Hasta La Vista Cup

Podstawowe informacje

Data:21 - 22.01.2017
Miejscowość:Wrocław
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Komunikat organizacyjny

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY
ECO DLA FIRM Hasta La Vista Cup

1. CELE:
• Popularyzacja badmintona
• Integracja środowiska seniorów

2. ORGANIZATOR:
Centrum Sportowe Hasta la Vista, ul Góralska 5, 53-610 Wrocław
www.hastalavista.pl

Osoba odpowiedzialna za organizację turnieju:
Małgorzata Janiaczyk
nr kontaktowy: 661-490-411
e-mail: [email protected]

3. TERMIN:
21-22.01.2017

4. MIEJSCE:
Hala Sportowa Centrum Sportowego Hasta la Vista
ul Góralska 5, 53-610 Wrocław
www.hastalavista.pl

Liczba boisk: 11

5. PROGRAM:
• sobota godz. 9:00 - rozpoczęcie gier zgodnie z planem zamieszczonym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
• niedziela godz. 9:00 - ewentualne dokończenie gier

6. KATEGORIE WIEKOWE:
• gr.0 kobiety (25+) ur. w 1991 i starsze
• gr.0 mężczyźni (30+) ur. w 1986 i starsi
• gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni ur. 1977-1981
• gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni ur. 1972-1976
• gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni ur. 1967-1971
• gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni ur. 1962-1966
• gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni ur. 1957-1961
• gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni ur. 1952-1956
• gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni ur. 1947-1951
• gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni ur. 1942-1946
• gr.9 (75+) kobiety i mężczyźni ur. 1937-1941
• gr.10 (80+) kobiety i mężczyźni ur. do 31.12.1936

7. SYSTEM ROZGRYWEK:
a. grupowo-pucharowy trójkowy we wszystkich grach;
b. turniej rozgrywany we wszystkich rodzajach gier (pojedyncza mężczyzn, pojedyncza kobiet, podwójna mężczyzn, podwójna kobiet, mieszana) w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej liczbie 3 zgłoszeń. Przy liczbie zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej;
c. zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego samego rodzaju gry;
d. zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej;
e. rozstawianie wg Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów;
f. kobiety mogą grać w trzech grach

8. WARUNKI UCZESTNICTWA:
a. data urodzenia zgodna z pkt. 6;
b. terminowe zgłoszenie do gier;
c. opłacenie wpisowego: 30 zł za grę pojedynczą, 30 zł za grę podwójną od zawodnika;
d. posiadanie aktualnych badań sportowo-lekarskich albo złożenie oświadczenia potwierdzonego podpisem uczestnika o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w turnieju;
e. posiadanie przepisowego sprzętu (w tym lotek) i ubioru sportowego.


9. ZGŁOSZENIA DO GIER:
a. zgłoszenia do wszystkich gier należy składać na formularzu zgłoszeniowym dostępnym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/
b. zawodnicy zgłaszający się do turnieju są obowiązani podać:
• imię i nazwisko, rok urodzenia, rodzaj gry, partnerów do gier podwójnych;
• oraz ewentualnie mogą podać: deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o dodatkowe rozstawienie bezklubowe, inne informacje (np. numer telefonu).

10. TERMIN ZGŁOSZEŃ DO GIER:
17.01.2017 (wtorek) godz. 22:00

11. PUBLIKACJA LOSOWANIA I PLANU GIER:
19.01.2017 (czwartek) godz. 12:00

12. SĘDZIA GŁÓWNY:
Leszek Rorat, licencja nr 036, kontakt e-mail: [email protected]
13. WYNIKI TURNIEJU:
wliczane do listy klasyfikacyjnej seniorów.

14. NAGRODY:
Za miejsca 1-3 we wszystkich kategoriach: medale
Nagrody rzeczowe za miejsca 1-2 w miarę możliwości organizatorów.

NAGRODY DO ROZLOSOWANIA WŚRÓD WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW:
YONEX –> rakieta Duora 7 oraz thermobag,
BABOLAT –> thermobag Team X8, torba,
CZARNA GÓRA RESORT –> 7 x podwójne całodzienne karnety na stok Czarna Góra – łączna wartość karnetów to 1500 zł

15. ZAKWATEROWANIE:
Koszt przejazdu i pobytu zawodnicy pokrywają we własnym zakresie.

Hostel DOM TURYSTYCZNY TRIO
http://triosolo.spanie.pl/
adres: ul. Trzemeska 4, Wrocław
--> pokój jednoosobowy – 60 zł pokój/doba
--> pokój dwuosobowy – 80 zł pokój/doba
--> pokój trzyosobowy – 105 zł pokój/doba
Śniadanie (szwedzki stół) 15 zł/osoba – zapotrzebowanie należy zgłosić rezerwując nocleg do dnia 16.01.
Ilość miejsc ograniczona!
Cena obowiązuje przy rezerwacji do dnia 16.01 do godz 16:00 i podaniu hasła: hasta la vista 2017
Kontakt i rezerwacja: (71) 355 94 46 lub kom. 512 208 090 lub [email protected]
Z hostelu na halę: na piechotę – 1 km (około 12 minut), samochodem – 1,5 km (około 5 minut)
Z hostelu do Wrocławskiego rynku: na piechotę 1,5 km (około 20 minut), samochodem – 2,5 km (około10 minut)

Polecane hotele w najbliższej okolicy:

HOTEL NOVOTEL WROCŁAW CENTRUM
http://www.novotel.com/pl/hotel-A073-novotel-wroclaw-centrum/index.shtml
ul. Powstańców Śląskich 7, Wrocław
Z hotelu na halę: na piechotę – 2,6 km, samochodem – 3,5 km
Z hotelu do Wrocławskiego rynku: na piechotę 1,5 km, samochodem – 2,1 km

PARK HOTEL DIAMENT
http://www.hotelediament.pl/
ul. Muchoborska 10, Wrocław
Z hotelu na halę: na piechotę – 3 km, samochodem – 5,5 km
Z hotelu do Wrocławskiego rynku: na piechotę 5 km, samochodem – 6 km

16. WYŻYWIENIE:
Bezpłatny poczęstunek podczas trwania turnieju: kawa, herbata, ciastka i owoce, w godz. 10.00-12.00
Odpłatnie: możliwość zamówienia dowozu posiłku na halę.

17. WIECZOREK INTEGRACYJNY:
PLAYERS PARTY odbędzie się na terenie Centrum Sportowego Hasta la Vista w godzinach 17:30- 22:00.
Planowany koszt udziału w bankiecie: 25 zł/osoba
Poczęstunek: szwedzki stół, potrawy na ciepło i na zimno.
Napoje: kawa, herbata, soki, napoje
Piwo – do zakupienia w recepcji klubu.
Pełne menu podane zostanie do dnia 10.01.2016 na stronie internetowej organizatora.
NIEZBĘDNA WCZEŚNIEJSZA REZERWACJA MIEJSC NA BANKIECIE, NAJPÓŹNIEJ DO DNIA 17.01.2017 (wtorek) DO GODZ. 20:00. REZERWACJA U ORGANIZATORA!

18. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
a. turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Seniorów Badmintona i Regulaminem Sportowym PZBad;
b. w sprawach spornych decyduje sędzia główny: Leszek Rorat

19. PATRONAT MEDIALNY / SPONSORZY:
Centrum Sportowe Hasta la Vista
Eco dla Firm Sp. z o.o.
Yonex
Babolat
Czarna Góra Resort
OSHEE
Body Chief

20. UWAGI ORGANIZATORA:
Wszystkie aktualizacje dotyczące turnieju uzupełniane będą na bieżąco na stronie internetowej: www.hastalavista.pl
dalej w zakładce › badminton › turnieje › turnieje planowane

NAJPÓŹNIEJ DO DNIA 10.01.2017 roku ukażą się dokładne informacje dotyczące:
› pozyskanych dodatkowych sponsorów turnieju,
› nagród za miejsca 1-2, oraz w miarę możliwości organizatora za miejsca 3-4,
› wzoru nadruku na koszulkę turniejową
KOSZULKI TURNIEJOWE WYKONYWANE NA MIEJSCU:
Podczas turnieju w sobotę w godzinach: 10.00 – 15.00 będzie można ZAKUPIĆ koszulki turniejowe.
› Koszt koszulki dla osoby, która dokona wcześniej zamówienia u Organizatora (do dnia 17.01.2017, godz. 20:00) to 20 zł
(koszulki te zostaną dofinansowane przez organizatora, osoby które zarezerwują koszulkę będą miały pierwszeństwo w wykonaniu koszulek),
› koszt koszulki bez wcześniejszego zamówienia to 30 zł (koszulki będą wykonywane w drugiej kolejności po koszulkach zamawianych).
› Za dodatkową opłatą będzie można wykonać napis na koszulce (np. nazwisko na plecach)
› Koszulkę można zamówić przesyłając mail na adres: [email protected] podając swoje dane i rozmiar zamawianej koszulki.

Lista zawodników

Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.WaldemarAdamski9. miejsce3. miejsce2
2.RobertAleksandrowicz2. miejsce2. miejsce2
3.DariuszAugustyńczyk6. miejsce6. miejsce2
4.KatarzynaBaranowska2. miejsce1
5.PiotrBerezowski16. miejsce1
6.PiotrBernacki9. miejsce4. miejsce2
7.BeataBiałek1. miejsce6. miejsce2
8.AleksanderBiały10. miejsce1
9.AndrzejBieniek9. miejsce1
10.RafałBogdański4. miejsce1
11.WojciechBorzęcki2. miejsce1. miejsce2
12.KatarzynaBukowska1. miejsce2. miejsce3. miejsce3
13.MaciejCałka15. miejsce4. miejsce2
14.GrzegorzChmielewski3. miejsce6. miejsce2
15.ŁukaszChojnacki10. miejsce5. miejsce2
16.DominikaCygan1. miejsce1. miejsce2
17.DorotaDanielak1. miejsce4. miejsce2
18.MałgorzataDembowska-Gołąbek2. miejsce2. miejsce2
19.AdamDobrowolski10. miejsce6. miejsce2
20.ZbigniewDolata15. miejsce9. miejsce2
21.RobertDolata10. miejsce9. miejsce2
22.JerzyDróbka10. miejsce6. miejsce2
23.EwaDruczek6. miejsce1
24.MarcinDrzyzga12. miejsce1
25.KrzysztofFabin6. miejsce1
26.JakubFirlus2. miejsce1
27.DanutaForyta1. miejsce1. miejsce2
28.AdamFroś8. miejsce1
29.KrzysztofGarbacz8. miejsce6. miejsce2
30.PawełGasz1. miejsce1. miejsce2
31.JarosławGodyń15. miejsce1
32.ZbigniewGoldwasser4. miejsce2. miejsce2
33.KrzysztofGontarski1. miejsce4. miejsce2
34.KrzysztofGrabek1. miejsce1
35.AndrzejGrzechnik1. miejsce1
36.PrzemysławGrzeszkowiak2. miejsce2. miejsce2
37.JerzyGrzybowski3. miejsce1
38.MarcinGrzywacz4. miejsce2. miejsce2
39.ArkadiuszHarbacewicz6. miejsce1
40.SławomirHetmański1. miejsce4. miejsce2
41.CezaryHryciuk1. miejsce1. miejsce2
42.AdamIwanowski3. miejsce3. miejsce2
43.MałgorzataJaniaczyk7. miejsce1
44.DamianJaniaczyk9. miejsce7. miejsce2
45.DariuszJanik1. miejsce1. miejsce2
46.BarbaraJaskólska1. miejsce1. miejsce2
47.MagdalenaJurkowicz2. miejsce6. miejsce2
48.MałgorzataKabarowska3. miejsce4. miejsce2
49.JanKaczmarczyk2. miejsce2. miejsce2
50.JolantaKarska2. miejsce1
51.Dominik Klimas9. miejsce1
52.DominikKlimas8. miejsce1
53.PrzemysławKłapkowski12. miejsce1
54.DariuszKłodnicki5. miejsce2. miejsce2
55.MarcinKolankiewicz9. miejsce1
56.OlgaKoniuch2. miejsce1
57.AndrzejKowalski1. miejsce2. miejsce2
58.RafałKożuch15. miejsce1
59.DawidKrawiec8. miejsce1
60.EwaKujawa3. miejsce4. miejsce2
61.TomaszKurcz14. miejsce1
62.KrzysztofKwikert10. miejsce6. miejsce2
63.TymonLin9. miejsce1
64.TomaszLipski4. miejsce3. miejsce2
65.PiotrŁaszkiewicz9. miejsce3. miejsce2
66.MarekŁoboda9. miejsce1
67.KrzysztofŁopusiewicz4. miejsce1
68.PiotrŁuszkiewicz1. miejsce3. miejsce2
69.KrzysztofMajewski15. miejsce1
70.MadardMarcinkowski15. miejsce9. miejsce2
71.BartłomiejMazur14. miejsce5. miejsce2
72.MariuszMichniewicz3. miejsce2. miejsce2
73.MartaMomot4. miejsce1
74.MirosławMordasiewicz2. miejsce4. miejsce2
75.RadosławNakonieczny12. miejsce1
76.ArturNowak15. miejsce9. miejsce2
77.JacekOsadnik6. miejsce2. miejsce2
78.IwonaOstrowska3. miejsce6. miejsce2
79.ArkadiuszParma12. miejsce4. miejsce2
80.PawełPasik8. miejsce6. miejsce2
81.AndrzejPastuszak3. miejsce1. miejsce2
82.SanjayPatole6. miejsce6. miejsce2
83.SławomirPiechnik3. miejsce1
84.KamilPopławski2. miejsce1. miejsce2
85.GrzegorzPradela4. miejsce1. miejsce2
86.JerzyPuchyra4. miejsce3. miejsce2
87.MaciejPukrop10. miejsce6. miejsce2
88.ArturPupin8. miejsce1. miejsce2
89.AdwinPutteeraj6. miejsce6. miejsce2
90.TomaszPyć1. miejsce2. miejsce2
91.PawełRadzki4. miejsce6. miejsce2
92.BennoRaj1. miejsce1. miejsce2
93.MarekRosa2. miejsce1
94.ArturRosłaniec10. miejsce6. miejsce2
95.PiotrSeweryn6. miejsce1
96.ZbigniewSkóra9. miejsce1
97.GrzegorzSochacki4. miejsce1
98.RafałStolarczyk10. miejsce9. miejsce2
99.RadosławStrejko1. miejsce3. miejsce2
100.HenrykSwoboda4. miejsce1
101.JerzySzałapski6. miejsce2. miejsce2
102.PiotrSzulc6. miejsce1
103.RobertŚmierzchalski2. miejsce1. miejsce2
104.MarekTracz10. miejsce1
105.CzesławTrzmiel6. miejsce4. miejsce2
106.AndrzejUrzędowski10. miejsce6. miejsce2
107.RadosławWalas1. miejsce1
108.HenrykWirzinkiewicz15. miejsce4. miejsce2
109.MariuszWołejszo15. miejsce6. miejsce2
110.WaldemarWoźniak15. miejsce1
111.RyszardWójcik2. miejsce1
112.TomaszWroński6. miejsce6. miejsce2
113.MarekWroński9. miejsce1
114.JacekWróbel9. miejsce6. miejsce2
115.MarcinWybierek4. miejsce3. miejsce2
116.IzabelaWymysłowska2. miejsce4. miejsce2
117.ArturWymysłowski6. miejsce4. miejsce2
118.RobertWyszyński5. miejsce3. miejsce2
119.AdamZałęski2. miejsce9. miejsce2
120.MirosławZiarniak2. miejsce1

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest pod adresem: cut.yt/5B6u2K

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/X8eRI

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 120 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DominikaCygan1983AZSUM Łódź

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KatarzynaBukowska1970Wrocław
2.MałgorzataDembowska-Gołąbek1973Wrocław
3.EwaKujawa1976Wrocław

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DariuszJanik1986AZSAGH Kraków
2.AdamZałęski1985KS Masovia Płock
3-4.MarcinWybierek1982Konstancin-Jeziorna
3-4.PawełRadzki1984Wrocław
5-6.PiotrSzulc1986-----
5-6.DariuszAugustyńczyk1984BKS Kolejarz Częstochowa
7-8.DominikKlimas1982Częstochowa
7-8.AdamFroś1982Głubczyce

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RadosławStrejko1978Choszczno
2.JakubFirlus1979Katowice
3-4.MarcinGrzywacz1978UKS Kometa Sianów
3-4.TomaszLipski1980ŚKBad Harcownik Warszawa
5-8.KrzysztofGarbacz1979KS Chojnik Jelenia Góra
5-8.DawidKrawiec1977UKS Omega Smolec
5-8.ArturPupin1975LUKS Victoria Domecko
5-8.PawełPasik1978Warszawa
9-12.ArkadiuszParma1977Brzeg
9-12.RadosławNakonieczny1981Wrocław
9-12.PrzemysławKłapkowski1979Wrocław
9-12.MarcinDrzyzga1980Wrocław
13-14.BartłomiejMazur1979Wrocław
13-14.TomaszKurcz1978Wrocław

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofGrabek1973Wrocław
2.RobertŚmierzchalski1974Gdynia
3-4.RafałBogdański1965Piaseczno
3-4.GrzegorzSochacki1968MLKS Solec Kuj.
5.RobertWyszyński1973Choszczno
6-10.ŁukaszChojnacki1975Wrocław
6-10.RafałStolarczyk1976-----
6-10.RobertDolata1972Siechnice
6-10.ArturRosłaniec1974WWL Badminton Club Marki
6-10.KrzysztofKwikert1972Wrocław
11-15.RafałKożuch1972Wrocław
11-15.ArturNowak1973Wołów
11-15.MaciejCałka1976-----
11-15.MadardMarcinkowski1975Bolesławiec
11-15.JarosławGodyń1976Wrocław

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.BennoRaj1966Köpenicker BC/SC Berlin
2.JanKaczmarczyk1970STB Energia Lubliniec
3.GrzegorzChmielewski1970Wrocław
4-6.SanjayPatole1969Wrocław
4-6.JerzySzałapski1970Gdynia
4-6.ArkadiuszHarbacewicz1968Syców
7-9.PiotrBernacki1971Brzeg
7-9.JacekWróbel1970Wrocław
7-9.ZbigniewSkóra1969-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PiotrŁuszkiewicz1964SKB Piast Słupsk
2.RyszardWójcik1965-----
3-4.ZbigniewGoldwasser1966Sobótka
3-4.KrzysztofŁopusiewicz1964Legnica
5.DariuszKłodnicki1966Wrocław
6-10.AdamDobrowolski1966Wrocław
6-10.MarekTracz1964Oława
6-10.AndrzejUrzędowski1963Wrocław
6-10.MaciejPukrop1962-----
6-10.JerzyDróbka1964-----
11-15.HenrykWirzinkiewicz1963Olsztyn
11-15.MariuszWołejszo1961Wrocław
11-15.KrzysztofMajewski1963Wrocław
11-15.WaldemarWoźniak1965Wrocław
11-15.ZbigniewDolata1965Gniezno
16.PiotrBerezowski1965Wrocław

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.CezaryHryciuk1959Gdańsk
2.MirosławMordasiewicz1958UKS Hubal Białystok
3.AndrzejPastuszak1960Gdańsk
4-6.CzesławTrzmiel1960Opole
4-6.PiotrSeweryn1960-----
4-6.JacekOsadnik1958STB Energia Lubliniec
7-9.AndrzejBieniek1959Wrocław
7-9.WaldemarAdamski1961LUKS Victoria Domecko
7-9.TymonLin1956-----
10.AleksanderBiały1959-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełGasz1942UKS Unia Bieruń
2.WojciechBorzęcki1947STB Energia Lubliniec
3.AdamIwanowski1947-----
4.JerzyPuchyra1948-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AndrzejKowalski1945Kielce
2.PrzemysławGrzeszkowiak1945MKS Garwolin
3.JerzyGrzybowski1936Warszawa

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Beata Białek1985Dorota Danielak1974
2.Katarzyna Bukowska1970Małgorzata Dembowska-Gołąbek1973

Gra podwójna kobiet - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Danuta Foryta1968Barbara Jaskólska1971
2.Magdalena Jurkowicz1968Izabela Wymysłowska1969
3.Małgorzata Kabarowska1965Iwona Ostrowska1966

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Sławomir Hetmański1977Artur Pupin1975
2.Robert Aleksandrowicz1981Marcin Grzywacz1978
3.Tomasz Lipski1980Marcin Wybierek1982
4-6.Krzysztof Fabin1986Paweł Radzki1984
4-6.Krzysztof Garbacz1979Adwin Putteeraj1982
4-6.Dariusz Augustyńczyk1984Artur Rosłaniec1974
7-9.Damian Janiaczyk1986Marek Łoboda1973
7-9.Marek Wroński1984Adam Załęski1985
7-9.Dominik Klimas1970Rafał Stolarczyk1976

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Gontarski1971Radosław Walas1976
2.Kamil Popławski1974Jerzy Szałapski1970
3.Radosław Strejko1978Robert Wyszyński1973
4.Piotr Bernacki1971Arkadiusz Parma1977
5.Łukasz Chojnacki1975Bartłomiej Mazur1979

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Grzechnik1967Robert Śmierzchalski1974
2.Jan Kaczmarczyk1970Mirosław Ziarniak1974
3.Piotr Łuszkiewicz1964Mariusz Michniewicz1964
4-6.Krzysztof Kwikert1972Andrzej Urzędowski1963
4-6.Adam Dobrowolski1966Sanjay Patole1969
4-6.Grzegorz Chmielewski1970Jacek Wróbel1970
7-9.Marcin Kolankiewicz1973Piotr Łaszkiewicz1973
7-9.Robert Dolata1972Zbigniew Dolata1965
7-9.Madard Marcinkowski1975Artur Nowak1973

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Tomasz Pyć1965Benno Raj1966
2.Zbigniew Goldwasser1966Dariusz Kłodnicki1966
3-4.Grzegorz Pradela1965Henryk Swoboda1957
3-4.Mirosław Mordasiewicz1958Henryk Wirzinkiewicz1963
5-6.Tomasz Wroński1963Artur Wymysłowski1964
5-6.Maciej Pukrop1962Mariusz Wołejszo1961

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Cezary Hryciuk1959Andrzej Pastuszak1960
2.Jacek Osadnik1958Marek Rosa1958
3.Waldemar Adamski1961Sławomir Piechnik1961

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Wojciech Borzęcki1947Paweł Gasz1942
2.Przemysław Grzeszkowiak1945Andrzej Kowalski1945
3.Adam Iwanowski1947Jerzy Puchyra1948

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dariusz Janik1986Dominika Cygan1983
2.Robert Aleksandrowicz1981Olga Koniuch1983
3-4.Krzysztof Gontarski1971Dorota Danielak1974
3-4.Sławomir Hetmański1977Marta Momot1990
5-6.Paweł Pasik1978Beata Białek1985
5-6.Adwin Putteeraj1982Ewa Druczek1984
7.Damian Janiaczyk1986Małgorzata Janiaczyk1985

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Kamil Popławski1974Barbara Jaskólska1971
2.Mariusz Michniewicz1964Katarzyna Baranowska1976
3.Piotr Łaszkiewicz1973Katarzyna Bukowska1970
4.Maciej Całka1976Ewa Kujawa1976

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Grzegorz Pradela1965Danuta Foryta1968
2.Tomasz Pyć1965Jolanta Karska1971
3-4.Czesław Trzmiel1960Małgorzata Kabarowska1965
3-4.Artur Wymysłowski1964Izabela Wymysłowska1969
5-6.Jerzy Dróbka1964Iwona Ostrowska1966
5-6.Tomasz Wroński1963Magdalena Jurkowicz1968

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet4
Gra pojedyncza mężczyzn79
Gra podwójna kobiet10
Gra podwójna mężczyzn70
Gra mieszana kobiet17
Gra mieszana mężczyzn17
ilość uczestników120
ilość kobiet18
ilość mężczyzn102
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+ (16 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 40+ (9 par)
najstarszy zawodnikJerzy Grzybowski (81 lat)
najmłodszy zawodnikMarta Momot (27 lat)
najstarsza rozgrywana grupa70+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×