Zdążyć przed lotką

Podstawowe informacje

Data:18 - 19.03.2017
Miejscowość:Sianów
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:UKS "Kometa" Sianów

Komunikat organizacyjny

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY
III Ogólnopolski Turniej Seniorów Badmintona „ZDĄŻYĆ PRZED LOTKĄ”

1. CELE:
• Popularyzacja badmintona
• Integracja środowiska seniorów
• Propagowanie aktywnego wypoczynku
• Promocja Gminy Sianów

2. ORGANIZATORZY:
Marcin Grzywacz, Magdalena Grzywacz
PATRONAT: Burmistrz Gminy i Miasta w Sianowie

Osoba odpowiedzialna za organizację turnieju:
Marcin Grzywacz, tel. +48 509 964 755, e-mail: [email protected]

3. TERMIN:
18-19.03.2017 r.

4. MIEJSCE:
Hala Szkoły Podstawowej nr 2 w Sianowie, ul. Dworcowa 26a
Liczba boisk: 7 (rolety na oknach).

5. PROGRAM:
• sobota, godz. 9:00 - rozpoczęcie gier zgodnie z planem zamieszczonym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/
• niedziela, godz. 9:00 - ewentualne dokończenie gier

6. KATEGORIE WIEKOWE:
• gr.0 kobiety (25+) ur. w 1991 i starsze
• gr.0 mężczyźni (30+) ur. w 1986 i starsi
• gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni ur. 1977-1981
• gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni ur. 1972-1976
• gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni ur. 1967-1971
• gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni ur. 1962-1966
• gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni ur. 1957-1961
• gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni ur. 1952-1956
• gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni ur. 1947-1951
• gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni ur. 1942-1946
• gr.9 (75+) kobiety i mężczyźni ur. 1937-1941
• gr.10 (80+) kobiety i mężczyźni ur. do 31.12.1936

7. SYSTEM ROZGRYWEK:
a. grupowo-pucharowy trójkowy we wszystkich grach;
b. turniej rozgrywany we wszystkich rodzajach gier (pojedyncza mężczyzn, pojedyncza kobiet, podwójna mężczyzn, podwójna kobiet, mieszana) w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej liczbie 3 zgłoszeń. Przy liczbie zgłoszeń mniejszej niż 3, zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej;
c. zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego samego rodzaju gry;
d. zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej;
e. rozstawianie wg Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów;
f. mecz o trzecie miejsce będzie rozgrywany;
g. wszystkie mecze z udziałem sędziów boiskowych.

8. WARUNKI UCZESTNICTWA:
a. data urodzenia zgodna z pkt. 6;
b. terminowe zgłoszenie do gier;
c. opłacenie wpisowego: 30 zł za grę pojedynczą, 30 zł za grę podwójną od zawodnika;
d. posiadanie aktualnych badań sportowo-lekarskich albo złożenie oświadczenia potwierdzonego podpisem uczestnika o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w turnieju;
e. posiadanie przepisowego sprzętu (w tym lotek) i ubioru sportowego.

9. ZGŁOSZENIA DO GIER:
a. zgłoszenia do wszystkich gier należy składać na formularzu zgłoszeniowym dostępnym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/
b. zawodnicy zgłaszający się do turnieju są obowiązani podać:
• imię i nazwisko, rok urodzenia, rodzaj gry, partnerów do gier podwójnych;
• oraz ewentualnie mogą podać: deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o dodatkowe rozstawienie bezklubowe, inne informacje (np. numer telefonu).

10. TERMIN ZGŁOSZEŃ DO GIER:
14.03.2017 r. (wtorek) godz. 22:00

11. PUBLIKACJA LOSOWANIA I PLANU GIER:
16.03.2017 r. (czwartek) godz. 12:00

12. SĘDZIA GŁÓWNY:
Marek Krawczyk, nr 314, e-mail: [email protected] , tel. 603 939 952

13. WYNIKI TURNIEJU:
wliczane do listy klasyfikacyjnej seniorów.

14. NAGRODY:
Za zajęcie 3 pierwszych miejsc w poszczególnych grupach wiekowych medale i nagrody finansowe (vouchery).

15. ZAKWATEROWANIE:
- Dom Gościnny RUTIKAL
ul. Łubuszan 8a, 76-004 Sianów, tel./fax. +48 (94)3115181
nocleg ze śniadaniem 56 zł/ os. (http://gosciniecrutikal.pl/)

- Gościniec "Pod Kłosem"
Kłos 22A, 76-004 Sianów, tel. 94 318 65 37
cena 60 zł/ osobodoba ze śniadaniem (http://www.podklosem.afr.pl/)
- Rajska Wyspa
ul. Łubuszan 70, 76-004 Sianów, tel. 600 482 852
1 nocleg 40 zł/os. (śniadanie 15 zł), przy dwóch noclegach – 50 zł/os. ze śniadaniem (http://www.rajskawyspa.pl/)

Ponadto można skorzystać z bazy noclegowej pobliskich miejscowości nadmorskich (Łazy, Unieście, Mielno).

16. WYŻYWIENIE:
Na hali będzie funkcjonował sklepik z napojami ciepłymi i zimnymi, przekąskami.
Istnieje możliwość zamówienia dowozu posiłku na halę.

17. WIECZOREK INTEGRACYJNY:
Dom Gościnny RUTIKAL, ul. Łubuszan 8a (duża sala), godz. 21.00 (kolacja, przekąski, zabawa z DJ). Koszt udziału w wieczorku - 60 zł od osoby. W trakcie imprezy dodatkowe niespodzianki!
Zgłoszenia na adres mailowy: [email protected] (Magdalena Grzywacz) do 14.03.2017 r.

18. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
a. turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Seniorów Badmintona i Regulaminem Sportowym PZBad;
b. w sprawach spornych decyduje sędzia główny Marek Krawczyk.

19. PATRONAT MEDIALNY / PARTNERZY:
Urząd Gminy i Miasta w Sianowie
Yonex Polska
Zakład Przetwórstwa Mięsnego Wanda i Stanisław Grzywacz
GLOBMETAL Sianów
Gospodarstwo Rybackie DADOŃ
Dajar sp. z o.o.
POLRYB Sp. z o.o. Maszkowo
GANC IZOLACJE Sp. z o.o.
Matysz-Drew Tartak Skibno
Sian-Ryb Wędzarnia Ryb
MERKURIER Usługi Transportowe
MAKROWENT Maciej Mazurek
Arka Sp.j.
ADT Europe Group Sp. z o.o. Sp. K.
Telewizja MAX Koszalin
Video - Marek Jackowski
Foto - Waldemar Kosowski

20. UWAGI ORGANIZATORA:
a. TURNIEJOWA PRZYCHODNIA Spondylus (bezpłatne przesiewowe badania stóp oraz konsultacje podologiczne i rehabilitacyjne; masaż kręgosłupa; konkurs z nagrodami na najmniejszą i największą stopę)
b. LOTERIA FANTOWA na rzecz Sianowskiej Fundacji Jesteśmy Razem, która zajmuje się w szczególności pomocą chorym i potrzebującym.
c. JAZDA PRÓBNA autami Mercedes, udostępnionymi przez firmę Mojsiuk.

Lista zawodników

Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.JanBajtek3. miejsce4. miejsce2
2.TomaszBartosz6. miejsce1
3.MaciejBerlicki11. miejsce12. miejsce2
4.AndrzejBittner2. miejsce1
5.PiotrBondaruk4. miejsce4. miejsce2
6.PiotrBorowiec3. miejsce1
7.LeszekBorys2. miejsce2. miejsce2
8.MaciejBysikiewicz1. miejsce2. miejsce2
9.ŁukaszChotkowski5. miejsce6. miejsce2
10.BolesławCichocki1. miejsce2. miejsce2
11.DominikaCygan1. miejsce2. miejsce2
12.AndreyDegtyarev1. miejsce3. miejsce2
13.PavelDerkachev12. miejsce1
14.NataliaDerkacheva5. miejsce4. miejsce2
15.SwietłanaDrude2. miejsce1. miejsce2
16.WiktorDrude1. miejsce1. miejsce2
17.EkaterinaDvalishwili3. miejsce3. miejsce2
18.ElżbietaFularczyk1. miejsce8. miejsce2
19.EwaGolańska2. miejsce1. miejsce2
20.KrzysztofGontarski3. miejsce1. miejsce2
21.AnnaGrigoriadu2. miejsce8. miejsce2
22.MateuszGrygowski6. miejsce1
23.AndrzejGrzechnik3. miejsce1
24.DorotaGrzejdak2. miejsce2. miejsce2
25.ZbigniewGrzęda6. miejsce3. miejsce2
26.MarcinGrzywacz6. miejsce2. miejsce2
27.AdamHermann11. miejsce1
28.PawełJanuchowski8. miejsce1
29.AndrzejKaftański3. miejsce1. miejsce2
30.ElżbietaKania3. miejsce1
31.TatianaKolesnik4. miejsce1. miejsce2
32.AndrejKolesnik12. miejsce1
33.WojciechKowalczyk2. miejsce8. miejsce2
34.DawidKrawiec1. miejsce3. miejsce2
35.AnnaKubiak1. miejsce6. miejsce2
36.GrzegorzKulesza1. miejsce1. miejsce2
37.PiotrKwieciński1. miejsce2. miejsce2
38.PiotrLassociński4. miejsce2. miejsce2
39.JacekLewandowski8. miejsce8. miejsce2
40.FriedrichLiepe2. miejsce8. miejsce2
41.ArturLugowow12. miejsce4. miejsce2
42.NataszaLugowowa5. miejsce1
43.PiotrŁuszkiewicz3. miejsce8. miejsce2
44.MarianMatusewicz6. miejsce3. miejsce2
45.MariuszMichniewicz1. miejsce8. miejsce2
46.MarekMiłoszewski2. miejsce1
47.WojciechMuchowski9. miejsce1
48.JanuszNawrocki1. miejsce1. miejsce2
49.OlafNocuń7. miejsce8. miejsce2
50.RadosławOchrymiuk8. miejsce1
51.TomaszOgulewicz4. miejsce4. miejsce2
52.AndrzejPastuszak5. miejsce3. miejsce2
53.RyszardPawluk4. miejsce1. miejsce2
54.KarolPik6. miejsce2. miejsce2
55.GrzegorzPilarski8. miejsce8. miejsce2
56.AndrzejPrzytulski2. miejsce4. miejsce2
57.JerzyPtaszyński4. miejsce1
58.MarcinPuciato2. miejsce6. miejsce2
59.AdwinPutteeraj2. miejsce3. miejsce2
60.BennoRaj1. miejsce8. miejsce2
61.MariuszRurarz8. miejsce1. miejsce2
62.IwonaRyśnik3. miejsce2. miejsce2
63.PawelShorin2. miejsce1. miejsce2
64.KarolinaSieciechowicz1. miejsce1. miejsce2
65.RadosławStrejko3. miejsce4. miejsce2
66.AndrzejStruensee2. miejsce4. miejsce2
67.MichałSuski6. miejsce2. miejsce2
68.RomanSyunyaev2. miejsce6. miejsce2
69.JerzySzałapski2. miejsce4. miejsce2
70.JanuszSzawurski6. miejsce12. miejsce2
71.SwietłanaSzczeptiewa4. miejsce3. miejsce2
72.KatarzynaSzczykutowicz2. miejsce4. miejsce2
73.RobertŚmierzchalski1. miejsce3. miejsce2
74.KseniaTatarinowa3. miejsce6. miejsce2
75.MariuszTroszak8. miejsce8. miejsce2
76.RadosławWalas3. miejsce1
77.PawełWąsowicz11. miejsce5. miejsce2
78.AleksandrWerbetckii12. miejsce3. miejsce2
79.LeszekWild7. miejsce6. miejsce2
80.HenrykWirzinkiewicz6. miejsce3. miejsce2
81.DorotaWitkowska2. miejsce1
82.MartaWojciechowska3. miejsce1. miejsce2
83.MarcinWoźniak6. miejsce5. miejsce2
84.RobertWyszyński3. miejsce4. miejsce2
85.LechZacharzewski3. miejsce1
86.AleksandraŻołnierzów3. miejsce3. miejsce2
87.MaciejŻołnierzów1. miejsce3. miejsce2
88.JacekŻuromski4. miejsce1

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest pod adresem: cut.yt/r9xloU

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/OFQwAE

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 88 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DominikaCygan1983AZSUM Łódź
2.DorotaGrzejdak1967UKS Kometa Sianów
3.MartaWojciechowska1985-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.GrzegorzKulesza1985UKS Hubal Białystok
2.AdwinPutteeraj1982UKS Omega Smolec
3.JanBajtek1986Sławno
4.PiotrLassociński1983Choszczno
5-6.MarcinWoźniak1986Słupsk
5-6.MateuszGrygowski1986Hel

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DawidKrawiec1977UKS Omega Smolec
2.MarcinPuciato1980UKS Kometa Sianów
3.RadosławStrejko1978Choszczno
4.TomaszOgulewicz1977Koszalin
5.ŁukaszChotkowski1979Sianów

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RobertŚmierzchalski1974Gdynia
2.LeszekBorys1966Choszczno
3.RobertWyszyński1973Choszczno
4.PiotrBondaruk1976Gdańsk
5-8.JacekLewandowski1974Warszawa
5-8.MariuszTroszak1976Gniezno
5-8.MariuszRurarz1975Białystok
9-11.PawełWąsowicz1973Nakło nad Notecią
9-11.MaciejBerlicki1972Koszalin
9-11.AdamHermann1973Hel

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.BennoRaj1966Köpenicker BC/SC Berlin
2.JerzySzałapski1970Gdynia
3.PiotrŁuszkiewicz1964SKB Piast Słupsk
4-6.KarolPik1967Warszawa
4-6.JanuszSzawurski1970Sianów
4-6.TomaszBartosz1968Bydgoszcz
7-8.GrzegorzPilarski1971Sianów
7-8.RadosławOchrymiuk1971Koszalin
9.WojciechMuchowski1967Koszalin

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MariuszMichniewicz1964UKS Hubal Białystok
2.FriedrichLiepe1964Niemcy
3.PiotrBorowiec1965Sycewice
4.JacekŻuromski1959Szczecin
5.AndrzejPastuszak1960Gdańsk
6.HenrykWirzinkiewicz1963Olsztyn

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.BolesławCichocki1955Warszawa
2.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
3.AndrzejKaftański1955UKS Hubal Białystok
4.RyszardPawluk1954SKB Piast Słupsk
5-6.MarianMatusewicz1951SKB Piast Słupsk
5-6.ZbigniewGrzęda1956Gdańsk

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Karolina Sieciechowicz1987Marta Wojciechowska1985
2.Anna Grigoriadu1978Katarzyna Szczykutowicz1977
3.Iwona Ryśnik1963Aleksandra Żołnierzów1987

Gra podwójna kobiet - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Elżbieta Fularczyk1966Anna Kubiak1978
2.Swietłana Drude1978Ewa Golańska1960
3.Ekaterina Dvalishwili1978Ksenia Tatarinowa1976
4.Tatiana Kolesnik1961Swietłana Szczeptiewa1965
5.Natalia Derkacheva1972Natasza Lugowowa1971

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Grzegorz Kulesza1985Mariusz Rurarz1975
2.Leszek Borys1966Piotr Lassociński1983
3.Dawid Krawiec1977Adwin Putteeraj1982
4.Jan Bajtek1986Tomasz Ogulewicz1977
5.Paweł Wąsowicz1973Marcin Woźniak1986

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrey Degtyarev1978Wiktor Drude1978
2.Pawel Shorin1972Roman Syunyaev1980
3.Krzysztof Gontarski1971Radosław Walas1976
4.Radosław Strejko1978Robert Wyszyński1973
5-6.Łukasz Chotkowski1979Marcin Puciato1980
5-6.Marcin Grzywacz1978Michał Suski1977
7.Olaf Nocuń1977Leszek Wild1977

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Kwieciński1970Maciej Żołnierzów1974
2.Wojciech Kowalczyk1972Andrzej Przytulski1969
3.Andrzej Grzechnik1967Robert Śmierzchalski1974
4.Piotr Bondaruk1976Jerzy Szałapski1970
5-8.Paweł Januchowski1972Mariusz Troszak1976
5-8.Jacek Lewandowski1974Grzegorz Pilarski1971
5-8.Friedrich Liepe1964Benno Raj1966
5-8.Mariusz Michniewicz1964Piotr Łuszkiewicz1964
9-12.Artur Lugowow1968Aleksandr Werbetckii1973
9-12.Pavel Derkachev1973Andrej Kolesnik1960
9-12.Maciej Berlicki1972Janusz Szawurski1970

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Maciej Bysikiewicz1960Janusz Nawrocki1961
2.Marek Miłoszewski1970Karol Pik1967
3.Zbigniew Grzęda1956Andrzej Pastuszak1960

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Kaftański1955Ryszard Pawluk1954
2.Andrzej Bittner1956Bolesław Cichocki1955
3.Marian Matusewicz1951Lech Zacharzewski1949
4.Jerzy Ptaszyński1952Andrzej Struensee1953

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Gontarski1971Karolina Sieciechowicz1987
2.Michał Suski1977Dominika Cygan1983
3.Maciej Żołnierzów1974Aleksandra Żołnierzów1987

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Wiktor Drude1978Swietłana Drude1978
2.Marcin Grzywacz1978Dorota Grzejdak1967
3.Andrey Degtyarev1978Ekaterina Dvalishwili1978
4.Andrzej Przytulski1969Katarzyna Szczykutowicz1977
5-6.Roman Syunyaev1980Ksenia Tatarinowa1976
5-6.Leszek Wild1977Anna Kubiak1978
7-8.Olaf Nocuń1977Elżbieta Fularczyk1966
7-8.Wojciech Kowalczyk1972Anna Grigoriadu1978

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Pawel Shorin1972Tatiana Kolesnik1961
2.Piotr Kwieciński1970Iwona Ryśnik1963
3.Aleksandr Werbetckii1973Swietłana Szczeptiewa1965
4.Artur Lugowow1968Natalia Derkacheva1972

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Janusz Nawrocki1961Ewa Golańska1960
2.Maciej Bysikiewicz1960Dorota Witkowska1971
3.Henryk Wirzinkiewicz1963Elżbieta Kania1965

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet3
Gra pojedyncza mężczyzn42
Gra podwójna kobiet16
Gra podwójna mężczyzn60
Gra mieszana kobiet18
Gra mieszana mężczyzn18
ilość uczestników88
ilość kobiet20
ilość mężczyzn68
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+ (10 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 40+ (11 par)
najstarszy zawodnikLech Zacharzewski (68 lat)
najmłodszy zawodnikKarolina Sieciechowicz (30 lat)
najstarsza rozgrywana grupa60+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...

Galerie zdjęć z turnieju


Brak galerii zdjęć z tego turnieju...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×