38. Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów

Podstawowe informacje

Data:10 - 11.06.2017
Miejscowość:Zielonka
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:WWL Badminton Club Marki

Komunikat organizacyjny

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY
38. Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów

1. CELE:
• Popularyzacja badmintona
• Integracja środowiska seniorów
• Wyłonienie Indywidualnych Mistrzów Polski Seniorów

2. ORGANIZATORZY:
• WWL Badminton Club
• YONEX

WSPÓŁORGANIZATOR
• Powiat Wołomiński
• Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce

Osoba odpowiedzialna za organizację turnieju: Marek Rosa tel. 601 812 658 [email protected]

3. TERMIN:
9-11.06.2017

4. MIEJSCE:
hala Ośrodka Kultury i Sportu, Zielonka ul. Łukasińskiego 1/3

Liczba boisk: 7

5. PROGRAM:
• piątek godz. 16.00 - rozpoczęcie gier zgodnie z planem zamieszczonym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/ - termin rozpoczęcia Mistrzostw (piątek lub sobota) zostanie podany przez sędziego głównego najpóźniej w dniu 03.06.2017
• sobota godz. 9:00 – uroczyste otwarcie mistrzostw
• sobota godz. 9:15 - rozpoczęcie gier zgodnie z planem zamieszczonym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/
• niedziela godz. 9:00 - dokończenie gier
• niedziela ok. godz. 16.00 - dekoracja zwycięzców i zamknięcie Mistrzostw

6. KATEGORIE WIEKOWE:
• gr.0 kobiety (25+) ur. w 1991 i starsze
• gr.0 mężczyźni (30+) ur. w 1986 i starsi
• gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni ur. 1977-1981
• gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni ur. 1972-1976
• gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni ur. 1967-1971
• gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni ur. 1962-1966
• gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni ur. 1957-1961
• gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni ur. 1952-1956
• gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni ur. 1947-1951
• gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni ur. 1942-1946
• gr.9 (75+) kobiety i mężczyźni ur. 1937-1941
• gr.10 (80+) kobiety i mężczyźni ur. do 31.12.1936

7. SYSTEM ROZGRYWEK:
a. grupowo-pucharowy trójkowy we wszystkich grach;
b. turniej rozgrywany we wszystkich rodzajach gier (pojedyncza mężczyzn, pojedyncza kobiet, podwójna mężczyzn, podwójna kobiet, mieszana) w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej liczbie 3 zgłoszeń. Przy liczbie zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej;
c. zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego samego rodzaju gry;
d. zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej;
e. rozstawianie wg Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów;

8. WARUNKI UCZESTNICTWA:
a. data urodzenia zgodna z pkt. 6;
b. aktualny wpis w ewidencji zawodników PZBad (obywatelstwo polskie) - wpis musi być aktualny na dzień 1.06.2017;
c. terminowe zgłoszenie do gier;
d. opłacenie wpisowego: 45 zł za grę pojedynczą, 35 zł za grę podwójną od zawodnika - po zamknięciu listy zgłoszeń zawodnicy zobowiązani są do dokonania opłaty wpisowego nawet w przypadku rezygnacji z udziału w Mistrzostwach;
e. posiadanie aktualnych badań sportowo-lekarskich albo złożenie oświadczenia potwierdzonego podpisem uczestnika o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w turnieju;
f. posiadanie przepisowego sprzętu (w tym lotek piórowych) i ubioru sportowego.

9. ZGŁOSZENIA DO GIER:
a. zgłoszenia do wszystkich gier należy składać na formularzu zgłoszeniowym dostępnym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
b. zawodnicy zgłaszający się do turnieju są obowiązani podać:
• imię i nazwisko, rok urodzenia, rodzaj gry, partnerów do gier podwójnych;
• oraz ewentualnie mogą podać: deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o dodatkowe rozstawienie bezklubowe, inne informacje (np. numer telefonu).

10. TERMIN ZGŁOSZEŃ DO GIER:
02.06.2017 (piątek) godz. 22:00

11. PUBLIKACJA LOSOWANIA I PLANU GIER:
05.06.2017 (poniedziałek) godz. 22:00

12. SĘDZIA GŁÓWNY:
Marek Krawczyk lic 314 [email protected] tel. 603 939 952

13. WYNIKI TURNIEJU:
wliczane do listy klasyfikacyjnej seniorów.

14. NAGRODY:
a. zdobywcy miejsc 1-3 otrzymują medale;
b. zdobywcy pierwszych miejsc otrzymują puchary
c. zwycięzcy otrzymują tytuły Mistrzów Polski, a zdobywcy drugich miejsc tytuły Wicemistrzów Polski;
d. wśród wszystkich uczestników mistrzostw będą losowane nagrody rzeczowe

15. ZAKWATEROWANIE:
Rezerwacja - Hostel Evotel ul. Południowa 9, 05-220 Zielonka (0,9 km od Hali OKiS), tel. +48 600 800 954, www.evotel.pl. e-mail: [email protected] Nocleg ze śniadaniem 60,00 od osoby, w pokojach bez łazienki, 75,00 zł od osoby, w pokojach z łazienką. Śniadanie w formie bufetu.
- Hotel Livia ** ul. Mariańska 9a 05-200 Wołomin (9 km od hali OKiS), tel./fax: +48 (22) 776 30 01 www.hotellivia.home.pl. e-mail: [email protected] Nocleg ze śniadaniem 65,00 zł od osoby. Śniadanie w formie bufetu.
- Hotel "U Pietrzaków" *** ul. Lipowa 20, 05-220 Zielonka, (0,4 km od hali OKiS) tel. 22 2278188,
www.upietrzakow.pl. e-mail: [email protected] – nocleg ze śniadaniem: pokój jednoosobowy -160,00 zł, dwuosobowy – 180,00 zł, trzyosobowy – 270,00 zł, czteroosobowy – 320,00 zł.
Rezerwacja noclegów w hotelach bezpośrednio u usługodawcy. Płatność gotówką lub kartą, przelewy uzgodnione z hotelem przed przyjazdem.
- Hotel Trylogia *** ul. Poniatowskiego 46, 05-220 Zielonka (1,5 km od Hali OKiS), tel. 22 771 82 24 10% zniżka na hasło „badminton”.

16. WYŻYWIENIE:
Obiady w cenie 18,00 zł oraz kolacje w cenie 12,00 zł w stołówce w hali zawodów.
Rezerwacja obiadów i kolacji u organizatora: Marek Rosa e-mail: [email protected] do dnia 06.06.2017 r.

17. WIECZOREK INTEGRACYJNY:
Wieczorek integracyjny w Hotelu „U Pietrzaków” – sobota 10.06.2017 r. godz. 21:00. Koszt wieczorku 50 zł , rezerwacja u organizatora: Marek Rosa e-mail: [email protected] do dnia 06.06.2017 r.

18. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
a. turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Seniorów Badmintona i Regulaminem Sportowym PZBad;
b. obowiązuje kolejność lotek na sezon 2016/2017 ogłoszona przez PZBad;
c. w sprawach spornych decyduje sędzia główny Marek Krawczyk
d. podczas dekoracji obowiązuje strój sportowy.

19. PATRONAT MEDIALNY / SPONSORZY:
- Powiat Wołomiński
- Miasto Marki
- Miasto Zielonka
- Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce
- VENTUS Sp. z o.o.
- NOVAGO
- YONEX

20. UWAGI ORGANIZATORA:
Podczas turnieju firma Yonex zaprasza uczestników mistrzostw do barku kawowego.

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest tutaj
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.MirosławAdamczyk3. miejsce1. miejsce2
2.WaldemarAdamski9. miejsce7. miejsce2
3.PiotrAgaciński5. miejsce1
4.RobertAleksandrowicz3. miejsce9. miejsce2
5.AndrzejAntosiewicz6. miejsce4. miejsce2
6.DariuszAugustyńczyk9. miejsce13. miejsce2
7.MaciejBaran10. miejsce1
8.TomaszBartosz8. miejsce1
9.ZbigniewBartosz1. miejsce1
10.AnnaBiałasiewicz1. miejsce2. miejsce2
11.BeataBiałek6. miejsce3. miejsce2
12.RobertBieganowski3. miejsce3. miejsce2
13.AndrzejBittner2. miejsce1
14.RafałBogdański3. miejsce1. miejsce2
15.PiotrBondaruk8. miejsce6. miejsce2
16.WojciechBorzęcki2. miejsce1
17.AgnieszkaBrojek2. miejsce9. miejsce2
18.MariaBrzeźnicka2. miejsce1. miejsce2
19.PrzemysławBuda4. miejsce3. miejsce2
20.MaciejBysikiewicz3. miejsce1
21.WojciechChałotowski4. miejsce1
22.KrzysztofChmielewski6. miejsce1. miejsce2
23.BolesławCichocki1. miejsce2. miejsce2
24.KrystynaCielecka6. miejsce2. miejsce2
25.AdamCimosz8. miejsce2. miejsce2
26.DominikaCygan2. miejsce8. miejsce2
27.AndrzejDadas3. miejsce2. miejsce2
28.DorotaDanielak1. miejsce1. miejsce2
29.JerzyDołhan6. miejsce1. miejsce2
30.ZbigniewDorna3. miejsce1
31.RyszardDrążkowski9. miejsce6. miejsce2
32.AlicjaDrężek6. miejsce3. miejsce2
33.BartoszDrozdowicz12. miejsce9. miejsce2
34.MarcinDrzyzga15. miejsce1
35.PawełDziało3. miejsce9. miejsce2
36.JakubFirlus17. miejsce1
37.ElżbietaFularczyk3. miejsce8. miejsce2
38.MarekGałczyński1. miejsce2. miejsce2
39.KrzysztofGarbacz15. miejsce1
40.PawełGasz1. miejsce2. miejsce2
41.AndrzejGasz2. miejsce1. miejsce2
42.DorotaGawrońska-Popa6. miejsce9. miejsce2
43.RobertGładych9. miejsce8. miejsce2
44.PawełGłażewski9. miejsce1
45.EwaGolańska3. miejsce2. miejsce2
46.EmiliaGoldwasser3. miejsce1. miejsce2
47.KrzysztofGontarski1. miejsce1. miejsce2
48.BeataGórska6. miejsce8. miejsce2
49.KrzysztofGrabek3. miejsce3. miejsce2
50.AdamGrala9. miejsce8. miejsce2
51.AnnaGrigoriadu6. miejsce13. miejsce2
52.AndrzejGrzechnik6. miejsce1
53.DorotaGrzejdak1. miejsce1. miejsce2
54.AdamGrzesiak8. miejsce1
55.PrzemysławGrzeszkowiak2. miejsce1. miejsce2
56.ZbigniewGrzęda6. miejsce6. miejsce2
57.JerzyGrzybowski3. miejsce4. miejsce2
58.MarcinGrzywacz2. miejsce3. miejsce2
59.DominikaGuzik-Płuchowska6. miejsce2. miejsce2
60.CzesławGwiazda3. miejsce2. miejsce2
61.JacekHankiewicz1. miejsce6. miejsce2
62.SławomirHetmański6. miejsce12. miejsce2
63.MarekHoppe6. miejsce13. miejsce2
64.PiotrHorodecki9. miejsce3. miejsce2
65.MarekIdzikowski3. miejsce1
66.JakubJanaszek9. miejsce1. miejsce2
67.AndrzejJanecki6. miejsce1
68.MałgorzataJaniaczyk1. miejsce12. miejsce2
69.DamianJaniaczyk9. miejsce12. miejsce2
70.DariuszJanik1. miejsce2. miejsce2
71.PawełJanuchowski14. miejsce11. miejsce2
72.ZbigniewJasiulewicz1. miejsce3. miejsce2
73.BarbaraJaskólska3. miejsce6. miejsce2
74.OskarJass6. miejsce1
75.MagdalenaJaworek3. miejsce12. miejsce2
76.MałgorzataKabarowska6. miejsce3. miejsce2
77.AndrzejKaftański3. miejsce1. miejsce2
78.WojciechKaźmierowski2. miejsce1
79.KatarzynaKistowska6. miejsce1. miejsce2
80.MagdalenaKoba1. miejsce1
81.MagdalenaKojder2. miejsce8. miejsce2
82.ZbigniewKołodziejczyk4. miejsce9. miejsce2
83.JadwigaKołodziejczyk3. miejsce9. miejsce2
84.OlgaKoniuch8. miejsce1
85.PiotrKopacz12. miejsce1
86.MonikaKopka3. miejsce6. miejsce2
87.BeataKorkuś6. miejsce8. miejsce2
88.AdamKosz9. miejsce1
89.RobertKowalczyk1. miejsce1. miejsce2
90.SławomirKowalski8. miejsce1
91.AndrzejKowalski3. miejsce1. miejsce2
92.ZdzisławKozłowski6. miejsce6. miejsce2
93.DawidKrawiec15. miejsce6. miejsce2
94.WładysławKsiężyk3. miejsce1. miejsce2
95.AnnaKubiak3. miejsce12. miejsce2
96.BarbaraKulanty6. miejsce12. miejsce2
97.GrzegorzKulesza3. miejsce8. miejsce2
98.PiotrKwieciński6. miejsce1
99.RyszardLachman4. miejsce1
100.SebastianLasecki10. miejsce6. miejsce2
101.WojciechLasek6. miejsce1
102.EwaLesiuk2. miejsce3. miejsce2
103.JacekLewandowski3. miejsce8. miejsce2
104.AgataLipowska2. miejsce1
105.MarcinLipowski2. miejsce1
106.TomaszLipski10. miejsce9. miejsce2
107.SławomirLis9. miejsce3. miejsce2
108.MarekŁoboda14. miejsce9. miejsce2
109.PiotrŁuszkiewicz2. miejsce6. miejsce2
110.KrzysztofMacielak11. miejsce1
111.GrzegorzMaleszewski7. miejsce1
112.MirosławMarek15. miejsce12. miejsce2
113.KrzysztofMaślanka1. miejsce1
114.MarianMatusewicz3. miejsce3. miejsce2
115.MarekMiałkowski9. miejsce1
116.MariuszMichniewicz6. miejsce1. miejsce2
117.TomaszMikołajczyk8. miejsce1
118.MarekMiłoszewski3. miejsce1
119.EwaMłynarska1. miejsce3. miejsce2
120.ZygmuntModzelewski6. miejsce1
121.MartaMomot12. miejsce1
122.EwaMorawiec3. miejsce8. miejsce2
123.TomaszMorawik11. miejsce1
124.MirosławMordasiewicz2. miejsce2. miejsce2
125.JerzyMurach6. miejsce3. miejsce2
126.AnnaMynarska3. miejsce3. miejsce2
127.SławomirNarusz11. miejsce1
128.JanuszNawrocki3. miejsce2. miejsce2
129.PawełNiewoliński9. miejsce1
130.MagdalenaNogal3. miejsce2. miejsce2
131.JarosławOciepa8. miejsce6. miejsce2
132.PrzemysławOgrodziński6. miejsce8. miejsce2
133.MagdalenaOkupniak1. miejsce2. miejsce2
134.KarolinaOlejarz6. miejsce3. miejsce2
135.DariuszOpatrzyk10. miejsce3. miejsce2
136.JózefOrzoł9. miejsce9. miejsce2
137.MariuszPakulski6. miejsce12. miejsce2
138.PawełPasik9. miejsce8. miejsce2
139.AndrzejPastuszak6. miejsce6. miejsce2
140.JacekPękacki5. miejsce1
141.SławomirPiechnik6. miejsce7. miejsce2
142.MaciejPiekło2. miejsce12. miejsce2
143.PawełPieluszyński8. miejsce1
144.MariuszPiętka6. miejsce3. miejsce2
145.KarolPik12. miejsce3. miejsce2
146.MariuszPopa9. miejsce9. miejsce2
147.KamilPopławski3. miejsce6. miejsce2
148.WojciechPoszelężny6. miejsce1. miejsce2
149.WojciechPoznański9. miejsce1
150.GrzegorzPradela6. miejsce1
151.JacekPrędki1. miejsce2. miejsce2
152.KazimierzPrędki1. miejsce1
153.ZbigniewPrzyjemski2. miejsce1
154.AndrzejPrzytulski6. miejsce12. miejsce2
155.JerzyPtaszyński6. miejsce1
156.MarcinPuciato5. miejsce2. miejsce2
157.PiotrPudlak8. miejsce1
158.ArturPupin17. miejsce6. miejsce2
159.AdwinPutteeraj9. miejsce8. miejsce2
160.GrzegorzRadecki8. miejsce1
161.DorotaRajczyk-Gałkowska9. miejsce12. miejsce2
162.MałgorzataRama6. miejsce9. miejsce2
163.DariuszRochoń10. miejsce8. miejsce2
164.WojciechRomańczuk6. miejsce3. miejsce2
165.MarekRosa3. miejsce3. miejsce2
166.ArturRosłaniec9. miejsce8. miejsce2
167.WiktoriaRudzińska6. miejsce9. miejsce2
168.JanuszRudziński9. miejsce1
169.MariuszRurarz12. miejsce3. miejsce2
170.JerzyRybicki2. miejsce1. miejsce2
171.AnnaSadowska3. miejsce1. miejsce2
172.KatarzynaSekuła9. miejsce8. miejsce2
173.JustynaSłomka2. miejsce8. miejsce2
174.AdamSłomka2. miejsce8. miejsce2
175.TomaszSobczak12. miejsce8. miejsce2
176.PiotrSobotka1. miejsce2. miejsce2
177.GrzegorzSochacki12. miejsce1
178.JerzyStachowski6. miejsce3. miejsce2
179.GrażynaStefańska6. miejsce4. miejsce2
180.MarianStelter1. miejsce1
181.TomaszStopa12. miejsce1. miejsce2
182.RadosławStrejko3. miejsce1
183.AndrzejStruensee9. miejsce6. miejsce2
184.PiotrSuski1. miejsce1. miejsce2
185.MichałSuski15. miejsce6. miejsce2
186.JacekSzafrański3. miejsce3. miejsce2
187.JerzySzałapski3. miejsce2. miejsce2
188.AndrzejSzawłowski10. miejsce1
189.MarekSzcześniewski2. miejsce4. miejsce2
190.KatarzynaSzczykutowicz6. miejsce12. miejsce2
191.ŁukaszSzmel6. miejsce3. miejsce2
192.RobertŚmierzchalski2. miejsce6. miejsce2
193.MałgorzataŚrednicka6. miejsce3. miejsce2
194.KrzysztofTeresiński12. miejsce1
195.JanToczek1. miejsce2. miejsce2
196.PrzemysławTomecki11. miejsce1
197.MariuszTroszak12. miejsce11. miejsce2
198.AgnieszkaTrzcińska3. miejsce8. miejsce2
199.CzesławTrzmiel9. miejsce3. miejsce2
200.LeopoldTukendorf1. miejsce1. miejsce2
201.KamilTuronek3. miejsce1
202.AndrzejTurowski6. miejsce6. miejsce2
203.SoniaWachowska3. miejsce6. miejsce2
204.RadosławWalas1. miejsce1
205.KrzysztofWalenda2. miejsce2. miejsce2
206.StanisławWikło2. miejsce1. miejsce2
207.LeszekWild10. miejsce12. miejsce2
208.HenrykWirzinkiewicz9. miejsce1
209.GrzegorzWłodarczyk6. miejsce8. miejsce2
210.MartaWojciechowska9. miejsce13. miejsce2
211.WaldemarWolański6. miejsce6. miejsce2
212.BożenaWołkowycka1. miejsce6. miejsce2
213.MałgorzataWoźniak3. miejsce1
214.TomaszWroński6. miejsce1
215.JerzyWrzodak2. miejsce2. miejsce2
216.JanWyrzykowski3. miejsce3. miejsce2
217.LechZacharzewski3. miejsce1
218.EwaZając6. miejsce6. miejsce2
219.MichałZakrzewski6. miejsce6. miejsce2
220.AdamZałęski6. miejsce9. miejsce2
221.DariuszZgorzałek3. miejsce1
222.UrszulaZielińska9. miejsce1
223.OliwiaZimniewska2. miejsce12. miejsce2
224.CzesławZiobro2. miejsce3. miejsce2
225.MaciejŻmudziński2. miejsce1
226.JanŻórawiński2. miejsce3. miejsce2
227.JacekŻuromski10. miejsce1

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest pod adresem: cut.yt/5a3vZS

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/7kE5Q2

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 227 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MagdalenaOkupniak1989UKS Orkan Przeźmierowo
2.DominikaCygan1983KU AZS UM Łódź
3.MagdalenaNogal1991MKS Garwolin
3.EmiliaGoldwasser1990UKS 2 Sobótka
5-6.MałgorzataRama1991-----
5-6.WiktoriaRudzińska1985AZSAGH Kraków

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DorotaGrzejdak1967UKS Kometa Sianów
2.JustynaSłomka1978KS Chojnik Jelenia Góra
3.AgnieszkaTrzcińska1980Ruciane-Nida
3.MonikaKopka1970Kielce
5-6.MałgorzataŚrednicka1977Wrocław
5-6.MałgorzataKabarowska1965Opole

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DariuszJanik1986KU AZS UM Łódź
2.AndrzejGasz1982-----
3.PawełDziało1985-----
4-6.AdamZałęski1985KS Masovia Płock
4-6.WojciechPoszelężny1985LUKS Badminton Choroszcz
4-6.MichałZakrzewski1982UTS Akro-Bad Warszawa
7-9.AdwinPutteeraj1982Wrocław
7-9.PawełNiewoliński1983PTS Puszczykowo
7-9.JakubJanaszek1983PTS Puszczykowo
10-11.PrzemysławTomecki1982AZSAGH Kraków
10-11.TomaszMorawik1976AZSAGH Kraków

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.ZbigniewJasiulewicz1979AZSAGH Kraków
2.KrzysztofWalenda1973AZSUW Warszawa
3.RobertAleksandrowicz1981Sulęcin
3.RadosławStrejko1978Choszczno
5-5.MarcinPuciato1980Koszalin
6-10.MaciejBaran1977-----
6-10.SebastianLasecki1978OTB Lotka Ostrów Wlkp.
6-10.LeszekWild1977Szemud
6-10.DariuszOpatrzyk1980KS Wolant Jaworzno
6-10.TomaszLipski1980ŚKBad Harcownik Warszawa
11-15.KrzysztofGarbacz1979KS Chojnik Jelenia Góra
11-15.MirosławMarek1978-----
11-15.MarcinDrzyzga1980Wrocław
11-15.DawidKrawiec1977Wrocław
11-15.MichałSuski1977Zgierz
16-17.JakubFirlus1979Katowice
16-17.ArturPupin1975LUKS Victoria Domecko

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RobertKowalczyk1975UKS Kometa Sianów
2.RobertŚmierzchalski1974Gdynia
3.JacekLewandowski1974Warszawa
3.KrzysztofGrabek1973Wrocław
5-8.AdamCimosz1973KS Chojnik Jelenia Góra
5-8.AdamGrzesiak1973OTB Lotka Ostrów Wlkp.
5-8.PiotrBondaruk1976Gdańsk
5-8.GrzegorzRadecki1972Bieruń
9-12.BartoszDrozdowicz1974Olsztyn
9-12.MariuszRurarz1975Białystok
9-12.MariuszTroszak1976Gniezno
9-12.TomaszSobczak1973-----
13-14.PawełJanuchowski1972Gniezno
13-14.MarekŁoboda1973-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JacekHankiewicz1965-----
2.WojciechKaźmierowski1971-----
3.RobertBieganowski1968Żyrardów
3.AndrzejDadas1969MKS Garwolin
5-8.TomaszBartosz1968Bydgoszcz
5-8.PawełPieluszyński1970Poznań
5-8.TomaszMikołajczyk1967-----
5-8.SławomirKowalski1971KS Chojnik Jelenia Góra
9-12.KrzysztofTeresiński1970-----
9-12.TomaszStopa1967Suchedniów
9-12.GrzegorzSochacki1968MLKS Solec Kujawski
9-12.KarolPik1967Warszawa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JacekPrędki1965MKS Garwolin
2.PiotrŁuszkiewicz1964SKB Piast Słupsk
3.RafałBogdański1965Piaseczno
4-6.WojciechRomańczuk1966Olsztyn
4-6.JerzyMurach1962Olsztyn
4-6.TomaszWroński1963Wrocław
7-9.RobertGładych1965-----
7-9.HenrykWirzinkiewicz1963Olsztyn
10.DariuszRochoń1963-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PiotrSuski1961Warszawa
2.MirosławMordasiewicz1958UKS Hubal Białystok
3.JacekSzafrański1952MUKS Victor Warszawa
4-6.WaldemarWolański1961-----
4-6.AndrzejPastuszak1960Gdańsk
4-6.SławomirPiechnik1961Opole
7-9.CzesławTrzmiel1960Opole
7-9.WaldemarAdamski1961Opole
7-9.RyszardDrążkowski1957Bydgoszcz
10.JacekŻuromski1959Szczecin

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.BolesławCichocki1955Warszawa
2.JanŻórawiński1956Warszawa
3.AndrzejKaftański1955UKS Hubal Białystok
4-6.KrzysztofChmielewski1954Olsztyn
4-6.ZbigniewGrzęda1956Gdańsk
4-6.ZdzisławKozłowski1954LUKS Księżyno
7-9.JanuszRudziński1955AZSUW Warszawa
7-9.PiotrHorodecki1954Warszawa
7-9.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
10.AndrzejSzawłowski1955Opole

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełGasz1942UKS Unia Bieruń
2.JerzyRybicki1951MKS Garwolin
3.WładysławKsiężyk1947Piastów
3.MarianMatusewicz1951SKB Piast Słupsk
5-6.AndrzejAntosiewicz1947Warszawa
5-6.AndrzejJanecki1947UKS Dwójka Wesoła
7.GrzegorzMaleszewski1948Ruciane-Nida

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MarianStelter1946KLKS Pobrzeże Koszalin
2.PrzemysławGrzeszkowiak1945MKS Garwolin
3.AndrzejKowalski1945Kielce
3.CzesławGwiazda1942Żyrardów
5-6.JerzyStachowski1943MKS Garwolin
5-6.MariuszPiętka1946-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 75+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.LeopoldTukendorf1940MKS Garwolin
2.CzesławZiobro1937-----
3.JanWyrzykowski1938-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 80+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JanToczek1936-----
2.JerzyWrzodak1935Żyrardów
3.JerzyGrzybowski1936Warszawa

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Emilia Goldwasser1990Małgorzata Janiaczyk1985
2.Magdalena Okupniak1989Oliwia Zimniewska1987
3.Magdalena Jaworek1987Ewa Morawiec1986
4-6.Dominika Guzik-Płuchowska1979Barbara Kulanty1970
4-6.Beata Białek1985Karolina Olejarz1982
4-6.Katarzyna Kistowska1990Beata Korkuś1989
7-9.Dorota Rajczyk-Gałkowska1977Małgorzata Rama1991
7-9.Wiktoria Rudzińska1985Katarzyna Sekuła1980
7-9.Marta Wojciechowska1985Urszula Zielińska1982

Gra podwójna kobiet - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dorota Danielak1974Bożena Wołkowycka1971
2.Magdalena Kojder1979Ewa Lesiuk1980
3.Jadwiga Kołodziejczyk1968Anna Mynarska1972
3.Elżbieta Fularczyk1966Anna Kubiak1978
5-6.Anna Grigoriadu1978Katarzyna Szczykutowicz1977
5-6.Alicja Drężek1974Beata Górska1969

Gra podwójna kobiet - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Anna Białasiewicz1970Ewa Młynarska1967
2.Agnieszka Brojek1967Maria Brzeźnicka1959
3.Barbara Jaskólska1971Sonia Wachowska1968
3.Ewa Golańska1960Anna Sadowska1958
5-6.Krystyna Cielecka1953Ewa Zając1967
5-6.Dorota Gawrońska-Popa1967Grażyna Stefańska1955

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Gasz1982Wojciech Poszelężny1985
2.Dariusz Janik1986Maciej Piekło1970
3.Grzegorz Kulesza1985Mariusz Rurarz1975
4-6.Łukasz Szmel1981Michał Zakrzewski1982
4-6.Oskar Jass1974Przemysław Ogrodziński1982
4-6.Jerzy Dołhan1964Jacek Hankiewicz1965
7-9.Adam Kosz1979Adam Załęski1985
7-9.Damian Janiaczyk1986Marek Łoboda1973
7-9.Dariusz Augustyńczyk1984Paweł Działo1985

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Robert Kowalczyk1975Krzysztof Maślanka1977
2.Marcin Grzywacz1978Marcin Puciato1980
3.Zbigniew Jasiulewicz1979Kamil Turonek1979
4-6.Dawid Krawiec1977Sebastian Lasecki1978
4-6.Michał Suski1977Grzegorz Włodarczyk1976
4-6.Sławomir Hetmański1977Artur Pupin1975
7-9.Adam Grala1973Wojciech Poznański1977
7-9.Tomasz Lipski1980Paweł Pasik1978
7-9.Robert Aleksandrowicz1981Sławomir Lis1974

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Gontarski1971Radosław Walas1976
2.Adam Cimosz1973Adam Słomka1973
3.Kamil Popławski1974Jerzy Szałapski1970
4-6.Piotr Bondaruk1976Mariusz Pakulski1975
4-6.Marek Hoppe1976Andrzej Przytulski1969
4-6.Andrzej Grzechnik1967Robert Śmierzchalski1974
7-9.Paweł Głażewski1973Marek Miałkowski1976
7-9.Mariusz Popa1971Artur Rosłaniec1974
7-9.Bartosz Drozdowicz1974Józef Orzoł1970
10-11.Krzysztof Macielak1974Sławomir Narusz1967
10-11.Paweł Januchowski1972Mariusz Troszak1976

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Gałczyński1969Tomasz Stopa1967
2.Andrzej Dadas1969Jacek Prędki1965
3.Marek Miłoszewski1970Karol Pik1967
4.Przemysław Buda1971Zbigniew Kołodziejczyk1968

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Rafał Bogdański1965Piotr Sobotka1964
2.Zbigniew Przyjemski1965Stanisław Wikło1961
3.Jerzy Murach1962Wojciech Romańczuk1966
3.Mirosław Adamczyk1962Zbigniew Dorna1963
5-6.Grzegorz Pradela1965Andrzej Turowski1965
5-6.Piotr Łuszkiewicz1964Mariusz Michniewicz1964
7-8.Robert Gładych1965Jarosław Ociepa1962
7-8.Piotr Pudlak1964Dariusz Rochoń1963

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Zbigniew Bartosz1960Piotr Suski1961
2.Mirosław Mordasiewicz1958Marek Szcześniewski1958
3.Maciej Bysikiewicz1960Janusz Nawrocki1961
3.Marek Rosa1958Dariusz Zgorzałek1959
5-6.Zygmunt Modzelewski1958Waldemar Wolański1961
5-6.Ryszard Drążkowski1957Andrzej Pastuszak1960
7.Waldemar Adamski1961Sławomir Piechnik1961

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Chmielewski1954Andrzej Kaftański1955
2.Andrzej Bittner1956Bolesław Cichocki1955
3.Marek Idzikowski1956Jacek Szafrański1952
3.Piotr Horodecki1954Jan Żórawiński1956
5-6.Zbigniew Grzęda1956Zdzisław Kozłowski1954
5-6.Jerzy Ptaszyński1952Andrzej Struensee1953

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Władysław Księżyk1947Jerzy Rybicki1951
2.Wojciech Borzęcki1947Paweł Gasz1942
3.Marian Matusewicz1951Lech Zacharzewski1949
4.Andrzej Antosiewicz1947Wojciech Chałotowski1949
5.Piotr Agaciński1951Jacek Pękacki1951

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Przemysław Grzeszkowiak1945Andrzej Kowalski1945
2.Czesław Gwiazda1942Maciej Żmudziński1944
3.Mariusz Piętka1946Jerzy Stachowski1943

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 75+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Kazimierz Prędki1941Leopold Tukendorf1940
2.Jan Toczek1936Jerzy Wrzodak1935
3.Jan Wyrzykowski1938Czesław Ziobro1937
4.Jerzy Grzybowski1936Ryszard Lachman1935

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jakub Janaszek1983Katarzyna Kistowska1990
2.Krzysztof Walenda1973Magdalena Nogal1991
3.Marcin Grzywacz1978Beata Białek1985
3.Łukasz Szmel1981Karolina Olejarz1982
5-8.Grzegorz Włodarczyk1976Dominika Cygan1983
5-8.Grzegorz Kulesza1985Olga Koniuch1983
5-8.Przemysław Ogrodziński1982Ewa Morawiec1986
5-8.Adwin Putteeraj1982Beata Korkuś1989
9-12.Mirosław Marek1978Oliwia Zimniewska1987
9-12.Damian Janiaczyk1986Małgorzata Janiaczyk1985
9-12.Sławomir Hetmański1977Marta Momot1990
9-12.Piotr Kopacz1972Magdalena Jaworek1987
13.Dariusz Augustyńczyk1984Marta Wojciechowska1985

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Dołhan1964Magdalena Koba1971
2.Marek Gałczyński1969Dominika Guzik-Płuchowska1979
3.Krzysztof Grabek1973Małgorzata Średnicka1977
3.Dariusz Opatrzyk1980Ewa Lesiuk1980
5-8.Paweł Pasik1978Magdalena Kojder1979
5-8.Tomasz Sobczak1973Katarzyna Sekuła1980
5-8.Adam Grala1973Agnieszka Trzcińska1980
5-8.Adam Słomka1973Justyna Słomka1978
9-12.Maciej Piekło1970Barbara Kulanty1970
9-12.Leszek Wild1977Anna Kubiak1978
9-12.Andrzej Przytulski1969Katarzyna Szczykutowicz1977
9-12.Mariusz Pakulski1975Dorota Rajczyk-Gałkowska1977
13.Marek Hoppe1976Anna Grigoriadu1978

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Gontarski1971Dorota Danielak1974
2.Marcin Lipowski1975Agata Lipowska1976
3.Sławomir Lis1974Alicja Drężek1974
3.Przemysław Buda1971Anna Mynarska1972
5-6.Kamil Popławski1974Barbara Jaskólska1971
5-6.Piotr Kwieciński1970Bożena Wołkowycka1971
7-8.Artur Rosłaniec1974Beata Górska1969
7-8.Jacek Lewandowski1974Elżbieta Fularczyk1966

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mariusz Michniewicz1964Dorota Grzejdak1967
2.Jerzy Szałapski1970Anna Białasiewicz1970
3.Robert Bieganowski1968Ewa Młynarska1967
4-6.Andrzej Turowski1965Sonia Wachowska1968
4-6.Jarosław Ociepa1962Monika Kopka1970
4-6.Wojciech Lasek1970Ewa Zając1967
7-9.Józef Orzoł1970Agnieszka Brojek1967
7-9.Mariusz Popa1971Dorota Gawrońska-Popa1967
7-9.Zbigniew Kołodziejczyk1968Jadwiga Kołodziejczyk1968

Gra mieszana - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mirosław Adamczyk1962Anna Sadowska1958
2.Piotr Sobotka1964Krystyna Cielecka1953
3.Czesław Trzmiel1960Małgorzata Kabarowska1965
4.Marek Szcześniewski1958Grażyna Stefańska1955

Gra mieszana - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Stanisław Wikło1961Maria Brzeźnicka1959
2.Janusz Nawrocki1961Ewa Golańska1960
3.Marek Rosa1958Małgorzata Woźniak1957

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet12
Gra pojedyncza mężczyzn102
Gra podwójna kobiet42
Gra podwójna mężczyzn132
Gra mieszana kobiet50
Gra mieszana mężczyzn50
ilość uczestników227
ilość kobiet55
ilość mężczyzn172
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+ (17 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra mieszana - Grupa 35+ (13 par)
najstarszy zawodnikRyszard Lachman (82 lat)
najmłodszy zawodnikMagdalena Nogal (26 lat)
najstarsza rozgrywana grupa80+

Logo, plakat i medale turnieju

Złoty medal - awers
Złoty medal - rewers
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×