34. Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów

Organizator

Organizator:brak danych

Komunikat organizacyjny

34. INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW
POD PATRONATEM HONOROWYM PANI BURMISTRZ MIASTA I GMINY
SOLEC KUJAWSKI 08-09 CZERWCA 2013

ORGANIZATOR BEZPOŚREDNI:
Kujawsko-Pomorski Okręgowy Związek Badmintona

WSPÓŁORGANIZATORZY:
Polski Związek Badmintona
MLKS Solec Kujawski
Ośrodek Sportu i Rekreacji Solec Kujawski

CEL:
1. Popularyzacja i rozszerzenie zasięgu badmintona w Polsce.
2. Wyłonienie Indywidualnych Mistrzów Polski i powołanie ekipy narodowej na Mistrzostwa Świata Seniorów.

TERMIN: 08-09.06.2013 r.

MIEJSCE: Hala OSiR Solec Kuj. ul. Bojowników o Wolność i Demokrację 3.

KATEGORIE WIEKOWE: Zgodnie z zaleceniami Rady Seniorów Badmintona obowiązującymi na 2012/2013.
gr.0 kobiety (25+) ur. 1987 i wcześniej;
gr.0 mężczyźni (30+) ur. 1982 i wcześniej;
gr.1 (35+) ur. 1977 i wcześniej;
gr.2 (40+) ur. 1972 i wcześniej;
gr.3 (45+) ur. 1967 i wcześniej;
gr.4 (50+) ur. 1962 i wcześniej;
gr.5 (55+) ur. 1957 i wcześniej;
gr.6 (60+) ur. 1952 i wcześniej;
gr.7 (65+) ur. 1947 i wcześniej;
gr.8 (70+) ur. 1942 i wcześniej;
gr.9 (75+) ur. 1937 i wcześniej.

WARUNKI UCZESTNICTWA:
- aktualny wpis Polaka w ewidencji zawodników PZBad;
- opłacenie wpisowego: 40 zł za grę pojedynczą, 30 zł za grę podwójną od zawodnika;
- wniesienie dobrowolnej opłaty na rzecz seniorów 5 zł od osoby oprócz grup 8 i 9;
- złożenie oświadczenia potwierdzonego podpisem uczestnika o zdolności do gry;
- posiadania sprzętu do gry, w tym lotek.

UWAGA: uczestnicy turnieju ubezpieczają się we własnym zakresie.

SYSTEM ROZGRYWEK I RODZAJE GIER: grupowo-pucharowy trójkowy, we wszystkich grach, w każdej grupie wiekowej przy minimalnej ilości 3 uczestników; zawodnik może brać udział maksymalnie w dwóch grach różnego rodzaju.

NAGRODY: I miejsce – medale, puchary, dyplomy; II i III miejsce – medale i dyplomy oraz nagrody wg możliwości organizatorów.

WYNIKI MISTRZOSTW: będą wliczone do klasyfikacji ogólnopolskiej seniorów

PROGRAM:
7.06.2013 r. godz. 21.00 losowanie wszystkich gier Hala OSiR
8.06.2013 r. godz. 9.00 – 9.10 uroczyste otwarcie
godz. 9.10 gry pojedyncze mężczyzn gr. 0, 1, 2
godz. 9.30 gry pojedyncze mężczyzn gr. 3, 4
godz. 11.15 gry pojedyncze mężczyzn gr. 5, 6, 7, 8, 9, gry pojedyncze kobiet i dalsze
godz. 22.00 wieczorek integracyjny
9.06.2013 r. godz. 9.00 c.d. gier.
Gry podwójne nie wcześniej niż godz. 12.00 dn. 8.06.2013.
Szczegółowy plan gier będzie opracowany po zamknięciu list zgłoszeń przez sędziego głównego.
Planowane zakończenie gier ok. godz. 17.00 dn. 9.06.2013.

ZAKWATEROWANIE:
hotel OSiR (pokoje 1 osobowe 60 zł, pokoje 3,4 osobowe – 35 zł – pierwszeństwo rezerwacji noclegów mają osoby zamawiające 2 doby noclegowe) Tel. 52 387 80 30 wew. 114
hotel LEŚNY - tel. 52 387 16 38
hotel AUTOS – hasło: badminton tel. 52 387 66 66; - 55 zł/os. w zależności od wolnych miejsc
hotel UNIJNY – kontakt p. Kasia tel. 730 271 730 – 30 zł/os.
hotel AMELIA - ok. 12 km od OSiR, hasło: badminton, pokój 1os. – 100 zł ze śniadaniem, 2os. – 130 zł ze śniadaniem, 3os. – 180 zł ze śniadaniem.

WYŻYWIENIE:
Możliwość korzystania z bufetu na terenie hali sportowej.

WIECZOREK INTEGRACYJNY: odpłatność 45 zł za osobę.

ZGŁOSZENIA DO GRY: tylko w formie pisemnej do wszystkich gier na adres: sędziego głównego [email protected] (tel. 790 267 363) w nieprzekraczalnym terminie do dnia 05.06.2013 r. do godziny 20.00 (prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w wieczorku integracyjnym do dnia 05.06.2013r.).
Strona internetowa turnieju: www.mps.soleckalotka.neth.pl

POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
- turniej przeprowadzany jest zgodnie z regulaminem sportowym PZBad i regulaminem seniorów badmintona;
- mecze rozgrywane bez sędziów prowadzących;
- rozstawienie zgodnie z aktualną listą klasyfikacyjną seniorów;
- w sprawach spornych decyduje sędzia główny p. Leszek RORAT (licencja # 36).
W sprawach organizacyjnych prosimy o kontakt: Mirosław ADAMCZYK Tel. 606935553

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest pod adresem: cut.yt/dp2LC4.
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.MirosławAdamczyk8. miejsce6. miejsce2
2.PiotrAgaciński4. miejsce9. miejsce2
3.AndrzejAntosiewicz3. miejsce1. miejsce2
4.KrzysztofAugustyn3. miejsce6. miejsce2
5.KamilaAugustyn1. miejsce6. miejsce2
6.KatarzynaBaranowska4. miejsce5. miejsce2
7.ZbigniewBartosz3. miejsce3. miejsce2
8.JacekBełus9. miejsce3. miejsce2
9.GrażynaBełus3. miejsce3. miejsce2
10.BeataBiałek4. miejsce9. miejsce2
11.RobertBieganowski2. miejsce8. miejsce2
12.KrzysztofBiela2. miejsce1
13.AndrzejBittner6. miejsce1
14.KrzysztofBogucki11. miejsce1
15.WojciechBorzęcki6. miejsce2. miejsce2
16.EwelinaBracha4. miejsce4. miejsce2
17.AgnieszkaBrojek2. miejsce4. miejsce2
18.MariaBrzeźnicka2. miejsce1. miejsce2
19.MaciejBysikiewicz1. miejsce1
20.BolesławCichocki3. miejsce1. miejsce2
21.KrystynaCielecka2. miejsce1
22.AdamCimosz3. miejsce1. miejsce2
23.DominikaCygan1. miejsce2. miejsce2
24.AndrzejDadas6. miejsce3. miejsce2
25.DorotaDanielak2. miejsce2. miejsce2
26.GrzegorzDąbrowski18. miejsce9. miejsce2
27.ZbigniewDorna6. miejsce1
28.AgataDoroszkiewicz3. miejsce1. miejsce2
29.RyszardDrążkowski8. miejsce9. miejsce2
30.AndrzejGajewski8. miejsce10. miejsce2
31.MarekGałczyński1. miejsce1
32.PawełGasz1. miejsce1. miejsce2
33.DorotaGawrońska-Popa3. miejsce4. miejsce2
34.RobertGładych4. miejsce5. miejsce2
35.PawełGłażewski10. miejsce1
36.EwaGolańska1. miejsce2. miejsce2
37.KrzysztofGrabek18. miejsce3. miejsce2
38.AndrzejGrzechnik3. miejsce3. miejsce2
39.DorotaGrzejdak1. miejsce1. miejsce2
40.AdamGrzesiak12. miejsce9. miejsce2
41.PrzemysławGrzeszkowiak6. miejsce3. miejsce2
42.JerzyGrzybowski4. miejsce3. miejsce2
43.MarcinGrzywacz12. miejsce6. miejsce2
44.DominikaGuzik-Płuchowska3. miejsce2. miejsce2
45.CzesławGwiazda3. miejsce2. miejsce2
46.KrzysztofHodur2. miejsce1
47.MarekHoppe12. miejsce6. miejsce2
48.PiotrHorodecki12. miejsce6. miejsce2
49.CezaryHryciuk3. miejsce2. miejsce2
50.MarekIdzikowski2. miejsce1. miejsce2
51.AndrzejJanecki2. miejsce1
52.PawełJanuchowski6. miejsce1
53.ZbigniewJasiulewicz8. miejsce1. miejsce2
54.BarbaraJaskólska3. miejsce2. miejsce2
55.OskarJass11. miejsce4. miejsce2
56.KonradJurczak6. miejsce1
57.JanKaczmarczyk6. miejsce3. miejsce2
58.PawełKafarski13. miejsce1
59.AndrzejKaftański3. miejsce1. miejsce2
60.RafałKasprów2. miejsce1. miejsce2
61.MagdalenaKoba2. miejsce1. miejsce2
62.PiotrKopacz2. miejsce2. miejsce2
63.MonikaKopka3. miejsce10. miejsce2
64.AndrzejKowalski3. miejsce2. miejsce2
65.SławomirKowalski11. miejsce1
66.ZdzisławKozłowski8. miejsce9. miejsce2
67.MarekKrajewski3. miejsce1
68.DariuszKraszewski6. miejsce1
69.WładysławKsiężyk1. miejsce1. miejsce2
70.TomaszKuciejczyk8. miejsce1
71.BarbaraKulanty1. miejsce3. miejsce2
72.JarosławKurkowski11. miejsce5. miejsce2
73.PiotrKwieciński2. miejsce9. miejsce2
74.RyszardLachman3. miejsce1
75.SebastianLasecki8. miejsce6. miejsce2
76.KrzysztofLatawski1. miejsce3. miejsce2
77.EwaLesiuk4. miejsce9. miejsce2
78.JacekLewandowski12. miejsce1
79.AgataLipowska2. miejsce1. miejsce2
80.MarcinLipowski2. miejsce1. miejsce2
81.TomaszLipski3. miejsce3. miejsce2
82.PiotrŁuszkiewicz2. miejsce2. miejsce2
83.FabianMaleszewski8. miejsce9. miejsce2
84.KatarzynaMałyszko2. miejsce3. miejsce2
85.MirosławMarek12. miejsce9. miejsce2
86.MarianMatusewicz2. miejsce6. miejsce2
87.MirosławMendelewski3. miejsce6. miejsce2
88.MariuszMichniewicz2. miejsce1. miejsce2
89.MarekMiłoszewski11. miejsce1
90.EwaMłynarska1. miejsce3. miejsce2
91.TomaszMorawik18. miejsce9. miejsce2
92.MirosławMordasiewicz8. miejsce2. miejsce2
93.JerzyMurach3. miejsce6. miejsce2
94.MaciejNamysł19. miejsce6. miejsce2
95.JanuszNawrocki1. miejsce1. miejsce2
96.ZbigniewNawrocki9. miejsce6. miejsce2
97.AndrzejNiebrzydowski8. miejsce1
98.JarosławOciepa12. miejsce3. miejsce2
99.PrzemysławOgrodziński2. miejsce1
100.KarolinaOlejarz9. miejsce1
101.JózefOrzoł6. miejsce1
102.JacekOsadnik12. miejsce8. miejsce2
103.MariuszPakulski6. miejsce1
104.AndrzejPastuszak12. miejsce6. miejsce2
105.RyszardPawluk12. miejsce6. miejsce2
106.HubertPączek1. miejsce1. miejsce2
107.LechPerko12. miejsce6. miejsce2
108.MaciejPiekło2. miejsce3. miejsce2
109.PawełPieluszyński1. miejsce1
110.MariuszPopa4. miejsce1
111.KamilPopławski18. miejsce3. miejsce2
112.GrzegorzPradela3. miejsce2. miejsce2
113.ZdzisławaPrędka1. miejsce4. miejsce2
114.JacekPrędki1. miejsce3. miejsce2
115.KazimierzPrędki1. miejsce4. miejsce2
116.ZbigniewPrzyjemski1. miejsce4. miejsce2
117.JerzyPtaszyński3. miejsce9. miejsce2
118.TomaszPyć6. miejsce1
119.GrzegorzRadecki9. miejsce9. miejsce2
120.SławomirRosa8. miejsce3. miejsce2
121.MarekRosa12. miejsce6. miejsce2
122.RobertRóziecki14. miejsce9. miejsce2
123.MariuszRurarz18. miejsce6. miejsce2
124.JerzyRybicki1. miejsce2. miejsce2
125.KrzysztofSamonek3. miejsce9. miejsce2
126.MaciejSidorowicz9. miejsce6. miejsce2
127.AdamSłomka1. miejsce1
128.GrzegorzSmajek3. miejsce1
129.MariuszSmolich3. miejsce9. miejsce2
130.PiotrSobotka3. miejsce2. miejsce2
131.IwonaSobotka3. miejsce2. miejsce2
132.JerzyStachowski7. miejsce3. miejsce2
133.DominikStatnik6. miejsce9. miejsce2
134.DamianStefańczyk12. miejsce10. miejsce2
135.GrażynaStefańska1. miejsce1. miejsce2
136.RafałStolarczyk12. miejsce1
137.NorbertStolicki6. miejsce9. miejsce2
138.TomaszStopa1. miejsce1. miejsce2
139.AndrzejStruensee8. miejsce6. miejsce2
140.MichałSuski14. miejsce1
141.PiotrSuski3. miejsce3. miejsce2
142.HenrykSwoboda12. miejsce8. miejsce2
143.JerzySzałapski6. miejsce6. miejsce2
144.MarekSzcześniewski8. miejsce3. miejsce2
145.ŁukaszSzmel6. miejsce9. miejsce2
146.MariuszSzmoniewski2. miejsce2. miejsce2
147.WłodzimierzSzwacki13. miejsce10. miejsce2
148.DariuszSzymkiewicz2. miejsce1
149.RobertŚmierzchalski12. miejsce9. miejsce2
150.MałgorzataŚrednicka3. miejsce3. miejsce2
151.PrzemysławTomecki12. miejsce9. miejsce2
152.AgnieszkaTrzcińska2. miejsce6. miejsce2
153.LeopoldTukendorf2. miejsce2. miejsce2
154.ArturTukendorf2. miejsce2. miejsce2
155.SoniaWachowska3. miejsce5. miejsce2
156.RadosławWalas3. miejsce1
157.KrzysztofWalenda1. miejsce3. miejsce2
158.StefanWełnic9. miejsce1
159.StanisławWikło1. miejsce1. miejsce2
160.GrzegorzWłodarczyk12. miejsce6. miejsce2
161.MartaWojciechowska1. miejsce6. miejsce2
162.WaldemarWolański8. miejsce8. miejsce2
163.MałgorzataWoźniak2. miejsce3. miejsce2
164.JanuszWyczałkowski8. miejsce10. miejsce2
165.LechZacharzewski6. miejsce1
166.MichałZakrzewski6. miejsce6. miejsce2
167.PiotrZawirski18. miejsce6. miejsce2
168.JacekZbróg8. miejsce1
169.DariuszZgorzałek11. miejsce1

Losowanie


Brak danych...

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/VnRXI

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 169 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DominikaCygan1983KU AZS UM Łódź
2.AgnieszkaTrzcińska1980Ruciane-Nida
3.MałgorzataŚrednicka1977Wrocław

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.EwaGolańska1960Gdynia
2.KatarzynaMałyszko1967Białystok
3.MonikaKopka1970Kielce

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.ZdzisławaPrędka1945UTS Akro-Bad Warszawa
2.MałgorzataWoźniak1957Częstochowa
3.GrażynaBełus1953Kielce

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.HubertPączek1982AZSAGH Kraków
2.RafałKasprów1981Sportowa Politechnika
3.TomaszLipski1980ŚKBad Harcownik Warszawa
3.MirosławMendelewski1982SKB Piast Słupsk
5-8.AndrzejGajewski1982Olsztyn
5-8.ZbigniewJasiulewicz1979AZSAGH Kraków
5-8.SebastianLasecki1978OTB Lotka Ostrów Wlkp.
5-8.FabianMaleszewski1981Ruciane-Nida
9-12.PrzemysławTomecki1982AZSAGH Kraków
9-12.DamianStefańczyk1978Kielce
9-12.MirosławMarek1978-----
9-12.MarcinGrzywacz1978UKS Kometa Sianów
13-14.MichałSuski1977Zgierz
13-14.RobertRóziecki1978Ruciane-Nida

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofWalenda1973AZSUW Warszawa
2.MarcinLipowski1975AZS WAT Warszawa
3.MariuszSmolich1975-----
3.AdamCimosz1973KS Chojnik Jelenia Góra
5-6.NorbertStolicki1973Bolesławiec
5-6.DominikStatnik1974Gdańsk
7-12.RobertŚmierzchalski1974Gdynia
7-12.GrzegorzWłodarczyk1976KU AZS UM Łódź
7-12.RafałStolarczyk1976-----
7-12.JacekLewandowski1974Warszawa
7-12.MarekHoppe1976UKS Kometa Sianów
7-12.AdamGrzesiak1973OTB Lotka Ostrów Wlkp.
13-18.KrzysztofGrabek1973Wrocław
13-18.KamilPopławski1974KU AZS WAT
13-18.GrzegorzDąbrowski1977-----
13-18.MariuszRurarz1975Białystok
13-18.PiotrZawirski1973AZSOŚ Łódź
13-18.TomaszMorawik1976AZSAGH Kraków
19.MaciejNamysł1975-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełPieluszyński1970Poznań
2.RobertBieganowski1968Żyrardów
3.KrzysztofSamonek1970-----
4-6.JerzySzałapski1970Gdynia
4-6.AndrzejDadas1969MKS Garwolin
4-6.JanKaczmarczyk1970STB Energia Lubliniec
7-9.ZbigniewNawrocki1970Gniezno
7-9.GrzegorzRadecki1972Bieruń
7-9.MaciejSidorowicz1972-----
10-11.SławomirKowalski1971KS Chojnik Jelenia Góra
10-11.KrzysztofBogucki1972Jabłonowo

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JacekPrędki1965MKS Garwolin
2.PiotrŁuszkiewicz1964SKB Piast Słupsk
3.AndrzejGrzechnik1967Gdynia
4.RobertGładych1965-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JanuszNawrocki1961Gniezno
2.MariuszSzmoniewski1960-----
3.JerzyMurach1962Olsztyn
3.ZbigniewBartosz1960Bydgoszcz
5-8.MirosławMordasiewicz1958UKS Hubal Białystok
5-8.MirosławAdamczyk1962Bydgoszcz
5-8.MarekSzcześniewski1958Żyrardów
5-8.WaldemarWolański1961-----
9-12.JacekOsadnik1958STB Energia Lubliniec
9-12.JarosławOciepa1962Częstochowa
9-12.AndrzejPastuszak1960Gdańsk
9-12.MarekRosa1958WWL Badminton Club Marki
13.PawełKafarski1960Poznań

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofLatawski1956Oświęcim
2.MarekIdzikowski1956-----
3.BolesławCichocki1955Warszawa
3.AndrzejKaftański1955UKS Hubal Białystok
5-8.JanuszWyczałkowski1955-----
5-8.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
5-8.ZdzisławKozłowski1954LUKS Księżyno
5-8.RyszardDrążkowski1957Bydgoszcz
9-12.LechPerko1956-----
9-12.HenrykSwoboda1957STB Energia Lubliniec
9-12.RyszardPawluk1954SKB Piast Słupsk
9-12.PiotrHorodecki1954Warszawa
13.WłodzimierzSzwacki1956KB Vol-Trick Kępno

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JerzyRybicki1951MKS Garwolin
2.MarianMatusewicz1951SKB Piast Słupsk
3.JerzyPtaszyński1952Bydgoszcz
4.PiotrAgaciński1951-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.WładysławKsiężyk1947Piastów
2.AndrzejJanecki1947UKS Dwójka Wesoła
3.AndrzejKowalski1945Kielce
3.AndrzejAntosiewicz1947Warszawa
5-6.PrzemysławGrzeszkowiak1945MKS Garwolin
5-6.WojciechBorzęcki1947STB Energia Lubliniec
7.JerzyStachowski1943MKS Garwolin

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełGasz1942UKS Unia Bieruń
2.LeopoldTukendorf1940MKS Garwolin
3.CzesławGwiazda1942Żyrardów
4.JerzyGrzybowski1936Warszawa

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Kamila Augustyn1982Marta Wojciechowska1985
2.Dominika Cygan1983Dorota Danielak1974
3.Agata Doroszkiewicz1984Dominika Guzik-Płuchowska1979
4.Beata Białek1985Ewa Lesiuk1980

Gra podwójna kobiet - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dorota Grzejdak1967Barbara Kulanty1970
2.Magdalena Koba1971Agata Lipowska1976
3.Barbara Jaskólska1971Sonia Wachowska1968
4.Katarzyna Baranowska1976Ewelina Bracha1973

Gra podwójna kobiet - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Ewa Młynarska1967Grażyna Stefańska1955
2.Agnieszka Brojek1967Maria Brzeźnicka1959
3.Dorota Gawrońska-Popa1967Iwona Sobotka1963

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Zbigniew Jasiulewicz1979Hubert Pączek1982
2.Piotr Kwieciński1970Przemysław Ogrodziński1982
3.Tomasz Lipski1980Krzysztof Walenda1973
4-6.Marcin Grzywacz1978Marek Hoppe1976
4-6.Sebastian Lasecki1978Maciej Namysł1975
4-6.Łukasz Szmel1981Michał Zakrzewski1982
7-9.Tomasz Morawik1976Przemysław Tomecki1982
7-9.Fabian Maleszewski1981Robert Róziecki1978
7-9.Adam Grzesiak1973Mirosław Marek1978
10.Andrzej Gajewski1982Paweł Głażewski1973

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Adam Cimosz1973Adam Słomka1973
2.Piotr Kopacz1972Dariusz Szymkiewicz1969
3.Kamil Popławski1974Radosław Walas1976
4-6.Mariusz Rurarz1975Maciej Sidorowicz1972
4-6.Mariusz Pakulski1975Jerzy Szałapski1970
4-6.Grzegorz Włodarczyk1976Piotr Zawirski1973
7-9.Krzysztof Samonek1970Norbert Stolicki1973
7-9.Grzegorz Dąbrowski1977Mariusz Smolich1975
7-9.Dominik Statnik1974Robert Śmierzchalski1974
10-11.Marek Miłoszewski1970Dariusz Zgorzałek1959
10-11.Oskar Jass1974Jarosław Kurkowski1975

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Gałczyński1969Tomasz Stopa1967
2.Maciej Piekło1970Artur Tukendorf1972
3.Andrzej Dadas1969Jacek Prędki1965
3.Jan Kaczmarczyk1970Grzegorz Pradela1965
5-6.Konrad Jurczak1970Józef Orzoł1970
5-6.Paweł Januchowski1972Zbigniew Nawrocki1970
7-8.Robert Bieganowski1968Jacek Zbróg1966
7-8.Tomasz Kuciejczyk1971Andrzej Niebrzydowski1967

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Zbigniew Przyjemski1965Stanisław Wikło1961
2.Piotr Łuszkiewicz1964Mariusz Michniewicz1964
3.Andrzej Grzechnik1967Cezary Hryciuk1959
3.Marek Krajewski1967Piotr Sobotka1964
5-6.Mirosław Adamczyk1962Zbigniew Dorna1963
5-6.Dariusz Kraszewski1962Tomasz Pyć1965

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Maciej Bysikiewicz1960Janusz Nawrocki1961
2.Mirosław Mordasiewicz1958Mariusz Szmoniewski1960
3.Piotr Suski1961Marek Szcześniewski1958
3.Krzysztof Augustyn1958Zbigniew Bartosz1960
5-6.Jerzy Murach1962Marek Rosa1958
5-6.Andrzej Pastuszak1960Ryszard Pawluk1954
7-8.Jacek Osadnik1958Henryk Swoboda1957
7-8.Sławomir Rosa1961Waldemar Wolański1961

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Idzikowski1956Andrzej Kaftański1955
2.Krzysztof Biela1957Krzysztof Hodur1956
3.Krzysztof Latawski1956Grzegorz Smajek1953
4-6.Marian Matusewicz1951Lech Zacharzewski1949
4-6.Piotr Horodecki1954Andrzej Struensee1953
4-6.Andrzej Bittner1956Lech Perko1956
7-9.Jerzy Ptaszyński1952Stefan Wełnic1950
7-9.Ryszard Drążkowski1957Zdzisław Kozłowski1954
7-9.Piotr Agaciński1951Jacek Bełus1954
10.Włodzimierz Szwacki1956Janusz Wyczałkowski1955

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Antosiewicz1947Władysław Księżyk1947
2.Wojciech Borzęcki1947Andrzej Kowalski1945
3.Przemysław Grzeszkowiak1945Jerzy Stachowski1943

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Paweł Gasz1942Kazimierz Prędki1941
2.Czesław Gwiazda1942Leopold Tukendorf1940
3.Jerzy Grzybowski1936Ryszard Lachman1935

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Rafał Kasprów1981Agata Doroszkiewicz1984
2.Artur Tukendorf1972Dominika Guzik-Płuchowska1979
3.Maciej Piekło1970Barbara Kulanty1970
4-6.Mirosław Mendelewski1982Marta Wojciechowska1985
4-6.Michał Zakrzewski1982Agnieszka Trzcińska1980
4-6.Krzysztof Augustyn1958Kamila Augustyn1982
7-9.Łukasz Szmel1981Karolina Olejarz1982
7-9.Grzegorz Radecki1972Ewa Lesiuk1980
7-9.Piotr Kwieciński1970Beata Białek1985
10.Damian Stefańczyk1978Monika Kopka1970

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marcin Lipowski1975Agata Lipowska1976
2.Piotr Kopacz1972Dorota Danielak1974
3.Krzysztof Grabek1973Małgorzata Średnicka1977
4.Oskar Jass1974Ewelina Bracha1973
5.Jarosław Kurkowski1975Katarzyna Baranowska1976

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Tomasz Stopa1967Magdalena Koba1971
2.Grzegorz Pradela1965Barbara Jaskólska1971
3.Sławomir Rosa1961Katarzyna Małyszko1967
4.Mariusz Popa1971Dorota Gawrońska-Popa1967
5.Robert Gładych1965Sonia Wachowska1968

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mariusz Michniewicz1964Dorota Grzejdak1967
2.Piotr Sobotka1964Iwona Sobotka1963
3.Piotr Suski1961Ewa Młynarska1967
4.Zbigniew Przyjemski1965Agnieszka Brojek1967

Gra mieszana - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Stanisław Wikło1961Maria Brzeźnicka1959
2.Cezary Hryciuk1959Ewa Golańska1960
3.Jarosław Ociepa1962Małgorzata Woźniak1957

Gra mieszana - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Bolesław Cichocki1955Grażyna Stefańska1955
2.Jerzy Rybicki1951Krystyna Cielecka1953
3.Jacek Bełus1954Grażyna Bełus1953
4.Kazimierz Prędki1941Zdzisława Prędka1945

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet10
Gra pojedyncza mężczyzn107
Gra podwójna kobiet24
Gra podwójna mężczyzn136
Gra mieszana kobiet36
Gra mieszana mężczyzn33
ilość uczestników169
ilość kobiet32
ilość mężczyzn137
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+ (24 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 35+ (13 par)
najstarszy zawodnikRyszard Lachman (82 lat)
najmłodszy zawodnikBeata Białek (32 lat)
najstarsza rozgrywana grupa70+

Logo, plakat i medale turnieju

Plakat turnieju
Złoty medal - awers
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×