XXI Memoriał Tadeusza Englandera

Podstawowe informacje

Data:20 - 21.05.2017
Miejscowość:Gdańsk
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:UKS "Bursztyn" Gdańsk

Komunikat organizacyjny

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY
XXI MEMORIAŁ TADEUSZA ENGLANDERA/TURNIEJ BADMINTONA SENIORÓW

1. CELE:
• Popularyzacja badmintona
• Integracja środowiska seniorów
• Uczczenie pamięci Pioniera Polskiego Badmintona Tadeusza Englandera

2. ORGANIZATORZY:
UKS Bursztyn Gdańsk
Rodzina i przyjaciele Tadeusza Englandera

Osoba odpowiedzialna za organizację turnieju: (imię, nazwisko, nr telefonu, adres e-mail - wypełnia organizator)
Krzysztof Englander tel; 503 333 195 , adres mail ; [email protected]
Joanna Englander-Brzozowska ; tel ; 502 113 062: [email protected]

3. TERMIN:
20-21.05.2017

4. MIEJSCE:
Gdańsk / Dolna Orunia / Hala Sportowa ul. Smoleńska 5/7 /

Liczba boisk: (4 korty)

5. PROGRAM:
• sobota godz. 9:00 - rozpoczęcie gier zgodnie z planem zamieszczonym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
• sobota godz.11.30 uroczyste otwarcie
• niedziela godz. 9:00 - ewentualne dokończenie gier

6. KATEGORIE WIEKOWE:
• gr.0 kobiety (25+) ur. w 1991 i starsze
• gr.0 mężczyźni (30+) ur. w 1986 i starsi
• gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni ur. 1977-1981
• gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni ur. 1972-1976
• gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni ur. 1967-1971
• gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni ur. 1962-1966
• gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni ur. 1957-1961
• gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni ur. 1952-1956
• gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni ur. 1947-1951
• gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni ur. 1942-1946
• gr.9 (75+) kobiety i mężczyźni ur. 1937-1941
• gr.10 (80+) kobiety i mężczyźni ur. do 31.12.1936

7. SYSTEM ROZGRYWEK:
a. grupowo-pucharowy trójkowy we wszystkich grach;
b. turniej rozgrywany we wszystkich rodzajach gier (pojedyncza mężczyzn, pojedyncza kobiet, podwójna mężczyzn, podwójna kobiet, mieszana) w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej liczbie 3 zgłoszeń. Przy liczbie zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej;
c. zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego samego rodzaju gry;
d. zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej;
e. rozstawianie wg Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów;
f. kobiety mogą grać w trzech grach

8. WARUNKI UCZESTNICTWA:
a. data urodzenia zgodna z pkt. 6;
b. terminowe zgłoszenie do gier;
c. opłacenie wpisowego: 30 zł za grę pojedynczą, 30 zł za grę podwójną od zawodnika;
d. posiadanie aktualnych badań sportowo-lekarskich albo złożenie oświadczenia potwierdzonego podpisem uczestnika o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w turnieju;
e. posiadanie przepisowego sprzętu (w tym lotek) i ubioru sportowego.

9. ZGŁOSZENIA DO GIER:
a. zgłoszenia do wszystkich gier należy składać na formularzu zgłoszeniowym dostępnym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
b. zawodnicy zgłaszający się do turnieju są obowiązani podać:
• imię i nazwisko, rok urodzenia, rodzaj gry, partnerów do gier podwójnych;
• oraz ewentualnie mogą podać: deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o dodatkowe rozstawienie bezklubowe, inne informacje (np. numer telefonu).

10. TERMIN ZGŁOSZEŃ DO GIER:
16 maj 2017 (wtorek) godz. 22:00

11. PUBLIKACJA LOSOWANIA I PLANU GIER:
18 maj 2017 (czwartek) godz. 12:00

12. SĘDZIA GŁÓWNY:
Łukasz Komar nr rejestracyjny sędziego 127/ [email protected]

13. WYNIKI TURNIEJU:
wliczane do listy klasyfikacyjnej seniorów.

14. NAGRODY:
I,II III miejsca – medale i dyplomy , I miejsca – upominki rzeczowe

15. ZAKWATEROWANIE:
Bursa Szkolna w Centrum Kształcenia/ miejsce Turnieju, w cenie 35 zł/doba. Wpłaty za nocleg należy dokonać do 15.05.2017 na konto ; UKS Bursztyn Gdańsk ul. Boguckiego 44 wraz z mailem na adres ; [email protected]
Nr konta ; BZ WBK o/Gdańsk 16 1090 1098 0000 0001 0044 5018
Noclegi można także zamówić indywidualnie w Hotelu Orle ul. Lazurowa 9 – Wyspa Sobieszewska / 200 m od pięknej plaży /
Koszt pokoju dwuosobowego ze śniadaniem – 240 zł/doba. Wolne terminy od 19.05 do 21.05.2017, Telefon; 583080791.

16. WYŻYWIENIE :
Na miejscu turnieju / hala sportowa / czynna będzie kawiarnia z ciepłymi posiłkami .

17. WIECZOREK INTEGRACYJNY:
Hotel Orle Gdańsk ul. Lazurowa 9 / wyspa Sobieszewska /w dniu 20.05.2017 godz. 21.00.
Koszt 50 zł od osoby płatne na konto UKS Bursztyn do 15.05.2017, zgłoszenia: [email protected]

18. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
a. turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Seniorów Badmintona i Regulaminem Sportowym PZBad;
b. w sprawach spornych decyduje sędzia główny Łukasz Komar

19. PATRONAT MEDIALNY / SPONSORZY:
Radio Gdańsk , Pomorski Okręgowy Związek Badmintona

20. UWAGI ORGANIZATORA:
Termin turnieju to także DNI GDAŃSKA. MOC ATRAKCJI PRZYGOTOWAŁO MIASTO GDAŃSK.

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest tutaj
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.MirosławAdamczyk2. miejsce2. miejsce2
2.ZbigniewBartosz4. miejsce4. miejsce2
3.AnnaBiałasiewicz1. miejsce1
4.RafałBogdański6. miejsce1
5.PiotrBondaruk2. miejsce2. miejsce2
6.MaciejBysikiewicz1. miejsce5. miejsce2
7.MirosławChabowski6. miejsce1
8.BolesławCichocki1. miejsce1
9.MichałCiołek6. miejsce6. miejsce2
10.DominikaCygan3. miejsce1
11.DorotaDanielak2. miejsce1
12.ZbigniewDorna2. miejsce1
13.SwietłanaDrude5. miejsce1
14.WiktorDrude6. miejsce5. miejsce2
15.EkaterinaDvalishwili2. miejsce2. miejsce2
16.EwaGolańska1. miejsce1. miejsce2
17.KrzysztofGontarski2. miejsce1
18.AndrzejGrzechnik4. miejsce1
19.DorotaGrzejdak1. miejsce1. miejsce2
20.PrzemysławGrzeszkowiak2. miejsce5. miejsce2
21.ZbigniewGrzęda3. miejsce5. miejsce2
22.MarcinGrzywacz1. miejsce1. miejsce2
23.AdamHermann9. miejsce1
24.JanuszHudziak2. miejsce1
25.GeorgyIakovenko5. miejsce1
26.KazimirJanius3. miejsce5. miejsce2
27.JadwigaKołodziejczyk4. miejsce1
28.ZbigniewKołodziejczyk4. miejsce1
29.OlgaKoniuch1. miejsce1
30.RobertKowalski4. miejsce4. miejsce2
31.DawidKrawiec4. miejsce2. miejsce2
32.GrzegorzKulesza4. miejsce1. miejsce2
33.JacekLewandowski6. miejsce2. miejsce2
34.ArturLugowow3. miejsce2. miejsce2
35.NataszaLugowowa3. miejsce2. miejsce2
36.MarianMatusewicz3. miejsce1
37.JanuszNawrocki1. miejsce1. miejsce2
38.AndrzejNiebrzydowski9. miejsce1. miejsce2
39.JózefOrzoł1. miejsce3. miejsce2
40.JacekOsadnik4. miejsce4. miejsce2
41.IwonaOstrowska4. miejsce1
42.AndrzejPastuszak2. miejsce4. miejsce2
43.TomaszPaszke4. miejsce1
44.LudmilaPerepechenaia3. miejsce3. miejsce2
45.KamilPopławski1. miejsce1
46.MarzenaPrzybyszewska2. miejsce4. miejsce2
47.DariuszPrzybyszewski4. miejsce4. miejsce2
48.AndrzejPrzytulski4. miejsce1. miejsce2
49.MarcinPuciato2. miejsce1. miejsce2
50.AdwinPutteeraj1. miejsce2. miejsce2
51.RyszardRybicki3. miejsce4. miejsce2
52.AnnaSadowska1. miejsce2. miejsce2
53.MarekSadowski4. miejsce1
54.PawelShorin3. miejsce6. miejsce2
55.MarianStelter1. miejsce1
56.Anna Strzelczyk4. miejsce1
57.MichałSuski6. miejsce3. miejsce2
58.JerzySzałapski1. miejsce1. miejsce2
59.RobertŚmierzchalski1. miejsce4. miejsce2
60.KseniaTatarinowa2. miejsce3. miejsce2
61.AlexeyUrsov3. miejsce3. miejsce2
62.MikhailVereshchagin4. miejsce2. miejsce2
63.AndrejVolkov10. miejsce6. miejsce2
64.AleksandrWerbetckii9. miejsce6. miejsce2
65.LeszekWild6. miejsce4. miejsce2
66.HenrykWirzinkiewicz2. miejsce1
67.DorotaWitkowska5. miejsce1
68.GrzegorzWłodarczyk3. miejsce3. miejsce2
69.TomaszWroński1. miejsce1
70.LechZacharzewski3. miejsce1
71.DariuszZgorzałek2. miejsce1

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/eJb4P

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 71 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DorotaGrzejdak1967UKS Kometa Sianów
2.MarzenaPrzybyszewska1974Bydgoszcz

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AdwinPutteeraj1982UKS Omega Smolec
2-4.MikhailVereshchagin1982Rosja
2-4.GrzegorzKulesza1985UKS Hubal Białystok
5-6.WiktorDrude1978Rosja
5-6.MichałSuski1977AZSUM Łódź

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MarcinGrzywacz1978UKS Kometa Sianów
2.MarcinPuciato1980UKS Kometa Sianów
3-4.DawidKrawiec1977UKS Omega Smolec
3-4.RobertKowalski1979Puck
5-6.LeszekWild1977Szemud
5-6.MirosławChabowski1978-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RobertŚmierzchalski1974Gdynia
2.PiotrBondaruk1976Gdańsk
3.PawelShorin1972Rosja
4-6.MichałCiołek1970Gdynia
4-6.RafałBogdański1965Piaseczno
4-6.JacekLewandowski1974Warszawa
7-9.AleksandrWerbetckii1973Rosja
7-9.AdamHermann1973Hel
7-9.AndrzejNiebrzydowski1967Olsztyn
10.AndrejVolkov1974Rosja

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.TomaszWroński1963Wrocław
2.HenrykWirzinkiewicz1963Olsztyn
3.KazimirJanius1966-----
4.TomaszPaszke1966Górzno

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.BolesławCichocki1955Warszawa
2.AndrzejPastuszak1960Gdańsk
3.ZbigniewGrzęda1956Gdańsk
4.JacekOsadnik1958STB Energia Lubliniec

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MarianStelter1946KLKS Pobrzeże Koszalin
2.PrzemysławGrzeszkowiak1945MKS Garwolin
3.RyszardRybicki1945Gdynia

Gra podwójna kobiet - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Ewa Golańska1960Anna Sadowska1958
2.Ekaterina Dvalishwili1978Ksenia Tatarinowa1976
3.Natasza Lugowowa1971Ludmila Perepechenaia1960

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marcin Grzywacz1978Marcin Puciato1980
2.Dawid Krawiec1977Adwin Putteeraj1982
3.Michał Suski1977Grzegorz Włodarczyk1976
4.Robert Kowalski1979Leszek Wild1977

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Kamil Popławski1974Jerzy Szałapski1970
2.Piotr Bondaruk1976Jacek Lewandowski1974
3-4.Andrzej Pastuszak1960Andrzej Przytulski1969
3-4.Andrzej Grzechnik1967Robert Śmierzchalski1974
5-6.Andrej Volkov1974Aleksandr Werbetckii1973
5-6.Michał Ciołek1970Pawel Shorin1972

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Niebrzydowski1967Józef Orzoł1970
2.Mirosław Adamczyk1962Zbigniew Dorna1963
3.Artur Lugowow1968Alexey Ursov1963
4.Zbigniew Bartosz1960Dariusz Przybyszewski1970
5.Georgy Iakovenko1966Kazimir Janius1966

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Maciej Bysikiewicz1960Janusz Nawrocki1961
2.Janusz Hudziak1957Dariusz Zgorzałek1959
3.Marian Matusewicz1951Lech Zacharzewski1949
4.Ryszard Rybicki1945Marek Sadowski1958
5.Zbigniew Grzęda1956Przemysław Grzeszkowiak1945

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Grzegorz Kulesza1985Olga Koniuch1983
2.Mikhail Vereshchagin1982Ekaterina Dvalishwili1978
3.Grzegorz Włodarczyk1976Dominika Cygan1983

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Przytulski1969Dorota Grzejdak1967
2.Krzysztof Gontarski1971Dorota Danielak1974
3.Józef Orzoł1970Ksenia Tatarinowa1976
4.Dariusz Przybyszewski1970Marzena Przybyszewska1974
5.Wiktor Drude1978Swietłana Drude1978

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Szałapski1970Anna Białasiewicz1970
2.Artur Lugowow1968Natasza Lugowowa1971
3-4.Zbigniew Kołodziejczyk1968Jadwiga Kołodziejczyk1968
3-4.Zbigniew Bartosz1960Anna Strzelczyk1970
5.Maciej Bysikiewicz1960Dorota Witkowska1971

Gra mieszana - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Janusz Nawrocki1961Ewa Golańska1960
2.Mirosław Adamczyk1962Anna Sadowska1958
3.Alexey Ursov1963Ludmila Perepechenaia1960
4.Jacek Osadnik1958Iwona Ostrowska1966

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet2
Gra pojedyncza mężczyzn32
Gra podwójna kobiet6
Gra podwójna mężczyzn40
Gra mieszana kobiet17
Gra mieszana mężczyzn17
ilość uczestników71
ilość kobiet17
ilość mężczyzn54
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+ (10 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 40+ (6 par)
najstarszy zawodnikPrzemysław Grzeszkowiak (72 lat)
najmłodszy zawodnikGrzegorz Kulesza (32 lat)
najstarsza rozgrywana grupa70+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...

Galerie zdjęć z turnieju


Brak galerii zdjęć z tego turnieju...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×