Grand Prix Olsztyna

Podstawowe informacje

Data:07 - 08.11.2015
Miejscowość:Olsztyn
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:Grzegorz Chmielewski, Andrzej Gajewski

Komunikat organizacyjny

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ
Grand Prix Olsztyna
Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie
Strona turnieju na FB: https://www.facebook.com/events/882366858507472/

Program zawodów:
- 02.11.2015 r. (poniedziałek ) do godz. 20:00 przesłanie zgłoszenia uczestnictwa w turnieju. Wraz ze zgłoszeniem prosimy o podanie rozmiaru koszulki (każdy uczestnik, który opłaci wpisowe otrzyma koszulkę „turniejową”). Prosimy również o zgłoszenie swojej chęci wzięcia udziału w wieczorku integracyjnym. Organizator zastrzega, że spotkanie odbędzie się tylko w przypadku wystarczającej frekwencji.
- 03.11.2015 r. (wtorek) godz. 20:00; losowanie wszystkich gier - adres Tomka Rogowskiego
- 04.11.2015 r. (środa); publikacja losowania i kolejności gier
- 07.11.2015 r. (sobota) godz. 9:00; otwarcie turnieju - Hala Olsztyńskiej Szkoły Wyższej, ul. Bydgoska 33, Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie
godz. 9:00 rozpoczęcie gier grą pojedynczą mężczyzn grupy: 0/ kobiety 25+
godz. 9:30 rozpoczęcie gier grup wiekowych 2 i starszych (single i deble)

1.Miejsce:
Hala Sportowa Olsztyńskiej Szkoły Wyższej w Olsztynie, ul. Bydgoska 33, (dojazd od ul. Oficerskiej).
Turniej rozegrany będzie na 8 kortach (matach).

2.Ranga turnieju:
Ogólnopolski Turniej Seniorów
Turniej Seniorów zalicza się do klasyfikacji Seniorów.

3.Kategorie wiekowe:
Seniorzy
- gr.0 kobiety-(25+) ur. w 1989 i starsze
- gr.0 mężczyźni – (30+) ur. w 1984 i starsi
- gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni z rocznika 1979 i starsi
- gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni z rocznika 1974 i starsi
- gr.3 (45+) rocznik 1969 i starsi
- gr.4 (50+) rocznik 1964 i starsi
- gr.5 (55+) rocznik 1959 i starsi
- gr.6 (60+) rocznik 1954 i starsi
- gr.7 (65+) rocznik 1949 i starsi
- gr.8 (70+) rocznik 1944 i starsi
- gr.9 (75+) rocznik 1939 i starsi

Na indywidualne życzenie dopuszcza się start zawodnika starszego w dowolnej grupie młodszej
z zastosowaniem zasad przyznawania punktacji za miejsca zgodnie z regulaminem punktacji ogólnopolskiej listy seniorów.



4. Sędzia główny: Tomasz Rogowski tel. 502276781, adres e-mail: [email protected]


5.Warunki uczestnictwa:
- opłacenie wpisowego: 30 zł za grę pojedynczą oraz 30 zł od zawodnika za grę podwójną
lub mieszaną
- podpisanie oświadczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w zawodach sportowych
- posiadanie sprzętu do gry w badmintona, w tym lotek

6. System rozgrywek i rodzaje gier:
- grupowo-pucharowy; gry zwykłe trzysetowe do 21 pkt.
- turniej rozgrywany będzie we wszystkich grach ( SM, SK, DM, DK, MX) w każdej grupie wiekowej przy minimalnej ilości 3 zgłoszeń
- w grach podwójnych zawodnicy występują w grupie zawodnika młodszego
- zawodnik może brać udział maksymalnie w dwóch grach różnego rodzaju
- wszelkie sprawy nie objęte regulaminem organizacyjnym rozstrzyga sędzia główny (pkt. 4)

7.Zasady rozstawiania:
- według ostatniej ogólnopolskiej listy klasyfikacyjnej seniorów i zgodnie z Regulaminem Seniorów

8. Zgłoszenia:
- termin zgłoszeń: do 02.11.2015 r. do godz. 20:00 we wszystkich grach.
W grach podwójnych możliwe będą korekty w postaci wymiany partnerów z zastosowaniem zasad przewidzianych regulaminem sportowym. Organizator zadba o dobór partnerów wszystkim chętnym do gier podwójnych , którzy zgłoszą się do turnieju bez wskazania partnera, a zgłoszą się w terminie przewidzianym komunikatem organizacyjnym.
Adres mailowy zgłoszeń: [email protected]
Zgłoszenie powinno zawierać:
- imię i nazwisko uczestnika, rok urodzenia, symbol zgłaszanej kategorii wiekowej, rodzaj gier
(w przypadku gier podwójnych z podaniem imienia nazwiska i roku urodzenia partnera lub w formie zgłoszenia otwartego bez partnera) oraz ewentualnie klub i nr rejestracji zawodnika PZBad.
Wyniki losowania publikowane będą na stronie www.ebadminton.com.pl
oraz na www.tournamentsoftware.com zgodnie z Regulaminem Seniorów Badmintona.
Wraz ze zgłoszeniem prosimy o podanie rozmiaru koszulki (każdy uczestnik, który opłaci wpisowe otrzyma koszulkę „turniejową”). Prosimy również o zgłoszenie swojej chęci wzięcia udziału w wieczorku integracyjnym. Organizator zastrzega, że spotkanie odbędzie się tylko w przypadku wystarczającej frekwencji.


9. Organizator: Grzegorz Chmielewski, tel. 533 675 914, Andrzej Gajewski, tel. 881 666 880

10. Nagrody:
Organizatorzy rozlosują wśród uczestników nagrody firmy Li-Ning o wartości 4000 zł.


11.Wyniki z turnieju będą wliczane do klasyfikacji ogólnej seniorów


12. Zakwaterowanie:
Hotel Relaks, ul. Żołnierska 13B, tel. (89)5277534
Pokoje 2 lub 3-osobowe z łazienką do 60 zł. Pokój 3-osobowy bez łazienki od 25zł.
Liczba miejsc ograniczona.

Hotel na Skarpie, ul. Gietkowska 6A - tel. (89)5269211
Pokoje 3-osobowe- 210 zł, 2-osobowe 170zł , 1-osobowy 130 zł.
Liczba miejsc ograniczona.
Rezerwacja w obu hotelach na hasło: BADMINTON.



Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest pod adresem: cut.yt/DaHTY2.
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.MirosławAdamczyk4. miejsce2. miejsce2
2.AndrzejAntosiewicz2. miejsce1. miejsce2
3.WladimirBabaew4. miejsce2. miejsce2
4.AnnaBiałasiewicz4. miejsce1
5.RobertBieganowski1. miejsce2. miejsce2
6.RafałBogdański1. miejsce3. miejsce2
7.MariaBrzeźnicka2. miejsce1. miejsce2
8.WojciechChałotowski1. miejsce1. miejsce2
9.KrzysztofChmielewski6. miejsce7. miejsce2
10.KrystynaCielecka5. miejsce3. miejsce2
11.ZbigniewDorna2. miejsce3. miejsce2
12.BartoszDrozdowicz1. miejsce3. miejsce2
13.WiktorDrude4. miejsce1. miejsce2
14.SwietłanaDrude2. miejsce1. miejsce2
15.LechDryżałowski6. miejsce1. miejsce2
16.EkaterinaDvalishwili4. miejsce3. miejsce2
17.AndrzejGajewski2. miejsce2. miejsce2
18.KrzysztofGontarski1. miejsce1
19.PiotrGórny6. miejsce3. miejsce2
20.AdamGrala4. miejsce3. miejsce2
21.DorotaGrzejdak1. miejsce1. miejsce2
22.CzesławGwiazda4. miejsce2. miejsce2
23.AndrzejJanecki4. miejsce2. miejsce2
24.AndrzejKaftański2. miejsce1. miejsce2
25.ArkadiuszKawecki2. miejsce1
26.AndrejKolesnik3. miejsce4. miejsce2
27.TatianaKolesnik3. miejsce2. miejsce2
28.AndrzejKolman6. miejsce4. miejsce2
29.OlgaKoniuch3. miejsce1
30.EdytaKordala3. miejsce1
31.KarolinaKosińska2. miejsce1
32.PiotrKowenicki1. miejsce1. miejsce2
33.ZdzisławKozłowski3. miejsce3. miejsce2
34.ArturKuźmicki2. miejsce9. miejsce2
35.RomualdKuźnicki4. miejsce1
36.WojciechLasek4. miejsce9. miejsce2
37.JacekLewandowski2. miejsce3. miejsce2
38.RafałLewczyk6. miejsce3. miejsce2
39.ArturLugowow6. miejsce6. miejsce2
40.NataszaLugowowa6. miejsce1
41.MarekMaciejewski5. miejsce1
42.GrzegorzMaleszewski6. miejsce3. miejsce2
43.FabianMaleszewski6. miejsce1
44.MarekMaślanik7. miejsce1
45.MarekMiałkowski3. miejsce1
46.MariuszMichniewicz1. miejsce1. miejsce2
47.EwaMłynarska1. miejsce1. miejsce2
48.RafałMolestak5. miejsce1
49.MirosławMordasiewicz1. miejsce1. miejsce2
50.JózefOrzoł1. miejsce2. miejsce2
51.JacekOsadnik3. miejsce2. miejsce2
52.MariuszPakulski9. miejsce2. miejsce2
53.BłażejPalacz9. miejsce1
54.LudmilaPerepechenaia3. miejsce4. miejsce2
55.KarolPtasik6. miejsce9. miejsce2
56.DariuszRochoń1. miejsce9. miejsce2
57.ArturRosłaniec6. miejsce4. miejsce2
58.ArkadiuszRozmus6. miejsce1
59.JerzyRybicki2. miejsce1. miejsce2
60.MariuszRzeszot9. miejsce4. miejsce2
61.PawelShorin2. miejsce2. miejsce2
62.IwonaSobotka2. miejsce4. miejsce2
63.ZbigniewSoczówka6. miejsce1
64.JerzyStachowski6. miejsce3. miejsce2
65.BogdanStankiewicz6. miejsce1
66.GrażynaStefańska1. miejsce2. miejsce2
67.AndrzejStruensee1. miejsce3. miejsce2
68.PiotrSuski1. miejsce1. miejsce2
69.HenrykSwoboda4. miejsce2. miejsce2
70.JerzySzałapski3. miejsce4. miejsce2
71.SwietłanaSzczeptiewa6. miejsce1
72.MarekSzcześniewski1. miejsce2. miejsce2
73.KseniaTatarinowa4. miejsce2. miejsce2
74.AndrejVolkov6. miejsce6. miejsce2
75.RadosławWalas1. miejsce1
76.GrzegorzWasyluk3. miejsce9. miejsce2
77.HenrykWirzinkiewicz4. miejsce9. miejsce2
78.WaldemarWolański2. miejsce3. miejsce2
79.MarcinWybierek4. miejsce3. miejsce2
80.EwaZając5. miejsce7. miejsce2
81.MichałZakrzewski2. miejsce2. miejsce2

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest pod adresem: cut.yt/9D3tq8

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/wV2Udx

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 81 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DorotaGrzejdak1967UKS Kometa Sianów
2.SwietłanaDrude1978Rosja
3.EdytaKordala1983-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PiotrKowenicki1983AZSUWM Olsztyn
2.MichałZakrzewski1982UTS Akro-Bad Warszawa
3-4.MarcinWybierek1982Konstancin-Jeziorna
3-4.WiktorDrude1978Rosja
5-6.FabianMaleszewski1981Ruciane-Nida
5-6.LechDryżałowski1984AZSUWM Olsztyn

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RafałBogdański1965Piaseczno
2.JacekLewandowski1974Warszawa
3.MarekMiałkowski1976Olsztyn
4-6.PiotrGórny1979Giżycko
4-6.RafałLewczyk1976Giżycko
4-6.AndrzejKolman1979-----
7-9.MariuszRzeszot1978-----
7-9.MariuszPakulski1975Warszawa
7-9.BłażejPalacz1979Olsztyn

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RobertBieganowski1968Żyrardów
2.ArkadiuszKawecki1972Olsztyn
3-4.AdamGrala1973Ruciane-Nida
3-4.WojciechLasek1970Olsztyn
5-6.ArkadiuszRozmus1974Olsztyn
5-6.KarolPtasik1973-----
7.MarekMaślanik1973Olsztynek

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MariuszMichniewicz1964UKS Hubal Białystok
2.ArturKuźmicki1967Bartoszyce
3.GrzegorzWasyluk1965Bartoszyce
4.WladimirBabaew1967Rosja

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DariuszRochoń1963-----
2.WaldemarWolański1961Białystok
3-4.MirosławAdamczyk1962Bydgoszcz
3-4.HenrykWirzinkiewicz1963Olsztyn

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MirosławMordasiewicz1958UKS Hubal Białystok
2.AndrzejKaftański1955UKS Hubal Białystok
3.JacekOsadnik1958STB Energia Lubliniec
4.HenrykSwoboda1957STB Energia Lubliniec

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
2.JerzyRybicki1951MKS Garwolin
3.ZdzisławKozłowski1954LUKS Księżyno
4.RomualdKuźnicki1953-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.WojciechChałotowski1949Warszawa
2.AndrzejAntosiewicz1947Warszawa
3-4.AndrzejJanecki1947UKS Dwójka Wesoła
3-4.CzesławGwiazda1942Żyrardów
5-6.GrzegorzMaleszewski1948Ruciane-Nida
5-6.JerzyStachowski1943MKS Garwolin

Gra podwójna kobiet - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Ewa Młynarska1967Grażyna Stefańska1955
2.Maria Brzeźnicka1959Iwona Sobotka1963
3.Tatiana Kolesnik1961Ludmila Perepechenaia1960
4.Ekaterina Dvalishwili1978Ksenia Tatarinowa1976
5.Krystyna Cielecka1953Ewa Zając1967

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Lech Dryżałowski1984Piotr Kowenicki1983
2.Andrzej Gajewski1982Michał Zakrzewski1982
3.Jerzy Szałapski1970Marcin Wybierek1982

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Gontarski1971Radosław Walas1976
2.Robert Bieganowski1968Mariusz Pakulski1975
3.Piotr Górny1979Rafał Lewczyk1976
4.Andrzej Kolman1979Mariusz Rzeszot1978
5.Marek Maciejewski1969Rafał Molestak1979

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Bartosz Drozdowicz1974Józef Orzoł1970
2.Wladimir Babaew1967Pawel Shorin1972
3.Adam Grala1973Jacek Lewandowski1974
4-6.Artur Lugowow1968Andrej Volkov1974
4-6.Artur Rosłaniec1974Zbigniew Soczówka1973
4-6.Krzysztof Chmielewski1954Bogdan Stankiewicz1966
7-9.Artur Kuźmicki1967Grzegorz Wasyluk1965
7-9.Karol Ptasik1973Henryk Wirzinkiewicz1963
7-9.Wojciech Lasek1970Dariusz Rochoń1963

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Suski1961Marek Szcześniewski1958
2.Mirosław Adamczyk1962Zbigniew Dorna1963
3.Andrej Kolesnik1960Waldemar Wolański1961

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Kaftański1955Mirosław Mordasiewicz1958
2.Jacek Osadnik1958Henryk Swoboda1957
3.Zdzisław Kozłowski1954Andrzej Struensee1953

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Antosiewicz1947Wojciech Chałotowski1949
2.Czesław Gwiazda1942Andrzej Janecki1947
3.Grzegorz Maleszewski1948Jerzy Stachowski1943

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Wiktor Drude1978Swietłana Drude1978
2.Andrzej Gajewski1982Karolina Kosińska1984
3.Rafał Bogdański1965Olga Koniuch1983

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mariusz Michniewicz1964Dorota Grzejdak1967
2.Józef Orzoł1970Ksenia Tatarinowa1976
3.Bartosz Drozdowicz1974Ekaterina Dvalishwili1978

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Suski1961Ewa Młynarska1967
2.Pawel Shorin1972Tatiana Kolesnik1961
3-4.Jerzy Szałapski1970Anna Białasiewicz1970
3-4.Artur Rosłaniec1974Iwona Sobotka1963
5-6.Andrej Volkov1974Natasza Lugowowa1971
5-6.Artur Lugowow1968Swietłana Szczeptiewa1965
7.Krzysztof Chmielewski1954Ewa Zając1967

Gra mieszana - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Rybicki1951Maria Brzeźnicka1959
2.Marek Szcześniewski1958Grażyna Stefańska1955
3.Zbigniew Dorna1963Krystyna Cielecka1953
4.Andrej Kolesnik1960Ludmila Perepechenaia1960

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet3
Gra pojedyncza mężczyzn49
Gra podwójna kobiet12
Gra podwójna mężczyzn59
Gra mieszana kobiet21
Gra mieszana mężczyzn21
ilość uczestników81
ilość kobiet18
ilość mężczyzn63
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+ (9 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 40+ (9.5 par)
najstarszy zawodnikCzesław Gwiazda (75 lat)
najmłodszy zawodnikLech Dryżałowski (33 lat)
najstarsza rozgrywana grupa65+

Logo, plakat i medale turnieju

Plakat turnieju
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×