Grand Prix Victora Seniorów

Podstawowe informacje

Data:19 - 20.11.2016
Miejscowość:Warszawa
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Komunikat organizacyjny

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY
MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ
GRAND PRIX VICTOR'a
SENIORÓW W BADMINTONIE
Warszawa 19-20.11.2016 r.

1. CELE:
• Popularyzacja badmintona
• Integracja środowiska seniorów

2. ORGANIZATORZY:
MUKS ”VICTOR” - Jacek Szafrański

Osoba odpowiedzialna za organizację turnieju: Jacek Szafrański Tel. Kom. 501020770
tel/fax (+48) 22 6647632 [email protected]

3. TERMIN:
19-20.11.2016r.

4. MIEJSCE:
Hala Sportowa Akademii Obrony Narodowej Warszawa – ul. Chruściela 103
(dojście od Czerwonych Beretów 20)

Liczba boisk: 6
Uwagi: WSZYSTKIE BOISKA NA MATACH BADMINTONOWYCH

5. PROGRAM:
• sobota godz. 9:00 - rozpoczęcie gier zgodnie z planem zamieszczonym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
• niedziela godz. 9:00 - ewentualne dokończenie gier

6. KATEGORIE WIEKOWE:
• gr.0 kobiety (25+) ur. 1981-1990
• gr.0 mężczyźni (30+) ur. 1981-1985
• gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni ur. 1976-1980
• gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni ur. 1971-1975
• gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni ur. 1966-1970
• gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni ur. 1961-1965
• gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni ur. 1956-1960
• gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni ur. 1951-1955
• gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni ur. 1946-1950
• gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni ur. 1941-1945
• gr.9 (75+) kobiety i mężczyźni ur. 1936-1940
• gr.10 (80+) kobiety i mężczyźni ur. do 31.12.1935

7. SYSTEM ROZGRYWEK:
a. grupowo-pucharowy trójkowy we wszystkich grach;
b. turniej rozgrywany we wszystkich rodzajach gier (pojedyncza mężczyzn, pojedyncza kobiet, podwójna mężczyzn, podwójna kobiet, mieszana) w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej liczbie 3 zgłoszeń. Przy liczbie zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej;
c. zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego samego rodzaju gry;
d. zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej;
e. rozstawianie wg Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów;
f. kobiety mogą grać w trzech grach
g. mecze o trzecie miejsce nie są rozgrywane

8. WARUNKI UCZESTNICTWA:
a. data urodzenia zgodna z pkt. 6;
b. terminowe zgłoszenie do gier;
c. opłacenie wpisowego: 30 zł za grę pojedynczą, 30 zł za grę podwójną od zawodnika;
d. posiadanie aktualnych badań sportowo-lekarskich albo złożenie oświadczenia potwierdzonego podpisem uczestnika o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w turnieju;
e. posiadanie przepisowego sprzętu (w tym lotek) i ubioru sportowego.

9. ZGŁOSZENIA DO GIER:
a. zgłoszenia do wszystkich gier należy składać na formularzu zgłoszeniowym dostępnym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
b. zawodnicy zgłaszający się do turnieju są obowiązani podać:
• imię i nazwisko, rok urodzenia, rodzaj gry, partnerów do gier podwójnych;
• oraz ewentualnie mogą podać: deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o dodatkowe rozstawienie bez klubowe, inne informacje (np. numer telefonu).

10. TERMIN ZGŁOSZEŃ DO GIER:
15.11.2016 (wtorek) godz. 22:00

11. PUBLIKACJA LOSOWANIA I PLANU GIER:
17.11.2016 (czwartek) godz. 12:00

12. SĘDZIA GŁÓWNY:
Tomasz Rogowski [email protected]

13. WYNIKI TURNIEJU:
wliczane do listy klasyfikacyjnej seniorów.

14. NAGRODY:
za miejsca I-III puchary, statuetki, medale

15. ZAKWATEROWANIE:
tel. 22 8720803 Ośrodek Młodzieżowo-Turystyczny Jazz-Pol, ul. Lokalna 51
tel. 22 5157800 Hotel IBIS (4 km -dojazd 10 min autobusem 515)
tel. 22 2107150 Hotel FELIX (6 km –dojazd 17 min autobusem 143,408,515

16. WYŻYWIENIE:
liczne restauracje, bar i miejsca fast food w odległości 300-500 m, możliwość zamówienia dowozu posiłku na halę.

17. WIECZOREK INTEGRACYJNY:
brak

18. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
a. turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Seniorów Badmintona i Regulaminem Sportowym PZBad;
b. w sprawach spornych decyduje sędzia główny Tomasz Rogowski

19. PATRONAT MEDIALNY / SPONSORZY:
VICTOR – POLSKA, SPORTIMPEX, PIEKARNIA PUTKA

20. UWAGI ORGANIZATORA:
DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW TURNIEJU UPOMINKI VICTOR’a

Lista zawodników

Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.AndrzejAntosiewicz1. miejsce1
2.AnnaBiałasiewicz1. miejsce3. miejsce2
3.AndrzejBittner1. miejsce1
4.DariuszBober3. miejsce5. miejsce2
5.RafałBogdański3. miejsce4. miejsce2
6.PiotrBondaruk5. miejsce7. miejsce2
7.AgnieszkaBrojek2. miejsce4. miejsce2
8.MariaBrzeźnicka2. miejsce1. miejsce2
9.WojciechChałotowski1. miejsce1
10.BolesławCichocki2. miejsce1. miejsce2
11.AndrzejDadas1. miejsce4. miejsce2
12.PrzemysławDmochowski3. miejsce5. miejsce2
13.BartoszDrozdowicz2. miejsce1
14.DanutaForyta3. miejsce2. miejsce2
15.MarekGałczyński2. miejsce4. miejsce2
16.DorotaGawrońska-Popa3. miejsce3. miejsce2
17.KrzysztofGontarski1. miejsce3. miejsce2
18.KrzysztofGrabek1. miejsce2. miejsce2
19.PrzemysławGrzeszkowiak1. miejsce3. miejsce2
20.MarcinGrzywacz2. miejsce6. miejsce2
21.CzesławGwiazda2. miejsce2. miejsce2
22.BarbaraJaskólska3. miejsce2. miejsce2
23.MagdalenaKoba1. miejsce1
24.OlgaKoniuch2. miejsce1. miejsce2
25.PawełKoziara1. miejsce1
26.ZdzisławKozłowski4. miejsce3. miejsce2
27.JerzyLański6. miejsce4. miejsce2
28.SebastianLasecki1. miejsce6. miejsce2
29.WojciechLasek4. miejsce6. miejsce2
30.SławomirLis4. miejsce1
31.KatarzynaMałyszko1. miejsce4. miejsce2
32.MarekMaślanik4. miejsce1
33.MarekMiałkowski4. miejsce7. miejsce2
34.EwaMłynarska1. miejsce4. miejsce2
35.JózefOrzoł2. miejsce4. miejsce2
36.JacekOsadnik4. miejsce2. miejsce2
37.MariuszPakulski4. miejsce1. miejsce2
38.JacekPękacki3. miejsce1
39.KarolPik2. miejsce3. miejsce2
40.MariuszPopa4. miejsce4. miejsce2
41.KamilPopławski1. miejsce2. miejsce2
42.GrzegorzPradela2. miejsce2. miejsce2
43.ZbigniewPrzyjemski1. miejsce1
44.JerzyPtaszyński5. miejsce1
45.MarekRosa2. miejsce1
46.JerzyRybicki4. miejsce3. miejsce2
47.GrzegorzSochacki5. miejsce1
48.JerzyStachowski3. miejsce2. miejsce2
49.GrażynaStefańska1. miejsce4. miejsce2
50.TomaszStopa2. miejsce1. miejsce2
51.AndrzejStruensee6. miejsce5. miejsce2
52.HenrykSwoboda3. miejsce2. miejsce2
53.JacekSzafrański1. miejsce1
54.PiotrSzafrański1. miejsce4. miejsce2
55.JerzySzałapski1. miejsce3. miejsce2
56.MarekSzcześniewski3. miejsce4. miejsce2
57.ArturSzymczak4. miejsce6. miejsce2
58.RobertŚmierzchalski2. miejsce6. miejsce2
59.MałgorzataŚrednicka2. miejsce2. miejsce2
60.RadosławWalas1. miejsce1
61.StanisławWikło1. miejsce1. miejsce2
62.HenrykWirzinkiewicz2. miejsce1
63.JerzyWrzodak4. miejsce3. miejsce2
64.EwaZając3. miejsce6. miejsce2
65.MałgorzataZalewska6. miejsce1
66.KazimierzZalewski3. miejsce6. miejsce2
67.JanŻórawiński2. miejsce1

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest pod adresem: cut.yt/UoGKJY

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/Fz7R6E

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 67 zawodników.

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.SebastianLasecki1978UKS Omega Smolec
2.MarcinGrzywacz1978UKS Kometa Sianów
3-4.ArturSzymczak1979-----
3-4.MarekMiałkowski1976Olsztyn
5.PiotrBondaruk1976Gdańsk

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofGrabek1973Wrocław
2.RobertŚmierzchalski1974Gdynia
3.RafałBogdański1965Piaseczno
4.MarekMaślanik1973Olsztynek
5.GrzegorzSochacki1968MLKS Solec Kuj.

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AndrzejDadas1969MKS Garwolin
2.KarolPik1967Warszawa
3.DariuszBober1968Legionowo

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełKoziara1964Lublin
2.HenrykWirzinkiewicz1963Olsztyn
3.PrzemysławDmochowski1964Legionowo

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PiotrSzafrański1959UKS Korona Pabianice
2.JanŻórawiński1956Warszawa
3.HenrykSwoboda1957STB Energia Lubliniec
4.JacekOsadnik1958STB Energia Lubliniec

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JacekSzafrański1952MUKS Victor Warszawa
2.BolesławCichocki1955Warszawa
3-4.ZdzisławKozłowski1954LUKS Księżyno
3-4.JerzyRybicki1951MKS Garwolin
5-6.JerzyLański1951Łódź
5-6.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PrzemysławGrzeszkowiak1945MKS Garwolin
2.CzesławGwiazda1942Żyrardów
3.JerzyStachowski1943MKS Garwolin
4.JerzyWrzodak1935Żyrardów

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Anna Białasiewicz1970Ewa Młynarska1967
2.Olga Koniuch1983Małgorzata Średnicka1977
3.Danuta Foryta1968Barbara Jaskólska1971

Gra podwójna kobiet - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Katarzyna Małyszko1967Grażyna Stefańska1955
2.Agnieszka Brojek1967Maria Brzeźnicka1959
3.Dorota Gawrońska-Popa1967Ewa Zając1967

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Gontarski1971Radosław Walas1976
2.Marek Gałczyński1969Tomasz Stopa1967
3-4.Rafał Bogdański1965Mariusz Pakulski1975
3-4.Andrzej Dadas1969Sławomir Lis1974
5-6.Sebastian Lasecki1978Artur Szymczak1979
5-6.Marcin Grzywacz1978Robert Śmierzchalski1974
7.Piotr Bondaruk1976Marek Miałkowski1976

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Kamil Popławski1974Jerzy Szałapski1970
2.Bartosz Drozdowicz1974Józef Orzoł1970
3.Karol Pik1967Marek Szcześniewski1958
4.Wojciech Lasek1970Mariusz Popa1971
5.Dariusz Bober1968Przemysław Dmochowski1964

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Zbigniew Przyjemski1965Stanisław Wikło1961
2.Grzegorz Pradela1965Henryk Swoboda1957
3.Zdzisław Kozłowski1954Kazimierz Zalewski1962

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Bittner1956Bolesław Cichocki1955
2.Jacek Osadnik1958Marek Rosa1958
3.Jacek Pękacki1951Jerzy Rybicki1951
4.Jerzy Lański1951Piotr Szafrański1959
5.Jerzy Ptaszyński1952Andrzej Struensee1953

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Antosiewicz1947Wojciech Chałotowski1949
2.Czesław Gwiazda1942Jerzy Stachowski1943
3.Przemysław Grzeszkowiak1945Jerzy Wrzodak1935

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mariusz Pakulski1975Olga Koniuch1983
2.Krzysztof Grabek1973Małgorzata Średnicka1977
3.Jerzy Szałapski1970Anna Białasiewicz1970
4.Marek Gałczyński1969Ewa Młynarska1967

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Tomasz Stopa1967Magdalena Koba1971
2.Kamil Popławski1974Barbara Jaskólska1971
3.Krzysztof Gontarski1971Dorota Gawrońska-Popa1967
4.Mariusz Popa1971Katarzyna Małyszko1967

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Stanisław Wikło1961Maria Brzeźnicka1959
2.Grzegorz Pradela1965Danuta Foryta1968
3-4.Marek Szcześniewski1958Grażyna Stefańska1955
3-4.Józef Orzoł1970Agnieszka Brojek1967
5-6.Wojciech Lasek1970Ewa Zając1967
5-6.Kazimierz Zalewski1962Małgorzata Zalewska1968

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza mężczyzn35
Gra podwójna kobiet13
Gra podwójna mężczyzn56
Gra mieszana kobiet16
Gra mieszana mężczyzn17
ilość uczestników67
ilość kobiet14
ilość mężczyzn53
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+ (7 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra mieszana - Grupa 45+ (8 par)
najstarszy zawodnikJerzy Wrzodak (82 lat)
najmłodszy zawodnikOlga Koniuch (34 lat)
najstarsza rozgrywana grupa70+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...

Galerie zdjęć z turnieju


Brak galerii zdjęć z tego turnieju...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×