XVI Memoriał Tadeusza Englandera

Podstawowe informacje

Data:19 - 19.05.2012
Miejscowość:Gdańsk
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:UKS "Bursztyn" Gdańsk

Komunikat organizacyjny

OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU BADMINTONA WETERANÓW

XVI MEMORIAŁ TADEUSZA ENGLANDERA

GDAŃSK 2012

1. Organizatorami turnieju są:
- UKS „Bursztyn”, Gdańsk;
- Zespół Szkół Inżynierii Środowiska Centrum Kształcenia Ustawicznego Gdańsk-Orunia, ul. Smoleńska 5/7;
- Krzysztof ENGLANDER [email protected]; tel. 503 333 195;
- przy współudziale rodziny i przyjaciół Tadeusza ENGLANDERA.

2. Cel: popularyzacja badmintona w Gdańsku.

3. Termin i miejsce turnieju: 19 maja 2012 (sobota), Zespół Szkół Inżynierii Środowiska Centrum Kształcenia Ustawicznego Gdańsk-Orunia, ul. Smoleńska 5/7.

4. Program czasowy:
18 maja 2012 (piątek):
- odprawa organizacyjna i losowanie o godz. 20:00 w hali sportowej - Gdańsk ul. Smoleńska 5/7
19 maja 2012 (sobota): hala sportowa w Gdańsku, ul. Smoleńska 5/7:
- odprawa techniczna o godz. 8.30
- otwarcie turnieju o godz. 9.00;
- gry pojedyncze od godz. 9.10 (grupy 0-2, mężczyźni i kobiety);
- gry pojedyncze od godz. 10.00 (grupy 3-8, mężczyźni i kobiety);
- gry podwójne od godz. 10.30.
20 maja 2012 (niedziela)
- w razie potrzeby c.d. gier turniejowych w godz. 9.00-12.00.

5. Kategorie wiekowe:
Turniej odbywać się będzie według obowiązującego podziału na kategorie wiekowe według Regulaminu Weteranów Badmintona:
- gr.0 kobiety (25+) = ur. 1977-1986
- gr.0 mężczyźni (30+) = ur. 1977-1981
- gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni ur. 1972-1976
- gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni ur. 1967-1971
- gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni ur. 1962-1966
- gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni ur. 1957-1961
- gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni ur. 1952-1956
- gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni ur. 1947-1951
- gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni ur. 1942-1946
- gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni ur. do 31.12.1941.

6. System rozgrywania turnieju:
a. grupowo-pucharowy w grach pojedynczych i grach podwójnych,
b. turniej rozgrywany we wszystkich rodzajach gier (SM, SK, DM, DK, MX) w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej ilości 3 zgłoszeń. Przy ilości zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej,
c. zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego samego rodzaju gry,
d. zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej.

7. Uczestnictwo:
- aktualny wpis w ewidencji zawodników PZBad,
- data urodzenia zgodna z pkt. 5.,
- opłacenie wpisowego,
- posiadanie przepisowego sprzętu (w tym lotek) i ubioru sportowego.

8. Zgłoszenia do turnieju:
a./ zgłoszenia, wyłącznie pisemne, w grach pojedynczych, podwójnych i mieszanych muszą dotrzeć do sędziego głównego do 16 maja 2012 (środa) godz. 22 na adres: [email protected] Zgłoszenia będą przyjmowane również przez Krzysztofa ENGLANDERA faks 58 340 76 96, [email protected]; jednak najlepiej kierować bezpośrednio do sędziego głównego.
b./ zawodnicy zgłaszający się do turnieju są obowiązani podać:
- numer w ewidencji zawodników PZBad, imię i nazwisko, rok urodzenia, rodzaj gry
oraz ewentualnie mogą podać:
- deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o dodatkowe rozstawienie bezklubowe, inne informacje (np. numer telefonu).

9. Wpisowe: 25 zł – gra pojedyncza, 25 zł – gra podwójna (od zawodnika).

10. Nagrody i dyplomy
Finaliści poszczególnych kategorii wiekowych otrzymają od sponsorów nagrody i dyplomy.

11. Sędzia główny turnieju:
Łukasz KOMAR (licencja #127); [email protected], tel. 791109739,

12. Zakwaterowanie:
Noclegi w dniach 18/19/20 można zamówić w internacie Zespołu Szkół w Gdańsku-Orunii (miejsce zawodów), tel. 58 309 02-64 w cenie 25 zł/doba w terminie do 14.05.2012.
Noclegi można zarezerwować także w Hotelu Orle/ hasło memoriał Englandera – na Wyspie Sobieszewskiej w cenie 100 zł / nocleg ze śniadaniem /. Rezerwacja jest możliwa na okres od 17 maja do 20 maja. W Hotelu Orle ilość miejsc jest ograniczona tel. 58 3070891

13. Wieczorek integracyjny:
Spotkanie towarzyskie w Hotelu Orle na Wyspie Sobieszewskiej od godz. 20:30 (w cenie 50 zł od osoby) po zakończeniu turnieju w dn. 19.05.2012. Minimalna ilość uczestników 20 osób. Proszę o deklarację wraz z zgłoszeniem do turnieju .

14. Postanowienia końcowe
a. Obowiązują: Regulamin Sportowy PZBad, Regulamin Weteranów Badmintona i aktualne przepisy gry.
b. Turniej odbywa się bez sędziów prowadzących.
c. Obowiązuje kolejność lotek na sezon 2011/2012 ogłoszony przez PZBad.
d. W sprawach spornych decyduje sędzia główny.
e. Organizator nie odpowiada za stan zdrowia uczestników turnieju.
f. Przedstawicielem Rady Weteranów na turnieju będzie Piotr ŁUSZKIEWICZ.

W imieniu organizatora
Krzysztof Englander

Lista zawodników

Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.MirosławAdamczyk1. miejsce1. miejsce2
2.AnastazjaAfonina1. miejsce1
3.WladimirBabaew3. miejsce1
4.NataliaBabajewa3. miejsce2
5.AlexeyBakushev4. miejsce1
6.ZbigniewBartosz1. miejsce1. miejsce2
7.MarekBiernat4. miejsce3. miejsce2
8.MaciejBysikiewicz3. miejsce1
9.ZbigniewDorna2. miejsce1. miejsce2
10.SwietłanaDrude2. miejsce1
11.MichailDubinin2. miejsce2. miejsce2
12.EwaGolańska1. miejsce1. miejsce3
13.AndrzejGrzechnik3. miejsce1
14.IgorIwanow1. miejsce1
15.StanisławJózwik2. miejsce4. miejsce2
16.AndrejKolesnik4. miejsce5. miejsce2
17.TatianaKolesnik2. miejsce1
18.JadwigaKołodziejczyk2. miejsce1
19.ZbigniewKołodziejczyk5. miejsce1
20.AndrzejKowalski3. miejsce4. miejsce2
21.TomaszNiski3. miejsce1
22.AndrzejPastuszak2. miejsce3. miejsce2
23.DominikStatnik2. miejsce1
24.AndrzejStruensee1. miejsce2. miejsce2
25.InessaTravkina3. miejsce1

Losowanie


Brak danych...

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/uardnk

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 25 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.EwaGolańska1960Gdynia
2.JadwigaKołodziejczyk1968-----
3.InessaTravkina1969Rosja

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.IgorIwanow1972Rosja
2.DominikStatnik1974Gdańsk
3.AndrzejGrzechnik1967Gdynia
4.AlexeyBakushev1980Rosja
5.ZbigniewKołodziejczyk1968-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MirosławAdamczyk1962Bydgoszcz
2.ZbigniewDorna1963Bydgoszcz
3.TomaszNiski1963-----
4.MarekBiernat1964-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.ZbigniewBartosz1960Bydgoszcz
2.AndrzejPastuszak1960Gdańsk
3.MaciejBysikiewicz1960Bydgoszcz
4.AndrejKolesnik1960Rosja

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
2.StanisławJózwik1942-----
3.AndrzejKowalski1945Kielce

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mirosław Adamczyk1962Zbigniew Dorna1963
2.Michail Dubinin1965 ---
2.Andrzej Struensee1953 ---
3.Marek Biernat1964 ---
3.Andrzej Pastuszak1960 ---
4.Stanisław Józwik1942 ---
4.Andrzej Kowalski1945 ---

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Zbigniew Bartosz1960 ---
2.Michail Dubinin1965 ---
3.Wladimir Babaew1967 ---

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet3
Gra pojedyncza mężczyzn18
Gra podwójna mężczyzn10
Gra mieszana kobiet8
Gra mieszana mężczyzn5
ilość uczestników25
ilość kobiet7
ilość mężczyzn18
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+ (6 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra mieszana - Grupa 30+ (5 par)
najstarszy zawodnikStanisław Józwik (75 lat)
najmłodszy zawodnikAlexey Bakushev (37 lat)
najstarsza rozgrywana grupa55+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...

Galerie zdjęć z turnieju


Brak galerii zdjęć z tego turnieju...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×