Grand Prix Victora Seniorów

Podstawowe informacje

Data:14 - 15.05.2016
Miejscowość:Warszawa
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Komunikat organizacyjny

MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ
GRAND PRIX VICTOR'a
SENIORÓW W BADMINTONIE
Warszawa 14-15.05.2016 r.

Program zawodów:
• 11.05.2016 r. (środa) godz. 20.00 losowanie wszystkich gier -
Bogatki koło Piaseczna, ul. Królewska 63
• 12.05.2016 r. (czwartek) godz. 12.00 publikacja losowania i kolejności gier

• 14.05.2016 r. (sobota) godz. 9.00 otwarcie turnieju-Hala A.O.N.
godz. 90.15 rozpoczęcie gier rozpoczęcie gier zgodnie z harmonogramem

godz. 20.00 początek wręczenia nagród, medali i dyplomów w zakończonych grach
• 15.05.2016 r. (niedziela) godz.9.00 ewentualne dokończenie gier

1. Miejsce:
Hala Sportowa Akademii Obrony Narodowej Warszawa – ul . Chruściela 103
(dojście od Czerwonych Beretów 20)

2. Ranga turnieju:
Ogólnopolski, zaliczany do listy klasyfikacyjnej seniorów.

3. Kategorie wiekowe:
- gr.0 kobiety-(25+) ur. w 1990 i starsze
- gr.0 mężczyźni – (30+) ur. w 1985 i starsi
- gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni z rocznika 1980 i starsi
- gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni z rocznika 1975 i starsi
- gr.3 (45+) rocznik 1970 i starsi
- gr.4 (50+) rocznik 1965 i starsi
- gr.5 (55+) rocznik 1960 i starsi
- gr.6 (60+) rocznik 1955 i starsi
- gr.7 (65+) rocznik 1950 i starsi
- gr.8 (70+) rocznik 1945 i starsi
- gr.9 (75+) rocznik 1940 i starsi
Na indywidualne życzenie dopuszcza się start zawodnika starszego w dowolnej grupie młodszej z zastosowaniem zasad przyznawania punktacji za miejsca zgodnie z regulaminem punktacji ogólnopolskiej listy seniorów

4. Sędzia główny : Tomasz Rogowski 502276781

5. Warunki uczestnictwa:
• opłacenie wpisowego: 30zł za grę pojedynczą oraz 30zł od zawodnika za grę podwójną lub mieszaną
• podpisanie oświadczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w zawodach sportowych
• posiadanie sprzętu do gry w badmintona w tym lotek


6. System rozgrywek i rodzaje gier:
• grupowo-pucharowy ; gry zwykłe trzy setowe do 21 pkt
• turniej rozgrywany będzie we wszystkich grach ( SM,SK,DM,DK,MX) w każdej grupie wiekowej przy minimalnej ilości 3 zgłoszeń;
• w grach podwójnych zawodnicy występują w grupie zawodnika młodszego
• zawodnik może brać udział maksymalnie w dwóch grach różnego rodzaju
• wszelkie sprawy nie objęte regulaminem organizacyjnym rozstrzyga sędzia główny (pkt 4)


7. Zasady rozstawiania: wg ostatniej ogólnopolskiej listy klasyfikacyjnej seniorów i zgodnie z Regulaminem Seniorów Badmintona

8. Zgłoszenia:
Termin zgłoszeń: 10.05.2016r. godz. 24.00 we wszystkich grach.
W grach podwójnych możliwe będą korekty w postaci wymiany partnerów z zastosowaniem zasad przewidzianych regulaminem sportowym. Organizator zadba o dobór partnerów wszystkim chętnym do gier podwójnych, którzy zgłoszą się do turnieju bez wskazania partnera a zgłoszą się w terminie przewidzianym komunikatem organizacyjnym.
Adres mailowy zgłoszeń : [email protected], zgłoszenia można wysyłać również za pomocą formularza dostępnego na stronie eBadminton.com.pl.
Zgłoszenie winno zawierać:
- imię i nazwisko, rok urodzenia, symbol zgłaszanej kategorii wiekowej, rodzaj gier (w przypadku gier podwójnych z podaniem imienia nazwiska i roku urodzenia partnera lub w formie zgłoszenia otwartego bez partnera) oraz ewent. Klub i nr rejestracji zawodnika PZBad.

9. Organizator: Jacek Szafrański Tel. Kom 501020770 tel/fax (+48) 22 6647632. poczta e-mail [email protected]

10. Nagrody: za miejsca I-III puchary, statuetki, medale

11. Wyniki z turnieju będą wliczane do klasyfikacji ogólnej seniorów

12. Zakwaterowanie: zalecany jest kontakt bezpośredni jak najwcześniej
22 8720803 Ośrodek Młodzieżowo-Turystyczny Jazz-Pol, ul. Lokalna 51
22 5157800 Hotel IBIS (4 km -dojazd 10 min autobusem 515)
22 2107150 Hotel FELIX (6 km –dojazd 17 min autobusem 143,408,515
PONADTO DUŻY WYBÓR MIEJSC NOCLEGOWYCH NA STRONACH WWW
http://www.eholiday.pl/noclegi-warszawa.html http://www.eholiday.pl/noclegi-warszawa-schronisko.html http://emeteor.pl/schroniska/schroniska_warszawa.html http://warszawa-noclegi.pl/
13.Dojazd samochodem - Trasa Łazienkowską a następnie ulicą Ostrobramską lub Trasą Siekierkowską na końcu których w ulicę Marsa w kierunku Rembertowa. Po ok. 2 km główna ulica przetnie przejazd kolejowy, za którym skręcamy w prawo a po 100 m w lewo w ulicę Chruściela prowadzącą na terem A.O.N.
Dojazd pociągiem : do stacji Warszawa Rembertów

14. Wyżywienie: liczne restauracje i KFC w odległości 300-500 m, możliwość zamówienia dowozu posiłku na halę.



Zapraszamy na turniej oraz do odwiedzenia naszej strony w internecie www.badminton.net.pl
DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW TURNIEJU UPOMINKI VICTOR’a

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest pod adresem: cut.yt/v77Fgd.
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.AndrzejAntosiewicz2. miejsce1
2.DariuszAugustyńczyk7. miejsce6. miejsce2
3.WladimirBabaew3. miejsce4. miejsce2
4.AlexeyBakushev4. miejsce4. miejsce2
5.TomaszBartosz2. miejsce4. miejsce2
6.ZbigniewBartosz1. miejsce4. miejsce2
7.AnnaBiałasiewicz1. miejsce6. miejsce2
8.BeataBiałek11. miejsce1
9.RobertBieganowski3. miejsce4. miejsce2
10.AndrzejBittner1. miejsce1
11.RafałBogdański9. miejsce2. miejsce2
12.WojciechBorzęcki3. miejsce4. miejsce2
13.EwelinaBracha2. miejsce2. miejsce2
14.AgnieszkaBrojek2. miejsce2. miejsce2
15.WojciechChałotowski1. miejsce1
16.BolesławCichocki1. miejsce1. miejsce2
17.DominikaCygan3. miejsce3. miejsce2
18.DorotaDanielak9. miejsce1
19.AgnieszkaDeberna9. miejsce1
20.RyszardDrążkowski4. miejsce3. miejsce2
21.AlicjaDrężek4. miejsce1
22.BartoszDrozdowicz1. miejsce1
23.SwietłanaDrude2. miejsce1. miejsce2
24.WiktorDrude4. miejsce1. miejsce2
25.EkaterinaDvalishwili3. miejsce9. miejsce2
26.JakubFirlus1. miejsce3. miejsce2
27.AndrzejGajewski6. miejsce2. miejsce2
28.MarekGałczyński2. miejsce6. miejsce2
29.DorotaGawrońska-Popa4. miejsce3. miejsce2
30.PawełGłażewski6. miejsce1
31.EmiliaGoldwasser2. miejsce2. miejsce2
32.KrzysztofGontarski1. miejsce9. miejsce2
33.KrzysztofGrabek1. miejsce6. miejsce2
34.DorotaGrzejdak1. miejsce1. miejsce2
35.PrzemysławGrzeszkowiak1. miejsce1. miejsce2
36.CzesławGwiazda4. miejsce2. miejsce2
37.AndrzejJanecki4. miejsce1
38.KonradJurczak4. miejsce1
39.JanKaczmarczyk1. miejsce1. miejsce2
40.AndrzejKaftański4. miejsce1. miejsce2
41.ArkadiuszKawecki1. miejsce1
42.OlgaKoniuch6. miejsce1
43.AndrzejKowalski2. miejsce1. miejsce2
44.PawełKoziara2. miejsce6. miejsce2
45.ZdzisławKozłowski6. miejsce1
46.GannaKreposniak2. miejsce1
47.OlegKrolikov11. miejsce1
48.TomaszKuciejczyk4. miejsce1
49.GrzegorzKulesza4. miejsce6. miejsce2
50.SebastianLasecki4. miejsce2. miejsce2
51.WojciechLasek2. miejsce3. miejsce2
52.MarekLenartowicz9. miejsce6. miejsce2
53.JacekLewandowski2. miejsce1. miejsce2
54.MarcinLipowski6. miejsce1
55.TomaszLipski2. miejsce2. miejsce2
56.PiotrŁuszkiewicz4. miejsce2. miejsce2
57.MarekMiałkowski6. miejsce9. miejsce2
58.MarekMiłoszewski6. miejsce1
59.EwaMłynarska1. miejsce1. miejsce2
60.JerzyMurach1. miejsce1. miejsce2
61.RuslanNyczyk6. miejsce4. miejsce2
62.JózefOrzoł1. miejsce11. miejsce2
63.JacekOsadnik3. miejsce4. miejsce2
64.MariuszPakulski2. miejsce1
65.PawełPasik2. miejsce6. miejsce2
66.RyszardPawluk4. miejsce3. miejsce2
67.LudmilaPerepechenaia3. miejsce3. miejsce2
68.JacekPękacki2. miejsce3. miejsce2
69.KarolPik3. miejsce2. miejsce2
70.MariuszPopa2. miejsce3. miejsce2
71.KamilPopławski9. miejsce4. miejsce2
72.GrzegorzPradela4. miejsce1. miejsce2
73.JerzyPtaszyński2. miejsce1
74.TatianaRodkina1. miejsce1. miejsce2
75.WojciechRomańczuk4. miejsce2. miejsce2
76.MarekRosa3. miejsce1
77.ArturRosłaniec11. miejsce3. miejsce2
78.JanuszRudziński8. miejsce3. miejsce2
79.JanRudziński1. miejsce1
80.MariuszRurarz6. miejsce6. miejsce2
81.JerzyRybicki8. miejsce1
82.PawelShorin6. miejsce6. miejsce2
83.AntoninaSiryk1. miejsce4. miejsce2
84.PawełSłupczewski6. miejsce11. miejsce2
85.JerzyStachowski3. miejsce2. miejsce2
86.GrażynaStefańska3. miejsce2. miejsce2
87.AndrzejStruensee6. miejsce2. miejsce2
88.RomanSyunyaev4. miejsce9. miejsce2
89.JacekSzafrański2. miejsce1. miejsce2
90.JerzySzałapski4. miejsce6. miejsce2
91.MarekSzcześniewski2. miejsce2. miejsce2
92.RomanSzymczak3. miejsce1
93.MałgorzataŚrednicka4. miejsce6. miejsce2
94.KseniaTatarinowa3. miejsce11. miejsce2
95.MikhailVereshchagin6. miejsce4. miejsce2
96.RadosławWalas1. miejsce1
97.KrzysztofWalenda1. miejsce4. miejsce2
98.HenrykWirzinkiewicz6. miejsce6. miejsce2
99.TomaszWroński6. miejsce1
100.JerzyWrzodak5. miejsce3. miejsce2
101.MarcinWybierek4. miejsce6. miejsce2
102.EwaZając3. miejsce1
103.MałgorzataZalewska5. miejsce1
104.KazimierzZalewski5. miejsce1
105.DariuszZgorzałek1. miejsce1
106.JanŻórawiński2. miejsce1

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest pod adresem: cut.yt/2qYQ32

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/Fez9Rf

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 106 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DorotaGrzejdak1967UKS Kometa Sianów
2.EmiliaGoldwasser1990UKS 2 Sobótka
3.DominikaCygan1983KU AZS UM Łódź
4.MałgorzataŚrednicka1977Wrocław

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofWalenda1973AZSUW Warszawa
2.TomaszLipski1980ŚKBad Harcownik Warszawa
3-4.MarcinWybierek1982Konstancin-Jeziorna
3-4.GrzegorzKulesza1985UKS Hubal Białystok
5-6.MikhailVereshchagin1982Rosja
5-6.AndrzejGajewski1982Olsztyn
7.DariuszAugustyńczyk1984KS Kolejarz Częstochowa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JakubFirlus1979Katowice
2.PawełPasik1978Warszawa
3-4.AlexeyBakushev1980Rosja
3-4.SebastianLasecki1978OTB Lotka Ostrów Wlkp.
5-6.PawełSłupczewski1974Katowice
5-6.MarekMiałkowski1976Olsztyn

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofGrabek1973Wrocław
2.JacekLewandowski1974Warszawa
3.RobertBieganowski1968Żyrardów
4-6.MarcinLipowski1975AZS WAT Warszawa
4-6.MariuszRurarz1975Białystok
4-6.PawelShorin1972Rosja
7-9.MarekLenartowicz1975-----
7-9.RafałBogdański1965Piaseczno
7-9.KamilPopławski1974KU AZS WAT
10-11.OlegKrolikov1975Rosja
10-11.ArturRosłaniec1974WWL Badminton Club Marki

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JanKaczmarczyk1970STB Energia Lubliniec
2.TomaszBartosz1968Bydgoszcz
3.WladimirBabaew1967Rosja

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JerzyMurach1962Olsztyn
2.PawełKoziara1964Lublin
3-4.PiotrŁuszkiewicz1964SKB Piast Słupsk
3-4.GrzegorzPradela1965STB Energia Lubliniec
5-6.HenrykWirzinkiewicz1963Olsztyn
5-6.TomaszWroński1963Wrocław

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.ZbigniewBartosz1960Bydgoszcz
2.JanŻórawiński1956Warszawa
3.JacekOsadnik1958STB Energia Lubliniec
4.RyszardDrążkowski1957Bydgoszcz

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.BolesławCichocki1955Warszawa
2.JacekSzafrański1952MUKS Victor Warszawa
3-4.RyszardPawluk1954SKB Piast Słupsk
3-4.AndrzejKaftański1955UKS Hubal Białystok
5-6.ZdzisławKozłowski1954LUKS Księżyno
5-6.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
7-8.JerzyRybicki1951MKS Garwolin
7-8.JanuszRudziński1955AZSUW Warszawa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.WojciechChałotowski1949Warszawa
2.AndrzejAntosiewicz1947Warszawa
3.WojciechBorzęcki1947STB Energia Lubliniec
4.AndrzejJanecki1947UKS Dwójka Wesoła

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PrzemysławGrzeszkowiak1945MKS Garwolin
2.AndrzejKowalski1945Kielce
3.JerzyStachowski1943MKS Garwolin
4.CzesławGwiazda1942Żyrardów
5.JerzyWrzodak1935Żyrardów

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Anna Białasiewicz1970Ewa Młynarska1967
2.Swietłana Drude1978Ganna Kreposniak1986
3.Ekaterina Dvalishwili1978Ksenia Tatarinowa1976

Gra podwójna kobiet - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Tatiana Rodkina1961Antonina Siryk1964
2.Ewelina Bracha1973Agnieszka Brojek1967
3.Ludmila Perepechenaia1960Grażyna Stefańska1955
4.Alicja Drężek1974Dorota Gawrońska-Popa1967

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Arkadiusz Kawecki1972Jan Rudziński1982
2.Andrzej Gajewski1982Tomasz Lipski1980
3-4.Roman Syunyaev1980Mikhail Vereshchagin1982
3-4.Alexey Bakushev1980Wiktor Drude1978
5-6.Dariusz Augustyńczyk1984Marcin Wybierek1982
5-6.Grzegorz Kulesza1985Mariusz Rurarz1975

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Gontarski1971Radosław Walas1976
2.Marek Gałczyński1969Mariusz Pakulski1975
3-4.Robert Bieganowski1968Krzysztof Walenda1973
3-4.Kamil Popławski1974Jerzy Szałapski1970
5-6.Paweł Głażewski1973Pawel Shorin1972
5-6.Marek Lenartowicz1975Paweł Pasik1978

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Bartosz Drozdowicz1974Józef Orzoł1970
2.Wojciech Lasek1970Mariusz Popa1971
3.Karol Pik1967Artur Rosłaniec1974
4.Konrad Jurczak1970Tomasz Kuciejczyk1971

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jan Kaczmarczyk1970Grzegorz Pradela1965
2.Rafał Bogdański1965Piotr Łuszkiewicz1964
3-4.Tomasz Bartosz1968Zbigniew Bartosz1960
3-4.Wladimir Babaew1967Wojciech Romańczuk1966
5-6.Paweł Koziara1964Ruslan Nyczyk1969
5-6.Marek Miłoszewski1970Henryk Wirzinkiewicz1963

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Bittner1956Dariusz Zgorzałek1959
2.Jacek Pękacki1951Marek Szcześniewski1958
3.Ryszard Drążkowski1957Marek Rosa1958
4.Wojciech Borzęcki1947Jacek Osadnik1958

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Bolesław Cichocki1955Andrzej Kaftański1955
2.Jerzy Ptaszyński1952Andrzej Struensee1953
3.Ryszard Pawluk1954Janusz Rudziński1955

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Przemysław Grzeszkowiak1945Andrzej Kowalski1945
2.Czesław Gwiazda1942Jerzy Stachowski1943
3.Roman Szymczak1943Jerzy Wrzodak1935

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Wiktor Drude1978Swietłana Drude1978
2.Sebastian Lasecki1978Emilia Goldwasser1990
3.Jakub Firlus1979Dominika Cygan1983
4-6.Jerzy Szałapski1970Anna Białasiewicz1970
4-6.Marek Gałczyński1969Olga Koniuch1983
4-6.Krzysztof Grabek1973Małgorzata Średnicka1977
7-9.Krzysztof Gontarski1971Dorota Danielak1974
7-9.Roman Syunyaev1980Ekaterina Dvalishwili1978
7-9.Marek Miałkowski1976Agnieszka Deberna1978
10-11.Józef Orzoł1970Ksenia Tatarinowa1976
10-11.Paweł Słupczewski1974Beata Białek1985

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jacek Lewandowski1974Ewa Młynarska1967
2.Karol Pik1967Ewelina Bracha1973
3.Mariusz Popa1971Dorota Gawrońska-Popa1967

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Murach1962Dorota Grzejdak1967
2.Wojciech Romańczuk1966Agnieszka Brojek1967
3.Wojciech Lasek1970Ewa Zając1967
4.Ruslan Nyczyk1969Antonina Siryk1964
5.Kazimierz Zalewski1962Małgorzata Zalewska1968

Gra mieszana - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jacek Szafrański1952Tatiana Rodkina1961
2.Marek Szcześniewski1958Grażyna Stefańska1955
3.Jacek Pękacki1951Ludmila Perepechenaia1960

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet4
Gra pojedyncza mężczyzn57
Gra podwójna kobiet16
Gra podwójna mężczyzn71
Gra mieszana kobiet24
Gra mieszana mężczyzn27
ilość uczestników106
ilość kobiet24
ilość mężczyzn82
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+ (12 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra mieszana - Grupa 30+ (11 par)
najstarszy zawodnikJerzy Wrzodak (82 lat)
najmłodszy zawodnikEmilia Goldwasser (27 lat)
najstarsza rozgrywana grupa70+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...

Galerie zdjęć z turnieju


Brak galerii zdjęć z tego turnieju...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×