X Jurajski Turniej Seniorów

Podstawowe informacje

Data:22 - 23.04.2017
Miejscowość:Częstochowa
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Komunikat organizacyjny

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY
X Jurajski Turniej Seniorów

1. CELE:
• Popularyzacja badmintona
• Integracja środowiska seniorów
• Promocja Miasta Częstochowa

2. ORGANIZATORZY:
Saints Badminton Academy-Maciej Ociepa ul. Palmowa 1/9 m.22
Śląski Związek Badmintona

Osoba odpowiedzialna za organizację turnieju
Maciej OCIEPA tel. 728496062, poczta el: [email protected]
Jarosław OCIEPA tel. 502044605, poczta el: [email protected]

3. TERMIN:
22-23.04.2017 r.

4. MIEJSCE:
Hala Polonia w Częstochowie ul. Dekabrystów 43

Liczba boisk: 9

5. PROGRAM:
• sobota godz. 9:00 - rozpoczęcie gier zgodnie z planem zamieszczonym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
• niedziela godz. 9:00 - ewentualne dokończenie gier

6. KATEGORIE WIEKOWE:
• gr.0 kobiety (25+) ur. w 1991 i starsze
• gr.0 mężczyźni (30+) ur. w 1986 i starsi
• gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni ur. 1977-1981
• gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni ur. 1972-1976
• gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni ur. 1967-1971
• gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni ur. 1962-1966
• gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni ur. 1957-1961
• gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni ur. 1952-1956
• gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni ur. 1947-1951
• gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni ur. 1942-1946
• gr.9 (75+) kobiety i mężczyźni ur. 1937-1941
• gr.10 (80+) kobiety i mężczyźni ur. do 31.12.1936

7. SYSTEM ROZGRYWEK:
a. grupowo-pucharowy trójkowy we wszystkich grach;
b. turniej rozgrywany we wszystkich rodzajach gier (pojedyncza mężczyzn, pojedyncza kobiet, podwójna mężczyzn, podwójna kobiet, mieszana) w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej liczbie 3 zgłoszeń. Przy liczbie zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej;
c. zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego samego rodzaju gry;
d. zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej;
e. rozstawianie wg Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów;

8. WARUNKI UCZESTNICTWA:
a. data urodzenia zgodna z pkt. 6;
b. terminowe zgłoszenie do gier;
c. opłacenie wpisowego: 30 zł za grę pojedynczą, 30 zł za grę podwójną od zawodnika;
d. posiadanie aktualnych badań sportowo-lekarskich albo złożenie oświadczenia potwierdzonego podpisem uczestnika o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w turnieju;
e. posiadanie przepisowego sprzętu (w tym lotek) i ubioru sportowego.

9. ZGŁOSZENIA DO GIER:
a. zgłoszenia do wszystkich gier należy składać na formularzu zgłoszeniowym dostępnym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
b. zawodnicy zgłaszający się do turnieju są obowiązani podać:
• imię i nazwisko, rok urodzenia, rodzaj gry, partnerów do gier podwójnych;
• oraz ewentualnie mogą podać: deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o dodatkowe rozstawienie bezklubowe, inne informacje (np. numer telefonu).

10. TERMIN ZGŁOSZEŃ DO GIER:
18.04.2017 r (wtorek) godz. 22:00

11. PUBLIKACJA LOSOWANIA I PLANU GIER:
20.04.2017 r (czwartek) godz. 12:00

12. SĘDZIA GŁÓWNY:
Jarosław OCIEPA #GL93 [email protected]

13. WYNIKI TURNIEJU:
wliczane do listy klasyfikacyjnej seniorów.

14. NAGRODY:
Puchary, medale za miejsca 1-3 w miarę możliwości organizatorów

15. ZAKWATEROWANIE:
Hotel Ibis Częstochowa
IBIS_Hotels_filet_22x10
ul.Jaskrowska 22, 42-200 Częstochowa
Tel.: +48 34 377 45 03; Fax : +48 34 377 45 55
Na hasło badminton niższa cena śniadania

Inne hotele na terenie miasta Częstochowa

16. WYŻYWIENIE:
Punkty gastronomiczne na terenie miasta Częstochowa

17. WIECZOREK INTEGRACYJNY:
Będzie oddzielny komunikat na stronie http://eBadminton.com.pl/.

18. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
a. turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Seniorów Badmintona i Regulaminem Sportowym PZBad;
b. w sprawach spornych decyduje sędzia główny Jarosław Ociepa

19. PATRONAT MEDIALNY / SPONSORZY:
ARTENGO Polska, Li-Ning Polska

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest tutaj
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.MirosławAdamczyk4. miejsce1
2.DariuszAugustyńczyk1. miejsce6. miejsce2
3.ZbigniewBartosz2. miejsce1. miejsce2
4.BeataBiałek4. miejsce1
5.RobertBieganowski6. miejsce1. miejsce2
6.AndrzejBittner4. miejsce1
7.RafałBogdański6. miejsce1
8.PiotrBondaruk4. miejsce1. miejsce2
9.WojciechBorzęcki1. miejsce1
10.AgnieszkaBrojek2. miejsce2. miejsce2
11.MariaBrzeźnicka2. miejsce1. miejsce2
12.BolesławCichocki1. miejsce4. miejsce2
13.KrystynaCielecka4. miejsce4. miejsce2
14.DominikaCygan1. miejsce1. miejsce2
15.AnnaCzupioł2. miejsce4. miejsce2
16.DorotaDanielak1. miejsce6. miejsce2
17.MarcinDrzyzga9. miejsce1
18.CarolaFechner3. miejsce3. miejsce2
19.JakubFirlus2. miejsce1
20.DanutaForyta1. miejsce1. miejsce2
21.PawełGasz1. miejsce1. miejsce2
22.DorotaGawrońska-Popa3. miejsce5. miejsce2
23.GrzegorzGórski6. miejsce6. miejsce2
24.KrzysztofGrabek2. miejsce2. miejsce2
25.AndrzejGrzechnik2. miejsce1
26.DorotaGrzejdak2. miejsce2. miejsce2
27.PrzemysławGrzeszkowiak3. miejsce2. miejsce2
28.MarcinGrzywacz1. miejsce4. miejsce2
29.CzesławGwiazda4. miejsce3. miejsce2
30.KarolJakubczyk4. miejsce1
31.BarbaraJaskólska1. miejsce4. miejsce2
32.MałgorzataKabarowska2. miejsce4. miejsce2
33.WojciechKałamaga3. miejsce6. miejsce2
34.TomaszKnopek9. miejsce3. miejsce2
35.ElżbietaKołtuńska3. miejsce5. miejsce2
36.OlgaKoniuch2. miejsce1
37.MonikaKopka1. miejsce3. miejsce2
38.DanutaKorbel3. miejsce6. miejsce2
39.AndrzejKowalski2. miejsce2. miejsce2
40.DawidKrawiec3. miejsce1
41.PiotrKrzempek8. miejsce6. miejsce2
42.GrzegorzKulesza2. miejsce2. miejsce2
43.LechKurpios7. miejsce1
44.PiotrKwieciński1. miejsce3. miejsce2
45.KrzysztofLatawski1. miejsce6. miejsce2
46.EwaLesiuk1. miejsce1
47.ZbigniewMarszałek4. miejsce1
48.MariuszMichniewicz1. miejsce2. miejsce2
49.MarekMiłoszewski7. miejsce1
50.EwaMłynarska2. miejsce1. miejsce2
51.TomaszMorawik1. miejsce3. miejsce2
52.MirosławMordasiewicz1. miejsce2. miejsce2
53.DariuszMoruń6. miejsce1
54.AndrzejNiebrzydowski4. miejsce4. miejsce2
55.DominikNocuń10. miejsce1
56.JarosławOciepa6. miejsce2. miejsce2
57.DariuszOpatrzyk6. miejsce1. miejsce2
58.JózefOrzoł4. miejsce2. miejsce2
59.JacekOsadnik6. miejsce3. miejsce2
60.IwonaOstrowska5. miejsce6. miejsce2
61.ArkadiuszParma2. miejsce4. miejsce2
62.KarolPik5. miejsce7. miejsce2
63.ŁukaszPohl2. miejsce1
64.PrzemysławPohl2. miejsce1
65.MariuszPopa4. miejsce1
66.KamilPopławski4. miejsce1
67.GrzegorzPradela2. miejsce1. miejsce2
68.JakubProbierz3. miejsce4. miejsce2
69.ZbigniewPrzyjemski1. miejsce1
70.MarcinPuciato1. miejsce1. miejsce2
71.GrzegorzRadecki4. miejsce6. miejsce2
72.BennoRaj2. miejsce3. miejsce2
73.WojciechRomańczuk3. miejsce4. miejsce2
74.MarekRosa3. miejsce4. miejsce2
75.ArturRosłaniec4. miejsce5. miejsce2
76.MariuszRurarz6. miejsce2. miejsce2
77.MarcinRykała1. miejsce4. miejsce2
78.PawełSłupczewski9. miejsce1
79.GrzegorzSochacki8. miejsce1
80.DamianStefańczyk6. miejsce3. miejsce2
81.AndrzejStruensee2. miejsce6. miejsce2
82.PiotrSuski6. miejsce1. miejsce2
83.MichałSuski3. miejsce6. miejsce2
84.HenrykSwoboda2. miejsce1
85.JacekSzafrański3. miejsce1
86.AndrzejSzawłowski4. miejsce1
87.MarekSzcześniewski2. miejsce6. miejsce2
88.AnnaSztolcman6. miejsce1
89.RobertŚmierzchalski1. miejsce2. miejsce2
90.MałgorzataŚrednicka3. miejsce2. miejsce2
91.CzesławTrzmiel4. miejsce4. miejsce2
92.StanisławWikło1. miejsce1. miejsce2
93.HenrykWirzinkiewicz4. miejsce4. miejsce2
94.GrzegorzWłodarczyk3. miejsce1. miejsce2
95.BożenaWołkowycka1. miejsce3. miejsce2
96.MałgorzataWoźniak3. miejsce2. miejsce2
97.TomaszWroński2. miejsce1
98.EwaZając4. miejsce1
99.DariuszZgorzałek4. miejsce1
100.MaciejŻmudziński3. miejsce1

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest pod adresem: cut.yt/qLof9t

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/wNdf4o

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 100 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DominikaCygan1983AZSUM Łódź
2.DorotaGrzejdak1967UKS Kometa Sianów
3.MałgorzataŚrednicka1977Wrocław

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MonikaKopka1970Kielce
2.MałgorzataKabarowska1965Opole
3.ElżbietaKołtuńska1961Lubliniec

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.TomaszMorawik1976AZSAGH Kraków
2.ArkadiuszParma1977Brzeg
3.JakubProbierz1986Jaworzno
4.KarolJakubczyk1983Myszków

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MarcinPuciato1980UKS Kometa Sianów
2.JakubFirlus1979Katowice
3.DawidKrawiec1977UKS Omega Smolec
4-6.DariuszOpatrzyk1980KS Wolant Jaworzno
4-6.DamianStefańczyk1978Kielce
4-6.RobertBieganowski1968Żyrardów
7-9.TomaszKnopek1980UKS KSBad Kraków
7-9.MarcinDrzyzga1980Wrocław
7-9.PawełSłupczewski1974Katowice
10.DominikNocuń1981Olsztyn k/Częstochowy

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RobertŚmierzchalski1974Gdynia
2.KrzysztofGrabek1973Wrocław
3-4.GrzegorzRadecki1972Bieruń
3-4.PiotrBondaruk1976Gdańsk
5-6.MariuszRurarz1975Białystok
5-6.RafałBogdański1965Piaseczno
7-8.GrzegorzSochacki1968MLKS Solec Kuj.
7-8.PiotrKrzempek1976Katowice

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofLatawski1956Oświęcim
2.BennoRaj1966Köpenicker BC/SC Berlin
3.WojciechKałamaga1971Tarnowskie Góry
4.AndrzejNiebrzydowski1967Olsztyn
5.KarolPik1967Warszawa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MariuszMichniewicz1964UKS Hubal Białystok
2.TomaszWroński1963Wrocław
3.WojciechRomańczuk1966Olsztyn
4.HenrykWirzinkiewicz1963Olsztyn

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MirosławMordasiewicz1958UKS Hubal Białystok
2.ZbigniewBartosz1960Bydgoszcz
3-4.CzesławTrzmiel1960Opole
3-4.ZbigniewMarszałek1959Sosnowiec
5-6.PiotrSuski1961Warszawa
5-6.JacekOsadnik1958STB Energia Lubliniec
7.LechKurpios1958Częstochowa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.BolesławCichocki1955Warszawa
2.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
3.JacekSzafrański1952MUKS Victor Warszawa
4.AndrzejSzawłowski1955Opole

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełGasz1942UKS Unia Bieruń
2.AndrzejKowalski1945Kielce
3.PrzemysławGrzeszkowiak1945MKS Garwolin
4.CzesławGwiazda1942Żyrardów

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dorota Danielak1974Bożena Wołkowycka1971
2.Anna Czupioł1985Ewa Młynarska1967
3.Danuta Korbel1973Małgorzata Woźniak1957

Gra podwójna kobiet - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Danuta Foryta1968Barbara Jaskólska1971
2.Agnieszka Brojek1967Maria Brzeźnicka1959
3.Carola Fechner1964Dorota Gawrońska-Popa1967
4.Krystyna Cielecka1953Ewa Zając1967
5.Elżbieta Kołtuńska1961Iwona Ostrowska1966

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dariusz Augustyńczyk1984Marcin Rykała1977
2.Grzegorz Kulesza1985Mariusz Rurarz1975
3.Tomasz Knopek1980Tomasz Morawik1976
4.Arkadiusz Parma1977Jakub Probierz1986

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marcin Grzywacz1978Marcin Puciato1980
2.Przemysław Pohl1978Łukasz Pohl1976
3.Michał Suski1977Grzegorz Włodarczyk1976

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Bondaruk1976Piotr Kwieciński1970
2.Andrzej Grzechnik1967Robert Śmierzchalski1974
3-4.Andrzej Niebrzydowski1967Józef Orzoł1970
3-4.Mariusz Popa1971Artur Rosłaniec1974
5-6.Wojciech Kałamaga1971Piotr Krzempek1976
5-6.Krzysztof Latawski1956Grzegorz Radecki1972
7.Marek Miłoszewski1970Karol Pik1967

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Zbigniew Przyjemski1965Stanisław Wikło1961
2.Grzegorz Pradela1965Henryk Swoboda1957
3-4.Henryk Wirzinkiewicz1963Dariusz Zgorzałek1959
3-4.Mirosław Adamczyk1962Wojciech Romańczuk1966
5-6.Grzegorz Górski1962Dariusz Moruń1961
5-6.Jarosław Ociepa1962Andrzej Struensee1953

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Zbigniew Bartosz1960Piotr Suski1961
2.Mirosław Mordasiewicz1958Marek Szcześniewski1958
3.Jacek Osadnik1958Marek Rosa1958
4.Andrzej Bittner1956Bolesław Cichocki1955

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Wojciech Borzęcki1947Paweł Gasz1942
2.Przemysław Grzeszkowiak1945Andrzej Kowalski1945
3.Czesław Gwiazda1942Maciej Żmudziński1944

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Grzegorz Włodarczyk1976Dominika Cygan1983
2.Grzegorz Kulesza1985Olga Koniuch1983
3-4.Marcin Grzywacz1978Beata Białek1985
3-4.Marcin Rykała1977Anna Czupioł1985
5-6.Dariusz Augustyńczyk1984Danuta Korbel1973
5-6.Michał Suski1977Dorota Danielak1974

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dariusz Opatrzyk1980Ewa Lesiuk1980
2.Krzysztof Grabek1973Małgorzata Średnicka1977
3.Damian Stefańczyk1978Monika Kopka1970

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Robert Bieganowski1968Ewa Młynarska1967
2.Mariusz Michniewicz1964Dorota Grzejdak1967
3.Piotr Kwieciński1970Bożena Wołkowycka1971
4.Kamil Popławski1974Barbara Jaskólska1971
5.Artur Rosłaniec1974Dorota Gawrońska-Popa1967

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Grzegorz Pradela1965Danuta Foryta1968
2.Józef Orzoł1970Agnieszka Brojek1967
3.Benno Raj1966Carola Fechner1964

Gra mieszana - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Stanisław Wikło1961Maria Brzeźnicka1959
2.Jarosław Ociepa1962Małgorzata Woźniak1957
3-4.Marek Rosa1958Krystyna Cielecka1953
3-4.Czesław Trzmiel1960Małgorzata Kabarowska1965
5-6.Grzegorz Górski1962Anna Sztolcman1964
5-6.Marek Szcześniewski1958Iwona Ostrowska1966

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet6
Gra pojedyncza mężczyzn46
Gra podwójna kobiet16
Gra podwójna mężczyzn54
Gra mieszana kobiet23
Gra mieszana mężczyzn23
ilość uczestników100
ilość kobiet25
ilość mężczyzn75
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+ (10 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 40+ (7 par)
najstarszy zawodnikPaweł Gasz (75 lat)
najmłodszy zawodnikJakub Probierz (31 lat)
najstarsza rozgrywana grupa70+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×