VI Memoriał Pawła Gasza

Podstawowe informacje

Data:02 - 03.04.2016
Miejscowość:Katowice
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:UKS Unia Bieruń

Komunikat organizacyjny

VI OGÓLNOPOLSKI MEMORIAŁ SENIORÓW
Pawła Gasza w Badmintonie

1.Organizatorzy:
• Uczniowski Klub Sportowy Unia Bieruń
• Urząd Miasta Bieruń

Osoby odpowiedzialne za organizację:
Wojciech Palikij tel. 793660393

2. Termin i miejsce turnieju:
2-3 kwietnia 2016, hala sportowa Bieruńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bieruniu, ul. Szarych Szeregów 15, 43-150 Bieuń,
Ilość boisk: 9

3.Program czasowy:
31 marca 2016 godz. 12.00 (czwartek):
- publikacja losowania i kolejności gier
2 kwietnia 2016 (sobota):
- pierwsze gry od godz. 9.00 (zgodnie z rozkładem gier opublikowanym przez sędziego głównego zawodów);
- ostatnie gry zostaną rozegrane do godz. 22.00;
3 kwietnia 2016 (niedziela)
- dokończenie gier od godz. 9.00;
- planowane zakończenie turnieju – godz. 14.00;
- uroczyste zakończenie turnieju, dekoracja medalowa i wręczenie nagród nastąpi po rozegraniu wszystkich zaplanowanych gier.

4. Kategorie wiekowe:
• Turniej odbywać się będzie według obowiązującego podziału na kategorie wiekowe według Regulaminu Seniorów Badmintona:
- gr.0 kobiety (25+) = ur. 1990 i starsi
- gr.0 mężczyźni (30+) = ur. 1985 i starsi
- gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni ur. 1980 i starsi
- gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni ur. 1975 i starsi
- gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni ur. 1970 i starsi
- gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni ur. 1965 i starsi
- gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni ur. 1960 i starsi
- gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni ur. 1955 i starsi
- gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni ur. 1950 i starsi
- gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni ur. 1945 i starsi
- gr.9 (75+) kobiety i mężczyźni ur. do 31.12.1940.

5. System rozgrywania turnieju:
• grupowo-pucharowy trójkowy w grach pojedynczych i grach podwójnych,
• turniej rozgrywany we wszystkich rodzajach gier (SM, SK, DM, DK, MX) w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej ilości 3 zgłoszeń. Przy ilości zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej,
• zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego samego rodzaju gry,
• zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej,
• rozstawianie wg Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów.

6. Uczestnictwo:
- data urodzenia zgodna z pkt. 4,
- opłacenie wpisowego,
- podpisanie oświadczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w zawodach sportowych,
- posiadanie przepisowego sprzętu (w tym lotek) i ubioru sportowego.

7. Zgłoszenia do turnieju:
• zgłoszenia, wyłącznie pisemne, w grach pojedynczych, podwójnych i mieszanych muszą dotrzeć do sędziego głównego do 29 marca 2016 (wtorek) na adres e-mail: [email protected] lub za pomocą formularza zgłoszeniowego na stronie ebadminton.com.pl.
• zawodnicy zgłaszający się do turnieju są obowiązani podać: numer w ewidencji zawodników PZBad (dotyczy zarejestrowanych), imię i nazwisko, rok urodzenia, rodzaj gry oraz partnerów do gier podwójnych
• ewentualnie mogą podać deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o dodatkowe rozstawienie bezklubowe, inne informacje.

8. Wpisowe:
30 zł – gra pojedyncza, 30 zł – gra podwójna (od zawodnika).

9. Nagrody:
Puchary, dla finalistów we wszystkich kategoriach wiekowych w miarę możliwości organizatora

10. Sędzia główny turnieju:
Tomasz Rogowski

11. Baza noclegowa:
• Hotel Corona
Ul. Oświęcimska 291
43-100 Tychy
Koszt noclegu ze śniadaniem – 75 zł.
• Hotel Tychy
Al. Jana Pawła II 10
43-100 Tychy
Koszt noclegu ze śniadaniem – 85 zł.
• Rezerwacja noclegów u organizatora na adres e-mail: [email protected]

12. Wyżywienie:
• Punkty gastronomiczne dostępne na terenie Bierunia (rezerwacja we własnym zakresie).

13. Wieczorek integracyjny:
• Wieczorek integracyjny odbędzie się w Restauracji Degolówka w Bieruniu, koszt 50 zł/os. Prosimy o potwierdzenie udziału w wieczorku do wtorku 29 marca 2016.
Link do strony restauracji - https://web.facebook.com/Degol%C3%B3wka-1511775435793688/?fref=ts

14. Postanowienia końcowe:
• Turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Sportowym i Regulaminem Seniorów Badmintona.
• Obowiązuje kolejność lotek na sezon 2015/2016 ogłoszona przez PZBad.
• W sprawach spornych decyduje sędzia główny.
• Organizator nie odpowiada za stan zdrowia uczestników turnieju.
• Sklep sportowy Li Ning i serwis naciągania rakiet na hali, przez cały czas trwania turnieju.
• Wszelkie pytania proszę kierować do Pana Wojciecha Palikij, tel. 793660393,
e-mail: [email protected]
• Lista osób zgłoszonych do turnieju będzie zamieszczona na stronie internetowej ebadminton.com.pl

Zapraszamy do Bierunia

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest pod adresem: cut.yt/9QrJNv.
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.RobertAleksandrowicz1. miejsce2. miejsce2
2.ZuzanaAlexandrova1. miejsce2. miejsce2
3.AndrzejAntosiewicz2. miejsce2. miejsce2
4.DariuszAugustyńczyk4. miejsce7. miejsce2
5.WaldemarBedrunka4. miejsce1
6.AnnaBiałasiewicz2. miejsce6. miejsce2
7.BeataBiałek6. miejsce1
8.RobertBieganowski2. miejsce2. miejsce2
9.AndrzejBittner1. miejsce1
10.RafałBogdański2. miejsce1
11.RobertBorszcz8. miejsce1
12.WojciechBorzęcki3. miejsce3. miejsce2
13.EwelinaBracha1. miejsce1
14.RomanaChristlova3. miejsce3. miejsce2
15.PiotrChrzęszczyk5. miejsce4. miejsce2
16.HenrykCiążyński4. miejsce1
17.KrystynaCielecka4. miejsce3. miejsce2
18.TomaszCieślikowski11. miejsce8. miejsce2
19.DominikaCygan1. miejsce1. miejsce2
20.DorotaDanielak1. miejsce7. miejsce2
21.JiriDohnal6. miejsce3. miejsce2
22.RyszardDrążkowski3. miejsce3. miejsce2
23.KatarzynaDubiel4. miejsce1
24.PawełDziało4. miejsce4. miejsce2
25.PawełFirek6. miejsce6. miejsce2
26.JakubFirlus1. miejsce1
27.MarekGałczyński1. miejsce1. miejsce2
28.PawełGasz1. miejsce3. miejsce2
29.DorotaGawrońska-Popa3. miejsce4. miejsce2
30.AdamGębala9. miejsce8. miejsce2
31.EmiliaGoldwasser2. miejsce4. miejsce2
32.JarosławGórski4. miejsce1
33.KrzysztofGrabek4. miejsce2. miejsce2
34.DorotaGrzejdak1. miejsce1. miejsce2
35.MarcinGrzywacz1. miejsce1. miejsce2
36.CzesławGwiazda1. miejsce4. miejsce2
37.PavelHalsch1. miejsce1. miejsce2
38.LubaHanzusova1. miejsce1. miejsce2
39.SławomirHetmański1. miejsce4. miejsce2
40.SylviaHlavackova3. miejsce2. miejsce2
41.BarbaraJaskólska2. miejsce3. miejsce2
42.AndrzejKaftański1. miejsce4. miejsce2
43.WojciechKałamaga6. miejsce1
44.PeterKomarovsky1. miejsce2. miejsce2
45.OlgaKoniuch2. miejsce1
46.KorneliuszKoptoń4. miejsce1
47.MiroslavKosicek1. miejsce1
48.AnnaKowalska3. miejsce4. miejsce2
49.BorisKrais1. miejsce3. miejsce2
50.DawidKrawiec9. miejsce8. miejsce2
51.PiotrKrzempek9. miejsce6. miejsce2
52.PiotrKwieciński2. miejsce6. miejsce2
53.SebastianLasecki3. miejsce4. miejsce2
54.WojciechLasek4. miejsce4. miejsce2
55.MarekLenartowicz6. miejsce4. miejsce2
56.JacekLewandowski8. miejsce3. miejsce2
57.TomaszLipski2. miejsce2. miejsce2
58.MariuszMaczuga2. miejsce2. miejsce2
59.ZbigniewMarszałek1. miejsce1
60.DariuszNahrebecki5. miejsce3. miejsce2
61.DariuszOpatrzyk6. miejsce6. miejsce2
62.JacekOsadnik2. miejsce2. miejsce2
63.MariuszPakulski2. miejsce1. miejsce2
64.MartinPanos1. miejsce1. miejsce2
65.JacekPękacki2. miejsce1
66.SławomirPiechnik6. miejsce4. miejsce2
67.KarolPik3. miejsce1
68.ŁukaszPohl4. miejsce1
69.PrzemysławPohl4. miejsce1
70.MariuszPopa4. miejsce4. miejsce2
71.AndrzejPoznański6. miejsce6. miejsce2
72.ZbigniewPrzyjemski1. miejsce1
73.ArturPupin6. miejsce1
74.MaciejPustelnik4. miejsce1
75.MarcinRykała11. miejsce6. miejsce2
76.FrantisekSaroch2. miejsce2. miejsce2
77.PawełSłupczewski6. miejsce6. miejsce2
78.GrzegorzSochacki6. miejsce1
79.PeterStofanik2. miejsce1. miejsce2
80.TomaszStopa1. miejsce4. miejsce2
81.AndrzejStruensee2. miejsce3. miejsce2
82.PiotrSuski4. miejsce4. miejsce2
83.HenrykSwoboda4. miejsce2. miejsce2
84.ElżbietaSzałankiewicz3. miejsce4. miejsce2
85.JerzySzałapski2. miejsce6. miejsce2
86.AndrzejSzawłowski3. miejsce1
87.MarekSzcześniewski4. miejsce3. miejsce2
88.RomanSzymczak2. miejsce5. miejsce2
89.MałgorzataŚrednicka2. miejsce2. miejsce2
90.KrzysztofTeresiński6. miejsce3. miejsce2
91.LubomirTetur1. miejsce1
92.AndrzejTurowski1. miejsce3. miejsce2
93.SoniaWachowska2. miejsce1. miejsce2
94.RadosławWalas4. miejsce1
95.MichałWieczorek4. miejsce6. miejsce2
96.StanisławWikło1. miejsce1
97.BożenaWołkowycka2. miejsce3. miejsce2
98.GrzegorzWójcik6. miejsce2. miejsce2
99.TomaszWroński4. miejsce8. miejsce2
100.JerzyWrzodak3. miejsce5. miejsce2
101.MarcinWybierek2. miejsce2. miejsce2
102.IzabelaWymysłowska5. miejsce1
103.ArturWymysłowski3. miejsce5. miejsce2
104.EwaZając4. miejsce4. miejsce2
105.DariuszZgorzałek1. miejsce1

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest pod adresem: cut.yt/KYRJd6

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/k5m7rD

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 105 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DorotaGrzejdak1967UKS Kometa Sianów
2.EmiliaGoldwasser1990UKS 2 Sobótka
3.ElżbietaSzałankiewicz1985KS Wolant Jaworzno

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.LubaHanzusova1961Słowacja
2.MałgorzataŚrednicka1977Wrocław
3.RomanaChristlova1975Czechy
4.KatarzynaDubiel1980-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.SławomirHetmański1977LUKS Victoria Domecko
2.MarcinWybierek1982Konstancin-Jeziorna
3-4.PawełDziało1985-----
3-4.MichałWieczorek1983-----
5-6.AndrzejPoznański1983-----
5-6.PawełFirek1983-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JakubFirlus1979Katowice
2.TomaszLipski1980ŚKBad Harcownik Warszawa
3.SebastianLasecki1978OTB Lotka Ostrów Wlkp.
4-6.PawełSłupczewski1974Katowice
4-6.DariuszOpatrzyk1980KS Wolant Jaworzno
4-6.ArturPupin1975LUKS Victoria Domecko
7-9.AdamGębala1979Żyrardów
7-9.PiotrKrzempek1976Katowice
7-9.DawidKrawiec1977Wrocław
10-11.TomaszCieślikowski1978Żyrardów
10-11.MarcinRykała1977Dąbrowa Górnicza

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MartinPanos1974Czechy
2.RobertBieganowski1968Żyrardów
3-4.KrzysztofGrabek1973Wrocław
3-4.JarosławGórski1973Gorlice
5-6.GrzegorzSochacki1968MLKS Solec Kujawski
5-6.MarekLenartowicz1975-----
7-8.RobertBorszcz1974Zabrze
7-8.JacekLewandowski1974Warszawa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PavelHalsch1968Czechy
2.RafałBogdański1965Piaseczno
3-4.KorneliuszKoptoń1968BKS Kolejarz Katowice
3-4.MaciejPustelnik1967-----
5-6.KrzysztofTeresiński1970-----
5-6.GrzegorzWójcik1967UKS Ząbkowice Dąbrowa Górn.

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.BorisKrais1963Czechy
2.MariuszMaczuga1965UKS Ząbkowice Dąbrowa Górn.
3-4.PiotrSuski1961Warszawa
3-4.TomaszWroński1963Wrocław
5-6.JiriDohnal1963Czechy
5-6.SławomirPiechnik1961Opole

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.ZbigniewMarszałek1959Sosnowiec
2.JacekOsadnik1958STB Energia Lubliniec
3.RyszardDrążkowski1957Bydgoszcz
4.HenrykSwoboda1957STB Energia Lubliniec

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AndrzejKaftański1955UKS Hubal Białystok
2.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
3.AndrzejSzawłowski1955Opole

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełGasz1942UKS Unia Bieruń
2.AndrzejAntosiewicz1947Warszawa
3.WojciechBorzęcki1947STB Energia Lubliniec

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.CzesławGwiazda1942Żyrardów
2.RomanSzymczak1943-----
3.JerzyWrzodak1935Żyrardów

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dominika Cygan1983Dorota Danielak1974
2.Anna Białasiewicz1970Bożena Wołkowycka1971
3.Sylvia Hlavackova1973Anna Kowalska1976

Gra podwójna kobiet - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Zuzana Alexandrova1966Luba Hanzusova1961
2.Barbara Jaskólska1971Sonia Wachowska1968
3.Romana Christlova1975Dorota Gawrońska-Popa1967
4.Krystyna Cielecka1953Ewa Zając1967

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Robert Aleksandrowicz1981Marcin Grzywacz1978
2.Tomasz Lipski1980Marcin Wybierek1982
3-4.Dariusz Augustyńczyk1984Paweł Działo1985
3-4.Sławomir Hetmański1977Sławomir Piechnik1961
5-6.Paweł Firek1983Andrzej Poznański1983
5-6.Dariusz Opatrzyk1980Michał Wieczorek1983

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Gałczyński1969Tomasz Stopa1967
2.Piotr Kwieciński1970Mariusz Pakulski1975
3-4.Marek Lenartowicz1975Radosław Walas1976
3-4.Przemysław Pohl1978Łukasz Pohl1976
5-6.Marcin Rykała1977Paweł Słupczewski1974
5-6.Wojciech Kałamaga1971Piotr Krzempek1976
7-8.Tomasz Cieślikowski1978Adam Gębala1979
7-8.Dawid Krawiec1977Tomasz Wroński1963

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Pavel Halsch1968Martin Panos1974
2.Robert Bieganowski1968Jerzy Szałapski1970
3.Jacek Lewandowski1974Karol Pik1967
4.Wojciech Lasek1970Mariusz Popa1971
5.Piotr Chrzęszczyk1972Dariusz Nahrebecki1971

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Zbigniew Przyjemski1965Stanisław Wikło1961
2.Mariusz Maczuga1965Grzegorz Wójcik1967
3.Krzysztof Teresiński1970Artur Wymysłowski1964
4.Waldemar Bedrunka1966Henryk Ciążyński1959

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Peter Komarovsky1965Andrzej Turowski1965
2.Frantisek Saroch1964Peter Stofanik1965
3.Jiri Dohnal1963Boris Krais1963
4.Piotr Suski1961Marek Szcześniewski1958

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Bittner1956Dariusz Zgorzałek1959
2.Jacek Osadnik1958Henryk Swoboda1957
3.Ryszard Drążkowski1957Andrzej Struensee1953

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Miroslav Kosicek1949Lubomir Tetur1951
2.Andrzej Antosiewicz1947Jacek Pękacki1951
3.Wojciech Borzęcki1947Paweł Gasz1942
4.Czesław Gwiazda1942Andrzej Kaftański1955
5.Roman Szymczak1943Jerzy Wrzodak1935

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mariusz Pakulski1975Dominika Cygan1983
2.Robert Aleksandrowicz1981Olga Koniuch1983
3-4.Sebastian Lasecki1978Emilia Goldwasser1990
3-4.Tomasz Stopa1967Elżbieta Szałankiewicz1985
5-6.Jerzy Szałapski1970Anna Białasiewicz1970
5-6.Piotr Kwieciński1970Beata Białek1985
7.Dariusz Augustyńczyk1984Dorota Danielak1974

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marcin Grzywacz1978Dorota Grzejdak1967
2.Krzysztof Grabek1973Małgorzata Średnicka1977
3.Dariusz Nahrebecki1971Bożena Wołkowycka1971
4.Piotr Chrzęszczyk1972Anna Kowalska1976

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Gałczyński1969Ewelina Bracha1973
2.Peter Komarovsky1965Sylvia Hlavackova1973
3.Andrzej Turowski1965Barbara Jaskólska1971
4.Mariusz Popa1971Dorota Gawrońska-Popa1967

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Peter Stofanik1965Sonia Wachowska1968
2.Frantisek Saroch1964Zuzana Alexandrova1966
3.Marek Szcześniewski1958Krystyna Cielecka1953
4.Wojciech Lasek1970Ewa Zając1967
5.Artur Wymysłowski1964Izabela Wymysłowska1969

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet8
Gra pojedyncza mężczyzn53
Gra podwójna kobiet19
Gra podwójna mężczyzn84
Gra mieszana kobiet24
Gra mieszana mężczyzn23
ilość uczestników105
ilość kobiet23
ilość mężczyzn82
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+ (11 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 35+ (8.5 par)
najstarszy zawodnikJerzy Wrzodak (82 lat)
najmłodszy zawodnikEmilia Goldwasser (27 lat)
najstarsza rozgrywana grupa70+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×