IX Jurajski Turniej Seniorów

Podstawowe informacje

Data:16 - 17.04.2016
Miejscowość:Olsztyn k/Częstochowy
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Komunikat organizacyjny

IX JURAJSKI TURNIEJ SENIORÓW OLSZTYN k/CZĘSTOCHOWY
16-17 KWIETNIA 2016

I.CEL. - popularyzacja zdrowego i aktywnego trybu życia poprzez uprawianie dyscypliny sportu:
badminton - wyłonienie najlepszych zawodniczek zawodników w poszczególnych kategoriach
wiekowych i grach

II. ORGANIZATOR BEZPOŚREDNI.
Śląski Związek Badmintona, ul. Dekabrystów 45, 42-200 Częstochowa Prezes Jarosław OCIEPA
radiotelefon 502044605 [email protected] witryna internetowa:
WSPÓŁORGANIZATOR Klub Sportowo Rekreacyjny TKKF Hutnik Częstochowa

III. KATEGORIE WIEKOWE.
gr.0 (kobiety) = ur. 1981-1990
gr.0 (mężczyźni) = ur. 1981-1985
gr.1 = ur. 1976-1980
gr.2 = ur. 1971-1975
gr.3 = ur. 1966-1970
gr. 4 = ur. 1961-1965
gr. 5 = ur. 1956-1960
gr. 6 = ur. 1951-1955
gr. 7 = ur. 1946-1950
gr. 8 = ur. 1941-1945
Gr. 9 = ur. do 31.12.1940

IV. RODZAJE GIER.
Zawody rozgrywa się we wszystkich grach każdej kategorii wiekowej, przy czym: - minimalna ilość uczestników wynosi 3, - zawodnicy starsi mają prawo do gry w kategorii młodszej.

V. MIEJSCE. Hala Sportowa Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Olsztyn k/ Częstochowy ul.
Zielona 70 (7 boisk).

VI. PROGRAM.
Środa 13 kwietnia 2016
losowanie wszystkich gier za pomocą Tournament Software.
Czwartek 14 kwietnia 2016
Publikacja losowania
Sobota 16 kwietnia 2016
godz. 8.45 uroczyste otwarcie godz.
9.00 początek gier zgodnie z harmonogramem
Niedziela 17 kwietnia 2016 godz. 9.00 ciąg dalszy gier
po zakończeniu wszystkich gier wręczenie trofeów i zakończenie zawodów.

VII. UCZESTNICTWO. Warunkiem uczestnictwa jest:
a/ data urodzenia zgodna z pkt. III,
b/ opłacenie wpisowego przed rozpoczęciem gier (za grę pojedynczą 30 zł, za grę podwójną po 30 zł od zawodnika)
c/ podpisanie przed rozpoczęciem gier oświadczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych do
udziału w zawodach sportowych,
d/ posiadanie przepisowego sprzętu (w tym lotek) i ubioru sportowego

VIII. SYSTEM ROZGRYWEK.
Grupowo-pucharowy trójkowy zwykły. Można grać co najwyżej w dwóch grach różnego rodzaju.

IX. ZGŁOSZENIA DO GRY.
Zgłoszenia do wszystkich gier: - do wtorku 12 kwietnia 2016 godz. 22 na adres organizatora i sędziego głównego lub na formularzu zgłoszeniowym dostępnym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/,
Zgłoszenie musi zawierać numer ewidencyjny w przypadku posiadania nr ewid. PZBad, imię,
nazwisko i rok urodzenia oraz ewentualnie klub, deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o rozstawienie uczestników bezklubowych oraz inne niezbędne informacje (np. numer telefonu).

X. ZAKWATEROWANIE.
Istnieje możliwość noclegów w Olsztynie (agroturystyka) adresy dostępne na stronie www.olsztynjurajski.
pl w cenie od 35 do 50 zł za dobę.

XI. WYŻYWIENIE.
Organizator zapewnia obiad dla wszystkich uczestników turnieju w sobotę 16.04.2016 r.
Pozostałe posiłki we własnym zakresie na terenie Olsztyna

XII SĘDZIA GŁÓWNY
Jarosław Ociepa GL97 [email protected] tel. kom. 502044605

XIII. NAGRODY I TYTUŁY.
Zdobywcy miejsc 1-3(4) otrzymują puchary i dyplomy oraz nagrody stosownie do możliwości organizatora.

XIV. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
1. Obowiązują: Regulamin Sportowy PZBad, Regulamin Seniorów Badmintona oraz aktualne przepisy gry.
2. Zawody rozgrywane są bez sędziów prowadzących, serwisowych i liniowych.
3. Zawodnicy zobowiązani są do posiadania ubezpieczenia lub podpisania oświadczenia o udziale w zawodach na własną odpowiedzialność.
4. Sprawy sporne rozstrzyga sędzia główny

Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Decathlon Polska

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest pod adresem: cut.yt/6vXb47.
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.MirosławAdamczyk4. miejsce1
2.RobertAdaszek7. miejsce1
3.AndrzejAntosiewicz2. miejsce3. miejsce2
4.DariuszAugustyńczyk6. miejsce3. miejsce2
5.WaldemarBartłomiejczyk7. miejsce1
6.AnnaBiałasiewicz1. miejsce1
7.BeataBiałek6. miejsce1
8.TomaszBielecki7. miejsce6. miejsce2
9.AndrzejBittner1. miejsce1
10.RafałBogdański6. miejsce2. miejsce2
11.WojciechBorzęcki3. miejsce2. miejsce2
12.AgnieszkaBrojek1. miejsce1
13.PiotrChrzęszczyk2. miejsce8. miejsce2
14.BolesławCichocki2. miejsce1. miejsce2
15.KrystynaCielecka5. miejsce3. miejsce2
16.DominikaCygan1. miejsce1. miejsce2
17.AnnaCzupioł2. miejsce6. miejsce2
18.ZbigniewDorna4. miejsce1
19.RyszardDrążkowski4. miejsce2. miejsce2
20.AlicjaDrężek3. miejsce5. miejsce2
21.JakubFirlus2. miejsce4. miejsce2
22.LeszekGasik4. miejsce6. miejsce2
23.PawełGasz1. miejsce2. miejsce2
24.DorotaGawrońska-Popa3. miejsce4. miejsce2
25.AdamGębala6. miejsce4. miejsce2
26.RobertGładych6. miejsce6. miejsce2
27.KrzysztofGontarski2. miejsce1
28.KrzysztofGrabek2. miejsce4. miejsce2
29.PrzemysławGrzeszkowiak1. miejsce1. miejsce2
30.JerzyGrzybowski3. miejsce3. miejsce2
31.PawełHałubek6. miejsce4. miejsce2
32.JustynaHerman2. miejsce4. miejsce2
33.SławomirHetmański1. miejsce2. miejsce2
34.KarolJakubczyk6. miejsce5. miejsce2
35.BarbaraJaskólska1. miejsce2. miejsce2
36.JanKaczmarczyk4. miejsce1. miejsce2
37.AndrzejKaftański4. miejsce1. miejsce2
38.MariuszKarendał7. miejsce8. miejsce2
39.Dominik Klimas7. miejsce5. miejsce2
40.OlgaKoniuch2. miejsce1
41.AnnaKowalska2. miejsce8. miejsce2
42.AndrzejKowalski2. miejsce1. miejsce2
43.DawidKrawiec4. miejsce6. miejsce2
44.GrzegorzKulesza2. miejsce1. miejsce2
45.KatarzynaKumańska4. miejsce8. miejsce2
46.PiotrKwieciński1. miejsce6. miejsce2
47.JerzyLański6. miejsce4. miejsce2
48.WojciechLasek3. miejsce2. miejsce2
49.JacekLewandowski6. miejsce4. miejsce2
50.PiotrŁuszkiewicz2. miejsce2. miejsce2
51.MariuszMaczuga4. miejsce7. miejsce2
52.PawełMela4. miejsce1
53.MirosławMordasiewicz1. miejsce6. miejsce2
54.JerzyMurach1. miejsce6. miejsce2
55.JarosławOciepa7. miejsce1
56.DariuszOpatrzyk4. miejsce6. miejsce2
57.JacekOsadnik3. miejsce3. miejsce2
58.SławomirPiechnik6. miejsce5. miejsce2
59.PrzemysławPohl1. miejsce1
60.MariuszPopa3. miejsce4. miejsce2
61.KamilPopławski4. miejsce3. miejsce2
62.GrzegorzPradela4. miejsce2. miejsce2
63.ZbigniewPrzyjemski1. miejsce1
64.ArturPupin1. miejsce2. miejsce2
65.MaciejPustelnik1. miejsce1
66.MarekRosa2. miejsce1
67.ArturRosłaniec6. miejsce2. miejsce2
68.MariuszRurarz8. miejsce1. miejsce2
69.JerzyRybicki1. miejsce3. miejsce2
70.PawełSłupczewski1. miejsce3. miejsce2
71.GrzegorzSochacki3. miejsce1
72.JerzyStachowski3. miejsce2. miejsce2
73.DamianStefańczyk6. miejsce7. miejsce2
74.TomaszStopa2. miejsce1
75.HenrykSwoboda5. miejsce3. miejsce2
76.PiotrSzafrański2. miejsce4. miejsce2
77.JerzySzałapski4. miejsce1. miejsce2
78.AndrzejSzawłowski4. miejsce3. miejsce2
79.MałgorzataŚrednicka3. miejsce4. miejsce2
80.KrzysztofTeresiński2. miejsce6. miejsce2
81.JanToczek1. miejsce3. miejsce2
82.AndrzejTurowski4. miejsce1. miejsce2
83.RadosławWalas2. miejsce1
84.AnnaWalasek4. miejsce4. miejsce2
85.MichałWieczorek4. miejsce4. miejsce2
86.JerzyWiekiera6. miejsce1
87.StanisławWikło1. miejsce1
88.HenrykWirzinkiewicz6. miejsce1
89.PawełWiśniewski6. miejsce4. miejsce2
90.GrzegorzWłodarczyk4. miejsce1. miejsce2
91.BożenaWołkowycka1. miejsce3. miejsce2
92.TomaszWroński4. miejsce1
93.JerzyWrzodak2. miejsce1
94.EwaZając5. miejsce2. miejsce2
95.DariuszZgorzałek1. miejsce1
96.MirosławZiarniak8. miejsce1. miejsce2
97.MaciejŻmudziński2. miejsce1

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest pod adresem: cut.yt/YO1ftM

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/15VbFh

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 97 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DominikaCygan1983KU AZS UM Łódź
2.JustynaHerman1977ULKS Lotka gm.Olsztyn
3.MałgorzataŚrednicka1977Wrocław
4.AnnaWalasek1972Busko-Zdrój

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.SławomirHetmański1977LUKS Victoria Domecko
2.GrzegorzKulesza1985UKS Hubal Białystok
3-4.GrzegorzWłodarczyk1976KU AZS UM Łódź
3-4.MichałWieczorek1983-----
5-6.DariuszAugustyńczyk1984KS Kolejarz Częstochowa
5-6.KarolJakubczyk1983Myszków
7.Dominik Klimas1970-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.ArturPupin1975LUKS Victoria Domecko
2.JakubFirlus1979Katowice
3-4.DawidKrawiec1977Wrocław
3-4.LeszekGasik1977ULKS Lotka gm.Olsztyn
5-6.AdamGębala1979Żyrardów
5-6.DamianStefańczyk1978Kielce
7.TomaszBielecki1978-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełSłupczewski1974Katowice
2.KrzysztofGrabek1973Wrocław
3.GrzegorzSochacki1968MLKS Solec Kujawski
4-6.ArturRosłaniec1974WWL Badminton Club Marki
4-6.JacekLewandowski1974Warszawa
4-6.RafałBogdański1965Piaseczno
7-8.MariuszRurarz1975Białystok
7-8.MirosławZiarniak1974STB Energia Lubliniec

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MaciejPustelnik1967-----
2.KrzysztofTeresiński1970-----
3-4.JanKaczmarczyk1970STB Energia Lubliniec
3-4.PawełMela1967Tomaszów Mazowiecki
5-6.PawełWiśniewski1967-----
5-6.PawełHałubek1969-----
7.WaldemarBartłomiejczyk1966-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JerzyMurach1962Olsztyn
2.PiotrŁuszkiewicz1964SKB Piast Słupsk
3-4.MariuszMaczuga1965UKS Ząbkowice Dąbrowa Górn.
3-4.TomaszWroński1963Wrocław
5-6.RobertGładych1965-----
5-6.HenrykWirzinkiewicz1963Olsztyn
7.RobertAdaszek1963-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MirosławMordasiewicz1958UKS Hubal Białystok
2.PiotrSzafrański1959UKS Korona Pabianice
3.JacekOsadnik1958STB Energia Lubliniec
4.RyszardDrążkowski1957Bydgoszcz
5.HenrykSwoboda1957STB Energia Lubliniec

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JerzyRybicki1951MKS Garwolin
2.BolesławCichocki1955Warszawa
3-4.AndrzejKaftański1955UKS Hubal Białystok
3-4.AndrzejSzawłowski1955Opole
5-6.JerzyWiekiera1951-----
5-6.JerzyLański1951Łódź

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełGasz1942UKS Unia Bieruń
2.AndrzejAntosiewicz1947Warszawa
3.WojciechBorzęcki1947STB Energia Lubliniec

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PrzemysławGrzeszkowiak1945MKS Garwolin
2.AndrzejKowalski1945Kielce
3.JerzyStachowski1943MKS Garwolin

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 75+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JanToczek1936-----
2.JerzyWrzodak1935Żyrardów
3.JerzyGrzybowski1936Warszawa

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Barbara Jaskólska1971Bożena Wołkowycka1971
2.Anna Czupioł1985Anna Kowalska1976
3.Alicja Drężek1974Dorota Gawrońska-Popa1967
4.Katarzyna Kumańska1970Anna Walasek1972
5.Krystyna Cielecka1953Ewa Zając1967

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Grzegorz Kulesza1985Mariusz Rurarz1975
2.Sławomir Hetmański1977Artur Pupin1975
3.Dariusz Augustyńczyk1984Paweł Słupczewski1974
4.Dariusz Opatrzyk1980Michał Wieczorek1983
5.Karol Jakubczyk1983Dominik Klimas1970

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Kwieciński1970Przemysław Pohl1978
2.Krzysztof Gontarski1971Radosław Walas1976
3-4.Kamil Popławski1974Jerzy Szałapski1970
3-4.Adam Gębala1979Jacek Lewandowski1974
5-6.Dawid Krawiec1977Krzysztof Teresiński1970
5-6.Tomasz Bielecki1978Leszek Gasik1977
7.Mariusz Karendał1977Damian Stefańczyk1978

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jan Kaczmarczyk1970Mirosław Ziarniak1974
2.Piotr Chrzęszczyk1972Artur Rosłaniec1974
3.Wojciech Lasek1970Mariusz Popa1971
4.Paweł Hałubek1969Paweł Wiśniewski1967

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Zbigniew Przyjemski1965Stanisław Wikło1961
2.Rafał Bogdański1965Piotr Łuszkiewicz1964
3-4.Grzegorz Pradela1965Andrzej Turowski1965
3-4.Mirosław Adamczyk1962Zbigniew Dorna1963
5-6.Mirosław Mordasiewicz1958Jerzy Murach1962
5-6.Robert Gładych1965Sławomir Piechnik1961
7.Mariusz Maczuga1965Jarosław Ociepa1962

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Bittner1956Dariusz Zgorzałek1959
2.Ryszard Drążkowski1957Marek Rosa1958
3.Jacek Osadnik1958Henryk Swoboda1957
4.Jerzy Lański1951Piotr Szafrański1959

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Bolesław Cichocki1955Andrzej Kaftański1955
2.Wojciech Borzęcki1947Paweł Gasz1942
3.Andrzej Antosiewicz1947Andrzej Szawłowski1955

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Przemysław Grzeszkowiak1945Andrzej Kowalski1945
2.Jerzy Stachowski1943Maciej Żmudziński1944
3.Jerzy Grzybowski1936Jan Toczek1936

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Grzegorz Włodarczyk1976Dominika Cygan1983
2.Tomasz Stopa1967Olga Koniuch1983
3-4.Jakub Firlus1979Justyna Herman1977
3-4.Krzysztof Grabek1973Małgorzata Średnicka1977
5-6.Dariusz Opatrzyk1980Anna Czupioł1985
5-6.Piotr Kwieciński1970Beata Białek1985
7-8.Mariusz Karendał1977Katarzyna Kumańska1970
7-8.Piotr Chrzęszczyk1972Anna Kowalska1976

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Szałapski1970Anna Białasiewicz1970
2.Grzegorz Pradela1965Barbara Jaskólska1971
3.Kamil Popławski1974Bożena Wołkowycka1971
4.Mariusz Popa1971Dorota Gawrońska-Popa1967
5.Sławomir Piechnik1961Alicja Drężek1974

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Turowski1965Agnieszka Brojek1967
2.Wojciech Lasek1970Ewa Zając1967
3.Jerzy Rybicki1951Krystyna Cielecka1953

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet4
Gra pojedyncza mężczyzn63
Gra podwójna kobiet13
Gra podwójna mężczyzn75
Gra mieszana kobiet19
Gra mieszana mężczyzn20
ilość uczestników97
ilość kobiet17
ilość mężczyzn80
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+ (9 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra mieszana - Grupa 25+ (8 par)
najstarszy zawodnikJerzy Wrzodak (82 lat)
najmłodszy zawodnikBeata Białek (32 lat)
najstarsza rozgrywana grupa75+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×