XXI Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Seniorów

Podstawowe informacje

Data:03 - 04.12.2016
Miejscowość:Solec Kujawski
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:MLKS Solec Kujawski

Komunikat organizacyjny

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY
XXI Mikołajkowy Turniej Badmintona Seniorów YONEX CUP 03-04.12.2016 r.

1. CELE:
• Popularyzacja badmintona
• Integracja środowiska seniorów

2. ORGANIZATORZY:
MLSK Solec Kujawski, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Solcu Kujawski, OZBadK-P, Urząd Miasta i Gminy Solec Kujawski

Osoba odpowiedzialna za organizację turnieju: Mirosław Adamczyk tel. 606935553

3. TERMIN:
03-04.12.2016 r.

4. MIEJSCE:
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Solcu Kujawskim, ul. Bojowników o Wolność i Demokrację 3

Liczba boisk: 7

5. PROGRAM:
• sobota godz. 9:00 - rozpoczęcie gier zgodnie z planem zamieszczonym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
• niedziela godz. 10:00 - ewentualne dokończenie gier

6. KATEGORIE WIEKOWE:
• gr.0 kobiety (25+) ur. 1981-1990
• gr.0 mężczyźni (30+) ur. 1981-1985
• gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni ur. 1976-1980
• gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni ur. 1971-1975
• gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni ur. 1966-1970
• gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni ur. 1961-1965
• gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni ur. 1956-1960
• gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni ur. 1951-1955
• gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni ur. 1946-1950
• gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni ur. 1941-1945
• gr.9 (75+) kobiety i mężczyźni ur. 1936-1940
• gr.10 (80+) kobiety i mężczyźni ur. do 31.12.1935

7. SYSTEM ROZGRYWEK:
a. grupowo-pucharowy trójkowy we wszystkich grach;
b. turniej rozgrywany we wszystkich rodzajach gier (pojedyncza mężczyzn, pojedyncza kobiet, podwójna mężczyzn, podwójna kobiet, mieszana) w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej liczbie 3 zgłoszeń. Przy liczbie zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej;
c. zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego samego rodzaju gry;
d. zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej;
e. rozstawianie wg Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów;

8. WARUNKI UCZESTNICTWA:
a. data urodzenia zgodna z pkt. 6;
b. terminowe zgłoszenie do gier;
c. opłacenie wpisowego: 30 zł za grę pojedynczą, 30 zł za grę podwójną od zawodnika;
d. posiadanie aktualnych badań sportowo-lekarskich albo złożenie oświadczenia potwierdzonego podpisem uczestnika o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w turnieju;
e. posiadanie przepisowego sprzętu (w tym lotek) i ubioru sportowego.

9. ZGŁOSZENIA DO GIER:
a. zgłoszenia do wszystkich gier należy składać na formularzu zgłoszeniowym dostępnym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
b. zawodnicy zgłaszający się do turnieju są obowiązani podać:
• imię i nazwisko, rok urodzenia, rodzaj gry, partnerów do gier podwójnych;
• oraz ewentualnie mogą podać: deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o dodatkowe rozstawienie bezklubowe, inne informacje (np. numer telefonu).

10. TERMIN ZGŁOSZEŃ DO GIER:
29.11.2016 r. (wtorek) godz. 22:00

11. PUBLIKACJA LOSOWANIA I PLANU GIER:
01.12.2016 r. (czwartek) godz. 12:00

12. SĘDZIA GŁÓWNY:
Piotr Grudzina GL#125 tel. 660921495, e-mail: [email protected]

13. WYNIKI TURNIEJU:
wliczane do listy klasyfikacyjnej seniorów.

14. NAGRODY:
Medale za zajęcie trzech pierwszych miejsc w poszczególnych grupach oraz nagrody rzeczowe o łącznej wartości nagród 8000,00 zł

15. ZAKWATEROWANIE:
Hotel OSiR- pokoje 1, 3, 4-osobowe – Mirosław Adamczyk tel. 606935553
Hotel AUTOS
Hotel Leśny
Zajazd gościniec
Inne kwatery prywatne ze strony internetowej

16. WYŻYWIENIE:
Restauracja na miejscu

17. WIECZOREK INTEGRACYJNY:
Kolacja, szwedzki stół, muzyka, restauracja OSiR, sobota godz. 21.00- 22.00 po zakończeniu gier, cena 50,00 zł/osoby
Potwierdzenie razem ze zgłoszeniem do gier do sędziego głównego

18. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
a. turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Seniorów Badmintona i Regulaminem Sportowym PZBad;
b. w sprawach spornych decyduje sędzia główny Piotr Grudzina

19. PATRONAT MEDIALNY / SPONSORZY:
YONEX – VECTOR SPORT, UMiG, OSIR, MLKS

20. UWAGI ORGANIZATORA:
Zapraszamy do Solca Kujawskiego

Lista zawodników

Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.WaldemarAdamski7. miejsce6. miejsce2
2.IwonaAderjahn5. miejsce7. miejsce2
3.AndrzejAntosiewicz4. miejsce1. miejsce2
4.TomaszBartosz10. miejsce2. miejsce2
5.ZbigniewBartosz2. miejsce2. miejsce2
6.AnnaBiałasiewicz1. miejsce3. miejsce2
7.BeataBiałek2. miejsce6. miejsce2
8.AndrzejBittner3. miejsce1
9.RafałBogdański6. miejsce1. miejsce2
10.KrzysztofBogucki9. miejsce9. miejsce2
11.PiotrBondaruk8. miejsce9. miejsce2
12.LeszekBorys10. miejsce6. miejsce2
13.MaciejBysikiewicz4. miejsce1. miejsce2
14.WojciechChałotowski1. miejsce1
15.TomaszCiborowski14. miejsce1
16.KrystynaCielecka3. miejsce2. miejsce2
17.DominikaCygan1. miejsce1. miejsce2
18.DorotaDanielak2. miejsce6. miejsce2
19.NataliaDerkacheva8. miejsce7. miejsce2
20.ZbigniewDolata6. miejsce4. miejsce2
21.ZbigniewDorna3. miejsce1
22.RyszardDrążkowski3. miejsce1
23.WiktorDrude4. miejsce1. miejsce2
24.SwietłanaDrude1. miejsce1
25.JakubFirlus4. miejsce3. miejsce2
26.ŁukaszFischer6. miejsce9. miejsce2
27.DanutaForyta1. miejsce2. miejsce2
28.DorotaGawrońska-Popa1. miejsce6. miejsce2
29.PawełGłażewski6. miejsce1
30.EwaGolańska4. miejsce1. miejsce2
31.KrzysztofGontarski1. miejsce6. miejsce2
32.AdamGrala1. miejsce6. miejsce2
33.AnnaGrigoriadu6. miejsce1
34.LechGrochowina3. miejsce1
35.AndrzejGrzechnik9. miejsce1
36.DorotaGrzejdak2. miejsce2. miejsce2
37.PrzemysławGrzeszkowiak2. miejsce2. miejsce2
38.JerzyGrzybowski3. miejsce1
39.MarcinGrzywacz6. miejsce2. miejsce2
40.CzesławGwiazda1. miejsce4. miejsce2
41.SławomirHetmański2. miejsce2. miejsce2
42.PiotrHorodecki3. miejsce3. miejsce2
43.CezaryHryciuk1. miejsce1. miejsce2
44.JanuszHudziak3. miejsce1
45.JakubJanaszek1. miejsce4. miejsce2
46.PawełJanuchowski6. miejsce1
47.AndrzejKaniewski3. miejsce1
48.ArkadiuszKawecki2. miejsce1
49.KatarzynaKistowska4. miejsce1
50.AndrejKolesnik4. miejsce3. miejsce2
51.TatianaKolesnik2. miejsce4. miejsce2
52.OlgaKoniuch6. miejsce1
53.PiotrKopacz6. miejsce1
54.DariuszKraszewski4. miejsce1
55.AnnaKubiak4. miejsce9. miejsce2
56.PiotrKwieciński6. miejsce6. miejsce2
57.WojciechLasek4. miejsce1. miejsce2
58.JacekLewandowski9. miejsce2. miejsce2
59.DanielLipowski10. miejsce1
60.ArturLugowow7. miejsce7. miejsce2
61.NataszaLugowowa8. miejsce4. miejsce2
62.PiotrŁuszkiewicz2. miejsce4. miejsce2
63.MarekMiałkowski6. miejsce9. miejsce2
64.JerzyMiler2. miejsce1
65.MarekMiłoszewski14. miejsce6. miejsce2
66.EwaMłynarska1. miejsce1. miejsce2
67.MartaMomot2. miejsce1
68.JerzyMurach1. miejsce1. miejsce2
69.ZbigniewNawrocki4. miejsce6. miejsce2
70.JanuszNawrocki4. miejsce1. miejsce2
71.AndrzejNiebrzydowski10. miejsce4. miejsce2
72.JarosławOciepa2. miejsce3. miejsce2
73.PrzemysławOgrodziński6. miejsce1
74.KarolinaOlejarz4. miejsce1
75.JacekOsadnik4. miejsce2. miejsce2
76.IwonaOstrowska3. miejsce1
77.AndrzejPastuszak2. miejsce1. miejsce2
78.TomaszPaszke10. miejsce1
79.RyszardPawluk1. miejsce2. miejsce2
80.LudmilaPerepechenaia2. miejsce3. miejsce2
81.JacekPękacki2. miejsce1
82.SławomirPiechnik4. miejsce6. miejsce2
83.KarolPik10. miejsce3. miejsce2
84.MariuszPopa4. miejsce6. miejsce2
85.KamilPopławski4. miejsce2. miejsce2
86.WojciechPoznański6. miejsce1
87.MarzenaPrzybyszewska6. miejsce1
88.DariuszPrzybyszewski14. miejsce6. miejsce2
89.ZbigniewPrzyjemski1. miejsce2. miejsce2
90.AndrzejPrzytulski6. miejsce9. miejsce2
91.JerzyPtaszyński1. miejsce3. miejsce2
92.PiotrPudlak6. miejsce1
93.BennoRaj1. miejsce2. miejsce2
94.DariuszRochoń4. miejsce6. miejsce2
95.WojciechRomańczuk4. miejsce1. miejsce2
96.MarekRosa2. miejsce1
97.AnnaSadowska4. miejsce1. miejsce2
98.MonikaSell6. miejsce10. miejsce2
99.PawelShorin10. miejsce4. miejsce2
100.PawełSłupczewski4. miejsce6. miejsce2
101.GrzegorzSochacki6. miejsce1
102.ZbigniewSowiński3. miejsce1
103.JerzyStachowski3. miejsce2. miejsce2
104.DominikStatnik1. miejsce1
105.GrażynaStefańska4. miejsce2. miejsce2
106.TomaszStopa5. miejsce3. miejsce2
107.RadosławStrejko2. miejsce2. miejsce2
108.AndrzejStruensee2. miejsce1. miejsce2
109.PiotrSuski2. miejsce4. miejsce2
110.HenrykSwoboda5. miejsce4. miejsce2
111.JerzySzałapski4. miejsce3. miejsce2
112.SwietłanaSzczeptiewa8. miejsce4. miejsce2
113.MarekSzcześniewski2. miejsce2. miejsce2
114.KatarzynaSzczykutowicz6. miejsce9. miejsce2
115.ŁukaszSzmel4. miejsce4. miejsce2
116.DariuszSzymkiewicz1. miejsce1
117.KseniaTatarinowa8. miejsce6. miejsce2
118.TeresaTomczuk5. miejsce2. miejsce2
119.MariuszTroszak6. miejsce9. miejsce2
120.AgnieszkaTrzcińska4. miejsce6. miejsce2
121.MikhailVereshchagin6. miejsce1
122.AndrejVolkov7. miejsce4. miejsce2
123.UmeshWadhwa14. miejsce1
124.RadosławWalas1. miejsce1
125.TomaszWelchowski8. miejsce10. miejsce2
126.KatarzynaWieluńska6. miejsce9. miejsce2
127.StanisławWikło1. miejsce1
128.LeszekWild9. miejsce9. miejsce2
129.HenrykWirzinkiewicz6. miejsce1
130.GrzegorzWłodarczyk1. miejsce1. miejsce2
131.MałgorzataWoźniak4. miejsce3. miejsce2
132.JerzyWrzodak1. miejsce1
133.RobertWyszyński3. miejsce2. miejsce2
134.LechZacharzewski4. miejsce1
135.EwaZając3. miejsce1. miejsce2
136.BartoszŻurek6. miejsce7. miejsce2

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest pod adresem: cut.yt/SH8Z4N

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/BUy9rL

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 136 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DominikaCygan1983KU AZS UM Łódź
2.DorotaGrzejdak1967UKS Kometa Sianów

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JakubJanaszek1983PTS Puszczykowo
2.SławomirHetmański1977LUKS Victoria Domecko
3-4.JakubFirlus1979Katowice
3-4.ŁukaszSzmel1981Warszawa
5-6.BartoszŻurek1982-----
5-6.MikhailVereshchagin1982Rosja

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.GrzegorzWłodarczyk1976KU AZS UM Łódź
2.RadosławStrejko1978Choszczno
3-4.WiktorDrude1978Rosja
3-4.PawełSłupczewski1974Katowice
5-6.MariuszTroszak1976Gniezno
5-6.MarekMiałkowski1976Olsztyn
7-8.PiotrBondaruk1976Gdańsk
7-8.TomaszWelchowski1980Bydgoszcz

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DominikStatnik1974Gdańsk
2.ArkadiuszKawecki1972Olsztyn
3.RobertWyszyński1973Choszczno
4-6.ŁukaszFischer1975Gniezno
4-6.GrzegorzSochacki1968MLKS Solec Kujawski
4-6.RafałBogdański1965Piaseczno
7-9.KrzysztofBogucki1972Jabłonowo
7-9.JacekLewandowski1974Warszawa
10.LeszekBorys1966Choszczno
10.PawelShorin1972Rosja

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.BennoRaj1966Köpenicker BC/SC Berlin
2.PiotrŁuszkiewicz1964SKB Piast Słupsk
3-4.WojciechRomańczuk1966Olsztyn
3-4.ZbigniewNawrocki1970Gniezno
5.TomaszStopa1967Suchedniów
6-10.TomaszPaszke1966Górzno
6-10.TomaszBartosz1968Bydgoszcz
6-10.DanielLipowski1970Rogóźno
6-10.KarolPik1967Warszawa
6-10.AndrzejNiebrzydowski1967Olsztyn
11-14.MarekMiłoszewski1970Warszawa
11-14.TomaszCiborowski1968Gdańsk
11-14.DariuszPrzybyszewski1970Bydgoszcz
11-14.UmeshWadhwa1968Indie

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JerzyMurach1962Olsztyn
2.JarosławOciepa1962Częstochowa
3-4.DariuszRochoń1963-----
3-4.SławomirPiechnik1961Opole
5-6.ZbigniewDolata1965Gniezno
5-6.HenrykWirzinkiewicz1963Olsztyn
7.WaldemarAdamski1961Opole

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.CezaryHryciuk1959Gdańsk
2.AndrzejPastuszak1960Gdańsk
3.RyszardDrążkowski1957Bydgoszcz
4.JacekOsadnik1958STB Energia Lubliniec
5.HenrykSwoboda1957STB Energia Lubliniec

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RyszardPawluk1954SKB Piast Słupsk
2.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
3.PiotrHorodecki1954Warszawa
4.AndrzejAntosiewicz1947Warszawa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.CzesławGwiazda1942Żyrardów
2.PrzemysławGrzeszkowiak1945MKS Garwolin
3.JerzyStachowski1943MKS Garwolin

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 75+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JerzyWrzodak1935Żyrardów
2.JerzyMiler1935-----
3.JerzyGrzybowski1936Warszawa

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Anna Białasiewicz1970Ewa Młynarska1967
2.Beata Białek1985Dorota Danielak1974
3-4.Ewa Golańska1960Agnieszka Trzcińska1980
3-4.Anna Kubiak1978Anna Sadowska1958
5-6.Anna Grigoriadu1978Katarzyna Szczykutowicz1977
5-6.Monika Sell1979Katarzyna Wieluńska1979
7-8.Swietłana Szczeptiewa1965Ksenia Tatarinowa1976
7-8.Natalia Derkacheva1972Natasza Lugowowa1971

Gra podwójna kobiet - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Danuta Foryta1968Dorota Gawrońska-Popa1967
2.Tatiana Kolesnik1961Ludmila Perepechenaia1960
3.Krystyna Cielecka1953Ewa Zając1967
4.Grażyna Stefańska1955Małgorzata Woźniak1957
5.Iwona Aderjahn1969Teresa Tomczuk1970

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Gontarski1971Radosław Walas1976
2.Radosław Strejko1978Robert Wyszyński1973
3.Jakub Firlus1979Tomasz Stopa1967
4-6.Leszek Borys1966Piotr Kwieciński1970
4-6.Paweł Głażewski1973Wojciech Poznański1977
4-6.Marcin Grzywacz1978Andrzej Przytulski1969
7-9.Łukasz Fischer1975Mariusz Troszak1976
7-9.Andrzej Grzechnik1967Leszek Wild1977
7-9.Piotr Bondaruk1976Marek Miałkowski1976

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Adam Grala1973Dariusz Szymkiewicz1969
2.Jacek Lewandowski1974Benno Raj1966
3-4.Kamil Popławski1974Jerzy Szałapski1970
3-4.Wojciech Lasek1970Mariusz Popa1971
5-6.Paweł Januchowski1972Zbigniew Nawrocki1970
5-6.Piotr Kopacz1972Marek Miłoszewski1970
7.Artur Lugowow1968Andrej Volkov1974

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Murach1962Wojciech Romańczuk1966
2.Tomasz Bartosz1968Zbigniew Bartosz1960
3.Zbigniew Dorna1963Karol Pik1967
4.Zbigniew Dolata1965Andrzej Niebrzydowski1967

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Zbigniew Przyjemski1965Stanisław Wikło1961
2.Piotr Suski1961Marek Szcześniewski1958
3-4.Maciej Bysikiewicz1960Janusz Nawrocki1961
3-4.Dariusz Kraszewski1962Piotr Łuszkiewicz1964
5-6.Waldemar Adamski1961Sławomir Piechnik1961
5-6.Piotr Pudlak1964Dariusz Rochoń1963

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Cezary Hryciuk1959Andrzej Pastuszak1960
2.Jacek Osadnik1958Marek Rosa1958
3.Andrzej Bittner1956Janusz Hudziak1957
4.Andrej Kolesnik1960Henryk Swoboda1957

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Ptaszyński1952Andrzej Struensee1953
2.Ryszard Pawluk1954Jacek Pękacki1951
3.Piotr Horodecki1954Zbigniew Sowiński1953

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Antosiewicz1947Wojciech Chałotowski1949
2.Przemysław Grzeszkowiak1945Jerzy Stachowski1943
3.Lech Grochowina1949Andrzej Kaniewski1950
4.Czesław Gwiazda1942Lech Zacharzewski1949

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Grzegorz Włodarczyk1976Dominika Cygan1983
2.Sławomir Hetmański1977Marta Momot1990
3-4.Łukasz Szmel1981Karolina Olejarz1982
3-4.Jakub Janaszek1983Katarzyna Kistowska1990
5-6.Przemysław Ogrodziński1982Beata Białek1985
5-6.Paweł Słupczewski1974Olga Koniuch1983
7.Bartosz Żurek1982Iwona Aderjahn1969

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Wiktor Drude1978Swietłana Drude1978
2.Marcin Grzywacz1978Dorota Grzejdak1967
3.Jerzy Szałapski1970Anna Białasiewicz1970
4-6.Krzysztof Gontarski1971Dorota Danielak1974
4-6.Piotr Kwieciński1970Ksenia Tatarinowa1976
4-6.Adam Grala1973Agnieszka Trzcińska1980
7-9.Andrzej Przytulski1969Katarzyna Szczykutowicz1977
7-9.Krzysztof Bogucki1972Katarzyna Wieluńska1979
7-9.Leszek Wild1977Anna Kubiak1978
10.Tomasz Welchowski1980Monika Sell1979

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Rafał Bogdański1965Ewa Młynarska1967
2.Kamil Popławski1974Danuta Foryta1968
3-4.Pawel Shorin1972Tatiana Kolesnik1961
3-4.Andrej Volkov1974Natasza Lugowowa1971
5-6.Mariusz Popa1971Dorota Gawrońska-Popa1967
5-6.Dariusz Przybyszewski1970Marzena Przybyszewska1974
7.Artur Lugowow1968Natalia Derkacheva1972

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Wojciech Lasek1970Ewa Zając1967
2.Zbigniew Bartosz1960Teresa Tomczuk1970
3.Jerzy Ptaszyński1952Iwona Ostrowska1966

Gra mieszana - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Janusz Nawrocki1961Ewa Golańska1960
2.Zbigniew Przyjemski1965Krystyna Cielecka1953
3.Jarosław Ociepa1962Małgorzata Woźniak1957
4.Piotr Suski1961Swietłana Szczeptiewa1965

Gra mieszana - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Maciej Bysikiewicz1960Anna Sadowska1958
2.Marek Szcześniewski1958Grażyna Stefańska1955
3.Andrej Kolesnik1960Ludmila Perepechenaia1960

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet2
Gra pojedyncza mężczyzn72
Gra podwójna kobiet29
Gra podwójna mężczyzn90
Gra mieszana kobiet38
Gra mieszana mężczyzn40
ilość uczestników136
ilość kobiet35
ilość mężczyzn101
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+ (14 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra mieszana - Grupa 35+ (11 par)
najstarszy zawodnikJerzy Miler (82 lat)
najmłodszy zawodnikKatarzyna Kistowska (27 lat)
najstarsza rozgrywana grupa75+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×