Świąteczny Turniej Badmintona MB Motors

Podstawowe informacje

Data:19 - 20.12.2015
Miejscowość:Warszawa
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:Akademia Badmintona

Komunikat organizacyjny

Świąteczny Turniej Badmintona MB Motors
19-20 grudnia 2015 r.
UCSIR Arena Ursynów
ul. Pileckiego 122
02-793 Warszawa

ORGANIZATOR:
Akademia Badmintona Wiktoria Falandysz oraz Funbad promotion Michał Łogosz
OSOBA ODPOWIEDZIALNA Michał Łogosz tel. 600 451 441 Wiktoria Falandysz tel. 796 202 499

1. TERMIN TURNIEJU: 19-20 grudnia 2015 r.

2. MIEJSCE ROZGRYWANIA: UCSIR Arena Ursynów, ul. Pileckiego 122, Warszawa TURNIEJ rozgrywany na matach- 9 boisk.

3. PROGRAM ZAWODÓW:
- 09.12.2015 r. (środa) godz. 24:00 przesłanie zgłoszenia uczestnictwa w turnieju
- 16.12.2015 r. losowanie wszystkich gier rozpoczęcie godz. 21:00 – adres sędzia Marek Krawczyk (05-091 Ząbki ul. Parkowa 6 )
- 17.12.2015 r. (czwartek) publikacja losowania i kolejność gier
- 19.12.2015 r. (sobota) godz. 9.00 rozpoczęcie gier

4. RANGA TURNIEJU: Ogólnopolska, zaliczana do listy klasyfikacyjnej seniorów

5. KATEGORIE WIEKOWE:
• Grupa OPEN wszyscy zawodnicy z ważną licencją PZBAD
• Grupa 0 kobiety (25+) ur. 1989 i starsze
• Grupa 0 mężczyźni (30+) ur. 1984 i starsi
• Grupa 1 (35+) ur. 1979 i starsi
• Grupa 2 (40+) ur.1974 i starsi
• Grupa 3 (45+) ur. 1969 i starsi
• Grupa 4 (50+) ur. 1964 i starsi
• Grupa 5 (55+) ur. 1959 i starsi
• Grupa 6 (60+) ur. 1954 i starsi
• Grupa 7 (65+) ur. 1949 i starsi
• Grupa 8 (70+) ur. 1944 i starsi
• Grupa 9 (75+) ur. 1939 i starsi
Na indywidualne życzenie dopuszcza się start zawodnika starszego w dowolnej grupie młodszej z zastosowaniem zasad przyznawania punktacji za miejsca zgodnie z regulaminem punktacji ogólnopolskiej listy seniorów

6. SĘDZIA GŁÓWNY: Marek Krawczyk, kontakt e-mail: [email protected] tel.603939952

7. WARUNKI UCZESTNICTWA:
- opłacenie wpisowego: 30 zł od zawodnika za każdą grę (singiel, debel, mixt)
- złożenie oświadczenia potwierdzonego podpisem uczestnika o zdolności do gry
- posiadanie sprzętu do gry w badmintona, w tym lotek

8. SYSTEM ROZGRYWEK I RODZAJE GIER:
- za pomocą Tournament Planner
- grupowo-pucharowy trójkowy do dwóch wygranych setów
- we wszystkich grach (SM, SK, DM, DK, M ) w każdej grupie wiekowej przy minimalnej ilości 3 zgłoszeń
- w grach podwójnych zawodnicy występują w grupie zawodnika młodszego
- zawodnik może brać udział max w 2 grach różnego rodzaju

9. Rozstawienie według Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną

10. ZGŁOSZENIE:
- termin zamknięcia listy zgłoszeń do wszystkich gier 09.12.2015 r. (środa) do godz. 24.00
- zgłoszenie do gier na adres [email protected] oraz do wiadomości sędziego głównego email: [email protected]
-zawodnicy zgłaszający się do gry powinni podać:
1) imię, nazwisko
2) numer ewidencyjny PZBAD (dla zawodników zarejestrowanych)
3) rok urodzenia
4) rodzaje gier (w przypadku gier podwójnych z podaniem danych partnera albo poszukujące partnera)
- zawodnik zgłaszający się do gry może podać:
1) deklaracje gry w młodszej kategorii wiekowej
2) wniosek o dodatkowe rozstawienie uczestników bezklubowych
5)deklaracja dotycząca chęci noclegu.
6)rozmiar koszulki

11. LOTKI
- lotki do gry zapewniają zawodnicy
- kolejność według wytycznych PZBAD na sezon 2014/2015
-możliwość zakupu lotek na miejscu

12. NAGRODY: dyplomy lub medale w poszczególnych grupach i drobne nagrody wg możliwości organizatora,

15. WYŻYWIENIE: W pobliżu restauracja Kucharek Sześć

16. NOCLEGI: Turniej jest jednodniowy, na życzenie zawodników istnieje możliwość organizacji noclegu z piątku 18.12 na sobotę lub z soboty na niedzielę 20.12.2015 r. http://www.hotelursynow.pl/pokoje.html cena 220/noc/pokój dwuosobowy oraz 159 zł za pokój jednoosobowy ze śniadaniem. (1 km od hali) lub http://www.hotelaramis.pl/lokalizacja cena 105 zł za os. bez śniadania (śniadanie płatne dodatkowo 24 zł) odległość 4 km od hali.


16. SPONSORZY:
- MB Motors sp. z o.o.
- Urząd Dzielnicy Ursynów
- Yonex Vektor Sport
- Europa Service Polska
- DTS Przeprowadzki sp. z o.o.
- Smart Me
- Drukarnia Etrax
- Polska Szkoła Futbolu
- Gift Star

17. Turniej przeprowadzony będzie zgodnie z Regulaminem Sportowym i Regulaminem Seniorów Badmintona

18. Wszelkie sprawy sporne rozstrzygnie Sędzia Główny

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest pod adresem: cut.yt/JHWN2O.
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.AndrzejAntosiewicz1. miejsce1. miejsce2
2.AnnaBiałasiewicz1. miejsce1
3.RobertBieganowski4. miejsce1. miejsce2
4.RafałBogdański2. miejsce4. miejsce2
5.WojciechBorzęcki3. miejsce2. miejsce2
6.EwelinaBracha3. miejsce1
7.AgnieszkaBrojek2. miejsce4. miejsce2
8.MariaBrzeźnicka2. miejsce1. miejsce2
9.BolesławCichocki2. miejsce1
10.KrystynaCielecka3. miejsce3. miejsce2
11.AndrzejDadas4. miejsce6. miejsce2
12.DorotaDanielak2. miejsce1
13.BartoszDrozdowicz2. miejsce1
14.JakubFirlus2. miejsce4. miejsce2
15.DanutaForyta1. miejsce2. miejsce2
16.MarekGałczyński1. miejsce3. miejsce2
17.DorotaGawrońska-Popa2. miejsce1
18.KrzysztofGontarski2. miejsce2. miejsce2
19.IwonaGórska6. miejsce1
20.KrzysztofGrabek1. miejsce6. miejsce2
21.DorotaGrzejdak1. miejsce1
22.PrzemysławGrzeszkowiak4. miejsce3. miejsce2
23.CzesławGwiazda1. miejsce2. miejsce2
24.MonikaJanduła2. miejsce1
25.AndrzejJanecki2. miejsce1. miejsce2
26.AndrzejKaftański1. miejsce2. miejsce2
27.JerzyKazimierczak2. miejsce1
28.WojciechKaźmierowski1. miejsce6. miejsce2
29.OlgaKoniuch4. miejsce1
30.MarekKopyt6. miejsce1
31.PawełKoziara4. miejsce3. miejsce2
32.ZdzisławKozłowski3. miejsce2. miejsce2
33.PiotrKwieciński3. miejsce6. miejsce2
34.JerzyLański4. miejsce1. miejsce2
35.WojciechLasek3. miejsce4. miejsce2
36.JacekLewandowski3. miejsce1
37.MarcinLipowski6. miejsce1
38.TomaszLipski3. miejsce1
39.SławomirLis6. miejsce1
40.MariuszMichniewicz1. miejsce1. miejsce2
41.JerzyMurach2. miejsce2. miejsce2
42.PiotrOrzechowski2. miejsce1
43.JózefOrzoł2. miejsce1
44.JacekOsadnik5. miejsce3. miejsce2
45.MariuszPakulski3. miejsce3. miejsce2
46.PawełPasik6. miejsce6. miejsce2
47.JacekPękacki4. miejsce1
48.KarolPik3. miejsce4. miejsce2
49.MariuszPopa3. miejsce2. miejsce2
50.GrzegorzPradela5. miejsce2. miejsce2
51.ArturPupin5. miejsce4. miejsce2
52.MarekRosa2. miejsce1
53.ArturRosłaniec4. miejsce3. miejsce2
54.JanuszRudziński4. miejsce1
55.JerzyRybicki1. miejsce1. miejsce2
56.TomaszSobczak5. miejsce1
57.IwonaSobotka3. miejsce1
58.JerzyStachowski2. miejsce3. miejsce2
59.JoannaStobiecka3. miejsce1
60.TomaszStopa1. miejsce2. miejsce2
61.AndrzejStruensee2. miejsce4. miejsce2
62.PiotrSuski3. miejsce1. miejsce2
63.HenrykSwoboda4. miejsce3. miejsce2
64.PiotrSzafrański3. miejsce1. miejsce2
65.JerzySzałapski1. miejsce1. miejsce2
66.MarekSzcześniewski1. miejsce3. miejsce2
67.MałgorzataŚrednicka6. miejsce1
68.AndrzejTurowski5. miejsce1. miejsce2
69.UmeshWadhwa1. miejsce1
70.RadosławWalas2. miejsce1
71.KrzysztofWalenda1. miejsce1
72.HenrykWirzinkiewicz5. miejsce3. miejsce2
73.BożenaWołkowycka1. miejsce1. miejsce2
74.MarcinWybierek4. miejsce1
75.JanWyrzykowski3. miejsce1
76.EwaZając3. miejsce4. miejsce2
77.MichałZakroczymski4. miejsce1

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest pod adresem: cut.yt/KCa97M

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/LExySh

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 77 zawodników.

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofWalenda1973AZSUW Warszawa
2.JakubFirlus1979Katowice
3.TomaszLipski1980ŚKBad Harcownik Warszawa
4.MarcinWybierek1982Konstancin-Jeziorna
5.ArturPupin1975LUKS Victoria Domecko

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofGrabek1973Wrocław
2.RafałBogdański1965Piaseczno
3.JacekLewandowski1974Warszawa
4.RobertBieganowski1968Żyrardów
5-6.PawełPasik1978Warszawa
5-6.MarcinLipowski1975AZS WAT Warszawa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.WojciechKaźmierowski1971-----
2.JerzyKazimierczak1974-----
3.WojciechLasek1970Olsztyn
4.AndrzejDadas1969MKS Garwolin
5.TomaszSobczak1973-----
6.MarekKopyt1970-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.UmeshWadhwa1968Indie
2.PiotrOrzechowski1968-----
3-4.MichałZakroczymski1969-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MariuszMichniewicz1964UKS Hubal Białystok
2.JerzyMurach1962Olsztyn
3.PiotrSuski1961Warszawa
4.PawełKoziara1964Lublin
5.HenrykWirzinkiewicz1963Olsztyn

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AndrzejKaftański1955UKS Hubal Białystok
2.BolesławCichocki1955Warszawa
3.PiotrSzafrański1959UKS Korona Pabianice
4.HenrykSwoboda1957STB Energia Lubliniec
5.JacekOsadnik1958STB Energia Lubliniec

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JerzyRybicki1951MKS Garwolin
2.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
3.ZdzisławKozłowski1954LUKS Księżyno
4.JerzyLański1951Łódź

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AndrzejAntosiewicz1947Warszawa
2.AndrzejJanecki1947UKS Dwójka Wesoła
3.WojciechBorzęcki1947STB Energia Lubliniec
4.PrzemysławGrzeszkowiak1945MKS Garwolin

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.CzesławGwiazda1942Żyrardów
2.JerzyStachowski1943MKS Garwolin
3.JanWyrzykowski1938-----

Gra podwójna kobiet - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Danuta Foryta1968Bożena Wołkowycka1971
2.Agnieszka Brojek1967Maria Brzeźnicka1959
3.Krystyna Cielecka1953Ewa Zając1967

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Gałczyński1969Tomasz Stopa1967
2.Krzysztof Gontarski1971Radosław Walas1976
3.Piotr Kwieciński1970Mariusz Pakulski1975
4.Jakub Firlus1979Artur Pupin1975
5-6.Andrzej Dadas1969Sławomir Lis1974
5-6.Wojciech Kaźmierowski1971Paweł Pasik1978

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Robert Bieganowski1968Jerzy Szałapski1970
2.Bartosz Drozdowicz1974Józef Orzoł1970
3.Karol Pik1967Mariusz Popa1971
4.Wojciech Lasek1970Artur Rosłaniec1974
5.Grzegorz Pradela1965Andrzej Turowski1965

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Suski1961Marek Szcześniewski1958
2.Jerzy Murach1962Marek Rosa1958
3.Paweł Koziara1964Henryk Wirzinkiewicz1963

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Lański1951Piotr Szafrański1959
2.Andrzej Kaftański1955Zdzisław Kozłowski1954
3.Jacek Osadnik1958Henryk Swoboda1957
4.Jacek Pękacki1951Janusz Rudziński1955

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Antosiewicz1947Andrzej Janecki1947
2.Wojciech Borzęcki1947Czesław Gwiazda1942
3.Przemysław Grzeszkowiak1945Jerzy Stachowski1943

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mariusz Michniewicz1964Dorota Grzejdak1967
2.Tomasz Stopa1967Monika Janduła1986
3.Marek Gałczyński1969Joanna Stobiecka1989
4.Rafał Bogdański1965Olga Koniuch1983
5-6.Krzysztof Grabek1973Małgorzata Średnicka1977
5-6.Piotr Kwieciński1970Iwona Górska1984

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Szałapski1970Anna Białasiewicz1970
2.Krzysztof Gontarski1971Dorota Danielak1974
3.Mariusz Pakulski1975Ewelina Bracha1973

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Turowski1965Bożena Wołkowycka1971
2.Mariusz Popa1971Dorota Gawrońska-Popa1967
3.Artur Rosłaniec1974Iwona Sobotka1963
4.Karol Pik1967Ewa Zając1967

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Rybicki1951Maria Brzeźnicka1959
2.Grzegorz Pradela1965Danuta Foryta1968
3.Marek Szcześniewski1958Krystyna Cielecka1953
4.Andrzej Struensee1953Agnieszka Brojek1967

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza mężczyzn50
Gra podwójna kobiet6
Gra podwójna mężczyzn53
Gra mieszana kobiet18
Gra mieszana mężczyzn23
ilość uczestników77
ilość kobiet17
ilość mężczyzn60
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+ (8 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 40+ (6 par)
najstarszy zawodnikJan Wyrzykowski (79 lat)
najmłodszy zawodnikJoanna Stobiecka (28 lat)
najstarsza rozgrywana grupa70+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×