Łódzki Turniej Seniorów LI-NING

Podstawowe informacje

Data:07 - 08.01.2017
Miejscowość:Pabianice
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:Łódzki Wojewódzki Związek Badmintona

Komunikat organizacyjny

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY
Łódzki Turniej Seniorów LI-NING Pabianice

1. CELE:
• Popularyzacja badmintona
• Integracja środowiska seniorów

2. ORGANIZATORZY:
Łódzki Wojewódzki Związek Badmintona ŁWZBad, 95-200 Pabianice ul. Św. Jana 30-36
Fundacja Move Now, 95-200 Pabianice ul. 3 Maja 8/3

WSPÓŁORGANIZATOR/PARTNER
Starostwo Powiatowe w Pabianicach

Osoba odpowiedzialna za organizację turnieju:
Mariusz Popa tel. +48 604 253 378, e-mail: [email protected]

3. TERMIN:
07-08.01.2017 r.

4. MIEJSCE:
Hala Powiatowa Pabianice ul. Św. Jana 30-36

Liczba boisk: 7 kortów (maty)

5. PROGRAM:
• sobota godz. 9:00 - rozpoczęcie gier zgodnie z planem zamieszczonym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
• niedziela godz. 9:00 - ewentualne dokończenie gier

6. KATEGORIE WIEKOWE:
• gr.0 kobiety (25+) ur. w 1991 i starsze
• gr.0 mężczyźni (30+) ur. w 1986 i starsi
• gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni ur. 1977-1981
• gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni ur. 1972-1976
• gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni ur. 1967-1971
• gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni ur. 1962-1966
• gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni ur. 1957-1961
• gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni ur. 1952-1956
• gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni ur. 1947-1951
• gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni ur. 1942-1946
• gr.9 (75+) kobiety i mężczyźni ur. 1937-1941
• gr.10 (80+) kobiety i mężczyźni ur. do 31.12.1936

7. SYSTEM ROZGRYWEK:
a. grupowo-pucharowy trójkowy we wszystkich grach;
b. turniej rozgrywany we wszystkich rodzajach gier (pojedyncza mężczyzn, pojedyncza kobiet, podwójna mężczyzn, podwójna kobiet, mieszana) w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej liczbie 3 zgłoszeń. Przy liczbie zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej;
c. zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego samego rodzaju gry;
d. zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej;
e. rozstawianie wg Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów;
f. kobiety mogą grać w trzech grach.

8. WARUNKI UCZESTNICTWA:
a. data urodzenia zgodna z pkt. 6;
b. terminowe zgłoszenie do gier;
c. opłacenie wpisowego: 30 zł za grę pojedynczą, 30 zł za grę podwójną od zawodnika;
d. posiadanie aktualnych badań sportowo-lekarskich albo złożenie oświadczenia potwierdzonego podpisem uczestnika o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w turnieju;
e. posiadanie przepisowego sprzętu (w tym lotek) i ubioru sportowego.


9. ZGŁOSZENIA DO GIER:
a. zgłoszenia do wszystkich gier należy składać na formularzu zgłoszeniowym dostępnym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
b. zawodnicy zgłaszający się do turnieju są obowiązani podać:
• imię i nazwisko, rok urodzenia, rodzaj gry, partnerów do gier podwójnych;
• oraz ewentualnie mogą podać: deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o dodatkowe rozstawienie bez klubowe, inne informacje (np. numer telefonu).

10. TERMIN ZGŁOSZEŃ DO GIER:
03.01.2017 r. (wtorek) godz. 22:00

11. PUBLIKACJA LOSOWANIA I PLANU GIER:
05.01.2017 r. (czwartek) godz. 12:00

12. SĘDZIA GŁÓWNY:
Stefan Pawlukiewicz lic. 93, e-mail: [email protected]

13. WYNIKI TURNIEJU:
wliczane do listy klasyfikacyjnej seniorów.

14. NAGRODY:
Za zajęcie 3 pierwszych miejsc w poszczególnych grupach wiekowych według możliwości organizatora.

15. ZAKWATEROWANIE:
• HOTEL*** PIEMONT & WILLA PIEMONT (800 m od hali)
Pabianice, ul. Kilińskiego 25, (vis-a-vis) ul. Kilińskiego 8C
www.hotelpiemont.com.pl kontakt +48 (42) 2271413, +48 666 977 707
cena 65 zł / osobodoba ze śniadaniem

• HOTEL** WŁÓKNIARZ MOSiR
Pabianice, (wjazd od ul. Kilińskiego 34) (1600 m od hali)
www.hotelwlokniarz.pl kontakt +48 (42) 2151501, +48 500 027 410
Noclegi przewidziane są w pokojach 2, 3, 4 osobowych
Koszt noclegu to 50 zł brutto/osobodoba
Nocleg + śniadanie to 68 zł brutto/osobodoba
Nocleg + 2 posiłki (śniadanie i obiadokolacja) 90 zł brutto / osobodoba
Za pokój dla 1 osoby przewidziana dopłata 50 zł brutto / doba
Możliwość codziennego bezpłatnego skorzystania z basenu i sauny.
GPS: 51.654314, 19.359090

• HOTEL***AVIATOR
Pabianice, ul. Św. Rocha 8a/10 (300 m od hali)
www.hotelaviator.com.pl kontakt +48 42 2921981, [email protected]
pokój 1 osobowy 130 zł / doba ze śniadaniem
pokój 2 osobowy 190 zł / doba ze śniadaniem

16. WYŻYWIENIE:
Bezpłatnie: kawa, herbata, ciastko, w godz. 14-15 ciepła zupa.
Odpłatnie: możliwość zamówienia dowozu posiłku na halę.

17. WIECZOREK INTEGRACYJNY:
(kolacja, szwedzki stół, muzyka...) – restauracja HOTEL*** PIEMONT & WILLA PIEMONT ul. Kilińskiego 8C od godz. 21.00 cena 50 zł od osoby – zgłoszenia do 03.01.2017 r. do godz. 24.00
Zgłoszenia przyjmuje Mariusz Popa tel. +48 604 253 378, e-mail: [email protected]

18. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
a. turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Seniorów Badmintona i Regulaminem Sportowym PZBad;
b. w sprawach spornych decyduje sędzia główny Stefan Pawlukiewicz.

19. PATRONAT MEDIALNY / SPONSORZY:
Li-Ning , www.bad4you.com.pl
PABIANICKA FABRYKA NARZĘDZI "PAFANA" S.A. w Pabianicach, www.pafana.pl
F&F Filipowski Sp. J. , www.fif.com.pl
MegaWiedza sp. z o.o., www.megamatma.pl
ABEL Sp.j. Wysota, www.abel.net.pl
TVP Łódź
Radio Łódź
PZBad



Lista zawodników

Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.WaldemarAdamski6. miejsce6. miejsce2
2.RobertAdaszek6. miejsce1
3.AndrzejAntosiewicz4. miejsce1
4.DariuszAugustyńczyk6. miejsce2. miejsce2
5.TomaszBartosz6. miejsce3. miejsce2
6.JacekBełus3. miejsce1
7.GrażynaBełus3. miejsce1
8.AnnaBiałasiewicz1. miejsce4. miejsce2
9.RobertBieganowski1. miejsce1. miejsce2
10.JanaBilkova2. miejsce2. miejsce2
11.RafałBogdański2. miejsce1
12.PiotrBondaruk12. miejsce4. miejsce2
13.RobertBorszcz8. miejsce6. miejsce2
14.MariaBrzeźnicka1. miejsce2. miejsce1. miejsce3
15.MaciejBysikiewicz1. miejsce1
16.RomanaChristlova2. miejsce3. miejsce2
17.BolesławCichocki1. miejsce8. miejsce2
18.KrystynaCielecka6. miejsce1
19.JiriDohnal4. miejsce3. miejsce2
20.DanutaForyta1. miejsce6. miejsce2
21.AndrzejGajewski3. miejsce4. miejsce2
22.TadeuszGala6. miejsce4. miejsce2
23.MarekGałczyński3. miejsce2. miejsce2
24.PawełGansiniec12. miejsce6. miejsce2
25.DorotaGawrońska-Popa4. miejsce3. miejsce2
26.EwaGolańska4. miejsce1. miejsce2
27.KrzysztofGontarski1. miejsce3. miejsce2
28.RafałGrabarczyk-Żałobny8. miejsce6. miejsce2
29.KrzysztofGrabek1. miejsce1
30.RafałGrenda7. miejsce1
31.AnnaGrigoriadu4. miejsce1
32.DorotaGrzejdak1. miejsce2. miejsce2
33.PrzemysławGrzeszkowiak4. miejsce2. miejsce2
34.MarcinGrzywacz2. miejsce2. miejsce2
35.CzesławGwiazda4. miejsce3. miejsce2
36.ArkadiuszHarbacewicz6. miejsce1
37.SławomirHetmański1. miejsce3. miejsce2
38.PiotrHorodecki4. miejsce4. miejsce2
39.LukasHyps4. miejsce2. miejsce2
40.AndrzejJanecki2. miejsce1
41.DamianJaniaczyk8. miejsce5. miejsce2
42.AnnaJankowska3. miejsce1
43.GrzegorzJankowski12. miejsce1
44.BarbaraJaskólska1. miejsce2. miejsce2
45.JanKaczmarczyk3. miejsce2. miejsce2
46.MariuszKarendał5. miejsce5. miejsce2
47.JolantaKarska6. miejsce2. miejsce2
48.ArkadiuszKawecki4. miejsce1
49.JerzyKazimierczak7. miejsce1
50.AnnaKaźmierkowska6. miejsce9. miejsce2
51.MagdalenaKoba1. miejsce1
52.OlgaKoniuch1. miejsce1
53.NataliaKordala3. miejsce4. miejsce2
54.EdytaKordala2. miejsce3. miejsce2
55.AdamKosz1. miejsce1. miejsce2
56.SławomirKowalski9. miejsce6. miejsce2
57.ZdzisławKozłowski6. miejsce4. miejsce2
58.DariuszKraszewski2. miejsce1
59.DawidKrawiec3. miejsce1
60.KatarzynaKumańska5. miejsce1
61.JerzyLański3. miejsce6. miejsce2
62.WojciechLasek1. miejsce6. miejsce2
63.JacekLewandowski4. miejsce4. miejsce2
64.IzabelaMaćkowska2. miejsce4. miejsce2
65.TomaszMaćkowski10. miejsce1
66.FabianMaleszewski2. miejsce1
67.GrzegorzMaleszewski5. miejsce1
68.KatarzynaMałyszko4. miejsce9. miejsce2
69.DariuszMarchel8. miejsce1
70.JarosławMarciniak1. miejsce9. miejsce2
71.PawełMarcinkowski8. miejsce4. miejsce2
72.ZbigniewMarszałek4. miejsce8. miejsce2
73.PawełMela9. miejsce1
74.RobertMichalski3. miejsce1
75.EwaMłynarska1. miejsce1. miejsce2
76.ZygmuntModzelewski4. miejsce1
77.MartaMomot3. miejsce1
78.MirosławMordasiewicz2. miejsce2. miejsce2
79.JerzyMurach6. miejsce1. miejsce2
80.JanuszNawrocki1. miejsce1. miejsce2
81.DariuszOpatrzyk6. miejsce4. miejsce2
82.JacekOsadnik6. miejsce8. miejsce2
83.IwonaOstrowska2. miejsce9. miejsce2
84.MariuszPakulski4. miejsce1. miejsce2
85.MarekPełczyński8. miejsce4. miejsce2
86.SławomirPiechnik7. miejsce6. miejsce2
87.MichałPisarski6. miejsce1
88.MariuszPopa1. miejsce9. miejsce2
89.KamilPopławski1. miejsce2. miejsce2
90.GrzegorzPradela3. miejsce6. miejsce2
91.JakubProbierz6. miejsce4. miejsce2
92.ZbigniewPrzyjemski2. miejsce9. miejsce2
93.AndrzejPrzytulski2. miejsce4. miejsce2
94.AdwinPutteeraj6. miejsce5. miejsce2
95.TomaszPyć2. miejsce1
96.BennoRaj6. miejsce4. miejsce2
97.WojciechRomańczuk1. miejsce1. miejsce2
98.JerzyRybicki1. miejsce1. miejsce2
99.PiotrSankowski8. miejsce1
100.PawełSłupczewski1. miejsce2. miejsce2
101.KarolSoboń7. miejsce5. miejsce2
102.GrzegorzSochacki8. miejsce1
103.TomaszSpyra9. miejsce1
104.JerzyStachowski6. miejsce3. miejsce2
105.GrażynaStefańska4. miejsce2. miejsce2
106.MarianStelter1. miejsce2. miejsce2
107.TomaszStopa2. miejsce3. miejsce2
108.AndrzejStruensee2. miejsce4. miejsce2
109.RafałStrzemieczny4. miejsce1
110.HenrykSwoboda3. miejsce1
111.PiotrSzafrański4. miejsce6. miejsce2
112.JerzySzałapski1. miejsce4. miejsce2
113.AndrzejSzawłowski6. miejsce1
114.MarekSzcześniewski2. miejsce2. miejsce2
115.KatarzynaSzczykutowicz4. miejsce4. miejsce2
116.PiotrSzufliński13. miejsce1
117.RafałTomaszkiewicz6. miejsce4. miejsce2
118.LeopoldTukendorf2. miejsce1. miejsce2
119.AndrzejTurowski2. miejsce6. miejsce2
120.RadosławWalas1. miejsce1
121.StanisławWikło2. miejsce1. miejsce2
122.HenrykWirzinkiewicz3. miejsce1
123.MarcinWnuk13. miejsce1
124.BożenaWołkowycka6. miejsce1
125.TomaszWroński2. miejsce1
126.JerzyWrzodak6. miejsce1
127.EwaZając6. miejsce6. miejsce2
128.AdamZałęski2. miejsce1. miejsce2
129.JanŻórawiński4. miejsce8. miejsce2

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest pod adresem: cut.yt/76vQ9q

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/Z4ps1

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 129 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DorotaGrzejdak1967UKS Kometa Sianów
2.EdytaKordala1983-----

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MariaBrzeźnicka1959MKS Garwolin
2.IzabelaMaćkowska1972-----
3.AnnaJankowska1972-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.SławomirHetmański1977LUKS Victoria Domecko
2.AdamZałęski1985KS Masovia Płock
3.AndrzejGajewski1982Olsztyn
4-6.JakubProbierz1986Jaworzno
4-6.AdwinPutteeraj1982UKS Omega Smolec
4-6.DariuszAugustyńczyk1984BKS Kolejarz Częstochowa
7-8.PiotrSankowski1983-----
7-8.DamianJaniaczyk1986Wrocław

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełSłupczewski1974Katowice
2.FabianMaleszewski1981Ruciane-Nida
3.DawidKrawiec1977UKS Omega Smolec
4-6.RafałTomaszkiewicz1981-----
4-6.TadeuszGala1977-----
4-6.DariuszOpatrzyk1980KS Wolant Jaworzno
7.KarolSoboń1979-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofGrabek1973Wrocław
2.RafałBogdański1965Piaseczno
3-4.ArkadiuszKawecki1972Olsztyn
3-4.JacekLewandowski1974Warszawa
5-8.RobertBorszcz1974Zabrze
5-8.PawełMarcinkowski1972-----
5-8.RafałGrabarczyk-Żałobny1974-----
5-8.GrzegorzSochacki1968MLKS Solec Kuj.
9-12.PiotrBondaruk1976Gdańsk
9-12.PawełGansiniec1976Bytom
9-12.GrzegorzJankowski1972-----
13.PiotrSzufliński1974-----
13.MarcinWnuk1973Piotrków Trybunalski

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RobertBieganowski1968Żyrardów
2.TomaszStopa1967Suchedniów
3.JanKaczmarczyk1970STB Energia Lubliniec
4-6.ArkadiuszHarbacewicz1968Syców
4-6.TomaszBartosz1968Bydgoszcz
4-6.BennoRaj1966Köpenicker BC/SC Berlin
7-9.SławomirKowalski1971-----
7-9.PawełMela1967Tomaszów Mazowiecki
7-9.TomaszSpyra1968-----
10.TomaszMaćkowski1970-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.WojciechRomańczuk1966Olsztyn
2.TomaszWroński1963Wrocław
3.HenrykWirzinkiewicz1963Olsztyn
4-6.JerzyMurach1962Olsztyn
4-6.MichałPisarski1965-----
4-6.RobertAdaszek1963-----
7-8.DariuszMarchel1962-----
7-8.MarekPełczyński1963-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JarosławMarciniak1961Łódź
2.MirosławMordasiewicz1958UKS Hubal Białystok
3-4.ZbigniewMarszałek1959Sosnowiec
3-4.PiotrSzafrański1959UKS Korona Pabianice
5-6.JacekOsadnik1958STB Energia Lubliniec
5-6.WaldemarAdamski1961LUKS Victoria Domecko
7.SławomirPiechnik1961Opole

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.BolesławCichocki1955Warszawa
2.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
3-4.PiotrHorodecki1954Warszawa
3-4.JanŻórawiński1956Warszawa
5-6.AndrzejSzawłowski1955Opole
5-6.ZdzisławKozłowski1954LUKS Księżyno

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JerzyRybicki1951MKS Garwolin
2.AndrzejJanecki1947UKS Dwójka Wesoła
3.JerzyLański1951Łódź
4.AndrzejAntosiewicz1947Warszawa
5.GrzegorzMaleszewski1948Ruciane-Nida

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MarianStelter1946KLKS Pobrzeże Koszalin
2.LeopoldTukendorf1940MKS Garwolin
3-4.PrzemysławGrzeszkowiak1945MKS Garwolin
3-4.CzesławGwiazda1942Żyrardów
5-6.JerzyWrzodak1935Żyrardów
5-6.JerzyStachowski1943MKS Garwolin

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Anna Białasiewicz1970Ewa Młynarska1967
2.Jana Bilkova1984Romana Christlova1975
3.Edyta Kordala1983Natalia Kordala1987
4.Anna Grigoriadu1978Katarzyna Szczykutowicz1977

Gra podwójna kobiet - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Danuta Foryta1968Barbara Jaskólska1971
2.Maria Brzeźnicka1959Iwona Ostrowska1966
3-4.Dorota Gawrońska-Popa1967Ewa Golańska1960
3-4.Katarzyna Małyszko1967Grażyna Stefańska1955
5-6.Jolanta Karska1971Anna Kaźmierkowska1964
5-6.Krystyna Cielecka1953Ewa Zając1967

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Adam Kosz1979Adam Załęski1985
2.Dariusz Augustyńczyk1984Paweł Słupczewski1974
3-4.Tadeusz Gala1977Rafał Tomaszkiewicz1981
3-4.Dariusz Opatrzyk1980Jakub Probierz1986
5.Damian Janiaczyk1986Adwin Putteeraj1982

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Gontarski1971Radosław Walas1976
2.Marcin Grzywacz1978Andrzej Przytulski1969
3.Marek Gałczyński1969Tomasz Stopa1967
4.Mariusz Pakulski1975Benno Raj1966
5.Mariusz Karendał1977Karol Soboń1979

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Kamil Popławski1974Jerzy Szałapski1970
2.Zbigniew Przyjemski1965Stanisław Wikło1961
3-4.Jiri Dohnal1963Lukas Hyps1976
3-4.Piotr Bondaruk1976Jacek Lewandowski1974
5-6.Robert Borszcz1974Paweł Gansiniec1976
5-6.Rafał Grabarczyk-Żałobny1974Sławomir Kowalski1971
7.Rafał Grenda1976Jerzy Kazimierczak1974

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Wojciech Lasek1970Mariusz Popa1971
2.Jan Kaczmarczyk1970Andrzej Turowski1965
3.Tomasz Bartosz1968Robert Michalski1971

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Murach1962Wojciech Romańczuk1966
2.Dariusz Kraszewski1962Tomasz Pyć1965
3.Grzegorz Pradela1965Henryk Swoboda1957
4.Marek Pełczyński1963Rafał Strzemieczny1968

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Maciej Bysikiewicz1960Janusz Nawrocki1961
2.Mirosław Mordasiewicz1958Marek Szcześniewski1958
3-4.Zdzisław Kozłowski1954Zygmunt Modzelewski1958
3-4.Piotr Horodecki1954Andrzej Struensee1953
5-6.Waldemar Adamski1961Sławomir Piechnik1961
5-6.Jerzy Lański1951Piotr Szafrański1959
7-8.Bolesław Cichocki1955Jan Żórawiński1956
7-8.Zbigniew Marszałek1959Jacek Osadnik1958

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Rybicki1951Leopold Tukendorf1940
2.Przemysław Grzeszkowiak1945Marian Stelter1946
3.Czesław Gwiazda1942Jerzy Stachowski1943

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mariusz Pakulski1975Olga Koniuch1983
2.Lukas Hyps1976Jana Bilkova1984
3.Sławomir Hetmański1977Marta Momot1990
4.Andrzej Gajewski1982Natalia Kordala1987

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Adam Kosz1979Magdalena Koba1971
2.Marcin Grzywacz1978Dorota Grzejdak1967
3-4.Andrzej Przytulski1969Katarzyna Szczykutowicz1977
3-4.Jerzy Szałapski1970Anna Białasiewicz1970
5.Mariusz Karendał1977Katarzyna Kumańska1970

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Robert Bieganowski1968Ewa Młynarska1967
2.Kamil Popławski1974Barbara Jaskólska1971
3.Jiri Dohnal1963Romana Christlova1975
4.Paweł Marcinkowski1972Izabela Maćkowska1972

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Stanisław Wikło1961Maria Brzeźnicka1959
2.Marek Gałczyński1969Jolanta Karska1971
3.Krzysztof Gontarski1971Dorota Gawrońska-Popa1967
4-6.Wojciech Lasek1970Ewa Zając1967
4-6.Andrzej Turowski1965Bożena Wołkowycka1971
4-6.Grzegorz Pradela1965Danuta Foryta1968
7-9.Zbigniew Przyjemski1965Iwona Ostrowska1966
7-9.Jarosław Marciniak1961Anna Kaźmierkowska1964
7-9.Mariusz Popa1971Katarzyna Małyszko1967

Gra mieszana - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Janusz Nawrocki1961Ewa Golańska1960
2.Marek Szcześniewski1958Grażyna Stefańska1955
3.Jacek Bełus1954Grażyna Bełus1953

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet5
Gra pojedyncza mężczyzn70
Gra podwójna kobiet20
Gra podwójna mężczyzn70
Gra mieszana kobiet25
Gra mieszana mężczyzn25
ilość uczestników129
ilość kobiet29
ilość mężczyzn100
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+ (13 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra mieszana - Grupa 45+ (9 par)
najstarszy zawodnikJerzy Wrzodak (82 lat)
najmłodszy zawodnikMarta Momot (27 lat)
najstarsza rozgrywana grupa70+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×