37. Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów

Podstawowe informacje

Data:04 - 05.06.2016
Miejscowość:Gdańsk
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:UKS "Bursztyn" Gdańsk

Komunikat organizacyjny

37. INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW
XX Memoriał Tadeusza ENGLÄNDERA w badmintonie
Honorowy patronat p. Adam KOROL poseł na Sejm RP

1. Organizatorzy:
• Uczniowski Klub Sportowy „Bursztyn” Gdańsk
• Polski Związek Badmintona
• Osoby odpowiedzialne za organizację:
Krzysztof ENGLÄNDER: [email protected] tel. 503 333 195
Joanna ENGLÄNDER-BRZOZOWSKA: [email protected] tel. 502 113 062

2. Termin i miejsce:
4-5 czerwca 2016 Sala sportowa AWFiS, Gdańsk ul. Kazimierza Górskiego 1 (8 boisk).

3. Ramowy program:
• 2 czerwca 2016 (czwartek):
do godz. 20.00 publikacja losowania i planu gier na witrynie internetowej www.ebadminton.com.pl,
• 4 czerwca 2016 (sobota):
godz. 9.00 rozpoczęcie gier,
godz. 11.30 uroczyste otwarcie Mistrzostw,
godz. 20.30 zakończenie sobotnich gier,
godz. 21.30 spotkanie integracyjne,
• 5 czerwca 2016 (niedziela):
godz. 9.00 ciąg dalszy gier,
ok. godz. 18.00 dekoracja i zamknięcie Mistrzostw.

4. Kategorie wiekowe według Regulaminu Seniorów Badmintona:
gr.0 kobiety (25+) ur. 1981-1990
gr.0 mężczyźni (30+) ur. 1981-1985
gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni ur. 1976-1980
gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni ur. 1971-1975
gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni ur. 1966-1970
gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni ur. 1961-1965
gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni ur. 1956-1960
gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni ur. 1951-1955
gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni ur. 1946-1950
gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni ur. 1941-1945
gr.9 (75+) kobiety i mężczyźni ur. do 31.12.1940.

5. System rozgrywek:
• grupowo-pucharowy trójkowy,
• Mistrzostwa rozgrywane we wszystkich grach w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej liczbie 3 zgłoszeń. Przy mniejszej liczbie uczestnicy są przenoszeni do kategorii młodszej,
• zawodnik może grać maksymalnie w 2 grach, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tej samej gry,
• zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej,
• rozstawianie według Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów.

6. Uczestnictwo:
• data urodzenia zgodna z pkt. 4,
• aktualny wpis w ewidencji zawodników PZBad (obywatelstwo polskie),
• opłacenie wpisowego,
• złożenie oświadczenia potwierdzonego podpisem uczestnika o zdolności do gry,
• posiadanie sprzętu do gry, w tym lotek,
• UWAGA: uczestnicy Mistrzostw ubezpieczają się we własnym zakresie.

7. Zgłoszenia do gry:
Do wszystkich gier: do piątku 27 maja 2016 godz. 24.00 przyjmowane są wyłącznie na formularzu zgłoszeniowym dostępnym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
Zawodnicy zgłaszający się do Mistrzostw są zobowiązani podać wszystkie dane określone w formularzu.

8. Wpisowe:
• 40 zł – gra pojedyncza, 30 zł – gra podwójna (od zawodnika).

9. Nagrody:
I miejsce – medale, puchary, dyplomy, II i III miejsce – medale i dyplomy. Nagrody według możliwości organizatora.

10. Sędzia główny:
Leszek RORAT (#36), [email protected] tel. 790 267 363

11. Baza noclegowa:
• Hotel Gdańskiej Szkoły Floretu, ul. VII Dwór 7, 80-301 Gdańsk, 8 min samochodem do miejsca turnieju.
Do dyspozycji jest:
- 14 pokoi 2 osobowych
- 4 pokoje 3 osobowe
- 1 pokój 1 osobowy
Wszystkie pokoje z łazienkami w nowym obiekcie Gdańskiej Szkoły Floretu. W hotelu jest sauna. Dla gości hotelowych jest udostępniona kuchnia. Cena od osoby wynosi 65 zł za dobę bez wyżywienia. Istnieje możliwość zamówienia śniadania, koszt 15 zł.
Rezerwację pokoi oraz śniadania proszę wysyłać pocztą elektroniczną z tematem:
Mistrzostwa/noclegi Hotel Szermierki do 30 kwietnia na adres: [email protected]
tel. 502 113 062.
Wpłaty za nocleg należy dokonać do 30 kwietnia na konto:
UKS Bursztyn; 80-690 Gdańsk ul. Boguckiego 44
Nr konta bankowego BZ WBK o/Gdańsk 16 1090 1098 0000 0001 0044 5018

• Gim Apartmens, Gdańsk Oliwa ul Sarnia 17, www.gimapartments.pl
W obiekcie jest wspólna udostępniona kuchnia.
- pokój 2 osobowy z łazienką (150zł/dobę)
- pokój 3 osobowy z łazienką (180zł/dobę)
- pokój 3 osobowy ze współdzieloną łazienką (160zł/dobę)
- pokój 3 osobowy ze współdzieloną łazienką (160zł/dobę).
Rezerwację pokoi proszę wysyłać pocztą elektroniczną z tematem: Mistrzostwa/noclegi GimApartments do 07 maja na adres: [email protected] tel. 502 113 062.
Wpłaty za nocleg należy dokonać do 07 maja na konto:
UKS Bursztyn; 80-690 Gdańsk ul. Boguckiego 44
Nr konta bankowego BZ WBK o/Gdańsk 16 1090 1098 0000 0001 0044 5018

• Ośrodek Sportowo-Wypoczynkowy OPO na terenie AWFiS http://opo.gda.pl/kontakt/
W OPO jest możliwość rezerwacji noclegu ze śniadaniem TYLKO z soboty na niedzielę 04/05.06. Dostępnych jest 20 pokoi. Rezerwacja indywidualna pod tel. +58 552 46 36 na hasło “Badminton” zniżka.
- pokój 2 osobowy 120 zł
- pokój 1 osobowy 90 zł
- śniadanie 13 zł.

• Hotel Orle Centrum Konferencyjne, wyspa Sobieszewska, 80-680 Gdańsk, ul. Lazurowa 8 http://www.orle.com.pl/
- nocleg w pokoju 1 osobowym ze śniadaniem – 180 zł netto / 1 osoba – 194,40 zł
- nocleg w pokoju 2 osobowym ze śniadaniem – 110 zł netto / 1 osoba – 118,80 zł
- nocleg w pokoju 3-4 osobowym ze śniadaniem – 100 zł netto / 1 osoba – 108 zł.

• Inne dostępne miejsca noclegowe w Gdańsku i okolicy.

12. Wyżywienie:
- Jest możliwość zamówienia obiadów w cenie 18 zł w sobotę 04.06 i niedzielę 05.06 na stołówce AWFiS. Zamówienia proszę wysyłać pocztą elektroniczną z tematem: Mistrzostwa/posiłki AWFiS do 29 maja na adres: [email protected] tel. 502 113 062.
- Na hali AWFiS gdzie będą rozgrywane Mistrzostwa będzie otwarta kawiarenka z ciepłymi i zimnymi napojami i przekąskami.
- Po drugiej stronie ulicy gdzie będą rozgrywane Mistrzostwa jest Bistro: „Pobite Gary”
adres: ul. Bitwy Oliwskiej 34, tel. 58 554 30 30.

13. Spotkanie integracyjne:
• 4 czerwca 2016 godz. 21.30 (nie wcześniej niż po zakończeniu gier) na terenie obiektu AWFiS, koszt 50 złotych od osoby - płatne do 15 maja,
• zgłoszenia proszę wysyłać pocztą elektroniczną z tematem: Mistrzostwa/wieczorek integracyjny do 15 maja na adres: [email protected],
• minimalna liczba 50 osób.

14. Postanowienia końcowe:
• Mistrzostwa przeprowadzane są zgodnie z Regulaminem Sportowym PZBad i Regulaminem Seniorów Badmintona,
• obowiązuje kolejność lotek na sezon 2015/2016 ogłoszona przez PZBad,
• w sprawach spornych decyduje sędzia główny,
• organizator nie odpowiada za stan zdrowia uczestników,
• sklep sportowy i serwis naciągania rakiet na hali przez cały czas trwania Mistrzostw,
• trofea oraz upominki okolicznościowe można odebrać wyłącznie w czasie oficjalnej dekoracji zwycięzców. Podczas dekoracji obowiązuje strój sportowy.

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest pod adresem: cut.yt/iNplud.
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.MirosławAdamczyk3. miejsce3. miejsce2
2.RobertAleksandrowicz3. miejsce2. miejsce2
3.AndrzejAntosiewicz6. miejsce3. miejsce2
4.MaciejBaran10. miejsce3. miejsce2
5.ZbigniewBartosz6. miejsce1. miejsce2
6.TomaszBartosz8. miejsce7. miejsce2
7.AnnaBiałasiewicz1. miejsce2. miejsce2
8.BeataBiałek5. miejsce6. miejsce2
9.RobertBieganowski3. miejsce1. miejsce2
10.AndrzejBieniek10. miejsce1
11.AndrzejBittner2. miejsce1
12.RafałBogdański2. miejsce1. miejsce2
13.PiotrBondaruk10. miejsce8. miejsce2
14.WojciechBorzęcki3. miejsce1. miejsce2
15.EwelinaBracha2. miejsce3. miejsce2
16.AgnieszkaBrojek3. miejsce1
17.MariaBrzeźnicka2. miejsce1. miejsce2
18.MaciejBysikiewicz6. miejsce1
19.MirosławChabowski15. miejsce1
20.WojciechChałotowski6. miejsce3. miejsce2
21.TomaszCharkiewicz6. miejsce3. miejsce2
22.TomaszCiborowski12. miejsce1
23.BolesławCichocki3. miejsce1. miejsce2
24.KrystynaCielecka4. miejsce2. miejsce2
25.AdamCimosz3. miejsce2. miejsce2
26.DominikaCygan3. miejsce1
27.AndrzejDadas3. miejsce8. miejsce2
28.DorotaDanielak1. miejsce1. miejsce2
29.KingaDąbrowska5. miejsce6. miejsce2
30.MałgorzataDembowska-Gołąbek4. miejsce1
31.JerzyDołhan1. miejsce1
32.ZbigniewDorna3. miejsce1
33.AgataDoroszkiewicz6. miejsce1. miejsce2
34.RyszardDrążkowski6. miejsce1
35.AlicjaDrężek5. miejsce8. miejsce2
36.BartoszDrozdowicz8. miejsce6. miejsce2
37.JakubFirlus3. miejsce6. miejsce2
38.ElżbietaFularczyk2. miejsce8. miejsce2
39.AndrzejGajewski6. miejsce3. miejsce2
40.MarekGałczyński1. miejsce1. miejsce2
41.KrzysztofGarbacz10. miejsce8. miejsce2
42.PawełGasz1. miejsce1. miejsce2
43.DorotaGawrońska-Popa5. miejsce8. miejsce2
44.PawełGłażewski6. miejsce1
45.EwaGolańska1. miejsce2. miejsce2
46.EmiliaGoldwasser3. miejsce3. miejsce2
47.KrzysztofGontarski1. miejsce1. miejsce2
48.KrzysztofGrabek2. miejsce2. miejsce2
49.AdamGrala3. miejsce1
50.UrszulaGrządzielska-Zblewska4. miejsce6. miejsce2
51.DorotaGrzejdak1. miejsce1. miejsce2
52.PrzemysławGrzeszkowiak2. miejsce1. miejsce2
53.ZbigniewGrzęda9. miejsce7. miejsce2
54.JerzyGrzybowski3. miejsce1. miejsce2
55.MarcinGrzywacz3. miejsce6. miejsce2
56.DominikaGuzik-Płuchowska1. miejsce1. miejsce2
57.JacekHankiewicz1. miejsce1. miejsce2
58.AdamHermann11. miejsce1
59.SławomirHetmański2. miejsce2. miejsce2
60.CezaryHryciuk1. miejsce6. miejsce2
61.JakubJanaszek3. miejsce3. miejsce2
62.AndrzejJanecki2. miejsce2. miejsce2
63.BarbaraJaskólska3. miejsce6. miejsce2
64.KonradJurczak13. miejsce6. miejsce2
65.AndrzejKaftański1. miejsce1. miejsce2
66.RafałKasprów1. miejsce1. miejsce2
67.ArkadiuszKawecki3. miejsce1
68.KatarzynaKistowska7. miejsce3. miejsce2
69.OlgaKoniuch2. miejsce1
70.AdamKosz15. miejsce2. miejsce2
71.AndrzejKowalski1. miejsce1. miejsce2
72.SławomirKowalski8. miejsce6. miejsce2
73.ZdzisławKozłowski7. miejsce7. miejsce2
74.TomaszKozłowski7. miejsce6. miejsce2
75.MarekKrajewski8. miejsce1
76.DariuszKraszewski8. miejsce1
77.DawidKrawiec15. miejsce1
78.WładysławKsiężyk3. miejsce2. miejsce2
79.AnnaKubiak4. miejsce8. miejsce2
80.BarbaraKulanty1. miejsce6. miejsce2
81.GrzegorzKulesza3. miejsce6. miejsce2
82.JarosławKurkowski8. miejsce6. miejsce2
83.PiotrKwieciński6. miejsce6. miejsce2
84.RyszardLachman3. miejsce1
85.SebastianLasecki5. miejsce8. miejsce2
86.WojciechLasek8. miejsce5. miejsce2
87.KrzysztofLatawski3. miejsce6. miejsce2
88.MarekLenartowicz11. miejsce3. miejsce2
89.JacekLewandowski8. miejsce3. miejsce2
90.TomaszLipski10. miejsce3. miejsce2
91.SławomirLis8. miejsce3. miejsce2
92.PiotrŁuszkiewicz3. miejsce3. miejsce2
93.FabianMaleszewski6. miejsce1
94.GrzegorzMaleszewski8. miejsce1
95.KatarzynaMałyszko3. miejsce4. miejsce2
96.MarianMatusewicz3. miejsce9. miejsce2
97.MarekMiałkowski15. miejsce8. miejsce2
98.MariuszMichniewicz6. miejsce1. miejsce2
99.BogdanMieżyński9. miejsce1. miejsce2
100.MarekMiłoszewski12. miejsce8. miejsce2
101.EwaMłynarska1. miejsce3. miejsce2
102.EwaMorawiec5. miejsce8. miejsce2
103.TomaszMorawik15. miejsce1
104.MirosławMordasiewicz2. miejsce3. miejsce2
105.JerzyMurach6. miejsce1. miejsce2
106.JanuszNawrocki6. miejsce2. miejsce2
107.AndrzejNiebrzydowski12. miejsce6. miejsce2
108.OlafNocuń6. miejsce8. miejsce2
109.MagdalenaOkupniak1. miejsce4. miejsce2
110.KarolinaOlejarz8. miejsce1
111.JózefOrzoł6. miejsce3. miejsce2
112.JacekOsadnik6. miejsce6. miejsce2
113.MariuszPakulski6. miejsce8. miejsce2
114.PawełPasik3. miejsce3. miejsce2
115.AndrzejPastuszak6. miejsce3. miejsce2
116.RyszardPawluk6. miejsce4. miejsce2
117.JacekPękacki3. miejsce1
118.SławomirPiechnik9. miejsce8. miejsce2
119.MaciejPiekło8. miejsce6. miejsce2
120.PawełPieluszyński2. miejsce1
121.MariuszPiętka8. miejsce1
122.KarolPik12. miejsce3. miejsce2
123.MariuszPopa8. miejsce8. miejsce2
124.KamilPopławski3. miejsce3. miejsce2
125.GrzegorzPradela8. miejsce6. miejsce2
126.ZdzisławaPrędka3. miejsce3. miejsce2
127.JacekPrędki1. miejsce3. miejsce2
128.KazimierzPrędki2. miejsce3. miejsce2
129.ZbigniewPrzyjemski2. miejsce1
130.JerzyPtaszyński2. miejsce1
131.ArturPupin10. miejsce2. miejsce2
132.TomaszPyć8. miejsce4. miejsce2
133.MarekRosa6. miejsce1
134.ArturRosłaniec3. miejsce1
135.JanuszRudziński2. miejsce4. miejsce2
136.MariuszRurarz11. miejsce6. miejsce2
137.JerzyRybicki3. miejsce2. miejsce2
138.RyszardRybicki4. miejsce3. miejsce2
139.AnnaSadowska2. miejsce3. miejsce2
140.KrzysztofSamonek8. miejsce6. miejsce2
141.JustynaSłomka2. miejsce3. miejsce2
142.AdamSłomka2. miejsce3. miejsce2
143.PiotrSobotka3. miejsce1
144.GrzegorzSochacki3. miejsce1
145.JerzyStachowski3. miejsce3. miejsce2
146.DominikStatnik3. miejsce1
147.GrażynaStefańska3. miejsce1. miejsce2
148.TomaszStopa1. miejsce2. miejsce2
149.AndrzejStruensee6. miejsce2. miejsce2
150.PaulinaSutton-Matusewicz2. miejsce9. miejsce2
151.HenrykSwoboda9. miejsce6. miejsce2
152.ElżbietaSzałankiewicz2. miejsce3. miejsce2
153.JerzySzałapski3. miejsce2. miejsce2
154.MarekSzcześniewski3. miejsce1. miejsce2
155.DariuszSzymkiewicz2. miejsce1
156.ArkadiuszŚmierzchalski6. miejsce1
157.RobertŚmierzchalski1. miejsce6. miejsce2
158.MałgorzataŚrednicka3. miejsce2. miejsce2
159.KrzysztofTeresiński8. miejsce1
160.JanToczek2. miejsce1. miejsce2
161.AgnieszkaTrzcińska2. miejsce3. miejsce2
162.LeopoldTukendorf1. miejsce2. miejsce2
163.SoniaWachowska3. miejsce6. miejsce2
164.RadosławWalas1. miejsce1
165.KrzysztofWalenda1. miejsce1. miejsce2
166.StanisławWikło2. miejsce1. miejsce2
167.LeszekWild6. miejsce8. miejsce2
168.HenrykWirzinkiewicz9. miejsce7. miejsce2
169.MartaWojciechowska2. miejsce6. miejsce2
170.BożenaWołkowycka1. miejsce2. miejsce2
171.RyszardWójcik9. miejsce1
172.TomaszWroński6. miejsce1
173.JerzyWrzodak3. miejsce2. miejsce2
174.JanWyrzykowski6. miejsce3. miejsce2
175.LechZacharzewski3. miejsce1
176.EwaZając4. miejsce5. miejsce2
177.AdamZałęski2. miejsce2. miejsce2
178.JacekZbróg2. miejsce1
179.DariuszZgorzałek2. miejsce1
180.OliwiaZimniewska6. miejsce4. miejsce2
181.CzesławZiobro6. miejsce2. miejsce2

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest pod adresem: cut.yt/6suWjI

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/CHTvSX

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 181 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MagdalenaOkupniak1989AZSUM Łódź
2.ElżbietaSzałankiewicz1985KS Wolant Jaworzno
3.EmiliaGoldwasser1990UKS 2 Sobótka
3.DominikaCygan1983AZSUM Łódź
5-6.AgataDoroszkiewicz1984Sportowa Politechnika Gdańsk
5-6.OliwiaZimniewska1987UKS Orkan Przeźmierowo
7.KatarzynaKistowska1990PTS Puszczykowo

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DorotaGrzejdak1967UKS Kometa Sianów
2.JustynaSłomka1978KS Chojnik Jelenia Góra
3.MałgorzataŚrednicka1977Wrocław
4.MałgorzataDembowska-Gołąbek1973Wrocław
5.KingaDąbrowska1976-----

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.EwaGolańska1960Gdynia
2.MariaBrzeźnicka1959MKS Garwolin
3.ZdzisławaPrędka1945UTS Akro-Bad Warszawa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RafałKasprów1981Sportowa Politechnika Gdańsk
2.AdamZałęski1985KS Masovia Płock
3.JakubJanaszek1983PTS Puszczykowo
3.GrzegorzKulesza1985UKS Hubal Białystok
5-6.AndrzejGajewski1982Olsztyn
5-6.FabianMaleszewski1981Ruciane-Nida
7.TomaszKozłowski1985AZSUWM Olsztyn

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofWalenda1973MKS Garwolin
2.SławomirHetmański1977LUKS Victoria Domecko
3.JakubFirlus1979Katowice
3.PawełPasik1978Warszawa
5-5.SebastianLasecki1978UKS Omega Smolec
6-10.KrzysztofGarbacz1979KS Chojnik Jelenia Góra
6-10.ArturPupin1975LUKS Victoria Domecko
6-10.TomaszLipski1980ŚKBad Harcownik Warszawa
6-10.PiotrBondaruk1976Gdańsk
6-10.MaciejBaran1977-----
11-15.DawidKrawiec1977UKS Omega Smolec
11-15.MirosławChabowski1978-----
11-15.AdamKosz1979KS Masovia Płock
11-15.MarekMiałkowski1976Olsztyn
11-15.TomaszMorawik1976AZSAGH Kraków

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RobertŚmierzchalski1974Gdynia
2.KrzysztofGrabek1973Wrocław
3.AdamCimosz1973KS Chojnik Jelenia Góra
3.DominikStatnik1974Gdańsk
5-8.SławomirLis1974Warszawa
5-8.BartoszDrozdowicz1974Olsztyn
5-8.SławomirKowalski1971KS Chojnik Jelenia Góra
5-8.JacekLewandowski1974Warszawa
9-11.MariuszRurarz1975Białystok
9-11.AdamHermann1973Hel
9-11.MarekLenartowicz1975-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JacekHankiewicz1965ABRM Warszawa
2.PawełPieluszyński1970Poznań
3.RobertBieganowski1968Żyrardów
3.GrzegorzSochacki1968MLKS Solec Kuj.
5-8.MaciejPiekło1970AZSAGH Kraków
5-8.TomaszBartosz1968Bydgoszcz
5-8.KrzysztofTeresiński1970-----
5-8.KrzysztofSamonek1970-----
9-12.AndrzejNiebrzydowski1967Olsztyn
9-12.MarekMiłoszewski1970Warszawa
9-12.TomaszCiborowski1968Gdańsk
9-12.KarolPik1967Warszawa
13.KonradJurczak1970-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JacekPrędki1965MKS Garwolin
2.RafałBogdański1965Piaseczno
3.PiotrŁuszkiewicz1964SKB Piast Słupsk
4-6.JerzyMurach1962Olsztyn
4-6.TomaszWroński1963Wrocław
4-6.TomaszCharkiewicz1964Gorzów Wielkopolski
7-9.HenrykWirzinkiewicz1963Olsztyn
7-9.SławomirPiechnik1961Opole
7-9.RyszardWójcik1965-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.CezaryHryciuk1959Gdańsk
2.MirosławMordasiewicz1958UKS Hubal Białystok
3.KrzysztofLatawski1956Oświęcim
4-6.AndrzejPastuszak1960Gdańsk
4-6.ZbigniewBartosz1960Bydgoszcz
4-6.JacekOsadnik1958STB Energia Lubliniec
7-9.HenrykSwoboda1957STB Energia Lubliniec
7-9.BogdanMieżyński1960-----
7-9.ZbigniewGrzęda1956Gdańsk
10.AndrzejBieniek1959Wrocław

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AndrzejKaftański1955UKS Hubal Białystok
2.JanuszRudziński1955AZSUW Warszawa
3.JerzyRybicki1951MKS Garwolin
3.BolesławCichocki1955Warszawa
5-6.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
5-6.RyszardPawluk1954SKB Piast Słupsk
7.ZdzisławKozłowski1954LUKS Księżyno

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełGasz1942UKS Unia Bieruń
2.AndrzejJanecki1947UKS Dwójka Wesoła
3.WojciechBorzęcki1947STB Energia Lubliniec
3.WładysławKsiężyk1947Piastów
5-6.WojciechChałotowski1949Warszawa
5-6.AndrzejAntosiewicz1947Warszawa
7-8.MariuszPiętka1946-----
7-8.GrzegorzMaleszewski1948Ruciane-Nida

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AndrzejKowalski1945Kielce
2.PrzemysławGrzeszkowiak1945MKS Garwolin
3.JerzyStachowski1943MKS Garwolin
4.RyszardRybicki1945Gdynia

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 75+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.LeopoldTukendorf1940MKS Garwolin
2.JanToczek1936Kęty
3.JerzyWrzodak1935Żyrardów
3.JerzyGrzybowski1936Warszawa
5-6.CzesławZiobro1937-----
5-6.JanWyrzykowski1938-----

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dominika Guzik-Płuchowska1979Barbara Kulanty1970
2.Paulina Sutton-Matusewicz1983Marta Wojciechowska1985
3.Emilia Goldwasser1990Elżbieta Szałankiewicz1985
4.Magdalena Okupniak1989Oliwia Zimniewska1987
5.Beata Białek1985Ewa Morawiec1986

Gra podwójna kobiet - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dorota Danielak1974Bożena Wołkowycka1971
2.Ewelina Bracha1973Agnieszka Trzcińska1980
3.Barbara Jaskólska1971Sonia Wachowska1968
4.Urszula Grządzielska-Zblewska1977Anna Kubiak1978
5.Alicja Drężek1974Dorota Gawrońska-Popa1967

Gra podwójna kobiet - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Anna Białasiewicz1970Ewa Młynarska1967
2.Elżbieta Fularczyk1966Anna Sadowska1958
3.Katarzyna Małyszko1967Grażyna Stefańska1955
4.Krystyna Cielecka1953Ewa Zając1967

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Dołhan1964Jacek Hankiewicz1965
2.Adam Kosz1979Adam Załęski1985
3.Robert Aleksandrowicz1981Marcin Grzywacz1978
3.Andrzej Gajewski1982Tomasz Lipski1980
5-6.Grzegorz Kulesza1985Mariusz Rurarz1975
5-6.Paweł Głażewski1973Tomasz Kozłowski1985

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Gontarski1971Radosław Walas1976
2.Sławomir Hetmański1977Artur Pupin1975
3.Marek Lenartowicz1975Paweł Pasik1978
3.Maciej Baran1977Sławomir Lis1974
5-6.Olaf Nocuń1977Leszek Wild1977
5-6.Piotr Kwieciński1970Mariusz Pakulski1975
7-8.Piotr Bondaruk1976Marek Miałkowski1976
7-8.Krzysztof Garbacz1979Sebastian Lasecki1978

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Robert Bieganowski1968Krzysztof Walenda1973
2.Adam Cimosz1973Adam Słomka1973
3.Arkadiusz Kawecki1972Artur Rosłaniec1974
3.Kamil Popławski1974Jerzy Szałapski1970
5-6.Bartosz Drozdowicz1974Józef Orzoł1970
5-6.Arkadiusz Śmierzchalski1974Robert Śmierzchalski1974
7-8.Wojciech Lasek1970Mariusz Popa1971
7-8.Marek Krajewski1967Jarosław Kurkowski1975

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Gałczyński1969Tomasz Stopa1967
2.Dariusz Szymkiewicz1969Jacek Zbróg1966
3.Andrzej Dadas1969Jacek Prędki1965
3.Karol Pik1967Piotr Sobotka1964
5-6.Cezary Hryciuk1959Krzysztof Samonek1970
5-6.Konrad Jurczak1970Andrzej Niebrzydowski1967
7.Tomasz Bartosz1968Henryk Wirzinkiewicz1963

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Rafał Bogdański1965Jerzy Murach1962
2.Zbigniew Przyjemski1965Stanisław Wikło1961
3.Tomasz Charkiewicz1964Piotr Łuszkiewicz1964
3.Mirosław Adamczyk1962Zbigniew Dorna1963
5-6.Maciej Bysikiewicz1960Janusz Nawrocki1961
5-6.Krzysztof Latawski1956Mariusz Michniewicz1964
7-8.Dariusz Kraszewski1962Tomasz Pyć1965
7-8.Sławomir Piechnik1961Grzegorz Pradela1965

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Zbigniew Bartosz1960Bogdan Mieżyński1960
2.Andrzej Bittner1956Dariusz Zgorzałek1959
3.Mirosław Mordasiewicz1958Andrzej Pastuszak1960
3.Jacek Pękacki1951Marek Szcześniewski1958
5-6.Jacek Osadnik1958Henryk Swoboda1957
5-6.Ryszard Drążkowski1957Marek Rosa1958
7.Zbigniew Grzęda1956Zdzisław Kozłowski1954

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Bolesław Cichocki1955Andrzej Kaftański1955
2.Jerzy Ptaszyński1952Andrzej Struensee1953
3.Marian Matusewicz1951Lech Zacharzewski1949
4.Ryszard Pawluk1954Janusz Rudziński1955

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Wojciech Borzęcki1947Paweł Gasz1942
2.Andrzej Janecki1947Władysław Księżyk1947
3.Andrzej Antosiewicz1947Wojciech Chałotowski1949

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Przemysław Grzeszkowiak1945Andrzej Kowalski1945
2.Kazimierz Prędki1941Leopold Tukendorf1940
3.Ryszard Rybicki1945Jerzy Stachowski1943

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 75+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Grzybowski1936Jan Toczek1936
2.Jerzy Wrzodak1935Czesław Ziobro1937
3.Ryszard Lachman1935Jan Wyrzykowski1938

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Rafał Kasprów1981Agata Doroszkiewicz1984
2.Robert Aleksandrowicz1981Olga Koniuch1983
3.Jakub Janaszek1983Katarzyna Kistowska1990
4-6.Piotr Kwieciński1970Beata Białek1985
4-6.Marcin Grzywacz1978Marta Wojciechowska1985
4-6.Maciej Piekło1970Barbara Kulanty1970
7-8.Andrzej Dadas1969Karolina Olejarz1982
7-8.Mariusz Pakulski1975Ewa Morawiec1986
9.Marian Matusewicz1951Paulina Sutton-Matusewicz1983

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Gałczyński1969Dominika Guzik-Płuchowska1979
2.Krzysztof Grabek1973Małgorzata Średnicka1977
3.Adam Grala1973Agnieszka Trzcińska1980
3.Adam Słomka1973Justyna Słomka1978
5-6.Jakub Firlus1979Urszula Grządzielska-Zblewska1977
5-6.Jarosław Kurkowski1975Kinga Dąbrowska1976
7-8.Olaf Nocuń1977Elżbieta Fularczyk1966
7-8.Leszek Wild1977Anna Kubiak1978

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Gontarski1971Dorota Danielak1974
2.Tomasz Stopa1967Bożena Wołkowycka1971
3.Jacek Lewandowski1974Ewa Młynarska1967
3.Kamil Popławski1974Ewelina Bracha1973
5-6.Sławomir Kowalski1971Sonia Wachowska1968
5-6.Grzegorz Pradela1965Barbara Jaskólska1971
7-8.Marek Miłoszewski1970Alicja Drężek1974
7-8.Mariusz Popa1971Dorota Gawrońska-Popa1967

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mariusz Michniewicz1964Dorota Grzejdak1967
2.Jerzy Szałapski1970Anna Białasiewicz1970
3.Józef Orzoł1970Agnieszka Brojek1967
4.Tomasz Pyć1965Katarzyna Małyszko1967
5.Wojciech Lasek1970Ewa Zając1967

Gra mieszana - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Stanisław Wikło1961Maria Brzeźnicka1959
2.Janusz Nawrocki1961Ewa Golańska1960
3.Mirosław Adamczyk1962Anna Sadowska1958

Gra mieszana - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Szcześniewski1958Grażyna Stefańska1955
2.Jerzy Rybicki1951Krystyna Cielecka1953
3.Kazimierz Prędki1941Zdzisława Prędka1945

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet16
Gra pojedyncza mężczyzn103
Gra podwójna kobiet31
Gra podwójna mężczyzn132
Gra mieszana kobiet40
Gra mieszana mężczyzn46
ilość uczestników181
ilość kobiet42
ilość mężczyzn139
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+ (17 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra mieszana - Grupa 35+ (10 par)
najstarszy zawodnikRyszard Lachman (82 lat)
najmłodszy zawodnikEmilia Goldwasser (27 lat)
najstarsza rozgrywana grupa75+

Logo, plakat i medale turnieju

Brązowy medal - awers
Brązowy medal - rewers
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×