.KrzysztofGrabek1973Wrocław
3.PawełSłupczewski1974Katowice
4-6.PawełPasik1978Warszawa
4-6.PiotrGórny1979Giżycko
4-6.KrzysztofWalenda1973MKS Garwolin
7-9.RafałLewczyk1976Giżycko
7-9.BłażejPalacz1979Olsztyn
7-9.FabianMaleszewski1981Ruciane-Nida

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RobertŚmierzchalski1974Gdynia
2.PiotrŁuszkiewicz1964SKB Piast Słupsk
3-4.SławomirLis1974Warszawa
3-4.AndrzejDadas1969MKS Garwolin
5-8.BennoRaj1966Köpenicker BC/SC Berlin
5-8.JacekLewandowski1974Warszawa
5-8.RafałBogdański1965Piaseczno
5-8.PiotrBondaruk1976Gdańsk
9-12.MarekMaślanik1973Olsztynek
9-12.PawełPieluszyński1970Poznań
9-12.TomaszBartosz1968Bydgoszcz
9-12.MarekMiałkowski1976Olsztyn
13.GrzegorzSochacki1968MLKS Solec Kuj.

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JerzyMurach1962Olsztyn
2.TomaszWroński1963Wrocław
3.PawełKoziara1964Lublin
4.HenrykWirzinkiewicz1963Olsztyn

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PiotrSuski1961Warszawa
2.ZbigniewBartosz1960Bydgoszcz
3.JacekOsadnik1958STB Energia Lubliniec

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.BolesławCichocki1955Warszawa
2.AndrzejKaftański1955UKS Hubal Białystok
3-4.KrzysztofChmielewski1954Olsztyn
3-4.JacekSzafrański1952MUKS Victor Warszawa
5-6.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
5-6.ZdzisławKozłowski1954LUKS Księżyno
7.RyszardPawluk1954SKB Piast Słupsk

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełGasz1942UKS Unia Bieruń
2.AndrzejJanecki1947UKS Dwójka Wesoła
3.JerzyLański1951Łódź
4.GrzegorzMaleszewski1948Ruciane-Nida

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.LeopoldTukendorf1940MKS Garwolin
2.AndrzejKowalski1945Kielce
3.CzesławGwiazda1942Żyrardów
4.JerzyStachowski1943MKS Garwolin

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Beata Białek1985Dorota Danielak1974
2.Anna Białasiewicz1970Ewa Młynarska1967

Gra podwójna kobiet - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Agnieszka Brojek1967Maria Brzeźnicka1959
2.Dorota Gawrońska-Popa1967Grażyna Stefańska1955
3.Krystyna Cielecka1953Ewa Zając1967

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Rafał Bogdański1965Kamil Turonek1979
2.Dariusz Augustyńczyk1984Grzegorz Kulesza1985
3.Dawid Krawiec1977Adwin Putteeraj1982

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Gontarski1971Radosław Walas1976
2.Marcin Grzywacz1978Marcin Puciato1980
3.Andrzej Dadas1969Sławomir Lis1974
4.Adam Grala1973Fabian Maleszewski1981
5.Piotr Górny1979Rafał Lewczyk1976

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Robert Śmierzchalski1974Jerzy Szałapski1970
2.Bartosz Drozdowicz1974Józef Orzoł1970
3-4.Piotr Bondaruk1976Marek Miałkowski1976
3-4.Jacek Lewandowski1974Jerzy Murach1962
5-6.Oskar Jass1974Mariusz Pakulski1975
5-6.Mariusz Popa1971Artur Rosłaniec1974

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Łuszkiewicz1964Mariusz Michniewicz1964
2.Benno Raj1966Piotr Sobotka1964
3.Grzegorz Pradela1965Henryk Swoboda1957

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Szcześniewski1958Dariusz Zgorzałek1959
2.Zbigniew Bartosz1960Piotr Suski1961
3.Jacek Osadnik1958Marek Rosa1958

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Chmielewski1954Andrzej Kaftański1955
2.Andrzej Bittner1956Bolesław Cichocki1955
3.Jerzy Ptaszyński1952Andrzej Struensee1953
4.Zdzisław Kozłowski1954Ryszard Pawluk1954

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Wojciech Borzęcki1947Paweł Gasz1942
2.Andrzej Janecki1947Jerzy Lański1951
3.Przemysław Grzeszkowiak1945Andrzej Kowalski1945
4.Andrzej Antosiewicz1947Czesław Gwiazda1942

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Walenda1973Magdalena Nogal1991
2.Grzegorz Kulesza1985Olga Koniuch1983
3.Marcin Grzywacz1978Beata Białek1985

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Gontarski1971Dorota Danielak1974
2.Krzysztof Grabek1973Małgorzata Średnicka1977
3.Robert Bieganowski1968Ewa Młynarska1967

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mariusz Michniewicz1964Dorota Grzejdak1967
2.Mariusz Pakulski1975Magdalena Koba1971
3.Artur Rosłaniec1974Dorota Gawrońska-Popa1967
4.Marek Maślanik1973Ewa Zając1967

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Szałapski1970Anna Białasiewicz1970
2.Mariusz Popa1971Maria Brzeźnicka1959
3.Józef Orzoł1970Agnieszka Brojek1967

Gra mieszana - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Szcześniewski1958Grażyna Stefańska1955
2.Marek Rosa1958Małgorzata Woźniak1957
3.Andrzej Bittner1956Krystyna Cielecka1953
4.Henryk Wirzinkiewicz1963Iwona Ostrowska1966

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet6
Gra pojedyncza mężczyzn47
Gra podwójna kobiet10
Gra podwójna mężczyzn56
Gra mieszana kobiet17
Gra mieszana mężczyzn17
ilość uczestników92
ilość kobiet18
ilość mężczyzn74
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+ (13 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 40+ (6 par)
najstarszy zawodnikLeopold Tukendorf (77 lat)
najmłodszy zawodnikMagdalena Nogal (26 lat)
najstarsza rozgrywana grupa70+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×