Grand Prix Olsztyna

Podstawowe informacje

Data:22 - 23.10.2016
Miejscowość:Olsztyn
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:Fundacja Dalekiego Zasięgu - Rakiety Olsztyn

Komunikat organizacyjny

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY
GRAND PRIX OLSZTYNA

1. CELE:
• Popularyzacja badmintona
• Integracja środowiska seniorów

2. ORGANIZATORZY:
Rakiety Olsztyn

WSPÓŁORGANIZATOR/PARTNER
Fundacja Dalekiego Zasięgu

Osoba odpowiedzialna za organizację turnieju:
Andrzej Gajewski 881 666 880 [email protected]

3. TERMIN:
22.10.2016 Start: godzina 9:00

4. MIEJSCE:
Hala Sportowa Olsztyńskiej Szkoły Wyższej w Olsztynie, ul. Bydgoska 33

Liczba boisk: 6-8 Kortów (maty)
Uwagi: W zależności od ilości zawodników

5. PROGRAM:
• Sobota godz. 9:00 - rozpoczęcie gier zgodnie z planem zamieszczonym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
• Sobota godz. 13:00 Uroczyste otwarcie
• Sobota godz. 13:10 Losowanie nagród – Aukcja charytatywna.

6. KATEGORIE WIEKOWE:
• gr.0 kobiety (25+) ur. 1981-1990
• gr.0 mężczyźni (30+) ur. 1981-1985
• gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni ur. 1976-1980
• gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni ur. 1971-1975
• gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni ur. 1966-1970
• gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni ur. 1961-1965
• gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni ur. 1956-1960
• gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni ur. 1951-1955
• gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni ur. 1946-1950
• gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni ur. 1941-1945
• gr.9 (75+) kobiety i mężczyźni ur. 1936-1940
• gr.10 (80+) kobiety i mężczyźni ur. do 31.12.1935

7. SYSTEM ROZGRYWEK:
a. grupowo-pucharowy trójkowy we wszystkich grach;
b. turniej rozgrywany we wszystkich rodzajach gier (pojedyncza mężczyzn, pojedyncza kobiet, podwójna mężczyzn, podwójna kobiet, mieszana) w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej liczbie 3 zgłoszeń. Przy liczbie zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej;
c. zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego samego rodzaju gry;
d. zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej;
e. rozstawianie wg Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów;

8. WARUNKI UCZESTNICTWA:
a. data urodzenia zgodna z pkt. 6;
b. terminowe zgłoszenie do gier;
c. opłacenie wpisowego: 30 zł za grę pojedynczą, 30 zł za grę podwójną od zawodnika;
d. posiadanie aktualnych badań sportowo-lekarskich albo złożenie oświadczenia potwierdzonego podpisem uczestnika o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w turnieju;
e. posiadanie przepisowego sprzętu (w tym lotek) i ubioru sportowego.

9. ZGŁOSZENIA DO GIER:
a. zgłoszenia do wszystkich gier należy składać na formularzu zgłoszeniowym dostępnym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
b. zawodnicy zgłaszający się do turnieju są obowiązani podać:
• imię i nazwisko, rok urodzenia, rodzaj gry, partnerów do gier podwójnych;
• oraz ewentualnie mogą podać: deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o dodatkowe rozstawienie bezklubowe, inne informacje (np. numer telefonu).
• Wraz ze zgłoszeniem prosimy o podanie rozmiaru koszulki (każdy uczestnik, który opłaci wpisowe otrzyma koszulkę „turniejową”). Prosimy również o zgłoszenie swojej chęci wzięcia udziału w wieczorku integracyjnym.

10. TERMIN ZGŁOSZEŃ DO GIER:
18.10.2016 (wtorek) godz. 22:00

11. PUBLIKACJA LOSOWANIA I PLANU GIER:
20.10.2016 (czwartek) godz. 12:00

12. SĘDZIA GŁÓWNY:
Tomasz Rogowski tel. 502276781, adres e-mail: [email protected]

13. WYNIKI TURNIEJU:
wliczane do listy klasyfikacyjnej seniorów.

14. NAGRODY:
Puchary i medale.
Organizatorzy rozlosują wśród uczestników nagrody firmy Li-Ning o wartości 5000 zł.

15. ZAKWATEROWANIE:
Hotel Kopernik Aleja Warszawska 37
10-081 Olsztyn
+48 89 522 99 29 [email protected]
Na hasło BADMINTON (cena ze śniadaniem)
Pokój 3-osobowy 240zł
Pokój 2-osobowy 184zł
Pokój 1-osobowy 128zł

Hostel Relaks
Adres: Olsztyn ul. Żołnierska 13 b
Telefon: 48 89 527-75-34
Pokój 1-osobowy 120zł
Pokój 2-osobowy 140zł
Pokój 3-osobowy 150zł
Apartnament 4-osobowy 220zł

oraz pokoje bez łazienek:
1-osobowy 50zł
3-osobowy 75zł

HOSTEL ASTRONOM
ul. Osińskiego 12/13
10-011 Olsztyn
http://www.hostelpodgrodzie.info

16. WYŻYWIENIE:
Brak wyżywienia na Hali Sportowej.
Istnieje możliwości dowozu cateringu na halę.

17. WIECZOREK INTEGRACYJNY:
Hotel Kopernik Aleja Warszawska 37 10-081 Olsztyn
60zł Start 21:30 (prosimy o podanie chęci wzięcia udziału w mailu zgłoszeniowym)

18. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
a. turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Seniorów Badmintona i regulaminem sportowym PZBad;
b. w sprawach spornych decyduje sędzia główny - Tomasz Rogowski

19. PATRONAT MEDIALNY / SPONSORZY:
https://www.facebook.com/events/1111270962299709/
Egit.pl
Sklep Jakubek

20. UWAGI ORGANIZATORA:
Życzymy udanej zabawy oraz samych sukcesów na korcie.

Lista zawodników

Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.MirosławAdamczyk2. miejsce1
2.AndrzejAntosiewicz4. miejsce3. miejsce2
3.WladimirBabaew4. miejsce8. miejsce2
4.AlexeyBakushev9. miejsce8. miejsce2
5.AnnaBiałasiewicz1. miejsce6. miejsce2
6.RobertBieganowski4. miejsce4. miejsce2
7.RafałBogdański2. miejsce1
8.KrzysztofBogucki6. miejsce2. miejsce2
9.PiotrBondaruk9. miejsce4. miejsce2
10.WojciechBorzęcki3. miejsce1. miejsce2
11.AgnieszkaBrojek1. miejsce4. miejsce2
12.MariaBrzeźnicka1. miejsce1. miejsce2
13.MaciejBysikiewicz3. miejsce1
14.KrzysztofChmielewski2. miejsce2. miejsce2
15.TomaszCiborowski6. miejsce1
16.KrystynaCielecka3. miejsce6. miejsce2
17.DominikaCygan2. miejsce1. miejsce2
18.DorotaDanielak2. miejsce3. miejsce2
19.ZbigniewDorna2. miejsce1
20.BartoszDrozdowicz1. miejsce1
21.SwietłanaDrude3. miejsce1. miejsce2
22.WiktorDrude1. miejsce1. miejsce2
23.EkaterinaDvalishwili5. miejsce4. miejsce2
24.AndrzejGajewski1. miejsce3. miejsce2
25.PawełGasz1. miejsce1. miejsce2
26.PawełGłażewski8. miejsce1
27.EwaGolańska4. miejsce1. miejsce2
28.EmiliaGoldwasser3. miejsce4. miejsce2
29.PiotrGórny11. miejsce8. miejsce2
30.AdamGrala4. miejsce6. miejsce2
31.DorotaGrzejdak1. miejsce1. miejsce2
32.PrzemysławGrzeszkowiak2. miejsce2. miejsce2
33.ZbigniewGrzęda3. miejsce5. miejsce2
34.MarcinGrzywacz6. miejsce3. miejsce2
35.AndrzejJanecki2. miejsce3. miejsce2
36.AndrzejKaftański3. miejsce2. miejsce2
37.AndrejKolesnik5. miejsce3. miejsce2
38.TatianaKolesnik2. miejsce2. miejsce2
39.OlgaKoniuch2. miejsce2. miejsce2
40.KrzysztofKorzeniewski6. miejsce1
41.AndrzejKowalski3. miejsce2. miejsce2
42.PiotrKowenicki1. miejsce1. miejsce2
43.AnnaKubiak4. miejsce2. miejsce2
44.VladimirKublitskii1. miejsce4. miejsce2
45.GrzegorzKulesza3. miejsce3. miejsce2
46.JarosławKurkowski2. miejsce1
47.ArturKuźmicki3. miejsce4. miejsce2
48.SebastianLasecki3. miejsce4. miejsce2
49.WojciechLasek1. miejsce2. miejsce2
50.JacekLewandowski4. miejsce2. miejsce2
51.RafałLewczyk6. miejsce8. miejsce2
52.ArturLugowow9. miejsce4. miejsce2
53.NataszaLugowowa3. miejsce1
54.MarcinŁoziński6. miejsce4. miejsce2
55.PiotrŁuszkiewicz1. miejsce1. miejsce2
56.MarekMaciejewski6. miejsce1
57.GrzegorzMaleszewski5. miejsce1
58.MarcinMałek8. miejsce1
59.MarekMaślanik6. miejsce6. miejsce2
60.RomanMaślanik6. miejsce6. miejsce2
61.MarekMiałkowski9. miejsce4. miejsce2
62.MariuszMichniewicz1. miejsce1. miejsce2
63.EwaMłynarska1. miejsce4. miejsce2
64.MirosławMordasiewicz1. miejsce1. miejsce2
65.WojciechMrugacz9. miejsce1
66.JerzyMurach2. miejsce2. miejsce2
67.JanuszNawrocki3. miejsce1. miejsce2
68.AndrzejNiebrzydowski6. miejsce3. miejsce2
69.PrzemysławOgrodziński2. miejsce1
70.JózefOrzoł1. miejsce6. miejsce2
71.JacekOsadnik2. miejsce3. miejsce2
72.IwonaOstrowska6. miejsce1
73.MariuszPakulski2. miejsce2. miejsce2
74.BłażejPalacz11. miejsce1
75.PawełPasik2. miejsce2. miejsce2
76.TomaszPaszke9. miejsce1
77.LudmilaPerepechenaia2. miejsce3. miejsce2
78.KarolPik2. miejsce1. miejsce2
79.WojciechPoznański6. miejsce1
80.DariuszRochoń3. miejsce1
81.WojciechRomańczuk2. miejsce4. miejsce2
82.MarekRosa3. miejsce1
83.ArkadiuszRozmus8. miejsce6. miejsce2
84.JerzyRybicki4. miejsce1. miejsce2
85.PawelShorin4. miejsce2. miejsce2
86.JerzyStachowski4. miejsce4. miejsce2
87.BogdanStankiewicz3. miejsce6. miejsce2
88.DominikStatnik1. miejsce1
89.GrażynaStefańska2. miejsce1
90.TomaszStopa1. miejsce4. miejsce2
91.AndrzejStruensee1. miejsce4. miejsce2
92.JerzySzałapski6. miejsce6. miejsce2
93.MarekSzcześniewski1. miejsce2. miejsce2
94.KseniaTatarinowa5. miejsce8. miejsce2
95.InessaTravkina8. miejsce1
96.AgnieszkaTrzcińska3. miejsce6. miejsce2
97.LeopoldTukendorf1. miejsce4. miejsce2
98.AndrejVolkov4. miejsce3. miejsce2
99.RadosławWalas6. miejsce1
100.GrzegorzWasyluk4. miejsce4. miejsce2
101.LeszekWild8. miejsce2. miejsce2
102.HenrykWirzinkiewicz5. miejsce1
103.GrzegorzWłodarczyk1. miejsce1. miejsce2
104.MarcinWybierek2. miejsce4. miejsce2
105.EwaZając3. miejsce2. miejsce2
106.MałgorzataZalewska4. miejsce1
107.KazimierzZalewski4. miejsce1

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest pod adresem: cut.yt/g4JjQ5

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/a67Z95

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 107 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DorotaGrzejdak1967UKS Kometa Sianów
2.DominikaCygan1983KU AZS UM Łódź
3.EmiliaGoldwasser1990UKS 2 Sobótka

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PiotrKowenicki1983AZSUWM Olsztyn
2.MarcinWybierek1982Konstancin-Jeziorna
3.GrzegorzKulesza1985UKS Hubal Białystok

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.GrzegorzWłodarczyk1976KU AZS UM Łódź
2.PawełPasik1978Warszawa
3.SebastianLasecki1978OTB Lotka Ostrów Wlkp.
4-6.MarcinŁoziński1978Warszawa
4-6.RafałLewczyk1976Giżycko
4-6.MarcinGrzywacz1978UKS Kometa Sianów
7-9.PiotrBondaruk1976Gdańsk
7-9.AlexeyBakushev1980Rosja
7-9.MarekMiałkowski1976Olsztyn
10-11.PiotrGórny1979Giżycko
10-11.BłażejPalacz1979Olsztyn

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DominikStatnik1974Gdańsk
2.RafałBogdański1965Piaseczno
3-4.RobertBieganowski1968Żyrardów
3-4.JacekLewandowski1974Warszawa
5-6.KrzysztofBogucki1972Jabłonowo
5-6.MarekMaślanik1973Olsztynek
7-8.MarcinMałek1973Giżycko
7-8.ArkadiuszRozmus1974Olsztyn

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.TomaszStopa1967Suchedniów
2.KarolPik1967Warszawa
3.ArturKuźmicki1967Bartoszyce
4-6.RomanMaślanik1967Olsztyn
4-6.TomaszCiborowski1968Gdańsk
4-6.AndrzejNiebrzydowski1967Olsztyn
7-9.WojciechMrugacz1970-----
7-9.TomaszPaszke1966Górzno
7-9.ArturLugowow1968Rosja

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PiotrŁuszkiewicz1964SKB Piast Słupsk
2.JerzyMurach1962Olsztyn
3.DariuszRochoń1963-----
4.GrzegorzWasyluk1965Bartoszyce
5.HenrykWirzinkiewicz1963Olsztyn

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MirosławMordasiewicz1958UKS Hubal Białystok
2.JacekOsadnik1958STB Energia Lubliniec
3.ZbigniewGrzęda1956Gdańsk

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
2.KrzysztofChmielewski1954Olsztyn
3.AndrzejKaftański1955UKS Hubal Białystok

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełGasz1942UKS Unia Bieruń
2.AndrzejJanecki1947UKS Dwójka Wesoła
3.WojciechBorzęcki1947STB Energia Lubliniec
4.AndrzejAntosiewicz1947Warszawa
5.GrzegorzMaleszewski1948Ruciane-Nida

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.LeopoldTukendorf1940MKS Garwolin
2.PrzemysławGrzeszkowiak1945MKS Garwolin
3.AndrzejKowalski1945Kielce
4.JerzyStachowski1943MKS Garwolin

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Anna Białasiewicz1970Ewa Młynarska1967
2.Dorota Danielak1974Olga Koniuch1983
3.Swietłana Drude1978Agnieszka Trzcińska1980
4.Ewa Golańska1960Anna Kubiak1978
5.Ekaterina Dvalishwili1978Ksenia Tatarinowa1976

Gra podwójna kobiet - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Agnieszka Brojek1967Maria Brzeźnicka1959
2.Tatiana Kolesnik1961Ludmila Perepechenaia1960
3.Krystyna Cielecka1953Ewa Zając1967

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Gajewski1982Piotr Kowenicki1983
2.Przemysław Ogrodziński1982Mariusz Pakulski1975
3.Marcin Grzywacz1978Grzegorz Kulesza1985
4.Marcin Łoziński1978Marcin Wybierek1982

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Wiktor Drude1978Vladimir Kublitskii1980
2.Jacek Lewandowski1974Paweł Pasik1978
3-4.Adam Grala1973Tomasz Stopa1967
3-4.Piotr Bondaruk1976Marek Miałkowski1976
5-6.Jerzy Szałapski1970Radosław Walas1976
5-6.Krzysztof Korzeniewski1972Wojciech Poznański1977
7-8.Piotr Górny1979Rafał Lewczyk1976
7-8.Paweł Głażewski1973Leszek Wild1977

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Bartosz Drozdowicz1974Józef Orzoł1970
2.Krzysztof Bogucki1972Jarosław Kurkowski1975
3-4.Wladimir Babaew1967Pawel Shorin1972
3-4.Andrej Volkov1974Artur Lugowow1968
5-6.Marek Maślanik1973Roman Maślanik1967
5-6.Marek Maciejewski1969Arkadiusz Rozmus1974

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Wojciech Lasek1970Karol Pik1967
2.Jerzy Murach1962Wojciech Romańczuk1966
3.Andrzej Niebrzydowski1967Bogdan Stankiewicz1966
4.Artur Kuźmicki1967Grzegorz Wasyluk1965

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Łuszkiewicz1964Mariusz Michniewicz1964
2.Mirosław Adamczyk1962Zbigniew Dorna1963
3.Maciej Bysikiewicz1960Janusz Nawrocki1961

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mirosław Mordasiewicz1958Marek Szcześniewski1958
2.Krzysztof Chmielewski1954Andrzej Kaftański1955
3.Jacek Osadnik1958Marek Rosa1958
4.Jerzy Rybicki1951Andrzej Struensee1953
5.Zbigniew Grzęda1956Andrej Kolesnik1960

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Wojciech Borzęcki1947Paweł Gasz1942
2.Przemysław Grzeszkowiak1945Andrzej Kowalski1945
3.Andrzej Antosiewicz1947Andrzej Janecki1947
4.Jerzy Stachowski1943Leopold Tukendorf1940

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Grzegorz Włodarczyk1976Dominika Cygan1983
2.Mariusz Pakulski1975Olga Koniuch1983
3.Andrzej Gajewski1982Dorota Danielak1974
4.Sebastian Lasecki1978Emilia Goldwasser1990

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Wiktor Drude1978Swietłana Drude1978
2.Leszek Wild1977Anna Kubiak1978
3-4.Robert Bieganowski1968Ewa Młynarska1967
3-4.Vladimir Kublitskii1980Ekaterina Dvalishwili1978
5-6.Jerzy Szałapski1970Anna Białasiewicz1970
5-6.Adam Grala1973Agnieszka Trzcińska1980
7-8.Alexey Bakushev1980Inessa Travkina1969
7-8.Wladimir Babaew1967Ksenia Tatarinowa1976

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mariusz Michniewicz1964Dorota Grzejdak1967
2.Pawel Shorin1972Tatiana Kolesnik1961
3.Andrej Volkov1974Natasza Lugowowa1971

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Janusz Nawrocki1961Ewa Golańska1960
2.Wojciech Lasek1970Ewa Zając1967
3-4.Kazimierz Zalewski1962Małgorzata Zalewska1968
3-4.Wojciech Romańczuk1966Agnieszka Brojek1967
5-6.Józef Orzoł1970Iwona Ostrowska1966
5-6.Bogdan Stankiewicz1966Krystyna Cielecka1953

Gra mieszana - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Rybicki1951Maria Brzeźnicka1959
2.Marek Szcześniewski1958Grażyna Stefańska1955
3.Andrej Kolesnik1960Ludmila Perepechenaia1960

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet3
Gra pojedyncza mężczyzn57
Gra podwójna kobiet18
Gra podwójna mężczyzn77
Gra mieszana kobiet28
Gra mieszana mężczyzn29
ilość uczestników107
ilość kobiet24
ilość mężczyzn83
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+ (12 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra mieszana - Grupa 35+ (8 par)
najstarszy zawodnikLeopold Tukendorf (77 lat)
najmłodszy zawodnikEmilia Goldwasser (27 lat)
najstarsza rozgrywana grupa70+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×