XIV Podlaski Turniej Seniorów

Podstawowe informacje

Data:05 - 06.11.2016
Miejscowość:Białystok
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Komunikat organizacyjny

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY
XIV Podlaski Turniej Seniorów YONEX GAMES 05-06.11.2016

1. CELE:
• Popularyzacja badmintona
• Integracja środowiska seniorów

2. ORGANIZATORZY:
UKS Hubal - Białystok

Osoba odpowiedzialna za organizację turnieju: Andrzej Kaftański tel.508289241, e-mail: [email protected]

3. TERMIN:
05-06.11.2016

4. MIEJSCE:
UKS Hubal - Szkoła Podstawowa nr 32 ul. Pietrasze 29 Białystok

Liczba boisk: 8

5. PROGRAM:
• sobota godz. 9: 00 - rozpoczęcie gier zgodnie z planem zamieszczonym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
• niedziela godz. 9: 00 - ewentualne dokończenie gier

6. KATEGORIE WIEKOWE:
• gr.0 kobiety (25+) ur. 1981-1990
• gr.0 mężczyźni (30+) ur. 1981-1985
• gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni ur. 1976-1980
• gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni ur. 1971-1975
• gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni ur. 1966-1970
• gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni ur. 1961-1965
• gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni ur. 1956-1960
• gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni ur. 1951-1955
• gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni ur. 1946-1950
• gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni ur. 1941-1945
• gr.9 (75+) kobiety i mężczyźni ur. 1936-1940
• gr.10 (80+) kobiety i mężczyźni ur. do 31.12.1935

7. SYSTEM ROZGRYWEK:
a. grupowo-pucharowy trójkowy we wszystkich grach;
b. turniej rozgrywany we wszystkich rodzajach gier (pojedyncza mężczyzn, pojedyncza kobiet, podwójna mężczyzn, podwójna kobiet, mieszana) w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej liczbie 3 zgłoszeń. Przy liczbie zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej;
c. zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego samego rodzaju gry;
d. zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej;
e. rozstawianie wg Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów;

8. WARUNKI UCZESTNICTWA:
a. data urodzenia zgodna z pkt. 6;
b. terminowe zgłoszenie do gier;
c. opłacenie wpisowego: 30 zł za grę pojedynczą, 30 zł za grę podwójną od zawodnika;
d. posiadanie aktualnych badań sportowo-lekarskich albo złożenie oświadczenia potwierdzonego podpisem uczestnika o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w turnieju;
e. posiadanie przepisowego sprzętu (w tym lotek) i ubioru sportowego.

9. ZGŁOSZENIA DO GIER:
a. zgłoszenia do wszystkich gier należy składać na formularzu zgłoszeniowym dostępnym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
b. zawodnicy zgłaszający się do turnieju są obowiązani podać:
• imię i nazwisko, rok urodzenia, rodzaj gry, partnerów do gier podwójnych;
• oraz ewentualnie mogą podać: deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o dodatkowe rozstawienie bezklubowe, inne informacje (np. numer telefonu).

10. TERMIN ZGŁOSZEŃ DO GIER:
01.11.2016 (wtorek) godz. 22:00

11. PUBLIKACJA LOSOWANIA I PLANU GIER:
03.11.2016 (czwartek) godz. 12:00

12. SĘDZIA GŁÓWNY:
Mieczysław Baranowski #56, tel. 698 640 717
Dariusz Skowroński #245, tel. 510 028 307e-mail: [email protected]

13. WYNIKI TURNIEJU:
wliczane do listy klasyfikacyjnej seniorów.

14. NAGRODY:
Za zajęcie 3 pierwszych miejsc w poszczególnych grupach wiekowych według możliwości organizatora.
WŚRÓD UCZESTNIKÓW WIECZORKU ROZLOSOWANE ZOSTANĄ LICZNE NAGRODY RZECZOWE O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 6 000 zł

15. ZAKWATEROWANIE:
Hotel ZAJAZD PODLASIE (ok.2km od hali) ul. 42 Pułku Piechoty 6, 15-181 Białystok - rezerwacja bezpośrednio w hotelu www.hotelpodlasie.pl, tel. +48 85 67 56 600 – na hasło BADMINTON 15% rabatu

16. WYŻYWIENIE:
możliwość wykupienia obiadów w stołówce szkolnej.
Zgłoszenia na obiady: Andrzej Kaftański tel. 508 289 241, [email protected] o2.pl

17. WIECZOREK INTEGRACYJNY:
kolacja szwedzki stół, muzyka- stołówka SP32 (sobota) godz. 21.00
(nie wcześniej jednak niż po zakończeniu ostatnich sobotnich gier); cena 50 zł od osoby (zawodnika).

18. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
a. turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Seniorów Badmintona i Regulaminem Sportowym PZBad;
b. w sprawach spornych decyduje sędzia główny Mieczysław Baranowski

19. PATRONAT MEDIALNY / SPONSORZY:
YONEX-VECTOR SPORT,
STATOR MK
CHEMIA BIAŁYSTOK
SZAFARA I SYN- FIRMA HANDLOWA
HOTEL PODLASIE

20. UWAGI ORGANIZATORA:
SERDECZNIE ZAPRASZAMY ZAWODNIKÓW I ICH OSOBY TOWARZYSZĄCE

Lista zawodników

Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.AndrzejAntosiewicz1. miejsce3. miejsce2
2.WladimirBabaew7. miejsce4. miejsce2
3.AlexeyBakushev2. miejsce2. miejsce2
4.AnnaBiałasiewicz1. miejsce6. miejsce2
5.RobertBieganowski2. miejsce4. miejsce2
6.ZbigniewBochen6. miejsce1
7.RafałBogdański9. miejsce2. miejsce2
8.AgnieszkaBrojek1. miejsce2. miejsce2
9.MariaBrzeźnicka1. miejsce1. miejsce2
10.KrzysztofChmielewski4. miejsce1. miejsce2
11.DanielCiborowski6. miejsce1
12.AnnaCielebąk2. miejsce1
13.KrystynaCielecka2. miejsce2. miejsce2
14.DominikaCygan1. miejsce1. miejsce2
15.DorotaDanielak2. miejsce2. miejsce2
16.JerzyDołhan1. miejsce1. miejsce2
17.WiktorDrude2. miejsce4. miejsce2
18.SwietłanaDrude2. miejsce4. miejsce2
19.EkaterinaDvalishwili3. miejsce6. miejsce2
20.PawełGłażewski4. miejsce1
21.KrzysztofGontarski1. miejsce2. miejsce2
22.PiotrGórny5. miejsce6. miejsce2
23.KrzysztofGrabek1. miejsce3. miejsce2
24.AdamGrala4. miejsce4. miejsce2
25.DorotaGrzejdak1. miejsce1. miejsce2
26.PrzemysławGrzeszkowiak3. miejsce4. miejsce2
27.JacekHankiewicz1. miejsce1. miejsce2
28.PiotrHorodecki6. miejsce2. miejsce2
29.AndrzejJanecki2. miejsce3. miejsce2
30.AndrzejKaftański1. miejsce1. miejsce2
31.OlgaKoniuch2. miejsce3. miejsce2
32.AndrzejKowalski2. miejsce4. miejsce2
33.PawełKoziara3. miejsce1
34.BarbaraKozłowska1. miejsce4. miejsce2
35.ZdzisławKozłowski2. miejsce4. miejsce2
36.OlegKrolikov9. miejsce7. miejsce2
37.VladimirKublitskii4. miejsce6. miejsce2
38.GrzegorzKulesza3. miejsce2. miejsce2
39.WojciechLasek4. miejsce1. miejsce2
40.JacekLewandowski3. miejsce6. miejsce2
41.RafałLewczyk1. miejsce6. miejsce2
42.SławomirLis6. miejsce2. miejsce2
43.ArturLugowow4. miejsce4. miejsce2
44.NataszaLugowowa3. miejsce8. miejsce2
45.PiotrŁuszkiewicz2. miejsce1. miejsce2
46.GrzegorzMaleszewski3. miejsce1
47.FabianMaleszewski2. miejsce4. miejsce2
48.KatarzynaMałyszko8. miejsce1
49.MarekMiałkowski3. miejsce6. miejsce2
50.MariuszMichniewicz1. miejsce1. miejsce2
51.EwaMłynarska1. miejsce4. miejsce2
52.ZygmuntModzelewski4. miejsce1
53.MirosławMordasiewicz1. miejsce4. miejsce2
54.JarosławOciepa2. miejsce6. miejsce2
55.PrzemysławOgrodziński2. miejsce1
56.PiotrOłów3. miejsce1
57.JózefOrzoł4. miejsce1
58.LudmilaPerepechenaia3. miejsce4. miejsce2
59.TomaszPerkowski3. miejsce1
60.JacekPękacki6. miejsce3. miejsce2
61.KarolPik3. miejsce4. miejsce2
62.KamilPopławski1. miejsce1
63.WojciechPoznański4. miejsce1
64.WojciechRomańczuk2. miejsce2. miejsce2
65.MarekRosa6. miejsce2. miejsce2
66.ArturRosłaniec9. miejsce4. miejsce2
67.MariuszRurarz6. miejsce8. miejsce2
68.JerzyRybicki4. miejsce1. miejsce2
69.MariuszSawicki4. miejsce6. miejsce2
70.PawelShorin6. miejsce2. miejsce2
71.JerzyStachowski4. miejsce1
72.BogdanStankiewicz4. miejsce1
73.GrażynaStefańska3. miejsce1
74.AndrzejStruensee6. miejsce2. miejsce2
75.PiotrSuski6. miejsce1
76.JerzySzałapski1. miejsce6. miejsce2
77.MarekSzcześniewski4. miejsce1
78.DariuszSzymkiewicz4. miejsce1
79.KrzysztofŚmiłowski1. miejsce6. miejsce2
80.InessaTravkina3. miejsce4. miejsce2
81.AgnieszkaTrzcińska2. miejsce4. miejsce2
82.LeopoldTukendorf1. miejsce1
83.RadosławWalas1. miejsce1
84.AleksandrWerbetckii2. miejsce8. miejsce2
85.HenrykWirzinkiewicz5. miejsce1
86.MałgorzataWoźniak6. miejsce1
87.EwaZając2. miejsce1. miejsce2
88.MałgorzataZalewska6. miejsce1
89.KazimierzZalewski6. miejsce6. miejsce2

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest pod adresem: cut.yt/ci921O

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/OPo9lc

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 89 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.BarbaraKozłowska1958-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JerzyDołhan1964SKB Suwałki
2.FabianMaleszewski1981Ruciane-Nida
3.GrzegorzKulesza1985UKS Hubal Białystok

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RafałLewczyk1976Giżycko
2.AlexeyBakushev1980Rosja
3.MarekMiałkowski1976Olsztyn
4.MariuszSawicki1977-----
5.PiotrGórny1979Giżycko

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofGrabek1973Wrocław
2.RobertBieganowski1968Żyrardów
3.JacekLewandowski1974Warszawa
4-6.MariuszRurarz1975Białystok
4-6.PawelShorin1972Rosja
4-6.SławomirLis1974Warszawa
7-9.OlegKrolikov1975Rosja
7-9.ArturRosłaniec1974WWL Badminton Club Marki
7-9.RafałBogdański1965Piaseczno

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofŚmiłowski1966-----
2.PiotrŁuszkiewicz1964SKB Piast Słupsk
3.KarolPik1967Warszawa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MirosławMordasiewicz1958UKS Hubal Białystok
2.JarosławOciepa1962Częstochowa
3.PawełKoziara1964Lublin
4.ZygmuntModzelewski1958-----
5.HenrykWirzinkiewicz1963Olsztyn

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AndrzejKaftański1955UKS Hubal Białystok
2.ZdzisławKozłowski1954LUKS Księżyno
3-4.KrzysztofChmielewski1954Olsztyn
3-4.JerzyRybicki1951MKS Garwolin
5-6.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
5-6.PiotrHorodecki1954Warszawa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AndrzejAntosiewicz1947Warszawa
2.AndrzejJanecki1947UKS Dwójka Wesoła
3.GrzegorzMaleszewski1948Ruciane-Nida

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.LeopoldTukendorf1940MKS Garwolin
2.AndrzejKowalski1945Kielce
3.PrzemysławGrzeszkowiak1945MKS Garwolin
4.JerzyStachowski1943MKS Garwolin

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dominika Cygan1983Dorota Grzejdak1967
2.Dorota Danielak1974Olga Koniuch1983

Gra podwójna kobiet - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Anna Białasiewicz1970Ewa Młynarska1967
2.Swietłana Drude1978Agnieszka Trzcińska1980
3.Ekaterina Dvalishwili1978Ludmila Perepechenaia1960

Gra podwójna kobiet - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Agnieszka Brojek1967Maria Brzeźnicka1959
2.Krystyna Cielecka1953Ewa Zając1967
3.Natasza Lugowowa1971Inessa Travkina1969

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Dołhan1964Jacek Hankiewicz1965
2.Sławomir Lis1974Przemysław Ogrodziński1982
3.Piotr Ołów1982Tomasz Perkowski1971
4.Fabian Maleszewski1981Artur Rosłaniec1974

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Gontarski1971Radosław Walas1976
2.Alexey Bakushev1980Wiktor Drude1978
3-4.Paweł Głażewski1973Wojciech Poznański1977
3-4.Vladimir Kublitskii1980Artur Lugowow1968
5-6.Piotr Górny1979Rafał Lewczyk1976
5-6.Marek Miałkowski1976Mariusz Sawicki1977

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Kamil Popławski1974Jerzy Szałapski1970
2.Pawel Shorin1972Aleksandr Werbetckii1973
3-4.Adam Grala1973Dariusz Szymkiewicz1969
3-4.Józef Orzoł1970Bogdan Stankiewicz1966
5-6.Zbigniew Bochen1974Daniel Ciborowski1973
5-6.Jacek Lewandowski1974Piotr Suski1961
7.Wladimir Babaew1967Oleg Krolikov1975

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mariusz Michniewicz1964Piotr Łuszkiewicz1964
2.Rafał Bogdański1965Wojciech Romańczuk1966
3-4.Wojciech Lasek1970Karol Pik1967
3-4.Mirosław Mordasiewicz1958Marek Szcześniewski1958
5-6.Krzysztof Śmiłowski1966Kazimierz Zalewski1962
5-6.Jacek Pękacki1951Marek Rosa1958

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Chmielewski1954Andrzej Kaftański1955
2.Piotr Horodecki1954Andrzej Struensee1953
3.Andrzej Antosiewicz1947Andrzej Janecki1947
4.Przemysław Grzeszkowiak1945Andrzej Kowalski1945

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jacek Hankiewicz1965Dominika Cygan1983
2.Grzegorz Kulesza1985Anna Cielebąk1986
3.Krzysztof Grabek1973Olga Koniuch1983
4.Wiktor Drude1978Swietłana Drude1978

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mariusz Michniewicz1964Dorota Grzejdak1967
2.Krzysztof Gontarski1971Dorota Danielak1974
3-4.Robert Bieganowski1968Ewa Młynarska1967
3-4.Adam Grala1973Agnieszka Trzcińska1980
5-6.Jerzy Szałapski1970Anna Białasiewicz1970
5-6.Vladimir Kublitskii1980Ekaterina Dvalishwili1978
7-8.Aleksandr Werbetckii1973Natasza Lugowowa1971
7-8.Mariusz Rurarz1975Katarzyna Małyszko1967

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Wojciech Lasek1970Ewa Zając1967
2.Wojciech Romańczuk1966Agnieszka Brojek1967
3-4.Artur Lugowow1968Ludmila Perepechenaia1960
3-4.Wladimir Babaew1967Inessa Travkina1969
5-6.Jarosław Ociepa1962Małgorzata Woźniak1957
5-6.Kazimierz Zalewski1962Małgorzata Zalewska1968

Gra mieszana - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Rybicki1951Maria Brzeźnicka1959
2.Marek Rosa1958Krystyna Cielecka1953
3.Jacek Pękacki1951Grażyna Stefańska1955
4.Zdzisław Kozłowski1954Barbara Kozłowska1958

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet1
Gra pojedyncza mężczyzn43
Gra podwójna kobiet17
Gra podwójna mężczyzn65
Gra mieszana kobiet23
Gra mieszana mężczyzn26
ilość uczestników89
ilość kobiet22
ilość mężczyzn67
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+ (11 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 40+ (8.5 par)
najstarszy zawodnikLeopold Tukendorf (77 lat)
najmłodszy zawodnikAnna Cielebąk (31 lat)
najstarsza rozgrywana grupa70+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×