VII Memoriał Pawła Gasza

Podstawowe informacje

Data:01 - 02.04.2017
Miejscowość:Bieruń
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:UKS Unia Bieruń

Komunikat organizacyjny

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY
VII Memoriał Pawła Gasza

1. CELE:
• Popularyzacja badmintona
• Integracja środowiska seniorów
• Turniej organizowany ku pamięci śp. Pawła Gasza

2. ORGANIZATOR:
Uczniowski Klub Sportowy Unia Bieruń

PARTNERZY
Urząd Miasta Bieruń
Bieruński Ośrodek Sportu i Rekreacji
Szlif-Pol
Osoba odpowiedzialna za organizację turnieju: Wojciech Palikij, tel. 793660393, [email protected]

3. TERMIN:
1-2 kwietnia 2017

4. MIEJSCE:
Hala BOSiR, ul. Szarych Szeregów 15, 43-150 Bieruń
Liczba boisk: 9

5. PROGRAM:
• sobota godz. 9:00 - rozpoczęcie gier zgodnie z planem zamieszczonym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
• niedziela godz. 9:00 - ewentualne dokończenie gier

6. KATEGORIE WIEKOWE:
• gr.0 kobiety (25+) ur. w 1991 i starsze
• gr.0 mężczyźni (30+) ur. w 1986 i starsi
• gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni ur. 1977-1981
• gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni ur. 1972-1976
• gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni ur. 1967-1971
• gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni ur. 1962-1966
• gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni ur. 1957-1961
• gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni ur. 1952-1956
• gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni ur. 1947-1951
• gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni ur. 1942-1946
• gr.9 (75+) kobiety i mężczyźni ur. 1937-1941
• gr.10 (80+) kobiety i mężczyźni ur. do 31.12.1936

7. SYSTEM ROZGRYWEK:
a. grupowo-pucharowy trójkowy we wszystkich grach;
b. turniej rozgrywany we wszystkich rodzajach gier (pojedyncza mężczyzn, pojedyncza kobiet, podwójna mężczyzn, podwójna kobiet, mieszana) w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej liczbie 3 zgłoszeń. Przy liczbie zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej;
c. zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego samego rodzaju gry;
d. zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej;
e. rozstawianie wg Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów;
f. kobiety mogą grać w trzech grach.

8. WARUNKI UCZESTNICTWA:
a. data urodzenia zgodna z pkt. 6;
b. terminowe zgłoszenie do gier;
c. opłacenie wpisowego: 30 zł za grę pojedynczą, 30 zł za grę podwójną od zawodnika;
d. posiadanie aktualnych badań sportowo-lekarskich albo złożenie oświadczenia potwierdzonego podpisem uczestnika o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w turnieju;
e. posiadanie przepisowego sprzętu (w tym lotek) i ubioru sportowego.

9. ZGŁOSZENIA DO GIER:
a. zgłoszenia do wszystkich gier należy składać na formularzu zgłoszeniowym dostępnym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
b. zawodnicy zgłaszający się do turnieju są obowiązani podać:
• imię i nazwisko, rok urodzenia, rodzaj gry, partnerów do gier podwójnych;
• oraz ewentualnie mogą podać: deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o dodatkowe rozstawienie bezklubowe, inne informacje (np. numer telefonu).

10. TERMIN ZGŁOSZEŃ DO GIER:
28 marca 2017 (wtorek) godz. 22:00

11. PUBLIKACJA LOSOWANIA I PLANU GIER:
30 marca 2017 (czwartek) godz. 12:00

12. SĘDZIA GŁÓWNY:
Rafał Glinicki, [email protected]

13. WYNIKI TURNIEJU:
wliczane do listy klasyfikacyjnej seniorów.

14. NAGRODY:
Miejsca 1-3 – medale i dyplomy. Nagrody rzeczowe wg możliwości organizatora.

15. ZAKWATEROWANIE:
Hotel Corona
Ul. Oświęcimska 291
43-100 Tychy
T: 32 216 98 20, @: [email protected]
Koszt noclegu ze śniadaniem – 70 zł
Proszę podać hasło „badminton” podczas rezerwacji. Rezerwacja we własnym zakresie.

16. WYŻYWIENIE:
Punkty gastronomiczne dostępne na terenie Bierunia (rezerwacja we własnym zakresie).

17. WIECZOREK INTEGRACYJNY:
Sala Bankietowa w Hotelu Corona w Tychach. Koszt 50 zł/osoba. Spotkanie integracyjne odbędzie się przy minimalnej ilości 30 osób. Zgłoszenia do dnia 28 marca br. Na adres e-mail [email protected]

18. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
a. turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Seniorów Badmintona i Regulaminem Sportowym PZBad;
b. w sprawach spornych decyduje sędzia główny Rafał Glinicki.

19. PATRONAT MEDIALNY / SPONSORZY:
Miasto Bieruń, Powiat Bieruńsko-Lędziński

ZAPRASZAMY DO BIERUNIA




Lista zawodników

Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.DariuszAugustyńczyk2. miejsce1
2.WaldemarBedrunka4. miejsce1
3.GrażynaBełus3. miejsce1
4.JacekBełus3. miejsce3. miejsce2
5.AnnaBiałasiewicz1. miejsce1. miejsce2
6.RobertBieganowski1. miejsce1. miejsce2
7.AndrzejBittner1. miejsce1
8.PiotrBondaruk8. miejsce1. miejsce2
9.RobertBorszcz12. miejsce6. miejsce2
10.WojciechBorzęcki4. miejsce2. miejsce2
11.MarekBujnowski6. miejsce1
12.MichałChmielarczyk8. miejsce4. miejsce2
13.PiotrChrzęszczyk6. miejsce2. miejsce2
14.HenrykCiążyński4. miejsce1
15.DominikaCygan4. miejsce1
16.AnnaCzupioł4. miejsce1
17.JiriDohnal2. miejsce1. miejsce2
18.MarcinDrzyzga8. miejsce1
19.PawełDziało2. miejsce2. miejsce2
20.PawełGasz1. miejsce2. miejsce2
21.AndrzejGasz1. miejsce1. miejsce2
22.KrzysztofGontarski1. miejsce1. miejsce2
23.IreneuszGórniok8. miejsce1
24.JarosławGórski4. miejsce1
25.KrzysztofGrabek4. miejsce2. miejsce2
26.DorotaGrzejdak1. miejsce1. miejsce2
27.DamianJaniaczyk4. miejsce3. miejsce2
28.MagdalenaJurkowicz3. miejsce1
29.MałgorzataKabarowska3. miejsce1. miejsce2
30.WojciechKałamaga12. miejsce8. miejsce2
31.BorisKrais1. miejsce1. miejsce2
32.DawidKrawiec4. miejsce4. miejsce2
33.PiotrKrzempek8. miejsce8. miejsce2
34.EwaKujawa4. miejsce6. miejsce2
35.KrzysztofLatawski2. miejsce4. miejsce2
36.EwaLesiuk6. miejsce1
37.JacekLewandowski2. miejsce3. miejsce2
38.FriedrichLiepe4. miejsce2. miejsce2
39.TomaszLipski1. miejsce1. miejsce2
40.EwaMłynarska1. miejsce1. miejsce2
41.MartaMomot7. miejsce1
42.TomaszMorawik8. miejsce4. miejsce2
43.KrzysztofMyalski1. miejsce1
44.DariuszOpatrzyk6. miejsce6. miejsce2
45.JacekOsadnik2. miejsce4. miejsce2
46.IwonaOstrowska5. miejsce2. miejsce2
47.MartinPanos1. miejsce6. miejsce2
48.ArkadiuszParma8. miejsce3. miejsce2
49.PawełPasik4. miejsce3. miejsce2
50.PrzemysławPohl2. miejsce1
51.ŁukaszPohl2. miejsce1
52.GrzegorzPradela2. miejsce2. miejsce2
53.JakubProbierz6. miejsce1
54.ArturPupin6. miejsce7. miejsce2
55.AdwinPutteeraj4. miejsce6. miejsce2
56.GrzegorzRadecki12. miejsce4. miejsce2
57.BennoRaj3. miejsce2. miejsce2
58.ArturRosłaniec6. miejsce1
59.MarcinRykała4. miejsce4. miejsce2
60.PawełSłupczewski2. miejsce1
61.AndrzejStruensee2. miejsce3. miejsce2
62.MichałSuski4. miejsce4. miejsce2
63.JerzySzałapski1. miejsce1. miejsce2
64.AndrzejSzawłowski3. miejsce4. miejsce2
65.MałgorzataŚrednicka2. miejsce2. miejsce2
66.CzesławTrzmiel3. miejsce1. miejsce2
67.AndrzejTurowski2. miejsce2. miejsce2
68.SoniaWachowska2. miejsce2. miejsce2
69.RadosławWalas1. miejsce1
70.HenrykWirzinkiewicz5. miejsce3. miejsce2
71.BożenaWołkowycka2. miejsce2. miejsce2
72.TomaszWroński3. miejsce3. miejsce2
73.DariuszZgorzałek1. miejsce1
74.JarosławZygmunt12. miejsce8. miejsce2

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest pod adresem: cut.yt/d2O68

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/rwtTlQ

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 74 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DorotaGrzejdak1967UKS Kometa Sianów
2.MałgorzataŚrednicka1977Wrocław
3.MałgorzataKabarowska1965Opole
4.EwaKujawa1976Wrocław
5.IwonaOstrowska1966Lubliniec

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AndrzejGasz1982UKS Unia Bieruń
2.PawełDziało1985UKS Unia Bieruń
3-4.DamianJaniaczyk1986Wrocław
5-6.JakubProbierz1986Jaworzno
5-6.MarekBujnowski1986-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.TomaszLipski1980ŚKBad Harcownik Warszawa
2.PawełSłupczewski1974Katowice
3-4.PawełPasik1978Warszawa
3-4.DawidKrawiec1977UKS Omega Smolec
5-6.DariuszOpatrzyk1980KS Wolant Jaworzno
5-6.ArturPupin1975LUKS Victoria Domecko
7-8.MarcinDrzyzga1980Wrocław
7-8.ArkadiuszParma1977Brzeg

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MartinPanos1974Czechy
2.JacekLewandowski1974Warszawa
3-4.KrzysztofGrabek1973Wrocław
3-4.JarosławGórski1973Gorlice
5-8.PiotrKrzempek1976Katowice
5-8.MichałChmielarczyk1976-----
5-8.TomaszMorawik1976AZSAGH Kraków
5-8.PiotrBondaruk1976Gdańsk
9-12.JarosławZygmunt1973-----
9-12.WojciechKałamaga1971Tarnowskie Góry
9-12.GrzegorzRadecki1972Bieruń
9-12.RobertBorszcz1974Zabrze

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RobertBieganowski1968Żyrardów
2.KrzysztofLatawski1956Oświęcim
3.BennoRaj1966Köpenicker BC/SC Berlin

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.BorisKrais1963Czechy
2.JiriDohnal1963Czechy
3.TomaszWroński1963Wrocław
4.FriedrichLiepe1964Niemcy
5.HenrykWirzinkiewicz1963Olsztyn

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofMyalski1961-----
2.JacekOsadnik1958STB Energia Lubliniec

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełGasz1942UKS Unia Bieruń
2.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
3.AndrzejSzawłowski1955Opole
4.WojciechBorzęcki1947STB Energia Lubliniec

Gra podwójna kobiet - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Anna Białasiewicz1970Ewa Młynarska1967
2.Sonia Wachowska1968Bożena Wołkowycka1971

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Gasz1982Tomasz Lipski1980
2.Dariusz Augustyńczyk1984Paweł Działo1985
3.Damian Janiaczyk1986Arkadiusz Parma1977
4.Dawid Krawiec1977Adwin Putteeraj1982

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Gontarski1971Radosław Walas1976
2.Przemysław Pohl1978Łukasz Pohl1976
3.Jacek Lewandowski1974Paweł Pasik1978
4.Marcin Rykała1977Michał Suski1977

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Bondaruk1976Jerzy Szałapski1970
2.Friedrich Liepe1964Benno Raj1966
3-4.Michał Chmielarczyk1976Tomasz Morawik1976
3-4.Krzysztof Latawski1956Grzegorz Radecki1972
5-6.Robert Borszcz1974Martin Panos1974
5-6.Piotr Chrzęszczyk1972Artur Rosłaniec1974
7-8.Wojciech Kałamaga1971Piotr Krzempek1976
7-8.Ireneusz Górniok1968Jarosław Zygmunt1973

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jiri Dohnal1963Boris Krais1963
2.Grzegorz Pradela1965Andrzej Turowski1965
3.Czesław Trzmiel1960Henryk Wirzinkiewicz1963
4.Waldemar Bedrunka1966Henryk Ciążyński1959

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Bittner1956Dariusz Zgorzałek1959
2.Wojciech Borzęcki1947Paweł Gasz1942
3.Jacek Bełus1954Andrzej Struensee1953
4.Jacek Osadnik1958Andrzej Szawłowski1955

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Gontarski1971Dorota Grzejdak1967
2.Krzysztof Grabek1973Małgorzata Średnicka1977
3-4.Marcin Rykała1977Anna Czupioł1985
3-4.Michał Suski1977Dominika Cygan1983
5-6.Adwin Putteeraj1982Ewa Kujawa1976
5-6.Dariusz Opatrzyk1980Ewa Lesiuk1980
7.Artur Pupin1975Marta Momot1990

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Robert Bieganowski1968Ewa Młynarska1967
2.Piotr Chrzęszczyk1972Bożena Wołkowycka1971

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Szałapski1970Anna Białasiewicz1970
2.Andrzej Turowski1965Sonia Wachowska1968
3.Tomasz Wroński1963Magdalena Jurkowicz1968

Gra mieszana - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Czesław Trzmiel1960Małgorzata Kabarowska1965
2.Grzegorz Pradela1965Iwona Ostrowska1966
3.Jacek Bełus1954Grażyna Bełus1953

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet5
Gra pojedyncza mężczyzn39
Gra podwójna kobiet4
Gra podwójna mężczyzn48
Gra mieszana kobiet15
Gra mieszana mężczyzn15
ilość uczestników74
ilość kobiet15
ilość mężczyzn59
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+ (12 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 40+ (8 par)
najstarszy zawodnikPaweł Gasz (75 lat)
najmłodszy zawodnikMarta Momot (27 lat)
najstarsza rozgrywana grupa60+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...

Galerie zdjęć z turnieju


Brak galerii zdjęć z tego turnieju...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×