'ECO dla firm' Hasta La Vista Cup 2015

Podstawowe informacje

Data:24 - 25.10.2015
Miejscowość:Wrocław
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Komunikat organizacyjny

I Ogólnopolski Turniej Badmintona "ECO dla firm Hasta la Vista Cup" Wrocław

strona turnieju:
www.hastalavista.pl - informacje dostępne wkrótce
facebook - informacje dostępne wkrótce

PROGRAM TURNIEJU:
- środa 21.10.2015 godz. 18:00 - odprawa techniczna i losowanie turnieju - wszystkich kategorii
miejsce: Centrum Sportowe Hasta la Vista, ul. Góralska 5, Wrocław
- czwartek 22.10.2015 godz. 12:00 - publikacja losowania i planu gier
- sobota 24.10.2015 godz. 9:00 otwarcie turnieju i rozpoczęcie rozgrywek wg harmonogramu,
- niedziela 25.10.2015 godz. 9:00 - kontynuacja gier wg harmonogramu.

MIEJSCE ROZGRYWEK:
Centrum Sportowe Hasta la Vista, ul. Góralska 5, Wrocław

SĘDZIA TURNIEJU:
Emilia Goldwasser
kontakt: [email protected]
tel. 530 868 243

ORGANIZATOR TURNIEJU:
Centrum Sportowe Hasta la Vista Wrocław
Małgorzata Janiaczyk
kontakt: [email protected]

KATEGORIE WIEKOWE TURNIEJU:
Turniej odbywać się będzie wg obowiązującego podziału na kategorie wiekowe wg Regulaminu Seniorów Badmintona:
- gr.0 kobiety-(25+) ur. w 1989 i starsze
- gr.0 mężczyźni – (30+) ur. w 1984 i starsi
- gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni z rocznika 1979 i starsi
- gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni z rocznika 1974 i starsi
- gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni z rocznika 1969 i starsi
- gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni z rocznika 1964 i starsi
- gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni z rocznika 1959 i starsi
- gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni z rocznika 1954 i starsi
- gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni z rocznika 1949 i starsi
- gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni z rocznika 1944 i starsi
- gr.9 (75+) kobiety i mężczyźni z rocznika 1939 i starsi

Na indywidualne życzenie dopuszcza się start zawodnika starszego w dowolnej grupie młodszej z zastosowaniem zasad przyznawania punktacji za miejsca zgodnie z regulaminem punktacji ogólnopolskiej listy seniorów

RODZAE GIER:
SK - singiel kobiet
SM - singiel mężczyzn
DK - debel kobiet
DM - debel mężczyzn
MX - mikst
Turniej rozegrany będzie we wszystkich rodzajach gier w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej ilości 3 zgłoszeń. Przy ilości zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostaną automatycznie przypisani do grupy młodszej.
Zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w dwóch kategoriach wiekowych gry tego samego rodzaju.

TERMIN ZGŁOSZEŃ:
Zgłoszenia najpóźniej do wtorku 20.10.2015 DO godz. 24:00.
na adres mailowy: [email protected]
UWAGA! Osoby wybierające pakiet rozszerzony - z koszulką turniejową oraz osoby chcące skorzystać z obiadów na hali MUSZĄ zgłosić taką potrzebę wraz ze zgłoszeniem do dnia 20.10.2015. Obiady dostępne będą na hali w sobotę i w niedzielę w godz. 13.00-14.30.

W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko zawodnika, rok urodzenia, kategorię wiekową, rodzaj gry SK, SM, DK, DM, MX (w przypadku gier podwójnych z podaniem imienia nazwiska i roku urodzenia partnera/partnerki lub w formie zgłoszenia otwartego - poszukuję partnera), klub/miejscowość, rodzaj wybieranego pakietu oraz jeśli zawodnik jest zarejestrowany w PZBAD nr licencji zawodnika PZBad.
Zawodnik może zgłosić się maksymalnie do 2 gier.
Organizator zadba o dobór partnerów wszystkim chętnym do gier podwójnych, którzy zgłoszą się do turnieju bez wskazania partnera, a zgłoszą się w terminie przewidzianym komunikatem organizacyjnym.

ROZSTAWIENIE ZAWODNIKÓW
Wg ostatniej ogólnopolskiej listy klasyfikacyjnej seniorów i zgodnie z Regulaminem Seniorów

SYSTEM ROZGRYWEK:
- grupowo-pucharowy; gry zwykłe trzy setowe do 21 punktów wg regulaminu PZBad,
- turniej rozgrywany będzie we wszystkich grach (SM,SK,DM,DK,MX) w każdej grupie wiekowej przy minimalnej ilości 3 zgłoszeń,
- w grach podwójnych zawodnicy występują w grupie zawodnika młodszego,
- zawodnik może brać udział maksymalnie w dwóch grach różnego rodzaju,
- zawodnicy sami sędziują swoje mecze, a zwycięzca meczu podaje wynik sędziemu głównemu,
- wszelkie sprawy nie objęte regulaminem organizacyjnym rozstrzyga sędzia główny turnieju,
- wyniki turnieju wliczają się do klasyfikacji Seniorów.

WPISOWE:
1. Pakiet podstawowy - wpisowe do turnieju
gra pojedyncza - 30 zł/osoba
gra podwójna - 25 zł/osoba
2. Pakiet rozszerzony - z koszulką turniejową
pakiet podstawowy (w zależności od zgłaszanych gier) + koszulka turniejowa koszt 20 zł/ szt.
W zgłoszeniu należy podać rodzaj wybranego pakietu.

NAGRODY:
1 miejsce bon na zakupy w sklepie YONEX o wartości 100 pln (w grach podwójnych po 50 pln na zawodnika),
2 Miejsce bon na zakupy w sklepie YONEX o wartości 60 pln (w grach podwójnych po 30 pln),
Dodatkowo inne nagrody rzeczowe w miarę możliwości organizatorów.

WYNIKI TURNIEJU:
Wyniki będą wliczone do klasyfikacji ogólnej Seniorów i udostępnione po zakończeniu turnieju na stronie hastalavista.pl.

CATERING
Jest możliwość zamówienia obiadów serwowanych podczas turnieju na hali w godz. 13.00 - 15.00. Koszt obiadu 15 zł (zupa+drugie danie).
Chęć skorzystania z obiadów należy zaznaczyć w zgłoszeniu do dnia 20.10.2015.

ZAKWATEROWANIE
PURO HOTEL
- pokój jednoosobowy ze śniadaniem – 220 zł pokój/doba
- pokój dwuosobowy ze śniadaniem – 260 zł pokój/doba
http://purohotel.pl/wroclaw
w cenie: dostęp do Internetu (WLAN, LAN) w całym hotelu, wybór herbat, kawa i napoje mleczne z ekspresu wysokociśnieniowego dostępnego dla gości w lobby.
Ilość miejsc ograniczona: 60.

Hostel DOM TURYSTYCZNY TRIO
- pokój jednoosobowy – 79 zł pokój/doba
- pokój dwuosobowy – 99 zł pokój/doba
- pokój trzyosobowy – 139 zł pokój/doba
Śniadanie (szwedzki stół) 14 zł/osoba – zapotrzebowanie należy zgłosić rezerwując nocleg. Ilość miejsc ograniczona: 60
Koszt przejazdu i pobytu zawodnicy pokrywają we własnym zakresie.

PLAYERS PARTY
Chęć udziału w players party należy zaznaczyć w zgłoszeniu.
Opłata za rezerwację w klubie oraz poczęstunek - 20 zł/osoba.
Napoje będzie można zakupić w klubie.

INFORMACJE DODATKOWE:
Na hali dostępny będzie sklep sportowy i serwis naciągania rakiet.

Zawodnicy zobowiązani są posiadać strój sportowy i zmienne obuwie halowe, własny sprzęt do gry, w tym lotki.
Obowiązuje aktualny ranking lotek Polskiego Związku Badmintona.

Zawodnicy biorący udział w turnieju wyrażają zgodę na wykonywanie zdjęć oraz zamieszczanie ich przez organizatora w internecie – na stronie Centrum Sportowego www.hastalavista.pl oraz na profilu Hasta la Vista na facebook’u. Zawodnicy wyrażają zgodę na umieszczanie ich danych osobowych (imię i nazwisko) na stronie internetowej www.hastalavista.pl – losowania, wyniki.

Klub Hasta La Vista nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne kontuzje, urazy oraz uszczerbki na zdrowiu zawodników biorących udział w turnieju. Zawodnicy biorą udział w zawodach na własną odpowiedzialność.


Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest pod adresem: cut.yt/bvm2sG.
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.DariuszAugustyńczyk3. miejsce9. miejsce2
2.ZbigniewBartosz8. miejsce2. miejsce2
3.TomaszBartosz4. miejsce2. miejsce2
4.PiotrBerezowski8. miejsce7. miejsce2
5.AnnaBiałasiewicz1. miejsce1
6.BeataBiałek4. miejsce6. miejsce2
7.AndrzejBieniek6. miejsce1
8.RafałBogdański9. miejsce9. miejsce2
9.WojciechBorzęcki2. miejsce1. miejsce2
10.EwelinaBracha3. miejsce1
11.KatarzynaBukowska1. miejsce6. miejsce2
12.KrystynaCielecka3. miejsce1
13.DominikaCygan2. miejsce2. miejsce2
14.DorotaDanielak2. miejsce6. miejsce2
15.MałgorzataDembowska-Gołąbek2. miejsce1
16.AdamDobrowolski4. miejsce1
17.JanDudycz14. miejsce1
18.JakubFirlus4. miejsce1
19.DanutaForyta1. miejsce2. miejsce2
20.MarekGałczyński2. miejsce6. miejsce2
21.KrzysztofGarbacz6. miejsce6. miejsce2
22.PawełGasz1. miejsce1. miejsce2
23.ZbigniewGoldwasser4. miejsce8. miejsce2
24.AdamGórniak6. miejsce2. miejsce2
25.KrzysztofGrabek2. miejsce6. miejsce2
26.DorotaGrzejdak1. miejsce1. miejsce2
27.PrzemysławGrzeszkowiak4. miejsce5. miejsce2
28.ArkadiuszHarbacewicz8. miejsce1
29.SławomirHetmański4. miejsce1. miejsce2
30.MarcinJakubowski18. miejsce11. miejsce2
31.MonikaJanduła1. miejsce3. miejsce2
32.BarbaraJaskólska1. miejsce4. miejsce2
33.MarekJaskórzyński18. miejsce11. miejsce2
34.KrzysztofJóźwik12. miejsce8. miejsce2
35.PiotrJuśkiewicz4. miejsce1
36.JanKaczmarczyk2. miejsce2. miejsce2
37.AndrzejKamiński12. miejsce8. miejsce2
38.ArkadiuszKawecki4. miejsce1
39.JerzyKazimierczak12. miejsce4. miejsce2
40.Dominik Klimas15. miejsce1
41.DariuszKłodnicki12. miejsce4. miejsce2
42.MarcinKolenkiewicz6. miejsce5. miejsce2
43.OlgaKoniuch9. miejsce1
44.TomaszKosoń9. miejsce1
45.AndrzejKowalski3. miejsce1
46.RafałKożuch12. miejsce11. miejsce2
47.MarekKrakowiak12. miejsce6. miejsce2
48.DariuszKraszewski4. miejsce1
49.MonikaKrzykwa6. miejsce2. miejsce2
50.WaldemarKułak1. miejsce8. miejsce2
51.PiotrKwieciński1. miejsce6. miejsce2
52.JerzyLański3. miejsce2. miejsce2
53.SebastianLasecki3. miejsce4. miejsce2
54.WojciechLasek18. miejsce7. miejsce2
55.AdrianLassota19. miejsce11. miejsce2
56.EwaLesiuk4. miejsce9. miejsce2
57.TomaszLipski10. miejsce1
58.AnnaLitwin6. miejsce5. miejsce2
59.PawełŁaszkiewicz8. miejsce1
60.PiotrŁaszkiewicz8. miejsce6. miejsce2
61.MarekŁoboda19. miejsce1
62.PiotrŁuszkiewicz1. miejsce1. miejsce2
63.KrzysztofMajewski12. miejsce1
64.PawełMarciniak15. miejsce1
65.MarcinMazur9. miejsce1
66.MariuszMichniewicz2. miejsce1. miejsce2
67.EwaMłynarska2. miejsce1. miejsce2
68.JacekMoczarski6. miejsce1
69.MirosławMordasiewicz1. miejsce2. miejsce2
70.KlaudiaMoreń1. miejsce9. miejsce2
71.JerzyMurach2. miejsce1. miejsce2
72.RadosławNakonieczny10. miejsce5. miejsce2
73.SławomirOlchawa15. miejsce1
74.JacekOsadnik4. miejsce3. miejsce2
75.MariuszPakulski1. miejsce9. miejsce2
76.ArkadiuszParma10. miejsce2. miejsce2
77.PawełPasik2. miejsce4. miejsce2
78.SanjayPatole8. miejsce4. miejsce2
79.SzymonPaździor16. miejsce1
80.SławomirPiechnik4. miejsce6. miejsce2
81.PawełPieluszyński1. miejsce4. miejsce2
82.KarolPik4. miejsce3. miejsce2
83.MarcinPopławski11. miejsce6. miejsce2
84.KamilPopławski1. miejsce4. miejsce2
85.SławomirPrzybylski15. miejsce1
86.ZbigniewPrzyjemski1. miejsce1
87.JoannaPucińska7. miejsce5. miejsce2
88.MaciejPukrop12. miejsce6. miejsce2
89.ArturPupin5. miejsce1
90.PawełRadzki10. miejsce1
91.WiktoriaRudzińska2. miejsce1. miejsce2
92.JanRudziński1. miejsce1. miejsce2
93.JerzyRybicki1. miejsce3. miejsce2
94.AndrzejRydź12. miejsce11. miejsce2
95.Andrzej Sedlaczek11. miejsce1
96.PiotrSeweryn8. miejsce1
97.PawełSłupczewski4. miejsce3. miejsce2
98.PiotrSobas18. miejsce1
99.DariuszSobków1. miejsce1
100.AleksanderSorokowski12. miejsce2. miejsce2
101.PiotrStachowiak12. miejsce11. miejsce2
102.JerzyStachowski5. miejsce5. miejsce2
103.MarekStećko8. miejsce1
104.GrażynaStefańska2. miejsce2. miejsce2
105.RafałStolarczyk6. miejsce1
106.TomaszStopa2. miejsce3. miejsce2
107.AndrzejStruensee2. miejsce4. miejsce2
108.AndrzejSudoł12. miejsce5. miejsce2
109.WitoldSudoł14. miejsce5. miejsce2
110.PiotrSuski4. miejsce1. miejsce2
111.HenrykSwoboda4. miejsce3. miejsce2
112.PiotrSzafrański2. miejsce2. miejsce2
113.ElżbietaSzałankiewicz3. miejsce6. miejsce2
114.JerzySzałapski1. miejsce1. miejsce2
115.MarekSzcześniewski4. miejsce2. miejsce2
116.PawełSzewczuk15. miejsce1
117.WłodzimierzSzwacki6. miejsce4. miejsce2
118.ArturSzymczak6. miejsce4. miejsce2
119.RobertŚmierzchalski1. miejsce1
120.MałgorzataŚrednicka4. miejsce6. miejsce2
121.KrzysztofTeresiński6. miejsce8. miejsce2
122.MarekTracz8. miejsce1
123.AndrzejTurowski2. miejsce4. miejsce2
124.AndrzejUrzędowski4. miejsce6. miejsce2
125.ManishVarshney10. miejsce4. miejsce2
126.PiotrWasylik12. miejsce1
127.StanisławWikło1. miejsce1
128.GrzegorzWłodarczyk2. miejsce2. miejsce2
129.MariuszWołejszo8. miejsce6. miejsce2
130.BożenaWołkowycka4. miejsce1
131.RyszardWójcik2. miejsce3. miejsce2
132.TomaszWroński4. miejsce3. miejsce2
133.JacekWróbel12. miejsce4. miejsce2
134.IzabelaWymysłowska4. miejsce1
135.ArturWymysłowski8. miejsce4. miejsce2
136.MałgorzataZając3. miejsce1
137.UrszulaZielińska4. miejsce3. miejsce2

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest pod adresem: cut.yt/TnOyb

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/9poqsS

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 137 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DorotaGrzejdak1967UKS Kometa Sianów
2.WiktoriaRudzińska1985AZSAGH Kraków
3-4.UrszulaZielińska1982Warszawa
3-4.MałgorzataŚrednicka1977Wrocław
5-6.MonikaKrzykwa1979KS Chojnik Jelenia Góra
5-6.AnnaLitwin1983-----
7.JoannaPucińska1985-----

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KatarzynaBukowska1970-----
2.MałgorzataDembowska-Gołąbek1973Wrocław
3.MałgorzataZając1970Wrocław

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JanRudziński1982AZSAGH Kraków
2.GrzegorzWłodarczyk1976KU AZS UM Łódź
3-4.JakubFirlus1979Katowice
3-4.SławomirHetmański1977LUKS Victoria Domecko
5.ArturPupin1975LUKS Victoria Domecko
6-10.TomaszLipski1980ŚKBad Harcownik Warszawa
6-10.RadosławNakonieczny1981Wrocław
6-10.ManishVarshney1984Wrocław
6-10.PawełRadzki1984Wrocław
6-10.ArkadiuszParma1977Brzeg
11-15.PawełMarciniak1984Wrocław
11-15.SławomirPrzybylski1982-----
11-15.PawełSzewczuk1983-----
11-15.SławomirOlchawa1983Wrocław
11-15.Dominik Klimas1970-----
16.SzymonPaździor1983Wrocław

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełPieluszyński1970Poznań
2.PawełPasik1978Warszawa
3.SebastianLasecki1978OTB Lotka Ostrów Wlkp.
4-6.RafałStolarczyk1976-----
4-6.ArturSzymczak1979-----
4-6.KrzysztofGarbacz1979KS Chojnik Jelenia Góra
7-9.MarcinMazur1977-----
7-9.TomaszKosoń1975-----
7-9.RafałBogdański1965Piaseczno
10-11.MarcinPopławski1976Wrocław
10-11.Andrzej Sedlaczek1977Wrocław

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RobertŚmierzchalski1974Gdynia
2.KrzysztofGrabek1973Wrocław
3-4.PawełSłupczewski1974Katowice
3-4.ArkadiuszKawecki1972Olsztyn
5-6.KrzysztofTeresiński1970-----
5-6.MarcinKolenkiewicz1973-----
7-12.JerzyKazimierczak1974-----
7-12.AleksanderSorokowski1972-----
7-12.JacekWróbel1970Wrocław
7-12.PiotrStachowiak1972-----
7-12.AndrzejKamiński1972-----
7-12.RafałKożuch1972Wrocław
13-18.MarekJaskórzyński1971Jawor
13-18.PiotrSobas1974Wrocław
13-18.WojciechLasek1970Olsztyn
13-18.MarcinJakubowski1973Legnica
19.MarekŁoboda1973-----
19.AdrianLassota1970Jawor

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.WaldemarKułak1969-----
2.RyszardWójcik1965-----
3-4.TomaszBartosz1968Bydgoszcz
3-4.ZbigniewGoldwasser1966Sobótka
5-8.SanjayPatole1969Wrocław
5-8.ArkadiuszHarbacewicz1968-----
5-8.MarekStećko1968Góra
5-8.PiotrBerezowski1965Wrocław
9-12.DariuszKłodnicki1966Wrocław
9-12.KrzysztofJóźwik1965Wrocław
9-12.AndrzejSudoł1966Wrocław
9-12.AndrzejRydź1965Jawor

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PiotrŁuszkiewicz1964SKB Piast Słupsk
2.JerzyMurach1962Olsztyn
3-4.AndrzejUrzędowski1963Wrocław
3-4.TomaszWroński1963Wrocław
5-8.MarekTracz1964Oława
5-8.ZbigniewBartosz1960Bydgoszcz
5-8.PiotrSeweryn1960-----
5-8.MariuszWołejszo1961Wrocław
9-12.KrzysztofMajewski1963Wrocław
9-12.PiotrWasylik1964Jelcz Laskowice
9-12.MarekKrakowiak1963Wrocław
9-12.MaciejPukrop1962-----
13-14.WitoldSudoł1963Wrocław
13-14.JanDudycz1964-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MirosławMordasiewicz1958UKS Hubal Białystok
2.PiotrSzafrański1959UKS Korona Pabianice
3-4.JacekOsadnik1958STB Energia Lubliniec
3-4.HenrykSwoboda1957STB Energia Lubliniec
5-6.WłodzimierzSzwacki1956KB Vol-Trick Kępno
5-6.AndrzejBieniek1959-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JerzyRybicki1951MKS Garwolin
2.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
3.JerzyLański1951Łódź

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełGasz1942UKS Unia Bieruń
2.WojciechBorzęcki1947STB Energia Lubliniec
3.AndrzejKowalski1945Kielce
4.PrzemysławGrzeszkowiak1945MKS Garwolin
5.JerzyStachowski1943MKS Garwolin

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Monika Janduła1986Klaudia Moreń1988
2.Dominika Cygan1983Dorota Danielak1974
3.Elżbieta Szałankiewicz1985Urszula Zielińska1982
4.Beata Białek1985Ewa Lesiuk1980
5.Anna Litwin1983Joanna Pucińska1985

Gra podwójna kobiet - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Danuta Foryta1968Barbara Jaskólska1971
2.Ewa Młynarska1967Grażyna Stefańska1955

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Sławomir Hetmański1977Dariusz Sobków1976
2.Arkadiusz Parma1977Aleksander Sorokowski1972
3.Dariusz Augustyńczyk1984Paweł Słupczewski1974
4.Sanjay Patole1969Manish Varshney1984
5.Marcin Kolenkiewicz1973Radosław Nakonieczny1981

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Kwieciński1970Mariusz Pakulski1975
2.Marek Gałczyński1969Tomasz Stopa1967
3-4.Paweł Pasik1978Paweł Pieluszyński1970
3-4.Sebastian Lasecki1978Artur Szymczak1979
5-6.Krzysztof Garbacz1979Adam Górniak1969
5-6.Marek Krakowiak1963Marcin Popławski1976
7.Piotr Berezowski1965Wojciech Lasek1970

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Kamil Popławski1974Jerzy Szałapski1970
2.Jan Kaczmarczyk1970Andrzej Turowski1965
3-4.Jerzy Kazimierczak1974Karol Pik1967
3-4.Dariusz Kłodnicki1966Jacek Wróbel1970
5-8.Krzysztof Teresiński1970Artur Wymysłowski1964
5-8.Zbigniew Goldwasser1966Andrzej Kamiński1972
5-8.Waldemar Kułak1969Piotr Łaszkiewicz1973
5-8.Krzysztof Jóźwik1965Paweł Łaszkiewicz1973
9-11.Rafał Kożuch1972Piotr Stachowiak1972
9-11.Marek Jaskórzyński1971Andrzej Rydź1965
9-11.Marcin Jakubowski1973Adrian Lassota1970

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Zbigniew Przyjemski1965Stanisław Wikło1961
2.Tomasz Bartosz1968Zbigniew Bartosz1960
3.Ryszard Wójcik1965Tomasz Wroński1963
4.Adam Dobrowolski1966Piotr Juśkiewicz1967
5.Andrzej Sudoł1966Witold Sudoł1963

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Łuszkiewicz1964Jerzy Murach1962
2.Mariusz Michniewicz1964Mirosław Mordasiewicz1958
3-4.Dariusz Kraszewski1962Sławomir Piechnik1961
3-4.Piotr Suski1961Marek Szcześniewski1958
5-6.Jacek Moczarski1964Maciej Pukrop1962
5-6.Andrzej Urzędowski1963Mariusz Wołejszo1961

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Wojciech Borzęcki1947Paweł Gasz1942
2.Jerzy Lański1951Piotr Szafrański1959
3.Jacek Osadnik1958Henryk Swoboda1957
4.Andrzej Struensee1953Włodzimierz Szwacki1956
5.Przemysław Grzeszkowiak1945Jerzy Stachowski1943

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jan Rudziński1982Wiktoria Rudzińska1985
2.Grzegorz Włodarczyk1976Dominika Cygan1983
3.Tomasz Stopa1967Monika Janduła1986
4-6.Marek Gałczyński1969Elżbieta Szałankiewicz1985
4-6.Piotr Kwieciński1970Beata Białek1985
4-6.Krzysztof Grabek1973Małgorzata Średnicka1977
7-9.Mariusz Pakulski1975Ewa Lesiuk1980
7-9.Rafał Bogdański1965Olga Koniuch1983
7-9.Dariusz Augustyńczyk1984Klaudia Moreń1988

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mariusz Michniewicz1964Dorota Grzejdak1967
2.Adam Górniak1969Monika Krzykwa1979
3.Karol Pik1967Ewelina Bracha1973

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Szałapski1970Anna Białasiewicz1970
2.Jan Kaczmarczyk1970Danuta Foryta1968
3-4.Andrzej Turowski1965Barbara Jaskólska1971
3-4.Kamil Popławski1974Bożena Wołkowycka1971
5-6.Sławomir Piechnik1961Dorota Danielak1974
5-6.Piotr Łaszkiewicz1973Katarzyna Bukowska1970

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Suski1961Ewa Młynarska1967
2.Marek Szcześniewski1958Grażyna Stefańska1955
3.Jerzy Rybicki1951Krystyna Cielecka1953
4.Artur Wymysłowski1964Izabela Wymysłowska1969

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet12
Gra pojedyncza mężczyzn103
Gra podwójna kobiet16
Gra podwójna mężczyzn95
Gra mieszana kobiet26
Gra mieszana mężczyzn28
ilość uczestników137
ilość kobiet27
ilość mężczyzn110
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+ (20 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 40+ (11.5 par)
najstarszy zawodnikPaweł Gasz (75 lat)
najmłodszy zawodnikKlaudia Moreń (29 lat)
najstarsza rozgrywana grupa65+

Logo, plakat i medale turnieju

Złoty medal - awers
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×