XVII Yonex Open Forever Young

Podstawowe informacje

Data:05 - 06.03.2016
Miejscowość:Suchedniów
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:MKS "Orlicz" Suchedniów

Komunikat organizacyjny

XVII Turniej Seniorów- YONEX OPEN FOREVER YOUNG O PUCHAR PREZESA ZG TKKF
Sponsor zawodów Vektor Sport Serwis S.C. -"VEKTOR SPORT - THE BEST SPORT DIRECTION"

1. Organizatorzy:
ŚZOTKKF Kielce
TKKF „Olimpik” Suchedniów
Osoby odpowiedzialne za organizację:
Tomasz Stopa- tel. 605414874
Stanisław Wikło- tel. 691361623

2. Termin i miejsce turnieju;
05.03-06.03.2016, hala sportowo-rehabilitacyjna w Suchedniowie, ul. Sportowa 5

3. Agenda;
03 marca 2016-losowanie poszczególnych gier przez Sędziego Głównego w Suchedniowie,
05 marca 2016
- godz. 9.00 rozpoczęcie zawodów zgodnie z Regulaminu Seniorów Badmintona
06 marca 2016 (niedziela)
- ewentualnie c.d. gier turniejowych od godz. 9.00

4. Kategorie wiekowe;
Kategorie wiekowe wg Regulaminu Seniorów Badmintona
Na indywidualne życzenie dopuszcza się start zawodnika starszego w dowolnej grupie młodszej z zastosowaniem zasad przyznawania punktacji za miejsca, zgodnie z punktacją do ogólnopolskiej listy seniorów.

5. System rozgrywania turnieju;
a. grupowo-pucharowy w grach pojedynczych i grach podwójnych,
b. turniej rozgrywany we wszystkich rodzajach gier (SM, SK, DM, DK, MX) w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej ilości 3 zgłoszeń. Przy ilości zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej,
c. zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego samego rodzaju gry,
d. zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej,
e. rozstawianie wg Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów.

6. Warunki uczestnictwa;
- data urodzenia zgodna z pkt. 4,
- opłacenie wpisowego,
- podpisanie oświadczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w zawodach sportowych,
- posiadanie przepisowego sprzętu (w tym lotek) i ubioru sportowego.

7. Zgłoszenia do turnieju;
a. zgłoszenia do dnia 01.03.16 do godz.24:00 przyjmowane są wyłącznie na formularzu zgłoszeniowym
dostępnym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
b. zawodnicy zgłaszający się do turnieju są zobowiązani podać wszystkie dane określone w formularzu

8. Wpisowe;
30 zł – gra pojedyncza, 30 zł – gra podwójna (od zawodnika).

9. Nagrody i dyplomy;
Puchary, medale za miejsca 1-3 w miarę możliwości organizatorów

10. Sędzia główny turnieju;
Stefan Pawlukiewicz (licencja #91), e-mail; [email protected]

11. Baza noclegowa;
Hotel „Świętokrzyski” ul. Słowackiego 1, 500m od hali - tel. 502118980, e-mail; [email protected],
www.hotelswietokrzyski.pl
Rezerwacja noclegów we własnym zakresie

12. Spotkanie integracyjne;
- opłata 45 zł- sala bankietowa Hotelu „Świętokrzyski” Suchedniów ul. Słowackiego 1

13. Wyżywienie: pizzeria na hali sportowej

14. Postanowienia końcowe
a. Turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Sportowym i Regulaminem Seniorów Badmintona.
b. Turniej odbywa się bez sędziów prowadzących.
c. Obowiązuje kolejność lotek na sezon 2015/2016 ogłoszona przez PZBad.
d. W sprawach spornych decyduje sędzia główny.
e. Organizator nie odpowiada za stan zdrowia uczestników turnieju.

Organizatorzy;
Tomasz Stopa
Stanislaw Wikło

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest pod adresem: cut.yt/nAad1M.
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.RobertAdaszek3. miejsce9. miejsce2
2.RobertAleksandrowicz2. miejsce4. miejsce2
3.AndrzejAntosiewicz3. miejsce4. miejsce2
4.DariuszAugustyńczyk4. miejsce3. miejsce2
5.WladimirBabaew6. miejsce1
6.MaciejBaran2. miejsce1. miejsce2
7.JacekBełus2. miejsce2. miejsce2
8.GrażynaBełus2. miejsce1
9.AnnaBiałasiewicz2. miejsce6. miejsce2
10.BeataBiałek3. miejsce6. miejsce2
11.RobertBieganowski1. miejsce1. miejsce2
12.RafałBogdański1. miejsce2. miejsce2
13.WojciechBorzęcki4. miejsce3. miejsce2
14.EwelinaBracha2. miejsce1. miejsce2
15.AgnieszkaBrojek1. miejsce3. miejsce2
16.KamilCegieła6. miejsce5. miejsce2
17.WojciechChałotowski2. miejsce4. miejsce2
18.BolesławCichocki2. miejsce1
19.KrystynaCielecka3. miejsce1. miejsce2
20.TomaszCieślikowski4. miejsce1
21.DominikaCygan1. miejsce4. miejsce2
22.DorotaDanielak1. miejsce6. miejsce2
23.RyszardDrążkowski3. miejsce3. miejsce2
24.BartoszDrozdowicz6. miejsce1
25.PawełDziało1. miejsce3. miejsce2
26.MarekGałczyński1. miejsce1. miejsce2
27.PawełGasz1. miejsce3. miejsce2
28.DorotaGawrońska-Popa3. miejsce2. miejsce2
29.TomaszGil11. miejsce9. miejsce2
30.PawełGłażewski2. miejsce1
31.KrzysztofGontarski2. miejsce6. miejsce2
32.JarosławGórski11. miejsce1
33.KrzysztofGrabek2. miejsce2. miejsce2
34.AdamGrala9. miejsce4. miejsce2
35.DorotaGrzejdak1. miejsce1. miejsce2
36.PrzemysławGrzeszkowiak1. miejsce1. miejsce2
37.JerzyGrzybowski4. miejsce3. miejsce2
38.CzesławGwiazda3. miejsce2. miejsce2
39.PiotrHorodecki4. miejsce1. miejsce2
40.MonikaJanduła2. miejsce1
41.Rafał Jasiński9. miejsce1
42.JanKaczmarczyk2. miejsce6. miejsce2
43.MariuszKarendał6. miejsce7. miejsce2
44.PawełKocz9. miejsce9. miejsce2
45.OlgaKoniuch4. miejsce1
46.KatarzynaKumańska2. miejsce7. miejsce2
47.ZygmuntKuranda5. miejsce9. miejsce2
48.PiotrKwieciński4. miejsce6. miejsce2
49.JerzyLański5. miejsce4. miejsce2
50.WojciechLasek3. miejsce4. miejsce2
51.DorotaLewandowska1. miejsce6. miejsce2
52.JacekLewandowski3. miejsce4. miejsce2
53.TomaszLipski2. miejsce4. miejsce2
54.SławomirLis6. miejsce1. miejsce2
55.ArturLugowow6. miejsce3. miejsce2
56.NataszaLugowowa3. miejsce1
57.TomaszMazur6. miejsce1
58.PawełMela4. miejsce1
59.GrzegorzMiernik4. miejsce1
60.EwaMłynarska2. miejsce1. miejsce2
61.EwaMorawiec3. miejsce7. miejsce2
62.JerzyMurach1. miejsce1
63.KrzysztofNowak4. miejsce1
64.PrzemysławOgrodziński7. miejsce1
65.JózefOrzoł6. miejsce1
66.JacekOsadnik2. miejsce3. miejsce2
67.MariuszPakulski4. miejsce4. miejsce2
68.JacekPękacki2. miejsce1
69.MariuszPopa3. miejsce2. miejsce2
70.KamilPopławski1. miejsce1
71.GrzegorzPradela2. miejsce6. miejsce2
72.ZdzisławaPrędka4. miejsce3. miejsce2
73.KazimierzPrędki1. miejsce3. miejsce2
74.ZbigniewPrzyjemski1. miejsce2. miejsce2
75.WojciechRomańczuk2. miejsce3. miejsce2
76.JerzyRybicki1. miejsce1. miejsce2
77.PawełSarek6. miejsce6. miejsce2
78.MariuszSmolich6. miejsce1
79.KarolSoboń5. miejsce5. miejsce2
80.GrzegorzSochacki6. miejsce1
81.JerzyStachowski2. miejsce3. miejsce2
82.IwonaStefańczyk1. miejsce2. miejsce2
83.DamianStefańczyk4. miejsce6. miejsce2
84.GrażynaStefańska3. miejsce5. miejsce2
85.JoannaStobiecka1. miejsce1
86.TomaszStopa1. miejsce2. miejsce2
87.AndrzejStruensee3. miejsce1. miejsce2
88.PiotrSuski2. miejsce1. miejsce2
89.ZbigniewSuwała6. miejsce1
90.PiotrSzafrański1. miejsce4. miejsce2
91.JerzySzałapski1. miejsce6. miejsce2
92.MarekSzcześniewski2. miejsce5. miejsce2
93.RomanSzymczak2. miejsce1
94.DariuszSzymkiewicz1. miejsce1
95.MałgorzataŚrednicka2. miejsce2. miejsce2
96.AgnieszkaTrzcińska2. miejsce4. miejsce2
97.LeopoldTukendorf1. miejsce1
98.RadosławWalas2. miejsce1
99.AnnaWalasek3. miejsce2. miejsce2
100.StanisławWikło1. miejsce1
101.GrzegorzWłodarczyk1. miejsce4. miejsce2
102.MarcinWnuk9. miejsce9. miejsce2
103.BożenaWołkowycka1. miejsce4. miejsce2
104.JerzyWrzodak2. miejsce4. miejsce2
105.MarcinWybierek4. miejsce4. miejsce2
106.JanWyrzykowski3. miejsce4. miejsce2
107.EwaZając3. miejsce4. miejsce2
108.JanŻórawiński4. miejsce1

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest pod adresem: cut.yt/ipa1Mj

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/lVlh63

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 108 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DorotaGrzejdak1967UKS Kometa Sianów
2.MałgorzataŚrednicka1977Wrocław
3.AnnaWalasek1972Busko-Zdrój
4.ZdzisławaPrędka1945UTS Akro-Bad Warszawa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełDziało1985-----
2.MaciejBaran1977-----
3-4.MarcinWybierek1982Konstancin-Jeziorna
3-4.DariuszAugustyńczyk1984KS Kolejarz Częstochowa
5-6.KamilCegieła1984-----
5-6.ZbigniewSuwała1982-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.GrzegorzWłodarczyk1976KU AZS UM Łódź
2.TomaszLipski1980ŚKBad Harcownik Warszawa
3-4.TomaszCieślikowski1978Żyrardów
3-4.DamianStefańczyk1978Kielce
5.KarolSoboń1979-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RobertBieganowski1968Żyrardów
2.KrzysztofGrabek1973Wrocław
3.JacekLewandowski1974Warszawa
4-6.GrzegorzSochacki1968MLKS Solec Kujawski
4-6.SławomirLis1974Warszawa
4-6.MariuszSmolich1975-----
7-9.PawełKocz1975Kielce
7-9.MarcinWnuk1973Piotrków Trybunalski
7-9.AdamGrala1973Ruciane-Nida
10-11.TomaszGil1974Bilcza
10-11.JarosławGórski1973Gorlice

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RafałBogdański1965Piaseczno
2.JanKaczmarczyk1970STB Energia Lubliniec
3-4.KrzysztofNowak1970-----
3-4.PawełMela1967Tomaszów Mazowiecki
5.ZygmuntKuranda1966Morawica

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JerzyMurach1962Olsztyn
2.GrzegorzPradela1965STB Energia Lubliniec
3.RobertAdaszek1963-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PiotrSzafrański1959UKS Korona Pabianice
2.JacekOsadnik1958STB Energia Lubliniec
3.RyszardDrążkowski1957Bydgoszcz
4.JanŻórawiński1956Warszawa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JerzyRybicki1951MKS Garwolin
2.BolesławCichocki1955Warszawa
3.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
4.PiotrHorodecki1954Warszawa
5.JerzyLański1951Łódź

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełGasz1942UKS Unia Bieruń
2.WojciechChałotowski1949Warszawa
3.AndrzejAntosiewicz1947Warszawa
4.WojciechBorzęcki1947STB Energia Lubliniec

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PrzemysławGrzeszkowiak1945MKS Garwolin
2.JerzyStachowski1943MKS Garwolin
3.CzesławGwiazda1942Żyrardów

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 75+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.LeopoldTukendorf1940MKS Garwolin
2.JerzyWrzodak1935Żyrardów
3.JanWyrzykowski1938-----
4.JerzyGrzybowski1936Warszawa

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dominika Cygan1983Dorota Danielak1974
2.Anna Białasiewicz1970Ewa Młynarska1967
3.Beata Białek1985Ewa Morawiec1986

Gra podwójna kobiet - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dorota Lewandowska1978Iwona Stefańczyk1964
2.Ewelina Bracha1973Agnieszka Trzcińska1980
3.Krystyna Cielecka1953Ewa Zając1967

Gra podwójna kobiet - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Agnieszka Brojek1967Bożena Wołkowycka1971
2.Katarzyna Kumańska1970Anna Walasek1972
3.Dorota Gawrońska-Popa1967Grażyna Stefańska1955

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Maciej Baran1977Sławomir Lis1974
2.Robert Aleksandrowicz1981Rafał Bogdański1965
3.Dariusz Augustyńczyk1984Paweł Działo1985
4.Tomasz Lipski1980Marcin Wybierek1982
5.Kamil Cegieła1984Karol Soboń1979

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Gałczyński1969Tomasz Stopa1967
2.Krzysztof Gontarski1971Radosław Walas1976
3-4.Jacek Lewandowski1974Grzegorz Miernik1976
3-4.Piotr Kwieciński1970Mariusz Pakulski1975
5-6.Mariusz Karendał1977Tomasz Mazur1976
5-6.Paweł Sarek1969Damian Stefańczyk1978

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Kamil Popławski1974Jerzy Szałapski1970
2.Paweł Głażewski1973Wojciech Romańczuk1966
3.Wojciech Lasek1970Mariusz Popa1971
4-6.Bartosz Drozdowicz1974Józef Orzoł1970
4-6.Jan Kaczmarczyk1970Grzegorz Pradela1965
4-6.Wladimir Babaew1967Artur Lugowow1968
7-9.Tomasz Gil1974Zygmunt Kuranda1966
7-9.Robert Adaszek1963Marcin Wnuk1973
7-9.Rafał Jasiński1975Paweł Kocz1975

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Zbigniew Przyjemski1965Stanisław Wikło1961
2.Piotr Suski1961Marek Szcześniewski1958
3.Ryszard Drążkowski1957Jacek Osadnik1958
4.Jerzy Lański1951Piotr Szafrański1959

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Horodecki1954Andrzej Struensee1953
2.Jacek Bełus1954Jacek Pękacki1951
3.Wojciech Borzęcki1947Paweł Gasz1942
4.Andrzej Antosiewicz1947Wojciech Chałotowski1949

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Przemysław Grzeszkowiak1945Kazimierz Prędki1941
2.Czesław Gwiazda1942Roman Szymczak1943
3.Jerzy Grzybowski1936Jerzy Stachowski1943
4.Jerzy Wrzodak1935Jan Wyrzykowski1938

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Gałczyński1969Joanna Stobiecka1989
2.Tomasz Stopa1967Monika Janduła1986
3-4.Grzegorz Włodarczyk1976Dominika Cygan1983
3-4.Robert Aleksandrowicz1981Olga Koniuch1983
5-6.Piotr Kwieciński1970Beata Białek1985
5-6.Jerzy Szałapski1970Anna Białasiewicz1970
7.Przemysław Ogrodziński1982Ewa Morawiec1986

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Robert Bieganowski1968Dorota Grzejdak1967
2.Krzysztof Grabek1973Małgorzata Średnicka1977
3-4.Adam Grala1973Agnieszka Trzcińska1980
3-4.Mariusz Pakulski1975Bożena Wołkowycka1971
5-6.Paweł Sarek1969Dorota Lewandowska1978
5-6.Krzysztof Gontarski1971Dorota Danielak1974
7.Mariusz Karendał1977Katarzyna Kumańska1970

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dariusz Szymkiewicz1969Ewelina Bracha1973
2.Mariusz Popa1971Dorota Gawrońska-Popa1967
3.Artur Lugowow1968Natasza Lugowowa1971

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Suski1961Ewa Młynarska1967
2.Zbigniew Przyjemski1965Iwona Stefańczyk1964
3.Wojciech Romańczuk1966Agnieszka Brojek1967
4.Wojciech Lasek1970Ewa Zając1967
5.Marek Szcześniewski1958Grażyna Stefańska1955

Gra mieszana - Grupa 60+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Rybicki1951Krystyna Cielecka1953
2.Jacek Bełus1954Grażyna Bełus1953
3.Kazimierz Prędki1941Zdzisława Prędka1945

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet4
Gra pojedyncza mężczyzn56
Gra podwójna kobiet19
Gra podwójna mężczyzn78
Gra mieszana kobiet27
Gra mieszana mężczyzn33
ilość uczestników108
ilość kobiet26
ilość mężczyzn82
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+ (12 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 40+ (10.5 par)
najstarszy zawodnikJerzy Wrzodak (82 lat)
najmłodszy zawodnikJoanna Stobiecka (28 lat)
najstarsza rozgrywana grupa75+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×