19. Ogólnopolski Turniej Badmintona NETTO CUP 2017

Podstawowe informacje

Data:11 - 12.02.2017
Miejscowość:Szczecin
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:Agencja Reklamowa "Bono"

Komunikat organizacyjny

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY
19 Ogólnopolski Turniej Badmintona NETTO Cup 2017


1. CELE:
• Popularyzacja badmintona
• Integracja środowiska seniorów

2. ORGANIZATORZY:
BENE SPORT CENTRUM
UL. Modra 80, 71- 220 Szczecin
STOWARZYSZENIE AKTYWNOŚCI I PROMOCJI ZDROWIA BENE SPORT ACTIVE
UL. Modra 80, 71- 220 Szczecin
GRUPA BONO
ul. Koralowa 23, 71-220 Szczecin

Osoba odpowiedzialna za organizację turnieju:
Krzysztof Bobala
e-mail: [email protected]
nr.tel.: 663 732 389

3. TERMIN:
11-12.02.2017

4. MIEJSCE:
Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach
Ul. Siedlecka 6, 72-010 Police

Liczba boisk:
Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach – 9
Uwagi: dla uczestników turnieju dostępne są znajdujące się na terenie hali: basen, sauna, siłownia

5. PROGRAM:
• sobota godz. 8:00 – otwarcie hali i potwierdzenie przybycia w biurze zawodów
• sobota godz. 9:00 - uroczyste otwarcie
• sobota godz. 9:30 - rozpoczęcie gier zgodnie z planem zamieszczonym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
• sobota godz. 21:00 – Players Party w Hotelu Dobosz
• niedziela godz. 9:00 - ewentualne dokończenie gier

6. KATEGORIE WIEKOWE:
• gr.0 kobiety (25+) ur. w 1991 i starsze
• gr.0 mężczyźni (30+) ur. w 1986 i starsi
• gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni ur. 1977-1981
• gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni ur. 1972-1976
• gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni ur. 1967-1971
• gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni ur. 1962-1966
• gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni ur. 1957-1961
• gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni ur. 1952-1956
• gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni ur. 1947-1951
• gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni ur. 1942-1946
• gr.9 (75+) kobiety i mężczyźni ur. 1937-1941
• gr.10 (80+) kobiety i mężczyźni ur. do 31.12.1936

7. SYSTEM ROZGRYWEK:
a. grupowo-pucharowy trójkowy we wszystkich grach;
b. turniej rozgrywany we wszystkich rodzajach gier (pojedyncza mężczyzn, pojedyncza kobiet, podwójna mężczyzn, podwójna kobiet, mieszana) w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej liczbie 3 zgłoszeń. Przy liczbie zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej;
c. zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego samego rodzaju gry;
d. zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej;
e. rozstawianie wg Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów;

8. WARUNKI UCZESTNICTWA:
a. data urodzenia zgodna z pkt. 6;
b. terminowe zgłoszenie do gier;
c. opłacenie wpisowego: 30 zł za grę pojedynczą, 25 zł za grę podwójną od zawodnika;
d. posiadanie aktualnych badań sportowo-lekarskich albo złożenie oświadczenia potwierdzonego podpisem uczestnika o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w turnieju;
e. posiadanie przepisowego sprzętu (w tym lotek) i ubioru sportowego.

9. ZGŁOSZENIA DO GIER:
a. zgłoszenia do wszystkich gier należy składać na formularzu zgłoszeniowym dostępnym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
b. zawodnicy zgłaszający się do turnieju są obowiązani podać:
• imię i nazwisko, rok urodzenia, rodzaj gry, partnerów do gier podwójnych;
• oraz ewentualnie mogą podać: deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o dodatkowe rozstawienie bezklubowe, inne informacje (np. numer telefonu).

10. TERMIN ZGŁOSZEŃ DO GIER:
7 lutego wtorek godz. 22:00

11. PUBLIKACJA LOSOWANIA I PLANU GIER:
9 lutego (czwartek) godz. 12:00

12. SĘDZIA GŁÓWNY:
Kacper Bobala
e-mail: [email protected]
nr.tel.: 691171278

13. WYNIKI TURNIEJU:
wliczane do listy klasyfikacyjnej seniorów.

14. NAGRODY:
- Medale i dyplomy
- Nagrody rzeczowe w ramach możliwości organizatorów

15. ZAKWATEROWANIE:
Internat przy Zespole Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach
Ul. Siedlecka 6
72-010 Police
Kwaterunek możliwy od piątku od godziny 20:00!
Dostęp do sauny, siłowni i basenu możliwy od piątku.

Pokoje dwu, trzy i czteroosobowe
Kosz noclegu: 35 zł/os./doba
Łazienki z prysznicami znajdują się na każdym piętrze.
Na parterze znajduje się stołówka.
Dostęp do Internetu.
Ilość miejsc ograniczona.
Rezerwacja miejsc przez stronę www.nettocup.pl w zakładce ZGŁOŚ SIĘ

Hotel Dobosz ***
ul. Wróblewskiego 1
72-010 Police

koszt noclegu:
Pokój jednoosobowy ze śniadaniem 125 zł
Pokój dwuosobowy ze śniadaniem 150 zł
Śniadanie w formie bufetu.
Dostęp do Internetu.
Bezpłatny monitorowany parking.
Sala gier: bilard, darts, piłkarzyki, Xbox 360.
Oddalony 300 m od hali.
Rezerwacja hotelu indywidualna.

16. WYŻYWIENIE:
Internat przy Zespole Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach
Ul. Siedlecka 6
72-010 Police

Śniadanie – 10 zł
Dwudaniowy obiad – 15 zł
Kolacja – 10 zł
Bony żywieniowe można zamówić podczas rejestracji do turnieju lub na miejscu w biurze zawodów.

W restauracji Hotelu Dobosz*** uczestnikom turnieju Netto Cup przysługuje rabat
na dania z karty w wysokości 10%.
Sprawdź menu:
http://www.hoteldobosz.eu/menu/

17. WIECZOREK INTEGRACYJNY:
Players Party odbędzie sięw Hotelu Dobosz w Policach przy ul. Wróblewskiego 1.
Koszt uczestnictwa: 60 PLN/os.
Talon uczestnictwa będzie do odebrania w biurze zawodów.
Zgłoszenia do Players Party można także dokonać przez formularz na stronie www.nettocup.pl w zakładce ZGŁOŚ SIĘ

18. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
a. turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Seniorów Badmintona i Regulaminem Sportowym PZBad;
b. w sprawach spornych decyduje sędzia główny Kacper Bobala.

Lista zawodników

Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.MirosławAdamczyk2. miejsce1
2.WalterAepler4. miejsce4. miejsce2
3.RobertAleksandrowicz4. miejsce4. miejsce2
4.TomaszBachul8. miejsce4. miejsce2
5.AdamBiesiada8. miejsce1
6.AndrzejBittner1. miejsce1
7.LeszekBorys2. miejsce6. miejsce2
8.MaciejBysikiewicz1. miejsce1
9.JoannaCegielska4. miejsce5. miejsce2
10.TomaszCharkiewicz1. miejsce1. miejsce2
11.BolesławCichocki1. miejsce1. miejsce2
12.SylwiaCzubaszek3. miejsce1
13.ZbigniewDorna2. miejsce1
14.WiktorDrude1. miejsce1. miejsce2
15.SwietłanaDrude1. miejsce1
16.GustawDudka9. miejsce1
17.PiotrDymowski6. miejsce1
18.HenrykFila3. miejsce1
19.KrzysztofGałecki3. miejsce4. miejsce2
20.KrzysztofGarbacz5. miejsce6. miejsce2
21.PawełGasz2. miejsce2. miejsce2
22.AndrzejGireń12. miejsce7. miejsce2
23.AdamGórniak9. miejsce5. miejsce2
24.KrzysztofGrabek1. miejsce4. miejsce2
25.RyszardGracjasz5. miejsce1
26.DorotaGrzejdak2. miejsce1
27.JustynaGrzybek1. miejsce1
28.JerzyGrzybowski4. miejsce3. miejsce2
29.MarcinGrzywacz2. miejsce2. miejsce2
30.BurkhardGutzmer6. miejsce3. miejsce2
31.KrzysztofJakubowski7. miejsce5. miejsce2
32.PrzemysławJanaszek4. miejsce6. miejsce2
33.JakubJanaszek1. miejsce1. miejsce2
34.PawełJanuchowski6. miejsce1
35.RenataJędrzejewska4. miejsce3. miejsce2
36.JanKaczanowski4. miejsce5. miejsce2
37.MarcinKalinowski9. miejsce1
38.MaciejKędziora6. miejsce1
39.KatarzynaKistowska1. miejsce1. miejsce2
40.AnnaKlapenda3. miejsce4. miejsce2
41.PiotrKlapenda3. miejsce4. miejsce2
42.DanutaKlofik1. miejsce3. miejsce2
43.PiotrKotwas15. miejsce1
44.SławomirKowalski1. miejsce9. miejsce2
45.AndrzejKowalski2. miejsce3. miejsce2
46.JakubKrakowski12. miejsce9. miejsce2
47.DawidKrawiec2. miejsce4. miejsce2
48.StefanKrusemark15. miejsce2. miejsce2
49.AnnaKubiak3. miejsce6. miejsce2
50.PiotrKwieciński1. miejsce1. miejsce2
51.SebastianLasecki1. miejsce6. miejsce2
52.PiotrLassociński6. miejsce6. miejsce2
53.MichałŁasiński2. miejsce1
54.PiotrŁuszkiewicz2. miejsce1. miejsce2
55.FrankManthey4. miejsce3. miejsce2
56.MartaMańczak3. miejsce4. miejsce2
57.MarcinMasłowski15. miejsce6. miejsce2
58.MarianMatusewicz1. miejsce1. miejsce2
59.AndrzejMieżyński4. miejsce1
60.BogdanMieżyński3. miejsce1
61.SylwesterMomot4. miejsce3. miejsce2
62.MirosławMuchalski5. miejsce1
63.AndrzejMysiak3. miejsce1
64.JanuszNawrocki1. miejsce1. miejsce2
65.PawełNiewoliński1. miejsce1. miejsce2
66.AgnieszkaNieżurawska3. miejsce1
67.KrzysztofOlech8. miejsce3. miejsce2
68.MarcinOpozda3. miejsce1
69.JoannaOrzechowska4. miejsce1
70.RobertOrzechowski11. miejsce4. miejsce2
71.JacekOsadnik3. miejsce2. miejsce2
72.IwonaOstrowska2. miejsce2. miejsce2
73.RyszardPawluk4. miejsce1
74.MarekPniewski4. miejsce1
75.TomaszPolonis4. miejsce4. miejsce2
76.AndrzejPrzytulski2. miejsce6. miejsce2
77.MarcinPuciato10. miejsce1
78.AdwinPutteeraj4. miejsce4. miejsce2
79.SławomirPyta12. miejsce1
80.BennoRaj2. miejsce1. miejsce2
81.RobertRobakowski4. miejsce1
82.RafałRoman15. miejsce1
83.WojciechRosada6. miejsce4. miejsce2
84.IwonaRyśnik2. miejsce1. miejsce2
85.MarianSadkowski6. miejsce4. miejsce2
86.PawelShorin8. miejsce2. miejsce2
87.PawełSłupczewski8. miejsce2. miejsce2
88.JanStasiak3. miejsce2. miejsce2
89.DominikStatnik4. miejsce4. miejsce2
90.MarekStawarz6. miejsce2. miejsce2
91.DanutaStawarz2. miejsce1
92.MarekStećko2. miejsce1
93.MarianStelter1. miejsce2. miejsce2
94.RadosławStrejko4. miejsce1
95.AndrzejStruensee2. miejsce2. miejsce2
96.HenrykSwoboda2. miejsce1
97.RomanSyunyaev15. miejsce1. miejsce2
98.MirosławSzadkowski6. miejsce2. miejsce2
99.BeataSzczecina1. miejsce1
100.KatarzynaSzczykutowicz1. miejsce6. miejsce2
101.MarcinŚlązak10. miejsce6. miejsce2
102.MałgorzataŚrednicka2. miejsce4. miejsce2
103.GuntherTauwald4. miejsce1
104.MariuszTroszak10. miejsce6. miejsce2
105.MartaUrbanik1. miejsce4. miejsce2
106.MateuszWilczek4. miejsce6. miejsce2
107.LeszekWild4. miejsce6. miejsce2
108.HenrykWirzinkiewicz8. miejsce9. miejsce2
109.DawidWojciechowski12. miejsce6. miejsce2
110.WojciechWojdyła10. miejsce7. miejsce2
111.KatarzynaWyka2. miejsce1
112.PatrickWysocki2. miejsce1
113.RobertWyszyński4. miejsce4. miejsce2
114.LechZacharzewski1. miejsce1
115.BogdanZianowicz6. miejsce11. miejsce2
116.OliwiaZimniewska2. miejsce1
117.AleksandraŻołnierzów2. miejsce3. miejsce2
118.MaciejŻołnierzów1. miejsce3. miejsce2
119.JacekŻuromski2. miejsce1

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest pod adresem: cut.yt/98vQwu

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/vtGo2p

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 119 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KatarzynaKistowska1990PTS Puszczykowo
2.OliwiaZimniewska1987UKS Orkan Przeźmierowo
3.AgnieszkaNieżurawska1988Poznań

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JustynaGrzybek1974Zielona Góra
2.MałgorzataŚrednicka1977Wrocław
3.MartaMańczak1979-----

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DanutaKlofik1956Szczecin
2.IwonaOstrowska1966Lubliniec
3.AnnaKlapenda1962-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JakubJanaszek1983PTS Puszczykowo
2.MichałŁasiński1984Zielona Góra
3-4.AdwinPutteeraj1982UKS Omega Smolec
3-4.MateuszWilczek1982-----
5-6.BogdanZianowicz1972Szczecin
5-6.PiotrLassociński1983Choszczno

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.SebastianLasecki1978UKS Omega Smolec
2.DawidKrawiec1977UKS Omega Smolec
3-4.PrzemysławJanaszek1980-----
3-4.RobertAleksandrowicz1981Sulęcin
5.KrzysztofGarbacz1979KS Chojnik Jelenia Góra
6-10.MariuszTroszak1976Gniezno
6-10.MarcinŚlązak1978-----
6-10.WojciechWojdyła1977-----
6-10.MarcinPuciato1980UKS Kometa Sianów
11-15.PiotrKotwas1978Szczecin
11-15.StefanKrusemark1981Niemcy
11-15.MarcinMasłowski1981Sława
11-15.RomanSyunyaev1980Rosja
11-15.RafałRoman1977-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofGrabek1973Wrocław
2.LeszekBorys1966Choszczno
3-4.RobertWyszyński1973Choszczno
3-4.DominikStatnik1974Gdańsk
5-8.KrzysztofOlech1975-----
5-8.PawelShorin1972Rosja
5-8.PawełSłupczewski1974Katowice
5-8.AdamBiesiada1970Poznań
9-12.JakubKrakowski1974-----
9-12.DawidWojciechowski1975-----
9-12.AndrzejGireń1972-----
9-12.SławomirPyta1976Szczecin

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.SławomirKowalski1971KS Chojnik Jelenia Góra
2.MarekStećko1968Góra
3.BogdanMieżyński1960-----
4.RobertRobakowski1968Zielona Góra

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.TomaszCharkiewicz1964Gorzów Wielkopolski
2.PiotrŁuszkiewicz1964SKB Piast Słupsk
3-4.FrankManthey1963Niemcy
3-4.MarekPniewski1963Szczecin
5-6.MirosławSzadkowski1965-----
5-6.MarianSadkowski1964-----
7-8.TomaszBachul1965Szczecin
7-8.HenrykWirzinkiewicz1963Olsztyn

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JanuszNawrocki1961Gniezno
2.JacekŻuromski1959Szczecin
3.JacekOsadnik1958STB Energia Lubliniec
4.SylwesterMomot1958-----
5.MirosławMuchalski1959Szczecin

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.BolesławCichocki1955Warszawa
2.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
3-4.WalterAepler1953Niemcy
3-4.RyszardPawluk1954SKB Piast Słupsk
5-6.WojciechRosada1953Poznań
5-6.BurkhardGutzmer1956Niemcy
7.KrzysztofJakubowski1952Szczecin

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MarianMatusewicz1951SKB Piast Słupsk
2.PawełGasz1942UKS Unia Bieruń
3.JanStasiak1949-----
4.JanKaczanowski1949Szczecin
5.RyszardGracjasz1951Szczecin

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MarianStelter1946KLKS Pobrzeże Koszalin
2.AndrzejKowalski1945Kielce
3.HenrykFila1946Szczecin
4.JerzyGrzybowski1936Warszawa

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Katarzyna Szczykutowicz1977Marta Urbanik1987
2.Iwona Ryśnik1963Aleksandra Żołnierzów1987
3.Sylwia Czubaszek1988Anna Kubiak1978
4.Joanna Cegielska1972Renata Jędrzejewska1966

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jakub Janaszek1983Paweł Niewoliński1983
2.Stefan Krusemark1981Patrick Wysocki1985
3-4.Robert Aleksandrowicz1981Tomasz Polonis1981
3-4.Dawid Krawiec1977Adwin Putteeraj1982
5-6.Leszek Borys1966Piotr Lassociński1983
5-6.Przemysław Janaszek1980Mateusz Wilczek1982

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Wiktor Drude1978Roman Syunyaev1980
2.Marcin Grzywacz1978Andrzej Przytulski1969
3-4.Dominik Statnik1974Leszek Wild1977
3-4.Radosław Strejko1978Robert Wyszyński1973
5-6.Krzysztof Garbacz1979Sebastian Lasecki1978
5-6.Marcin Masłowski1981Marcin Ślązak1978
7.Andrzej Gireń1972Wojciech Wojdyła1977

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Kwieciński1970Maciej Żołnierzów1974
2.Benno Raj1966Pawel Shorin1972
3.Krzysztof Gałecki1974Krzysztof Olech1975
4-6.Maciej Kędziora1967Marek Stawarz1975
4-6.Paweł Januchowski1972Mariusz Troszak1976
4-6.Piotr Dymowski1973Dawid Wojciechowski1975
7-9.Marcin Kalinowski1973Jakub Krakowski1974
7-9.Gustaw Dudka1974Henryk Wirzinkiewicz1963
7-9.Adam Górniak1969Sławomir Kowalski1971
10-11.Robert Orzechowski1974Bogdan Zianowicz1972

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Tomasz Charkiewicz1964Piotr Łuszkiewicz1964
2.Mirosław Adamczyk1962Zbigniew Dorna1963
3.Burkhard Gutzmer1956Frank Manthey1963
4.Tomasz Bachul1965Marian Sadkowski1964

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Maciej Bysikiewicz1960Janusz Nawrocki1961
2.Jacek Osadnik1958Henryk Swoboda1957
3.Piotr Klapenda1960Sylwester Momot1958

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Bittner1956Bolesław Cichocki1955
2.Jan Stasiak1949Andrzej Struensee1953
3-4.Walter Aepler1953Gunther Tauwald1951
3-4.Andrzej Mieżyński1951Wojciech Rosada1953
5.Krzysztof Jakubowski1952Jan Kaczanowski1949

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marian Matusewicz1951Lech Zacharzewski1949
2.Paweł Gasz1942Marian Stelter1946
3.Jerzy Grzybowski1936Andrzej Kowalski1945

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Paweł Niewoliński1983Katarzyna Kistowska1990
2.Paweł Słupczewski1974Katarzyna Wyka1984
3.Maciej Żołnierzów1974Aleksandra Żołnierzów1987
4.Tomasz Polonis1981Marta Urbanik1987

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Wiktor Drude1978Swietłana Drude1978
2.Marcin Grzywacz1978Dorota Grzejdak1967
3-4.Krzysztof Gałecki1974Marta Mańczak1979
3-4.Krzysztof Grabek1973Małgorzata Średnicka1977
5-6.Leszek Wild1977Anna Kubiak1978
5-6.Andrzej Przytulski1969Katarzyna Szczykutowicz1977

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Kwieciński1970Iwona Ryśnik1963
2.Marek Stawarz1975Danuta Stawarz1976
3.Marcin Opozda1972Renata Jędrzejewska1966
4.Robert Orzechowski1974Joanna Orzechowska1974
5.Adam Górniak1969Joanna Cegielska1972

Gra mieszana - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Benno Raj1966Beata Szczecina1964
2.Mirosław Szadkowski1965Iwona Ostrowska1966
3.Andrzej Mysiak1956Danuta Klofik1956
4.Piotr Klapenda1960Anna Klapenda1962

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet9
Gra pojedyncza mężczyzn65
Gra podwójna kobiet8
Gra podwójna mężczyzn76
Gra mieszana kobiet19
Gra mieszana mężczyzn19
ilość uczestników119
ilość kobiet24
ilość mężczyzn95
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+ (14 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 40+ (10 par)
najstarszy zawodnikJerzy Grzybowski (81 lat)
najmłodszy zawodnikKatarzyna Kistowska (27 lat)
najstarsza rozgrywana grupa70+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...

Galerie zdjęć z turnieju


Brak galerii zdjęć z tego turnieju...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×