XVIII Yonex Open Forever Young

Podstawowe informacje

Data:04 - 05.03.2017
Miejscowość:Suchedniów
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:MKS "Orlicz" Suchedniów

Komunikat organizacyjny

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY
XVIII Turniej Seniorów- YONEX OPEN FOREVER YOUNG O PUCHAR PREZESA ZG TKKF

1. CELE:
• Popularyzacja badmintona
• Integracja środowiska seniorów

2. ORGANIZATORZY:
TKKF „Olimpik” Suchedniów

WSPÓŁORGANIZATOR/PARTNER:
ŚZTKKF Kielce

Osoba odpowiedzialna za organizację turnieju:
Tomasz Stopa- tel. 605414874,e-mail;[email protected] , Stanisław Wikło- tel. 691361623, e-mail;[email protected]

3. TERMIN:
04-05.03.2017

4. MIEJSCE:
Hala sportowo-rehabilitacyjna w Suchedniowie, ul. Sportowa 5

Liczba boisk: 7

5. PROGRAM:
• sobota godz. 9:00 - rozpoczęcie gier zgodnie z planem zamieszczonym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
• niedziela godz. 9:00 - ewentualne dokończenie gier

6. KATEGORIE WIEKOWE:
• gr.0 kobiety (25+) ur. w 1991 i starsze
• gr.0 mężczyźni (30+) ur. w 1986 i starsi
• gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni ur. 1977-1981
• gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni ur. 1972-1976
• gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni ur. 1967-1971
• gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni ur. 1962-1966
• gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni ur. 1957-1961
• gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni ur. 1952-1956
• gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni ur. 1947-1951
• gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni ur. 1942-1946
• gr.9 (75+) kobiety i mężczyźni ur. 1937-1941
• gr.10 (80+) kobiety i mężczyźni ur. do 31.12.1936

7. SYSTEM ROZGRYWEK:
a. grupowo-pucharowy trójkowy we wszystkich grach;
b. turniej rozgrywany we wszystkich rodzajach gier (pojedyncza mężczyzn, pojedyncza kobiet, podwójna mężczyzn, podwójna kobiet, mieszana) w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej liczbie 3 zgłoszeń. Przy liczbie zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej;
c. zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego samego rodzaju gry;
d. zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej;
e. rozstawianie wg Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów;

8. WARUNKI UCZESTNICTWA:
a. data urodzenia zgodna z pkt. 6;
b. terminowe zgłoszenie do gier;
c. opłacenie wpisowego: 30 zł za grę pojedynczą, 30 zł za grę podwójną od zawodnika;
d. posiadanie aktualnych badań sportowo-lekarskich albo złożenie oświadczenia potwierdzonego podpisem uczestnika o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w turnieju;
e. posiadanie przepisowego sprzętu (w tym lotek) i ubioru sportowego.

9. ZGŁOSZENIA DO GIER:
a. zgłoszenia do wszystkich gier należy składać na formularzu zgłoszeniowym dostępnym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
b. zawodnicy zgłaszający się do turnieju są obowiązani podać:
• imię i nazwisko, rok urodzenia, rodzaj gry, partnerów do gier podwójnych;
• oraz ewentualnie mogą podać: deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o dodatkowe rozstawienie bezklubowe, inne informacje (np. numer telefonu).

10. TERMIN ZGŁOSZEŃ DO GIER:
28.02 (wtorek) godz. 22:00

11. PUBLIKACJA LOSOWANIA I PLANU GIER:
02.03 (czwartek) godz. 12:00

12. SĘDZIA GŁÓWNY:
Stefan Pawlukiewicz licencja #91, e-mail; [email protected]

13. WYNIKI TURNIEJU:
wliczane do listy klasyfikacyjnej seniorów.

14. NAGRODY:
Puchary, medale za miejsca 1-3 w miarę możliwości organizatorów

15. ZAKWATEROWANIE:
Hotel „Świętokrzyski” ul. Słowackiego 1, 500m od hali - tel. 502118980, e-mail; [email protected],
www.hotelswietokrzyski.pl
Rezerwacja noclegów we własnym zakresie

16. WYŻYWIENIE:
Pizzeria na hali sportowej

17. WIECZOREK INTEGRACYJNY:
Sala bankietowa Hotelu „Świętokrzyski” Suchedniów ul. Słowackiego 1
Koszt uczestnictwa 50 zł/osoba

18. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
a. turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Seniorów Badmintona i Regulaminem Sportowym PZBad;
b. w sprawach spornych decyduje sędzia główny Stefan Pawlukiewicz

19. PATRONAT MEDIALNY / SPONSORZY:
VEKTOR MEDIA




Lista zawodników

Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.MirosławAdamczyk2. miejsce1
2.WaldemarAdamski5. miejsce3. miejsce2
3.DariuszAugustyńczyk6. miejsce4. miejsce2
4.MaciejBaran8. miejsce6. miejsce2
5.PiotrBąk4. miejsce1
6.JacekBełus4. miejsce1. miejsce2
7.GrażynaBełus2. miejsce1. miejsce2
8.AnnaBiałasiewicz4. miejsce2. miejsce2
9.BeataBiałek6. miejsce1
10.RobertBieganowski1. miejsce1. miejsce2
11.AndrzejBittner1. miejsce2. miejsce2
12.RafałBogdański3. miejsce1
13.WojciechBorzęcki1. miejsce1
14.AgnieszkaBrojek1. miejsce4. miejsce2
15.MariaBrzeźnicka1. miejsce1. miejsce2
16.BolesławCichocki4. miejsce1. miejsce2
17.KrystynaCielecka4. miejsce2. miejsce2
18.ZbigniewDorna2. miejsce1
19.PawełDziało3. miejsce4. miejsce2
20.JakubFirlus1. miejsce4. miejsce2
21.MarekGałczyński2. miejsce1. miejsce2
22.PawełGasz1. miejsce1. miejsce2
23.DorotaGawrońska-Popa2. miejsce2. miejsce2
24.TomaszGil11. miejsce5. miejsce2
25.KrzysztofGontarski1. miejsce2. miejsce2
26.JarosławGórski2. miejsce1
27.KrzysztofGrabek8. miejsce4. miejsce2
28.AdamGrala6. miejsce3. miejsce2
29.DorotaGrzejdak1. miejsce1. miejsce2
30.PrzemysławGrzeszkowiak3. miejsce3. miejsce2
31.SławomirHetmański4. miejsce6. miejsce2
32.PiotrHorodecki7. miejsce3. miejsce2
33.Rafał Jasiński9. miejsce1
34.BarbaraJaskólska2. miejsce3. miejsce2
35.OskarJass9. miejsce1
36.AndrzejKaftański2. miejsce1
37.MariuszKarendał7. miejsce5. miejsce2
38.AnnaKaźmierkowska5. miejsce3. miejsce2
39.PawełKocz9. miejsce1
40.MagdalenaKojder2. miejsce4. miejsce2
41.OlgaKoniuch4. miejsce1
42.AdamKosz2. miejsce1. miejsce2
43.AndrzejKowalski2. miejsce3. miejsce2
44.ZdzisławKozłowski6. miejsce2. miejsce2
45.DawidKrawiec12. miejsce6. miejsce2
46.WładysławKsiężyk2. miejsce1
47.GrzegorzKulesza6. miejsce2. miejsce2
48.KatarzynaKumańska5. miejsce5. miejsce2
49.ZygmuntKuranda4. miejsce3. miejsce2
50.PiotrKwieciński6. miejsce4. miejsce2
51.WojciechLasek2. miejsce1
52.KrzysztofLatawski1. miejsce2. miejsce2
53.EwaLesiuk2. miejsce1
54.WojciechLewandowski3. miejsce1
55.JacekLewandowski6. miejsce6. miejsce2
56.TomaszLipski4. miejsce4. miejsce2
57.PiotrŁuszkiewicz4. miejsce3. miejsce2
58.GrzegorzMac9. miejsce7. miejsce2
59.GrzegorzMaleszewski4. miejsce1
60.KatarzynaMałyszko3. miejsce1. miejsce2
61.JarosławMarciniak2. miejsce3. miejsce2
62.PawełMela9. miejsce9. miejsce2
63.MariuszMichniewicz3. miejsce1. miejsce2
64.GrzegorzMiernik6. miejsce1
65.MarekMiłoszewski1. miejsce1
66.EwaMłynarska4. miejsce1. miejsce2
67.MartaMomot6. miejsce1
68.TomaszMorawik6. miejsce1
69.MirosławMordasiewicz1. miejsce1. miejsce2
70.AliaksandrNichyporchyk9. miejsce6. miejsce2
71.JarosławOciepa4. miejsce1. miejsce2
72.KarolinaOlejarz3. miejsce2. miejsce2
73.DariuszOpatrzyk12. miejsce2. miejsce2
74.JacekOsadnik3. miejsce2. miejsce2
75.IwonaOstrowska5. miejsce4. miejsce2
76.MariuszPakulski9. miejsce4. miejsce2
77.AlekhPanin6. miejsce9. miejsce2
78.PawełPasik4. miejsce4. miejsce2
79.JacekPękacki3. miejsce4. miejsce2
80.SławomirPiechnik4. miejsce3. miejsce2
81.ŁukaszPieniążek13. miejsce6. miejsce2
82.KarolPik6. miejsce1. miejsce2
83.JerzyPióro7. miejsce4. miejsce2
84.MariuszPopa2. miejsce1. miejsce2
85.KamilPopławski6. miejsce3. miejsce2
86.GrzegorzPradela1. miejsce4. miejsce2
87.ZdzisławaPrędka1. miejsce3. miejsce2
88.KazimierzPrędki4. miejsce3. miejsce2
89.JakubProbierz10. miejsce1
90.ZbigniewPrzyjemski1. miejsce1
91.ArturPupin8. miejsce4. miejsce2
92.AdwinPutteeraj9. miejsce6. miejsce2
93.GrzegorzRadecki9. miejsce2. miejsce2
94.MariuszRurarz6. miejsce2. miejsce2
95.JerzyRybicki2. miejsce2. miejsce2
96.IharSavustsyan6. miejsce5. miejsce2
97.GrzegorzSkórkowski4. miejsce3. miejsce2
98.PawełSłupczewski8. miejsce6. miejsce2
99.GrzegorzSochacki12. miejsce1
100.DamianStefańczyk12. miejsce7. miejsce2
101.GrażynaStefańska3. miejsce2. miejsce2
102.JoannaStobiecka3. miejsce1. miejsce2
103.TomaszStopa2. miejsce2. miejsce2
104.AndrzejStruensee6. miejsce3. miejsce2
105.HenrykSwoboda2. miejsce1
106.MaksimSysoew9. miejsce6. miejsce2
107.JacekSzafrański1. miejsce1
108.JerzySzałapski6. miejsce2. miejsce2
109.MarekSzcześniewski1. miejsce2. miejsce2
110.ŁukaszSzmel4. miejsce2. miejsce2
111.DariuszSzymkiewicz6. miejsce1
112.MałgorzataŚrednicka1. miejsce4. miejsce2
113.AgnieszkaTrzcińska2. miejsce3. miejsce2
114.LeopoldTukendorf1. miejsce4. miejsce2
115.RadosławWalas1. miejsce1
116.DariuszWalas2. miejsce7. miejsce2
117.AnnaWalasek5. miejsce5. miejsce2
118.StanisławWikło1. miejsce1. miejsce2
119.SebastianWilczyński1. miejsce6. miejsce2
120.HenrykWirzinkiewicz2. miejsce3. miejsce2
121.MarcinWnuk11. miejsce1
122.MarcinWybierek6. miejsce4. miejsce2
123.EwaZając4. miejsce1
124.ErastZakirau6. miejsce5. miejsce2
125.AdamZałęski1. miejsce1. miejsce2
126.JanŻórawiński4. miejsce2. miejsce2

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest pod adresem: cut.yt/zx1hn5

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/6zn9bt

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 126 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.ZdzisławaPrędka1945UTS Akro-Bad Warszawa
2.GrażynaBełus1953Kielce

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AdamZałęski1985KS Masovia Płock
2.DariuszWalas1986Rzeszów
3.PawełDziało1985-----
4-6.GrzegorzKulesza1985UKS Hubal Białystok
4-6.DariuszAugustyńczyk1984KS Kolejarz Częstochowa
4-6.MarcinWybierek1982Konstancin-Jeziorna
7-9.AdwinPutteeraj1982Wrocław
7-9.GrzegorzMac1983Rzeszów
7-9.MaksimSysoew1984Białoruś
10.JakubProbierz1986Jaworzno

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JakubFirlus1979Katowice
2.AdamKosz1979KS Masovia Płock
3-4.TomaszLipski1980ŚKBad Harcownik Warszawa
3-4.PawełPasik1978Warszawa
5-8.KrzysztofGrabek1973Wrocław
5-8.ArturPupin1975LUKS Victoria Domecko
5-8.PawełSłupczewski1974Katowice
5-8.MaciejBaran1977-----
9-12.DamianStefańczyk1978Kielce
9-12.GrzegorzSochacki1968MLKS Solec Kujawski
9-12.DawidKrawiec1977Wrocław
9-12.DariuszOpatrzyk1980KS Wolant Jaworzno
13.ŁukaszPieniążek1980Rzeszów

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.SebastianWilczyński1974Radom
2.JarosławGórski1973Gorlice
3.RafałBogdański1965Piaseczno
4-6.JacekLewandowski1974Warszawa
4-6.TomaszMorawik1976AZSAGH Kraków
4-6.MariuszRurarz1975Białystok
7-9.PawełMela1967Tomaszów Mazowiecki
7-9.GrzegorzRadecki1972Bieruń
7-9.AliaksandrNichyporchyk1974Białoruś
10-11.TomaszGil1974Bilcza
10-11.MarcinWnuk1973Piotrków Trybunalski

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RobertBieganowski1968Żyrardów
2.TomaszStopa1967Suchedniów
3-4.GrzegorzSkórkowski1971Częstochowa
3-4.PiotrŁuszkiewicz1964SKB Piast Słupsk
5-6.IharSavustsyan1969Białoruś
5-6.KarolPik1967Warszawa
7.JerzyPióro1967-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofLatawski1956Oświęcim
2.HenrykWirzinkiewicz1963Olsztyn
3-4.ZygmuntKuranda1966Morawica
3-4.JarosławOciepa1962Częstochowa
5-6.AlekhPanin1965Białoruś
5-6.ErastZakirau1964Białoruś

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MirosławMordasiewicz1958UKS Hubal Białystok
2.JarosławMarciniak1961Łódź
3.JacekOsadnik1958STB Energia Lubliniec
4.SławomirPiechnik1961Opole
5.WaldemarAdamski1961Opole

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JacekSzafrański1952MUKS Victor Warszawa
2.AndrzejKaftański1955UKS Hubal Białystok
3-4.JanŻórawiński1956Warszawa
3-4.BolesławCichocki1955Warszawa
5-6.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
5-6.ZdzisławKozłowski1954LUKS Księżyno
7.PiotrHorodecki1954Warszawa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełGasz1942UKS Unia Bieruń
2.JerzyRybicki1951MKS Garwolin
3.JacekPękacki1951Żyrardów
4.GrzegorzMaleszewski1948Ruciane-Nida

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.LeopoldTukendorf1940MKS Garwolin
2.AndrzejKowalski1945Kielce
3.PrzemysławGrzeszkowiak1945MKS Garwolin

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dorota Grzejdak1967Małgorzata Średnicka1977
2.Magdalena Kojder1979Agnieszka Trzcińska1980
3.Karolina Olejarz1982Joanna Stobiecka1989
4.Anna Białasiewicz1970Ewa Młynarska1967
5.Katarzyna Kumańska1970Anna Walasek1972

Gra podwójna kobiet - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Agnieszka Brojek1967Maria Brzeźnicka1959
2.Dorota Gawrońska-Popa1967Barbara Jaskólska1971
3.Katarzyna Małyszko1967Grażyna Stefańska1955
4.Krystyna Cielecka1953Ewa Zając1967
5.Anna Kaźmierkowska1964Iwona Ostrowska1966

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Adam Kosz1979Adam Załęski1985
2.Grzegorz Kulesza1985Mariusz Rurarz1975
3-4.Dariusz Augustyńczyk1984Paweł Działo1985
3-4.Tomasz Lipski1980Marcin Wybierek1982
5-6.Dawid Krawiec1977Adwin Putteeraj1982
5-6.Aliaksandr Nichyporchyk1974Maksim Sysoew1984
7.Grzegorz Mac1983Dariusz Walas1986

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Gontarski1971Radosław Walas1976
2.Marek Gałczyński1969Tomasz Stopa1967
3-4.Jakub Firlus1979Łukasz Szmel1981
3-4.Sławomir Hetmański1977Artur Pupin1975
5-6.Kamil Popławski1974Jerzy Szałapski1970
5-6.Maciej Baran1977Łukasz Pieniążek1980
7.Mariusz Karendał1977Damian Stefańczyk1978

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Zbigniew Przyjemski1965Stanisław Wikło1961
2.Krzysztof Latawski1956Grzegorz Radecki1972
3.Piotr Łuszkiewicz1964Mariusz Michniewicz1964
4-6.Adam Grala1973Dariusz Szymkiewicz1969
4-6.Jacek Lewandowski1974Sebastian Wilczyński1974
4-6.Piotr Kwieciński1970Grzegorz Miernik1976
7-9.Oskar Jass1974Mariusz Pakulski1975
7-9.Rafał Jasiński1975Paweł Kocz1975
7-9.Paweł Mela1967Alekh Panin1965

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Miłoszewski1970Karol Pik1967
2.Wojciech Lasek1970Mariusz Popa1971
3.Grzegorz Skórkowski1971Henryk Wirzinkiewicz1963
4.Piotr Bąk1968Jerzy Pióro1967
5.Ihar Savustsyan1969Erast Zakirau1964

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jarosław Ociepa1962Grzegorz Pradela1965
2.Mirosław Adamczyk1962Zbigniew Dorna1963
3.Zygmunt Kuranda1966Wojciech Lewandowski1964

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mirosław Mordasiewicz1958Marek Szcześniewski1958
2.Jacek Osadnik1958Henryk Swoboda1957
3.Waldemar Adamski1961Sławomir Piechnik1961

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Bittner1956Bolesław Cichocki1955
2.Zdzisław Kozłowski1954Jan Żórawiński1956
3.Piotr Horodecki1954Andrzej Struensee1953
4.Jacek Bełus1954Jacek Pękacki1951

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Wojciech Borzęcki1947Paweł Gasz1942
2.Władysław Księżyk1947Jerzy Rybicki1951
3.Przemysław Grzeszkowiak1945Andrzej Kowalski1945
4.Kazimierz Prędki1941Leopold Tukendorf1940

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Gałczyński1969Joanna Stobiecka1989
2.Łukasz Szmel1981Karolina Olejarz1982
3-4.Mariusz Pakulski1975Olga Koniuch1983
3-4.Krzysztof Grabek1973Małgorzata Średnicka1977
5-6.Paweł Słupczewski1974Beata Białek1985
5-6.Sławomir Hetmański1977Marta Momot1990

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mariusz Michniewicz1964Dorota Grzejdak1967
2.Dariusz Opatrzyk1980Ewa Lesiuk1980
3.Adam Grala1973Agnieszka Trzcińska1980
4.Paweł Pasik1978Magdalena Kojder1979
5.Mariusz Karendał1977Katarzyna Kumańska1970

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Robert Bieganowski1968Ewa Młynarska1967
2.Jerzy Szałapski1970Anna Białasiewicz1970
3.Kamil Popławski1974Barbara Jaskólska1971
4.Piotr Kwieciński1970Agnieszka Brojek1967
5.Tomasz Gil1974Anna Walasek1972

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mariusz Popa1971Katarzyna Małyszko1967
2.Krzysztof Gontarski1971Dorota Gawrońska-Popa1967

Gra mieszana - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Stanisław Wikło1961Maria Brzeźnicka1959
2.Marek Szcześniewski1958Grażyna Stefańska1955
3.Jarosław Marciniak1961Anna Kaźmierkowska1964
4.Grzegorz Pradela1965Iwona Ostrowska1966

Gra mieszana - Grupa 60+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jacek Bełus1954Grażyna Bełus1953
2.Andrzej Bittner1956Krystyna Cielecka1953
3.Kazimierz Prędki1941Zdzisława Prędka1945

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet2
Gra pojedyncza mężczyzn66
Gra podwójna kobiet20
Gra podwójna mężczyzn84
Gra mieszana kobiet25
Gra mieszana mężczyzn25
ilość uczestników126
ilość kobiet26
ilość mężczyzn100
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+ (13 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 40+ (9 par)
najstarszy zawodnikLeopold Tukendorf (77 lat)
najmłodszy zawodnikMarta Momot (27 lat)
najstarsza rozgrywana grupa70+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×