Zdążyć przed lotką

Podstawowe informacje

Data:12 - 13.03.2016
Miejscowość:Sianów
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:UKS "Kometa" Sianów

Komunikat organizacyjny

Turniej Seniorów w Sianowie „ZDĄŻYĆ PRZED LOTKĄ” 12-13.03.2016

1. Organizator:
Uczniowski Klub Sportowy „Kometa” Sianów

Patronat: Burmistrz Gminy i Miasta w Sianowie

Osoba odpowiedzialna za organizację turnieju:
Marcin Grzywacz, tel. +48 509 964 755, e-mail: [email protected]

2. Miejsce:
Hala Szkoły Podstawowej nr 2 w Sianowie, ul. Dworcowa 26a - 7 kortów.

3. Program:
- 08.03.2016 (wtorek) godz. 24.00 - termin zamknięcia listy zgłoszeń do wszystkich gier
- 09.03.2016 (środa) godz. 18.00 - losowanie gier pojedynczych i podwójnych za pomocą Tournament Software – Koszalin,
- 10.03.2016 (czwartek) - publikacja losowania do godziny 12.00,
- 12.03.2016 (sobota) godz. 9.00 - rozpoczęcie gier zgodnie z harmonogramem,
- 13.03.2016 (niedziela) godz. 9.00 - kontynuacja gier.

4. Ranga turnieju:
Ogólnopolski, zaliczany do listy klasyfikacyjnej seniorów.

5. Kategorie wiekowe:
Turniej odbywać się będzie według obowiązującego podziału na kategorie wiekowe według Regulaminu Seniorów Badmintona:
- gr.0 kobiety (25+) - ur. 1990 i starsze
- gr.0 mężczyźni (30+) - ur. 1985 i starsi
- gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni ur. 1980 i starsi
- gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni ur. 1975 i starsi
- gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni ur. 1970 i starsi
- gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni ur. 1965 i starsi
- gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni ur. 1960 i starsi
- gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni ur. 1955 i starsi
- gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni ur. 1950 i starsi
- gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni ur. 1945 i starsi
- gr.9 (75+) kobiety i mężczyźni ur. 1940 i starsi
Na indywidualne życzenie dopuszcza się start zawodnika starszego w dowolnej grupie młodszej z zastosowaniem zasad przyznawania punktacji za miejsca, zgodnie z regulaminem punktacji ogólnopolskiej listy seniorów.

6. Warunki uczestnictwa:
- opłacenie wpisowego: 30 zł od zawodnika za każdą grę (singiel, debel lub mikst),
- złożenie oświadczenia potwierdzonego podpisem uczestnika o zdolności do gry,
- posiadanie sprzętu do gry w badmintona, w tym lotek.
UWAGA: uczestnicy turnieju ubezpieczają się we własnym zakresie.

7. System rozgrywek i rodzaje gier:
- za pomocą Tournament Software,
- grupowo-pucharowy, gry zwykłe trzysetowe do 21 pkt,
- turniej rozgrywany będzie we wszystkich rodzajach gier (MS, WS, MD, WD, XD) w każdej kategorii wiekowej, przy minimalnej ilości 3 zgłoszeń. Przy ilości zgłoszeń mniejszej niż 3, zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej,
- w grach podwójnych zawodnicy występują w grupie zawodnika młodszego,
- zawodnik może brać udział maksymalnie w dwóch grach różnego rodzaju, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego samego rodzaju gry,
- mecz o trzecie miejsce będzie rozgrywany,
- wszystkie mecze rozgrywane będą z udziałem sędziów boiskowych.

8. Rozstawianie:
Według Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów.

9. Zgłoszenia:
a. Termin zamknięcia listy zgłoszeń (do wszystkich gier) 08.03.2016 (wtorek) godz. 24.00.
b. Zgłoszenia do gier do sędziego głównego e-mail: [email protected] lub na formularzu zgłoszeniowym dostępnym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
c. Zawodnik zgłaszający się do gry powinien podać:
- imię i nazwisko,
- numer ewidencyjny PZBad (dla zawodników zarejestrowanych),
- rok urodzenia,
- rodzaje gier (w przypadku gier podwójnych z podaniem danych partnera, albo ‘poszukuję partnera’).
d. Zawodnik zgłaszający się do gry może podać:
- deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej,
- wniosek o dodatkowe rozstawienie uczestników bezklubowych.

Sędzia główny: Leszek Rorat, licencja nr 36 GPL, kontakt: [email protected]

10. Lotki:
a. Lotki do gry zapewniają zawodnicy.
b. Kolejność lotek według wytycznych PZBad na sezon 2015/2016.

11. Nagrody:
Za zajęcie 3 pierwszych miejsc w poszczególnych grupach wiekowych medale i nagrody o łącznej wartości 10000 zł.

12. Wieczorek integracyjny :
Dom Gościnny RUTIKAL, ul. Łubuszan 8a (duża sala), godz. 21.00 (kolacja, przekąski, zabawa z DJ). Koszt udziału w wieczorku - 60 zł od osoby. Zgłoszenia na adres mailowy: [email protected], do 8.03.2016r. W trakcie imprezy dodatkowe niespodzianki!

13. Zakwaterowanie:
hasło BADMINTON:
- Gościniec "Pod Kłosem"
Kłos 22A, 76-004 Sianów, tel. 94 318 65 37
cena 60 zł/ osobodoba ze śniadaniem (http://www.podklosem.afr.pl/)

- Dom Gościnny RUTIKAL
ul. Łubuszan 8a, 76-004 Sianów, tel./fax. +48 (94)3115181
nocleg ze śniadaniem 56 zł/ os. (http://gosciniecrutikal.pl/)

Ponadto można skorzystać z bazy noclegowej pobliskich miejscowości nadmorskich (Łazy, Unieście, Mielno).

14. Wyżywienie: Organizator zapewnia obiad dla wszystkich zawodników bez dodatkowych opłat, na hali będzie też odpłatny catering i możliwość zamówienia dowozu posiłku na halę.

15. Sponsorzy:
- Urząd Gminy i Miasta w Sianowie
- Yonex
- Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ZIBA, Zbigniew Zięba
- Zakład Przetwórstwa Mięsnego Wanda i Stanisław Grzywacz
- GLOBMETAL Sianów
- Gospodarstwo Rybackie Jarosław Dadoń
- Dajar sp. z o.o.
- POLRYB Sp. z o.o. Maszkowo
- GANC IZOLACJE Sp. z o.o.
- Matysz-Drew Tartak Skibno
- Sian-Ryb Wędzarnia Ryb
- MERKURIER Usługi Transportowe
- Arka Sp.j.
- ADT Europe Group Sp. z o.o. Sp. K.

16. Patroni medialni:
Telewizja MAX Koszalin
Radio Koszalin
Foto - Waldemar Kosowski Sianów

17. Dodatkowe atrakcje:
a. TURNIEJOWA PRZYCHODNIA Spondylus:
- Bezpłatne przesiewowe badania stóp oraz konsultacje podologiczne i rehabilitacyjne
- Masaż kręgosłupa w promocyjnej cenie 50zł - 30% = 35zł (dochód z masażu zostanie przekazany dla fundacji Jesteśmy Razem)
- Kinesiotaping w promocyjnej cenie 50zł - 30% = 35zł (dochód dla fundacji Jesteśmy Razem)
- Konkurs z nagrodami na najmniejszą i największą stopę.
b. LOTERIA FANTOWA (atrakcyjne nagrody, każdy los wygrywa!) na rzecz Sianowskiej Fundacji Jesteśmy Razem, która zajmuje się w szczególności pomocą chorym i potrzebującym.
c. JAZDA PRÓBNA autami Mercedes, udostępnionymi przez firmę Mojsiuk.

18. Postanowienia końcowe:
a. Turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Sportowym i Regulaminem Seniorów Badmintona.
b. Aktualna lista zgłoszeń będzie dostępna na stronie www.ebadminton.com.pl
c. Wszelkie sprawy sporne rozstrzyga Sędzia Główny.

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest pod adresem: cut.yt/HuvCBi.
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.MirosławAdamczyk4. miejsce1
2.BogumiłaAleksandrowicz4. miejsce4. miejsce2
3.RobertAleksandrowicz1. miejsce2. miejsce2
4.WladimirBabaew6. miejsce3. miejsce2
5.TomaszBartosz2. miejsce3. miejsce2
6.ZbigniewBartosz2. miejsce2. miejsce2
7.MaciejBerlicki6. miejsce1
8.RafałBogdański6. miejsce1. miejsce2
9.LeszekBorys1. miejsce2. miejsce2
10.ŁukaszChotkowski1. miejsce3. miejsce2
11.ZbigniewDorna4. miejsce1
12.RyszardDrążkowski4. miejsce2. miejsce2
13.BartoszDrozdowicz9. miejsce2. miejsce2
14.JerzyDróbka6. miejsce4. miejsce2
15.EwaGolańska1. miejsce1. miejsce2
16.AnnaGrigoriadu4. miejsce1
17.DorotaGrzejdak1. miejsce1. miejsce2
18.JerzyGrzybowski3. miejsce3. miejsce2
19.MarcinGrzywacz1. miejsce1. miejsce2
20.MarekHoppe3. miejsce1
21.CezaryHryciuk1. miejsce2. miejsce2
22.KatarzynaJabczyńska1. miejsce2. miejsce2
23.AndrzejJanecki1. miejsce1
24.MirosławKabaciński6. miejsce5. miejsce2
25.AndrzejKaftański2. miejsce1. miejsce2
26.TatianaKolesnik3. miejsce3. miejsce2
27.OlgaKoniuch2. miejsce1
28.RobertKowalczyk1. miejsce1. miejsce2
29.ZdzisławKozłowski4. miejsce1. miejsce2
30.AnnaKubiak2. miejsce3. miejsce2
31.GrzegorzKulesza2. miejsce2. miejsce2
32.PiotrLassociński3. miejsce1
33.HonorataLubicz-Krośnicka2. miejsce1
34.ArturLugowow6. miejsce4. miejsce2
35.NataszaLugowowa3. miejsce4. miejsce2
36.AgnieszkaMatuszewska3. miejsce1
37.RobertMichalski3. miejsce1
38.AnnaMikłaszewicz2. miejsce1
39.MirosławMordasiewicz3. miejsce1. miejsce2
40.WojciechMuchowski8. miejsce5. miejsce2
41.JanuszNawrocki6. miejsce1. miejsce2
42.ZbigniewNawrocki4. miejsce6. miejsce2
43.TomaszOgulewicz2. miejsce3. miejsce2
44.JózefOrzoł3. miejsce2. miejsce2
45.AndrzejPastuszak6. miejsce3. miejsce2
46.RyszardPawluk1. miejsce3. miejsce2
47.JacekPękacki1. miejsce1
48.GrzegorzPilarski10. miejsce4. miejsce2
49.AndrzejPrzytulski3. miejsce1. miejsce2
50.JerzyPtaszyński2. miejsce1
51.RafałRoman4. miejsce4. miejsce2
52.MariuszRurarz6. miejsce2. miejsce2
53.PiotrSobotka1. miejsce2. miejsce2
54.IwonaSobotka2. miejsce1
55.DominikStatnik2. miejsce1
56.MarianStelter2. miejsce3. miejsce2
57.RadosławStrejko1. miejsce2. miejsce2
58.AndrzejStruensee3. miejsce2. miejsce2
59.MagdalenaSypień3. miejsce5. miejsce2
60.JanuszSzawurski8. miejsce4. miejsce2
61.KatarzynaSzczykutowicz1. miejsce3. miejsce2
62.RadosławSzuster6. miejsce1
63.RobertŚmierzchalski1. miejsce1. miejsce2
64.PawełWąsowicz9. miejsce1. miejsce2
65.LeszekWild3. miejsce3. miejsce2
66.MartaWojciechowska2. miejsce1. miejsce2
67.RobertWyszyński3. miejsce2. miejsce2
68.TomaszZalewski6. miejsce3. miejsce2
69.JacekZawiślak9. miejsce5. miejsce2
70.ZbigniewZięba3. miejsce2. miejsce2
71.MarekZięba6. miejsce3. miejsce2

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest pod adresem: cut.yt/TEKqhO

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/889gip

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 71 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DorotaGrzejdak1967UKS Kometa Sianów
2.MartaWojciechowska1985SKB Piast Słupsk
3.AgnieszkaMatuszewska1985-----

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.EwaGolańska1960Gdynia
2.AnnaKubiak1978Gdynia
3.MagdalenaSypień1980-----
4.BogumiłaAleksandrowicz1979-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RobertKowalczyk1975UKS Kometa Sianów
2.GrzegorzKulesza1985UKS Hubal Białystok
3.PiotrLassociński1983Choszczno

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RadosławStrejko1978Choszczno
2.TomaszOgulewicz1977Koszalin
3.LeszekWild1977Szemud
4.RafałRoman1977-----
5-6.TomaszZalewski1976-----
5-6.RadosławSzuster1978-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RobertŚmierzchalski1974Gdynia
2.DominikStatnik1974Gdańsk
3.RobertWyszyński1973Choszczno
4-6.MariuszRurarz1975Białystok
4-6.RafałBogdański1965Piaseczno
4-6.MaciejBerlicki1972Koszalin
7-9.BartoszDrozdowicz1974Olsztyn
7-9.PawełWąsowicz1973Nakło nad Notecią
7-9.JacekZawiślak1970-----
10.GrzegorzPilarski1971Sianów

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.LeszekBorys1966Choszczno
2.TomaszBartosz1968Bydgoszcz
3.JózefOrzoł1970Olsztyn
4.ZbigniewNawrocki1970Gniezno
5-6.JerzyDróbka1964-----
5-6.MarekZięba1968Sianów
7-8.JanuszSzawurski1970Sianów
7-8.WojciechMuchowski1967Koszalin

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.CezaryHryciuk1959Gdańsk
2.ZbigniewBartosz1960Bydgoszcz
3.MirosławMordasiewicz1958UKS Hubal Białystok
4.RyszardDrążkowski1957Bydgoszcz
5-6.MirosławKabaciński1959-----
5-6.AndrzejPastuszak1960Gdańsk

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RyszardPawluk1954SKB Piast Słupsk
2.AndrzejKaftański1955UKS Hubal Białystok
3.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
4.ZdzisławKozłowski1954LUKS Księżyno

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AndrzejJanecki1947UKS Dwójka Wesoła
2.MarianStelter1946KLKS Pobrzeże Koszalin
3.JerzyGrzybowski1936Warszawa

Gra podwójna kobiet - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Katarzyna Jabczyńska1978Katarzyna Szczykutowicz1977
2.Honorata Lubicz-Krośnicka1977Anna Mikłaszewicz1977
3.Tatiana Kolesnik1961Natasza Lugowowa1971
4.Bogumiła Aleksandrowicz1979Anna Grigoriadu1978

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Robert Aleksandrowicz1981Marcin Grzywacz1978
2.Grzegorz Kulesza1985Mariusz Rurarz1975
3.Tomasz Zalewski1976Marek Zięba1968

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Łukasz Chotkowski1979Robert Kowalczyk1975
2.Radosław Strejko1978Robert Wyszyński1973
3.Marek Hoppe1976Tomasz Ogulewicz1977
4.Jerzy Dróbka1964Rafał Roman1977

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Robert Śmierzchalski1974Paweł Wąsowicz1973
2.Bartosz Drozdowicz1974Józef Orzoł1970
3.Tomasz Bartosz1968Robert Michalski1971
4.Grzegorz Pilarski1971Janusz Szawurski1970
5.Wojciech Muchowski1967Jacek Zawiślak1970

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Rafał Bogdański1965Piotr Sobotka1964
2.Leszek Borys1966Cezary Hryciuk1959
3.Andrzej Przytulski1969Zbigniew Zięba1965
4.Mirosław Adamczyk1962Zbigniew Dorna1963
5-6.Janusz Nawrocki1961Zbigniew Nawrocki1970
5-6.Wladimir Babaew1967Artur Lugowow1968

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Kaftański1955Mirosław Mordasiewicz1958
2.Zbigniew Bartosz1960Ryszard Drążkowski1957
3.Andrzej Pastuszak1960Ryszard Pawluk1954

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Zdzisław Kozłowski1954Jacek Pękacki1951
2.Jerzy Ptaszyński1952Andrzej Struensee1953
3.Jerzy Grzybowski1936Marian Stelter1946

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marcin Grzywacz1978Marta Wojciechowska1985
2.Robert Aleksandrowicz1981Olga Koniuch1983
3.Łukasz Chotkowski1979Katarzyna Szczykutowicz1977

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Przytulski1969Dorota Grzejdak1967
2.Zbigniew Zięba1965Katarzyna Jabczyńska1978
3.Leszek Wild1977Anna Kubiak1978
4.Artur Lugowow1968Natasza Lugowowa1971
5.Mirosław Kabaciński1959Magdalena Sypień1980

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Janusz Nawrocki1961Ewa Golańska1960
2.Piotr Sobotka1964Iwona Sobotka1963
3.Wladimir Babaew1967Tatiana Kolesnik1961

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet7
Gra pojedyncza mężczyzn45
Gra podwójna kobiet10
Gra podwójna mężczyzn58
Gra mieszana kobiet13
Gra mieszana mężczyzn13
ilość uczestników71
ilość kobiet16
ilość mężczyzn55
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+ (11 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 45+ (7 par)
najstarszy zawodnikJerzy Grzybowski (81 lat)
najmłodszy zawodnikGrzegorz Kulesza (32 lat)
najstarsza rozgrywana grupa65+

Logo, plakat i medale turnieju

Plakat turnieju
Srebrny medal - awers
Srebrny medal - rewers
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×